תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 17 מאי 2024, 19:23

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 295 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מה יהיו תוצאות הבחירות?
הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 10:22 
סמל אישי של המשתמש
מתי מסיימים עם המעטפות הכפולות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 10:47 
סמל אישי של המשתמש
איפה אחוזי ההצבעה גבוהים יותר: כפרים ערביים, יישובים חרדיים או התנחלויות?
ועוד שאלה לחופרים בנתונים: יש גם קלפיות "רגילות" עם יותר ממאה אחוזי הצבעה? כמה ואיפה?

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 11:15 
יובל כתב:
its-sick כתב:
יובל, אני לא מבין למה אתה חושב שבנט ייכנס.
לפי אחוז ההצבעה הכולל המדווח צריך 138 אלף קולות כדי להיכנס. לבנט יש 127 אלף.
הוא צריך 11 אלף קולות מתוך 165 אלף שלא נספרו עדיין, שזה 6.67% מהקולות האלה. אני לא רואה איך הוא עובר.

אחוז ההצבעה הכולל המדווח ביום הבחירות הוא אומדן, ובכל מקרה הוא לא כולל את ההצבעות במעטפות הכפולות.
לדוגמה, ביום הבחירות ב-2015 פורסם ששיעור ההצבעה הסופי הוא 71.8% (אפשר לראות פה: https://bechirot21.bechirot.gov.il/elec ... rnout.aspx, https://www.mako.co.il/news-military/po ... c41004.htm).
בפועל שיעור ההצבעה היה 72.34% (אפשר לראות פה: https://votes20.gov.il/nationalresults).

החישוב שעשיתי מניח שהנתונים הנוכחיים שמופיעים באתר ועדת הבחירות כוללים את כל ההצבעות בקלפיות הרגילות (נראה שלא יתווספו יותר מקולות בודדים עד תחילת הספירה של המעטפות הכפולות).
בבחירות הקודמות היו קצת פחות הצבעות בקלפיות הרגילות (כלומר, לא מעטפות כפולות) מאשר בבחירות האלה, אז הערכתי שכמות המעטפות הכפולות תהיה באותו יחס. בבחירות הקודמות היו 232,681 מעטפות כפולות, הערכתי שהפעם יהיו 236,623 מעטפות כפולות.
לאחר מכן הוספתי לכל מפלגה כמות קולות מתוך הסכום הזה לפי שיעור ההצבעה שלה בבחירות האלה, אבל לקחתי בחשבון את היחס שהיה בבחירות הקודמות בשיעור הצבעות לכל מפלגה במעטפות הכפולות לבין שיעור ההצבעות למפלגה הזאת בסך הכל.
לדוגמה, מתוך 236,623 קולות, הימין החדש אמור לקבל 3.14% (אחוז ההצבעה הנוכחי שלהם), כפול 12.39% (אחוז ההצבעה לבית היהודי במעטפות הכפולות בבחירות הקודמות), חלקי 6.74% (אחוז ההצבעה לבית היהודי בבחירות הקודמות מבין כלל המצביעים). לקחתי את היחס של הבית היהודי מהבחירות הקודמות כי אני מניח שהוא יהיה דומה ליחס של הימין החדש בבחירות האלה. כמות הקולות שצריך להוסיף לימין החדש לפי החישוב הזה הוא 13,658.
עשיתי כך לכל המפלגות, הסכום של כל התוספות האלה יצא 240,915 קולות (די קרוב למספר המקורי של 236,623). אם אני מוסיף 240,915 קולות לסך הקולות הכשרים, ו-13,658 לימין החדש, הם מקבלים 3.286%.

הבעיה פה היא ההנחה שכל הקולות שהיו אצל הבית היהודי בפעם הקודמת ילכו לימין החדש עכשיו.
להערכתי הקולות שהיו בפעם הקודמת של הבית היהודי יתחלקו עכשיו בין הימין החדש, איחוד מפלגות הימין, זהות וחלק לא מבוטל גם לליכוד.
בקיצור, יהיה להם לא פשוט בכלל לעבור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 11:44 
100%anti beitar כתב:
לקרוא למצב שבו יש בחירות פעם בארבע שנים במדינה קפיטליסטית עם מיליוני ילידים ללא זכות בחירה דמוקרטיה ואז להתפלא שזה המצב...
שהליכוד והגנרלים יקימו ממשלת ימין עם 100 מנדטים וזהו

אותם מיליוני ילידים ללא זכות בחירה מעולם לא היו חלק אינטגרלי מהמדינה (רק תתקן אותי אם אני טועה), בגלל זה אנחנו נקראים כובשים,
עצוב וחבל רק לראות שמרבית אחיהם שדווקא כן חיים באותה מדינה קפיטליסטית ודווקא כן בעלי זכות הצבעה, לא ממש ניצלו זאת. (מה שמחליש את כוחם (החלש גם ככה) ומחזק את אלו בדיוק שנגדם).........

בסופן של דבר, מה שהי צפוי שיקרה קרה (שוב משלת ימין), הדבר שמאכזב יותר מהכל זה עליה בכוחם של הפרזיטים הנצלנים (הספרדים (ש"ס) והאשכנזים (אגודה)), שהגדילו את כוחם (וככל הנראה גם ימשיכו להגדיל בעתיד, כל עוד הפראיירים החילונים ימשיכו לממן את מפעל ההשרצה שלהם) וכמובן זה יתבטא בעוד כמה מילארדים שנצטרך לממן אותך.....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 11:57 
teknoboy כתב:
ועוד שאלה לחופרים בנתונים: יש גם קלפיות "רגילות" עם יותר ממאה אחוזי הצבעה? כמה ואיפה?

אחוז ההצבעה אצל הערבים הוא מסורתית די נמוך, לא ?
נדמה לי שאצל חרדים יש אחוז הצבעה גבוה מאשר מתנחלים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 12:05 
סמל אישי של המשתמש
MANDALA כתב:
teknoboy כתב:

אחוז ההצבעה אצל הערבים הוא מסורתית די נמוך, לא ?
נדמה לי שאצל חרדים יש אחוז הצבעה גבוה מאשר מתנחלים

הביאו פה איזו קלפי מכפר בדואי עם 150 אחוזי הצבעה, מעניין אותי איך מתפלגות הקלפיות שיש בהן יותר ממאה אחוז מצביעים. זה בתור התחלה.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 12:15 
its-sick כתב:
בלד עברו על הקסקס, נראה לי שהם לא צריכים עוד קולות בשביל לעבור.

אם מספר הקולות שנשארו אינו גדול מ-229,922, אז הם עברו. על כל 30 קולות נוספים מעבר למספר זה, הם צריכים לקבל 1.

אם לפי הערכת יובל יש עוד כ-237,000 קולות, הרי שהם יזקקו בערך ל-230 קולות נוספים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 12:30 
pokara כתב:
100%anti beitar כתב:
לקרוא למצב שבו יש בחירות פעם בארבע שנים במדינה קפיטליסטית עם מיליוני ילידים ללא זכות בחירה דמוקרטיה ואז להתפלא שזה המצב...

אותם מיליוני ילידים ללא זכות בחירה מעולם לא היו חלק אינטגרלי מהמדינה (רק תתקן אותי אם אני טועה), בגלל זה אנחנו נקראים כובשים,
עצוב וחבל רק לראות שמרבית אחיהם שדווקא כן חיים באותה מדינה קפיטליסטית ודווקא כן בעלי זכות הצבעה, לא ממש ניצלו זאת. (מה שמחליש את כוחם (החלש גם ככה) ומחזק את אלו בדיוק שנגדם).........

בסופן של דבר, מה שהי צפוי שיקרה קרה (שוב משלת ימין), הדבר שמאכזב יותר מהכל זה עליה בכוחם של הפרזיטים הנצלנים (הספרדים (ש"ס) והאשכנזים (אגודה)), שהגדילו את כוחם (וככל הנראה גם ימשיכו להגדיל בעתיד, כל עוד הפראיירים החילונים ימשיכו לממן את מפעל ההשרצה שלהם) וכמובן זה יתבטא בעוד כמה מילארדים שנצטרך לממן אותך.....

הרצון של הפלסטינים שלא מצביעים לא לשחק את המשחק מאוד מובן בעיניי ולא עצוב בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 13:27 
למה ספרו קולות למפלגה של אלי ישי שהסיר את התמודדותו?
זה קריטי כי אני לא מבין מי הזוכה בגביע הפח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 13:56 
סמל אישי של המשתמש
zink כתב:
למה ספרו קולות למפלגה של אלי ישי שהסיר את התמודדותו?
זה קריטי כי אני לא מבין מי הזוכה בגביע הפח.

למה שרק בפלייאוף העליון יהיה מתח?

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 14:35 
100%anti beitar כתב:
pokara כתב:
100%anti beitar כתב:

הרצון של הפלסטינים שלא מצביעים לא לשחק את המשחק מאוד מובן בעיניי ולא עצוב בכלל.

זכותם לעשות מה שהם רוצים, רק שלא יבכו אחר כך.......... (כמו כל אותם תושבי הפריפריות והדרום שהצביעו עבור ביבי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 14:39 
מתן כתב:
its-sick כתב:

אם מספר הקולות שנשארו אינו גדול מ-229,922, אז הם עברו. על כל 30 קולות נוספים מעבר למספר זה, הם צריכים לקבל 1.

אם לפי הערכת יובל יש עוד כ-237,000 קולות, הרי שהם יזקקו בערך ל-230 קולות נוספים.

בבחירות הקודמות הרשימה המשותפת קיבלה 7306 קולות מתוך כלל הקולות במעטפות הכפולות (3.14%).
נשמע סביר שבל"ד יקבלו את מספר הקולות שהם צריכים.

בכל אופן עברתי שוב על החישוב של יובל והאמת שההנחה לגבי הימין החדש דווקא נראית לי די סבירה במבט שני.
מצד שני, הכל מאוד גבולי כרגע. מספיק שיש פחות מעטפות כפולות ממה שהנחנו (שזה די סביר) או שלדוגמה הכוח היחסי של פייגלין בקרב החיילים הוא גדול יותר (אפילו מאוד סביר) ובנט בקלות מוצא את עצמו בחוץ.
בקיצור, נמשיך להחזיק אצבעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 14:40 
סמל אישי של המשתמש
מה זאת אומרת "רק שלא יבכו אחר כך"?
זה ממש משפט מרגיז.
קודם כל, כי אתה יכול להגיד את זה גם אם הם מצביעים למפלגות הערביות (כי הן לא יכנסו לקואליציה) ולא למפלגות שלטון כמו העבודה או גנץ
אבל אפילו אם לא תגיד את זה, מה הקשר בכלל? אם הם לא מצביעים אז זה סבבה שמדינה תדפוק אותם?
כאילו מה, הליכוד לא אמו רלהיות מחוייב לדאוג לרווחתם של האזרחים הפלסטינים?

כשתהיה מיעוט מדוכא, תפעל איך שבא לך. עד אז, הביקורת שלך על הבחירות של מי שכן חלק ממיעוט מדוכא שוות לתחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 14:55 
אז דעתי מרגיזה אותך, סבבה אני אחיה עם זה

אם אתה והם לא מצליחים להבין שכשהם לא יוצאים להצביע הם דופקים את עצמם פעמיים (לא תורמים קולות ומחזקים מפלגות שיעזרו להם, ומנגד מורידים את כמות הקולות הכללית מה שעוזר למפלגות ימין קטנות להגיע לאחוז החסימה), אז שימשיכו לבכות ואני אראה בהם בדיוק כמו את אותם בכיינים סדרתיים מהדרום.

ואת דעתי אני אמשיך להגיד גם כשאני לא מיעוט מדוכא , אתה לא חייב לקבל או להתייחס (הרבה יותר פשוט).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: מה יהיו תוצאות הבחירות?
הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 15:06 
תעשו לי סדר במספרים, כמה צריך לקבל בנט בשביל להיכנס ביחס למה שנותר בספירה?

זה קריטי מאוד אם אנחנו רוצים לראות את אלונה חוזרת בכל הכח לב״ש ולא משאירה למכבי את השטח לעוד עשור של אליפויות

Sent from my iPhone using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 15:11 
JustZiv כתב:

זה קריטי מאוד אם אנחנו רוצים לראות את אלונה חוזרת בכל הכח לב״ש ולא משאירה למכבי את השטח לעוד עשור של אליפויות

אם אני לא טועה, בהנחה של 250 אלף קולות נוספים אחוז החסימה יעלה לבערך 140 אלף קולות. לבנט יש כ127 אלף, אז הוא צריך 13 אלף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 15:12 
JustZiv כתב:

4300 כדי להיכנס משמע הם יכנסו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 15:27 
סמל אישי של המשתמש
pokara כתב:

אם אתה והם לא מצליחים להבין שכשהם לא יוצאים להצביע הם דופקים את עצמם פעמיים (לא תורמים קולות ומחזקים מפלגות שיעזרו להם, ומנגד מורידים את כמות הקולות הכללית מה שעוזר למפלגות ימין קטנות להגיע לאחוז החסימה), אז שימשיכו לבכות ואני אראה בהם בדיוק כמו את אותם בכיינים סדרתיים מהדרום.

ואת דעתי אני אמשיך להגיד גם כשאני לא מיעוט מדוכא , אתה לא חייב לקבל או להתייחס (הרבה יותר פשוט).

אני מבין שאתה מעדיף להתייחס (ולהתבכיין, אגב) לזה שהאמירה שלך הרגיזה אותי, ולא לתוכן של ההודעה עצמה.
הכל טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 15:41 
סמל אישי של המשתמש
מושקוביץ כתב:
חיתוך יפה, הדבר היחידי שאולי צריך לשים אליו לב זה שהקולות של הבית היהודי בבחירות הקודמות לא ילכו כולם לבנט בבחירות הנוכחיות, הן אמורות להתחלק בין כל הרשימות של הציונות הדתית (לא מתיימר להגיד לפי איזה יחס).

הוקיץ' כתב:
הבעיה פה היא ההנחה שכל הקולות שהיו אצל הבית היהודי בפעם הקודמת ילכו לימין החדש עכשיו.
להערכתי הקולות שהיו בפעם הקודמת של הבית היהודי יתחלקו עכשיו בין הימין החדש, איחוד מפלגות הימין, זהות וחלק לא מבוטל גם לליכוד.

רק כדי להבהיר, לא נתתי לימין החדש (או לאף מפלגה) את שיעור הקולות שהם קיבלו במעטפות הכפולות בבחירות הקודמות.
לקחתי מהבחירות הקודמות את היחס בין שיעור ההצבעה במעטפות הכפולות לשיעור ההצבעה בסך הכל. את שיעור ההצבעה בבחירות הנוכחיות עד עכשיו, הכפלתי ביחס הזה.
כלומר, אם הימין החדש קיבל 3.14% עד עכשיו, ובבחירות הקודמות הבית היהודי קיבלו במעטפות הכפולות פי 2 באחוזים בהשוואה לאחוזים מסך כל הקולות, אז אני מניח שגם בבחירות האלה הם יקבלו במעטפות הכפולות פי 2 באחוזים בהשוואה לאחוזים מסך כל הקולות, כלומר 6.28%.
יש פה שתי הנחות: אחת, שההצבעות לבית היהודי בבחירות הקודמות, יתפצלו אך ורק לאיחוד הימין והימין החדש. ושנייה, שיחס המצביעים בין הימין החדש לאיחוד הימין בקרב המעטפות הכפולות, יהיה כמו יחס המצביעים לשתי המפלגות האלה בקלפיות הרגילות (כלומר, אם איחוד הימין קיבל 20 אחוז יותר מהימין החדש עד עכשיו, אז הוא יקבל 20 אחוז יותר גם בקרב המעטפות הכפולות). זו דווקא הנחה שפועלת לרעת הימין החדש, כי אני מעריך שבקרב חיילים יהיה יתרון לימין החדש על איחוד הימין. אם ההערכות האלה נכונות בקירוב, אז גם החישוב הוא נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 16:03 
אדום נחמד כתב:
pokara כתב:

אני מבין שאתה מעדיף להתייחס (ולהתבכיין, אגב) לזה שהאמירה שלך הרגיזה אותי, ולא לתוכן של ההודעה עצמה.
הכל טוב.

הסברתי לך בפשטות למה המנעותם מהצבעה לא רק שלא משפרת את מצבם, אלא אפילו דופקת אותם עוד יותר.
(ולא, זה לא בסדר שחלק מתושבי מדינת ישראל ללא קשר לדתם (במקרה הזה) לא מקבלים את אותם זכויות כמו יתר התושבים (אבל אני בטוח שתסכים איתי שישיבה בבית ובכי לא ממש מה שישנה את המצב בעתיד).

ולא יודע למה אתה חושב שאני מתבכיין (הבעת דיעה הפכה לבכיינות?) כי באמת שלי באופן אישי אין לי על מה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 16:06 
סמל אישי של המשתמש
בטוח שזה אחוז הצבעה נמוך ולא אחוז החרמה גבוה?

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 17:14 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
מושקוביץ כתב:
חיתוך יפה, הדבר היחידי שאולי צריך לשים אליו לב זה שהקולות של הבית היהודי בבחירות הקודמות לא ילכו כולם לבנט בבחירות הנוכחיות, הן אמורות להתחלק בין כל הרשימות של הציונות הדתית (לא מתיימר להגיד לפי איזה יחס).

הוקיץ' כתב:

רק כדי להבהיר, לא נתתי לימין החדש (או לאף מפלגה) את שיעור הקולות שהם קיבלו במעטפות הכפולות בבחירות הקודמות.
לקחתי מהבחירות הקודמות את היחס בין שיעור ההצבעה במעטפות הכפולות לשיעור ההצבעה בסך הכל. את שיעור ההצבעה בבחירות הנוכחיות עד עכשיו, הכפלתי ביחס הזה.
כלומר, אם הימין החדש קיבל 3.14% עד עכשיו, ובבחירות הקודמות הבית היהודי קיבלו במעטפות הכפולות פי 2 באחוזים בהשוואה לאחוזים מסך כל הקולות, אז אני מניח שגם בבחירות האלה הם יקבלו במעטפות הכפולות פי 2 באחוזים בהשוואה לאחוזים מסך כל הקולות, כלומר 6.28%.
יש פה שתי הנחות: אחת, שההצבעות לבית היהודי בבחירות הקודמות, יתפצלו אך ורק לאיחוד הימין והימין החדש. ושנייה, שיחס המצביעים בין הימין החדש לאיחוד הימין בקרב המעטפות הכפולות, יהיה כמו יחס המצביעים לשתי המפלגות האלה בקלפיות הרגילות (כלומר, אם איחוד הימין קיבל 20 אחוז יותר מהימין החדש עד עכשיו, אז הוא יקבל 20 אחוז יותר גם בקרב המעטפות הכפולות). זו דווקא הנחה שפועלת לרעת הימין החדש, כי אני מעריך שבקרב חיילים יהיה יתרון לימין החדש על איחוד הימין. אם ההערכות האלה נכונות בקירוב, אז גם החישוב הוא נכון.

הרבה מהקולות של הבית היהודי בבחירות הקודמות, במיוחד אצל החיילים, הלכו לפייגלין.
נקווה שזה מה שיגרום להם לא לעבור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 17:15 
סמל אישי של המשתמש
KID A כתב:
יובל כתב:
מושקוביץ כתב:

הוקיץ' כתב:

הרבה מהקולות של הבית היהודי בבחירות הקודמות, במיוחד אצל החיילים, הלכו לפייגלין.
נקווה שזה מה שיגרום להם לא לעבור.

נכון, זו התקווה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 17:53 
מתן כתב:
its-sick כתב:

איך הגעת למספרים האלה? אני מגיע למספרים אחרים.

לפני המעטפות הכפולות יש 4,054,829 קולות כשרים. נניח שבמעטפות הכפולות יש 230 אלף קולות כשרים, אז סה"כ הקולות הכשרים הוא 4,284,829.
לבל"ד יש לפני המעטפות הכפולות 140,186 קולות, שזה 3.27% מ-4,284,829.
כלומר: אם יש 230 אלף קולות כשרים במעטפות הכפולות - אז גם אם הם לא מקבלים קול אחד, הם בפנים.
בשביל שהם יהיו בחוץ, צריכים להיות 258,587 קולות כשרים במעטפות הכפולות, ושמתוכם הם לא יקבלו אפילו קול אחד.

איפה אני טועה? יכול להיות שאתה התייחסת לכל הקולות, וספרת גם את הקולות הפסולים (אחוז החסימה הוא 3.25% מהקולות הכשרים)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 17:55 
יובל כתב:
מושקוביץ כתב:

הוקיץ' כתב:

כן, שמתי לב אחר כך לפקטור שהכנסת ותיקנתי את עצמי.
כאמור, כל המספרים פה מאוד קטנים ונזילים. מספיקה שגיאה קטנה (וזליגה של קולות לפייגלין היא בהחלט אפשרית) כדי שבנט ימצא את עצמו בחוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 20:46 
השאלה היא האם הפרופורציה בין פייגלין לשתי המפלגות הפסיכיות האחרות שונה אצל החיילים בהשוואה לאלו שאינם חיילים. מתוך הנחה (מאוד מאוד סבירה) שפייגלין יותר פופולרי אצל חיילים בהשוואה לאוכלוסיה הכללית, ושבין שתי הפסיכיות אין באמת משמעות גדולה לסוגיית הגיל (ואם כבר הנאצים של פרץ יותר פופולרים אצל צעירים בהשוואה לפשיסטים של בנט), אז כנראה שהפקטור אצל החייילים של בנט ושות' בבחירות האלו יהיה נמוך מהפקטור בפעם שעברה (1.8). למיטב הבנתי, אם זה המצב, הם בחוץ.
מה שכן, הסכמי העודפים עשויים לעשות שמות במפלגות גוש המרכז-שמאל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 21:53 
סמל אישי של המשתמש
רגע משנה את דיון הקולות,
מה באמת הסיכוי שהממשלה יכולה להעביר חוק שימנע את העמדתו לדין של נתניהו?
יש תקדים לכזה דבר? זה יעבור בג״ץ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 21:56 
סמל אישי של המשתמש
הם לא צריכים חוק, יצביעו בכנסת נגד הסרת החסינות שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 22:12 
KID A כתב:
הם לא צריכים חוק, יצביעו בכנסת נגד הסרת החסינות שלו.

100%!!!
זאת תהיה הסכמה שבשתיקה בהסכמים הקואליציונים. הסיכוי שזה לא יקרה הוא אפסי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2019, 23:36 
לפי מה שהבנתי תחת החוק החדש (שנחקק בגלל מקרים כאלה בדיוק) ניתן למנוע הסרת חסינות רק בטענה שהיועץ המשפטי פעל שלא בתום לב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 295 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 72 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: