תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 אפריל 2024, 12:44

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 7 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: אזרחות אמריקאית
הודעהפורסם: 30 יוני 2019, 07:38 
סמל אישי של המשתמש
בעקבות פוסט הירידה מהארץ המקביל (אך לא למטרת ירידה) -
ראיתי שיש פה אנשים עם ידע בהוצאת אזרחויות ורציתי לשאול אם למישהו יש ניסיון -
סבא שלי, עליו השלום, עלה לארץ לפני הקמת המדינה והקים פה מושב. הוא נולד וגדל בארה"ב, בוגר הארוורד, ועם עלייתו ויתר על האזרחות האמריקאית שלו כי 'כשאתה ציוני אתה לא צריך להיות אמריקאי'.

האם לדעתכם יש דרך חזרה, יש אפשרות לשחזר עבור הנכדים שלו (אהלן) את האזרחות ?

תודה :HEART2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: אזרחות אמריקאית
הודעהפורסם: 30 יוני 2019, 07:42 
סמל אישי של המשתמש
ואני אחדד - שמעתי על חוק הסבא, אבל אני מעל גיל 18. תהיתי אם מישהו מכם עבר את התהליך ויודע אם יש חריגים בגיל מאוחר יותר.

תודה !

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 יוני 2019, 18:41 
תמיד אמרתי שהרווארד זה מוסד נוראי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 יוני 2019, 23:53 
גם סבא שלי היה בעל אזרחות אמריקאית שעלה לארץ בשנות ה30. בני משפחה בדקו לעומק וטענו שמשם לא תצמח לי או לבני המשפחה אזרחות אמריקאית. לא בדקתי את זה בעצמי ולכן אני לא ממש בקיא בניואנסים של הדין האמריקאי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 יולי 2019, 06:20 
רועי כתב:
ואני אחדד - שמעתי על חוק הסבא, אבל אני מעל גיל 18. תהיתי אם מישהו מכם עבר את התהליך ויודע אם יש חריגים בגיל מאוחר יותר.

תודה !

לא יודע איך זה בארה״ב.אבל אני והילדים שלי קבלנו(יותר נכון,הוחזר לנו)אזרחות גרמנית בזכות הסבא שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אוגוסט 2019, 12:31 
סמל אישי של המשתמש
קצת בקיא בנושא ועובר את אותו תהליך עם הילדים שלי בימים אלה ממש.
כיוון שסבא שלך כבר לא איתנו וההורים שלך אינם אזרחים , לצערי לא תהיה לך אפשרות לקבל אזרחות.
אם סבא היה איתנו היית יכול לקבל אזחות בגינו.
אם תמצא קרוב משפחה שכן יעניק לך חסות (שבגינה תקבל אזרחות) תצטרכו למלא שורה ארוכה של מסמכים הכוללים גם הוכחות לאזרחותו האמריקאית (תעודות לימודים / חשבונות בנק וכו' ) אחרי הגשת המסמכים בדואר ואישור על קבלתם תאלצו אתה ומעניק האזרחות להגיע פיזית לארצות הברית ושם להתייצב בפני שופט שייוודא את אמיתות הנתונים , ורק אז תקבל את האזרחות המיוחלת
בהצלחה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אוגוסט 2019, 15:26 
סמל אישי של המשתמש
לי יש אזרחות אמריקאית, להורי אין.
בזמנו רציתי לברר אם אני ילדיי זכאים לאזרחות בזכות האזרחות שלי.
ממה שאני הבנתי, לפי החוק הנוכחי, הם לא זכאים. בגלל שהם לא נולדו בארה"ב ובגלל שאני לא חייתי בה זמן מספיק (אם אני זוכר נכון, הייתי אמור לחיות בארה"ב 5 שנים מתוכן לפחות 3 לפני גיל 16)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 7 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 23 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: