תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 09 מאי 2024, 00:29

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 357 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  הבא

למי תצביע בבחירות?
הסקר נגמר בתאריך 14 ספטמבר 2019, 17:33
עוצמה יהודית 4%  4%  [ 3 ]
ימינה 1%  1%  [ 1 ]
זהות 0%  0%  [ 0 ]
יהדות התורה 0%  0%  [ 0 ]
ש"ס 1%  1%  [ 1 ]
הליכוד 1%  1%  [ 1 ]
ישראל ביתנו 3%  3%  [ 2 ]
כחול לבן 19%  19%  [ 14 ]
העבודה-גשר 8%  8%  [ 6 ]
המחנה הדמוקרטי 41%  41%  [ 30 ]
הרשימה המשותפת 18%  18%  [ 13 ]
אחר / לא מתכוון להצביע 4%  4%  [ 3 ]
סך הכל הצבעות : 74
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: סקר בחירות 2.0
הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 10:33 
אני לא מבין למה אנחנו מנסים לנהל דיון עם אדם שאומר בשיא הרצינות וגם נראה שדי נהנה מזה ש"אנחנו טובחים בהם כי אנחנו מנצחים, ווינרים". בשביל מה לנהל דיון עם פסיכופט רצחני?

בסופו של יום, הם מדברים על רצח, אתה אשכרה מבצע אותו. והרבה. אה ואתה גם שם אותם בגטאות בתת תנאים אבל ניחא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 10:43 
הגלמוד מלוד כתב:
אני לא מבין למה אנחנו מנסים לנהל דיון עם אדם שאומר בשיא הרצינות וגם נראה שדי נהנה מזה ש"אנחנו טובחים בהם כי אנחנו מנצחים, ווינרים". בשביל מה לנהל דיון עם פסיכופט רצחני?

בסופו של יום, הם מדברים על רצח, אתה אשכרה מבצע אותו. והרבה. אה ואתה גם שם אותם בגטאות בתת תנאים אבל ניחא.

הם מדברים, הם לא רוצחים. הם מחנכים לרצוח כל יהודי אבל הם לא באמת מתכוונים.
אנחנו אחראים למצב הכלכלי הנורא שלהם, לא ההנהגה המושחתת שלהם שמחרבנת להם על העיניים כבר ארבעים שנה.
מקווה שאתה ישן טוב בלילה עם כל האשמה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 11:49 
זה בסדר לרצוח פלסטינאים כי הם היו רוצחים אותנו אחרת, טיעון מאוד נורמלי ושפוי, כרגיל

ואיזה כיף זה להעביר את האשמה ל"מנהיגים הפלסטינאים" מבלי להסתכל בכלל על העובדה שאתה שולט עליהם שלטון צבאי

כולם אשמים רק לא ישראל!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 14:46 
סמל אישי של המשתמש
נחש סולידי כתב:
ואם תסתכל בדף באנגלית תגלה שבין 95 ל97 נרצחו יותר ישראלים מפלסטינאים:
https://en.wikipedia.org/wiki/Israeli%E ... %80%932011

אתה באמת הבאת עכשיו טבלה שכתוב בה שנרצחו (אהבתי את בחירת המילים שלך פה, דרך אגב) פי חמישה ויותר פלסטינאים מישראלים במשך 25 שנה, אבל בחרת ממנה שלוש שנים שבהן נהרגו 7% יותר ישראלים כהוכחה לזה שהפלסטינאים יותר רצחניים ממדינת ישראל?
:SHOCK3: :SHOCK3: :SHOCK3:

אפילו את הטענה של איציק ("בקושי תמצא שנה כזאת") זה לא סותר. מה בדיוק ניסית לעשות פה?

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 14:48 
מה לא ברור? עבור אדון סוליד סנייק, הפלסטינאים אינם בני אדם, ולכן בעצם בכל שנה נרצחו יותר ישראלים מפלסטינאים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 15:02 
טוב ונחמד לראות שמה שנשאר מהשמאל הרדיקלי זה טיעונים צרים וצולעים של גלמוד איציק ונחמד.. הרי למה להסתכל על התמונה הכוללת כשאפשר ללהג רק על מה שנוח לך.. אשכרה אינטליגנציה של אוהדי כדורגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 16:23 
אמרת את זה כבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 18:46 
teknoboy כתב:
נחש סולידי כתב:
ואם תסתכל בדף באנגלית תגלה שבין 95 ל97 נרצחו יותר ישראלים מפלסטינאים:
https://en.wikipedia.org/wiki/Israeli%E ... %80%932011

אתה באמת הבאת עכשיו טבלה שכתוב בה שנרצחו (אהבתי את בחירת המילים שלך פה, דרך אגב) פי חמישה ויותר פלסטינאים מישראלים במשך 25 שנה, אבל בחרת ממנה שלוש שנים שבהן נהרגו 7% יותר ישראלים כהוכחה לזה שהפלסטינאים יותר רצחניים ממדינת ישראל?
:SHOCK3: :SHOCK3: :SHOCK3:

אפילו את הטענה של איציק ("בקושי תמצא שנה כזאת") זה לא סותר. מה בדיוק ניסית לעשות פה?

למה אתה מעוות את מה שנאמר? איציק אמר שלא אמצא שנה אחת, ומצאתי. הוא לא אמר בקושי שנה, אלא שנה אחת. מצאתי שלוש. הטבלה מתייחסת בדיוק למה שנאמר, אל תעוות פה את הקונטקסט למציאות שמתאימה לך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 19:30 
סמל אישי של המשתמש
צודק לגבי איציק, הוא באמת התבטא בצורה נחרצת מדי, ואכן היו כמה שנים בודדות שבהן הפלסטינים הובילו בתחרות הרצחנות.
אבל אתה באמת לא מבין את הבעיה בזה שצריך לחפש כדי למצוא כמה שנים שבהן לא נהרגים פי כמה פלסטינאים מישראלים כדי לסתור את הטענה שישראל הורגת יותר אנשים? הרי ברור שישראל רוצחת (כלשונך) יותר.
שוב, בטבלה שהבאת כתוב שישראל הרגה פי חמישה ויותר. איך זה שיש שנים בודדות שבהן פלסטינים הרגו 7% יותר ממה שהרגו להם שקולות לזה שבשנות הסכסוך באופן כללי נהרגו פי כמה וכמה יותר פלסטינים? (אני כבר לא מדבר על העובדה שמאות אלפים הפכו לפליטים)
הרי כבר הלכת להסתכל בפרטי הפרטים כדי לסתור את הטענה של איציק. לא הצלחת לקלוט בתוך כל המספרים את השורה התחתונה?
אתה לא רואה שאיציק טעה בקטנה אבל צודק בגדול?

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 19:50 
בגדול אם היתה להם את האפשרות לטבוח ביהודים, אז מה שאסד עשו לעם הסורי היה טיול קליל בפארק לעומת מה שהערברים היו עושים לציונים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 20:55 
ואם לסבתא היו גלגלים

אתה באמת לא קולט שזה טיעון של פסיכופטים? אנחנו חייבים לרצוח פי 10 כי אם היו רוצחים אותנו אם היה להם כוח?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 21:18 
אתה יכול לכתוב פסיכופת עד הדאבל הבא, זה לא יהפוך את זה לנכון. אנחנו כמדינה מגנים על עצמנו בדרך אגרסיבית זה נכון, אבל ככה זה עובד בשכונה שלנו מול מי שמתעב אותנו וקורא למחוק אותנו תחת כל עץ רענן. אבל מסתבר שכנראה אי אפשר להכניס הגיון לאדם צבוע נאיבי וטיפש שטוען שסוריה ואיראן זקוקות לגרעין יותר מישראל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: סקר בחירות 2.0
הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 21:37 
סמל אישי של המשתמש
אותי ממש מבלבלים האנשים שמלהגים על 'החזק שורד' כשמדובר בישראל, אבל כשהפלסטינים משתמשים בכח בשביל לשרוד הם קוראים להם תתי אדם רצחניים.

נערך לאחרונה על ידי אדום נחמד בתאריך 20 אוגוסט 2019, 23:10, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 22:02 
שוב לא הסברת לי מה מגוחך בלהגיד שאיראן וסוריה חוטפות איומים הרבה יותר מסוכנים ממעצמות הרבה יותר כוחניות ממה שישראל חוטפת.

אתה חושב שאם איראן לא היו מעשירים אורניום ב20 שנה האחרונות אמריקה לא הייתה מזמן כבר פולשת אליה וגונבת לה את כל הנפט כמו שהיא עשתה לעיראק? פאק, זה לא שהם לא ניסו להפיל שם את השלטון 50 פעם כבר ב100 שנה האחרונות בדיוק בשביל זה.

אתה מאוד נאיבי בנוגע למה שקורא במזה"ת. לא מפתיע.

הבעיה היא כרגיל בעית הביצה והתרנגולת. אתה חושב שאתה מגן על עצמך מפני שהם רוצים להשמיד אותך. אבל אתה לא שואל למה בכלל הם אנטי לציונות כל כך. אתה לא תוהה האם זה קשור לעובדה שבאת למדינה הזאת וגירשת מאות אלפי אנשים מבתיהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 22:04 
אדום נחמד כתב:
אותי ממש מבלבל שאותם אנשים שמלהגים על 'החזק שורד' כשמדובר בישראל, אבל כשהפלסטינים משתמשים בכח בשביל לשרוד הם תתי אדם רצחניים.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

אולי זה יפתיע אותך אבל אני מבין את זה שהפלסטינים משתמשים בכוח נגדנו. את אנשי חמאס המתוקים שזורקים אנשי פתח וגייז מהגגות אפשר בביטחון לכנות תתי אדם רצחניים. אבל היי, מה אפשר לצפות מערבים? ככה זה אצלם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 22:21 
[quote="הגלמוד מלוד"] שוב לא הסברת לי מה מגוחך בלהגיד שאיראן וסוריה חוטפות איומים הרבה יותר מסוכנים ממעצמות הרבה יותר כוחניות ממה שישראל חוטפת.

איראן זאת מדינה ענקית שאי אפשר למחוק אותה אפילו אם ממש רוצים. ישראל היא מדינה קטנטונת שאפשר לכבוש תוך פחות משבוע אם יש רצון ויכולת. סוריה טובחת בבני עמה בצורה מחרידה ואף אחד לא נוגע בה. איזה איום קיומי יש עליה בדיוק?
אתה חושב שאם איראן לא היו מעשירים אורניום ב20 שנה האחרונות אמריקה לא הייתה מזמן כבר פולשת אליה וגונבת לה את כל הנפט כמו שהיא עשתה לעיראק? פאק, זה לא שהם לא ניסו להפיל שם את השלטון 50 פעם כבר ב100 שנה האחרונות בדיוק בשביל זה.
אני לא מבין איך הנסיונות הכושלים של איראן להגיע לגרעין מונעים מארהב לתקוף אותם. לא יודע בקשר לעיראק, יכול להיות שיש דברים בגו
אתה מאוד נאיבי בנוגע למה שקורא במזה"ת. לא מפתיע.

הבעיה היא כרגיל בעית הביצה והתרנגולת. אתה חושב שאתה מגן על עצמך מפני שהם רוצים להשמיד אותך. אבל אתה לא שואל למה בכלל הם אנטי לציונות כל כך. אתה לא תוהה האם זה קשור לעובדה שבאת למדינה הזאת וגירשת מאות אלפי אנשים מבתיהם.
אני מבין מצוין למה הם אנטי ציוניים, הרי מספיק להעיף מבט במפה. אני גם מבין מצוין שהם היו שונאים אותנו גם אם לא היינו מגרשים אותם כי עצם הנוכחות שלנו כאן מביאה להם את הסעיף./quote]

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 23:15 
סמל אישי של המשתמש
metal כתב:
אדום נחמד כתב:
אותי ממש מבלבל שאותם אנשים שמלהגים על 'החזק שורד' כשמדובר בישראל, אבל כשהפלסטינים משתמשים בכח בשביל לשרוד הם תתי אדם רצחניים.

אולי זה יפתיע אותך אבל אני מבין את זה שהפלסטינים משתמשים בכוח נגדנו. את אנשי חמאס המתוקים שזורקים אנשי פתח וגייז מהגגות אפשר בביטחון לכנות תתי אדם רצחניים. אבל היי, מה אפשר לצפות מערבים? ככה זה אצלם

תתי אדם יש בכל מקום. גם אצלנו. בין אם בהקשר הלאומי ובין אם לא.
אבל הנושא הוא מאבק לאומי.
אז ברשותך אני אשמח להבין מה כוונתך ב-'מבין את זה שהפלסטינים משתמשים בכח נגדנו'.
מה משמעות ההבנה הזו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוגוסט 2019, 00:37 
metal כתב:
בגדול אם היתה להם את האפשרות לטבוח ביהודים, אז מה שאסד עשו לעם הסורי היה טיול קליל בפארק לעומת מה שהערברים היו עושים לציונים

בגדול? זה מה שהתכוונתי מקודם שאנחנו לא רואים את התמונה הכללית?

אמר האמריקאי: אם לא ניכנס לוויטנאם להגן על המולדת מפני התפשטות הקומוניסטים הרשעים, הם יטבחו בנו. אמרו, נכנסו והרגו מיליוני וייטנאמים, הקריבו לחינם עשרות אלפי אמריקאים, לבסוף ברחו, והפלא ופלא, הרשעים לא השתלטו על העולם.
אמר הדרום אפריקאי הלבן: אם רק ניתן לכושים שוויון זכויות, הם יטבחו בנו. אמר, עשה אפרטהייד, והסוף ידוע.
אמר הישראלי: אם רק נחזיר למצרים את סיני, הטנקים שלהם יהיו 20 ק"מ מאשקלון ובאר שבע. זו התאבדות, הם ערבים שמלמדים את ילדיהם לטבוח בנו.
אפשר היה להפחיד עד היום מפני הרשעים להמשיך לדכא, להשפיל ולהילחם. טוב שבא דה קלרק, טוב שבא בגין, טוב שבאו סמולנים אמריקאים ואילצו את הממשל לעוף מוויטנאם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוגוסט 2019, 10:10 
אדום נחמד כתב:
metal כתב:
אדום נחמד כתב:

תתי אדם יש בכל מקום. גם אצלנו. בין אם בהקשר הלאומי ובין אם לא.
אבל הנושא הוא מאבק לאומי.
אז ברשותך אני אשמח להבין מה כוונתך ב-'מבין את זה שהפלסטינים משתמשים בכח נגדנו'.
מה משמעות ההבנה הזו?

אכן תתי אדם יש בכל מקום. השאלה היא מה העמדה של אותם תתי אדם.בשכונה שלנו העמדה שלהם היא בפרונט. אם אצלנו רפי פרץ חוטף חזק כשהוא מדבר על טיפולי המרה,, אצלם מי שידבר בעד גייז יגמור בכלא במקרה הטוב או על הגרדום במקרה הרע, כך שאתה לא יכול להפריד בין הדברים.

משמעות ההבנה היא
שכל אחד משתמש בכלים שיש לו כדי להשיג את המיטב. הם חושבים שקסאמים ופיגועים זאת הדרך הנכונה, ויש בזה היגיון מסוים כשאתה רואה מסביבך שהפעלת כוח יכולה להניב תוצאות. לדעתי הגישה הזאת קצת מזכירה את דון קיחוטה מסתער בחמת זעם על תחנת רוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוגוסט 2019, 10:17 
סמל אישי של המשתמש
metal כתב:

אכן תתי אדם יש בכל מקום. השאלה היא מה העמדה של אותם תתי אדם.בשכונה שלנו העמדה שלהם היא בפרונט. אם אצלנו רפי פרץ חוטף חזק כשהוא מדבר על טיפולי המרה,, אצלם מי שידבר בעד גייז יגמור בכלא במקרה הטוב או על הגרדום במקרה הרע, כך שאתה לא יכול להפריד בין הדברים.

משמעות ההבנה היא
שכל אחד משתמש בכלים שיש לו כדי להשיג את המיטב. הם חושבים שקסאמים ופיגועים זאת הדרך הנכונה, ויש בזה היגיון מסוים כשאתה רואה מסביבך שהפעלת כוח יכולה להניב תוצאות. לדעתי הגישה הזאת קצת מזכירה את דון קיחוטה מסתער בחמת זעם על תחנת רוח.

רפי פרץ קיבל בראש על טיפולי ההמרה, אבל על הזיות האפרטהייד שלו אף אחד כבר לא אומר כלום. אם עושה לך נעים לדעת שאתה "ליברלי" יותר מהפלסטינים, שיבושם לך. לא ברור איך זה מקדם את המצב שלנו פה.

ולגבי משמעות ההבנה, השאלה שלי היא לא רק אם אתה מבין שיש מצב שאלו הכלים היחידים שהם יכולים להשתמש בהם בשביל לקבל מה שהם רוצים. אני לא אבין את החרדים אם ישתמשו באלימות בשביל שנשים לא יצביעו, ואני לא אבין פלסטינים אם ישתמשו באלימות כדי לגרש מפה את כל היאהוד. העובדה שאין דרך לעשות את זה מלבד אלימות לא רלוונטית פה.
השאלה שלי היא אם אתה מבין שהמטרה שלהם - שחרור עמם וסיום הדיכוי, היא מטרה לגיטימית, ושאין להם דרך אחרת להשיג אותה. יתרה מכך - אני תוהה אם אתה, במקומם, היית עושה משהו שונה.
זו משמעות ה"הבנה" שהייתי מקווה שתהיה ליהודים בישראל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוגוסט 2019, 10:26 
teknoboy כתב:
צודק לגבי איציק, הוא באמת התבטא בצורה נחרצת מדי, ואכן היו כמה שנים בודדות שבהן הפלסטינים הובילו בתחרות הרצחנות.
אבל אתה באמת לא מבין את הבעיה בזה שצריך לחפש כדי למצוא כמה שנים שבהן לא נהרגים פי כמה פלסטינאים מישראלים כדי לסתור את הטענה שישראל הורגת יותר אנשים? הרי ברור שישראל רוצחת (כלשונך) יותר.
שוב, בטבלה שהבאת כתוב שישראל הרגה פי חמישה ויותר. איך זה שיש שנים בודדות שבהן פלסטינים הרגו 7% יותר ממה שהרגו להם שקולות לזה שבשנות הסכסוך באופן כללי נהרגו פי כמה וכמה יותר פלסטינים? (אני כבר לא מדבר על העובדה שמאות אלפים הפכו לפליטים)
הרי כבר הלכת להסתכל בפרטי הפרטים כדי לסתור את הטענה של איציק. לא הצלחת לקלוט בתוך כל המספרים את השורה התחתונה?

פה בדיוק קבור הכלב. להסתכל על הטבלה ולהצביע שישראל היא הרצחנית מבין שתי הדמויות בעוד שהפלסטינאים החפים מפשע נרצחים באופן שרירותי, זו דמגוגיה.
התרבות הערבית לא שמה את האדם כמוך במרכז תפיסתם, אלא את הדת. הדת מצווה לצאת ולהרוג כמה שיותר טמאים ולשם כך יוצרת דוקטורינה שלמה.
אם הבנת מדבריי שאני חושב שישראל אינה אכזרית, ושאין אנשים חפים מפשע שנהרגים כתוצאה מכך, אתה טועה. אני מסכים שהמצב הקיים בישראל קשה מבחינה מוסרית. אני לא יודע עד כמה
חברינו מהצד השני מרגישים גם ככה. כשמדליקים זיקוקים וזורקים סוכריות בכל פעם שיהודי נרצח זה קשור יותר לציווי הדת והג'יהאד מאשר למאבק הפלסטיני.

אספר לך סיפור קטן. כשהייתי בברלין בפעם הראשונה עצרתי מחוץ להוסטל שישנתי בו לבקר מצית מהברמן. הברמן היה מוסלמי שחור סופר נחמד והסתדרנו ממש טוב(באותו ערב יצאנו ולהפתעתי הוא הזמין הכל על חשבונו).
בזמן ששנינו מעשנים סיגריה ומדברים על הא ודא הוא מתחיל לספר לי על החיים כמוסלמי שחור בברלין וכמה שהחברה הפלורליסטית פה עוזרת לו להשתקע ולהרגיש בבית.
בנקודה מסוימת הוא מספר לי בכנות שיש צדדים שהוא מפחד מהם בעיר הזאת. הוא דיבר פתאום ברצינות וסיפר לי ששני ק"מ מאיפה שאנחנו עומדים, ישנו מסגד שקורא לערוף ראשים של יהודים טובים כמוני.
וזה הדאיג אותו לרגע להסתכל עליי, לראות את הבן אדם שבי, ולהמשיך לדבר כאילו הוא לא נחשף לדרשות הרצחניות האלו.
מה הקשר של הסיפור? אפשר להסתכל על הסכסוך הישראלי-פלסטיני מנקודת מבט גאוגרפית-פוליטית-כלכלית ולדבר עד אינסוף.
בסופו של דבר, יש באיסלאם צדדים שאף הומניסט שוחר שלום לא מוכן לבקר באותו האופן בו הוא מבקר את המערב על שלל מגרעותיו.
וזו התמונה הגדולה: האסלאם נשאר אימפריאליסט שרוצה לכפות את חוקי השריעה שלו על כל העולם. הוא נכשל בכל פעם מחדש אבל זה לא מונע ממנו להמשיך ולנסות בדרכיו הנלוזות.
עד לנפילתה של האימפריה העותמאנית לא נבנה פה שום דבר. לעמים הערבים שעברו פה היו מאות שנים לבנות את פלסטין. הם לא עשו עם זה דבר. ברגע שהיהודים הטמאים החלו לחזור לארץ אבותיהם, הופס זה שלנו.

ולגלמוד שלא מבין למה אני חושב שהוא בור:
תאוקרטיה זו צורת ממשל בה הריבון נבחר על ידי הדת.
דמוקרטיה זו צורת ממשל בה הריבון נבחר על ידי העם.
ביום שהרבנות תמשוך בשמן מלך חדש, אנחנו תאוקרטיה.
עד אז, דמוקרטיה פרלמנטרית עם נציגים מכל המיעוטים.
לנסות ולקרוא לישראל אתנוסטייט, אפרטהייד, מבצעת ג'נוסייד זה פשוט יריקה לדפי ההיסטוריה שמלאים בדוגמאות הרבה יותר מדויקות מזו.
וכשאתה עושה את כל זה עם שפה פרובוקטיבית ומתריסה שקוראת לכל מי שלא מסכים איתך גזען חשוך או פסיכופת אתה רק מחדד עד כמה אתה בור פופוליסט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוגוסט 2019, 10:30 
אדום מטלי כתב:
metal כתב:

בגדול? זה מה שהתכוונתי מקודם שאנחנו לא רואים את התמונה הכללית?

אמר האמריקאי: אם לא ניכנס לוויטנאם להגן על המולדת מפני התפשטות הקומוניסטים הרשעים, הם יטבחו בנו. אמרו, נכנסו והרגו מיליוני וייטנאמים, הקריבו לחינם עשרות אלפי אמריקאים, לבסוף ברחו, והפלא ופלא, הרשעים לא השתלטו על העולם.
אמר הדרום אפריקאי הלבן: אם רק ניתן לכושים שוויון זכויות, הם יטבחו בנו. אמר, עשה אפרטהייד, והסוף ידוע.
אמר הישראלי: אם רק נחזיר למצרים את סיני, הטנקים שלהם יהיו 20 ק"מ מאשקלון ובאר שבע. זו התאבדות, הם ערבים שמלמדים את ילדיהם לטבוח בנו.
אפשר היה להפחיד עד היום מפני הרשעים להמשיך לדכא, להשפיל ולהילחם. טוב שבא דה קלרק, טוב שבא בגין, טוב שבאו סמולנים אמריקאים ואילצו את הממשל לעוף מוויטנאם.

האנלוגיות שלך חלשות. המלחמה של ארהב בצד השני של העולם לא דומה למלחמה של ישראל בשכנים שלה. בכלל הפחד הקיומי של ישראל גדול אלפי מונים מהפחד הקיומי של ארהב.
אם בספרי החינוך של הכושים בדרום אפריקה היה כתוב מה שכתוב בספרי החינוך הפלסטינים היה הגיון בדבריו של הדרום אפריקאי הלבן. אני מניח שלא כך הדבר.
אני חושב שההסכם עם מצרים הוא לא לנצח נצחים, ויש מצב שיום אחד השלטון שם יתחלף והסכם השלום יבוטל. היו כבר איומים כאלה. בינתים הם יושבים בשקט כי הדוד סם מחזיק אותם בביצים. חוצמזה שלמצרים אין רצון היסטורי לחזור ליפו ולצפת. כשיקום סאדאת פלסטיני אולי יהיה סיכוי. בינתיים הם לא מפספסים אף הזדמנות לפספס הזדמנות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוגוסט 2019, 10:34 
אדום נחמד כתב:
metal כתב:

משמעות ההבנה היא

רפי פרץ קיבל בראש על טיפולי ההמרה, אבל על הזיות האפרטהייד שלו אף אחד כבר לא אומר כלום. אם עושה לך נעים לדעת שאתה "ליברלי" יותר מהפלסטינים, שיבושם לך. לא ברור איך זה מקדם את המצב שלנו פה.

ולגבי משמעות ההבנה, השאלה שלי היא לא רק אם אתה מבין שיש מצב שאלו הכלים היחידים שהם יכולים להשתמש בהם בשביל לקבל מה שהם רוצים. אני לא אבין את החרדים אם ישתמשו באלימות בשביל שנשים לא יצביעו, ואני לא אבין פלסטינים אם ישתמשו באלימות כדי לגרש מפה את כל היאהוד. העובדה שאין דרך לעשות את זה מלבד אלימות לא רלוונטית פה.
השאלה שלי היא אם אתה מבין שהמטרה שלהם - שחרור עמם וסיום הדיכוי, היא מטרה לגיטימית, ושאין להם דרך אחרת להשיג אותה. יתרה מכך - אני תוהה אם אתה, במקומם, היית עושה משהו שונה.

מה זה אלה הכלים היחידים שיש להם??? אתה נותן לגיטימציה לעם שלם להרוג אנשים חפים מפשע כי זו הדרך היחידה שלהם?!
תן לי לחדד עבורך את הלוגיקה: זו הדרך הקלה ביותר, לא הדרך היחידה. הדרך הקשה כרוכה בליצור מוסדות מדינה חזקים, חברה אזרחית סובלנית ותשתיות מדיניות שישרתו את העם.
עבור השלטון שמה הדרך הקלה ביותר למשול היא להסית ולעודד שנאה. הרבה יותר פשוט.
איזה פליק פלאקים אתה עושה כדי להצדיק את הטיעון המוסרי שלך שזה סבבה לרצוח אנשים. לא יאומן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוגוסט 2019, 11:01 
אדום נחמד כתב:
metal כתב:

משמעות ההבנה היא

אתה טוען שהמטרה שלהם היא שחרור עמם וסיום הדיכוי. אני טוען שהדרך לכך היא להעיף אותנו מכאן. זה לא סותר אחד את השני.
אני חושב שבמקומם יכול להיות שהייתי מבין שליפו ולצפת אני בני נכדי וניני כבר לא יחזרו והייתי מתמקד בלבנות איפה שנשאר לי. אבל הם לא עושים את זה והכמויות המטורפות של כסף שהם מקבלים הולך למלחמה די אבודה נגד ישראל תוך שהם מזיינים את העם שלהם על הדרך. אני גם לא יכול להתעלם מהעובדה שהם חלק מהאומה הערבית הגדולה והם פועלים בשם העולם הערבי כולו, או רובו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוגוסט 2019, 11:04 
סמל אישי של המשתמש
נחש סולידי כתב:
מה זה אלה הכלים היחידים שיש להם??? אתה נותן לגיטימציה לעם שלם להרוג אנשים חפים מפשע כי זו הדרך היחידה שלהם?!
תן לי לחדד עבורך את הלוגיקה: זו הדרך הקלה ביותר, לא הדרך היחידה. הדרך הקשה כרוכה בליצור מוסדות מדינה חזקים, חברה אזרחית סובלנית ותשתיות מדיניות שישרתו את העם.
איזה פליק פלאקים אתה עושה כדי להצדיק את הטיעון המוסרי שלך שזה סבבה לרצוח אנשים. לא יאומן.

סליחה? אתה לא נותן לגיטימציה לעם שלך לדכא באלימות מליוני אנשים, מתוך אמונה (שגויה) שזו הדרך היחידה שלך לשמור על בטחון (והתנחלויות, כמובן. חשוב שיהיו התנחלויות)?
אין פה שום האדרה לעם הפלסטיני. יש פה הכרה שהוא עם ככל העמים. הוא לא שונה מהאירים שהתנגדו לבריטים, מההודים שהתנגדו לבריטים, וגם לא מהציונים שגרשו מפה את המנדט.
אצלם מחלקים סוכריות אחרי שרוצחים יהודים? יופי, אצלנו חוגגים אחרי כל הפצצת בניין בעזה, כולל בני נוער מהעוטף שהופכים את זה לארוע עם מושבים בשורה הראשונה.
אנחנו חרא, והעובדה שגם הם חרא לא משנה שום דבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוגוסט 2019, 11:08 
סמל אישי של המשתמש
נחש סולידי כתב:
teknoboy כתב:

פה בדיוק קבור הכלב. להסתכל על הטבלה ולהצביע שישראל היא הרצחנית מבין שתי הדמויות בעוד שהפלסטינאים החפים מפשע נרצחים באופן שרירותי, זו דמגוגיה.
התרבות הערבית לא שמה את האדם כמוך במרכז תפיסתם, אלא את הדת. הדת מצווה לצאת ולהרוג כמה שיותר טמאים ולשם כך יוצרת דוקטורינה שלמה.
אם הבנת מדבריי שאני חושב שישראל אינה אכזרית, ושאין אנשים חפים מפשע שנהרגים כתוצאה מכך, אתה טועה. אני מסכים שהמצב הקיים בישראל קשה מבחינה מוסרית. אני לא יודע עד כמה
חברינו מהצד השני מרגישים גם ככה. כשמדליקים זיקוקים וזורקים סוכריות בכל פעם שיהודי נרצח זה קשור יותר לציווי הדת והג'יהאד מאשר למאבק הפלסטיני.

אספר לך סיפור קטן. כשהייתי בברלין בפעם הראשונה עצרתי מחוץ להוסטל שישנתי בו לבקר מצית מהברמן. הברמן היה מוסלמי שחור סופר נחמד והסתדרנו ממש טוב(באותו ערב יצאנו ולהפתעתי הוא הזמין הכל על חשבונו).
בזמן ששנינו מעשנים סיגריה ומדברים על הא ודא הוא מתחיל לספר לי על החיים כמוסלמי שחור בברלין וכמה שהחברה הפלורליסטית פה עוזרת לו להשתקע ולהרגיש בבית.
בנקודה מסוימת הוא מספר לי בכנות שיש צדדים שהוא מפחד מהם בעיר הזאת. הוא דיבר פתאום ברצינות וסיפר לי ששני ק"מ מאיפה שאנחנו עומדים, ישנו מסגד שקורא לערוף ראשים של יהודים טובים כמוני.
וזה הדאיג אותו לרגע להסתכל עליי, לראות את הבן אדם שבי, ולהמשיך לדבר כאילו הוא לא נחשף לדרשות הרצחניות האלו.
מה הקשר של הסיפור? אפשר להסתכל על הסכסוך הישראלי-פלסטיני מנקודת מבט גאוגרפית-פוליטית-כלכלית ולדבר עד אינסוף.
בסופו של דבר, יש באיסלאם צדדים שאף הומניסט שוחר שלום לא מוכן לבקר באותו האופן בו הוא מבקר את המערב על שלל מגרעותיו.
וזו התמונה הגדולה: האסלאם נשאר אימפריאליסט שרוצה לכפות את חוקי השריעה שלו על כל העולם. הוא נכשל בכל פעם מחדש אבל זה לא מונע ממנו להמשיך ולנסות בדרכיו הנלוזות.
עד לנפילתה של האימפריה העותמאנית לא נבנה פה שום דבר. לעמים הערבים שעברו פה היו מאות שנים לבנות את פלסטין. הם לא עשו עם זה דבר. ברגע שהיהודים הטמאים החלו לחזור לארץ אבותיהם, הופס זה שלנו.

אז אתה טוען שהטבלה לא אומרת את מה שכתוב בה, אלא חוזרת על הדעות הקדומות שאתה אישית מחזיק בהן למרות הנתונים שמוצגים בה?
כמו כן, איך לציין נתונים מספריים ברורים ומובהקים זה דמגוגיה?

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוגוסט 2019, 11:12 
אדום נחמד כתב:
נחש סולידי כתב:

סליחה? אתה לא נותן לגיטימציה לעם שלך לדכא באלימות מליוני אנשים, מתוך אמונה (שגויה) שזו הדרך היחידה שלך לשמור על בטחון (והתנחלויות, כמובן. חשוב שיהיו התנחלויות)?
אין פה שום האדרה לעם הפלסטיני. יש פה הכרה שהוא עם ככל העמים. הוא לא שונה מהאירים שהתנגדו לבריטים, מההודים שהתנגדו לבריטים, וגם לא מהציונים שגרשו מפה את המנדט.
אצלם מחלקים סוכריות אחרי שרוצחים יהודים? יופי, אצלנו חוגגים אחרי כל הפצצת בניין בעזה, כולל בני נוער מהעוטף שהופכים את זה לארוע עם מושבים בשורה הראשונה.
אנחנו חרא, והעובדה שגם הם חרא לא משנה שום דבר.

והנה אתה כבר עושה השוואות לא נכונות. האירים וההודים התנגדו לבריטים בגלל קולוניאליזם.
הבריטים אימללו את שני העמים האלו באופן שאתה לא תגיע אליו(מנעו מזון בזמן דלות קשה בה נהרגו עשרות מיליונים של אירים והודים, הרסו את המסחר ועיבוד הבדים של עמי הודו בשביל האינטרס הכלכלי שלהם).
הבריטים אפילו גנבו להודים את המילה Loot, כאקט אירוני ציני ביותר.
הפלסטינים מתנגדים לשלטון שלנו בגלל שהם לא רואים אפילו זכות אחת לקיומנו פה. אני כן רואה זכות לקיום העם היהודי בארץ ישראל. בגלל זה אנחנו נלחמים.
למה אתה לא מתייחס לממשל הפלסטינאי המושחת שלא עוזר לאזרחיו המסכנים למרות שקיבל מיליארדי דולרים במרוצת השנים? כל זה לגיטימי למען המלחמה בכיבוש?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוגוסט 2019, 11:18 
teknoboy כתב:
נחש סולידי כתב:
teknoboy כתב:

אז אתה טוען שהטבלה לא אומרת את מה שכתוב בה, אלא חוזרת על הדעות הקדומות שאתה אישית מחזיק בהן למרות הנתונים שמוצגים בה?

כי כמו בכדורגל, בכדורסל ובחיים עצמם, הסטטיסטיקה לא מספרת את כל הסיפור.
והסטטיסטיקה הספציפית שהבאתי מתייחסת לטענת איציק ש"כמות היהודים שנהרגו היא שבריר מהאוכלוסייה הפלסטינית".
הבאתי סטטיסטיקה שמראה שהיחס לא קיצוני כמו שהוא צייר אותו ואז הוא טען שהמקורות שלי פסולים, מבלי להביא מקור אחר.
תתייחס בבקשה לדעותיי הקדומות ביחס לתרבות הערבית. אני טועה פה לפי דעתך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוגוסט 2019, 11:54 
סמל אישי של המשתמש
נחש סולידי כתב:

והנה אתה כבר עושה השוואות לא נכונות. האירים וההודים התנגדו לבריטים בגלל קולוניאליזם.
הבריטים אימללו את שני העמים האלו באופן שאתה לא תגיע אליו(מנעו מזון בזמן דלות קשה בה נהרגו עשרות מיליונים של אירים והודים, הרסו את המסחר ועיבוד הבדים של עמי הודו בשביל האינטרס הכלכלי שלהם).
הבריטים אפילו גנבו להודים את המילה Loot, כאקט אירוני ציני ביותר.
הפלסטינים מתנגדים לשלטון שלנו בגלל שהם לא רואים אפילו זכות אחת לקיומנו פה. אני כן רואה זכות לקיום העם היהודי בארץ ישראל. בגלל זה אנחנו נלחמים.
למה אתה לא מתייחס לממשל הפלסטינאי המושחת שלא עוזר לאזרחיו המסכנים למרות שקיבל מיליארדי דולרים במרוצת השנים? כל זה לגיטימי למען המלחמה בכיבוש?

תסתכל על מה שבנית בשטחים. קולוניאליזם ביי דה בוק.
ומה שהציונות עשתה פה זה קולוניאליזם מסוג אחר - קולוניאליזם התיישבותי, למרות שבניגוד לדומיו בא עם מצוקה רצינית.
אנחנו שודדים את משאבי הטבע בגדה (מטעמי ביטחון), ומרעיבים את תושבי הרצועה (מטעמי ביטחון).

הם בהחלט מתייחסים לציונות כתנועה ששינתה את המרחב על חשבונם, והם צודקים לחלוטין.

הפסקה האחרונה שלך מביכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוגוסט 2019, 12:08 
סמל אישי של המשתמש
נחש סולידי כתב:
teknoboy כתב:
נחש סולידי כתב:
teknoboy כתב:

1. כי כמו בכדורגל, בכדורסל ובחיים עצמם, הסטטיסטיקה לא מספרת את כל הסיפור.
2. והסטטיסטיקה הספציפית שהבאתי מתייחסת לטענת איציק ש"כמות היהודים שנהרגו היא שבריר מהאוכלוסייה הפלסטינית".
הבאתי סטטיסטיקה שמראה שהיחס לא קיצוני כמו שהוא צייר אותו ואז הוא טען שהמקורות שלי פסולים, מבלי להביא מקור אחר.
3. תתייחס בבקשה לדעותיי הקדומות ביחס לתרבות הערבית. אני טועה פה לפי דעתך?

1. אבל מדובר פה בסטטיסטיקה מאוד קיצונית ומובהקת. זה כמו שתגיד לי שקבוצה שהפסידה חמישה משחקים מתוך חמישה היא בעצם מועמדת לאליפות כי הסטטיסטיקה לא מספרת את כל הסיפור.
2. אז איציק קצת הגזים. איך זה הופך את הטענה הכללית שלך ("הם רצחניים יותר") לנכונה?
3. ודאי שאתה טועה, ובתור התחלה אתה טועה כשאתה חושב שיש דברים כמו "הערבים", "התרבות הערבית" וכו' וכו'.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 357 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: