תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 27 אפריל 2024, 23:25

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 18 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: דירה בתל אביב
הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2019, 15:39 
לאחר כמה שנים טובות חוזר לתל אביב
ידעתי שלא יהיה לי קל למצוא דירה אבל הדברים שאני נתקל בהם זה כבר חזירות חדשה
החלק הנוראי ביותר שהחזירות זלגה אל השוכרים עצמם עם קומבינות כמו להתנות רכישת תכולת הבית, תשלום במזומן(!) על עדיפות מבין המתעניינים, העברת דמי התיווך שהם שילמו כי ״ככה זה״ ואפילו ראיתי שוכרים שפירסמו את הדירה ביותר מהחוזה שלהם כדי לקחת את ההפרש
אני לא יודע אם זה בגלל הקיץ וזאת תקופה של מעבר דירות או שזאת המציאות החדשה אבל זה על סף הבלתי אפשרי למצוא פה דירה נורמלית
האם תקציב של 5500 ש״ח לחודש לדירת 2 חדרים באיזור לב העיר/צפון ישן/צפון חדש הוא תקציב לא הגיוני?
אני כבר ממש מיואש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: דירה בתל אביב
הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2019, 16:45 
5,500 זה לצערי מחיר סביר(אני משלם אותו על דירת שני חדרים במרכז העיר)
כשבאתי לראות אותה לפני שנה וחצי היו מעל 80 תגובות בפוסט ותור בחדר המדרגות(המחיר היה מעט נמוך יותר כי נכנסנו לחוזה קיים ממש סמוך לסיומו)

לא רוצים טביב בהפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2019, 16:59 
Red or Dead כתב:
5,500 זה לצערי מחיר סביר(אני משלם אותו על דירת שני חדרים במרכז העיר)
כשבאתי לראות אותה לפני שנה וחצי היו מעל 80 תגובות בפוסט ותור בחדר המדרגות(המחיר היה מעט נמוך יותר כי נכנסנו לחוזה קיים ממש סמוך לסיומו)

זה בדיוק מה שקורה לי בערך עם כל דירה
אז מתחילה המסחרה, דירה מפורסמת ב5500 ובסוף יהיה את האחד שיסכים לשים 6000

למרות ש5500 על 40-50 מטר זה מחיר מופקע אני עדיין מוכן לשלם כי המיקום קריטי לעבודה שלי ושל הבת זוג אבל גם בתקציב הזה אין שום דבר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2019, 17:16 
אם לא חשוב לך מרכז תל אביב כדי ״לגור במרכז תל אביב״, הייתי ממליץ להתרחק לאזורים כמו דרך השלום או גבעתיים על גבול תל אביב.
זול יותר, דירות גדולות יותר, פחות תחרות וגישה מאוד מהירה לתל אביב(עם קורקינט שיש בכל פינה היום אתה תוך כמה דקות בעיר).

לא רוצים טביב בהפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2019, 17:25 
Red or Dead כתב:
אם לא חשוב לך מרכז תל אביב כדי ״לגור במרכז תל אביב״, הייתי ממליץ להתרחק לאזורים כמו דרך השלום או גבעתיים על גבול תל אביב.
זול יותר, דירות גדולות יותר, פחות תחרות וגישה מאוד מהירה לתל אביב(עם קורקינט שיש בכל פינה היום אתה תוך כמה דקות בעיר).

הקורקינטים באמת פיתרון נוח אבל אני חושב גם על החורף
האמת שגם בדקתי בשכונות מרוחקות יותר אבל אני פחות מכיר,גם מבחינת הסביבה וגם מבחינת תחב״צ
ממה שראיתי ההיצע הוא לא גדול ובגבעתיים יש ארנונה שערוריתית, כאילו באמת משהו מוגזם
חשוב לנו להיות קרובים לתחנת רכבת (כלשהי) ונגישות לרוטשילד ונחלת בנימין כי שם העבודות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2019, 19:09 
סמל אישי של המשתמש
ביצרון/יד אליהו.
ואל תיסע בקורקינט. באמת. זה כלי אנטי-חברתי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ספטמבר 2019, 20:14 
5,500 כבר מתחת לממוצע.
אתה יכול לנסות פלורנטין כדי לחסוך איזה 200₪ בחודש וזה גם קרוב לאיזור שחיפשת.
אבל תכלס? זה פשוט לא שווה את הכסף. לדעתי קו 204 ו304 עוברים איפה שכתבת וגם באיזור של רחוב דרך הטייסים ומעפילי אגוז (שניהם גם שייכים לתל אביב אז הארנונה אחלה). אוטובוס אחד של 20 דקות ושכ"ד של 4,000 במקום 6,000.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ספטמבר 2019, 00:03 
תחפש בשכונת תל חיים בתל אביב.
גרתי כמה שנים ברחוב עמישב מקביל לדרך השלום.
אוירה נעימה, מיקום אסטרטגי (מרכזי, ארנונה נמוכה של תל אביב ובלי בעיות חניה) והתחבורה הציבורית טובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ספטמבר 2019, 10:09 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
ביצרון/יד אליהו.
ואל תיסע בקורקינט. באמת. זה כלי אנטי-חברתי

תעבור לבעלי מכוניות. הם הסוציופתים הגדולים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ספטמבר 2019, 13:21 
סמל אישי של המשתמש
כן שמעתי כבר את הטיעון המתחכם הזה. חלק גדול מהם באמת סוציופתים אגב. אבל לפחות יש להם תשתית מוכנה ונפרדת לכלי התחבורה שלהם, והם לא עולים על המדרכה (ברובם) עם כלי רכב ממונע בשביל לחסוך כמה דקות בדרך לעבודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ספטמבר 2019, 23:59 
א.ב כתב:
5,500 כבר מתחת לממוצע.
אתה יכול לנסות פלורנטין כדי לחסוך איזה 200₪ בחודש וזה גם קרוב לאיזור שחיפשת.
אבל תכלס? זה פשוט לא שווה את הכסף. לדעתי קו 204 ו304 עוברים איפה שכתבת וגם באיזור של רחוב דרך הטייסים ומעפילי אגוז (שניהם גם שייכים לתל אביב אז הארנונה אחלה). אוטובוס אחד של 20 דקות ושכ"ד של 4,000 במקום 6,000.

מסכים, אני שוכר דירת שני חדרים ב-3900 בדרום יד אליהו (קצת צפונית להגנה), שכונה שקטה ולא בעייתית, ויש 5-6 קווים לרוטשילד/אלנבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 ספטמבר 2019, 15:06 
5,500 זה מחיר סביר לדירת 2 חדרים.
כמובן שזה גם תלוי במיקום / קומה עם מעלית בלי מעלית והאם הדירה משופצת או ישנה.

ככה זה השוק - היצע וביקוש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2019, 02:25 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
כן שמעתי כבר את הטיעון המתחכם הזה. חלק גדול מהם באמת סוציופתים אגב. אבל לפחות יש להם תשתית מוכנה ונפרדת לכלי התחבורה שלהם, והם לא עולים על המדרכה (ברובם) עם כלי רכב ממונע בשביל לחסוך כמה דקות בדרך לעבודה.

נשמע שאתה מתוסכל מהמצב שגם אתה כנהג רכב וגם רוכב קורקינט מוגדרים כעוברי דרך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2019, 10:14 
סמל אישי של המשתמש
אני בעיקר מתוסכל מהמצב שהילדים שלי נדרסים ע"י קורקינטים ואופניים ממונעים ונכנסים להיסטריה כשאנחנו הולכים בשכונה ומשחקים בגינה כי עוד גאון על כלי רכב ממונע החליט לרכב על המדרכהש שלהם. כל זה בזמן שכל מיני חכמולוגים, שלא מתאים להם לקום מוקדם לנסוע באוטובוס ולא צריכים לנווט בני 4 באיזור שנוסעים בו אלפי קורקינטים ואופניים ממונעים ביום, מסבירים לי שאני סתם מפונק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 ספטמבר 2019, 17:57 
סמל אישי של המשתמש
בהמות יש בכל מקום כאן, אתה לא מתוסכל מהדברים הנכונים. קורקינטים ואופניים הם פיתרון מעולה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 ספטמבר 2019, 18:52 
סמל אישי של המשתמש
בהמות יש בכל מקום. אבל לא בכל מקום הם גורמים לסכנת חיים, לא בכל מקום הם מנצלים תחום אפור וזמני בתשתיות ובחקיקה לטובתם, ולא בכל מקום הם מסכנים את הילדים שלי וזקנים בשכונה שלי ועוד אומרים לי להתרגל ולהפסיק להציק להם.
הבעיה פה היא הרבה מעבר ל"בהמות". ילדים בני 12 רוכבים על הכלים האלה, אנשים רגילים ונורמטיבים לחלוטין. הם פשוט משתמשים בכלי מסוכן שאין לו תשתיות ועושים את זה על חשבון תשתית שנועדה להולכי רגל, ובכך הם מסכנים קודם כל את עצמם, ומה שיותר חשוב לי הם מסכנים אותי ואת הילדים שלי, והופכים את האפשרות לסתם הליכה במדרכות בתל אביב למסכנת חיים.
מה שכן, אני מסכים שקורקינטים ואופניים ממונעים זה בהחלט פתרון מעולה לסוציומטים שלא שמים זין על החברה שהם חיים בה ועל 70% מהאוכלוסיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 ספטמבר 2019, 20:55 
סמל אישי של המשתמש
אתה נורא טעון. לי אתה קורא סוציומט ולך אני קורא סוציומט וגם פריבילג. תביא לי את הכבישים שאתה נוהג עליהם כי לי יש במקרה הטוב נתיב 80 ס״מ ובמקרה אחר מכונית חוסמת אותו או שהוא לא קיים בכלל.
אני האמת נורא רגוע לעומתך, אתה נורא טעון. גם אם הילד שלי היה חשוף לסכנה הזו הייתי טעון. ממרומי שלוותי אני יכול לספר לך שכלי קל ממונע חשמלית בגיבוי של רגולציה בסיסית ואכיפה הוא המציאות הכי הגיונית ב״Zone 1,2” של גוש דן. שיעיפו משם את כל המכוניות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 ספטמבר 2019, 21:13 
סמל אישי של המשתמש
אני נורא טעון כי הילדים שלי נדרסו על ידי הכלים האלו. לא בכאילו. באמת. ברמה שכפסע בינה לתאונה מסכנת חיים, בזמן שסתם עמדנו במעבר חציה. כי אני רואה כל יום איך הם מתכווצים בפחד ונצמדים אליי כשחולף עוד איזה גאון מבין המאות (בלי הגזמה בכלל) שכל אחר צהריים חושב שמה כבר יקרה אם הוא יקצר לעצמו את הדרך הביתה כשהוא דוהר ב20 קמ"ש דרך הגינה השכונתית שלנו. כי ללכת איתם לרחוב הראשי ליד הבית שלנו זו סכנה שעדיף להימנע ממנה כי צריך להשגיח עליהם ב200 עיניים מבין אלפי הכלים הממונעים (שוב, בלי הגזמה) שהחליטו שזה בסדר שהם חולקים את המרחב שלנו. אני וההורים האחרים בשכונה שלנו נאלצים כבר שנים כל יום לנווט את עגלות הילדים בין עשרות כלים של עוד גאון שכולה רצה לחזור מהר מהעבודה, ועל הזין שלו כל השאר אז הוא פשוט השאיר את הכלי שלו במרכז המדרכה.
זה לא מענין אותי כמה סנטימטרים יש. כי אם אין סנטימטרים -וואלה אז אל תיסע על הכלי הזה. עצם ההנחה של המשתמשים בכלים האלו שיש להם זכות מוקנית מדאורייתא לנסוע איפה שמתחשק להם, בלי קשר למצבם החוקי ומוכנות התשתית אליהם היא הבעיה.
כמעט אף רוכב קורקינט לא רוצה לנסוע על הכביש. ברור לכולם שלעלות על כביש לא מותאם שבו נוסעים כלים ממונעים גדולים יותר וחזקים יותר זה סכנת חיים. אבל כשהם עושים אותו דבר להולכי רגל ודוהרים בעשרות קמ"ש לשעה ליד ילדים קטנים, זה פתאום נהפך ל"וואלה מה קרה".

למכוניות יש כבישים, יש תשתית, יש חוקים. יש אכיפה. יש הפרדה ברורה בינם להולכי הרגל. בתפר יש תקלות ויש תאונות. אבל ההפרדה ברורה וקיימת ומצמצמת את החיכוך למינימום. לכלים הממונעים החדשים אין כלום. מה שאומר שהחיכוך הוא לא מינימלי, הוא מובנה בעצם השימוש בכלי כמעט ללא תלות במיקום, כישורי הנהיגה, ורמת הציות לחוק של המעורבים. אז אם אין תשתית, ואין מוכנות - וואלה אל תיסע. ואם צריך שתיסע עוד חצי שעה באוטובוס כדי שלא תכפה את הנוכחות המסוכנת של הכלי הזה על הילדים, הקשישים, ובאופן כללי שאר מי שחי איתך במרחב -אז וואלה אל תיסע.

זה כזה פשוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 18 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: