תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 12 מאי 2024, 00:23

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 357 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  הבא

למי תצביע בבחירות?
הסקר נגמר בתאריך 14 ספטמבר 2019, 17:33
עוצמה יהודית 4%  4%  [ 3 ]
ימינה 1%  1%  [ 1 ]
זהות 0%  0%  [ 0 ]
יהדות התורה 0%  0%  [ 0 ]
ש"ס 1%  1%  [ 1 ]
הליכוד 1%  1%  [ 1 ]
ישראל ביתנו 3%  3%  [ 2 ]
כחול לבן 19%  19%  [ 14 ]
העבודה-גשר 8%  8%  [ 6 ]
המחנה הדמוקרטי 41%  41%  [ 30 ]
הרשימה המשותפת 18%  18%  [ 13 ]
אחר / לא מתכוון להצביע 4%  4%  [ 3 ]
סך הכל הצבעות : 74
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: סקר בחירות 2.0
הודעהפורסם: 19 אוגוסט 2019, 20:22 
גמרתי חמש פעמים מההודעה הזאת די אני מותש פרשתי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 אוגוסט 2019, 20:28 
metal כתב:
הבעייה הרטורית המרכזית שלהם היא שהם מתעקשים להתעלם מהפיל בחדר. הפיל בחדר הוא כמובן השנאה של העולם המוסלמי הדתי לכובש הציוני הארור.

כן? מה לא בסדר עם זה? אתה כובש ציוני. למה אתה גם רוצה למרר לפלסטינאים את החיים וגם רוצה שיאהבו אותך? אתה רוצה להפוך את זה ל"אנטישמיות" כי אתה לא מסוגל להבחין בין "יהדות" ל"ציונות". אני יהודי גאה. אני לא מסתיר את זה. ציוני אני לא.

metal כתב:
כי ברגע שמן דהוא מפנים את הרעיון הפרנואידי הזה, התוקפנות הקפריזית שמאפיינת את מדינת ישראל הקטנטונת נראית הרבה יותר הגיונית. הרי לא לעולם חוסן, זה שאנחנו חיים במדינה הכי חזקה בגזרה לא מבטיח שהמצב יהיה כן בעוד 100 שנה ואי אפשר לנוח על זרי הדפנה.

אחי, זה טיעון של בעל מכה. אני צריך להיות חזק ולמרר לאנשים את החיים כדי שבטעות לא יחשבו חס וחלילה שאני חלש. צא מהסרט.

metal כתב:

עכשיו, כשיש לך יתרון של גרעין שעוזר לך להעביר לאויב מסר ברור כדאי לך לחבק אותו חזק ולא לעזוב. והוא ברוב חוצפתו טוען שסוריה ואיראן זקוקות לנשק גרעיני יותר מאיתנו. לשיטתו בוטס און דה גראונד של ארהב במזהת יותר מסוכן מקריאות של אייטולות מטורללים למחוק את ישראל מהמפה. הרבה יותר מסוכן מהשנאה היוקדת של אסלאמיסטים מקהיר ועד דמשק ומעמאן עד טהרן.

תגיד אתה אמיתי?

אשכרה טענת עכשיו שמלחמה אמריקאית בעיראק שרצחו מאות אלפי אנשים חפים מפשע הוא דבר פחות מסוכן מפאקינג קריאות? מפאקינג רטוריקה?

פסיכופט. אין לי מילים לתאר את זה. זה פשוט להיות פסיכופט רצחני.

metal כתב:

בקשר לתמיכה הצבאית. מה לעשות שהימרנו על הסוס הנכון? האיזור היה מיקרוקוסמוס אלים של המלחמה הקרה. נשק אמריקאי מול נשק סובייטי, לשמחתינו הסובייטים התפרקו וההקצאות ירדו. אז ארהב צריכה לאזן את המצב בשם אלת הצדק אוטופיה? ישראל מקבלת הרבה יותר ובצדק.

אני אפילו נתקל כאן בגזענות קלה מהולה במוסר כפול כשמבקרים את הכלכלה בכך שמשווים אותה למערב, הרי מה יש לצפות מערבים? גם ההתעלמות במופגנת מ"עניים מרצון" לא מוסיפה. זה לא שקומוניסים אמר שכלכלת ישראל מצוינת ואפילו טובה, כולה סבירה. הוא כיוון מספיק נמוך ועדיין יצאו נגדו חוצץ עם טענות חצי אפויות

כמו שאמרתי, פסיכופט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 אוגוסט 2019, 20:31 
מדהים שהטענה של אלפקה בנויה על "אולי אנחנו המדינה המובילה", וזהו. שום עובדה. שום דבר. הפופוליסט אמר את דברו וכולם מוחאים כפיים.
עניתי על חלק מהדברים בפוסט של טראמפ אז אחדד לגבי דברים רלוונטים:
א. כן גלמוד, כשאתה משווה רצח עם של 8-10 מיליון איש(מבלי לכלול קטיעת איברים למיליונים נוספים) למלחמה ארוכת שנים בין שני עמים עוינים עם פחות מ50 אלף הרוגים לאורך 60 שנה או למצב של האתיופים בארץ אתה יוצא טיפש. ממש ממש ממש טיפש.
ב. המתמטיקה שאתה בונה פה מגוכחת. מה ארצות הברית מקבלת ממצרים וירדן בתמורה? יותר מזה, מה העולם הערבי נותן לאנושות כשהוא מרשה לעצמו להתנהל כפי שהוא מתנהל? ישראל היא בין המעצמות הטכנולוגיות בעולם, ולעומתה התרבות הערבית מפגרת. עם כמה שכואב לאידיאליסטים פה לשמוע. היא תרבות מפגרת ובגלל זה הם הפסידו כל מלחמה נגדנו. אין בזה שום גזענות, זה קשור בעיקר לחוסר הביקורת העצמית שלהם. הנצרות הגיע לאן שהיא הגיעה בזכות אותה ביקורת, בזכות הזרם הפרוטוסטנטי ומלחמות אזרחים עקובות דם שהובילו לפרוגרסיביות ומדע. לאיסלאם אין שום דבר מזה. בגלל זה הם נחשלים. בגלל זה כשאני שומע ברדיו על נסיון של מכון חקר הימים והאגמים ליצור שיתוף פעולה עם מצרים ולחקור ביחד את הים האדום, אני לא מתפלא לגלות שאין עונה. לא רק שהם לא מוכנים, אין להם מוסדות שחוקרים בכלל דברים כאלה. מקווה שהבנת את כוונתי כי אם לא אז אין לי יותר מדי מה להגיד.
ג. אנטיביטר, אתה חי במציאות פה או שאתה עיוור לחלוטין? ישראל היא המדינה הכי תוקפנית במזרח התיכון? באמת? על סמך מה אתה מבסס את הטענות המגוכחות האלו? ומה הקשר לזה שאני חלק מהתרבות המערבית? אני אשם בעוולות כל העולם? הזוי.
ד. אתה מבין שאתה מזדהה יותר עם תאוקרטיה מוסלמית, שחוקיה מחוקקים בהתאם לחוקי השריעה ושנבחריה עוברים סינון דרך מועצת החכמים, מאשר דמוקרטיה בה נבחרים ערבים ויהודים לשלטון? אתה קולט עד כמה טיפש אתה יוצא כשאתה מעדיף לתת גרעין לשלטון דת מאשר למדינה הדמוקרטית(שלך)?

כולכם בסופו של דברים מגוכחים לחלוטין. עדר של מוחאי כפיים הזויים שפשוט נהנים מלחיות בעולם פנטזי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 אוגוסט 2019, 20:37 
מי מעדיף לתת גרעין לאיראן?? מתי אמרתי משהו שאפילו מרמז שאני רוצה שיהיה להם גרעין? לאף אחד לא צריך להיות נשק גרעיני.
שוב, אתה זה שדיבר על "תרבות נחשלת", אני לא מאמין שיש דבר כזה בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 אוגוסט 2019, 20:45 
100%anti beitar כתב:
מי מעדיף לתת גרעין לאיראן?? מתי אמרתי משהו שאפילו מרמז שאני רוצה שיהיה להם גרעין? לאף אחד לא צריך להיות נשק גרעיני.
שוב, אתה זה שדיבר על "תרבות נחשלת", אני לא מאמין שיש דבר כזה בכלל.

התבלבלתי בינך לבין גלמוד, סליחה.
אתה לא מאמין שיש כזה דבר בכלל? קראת את מה שכתבתי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 אוגוסט 2019, 20:56 
הגלמוד מלוד כתב:
metal כתב:
הבעייה הרטורית המרכזית שלהם היא שהם מתעקשים להתעלם מהפיל בחדר. הפיל בחדר הוא כמובן השנאה של העולם המוסלמי הדתי לכובש הציוני הארור.

כן? מה לא בסדר עם זה? אתה כובש ציוני. למה אתה גם רוצה למרר לפלסטינאים את החיים וגם רוצה שיאהבו אותך? אתה רוצה להפוך את זה ל"אנטישמיות" כי אתה לא מסוגל להבחין בין "יהדות" ל"ציונות". אני יהודי גאה. אני לא מסתיר את זה. ציוני אני לא.
אתה מיתמם. השנאה היוקדת לא התחילה ב67 כידוע לך. הם שונאים אותנו ללא תנאי כמו שהאוונגליסטים אוהבים אותנו ללא תנאי. גם אם נצא מכל השטחים הם עדיין ישנאו אותנו. מבחינתם דין יצהר כדין תל אביב

metal כתב:
כי ברגע שמן דהוא מפנים את הרעיון הפרנואידי הזה, התוקפנות הקפריזית שמאפיינת את מדינת ישראל הקטנטונת נראית הרבה יותר הגיונית. הרי לא לעולם חוסן, זה שאנחנו חיים במדינה הכי חזקה בגזרה לא מבטיח שהמצב יהיה כן בעוד 100 שנה ואי אפשר לנוח על זרי הדפנה.

אחי, זה טיעון של בעל מכה. אני צריך להיות חזק ולמרר לאנשים את החיים כדי שבטעות לא יחשבו חס וחלילה שאני חלש. צא מהסרט.
שוב אתה לוקח את זה לסכסוך הפלסטיני ואני מתכוון לתקיפות בסוריה ועיראק. בנושא הזה אנחנו חייבים להיות חזקים כדי שלא יחשבו שאנחנו חלשים. בהחלט כך

metal כתב:

עכשיו, כשיש לך יתרון של גרעין שעוזר לך להעביר לאויב מסר ברור כדאי לך לחבק אותו חזק ולא לעזוב. והוא ברוב חוצפתו טוען שסוריה ואיראן זקוקות לנשק גרעיני יותר מאיתנו. לשיטתו בוטס און דה גראונד של ארהב במזהת יותר מסוכן מקריאות של אייטולות מטורללים למחוק את ישראל מהמפה. הרבה יותר מסוכן מהשנאה היוקדת של אסלאמיסטים מקהיר ועד דמשק ומעמאן עד טהרן.

תגיד אתה אמיתי?

אשכרה טענת עכשיו שמלחמה אמריקאית בעיראק שרצחו מאות אלפי אנשים חפים מפשע הוא דבר פחות מסוכן מפאקינג קריאות? מפאקינג רטוריקה?

פסיכופט. אין לי מילים לתאר את זה. זה פשוט להיות פסיכופט רצחני.

אתה מזדעזע כי אתה לא מסתכל לטווח הארוך, מבחינתי החלום האיסלמי להעיף אותנו לכל הרוחות ביום מן הימים הרבה יותר מסוכן מההרפתקאות המפוקפקות כן או לא של ארהב במזהת. הרי אם רק היה להם אופציה לעשות כן הם היו עושים זאת מיד ובדיעבד. אני לא סופר את הדם שנשפך עכשיו נכון, אלא את הדם שעלול להישפך אם לא ניזהר
metal כתב:

בקשר לתמיכה הצבאית. מה לעשות שהימרנו על הסוס הנכון? האיזור היה מיקרוקוסמוס אלים של המלחמה הקרה. נשק אמריקאי מול נשק סובייטי, לשמחתינו הסובייטים התפרקו וההקצאות ירדו. אז ארהב צריכה לאזן את המצב בשם אלת הצדק אוטופיה? ישראל מקבלת הרבה יותר ובצדק.

אני אפילו נתקל כאן בגזענות קלה מהולה במוסר כפול כשמבקרים את הכלכלה בכך שמשווים אותה למערב, הרי מה יש לצפות מערבים? גם ההתעלמות במופגנת מ"עניים מרצון" לא מוסיפה. זה לא שקומוניסים אמר שכלכלת ישראל מצוינת ואפילו טובה, כולה סבירה. הוא כיוון מספיק נמוך ועדיין יצאו נגדו חוצץ עם טענות חצי אפויות

כמו שאמרתי, פסיכופט.

[flix]למה?[/flix]

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 אוגוסט 2019, 21:00 
זה נחמד שאתה החלטת למה הם שונאים אותך, או שהקווים שנחשבים "לא כיבוש" זה קווי 67. אתה באמת לא קולט, אה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 אוגוסט 2019, 21:29 
הגלמוד מלוד כתב:
זה נחמד שאתה החלטת למה הם שונאים אותך, או שהקווים שנחשבים "לא כיבוש" זה קווי 67. אתה באמת לא קולט, אה?

אני חושב שהם שונאים אותי כי אני פה. אתה חושב אחרת?
שאני אבין, אתה טוען שגם הקווים של לפני 67 הם "כיבוש" ושבעצם אין לנו מה לחפש פה?
מה אני לא קולט? תאיר את עיניי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 אוגוסט 2019, 22:19 
metal כתב:
הגלמוד מלוד כתב:

בקש ממאות אלפי הפלסטינאים שגירשת מבתיהם ב48 להאיר את עינייך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 אוגוסט 2019, 22:45 
הגלמוד מלוד כתב:
metal כתב:
הגלמוד מלוד כתב:

בקש ממאות אלפי הפלסטינאים שגירשת מבתיהם ב48 להאיר את עינייך

בשביל לבקש מרוב הפלסטינאים הנ''ל הארת עיניים אני אצטרך להתארגן על מדיום או קקטוס מדון חואן. אלו שנותרו יספרו על שנאה לכובש זר ואכזר שגירש את קשישיהם וטפיהם. מה שהם לא, וגם אתה לא מפנימים, זה שלא היתה ברירה אחרת. ככה זה במלחמה וכל הזין להם. אני כמעט תמיד לטובת הציונים בפרט והיהודים בכלל ואתה משחק אותה נייטרלי. אגב.. אתה כובש תל אביבי כמוני?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 אוגוסט 2019, 23:08 
סמל אישי של המשתמש
metal כתב:
ככה זה במלחמה וכל הזין להם

נפלא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 אוגוסט 2019, 23:13 
איך אנשים פה תומכים ברשימה המשותפת? התומכי טרור האלו.
לא מבין אנשים פה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: סקר בחירות 2.0
הודעהפורסם: 19 אוגוסט 2019, 23:22 
סמל אישי של המשתמש
אתה מבולבל.
תומכי טרור הם כל מי שתומך ומתחזק את הכיבוש

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 אוגוסט 2019, 23:33 
חייב להגיד אתה לא עוזר לקייס שלך שאתה לא פסיכופט רצחני

ואת האמת שלא, לא גר בת"א. גם לא בלוד באופן מפתיע :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 02:11 
נחמד לראות שיש כאן מתנגדי BDS חדשים (עשו לעצמכם טובה ותפרשו).
יהודונים היו מימי פרעה, דרך היטלר ועד היום. הם היו שמחים אם היטלר היה מסיים את העבודה, אבל זה לא קרה. לכן הם מעודדים את המוסלמונאצים להשלים את המשימה.
הם ינבחו חזק חזק וישראל תמשיך לצמוח מול האספסוף הערבי שמבין רק כח.

יאללה, עד הפעם הבאה... תהנו :LAGUH!:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 02:23 
תופעה מעניינת. פעם זה היה כמעט רק קומונסים ופאביו.
פתאום צץ ועולה כאן "ימין חדש" בפורום. מה המשמעות של זה? הנפילה מהירה משציפיתי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 07:01 
סמל אישי של המשתמש
הגלמוד מלוד כתב:
חייב להגיד אתה לא עוזר לקייס שלך שאתה לא פסיכופט רצחני

ואת האמת שלא, לא גר בת"א. גם לא בלוד באופן מפתיע :D

כל המדינה היא פרבר אחד גדול של תל אביב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 08:15 
עד המ!!ת הפועל כתב:
יהודונים היו מימי פרעה, דרך היטלר ועד היום. הם היו שמחים אם היטלר היה מסיים את העבודה, אבל זה לא קרה. לכן הם מעודדים את המוסלמונאצים להשלים את המשימה.

הודעה נורמלית סה"כ.

תופעה מאוד נורמלית ושפויה להאשים את כל מי שחושב שאולי זה קצת לא בסדר לרצוח מלא פלסטינאים כאנטישמי נאצי.

לא פסיכופטי בכלל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 09:16 
הגלמוד מלוד כתב:
עד המ!!ת הפועל כתב:

הודעה נורמלית סה"כ.

תופעה מאוד נורמלית ושפויה להאשים את כל מי שחושב שאולי זה קצת לא בסדר לרצוח מלא פלסטינאים כאנטישמי נאצי.

לא פסיכופטי בכלל

אתה מבין עד כמה מגוחך זה נראה שאתה מאשים אותנו ברצח של מלא מלא פלסטינאים בזמן שהם טובחים בעם שלך כבר מאה שנה?

ואלפקה אתה חייב להפסיק לתת ציוני מוסר למשתמשים פה, לאף אחד לא באמת איכפת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 09:26 
סמל אישי של המשתמש
מספרית, כמות היהודים שנהרגו מידי פלסטינים היא שבריר מכמות הפלסטינים שנהרגו מידי יהודים.
קח איזו שנה שתרצה מאז קום המדינה, לא תמצא שנה אחת שבה נהרגו יותר יהודים מפלסטינים בפעולות איבה, ובקלות תמצא שנים שבהן היו פי עשרות יותר פלסטינים הרוגים.

נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 09:37 
סמל אישי של המשתמש
עובדתית זה נכון, אבל כמו שאומרים באנגלית its not for lack of trying

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 09:39 
סמל אישי של המשתמש
נחש סולידי כתב:
הגלמוד מלוד כתב:
עד המ!!ת הפועל כתב:

הודעה נורמלית סה"כ.

לא פסיכופטי בכלל

אתה מבין עד כמה מגוחך זה נראה שאתה מאשים אותנו ברצח של מלא מלא פלסטינאים בזמן שהם טובחים בעם שלך כבר מאה שנה?

ואלפקה אתה חייב להפסיק לתת ציוני מוסר למשתמשים פה, לאף אחד לא באמת איכפת
נראה לי הדבר המגוחך זה להאשים אותנו שאנחנו מאוכזבים מהיטלר הלוזר, אבל מה אני מבין.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 09:48 
its-sick כתב:
מספרית, כמות היהודים שנהרגו מידי פלסטינים היא שבריר מכמות הפלסטינים שנהרגו מידי יהודים.
קח איזו שנה שתרצה מאז קום המדינה, לא תמצא שנה אחת שבה נהרגו יותר יהודים מפלסטינים בפעולות איבה, ובקלות תמצא שנים שבהן היו פי עשרות יותר פלסטינים הרוגים.

ישראל הורגת יותר כי היא מנצחת, ווינרית. זה לא אומר מי הטוב ומי הרע.
בדיוק סיימתי השבוע לראות את הסדרה מלחמת וויטנאם בנטפליקס. גם שם הצבא האמריקאי הכריז כל הזמן על נצחונות. לא הייתה דרך לבחון הצלחה שם, אז הם הגדירו מדד של כמה הרוגים היו לכל צד בכל קרב. ככה הם כל הזמן הכריזו על נצחונות, והסבירו לממשל שהאויב המרושע עוד מעט נשבר ונכנע..

אגב, סדרה מעולה ומטלטלת. הייתי מציע לכל הימנונים החדשים לראות אותה, אפשר ללמוד ממנה כל כך הרבה דברים אפילו על המציאות שלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 10:00 
סמל אישי של המשתמש
רק התייחסתי לטענה שהפלסטינים "טובחים"בנו. לא אמרתי שיש צד יותר צודק. אם הן טובחים בנו, אז איך קוראים למה שאנו עושים להם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 10:09 
סמל אישי של המשתמש
אני חושב שהסיכום הנכון הוא שהם מנסים לטבוח בנו בחוסר הצלחה, ואנחנו למרבה השמחה מרגישים פחות צורך לטבוח בהם בחזרה כתוצאה מכישלונם המוחץ.

והסדרה על וייטנאם באמת מעולה. צפייה חובה (אם כי מלווה בדיכאון קיומי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 10:12 
סמל אישי של המשתמש
מי זה "הם" שמנסים לטבוח בנו? רק חלק מאד קטן מהפלסטינים השתתף אי פעם בפעולות איבה, בעוד שכמעט כל היהודים הישראלים התגייסו לצבא.
אני יותר אחראי להרג פלסטינים (בלי שהרגתי אף אחד) מאשר לפחות 95% מהפלסטינים קשורים איכשהו להרג ישראלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 10:20 
its-sick כתב:

"לאורך השנים, עשרות אלפי בני אדם נהרגו ממלחמות ומפיגועים. על פי מאמר מאת גונאר היינסון ודניאל פייפס, שפורסם ב - FrontPageMagazine.com ב-8 באוקטובר 2007, מתוך כ-51,000 אבדות מאז 1950, כ-32,000 נגרמו בלחימה בין מדינות ערב לישראל, וכ-19,000 כתוצאה ישירה של הסכסוך הישראלי-פלסטיני. מתוך אלה, מספר הקורבנות הערביים מגיע לכ-35,000 ומספר הקורבנות היהודיים ל-16,000."

מתוך ויקיפדיה.

ואם תסתכל בדף באנגלית תגלה שבין 95 ל97 נרצחו יותר ישראלים מפלסטינאים:
https://en.wikipedia.org/wiki/Israeli%E ... %80%932011

מציינים שם גם את הבעייתיות של הנתונים של בצלם, בגלל זה לפי דעתי הם לא הכניסו את הנתונים של כל המערכות בעשור האחרון.
אז כנראה שהמתמטיקה שלך לא ממש תופסת. כיאה לעם בלי צבא סדיר, שפועל בעזרת לחימת גרילה מתוך אוכלוסייה אזרחית כאסטרטגיה מובהקת, הגיוני שיהיו להם הרבה יותר הרוגים.
זו גם אשמתנו שאין להם צבא? ומוסדות מדיניים שעובדים לטובת העם ולא לטובת הכיסים התפוחים של הבכירים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 10:24 
סמל אישי של המשתמש
טוב שלא הבאת נתונים מתוך הדף של עוצמה יהודית.
זה ארגון תעמולה עם מטרות ברורות. אין לי זמן כרגע לחפש נתוני אמת, אבל המספרים שהבאת הם שקריים בבירור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 10:26 
its-sick כתב:
מי זה "הם" שמנסים לטבוח בנו? רק חלק מאד קטן מהפלסטינים השתתף אי פעם בפעולות איבה, בעוד שכמעט כל היהודים הישראלים התגייסו לצבא.
אני יותר אחראי להרג פלסטינים (בלי שהרגתי אף אחד) מאשר לפחות 95% מהפלסטינים קשורים איכשהו להרג ישראלי.

העזתים בחרו את החמאס כריבון בידיעה למצע שוחר השלום שלהם. קשה להסיר מהם לחלוטין את האחריות לבוץ שבו הם נמצאים.
וכחובש קרבי לשעבר ששירת בשטחים, טיפל בפלסטינאים וביהודים כאחד, אני גם אחראי להרג פלסטינים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2019, 10:27 
its-sick כתב:
טוב שלא הבאת נתונים מתוך הדף של עוצמה יהודית.
זה ארגון תעמולה עם מטרות ברורות. אין לי זמן כרגע לחפש נתוני אמת, אבל המספרים שהבאת הם שקריים בבירור.

אשמח לקבל את המקורות שלך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 357 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 31 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: