תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 29 אפריל 2024, 01:46

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 81 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: אופציות לירידה מהארץ תוך 5 שנים
הודעהפורסם: 26 יוני 2019, 11:36 
יש פה הרבה חבר'ה שגולשים וירדו כבר, אני צריך אתכם.
אני בן 30 ביולי, אין לי תואר, רק תעודת מנהל רשת ואני מוסיקאי, נגן ג'אז, ויש לי להקה, סיימנו קורס חצי מקצועי ברימון ועוד לא התחלנו להופיע.
נמאס לי, ואתמול אחרי שחזרתי מסקנדינביה דרך קייב וראיתי את כל צדיקי אומן, החלטתי שזהו, תוך 5 שנים מקסימום אני כבר לא פה.
השאלה שלי אליכם היא איך עושים זאת? אם אני רוצה ויזה כלשהי לעבודה באנגליה או לארהב אני חייב להכנס לחברה כמו בזק או הוט ולהתערבב גם שם עם אנשים שאני לא רוצה ורק אז אקבל אולי ויזה וגם זה בטח לשנתיים לאמריקה? מה אני עושה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: אופציות לירידה מהארץ תוך 5 שנים
הודעהפורסם: 26 יוני 2019, 11:47 
סמל אישי של המשתמש
אזרחות\דרכון של מדינה נורמלית כלשהי, יש? יש כיוון להוציא דבר כזה?

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יוני 2019, 11:50 
Redfan כתב:
אני בן 30 ביולי, אין לי תואר, רק תעודת מנהל רשת ואני מוסיקאי, נגן ג'אז, ויש לי להקה, סיימנו קורס חצי מקצועי ברימון ועוד לא התחלנו להופיע.
נמאס לי, ואתמול אחרי שחזרתי מסקנדינביה דרך קייב וראיתי את כל צדיקי אומן, החלטתי שזהו, תוך 5 שנים מקסימום אני כבר לא פה.
השאלה שלי אליכם היא איך עושים זאת? אם אני רוצה ויזה כלשהי לעבודה באנגליה או לארהב אני חייב להכנס לחברה כמו בזק או הוט ולהתערבב גם שם עם אנשים שאני לא רוצה ורק אז אקבל אולי ויזה וגם זה בטח לשנתיים לאמריקה? מה אני עושה?

תמצא כלה ממדינה שנותנת אזרחות לבני הזוג

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יוני 2019, 11:55 
סמל אישי של המשתמש
pokara כתב:
Redfan כתב:

לא צריך להגזים, בכל מדינה (שאינה ישראל, בעצם) הוא יקבל תושבות אם הוא נשוי לאזרח\ית.
ובכל מדינה (שאינה ישראל) אפשר להתאזרח אם אתה גר שם בצורה מסודרת מספיק זמן.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יוני 2019, 12:11 
teknoboy כתב:
pokara כתב:
Redfan כתב:

לא צריך להגזים, בכל מדינה (שאינה ישראל, בעצם) הוא יקבל תושבות אם הוא נשוי לאזרח\ית.

לגור בצורה מסודרת מספיק זמן - זו לא בעיה כשלעצמה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יוני 2019, 12:21 
teknoboy כתב:

לא, אני יכול אולי רומנית, אבל הסיכוי לא גבוהה להוציא, כבר ביררנו את זה, ואין לי גרוש על התחת כרגע, ואני צריך עבודה שתאפשר לי לנגן לפחות שעתיים ביום, מה הייתם עושים?
לגבי כלה ממדינה זרה-לא בצחוק, יש יותר סיכוי כרגע מכלה ישראלית, כי המנטאליות של ישראליות לא מאפשרת להן לא לנצל אותי. לפי מה שראיתי בטיול הזה שהיה לעשרה ימים, הספקתי לערוך שיחות דיי רציניות עם לא מעט, והרבה זרות התחילו איתי, פשוט שאלו אותי מאיפה וגם אחרי שאמרתי שאני מישראל היתה זרימה. הן מאז ומתמיד הרבה יותר מכבדות אותי מהישראליות , זה בטוח.
אני צריך כרגע עצות לגבי איפה לעבוד ושזה יהיה לפחות ל5 שנים.
גם בחברות הייטק יש חרא של אנשים, איכשהו אני תמיד מביא את המצב לזה שיש הרבה קנאה מסביבי. פשוט לא בא לי כבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יוני 2019, 12:36 
סמל אישי של המשתמש
בר קולמוסא כתב:
teknoboy כתב:
pokara כתב:
Redfan כתב:

לגור בצורה מסודרת מספיק זמן - זו לא בעיה כשלעצמה?

אם אתה נשוי לאזרח\ית המדינה, אז לא ממש.
בסיטואציה אחרת, זה תלוי מדינה. כל מדינה והדרישות\תנאים שלה למתן תושבות.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יוני 2019, 16:17 
Redfan כתב:
teknoboy כתב:

לא, אני יכול אולי רומנית, אבל הסיכוי לא גבוהה להוציא, כבר ביררנו את זה, ואין לי גרוש על התחת כרגע, ואני צריך עבודה שתאפשר לי לנגן לפחות שעתיים ביום, מה הייתם עושים?
לגבי כלה ממדינה זרה-לא בצחוק, יש יותר סיכוי כרגע מכלה ישראלית, כי המנטאליות של ישראליות לא מאפשרת להן לא לנצל אותי. לפי מה שראיתי בטיול הזה שהיה לעשרה ימים, הספקתי לערוך שיחות דיי רציניות עם לא מעט, והרבה זרות התחילו איתי , פשוט שאלו אותי מאיפה וגם אחרי שאמרתי שאני מישראל היתה זרימה. הן מאז ומתמיד הרבה יותר מכבדות אותי מהישראליות , זה בטוח.
גם בחברות הייטק יש חרא של אנשים, איכשהו אני תמיד מביא את המצב לזה שיש הרבה קנאה מסביבי. פשוט לא בא לי כבר.

:DEVIL4:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יוני 2019, 17:19 
אני יותר מכיר את המערכת האמריקאית מהבריטית. בגדול יש שני מסלולים עיקריים להגירה חוקית: נישואים או עבודה. חוקי העבודה וההגירה בארה"ב מסובכים אבל בלי תואר (עדיף בארה"ב) זה לא יהיה פשוט, אלא אם (1) אתה עובד בעבודה מאוד נחשקת למעסיק אמריקאי או (2) יש לך כישורים יוצאים מהכלל. אם למשל בעוד 5 שנים תהיה מוזיקאי מאוד נחשב, יש לאמריקאים ויזות לדברים האלו שיכולים להפוך לאישור עבודה קבוע ולאזרחות. יש כמובן עוד אפשרויות יותר נדירות.
בגדול, אם נשים בצד את האפשרות שתתאהב באמריקאית ותעבור לשם, אז כדאי שתשאל את עצמך מה אתה הולך לעשות בארה"ב. במה תעבוד? ממה תרוויח? אנשים שמסודרים בהבטים האלו בדר"כ מצליחים להסתדר מבחינת הגירה. הוואלי בלוס אנג'לס מפוצץ בישראלים שנשארים שם בכל מיני תרוצים ובזכות כל מיני סדקים שהם מצאו במערכת ההגירה האמריקאית.
אבל, בכנות, השלוב של העדר תואר, וכסף, ומקצוע קבוע הוא לא פשוט. כפתגם הידוע: אין עבודה. אין שפה. קשה. קשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יוני 2019, 19:48 
יש יותר סיכויים שזה יבוא מתחום המוזיקה לפי מה שאמרת כאן.
אני לומד אצל מישהו מוכר ומוערך מאוד בתחום הג'אז בארץ, מישהו שיכול להזיז הרים אם אני רק מתאמן חזק ,יש לי סיכוי תוך 5 שנים לקבל מלגה כלשהי, אבל זה אומר להתאבד על זה.
אני פשוט מרגיש שאני סוג של הולך לבזבז תזמן עד שאתחיל להתפרנס מזה בכבוד, הוא תמיד אומר לי לעוף על זה בכל הכוח.
כרגע אני גם צריך עבודה שתאפשר לי לא להיות גמור ולנגן לפחות שעתיים ביום בתור התחלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יוני 2019, 20:56 
נשמע שאתה יותר צריך חיבוק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יוני 2019, 22:09 
גיא האדום כתב:
אם למשל בעוד 5 שנים תהיה מוזיקאי מאוד נחשב, יש לאמריקאים ויזות לדברים האלו שיכולים להפוך לאישור עבודה קבוע ולאזרחות.

לא בטוח שהרף לדבר הזה הוא בלתי מושג, מכיר מוזיקאים אפורים למדי שהוציאו ויזת אמן אמריקאית (עם זמן המתנה ארוך ובעלות לא קטנה). שווה לבדוק עם עורך דין מה הסטנדרט הנדרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יוני 2019, 22:10 
סמל אישי של המשתמש
קומוניסים כתב:
אתה גיי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יוני 2019, 23:15 
סמל אישי של המשתמש
איך אתה בכדורגל?
אולי יקחו אותך לליגה הרביעית באנגליה, אבל אולי יהיה בעייתי עם כל הברקזיט הזה, מה אומר על המילואים של הליגה הארגנטינאית?
:LAGUH!:

למי שלא הבין את הרפרנס:
viewtopic.php?p=2333115#p2333115

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יוני 2019, 23:33 
סומך כתב:
קומוניסים כתב:
אתה גיי?

אתה רוצה לדבר על ההעדפות המיניות שלי?
התכוונתי לחיבוק חברי כמובן:)
זאת לפחות ההתרשמות שלי מההודעה של חברנו
אני מתקשה להאמין שעל אף שאין לו גרוש על התחת כל 'הישראליות' מנסות לנצל אותו כל הזמן,
נראה יותר שהוא חווה מעין משבר גיל שלושים טיפוסי... גם זה יעבור
מאחל רק טוב, בכל מקום בו תבחר לחיות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יוני 2019, 00:23 
סמל אישי של המשתמש
בדקת אופציה למלגה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יוני 2019, 00:28 
סמל אישי של המשתמש
Redfan כתב:
teknoboy כתב:

לא, אני יכול אולי רומנית, אבל הסיכוי לא גבוהה להוציא, כבר ביררנו את זה.

תברר עוד.
רומניה זה EU, שווה את המאמץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יוני 2019, 01:45 
סמל אישי של המשתמש
קומוניסים כתב:

:LOL2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יוני 2019, 08:54 
Redfan כתב:

לגבי כלה ממדינה זרה-לא בצחוק, יש יותר סיכוי כרגע מכלה ישראלית, כי המנטאליות של ישראליות לא מאפשרת להן לא לנצל אותי. לפי מה שראיתי בטיול הזה שהיה לעשרה ימים, הספקתי לערוך שיחות דיי רציניות עם לא מעט, והרבה זרות התחילו איתי, פשוט שאלו אותי מאיפה וגם אחרי שאמרתי שאני מישראל היתה זרימה. הן מאז ומתמיד הרבה יותר מכבדות אותי מהישראליות , זה בטוח.

:LOL2: :LOL2: :LOL2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יוני 2019, 13:03 
תנסה אולי להתקבל ללימודים בחו״ל
ויזת סטודנט יכולה להיות מקפצה
כמו שכבר ציינו פה חתונה זאת אופציה
לא יודע מה הקשיים של מוזיקאי בארץ אבל מאמין שגם בחו״ל לא מלקקים דבש, אתה צריך להיות מודע למסלול חיים שבחרת

ניו זילנד ואוסטרליה נותנות לישראלים פעם בשנה אופציה לויזת עבודה-טיול, אם אתה בטווח גילאים המתאים, גם זאת יכולה להיות התחלה של דרך שמשם תוכל להזיז עניינים ביותר קלות

בכללי בעולם המודרני הגירה היא בעיקר לפי מקצוע, אם תחליט שמטרת חייך היא לרדת מהארץ אז אולי כדאי לך ללמוד מקצוע מבוקש, מדינות כמו קנדה ואוסטרליה מאוד פתוחות בקטע הזה
וכשאני אומר מקצוע נדרש זה יכול להיות גם ספר, לדוגמא בניו זילנד
המדינות הנ״ל מפרסמות רשימה של מקצועות נדרשים, תציץ בהן אולי זה יעלה בך רעיונות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יוני 2019, 13:30 
קומוניסים כתב:
סומך כתב:
קומוניסים כתב:
אתה גיי?

אתה רוצה לדבר על ההעדפות המיניות שלי?
התכוונתי לחיבוק חברי כמובן:)
זאת לפחות ההתרשמות שלי מההודעה של חברנו
אני מתקשה להאמין שעל אף שאין לו גרוש על התחת כל 'הישראליות' מנסות לנצל אותו כל הזמן,
נראה יותר שהוא חווה מעין משבר גיל שלושים טיפוסי... גם זה יעבור
מאחל רק טוב, בכל מקום בו תבחר לחיות

תתפלא אבל גם עם כמה גרושים זה קרה, היה לי מקרה לא נעים בשנה שעברה עם אחת לא נורמלית ואני עדיין מנסה להתאושש מזה.
אני יודע שיש ישראליות יותר טובות אבל גם איתן זה לא יהיה מושלם אף פעם כי הן לא מה שאני מחפש. אם תרצה ארחיב לך בפרטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יוני 2019, 13:53 
Redfan כתב:
יש יותר סיכויים שזה יבוא מתחום המוזיקה לפי מה שאמרת כאן.
אני לומד אצל מישהו מוכר ומוערך מאוד בתחום הג'אז בארץ, מישהו שיכול להזיז הרים אם אני רק מתאמן חזק ,יש לי סיכוי תוך 5 שנים לקבל מלגה כלשהי, אבל זה אומר להתאבד על זה.
אני פשוט מרגיש שאני סוג של הולך לבזבז תזמן עד שאתחיל להתפרנס מזה בכבוד, הוא תמיד אומר לי לעוף על זה בכל הכוח.
כרגע אני גם צריך עבודה שתאפשר לי לא להיות גמור ולנגן לפחות שעתיים ביום בתור התחלה.
אם אתה מאמין שתתפרנס מג'אז אז מציע לך לחשוב מחדש. זה לא יקרה גם בארה"ב קרוב לודאי. גם אנשים מצליחים מאד מחפשים בכל חור שהם עוברים בו מישהו להעביר לו שיעורי נגינה כדי להשלים פרנסה. אני רואה את זה בכל יום מהרבה חברים שלי בפייסבוק שזה מה שהם עושים וגם מהיכרות אישית בעבר עם כמה חבר'ה שמנגנים ומוכרים מאד בארה"ב.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יוני 2019, 17:36 
סמל אישי של המשתמש
Redfan כתב:
teknoboy כתב:

יש מישהו במשפחה שהיה אזרח רומני בעבר? אם כן מי עבורך? (אבא/דודה/סבתא) ובאילו שנים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יוני 2019, 07:22 
סמל אישי של המשתמש
עדיין לא הבנתי למה אתה רוצה לעזוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יוני 2019, 09:01 
באמת? כי יש פה זבל של אנשים , אנחנו מדינה מאוד קטנה ומלא תחרות, במדינה גדולה ברור שזה גם יהיה אבל לדעתי ארגיש את הלחץ הרבה פחות.
בקשר לסבתא שלי, אבדוק. היא עלתה מרומניה לפני שנות ה60 אם אינני טועה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יוני 2019, 11:38 
מידע לא רלוונטי:
הו ישראל ישראל מה זה השם הזה?
תקועה לך רחוק מכול מה שיפה ונקי בעולם הזה, מסביבך חול וגמלים , מנוקדת באנשים שהם לא כמוני, בכול מיני צבעים כמו נמשים שצריכים בדיקת רופא מומחה.
כתבו פעם שיום אחד בעיר זרה הוא כמו חודש של חיים בעיר שלך, אולי תיסע לכמה חודשים לאיזה קורס באיזה עיר עם נוף לנהר ובחורות מנומסות עם דם קר שעומדות יפה בתור בסופר.
ממני אלייך - אל תהיה גזען כלפי אומה שלמה , לא כולנו צופרים בצהוב מהבהב..

מידע רלוונטי :
בתור בעל דרכון רומני שסבתא שלו עלתה לפני 1960 אין בעיה להוציא דרכון { רק שזה יקר - בערך 10000-15000}

נ.ב
תזכור ששם אין משחקים בשבת של הפועל ,אפילו לא בשישי..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יוני 2019, 16:29 
סמל אישי של המשתמש
כפי שנכתב מעליי - אתה כנראה זכאי לדרכון רומני. זה אולי לא תהליך קצר, אבל גם ממש לא קשה. אוכל להפנות אותך למי שעזר לי בתהליך (בתשלום כמובן)

אמרת 5 שנים? אני מאמין שתסיים את התהליך אחרי חצי מהזמן המוקצב לביצוע המשימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 יולי 2019, 00:03 
אתה יכול לבדוק את הזכאות שלך לאזרחות רומנית אצל האמא הפולניה. כן, ברור לי איך זה נשמע.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... Q/viewform

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 יולי 2019, 00:51 
Redfan כתב:
באמת? כי יש פה זבל של אנשים , אנחנו מדינה מאוד קטנה ומלא תחרות, במדינה גדולה ברור שזה גם יהיה אבל לדעתי ארגיש את הלחץ הרבה פחות.
בקשר לסבתא שלי, אבדוק. היא עלתה מרומניה לפני שנות ה60 אם אינני טועה.

למה אתה מתכוון בתחרות? כי אם אתה רוצה חיים בלי קפיטליזם אז אין כל כך כרגע. עולם חרא.
גם לגבי האנשים כולם די אותו דבר בכל מקום, כנראה שאתה פשוט שונא בני אדם אם אתה חושב שיש פה זבל של אנשים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 יולי 2019, 01:04 
סמל אישי של המשתמש
100%anti beitar כתב:
גם לגבי האנשים כולם די אותו דבר בכל מקום

לא, הם לא.
(למרות שאכן צריך לשנוא את כולם)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 81 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 41 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: