תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 12 מאי 2024, 16:29

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: שאלה למביני ג'מייל
הודעהפורסם: 16 פברואר 2019, 14:31 
לאחרונה (וזה קורה רק לאחרונה) כשאני שולח מיילים ב-bcc, ויש לציין שלאו דווקא בתפוצה גבוהה במיוחד (פחות מ-100 נמענים ולעיתים בקושי עשרות), אז מתקבלת על כל אחד מהנמענים הודעת החסימה המבאסת הזאת בריפליי.
(בצילום מסך ראשון)

ובהנחה שהג'מייל חושד שמדובר בספאם (וזה לא), אז כיצד ניתן לעקוף זאת?
(ראו צילום מסך שני מתוך הדף של "למידע נוסף")

ובמידה והאופציה היחידה לפתור זאת טמונה בפתיחת קבוצת נמענים מיוחדת, אז חייבים לטרחן את כל הקבוצה שפתחנו שם עם הודעה מציקה על פתיחת הקבוצה או שניתן להימנע מזה? והאם עדיין יהיה ניתן לשלוח במסגרת הקבוצה מיילים לכולם ב-bcc, או שכולם יהיו שם גלויים אחד לשני?

ואם כבר, אז על הדרך עוד שאלת תם על קשיים בשליחה לנמענים ב-gmail:
מתחת לכותרת של המייל מופיע חץ קטן, כשלחיצה עליו פותחת את רשימת הכתובות של כל הנמענים (ולא חשוב האם אנחנו היינו אלו ששלחנו או רק היינו הנמען, תמיד זה יופיע,) אז מדוע אם נעתיק משם את הכתובות ונזין אותן בשורת הנמענים למייל אחר אז לא יתאפשר לשלוח להם (גם אם "ניקינו" את כל השאריות ההמיותרות שמסביב והשארנו רק את הכתובת נטו), וכיצד אפשר לעקוף את זה?
ויש לציין שזה לא מאפשר אפילו אם נעתיק את הכתובות למקור חיצוני מחוץ לג'מייל ואז נעתיק שוב לשורת הנמענים במייל.
(צילום מסך שלישי)

תודות לפותרים נכונה!

תמונה

תמונה

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: שאלה למביני ג'מייל
הודעהפורסם: 16 פברואר 2019, 17:29 
סמל אישי של המשתמש
גוגל לא מגלים למשתמשים בדיוק מה האלגוריתם שלפיו הם מחליטים אם אתה ספאמר או לא.
אבל אתה פשוט יכול להתקשר לשירות לקוחו.... חחחח אני צוחק, לגוגל אין שירות לקוחות, אבל חשוב להבין שלמרות שהם אחת החברות הכי רווחיות בהיסטוריה של העולם הם לא יכולים להרשות לעצמם שירות לקוחות בגלל ש

ולמרות שאני בטוח שיש פתרונות שיכולים לעשות לך את כל מה שאתה רוצה כשזה מגיע לשליחת אימיליים מרובה, אין לי ניסיון אישי עם זה.

נ.ב.
לאיפה אתה שולח אימליים שאנשים עוד אשכרה מוכנים לקבל ולקרוא אותם?
1998?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: שאלה למביני ג'מייל
הודעהפורסם: 18 פברואר 2019, 07:46 
תודה רבה למרות התשובה המבאסת.
והמיילים נשלחים במסגרת העבודה, אחרת גם אני לא רואה מה הייתי יכול לעשות איתם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 3 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 30 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: