תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 22 מאי 2024, 17:52

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 36 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: רצו אירוויזיון – יקבלו ביזיון
הודעהפורסם: 27 פברואר 2019, 08:03 
בוא, אתה חושב שהמסעדנים יוצאים למחאה על ההשפעה העקיפה של פגיעה בשכר הנטו של העובדים הזרים שלהם?

זה אולי איכשהו נמצא שם על הדרך. אם יהיה איזשהו מו"מ בעקבות המאבק הזה, נחש מה יהיה הדבר הראשון שהם יתפשרו עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2019, 08:53 
סמל אישי של המשתמש
NARKOTIKA כתב:
בוא, אתה חושב שהמסעדנים יוצאים למחאה על ההשפעה העקיפה של פגיעה בשכר הנטו של העובדים הזרים שלהם?

זה אולי איכשהו נמצא שם על הדרך. אם יהיה איזשהו מו"מ בעקבות המאבק הזה, נחש מה יהיה הדבר הראשון שהם יתפשרו עליו.

זה לא נמצא שם על הדרך, כי כבר עכשיו זה פוגע בהם בצורה הכי ישירה עם שומות של מיליונים שמנסים לגבות מהם בדיעבד. מעבר לכך, אין לי ספק שזה משפיע עליהם ביומיום. ההיטל הזה דוחף נשים לזנות, אתה מבין כמה זה אכזרי ואקוטי? זה נראה לי די ברור שזה משפיע על החיים של כל עובד מבקש מקלט. בנאדם שעבד 12 שעות ביום כמו חמור, ועכשיו צריך לעבוד 16 שעות כדי להגיע לאותה משכורת ולפרנס בצורה סבירה את המשפחה שלו, אתה באמת חושב שהמעביד שלו לא מרגיש שום הבדל? שאין אנשים שילכו לעבוד בשחור במקום אחר?

אני לא יודע על מה הם יוותרו בסוף. מן הסתם הם יעשו את השיקולים שלהם עצמם, ופחות של העובדים שלהם. כל הנקודה שלי היא אבל שהטיעון הזה הוא לא בלוף, זה בפירוש דבר אמיתי ואכזרי שקורה באמת ויש לו השפעה גדולה על ענף המסעדות, זה לא טיעון סרק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2019, 18:04 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
NARKOTIKA כתב:

זה לא נמצא שם על הדרך, כי כבר עכשיו זה פוגע בהם בצורה הכי ישירה עם שומות של מיליונים שמנסים לגבות מהם בדיעבד. מעבר לכך, אין לי ספק שזה משפיע עליהם ביומיום. ההיטל הזה דוחף נשים לזנות, אתה מבין כמה זה אכזרי ואקוטי? זה נראה לי די ברור שזה משפיע על החיים של כל עובד מבקש מקלט. בנאדם שעבד 12 שעות ביום כמו חמור, ועכשיו צריך לעבוד 16 שעות כדי להגיע לאותה משכורת ולפרנס בצורה סבירה את המשפחה שלו, אתה באמת חושב שהמעביד שלו לא מרגיש שום הבדל? שאין אנשים שילכו לעבוד בשחור במקום אחר?

אני לא יודע על מה הם יוותרו בסוף. מן הסתם הם יעשו את השיקולים שלהם עצמם, ופחות של העובדים שלהם. כל הנקודה שלי היא אבל שהטיעון הזה הוא לא בלוף, זה בפירוש דבר אמיתי ואכזרי שקורה באמת ויש לו השפעה גדולה על ענף המסעדות, זה לא טיעון סרק.

זה כמו ארומונות העינויים של סדאם חוסיין, כן, זה היה משהו אמיתי ומשהו איום ונורא, אבל זה היה רק התירוץ שאנשים השתמשו בשביל להצדיק את המלחמה בעירק.
או במילים - המסעדנים בחיים לא היו יוצאים לשביתה על זה ואם מישהו היה מציע להם את כל מה שהם רוצים חוץ מהנקודה הזו הם היו חותמים על זה תוך שניה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2019, 19:52 
סמל אישי של המשתמש
אולי, אין לי מושג. סיכוי טוב שכן. בכל מקרה לא נראה לי שלהזכיר בעלי מסעדות בהקשר של ארמונות עינויים זה כ"כ הוגן, אבל מילא. אני לא בעל מסעדה אז לא נפגעתי זה בטוח.
בפעם המי יודע כמה - רק רציתי להבהיר שבנקודה הספציפית הזאת שהם מציינים הם לחלוטין צודקים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2019, 21:37 
https://www.globes.co.il/news/article.a ... 1001276098

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 פברואר 2019, 20:05 
כרגיל בישראל, יש רגולציה עקומה ואז כדי לתקן את הכשלים שלה נותנים הטבות עקומות.
חס וחלילה לפשט את מערכת המיסוי ולהקל על עשיית העסקים - הפקידים באוצר יודעים הכי טוב והם ינהלו את המדינה. הם יודעים הכי טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 36 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 53 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: