תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 14 מאי 2024, 04:54

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 429 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  הבא

בבחירות הבאות אצביע למפלגת...
הסקר נגמר בתאריך 05 אפריל 2019, 02:35
הליכוד 0%  0%  [ 0 ]
כחול לבן 17%  17%  [ 4 ]
העבודה 26%  26%  [ 6 ]
מרצ 52%  52%  [ 12 ]
איחוד מפלגות הימין 4%  4%  [ 1 ]
הימין החדש - בנט ושקד 0%  0%  [ 0 ]
אחמד טיבי 0%  0%  [ 0 ]
בל"ד 0%  0%  [ 0 ]
זהות - פייגלין 0%  0%  [ 0 ]
אורלי לוי - גשר 0%  0%  [ 0 ]
כחלון 0%  0%  [ 0 ]
יהדות התורה 0%  0%  [ 0 ]
ש"ס 0%  0%  [ 0 ]
ליברמן 0%  0%  [ 0 ]
לאף אחד 0%  0%  [ 0 ]
לא החלטתי/לא יודע/לא אכפת 0%  0%  [ 0 ]
אחר 0%  0%  [ 0 ]
סך הכל הצבעות : 23
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: בחירות 2019 - הסקר הרשמי של פורום שדים
הודעהפורסם: 22 פברואר 2019, 10:33 
JustZiv כתב:
לא כי רע״ם-תע״ל זה לא גזענים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אין מפלגה כזו רע''ם-תע''ל, אז הם אכן לא גזענים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 פברואר 2019, 12:02 
its-sick כתב:
el dudernio כתב:
אוגוסטוס היל כתב:
its-sick כתב:
יותר מדי מפלגות על סף אחוז החסימה. שם הקרב האמיתי.
כל מפלגה ערבית שלא עוברת את אחוז החסימה, נותנת את הבחירות לביבי. כך גם מרצ.
מצד שני יש את הקולות של כחלון וליברמן שבסכנה, וזה יכול ללתת שיפט לכיוון ההפוך.
וזה עכשיו שכולם בתוך ההתלהבות.
אם לא יקרה משהו מפתיע זה הולך להיות אחד מההפסדים המפוארים אם לא ה

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

לא מצליח להבין למה מי שתומך במרץ / העבודה יצביע ללפיד-גנץ. זה לא נכון בשום סיטואציה ומנוגד לכל הגיון ושיקול לוגי.
בובו הפך את המילה "שמאל" לקללה. יש פה לחץ חברתי. אנשים מרגישים יותר נח להגיד לסביבתם שהם מצביעים לרמטכ"ל גנץ, והם מרגישים ככה יותר "פטריוטים".

וגם בגלל שהמון אנשים הם אנטי ביבי יותר מכל דבר אחר לכן אם יש סיכוי ממשי להחליף אותו הם יקפצו על האלטרנטיבה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 פברואר 2019, 10:10 
קומוניסים כתב:
יובל כתב:
אוגוסטוס היל כתב:
ה"אלטרנטיבה" גזענית לא פחות

איך גזענית לא פחות? לא פחות מהערבים נוהרים לקלפיות? מחוק הלאום? מדחיפה של הנאצים הכהניסטים לכנסת והבטחת תיק החינוך לסמוטריץ'?!

לא שגנץ ולפיד זה לא זבל, אבל זה זבל עדיף על ביבי, בטח כשבשביל להימנע מכלא הוא מוכן לפורר את המדינה, ולחלק את הפירורים לגרועים שבמתנחלים, הפשיסטים והיודונאצים שקיימים עלי אדמות.

אתה בן אדם קיצוני.
סמוטריץ ראוי להיות שר החינוך והרבה יותר מזה.

איזו הפתעה. Hitlerjugend תומכים במינויו של גבלס לשר החינוך!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 פברואר 2019, 12:41 
קומוניסים כתב:
יובל כתב:
אוגוסטוס היל כתב:
ה"אלטרנטיבה" גזענית לא פחות

איך גזענית לא פחות? לא פחות מהערבים נוהרים לקלפיות? מחוק הלאום? מדחיפה של הנאצים הכהניסטים לכנסת והבטחת תיק החינוך לסמוטריץ'?!

לא שגנץ ולפיד זה לא זבל, אבל זה זבל עדיף על ביבי, בטח כשבשביל להימנע מכלא הוא מוכן לפורר את המדינה, ולחלק את הפירורים לגרועים שבמתנחלים, הפשיסטים והיודונאצים שקיימים עלי אדמות.

אתה בן אדם קיצוני.
סמוטריץ ראוי להיות שר החינוך והרבה יותר מזה.

אתה הרי תלמידו של מיכאל בן ארי.
סמוטריץ' לא קצת שמאלני בשבילך ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 פברואר 2019, 15:03 
אני לא תלמידו של בן ארי.
אני תומך בחלק גדול מהדברים שהוא אומר, אבל לא לוקח את השקפתי מבית מדרשו של הרב כהנא ז"ל. אם תשאל אותי אז כהנא צדק בחלק מהדברים וטעה בחלק. הוא לא הרב שלי. ודרכו אינה דרכי. זה מצחיק שפה אני כהניסט ובפורום אחר "אחד שהבא להסיט כהניסטים מהדרך"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 פברואר 2019, 15:05 
סמל אישי של המשתמש
אכן קורע מצחוק, ניאו נאצי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 פברואר 2019, 15:12 
תמשיך לחשוב שכהנא נאצי בגלל שתומך בגירוש ערבים בכפייה בו בזמן שאתה קורא לגירוש מאות אלפי יהודים בכפייה, ובזמן כל הצביעות הזאת אתה מחשיב את עצמך לנאור ואת כל מי שסביבך לניאו נאצי. לא ברור אם אתה יותר צבוע או מטומטם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 פברואר 2019, 15:16 
סמל אישי של המשתמש
לפחות אני לא ניאו נאצי.
זאת התחלה טובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: בחירות 2019 - הסקר הרשמי של פורום שדים
הודעהפורסם: 23 פברואר 2019, 16:28 
סמל אישי של המשתמש
זכרונו לברכה :)

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 פברואר 2019, 16:31 
סמל אישי של המשתמש
קומוניסים תפסיק להכחיש, אתה ניאו נאצי.
ניאו נאצי נחמד
ניאו נאצי חברותי
ניאו נאצי מנומס
ניאו נאצי שהוא אח אוהד הפועל
אבל עדיין, ניאו נאצי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 פברואר 2019, 16:34 
סמל אישי של המשתמש
מכל אלה, רק האוהד הפועל והניאו נאצי נכונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 פברואר 2019, 18:05 
קומוניסים כתב:
אני לא תלמידו של בן ארי.
אני תומך בחלק גדול מהדברים שהוא אומר, אבל לא לוקח את השקפתי מבית מדרשו של הרב כהנא ז"ל. אם תשאל אותי אז כהנא צדק בחלק מהדברים וטעה בחלק. הוא לא הרב שלי. ודרכו אינה דרכי. זה מצחיק שפה אני כהניסט ובפורום אחר "אחד שהבא להסיט כהניסטים מהדרך"

הכל תלוי איפה אתה מסתובב.
פה סמוטריץ ימני גזען.
בפורומים אחרים הוא שמאלני מניאק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 פברואר 2019, 18:13 
KingAlpaca כתב:
לפחות אני לא ניאו נאצי.
זאת התחלה טובה.

הגיע הזמן שתתבגר ותשיב לשאלה:
האם אתה תומך בגירוש בכפייה של מאות אלפי יהודים מישובים מעבר לקו הירוק במסגרת "הסכם מדיני" או באופן חד צדדי?

כן או לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 פברואר 2019, 18:17 
בני12 כתב:
קומוניסים כתב:
אני לא תלמידו של בן ארי.

הכל תלוי איפה אתה מסתובב.
פה סמוטריץ ימני גזען.
בפורומים אחרים הוא שמאלני מניאק

אני מסתובב בכולם. זה בדיוק העניין. מסתובב ורואה את עצמי השפוי בחבורה שיודע שהאמת איפושהו באמצע. שחושב שאפשר להיות ימני גם מבלי להיות גזען בכלל, ואפשר להיות שמאלני גם מבלי להיות עוכר ובוגד. השיח הקיצוני הזה לא מתקבל אצלי משני הצדדים. סמוטריץ לא חף מגזענות לצערי, והוא פולט לעיתים שטויות מביכות ואמרתי לו את זה בפנים. אבל גזענות היא לא התכונה הדומיננטית בו. מנגד, גם אלה שמכנים אותו (וגם אותי) שמאלן מגזימים, כי הוא פשוט לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 פברואר 2019, 18:20 
סומך כתב:
קומוניסים תפסיק להכחיש, אתה ניאו נאצי.
ניאו נאצי נחמד
ניאו נאצי חברותי
ניאו נאצי מנומס
ניאו נאצי שהוא אח אוהד הפועל
אבל עדיין, ניאו נאצי

תודה על הסופרלטיבים.
תודה על הראשונים, אבל כמובן שלאחרון אין בדל קשר למציאות. אני לא ניאו נאצי ולא שום דבר שקרוב או דומה לזה.
תפסיקו להיות פחדנים. אני מציג עמדות, תפיסת עולם, אומר את דעתי בבירור על כל נושא- תתמודדו לגוף העניין. חושב שאני ניאו נאצי? תסביר למה ומדוע. להדביק תוויות בקליק קליק, זה מטופש וגם משעמם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 פברואר 2019, 18:41 
סמל אישי של המשתמש
אם אתם באמת מרגישים שאתם חייבים לדבר עם נאצים, אני מזכיר, אם אתם רוצים לגרום להם להבין שהם טועים, יש טריק רטורי מאד פשוט לזה -

תמונה

שיהיה לכם בהצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 פברואר 2019, 20:26 
אמיר כתב:
אם אתם באמת מרגישים שאתם חייבים לדבר עם נאצים, אני מזכיר, אם אתם רוצים לגרום להם להבין שהם טועים, יש טריק רטורי מאד פשוט לזה -

תמונה

שיהיה לכם בהצלחה.

מה דעתך על המשחק היום?

Sent from my iPhone using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2019, 00:54 
UP

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2019, 08:46 
קשקשנים. נציג מפלגת הציונות הדתית במשרד החינוך הוא לא חדש עוד מימי זבובי המר זל ובטח עוד קודם לכן. גם נפתול בא מאותו מקום ועשה עבודתו נאמנה. אבל מה אפשר לצפות מכאלה ששונאים ציונות ויהדות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2019, 08:50 
סמל אישי של המשתמש
metal כתב:
קשקשנים. נציג מפלגת הציונות הדתית במשרד החינוך הוא לא חדש עוד מימי זבובי המר זל ובטח עוד קודם לכן. גם נפתול בא מאותו מקום ועשה עבודתו נאמנה. אבל מה אפשר לצפות מכאלה ששונאים ציונות ויהדות

מכל מיני שונאי ציונת ויהדות כמו נפתול אין באמת מה לצפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2019, 09:57 
סמל אישי של המשתמש
אגב נאצים וכאלה, רק מזכיר שראש ממשלתנו האהוב והנערץ מחבב אותם גם כן
https://www.makorrishon.co.il/news/117021/
ציטוט:

מדינת ישראל וצה"ל התבזו עמוקות בקיץ האחרון, כאשר הסכימו שטייסים ישראלים יקיימו מטס הצדעה ביום העצמאות הקרואטי, בטקס שבו הונף גם הדגל השחור של תנועת האוסטאשה שעליו רקומה הסיסמה "נכונים למולדת", שהייתה נהוגה במדינת הבובות הנאצית בקרואטיה במלחמת העולם השנייה.

במלחמת העולם השנייה היו בליטא כולה פחות מאלף גרמנים, וכל מלאכת הרצח של יהודי המדינה בוצעה בידי הליטאים עצמם. יהודי ליטא הותקפו ב־40 מקומות יישוב עוד לפני שהנאצי הראשון דרך על אדמת המדינה. בתוך אותן קבוצות של רוצחי יהודים היו כאמור כאלו שלאחר השחרור מעול הנאצים המשיכו להילחם, הפעם בכיבוש הסובייטי. בנרטיב הליטאי הם מכונים פרטיזנים. אך אין שום קשר בינם לבין אותם פרטיזנים שלחמו בנאצים. בתוכם בולטת דמותו של אדולפוס רמנאוסקאס, שהיה מעורב ברדיפה ורצח של יהודים, אך הפרלמנט הליטאי החליט להקדיש את שנת 2018 לדמותו.

תיעוד של רמנאוסקאס מופיע בספר שכתב אפרים זורוף בשותפות עם הסופרת הליטאית רותה ואנגאייטה. "המדיניות שטבע נתניהו במשרד החוץ הישראלי הגיעה לידי אבסורד, כאשר שגרירנו בליטא אמיר מימון הלך לבקר את בתו של רמנאוסקאס ביום הולדתה והביא זר פרחים", אומר זורוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2019, 10:16 
metal כתב:

הוהו, נציג מפלגה דתית ציונית...
זבולון המר, מתוקף היותו אדם דתי, אולי האמין בעליונות הגזע היהודי. אבל הוא היה איש מתון, מעולם לא הגה תוכניות איך לסלק את הערבים ממדינת ישראל, או לחילופין לאפשר להם להיות בני-חסות, תושבים מדרג ב' באופן רשמי, כמו שמציע מחסל הדמוקרטיה, הגזען המטונף סמוטריץ'. אני מניח שאם המתים היו יכולים להיות בתקשורת איתנו, המר היה מתהפך בקברו למשמע ההשוואה שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2019, 10:31 
מתעמולן שלא בוחל בשקרים לא ציפיתי להרבה, אבל הנה העובדות שמטלי "שכח"; לפי מצעי המפלגות, לא תקומה (סמוטריץ) ואף לא עוצמה יהודית דוגלים בגירוש בכפייה של הערבים באיוש ובעזה. הפתרון המוצע הוא עידוד הגירה מרצון. אין לי בעיה עם ביקורת על הפתרון הזה, יש לי בעיה עם שקרים, סילופים וחצי אמיתות.

ובנוהל, לא אפסיק להזכיר לכם שממש באותו זמן שאתם רואים טרנספר לערביי השומרון כנאציזם, כרוע מוחלט וכתכנית שטנית וגזענית, בד בבד אתם קוראים לגירוש בכפייה של מאות אלפי יהודים מאותו השומרון ממש כפתרון לשלום, אחווה ורעות.
וזו - צביעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2019, 10:49 
סמל אישי של המשתמש
"הגיון" ניאו נאצי זה תמיד תענוג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2019, 10:53 
קומוניסים כתב:
מתעמולן שלא בוחל בשקרים לא ציפיתי להרבה, אבל הנה העובדות שמטלי "שכח"; לפי מצעי המפלגות, לא תקומה (סמוטריץ) ואף לא עוצמה יהודית דוגלים בגירוש בכפייה של הערבים באיוש ובעזה. הפתרון המוצע הוא עידוד הגירה מרצון. אין לי בעיה עם ביקורת על הפתרון הזה, יש לי בעיה עם שקרים, סילופים וחצי אמיתות.

ובנוהל, לא אפסיק להזכיר לכם שממש באותו זמן שאתם רואים טרנספר לערביי השומרון כנאציזם, כרוע מוחלט וכתכנית שטנית וגזענית, בד בבד אתם קוראים לגירוש בכפייה של מאות אלפי יהודים מאותו השומרון ממש כפתרון לשלום, אחווה ורעות.
וזו - צביעות.

א. זה לא גירוש אלא החזרה בחזרה לשטח המדינה (אלא אם השטחים סופחו אתמול בלילה ואף אחד לא ספר על זה)
ב. גם אם אתה מכליל את השטחים כשטח המדינה (והם לא) מותר למדינה להזיז אזרחים בתוך שטחיה (תוך מתן פיצוי כמובן) היא לא יכולה להוציא אנשים משטח המדינה.
ג. אני לא קורא לגרש אף אחד. אם הם רוצים להשאר בשטח הרשות הפלסטינית, להשמע למוסדותיה ולציית לחוקיה אז הם מוזמנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2019, 11:07 
אדום מטלי כתב:
metal כתב:

הוהו, נציג מפלגה דתית ציונית...
זבולון המר, מתוקף היותו אדם דתי, אולי האמין בעליונות הגזע היהודי. אבל הוא היה איש מתון, מעולם לא הגה תוכניות איך לסלק את הערבים ממדינת ישראל, או לחילופין לאפשר להם להיות בני-חסות, תושבים מדרג ב' באופן רשמי, כמו שמציע מחסל הדמוקרטיה, הגזען המטונף סמוטריץ'. אני מניח שאם המתים היו יכולים להיות בתקשורת איתנו, המר היה מתהפך בקברו למשמע ההשוואה שלך.

זבובי, מתוקף היותו מנהיג המפדל האמין בארץ ישראל השלמה בדיוק כמו בצלאל. אם הוא היה יותר מתון הוא היה יכול להשתלב בקלות בליכוד המתונים יותר. הטענה שלך שהוא לא תכנן תוכניות הזויות ומסוכנות לשיטתך מזלזלת באינטליגנציה שלי ושלו. כאילו מה? הם ישבו שם המפדלניקים ודיברו בחדרי חדרים על חלוקת הארץ? אם כבר הוא היה יותר מסוכן בכך שאתה מפרש את הצניעות שלו כמתינות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2019, 11:51 
הפועל כתב:
ציטוט:

מדינת ישראל וצה"ל התבזו עמוקות בקיץ האחרון, כאשר הסכימו שטייסים ישראלים יקיימו מטס הצדעה ביום העצמאות הקרואטי, בטקס שבו הונף גם הדגל השחור של תנועת האוסטאשה שעליו רקומה הסיסמה "נכונים למולדת", שהייתה נהוגה במדינת הבובות הנאצית בקרואטיה במלחמת העולם השנייה.

במלחמת העולם השנייה היו בליטא כולה פחות מאלף גרמנים, וכל מלאכת הרצח של יהודי המדינה בוצעה בידי הליטאים עצמם. יהודי ליטא הותקפו ב־40 מקומות יישוב עוד לפני שהנאצי הראשון דרך על אדמת המדינה. בתוך אותן קבוצות של רוצחי יהודים היו כאמור כאלו שלאחר השחרור מעול הנאצים המשיכו להילחם, הפעם בכיבוש הסובייטי. בנרטיב הליטאי הם מכונים פרטיזנים. אך אין שום קשר בינם לבין אותם פרטיזנים שלחמו בנאצים. בתוכם בולטת דמותו של אדולפוס רמנאוסקאס, שהיה מעורב ברדיפה ורצח של יהודים, אך הפרלמנט הליטאי החליט להקדיש את שנת 2018 לדמותו.

תיעוד של רמנאוסקאס מופיע בספר שכתב אפרים זורוף בשותפות עם הסופרת הליטאית רותה ואנגאייטה. "המדיניות שטבע נתניהו במשרד החוץ הישראלי הגיעה לידי אבסורד, כאשר שגרירנו בליטא אמיר מימון הלך לבקר את בתו של רמנאוסקאס ביום הולדתה והביא זר פרחים", אומר זורוף.

תמונה
אין גבול להזיות ולצביעות שלכם תגיד לי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2019, 13:14 
סמל אישי של המשתמש
JR12 כתב:
הפועל כתב:
ציטוט:

תמונה
מה אתה מצפה מחוסיין אובמה המוסלמי?!

https://twitter.com/chaimlevinson/statu ... 93792?s=19

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2019, 13:43 
סמל אישי של המשתמש
JR12 כתב:
הפועל כתב:
ציטוט:

תמונה

תגיד, אתה בטוח שאתה יודע מה זה צביעות?
אם כן, איך זה שאובמה עמד ליד האיש הזה אומרשמי שמצביע על הצביעות ביחס של הימין הישראלי לנאצים (פאקינג נאצים) הוא צבוע בעצמו? אתה חייב להסביר, כי זה מרתק (כל המהלך, גם הקטע המוזר עד הזוי שדחפת הנה את אובמה וגם אני מת לדעת איך אתה מבין את המילה "צביעות").

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2019, 14:26 
סמל אישי של המשתמש
אותי יותר מרתקת ההתעקשות שלך לייחס לו פעילות מוחית
למה בעצם?

נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 429 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 34 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: