תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 12 מאי 2024, 00:47

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 3009 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 101  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: די נחמד מה שקורה לאירופאים
הודעהפורסם: 31 אוגוסט 2015, 20:56 
סמל אישי של המשתמש
כותרת האשכול נערכה במקור היא הייתה :"נחמד מה שקורא לאירופאים".
כותרת האשכול נערכה פעם נוספת ובאופן זמני לבקשת סימרוטיץ .

" פיגוע טרור בפריז-השותפים לטרור של מכחיש השואה הגיעו גם לפריז"
לאחר שהחיים בפריז שבו למסלולם ו" שבוע אחרי הטבח: הפריזאים חוזרים לביסטרו" , מצאתי לנכון להחזיר את כותרת האשכול המקורית

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4696384,00.html

נערך לאחרונה על ידי אדום אופטימי בתאריך 21 נובמבר 2015, 10:32, נערך 3 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: די נחמד מה שקורה באירופה.
הודעהפורסם: 31 אוגוסט 2015, 21:03 
סמל אישי של המשתמש
ממש נחמד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 01:16 
זה בגלל הכיבוש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 06:30 
מה זה נחמד...משאיות מוות, גדרות תיל, מזכיר ימים טובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 06:47 
סמל אישי של המשתמש
https://youtu.be/BKQFL6dMiY4

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 09:56 
עד המ!!ת הפועל כתב:
זה בגלל הכיבוש.

בתור השארית האחרונה של קולוניאליזם אירופי בסגנון הישן? יש בזה משהו. דווקא לדעתי זה פחות קשור :)
ציטוט:
כבר מאות שנים שהיבשת הזו מנצלת את כל העולם, מנהלת מלחמות ושואות ברחבי הגלובוס רק בשביל הצורך בכיבוש של עוד פיסת אדמה, ויש להם עוד את החוצפה להתבכיין על הפליטים שמנסים לשרוד ולהנות קצת מהניצול הכלכלי של המדינות שהם נטשו. ארופה, תגידי תודה שהפליטים לא נכנסים בשערייך עם אלות מצטות ותביעה לפיצוי על היסטוריה של רצח גזל וניצול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 10:40 
בטח,גם כשהמצרים מחוררים את הסודנים בגבולות כאילו שמדובר במשחק מחשב,סוחבים את הגופות כמו שקיות זבל ואונסים את הנשים האומללות שמגיעות לשם זה גם סבבה לא??הרי לא הפסקתם להפגין מול שגרירות מצרים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 10:43 
בוקר טוב מר פרובקציה בגרוש!
הכל היה יכול להיות נחמד, אם לא היו נהרגים כל כך הרבה פליטים בדרך אל החופש.
אותם פליטים, שכבר מצליחים להגיע ולדרוך על יבשת אירופה, לפחות יכולים לנשום לרווחה, שחלק גדול מהסכנה מאחוריהם.
הבריחה מהמלחמה, ההישרדות עם מעבירי הגבולות בים וההגעה למדינה השייכת לאיחוד.

באותה נקודה מתחילה הבעיה הגדולה איתם.
זה לא כל כך נכון לאמר שחלק מהמדינות המוזכרות בכתבה לא רוצות אותם בתחומן, אלא גם הם לא רוצים להישאר אצלם.
הם יודעים טוב מאוד איפה יידאגו להם מבחינת שירותי בריאות ותנאי דיור ועבודה טובים.
לא סתם הם עושים את כל המאמצים להגיע למספר מדינות מצומצם ביבשת.
אותן מדינות מוכן גם לקלוט אותם, אבל חסר עדיין אירגון ותיאום בין כל מדינות האיחוד בנושא.

הארגון הוא מה שיימנע בעתיד תופעות שאנחנו עדים להם בשבועות האחרונים:
1. משאיות המובילות בתשלום פליטים, וזורקות אותם על הכבישים המהירים של אוסטריה וגרמניה. כבר היו מקרי דריסה של פליטים, שברחו משוטרים שבסך הכל ניסו להוביל אותם לדרכים הצדדיות.
2. הליכה על פסי הרכבת הראשיים, שרק במזל עוד לא נהרגו פליטים
3. ערבוב אוכלוסיות באכסניות המאכלסות מאות פליטים, אשר מביאות לא פעם לחיכוחים אלימים.

לפני שאתה קורא את המוגש לך על ידי עיתונות התעמולה הציונית, שהייתה די שקטה וחסרת עמדה בנוגע לבעיית הפליטים בארץ הקודש, כדי מאוד שתשקיע מאמץ ותעיין גם במקורות זרים.
מדובר אגב, לא רק בבעיה של יבשת אירופה, אלא בבעיה עולמית.
בדיוק כפי שהפליטים האפריקאים מצאו את הדרך לישראל, לא רחוק היום, שחסרי האמצעים בין הפליטים יבקשו מקלט בישראל. זה פחות מסוכן מלהגיע לאירופה.
מעניין איך תתייחס אז לבעיה "הנחמדה" של האירופאים.

נהיית טיפוס דוחה ברמות שלא תיארתי לעצמי שאתה מסוגל להגיע אליהם.

שיהיה לכולם יום אדום נפלא, נעים ו- שקט א.ב. :SMOKE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 13:47 
100%anti beitar כתב:
עד המ!!ת הפועל כתב:
זה בגלל הכיבוש.

בתור השארית האחרונה של קולוניאליזם אירופי בסגנון הישן? יש בזה משהו. דווקא לדעתי זה פחות קשור :)
ציטוט:
כבר מאות שנים שהיבשת הזו מנצלת את כל העולם, מנהלת מלחמות ושואות ברחבי הגלובוס רק בשביל הצורך בכיבוש של עוד פיסת אדמה, ויש להם עוד את החוצפה להתבכיין על הפליטים שמנסים לשרוד ולהנות קצת מהניצול הכלכלי של המדינות שהם נטשו. ארופה, תגידי תודה שהפליטים לא נכנסים בשערייך עם אלות מצטות ותביעה לפיצוי על היסטוריה של רצח גזל וניצול.

אל תשאל איך הסורים והאפגנים סבלו תחת הקולוניאליזם של האימפריות הסלובקית, ההונגרית, הצ'כית והפולנית. רק להזכר בזה עושה לי רע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 15:12 
סמל אישי של המשתמש
Perlov כתב:
100%anti beitar כתב:
עד המ!!ת הפועל כתב:
זה בגלל הכיבוש.

ציטוט:

אל תשאל איך הסורים והאפגנים סבלו תחת הקולוניאליזם של האימפריות הסלובקית, ההונגרית, הצ'כית והפולנית. רק להזכר בזה עושה לי רע

אם הם רוצים לקחת חתיכה מהעוגה האירופית, והם רוצים, אז בעצם מה שהם רוצים זה לקחת חתיכה מרווחי הקולוניאליזם.
שלא לדבר על זה שכדי להצטרף לאיחוד המדינות האלה התחייבו לנהוג לפי ערכיו, למשל לתת מקלט לפליטים.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 15:25 
ציטוט:

תקרא את הציטוט אחי, על פיו, המדינות הנ"ל במשך מאות שנים ניהלו מלחמות, כבשו, רצחו וניצלו את שאר העולם.
ואני אמרתי, במילים אחרות, וואלה זה לא נכון אח שלי.
אתה אומר לי שכמאה שנה אחרי הן הצטרפו לאיחוד עם מדינות שכן עשו את זה, איך זה קשור?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 15:38 
סמל אישי של המשתמש
Perlov כתב:
ציטוט:

תקרא את הציטוט אחי, על פיו, המדינות הנ"ל במשך מאות שנים ניהלו מלחמות, כבשו, רצחו וניצלו את שאר העולם.
ואני אמרתי, במילים אחרות, וואלה זה לא נכון אח שלי.
אתה אומר לי שכמאה שנה אחרי הן הצטרפו לאיחוד עם מדינות שכן עשו את זה, איך זה קשור?

הוא כתב שיבשת אירופה ניצלה את העולם, לא שהצ'כים עשו את זה.
ומה שהם רוצים עכשיו זה להיות חלק מאירופה וליהנות מפירות השוד, בדיוק כמו השודדים המקוריים.
רק שבניגוד לשודדים המקוריים, הם עושים פרצוף כשמבקשים מהם לזכור את זה.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 16:41 
סמל אישי של המשתמש
אני מנסה להבין למה זה נחמד.
מציאות מחורבנת ועצובה.
אבל כמו ישראלי ממוצע, אתה כבר חושב על התועלת הישראלית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 17:15 
סמל אישי של המשתמש
בלומי האדום כתב:
בוקר טוב מר פרובקציה בגרוש!
הכל היה יכול להיות נחמד, אם לא היו נהרגים כל כך הרבה פליטים בדרך אל החופש.
אותם פליטים, שכבר מצליחים להגיע ולדרוך על יבשת אירופה, לפחות יכולים לנשום לרווחה, שחלק גדול מהסכנה מאחוריהם.
הבריחה מהמלחמה, ההישרדות עם מעבירי הגבולות בים וההגעה למדינה השייכת לאיחוד.

באותה נקודה מתחילה הבעיה הגדולה איתם.
זה לא כל כך נכון לאמר שחלק מהמדינות המוזכרות בכתבה לא רוצות אותם בתחומן, אלא גם הם לא רוצים להישאר אצלם.
הם יודעים טוב מאוד איפה יידאגו להם מבחינת שירותי בריאות ותנאי דיור ועבודה טובים.
לא סתם הם עושים את כל המאמצים להגיע למספר מדינות מצומצם ביבשת.
אותן מדינות מוכן גם לקלוט אותם, אבל חסר עדיין אירגון ותיאום בין כל מדינות האיחוד בנושא.

הארגון הוא מה שיימנע בעתיד תופעות שאנחנו עדים להם בשבועות האחרונים:
1. משאיות המובילות בתשלום פליטים, וזורקות אותם על הכבישים המהירים של אוסטריה וגרמניה. כבר היו מקרי דריסה של פליטים, שברחו משוטרים שבסך הכל ניסו להוביל אותם לדרכים הצדדיות.
2. הליכה על פסי הרכבת הראשיים, שרק במזל עוד לא נהרגו פליטים
3. ערבוב אוכלוסיות באכסניות המאכלסות מאות פליטים, אשר מביאות לא פעם לחיכוחים אלימים.

לפני שאתה קורא את המוגש לך על ידי עיתונות התעמולה הציונית, שהייתה די שקטה וחסרת עמדה בנוגע לבעיית הפליטים בארץ הקודש, כדי מאוד שתשקיע מאמץ ותעיין גם במקורות זרים.
מדובר אגב, לא רק בבעיה של יבשת אירופה, אלא בבעיה עולמית.
בדיוק כפי שהפליטים האפריקאים מצאו את הדרך לישראל, לא רחוק היום, שחסרי האמצעים בין הפליטים יבקשו מקלט בישראל. זה פחות מסוכן מלהגיע לאירופה.
מעניין איך תתייחס אז לבעיה "הנחמדה" של האירופאים.

נהיית טיפוס דוחה ברמות שלא תיארתי לעצמי שאתה מסוגל להגיע אליהם.

שיהיה לכולם יום אדום נפלא, נעים ו- שקט א.ב. :SMOKE:

ערב טוב לך פסיכולוג ולא בגרוש.
תודה לך גם הל המחמאה שבסיום הודעתך המפורטת.
צר לי מאוד על סיבלם של כל הפליטים שמגיעים לאירופה. צר לי עוד יותר על הסבל הרב שהם עברו במדינות המוצא שלהם , בדרכם לאירופה ולא פחות על קבלת הפנים לה הם זוכים באירופה. הצער הוא כלפיהם כבני אדם ללא כל קשר למוצאם , דתם ובוודאי מינם וצבע עורם.
נחמד לי מאוד על מה שעוברת אירופה ועוד תעבור להערכתי בשנים הקרובות. מקווה ש"העומס" (אין לי מילה מדוייקת יותר ולכן אני משתמש במילה "עומס") שמטילים הפליטים על אירופה רק יגדל . אני מאחל לפליטים שנסים ומצילים חיי עצמם בעצם הפיכתם לפליטים יקלטו באירופה יתססו ושיהיה להם חיים מצויינים וטובים.
ובבירכת מליוני פליטים על אוסטרייה בלבד אסיים תגובתי זו.
שיהיה לכולם יום אדום נפלא, נעים ו- שקט א.א,

האזרח הממוצע הישראלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 17:16 
מציאות מחורבנת ועצובה.
גם למבקשי המקלט והפליטים, וגם למבקשי העתיד הכלכלי הטוב יותר (וממה שקראתי הם מתחלקים שווה בשווה בערך)
פעם היה יותר פשוט להגר, בעיקר אם היית אירופאי (האירים למשל, או מהגרים מאירופה לאמריקה).
היום אתה יכול לנוע בחופשיות בין גבולות בעיקר אם אתה הון, או בעל הון
לא ראיתי עדיין מדינה מפותחת שנותנת פתרון טוב להגירה כלכלית, בעיקר למחפשי העתיד הכלכלי המשופר.

אגב, מישהו יודע מה הסיבה לגל ההגירה? זאת אומרת, אני מבין את הקריסה של סוריה, ואת הקריסה של לוב שפתחה את הים התיכון, אבל האם זה מסביר את הגידול בהגירה ממדינות אפריקה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 17:36 
סמל אישי של המשתמש
אם העולם מתחלק למקומות שהם גרועים ולמקומות שהם בלתי נסבלים,
לא ממש מפתיע שאלה מהשני מנסים להגיע לראשון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 17:56 
אבל למה עכשיו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 17:58 
סמל אישי של המשתמש
1. זה ממש לא מעכשיו.
2. מאותה סיבה שיש יותר ויותר עולים מישראל:
א. מתייאשים מהמקום שהם נמצאים בו סופית.
ב. שומעים יותר ויותר מה קורה בצד השני.
ג. מבינים שאפשרי לעשות את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 18:18 
סמל אישי של המשתמש
אגב, לא מפתיע שהמציאות הזו נחמדה עבור אופטימי, שכבר הביע בעבר תקווה לפיגוע בערי אירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 18:40 
סמל אישי של המשתמש
אדום נחמד כתב:
אגב, לא מפתיע שהמציאות הזו נחמדה עבור אופטימי, שכבר הביע בעבר תקווה לפיגוע בערי אירופה.

האמת שכשקראתי את ההודעה הפותחת חשבתי שזה לינק לכתבה על איזה פיגוע 'נחמד' בבלגיה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 18:41 
סמל אישי של המשתמש
20 כתב:
אבל למה עכשיו?

באמת, למה דווקא עכשיו כל הסורים האלה נזכרו להיות פליטים?
בטח בכוונה הם חיכו שתתחיל מלחמת אזרחים שתפורר את כל המדינה ותשאיר אותם ללא קורת גג.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 18:42 
סמל אישי של המשתמש
אדום אופטימי כתב:
ובבירכת מליוני פליטים על אוסטרייה בלבד אסיים תגובתי זו.

הנה מה שהיה לכמה עשרות אלפי וינאים להגיד אתמול על הרעיון שלך:

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 19:17 
איזה נחמד זה שאתה מביא מה שמתאים לך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 19:54 
teknoboy כתב:
20 כתב:
אבל למה עכשיו?

בטח בכוונה הם חיכו שתתחיל מלחמת אזרחים שתפורר את כל המדינה ותשאיר אותם ללא קורת גג.

לא ברור אם יש לך בעיה בהבנת הנקרא, אתה קורא מהר ומפספס, או שסתם אתה מנסה לעוות מה שכתבתי (אני מניח שאתה לא דביל).

תקרא מה שכתבתי שוב - אני מבין את סוריה ולוב, אבל לא את מדינות אפריקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 20:16 
סמל אישי של המשתמש
20 כתב:
teknoboy כתב:
20 כתב:
אבל למה עכשיו?

לא ברור אם יש לך בעיה בהבנת הנקרא, אתה קורא מהר ומפספס, או שסתם אתה מנסה לעוות מה שכתבתי (אני מניח שאתה לא דביל).

אתה יודע להגיד לי בכמה אחוזים עלה מספר האפריקאים שמגיעים לאירופה לעומת שנים קודמות?
כי אני הבנתי שהמשבר הזה נובע מהמספר העצום של פליטים שיוצאים מטורקיה לכיוון אירופה.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 20:17 
סמל אישי של המשתמש
JR12 כתב:
איזה נחמד זה שאתה מביא מה שמתאים לך

טרם שילמת לי מקדמה ואפילו לא קיבלתי ממך כתובת למשלוח חשבוניות, אז מבחינתי אני עוד לא עובד אצלך.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 20:47 
סמל אישי של המשתמש
20 כתב:
מציאות מחורבנת ועצובה.
גם למבקשי המקלט והפליטים, וגם למבקשי העתיד הכלכלי הטוב יותר (וממה שקראתי הם מתחלקים שווה בשווה בערך)
פעם היה יותר פשוט להגר, בעיקר אם היית אירופאי (האירים למשל, או מהגרים מאירופה לאמריקה).
היום אתה יכול לנוע בחופשיות בין גבולות בעיקר אם אתה הון, או בעל הון
לא ראיתי עדיין מדינה מפותחת שנותנת פתרון טוב להגירה כלכלית, בעיקר למחפשי העתיד הכלכלי המשופר.

אגב, מישהו יודע מה הסיבה לגל ההגירה? זאת אומרת, אני מבין את הקריסה של סוריה, ואת הקריסה של לוב שפתחה את הים התיכון, אבל האם זה מסביר את הגידול בהגירה ממדינות אפריקה?

לגבי אריתריאה מדובר בהפרות חמורות של זכויות אדם:

ציטוט:
למדיניותה של המפלגה השלטת היחידה באריתריאה (PFDJ) יש השלכות חמורות על זכויות האדם, ובכללן:
חופש העיתונות: נסגרה כל העיתונות הכתובה, שהייתה בידיים פרטיות עד לשנת 2001. לפי דירוג שנתי של חופש העיתונות במדינות העולם השונות, שעורך ארגון "עיתונאים ללא גבולות", דורגה אריתריאה בין 2005 ל-2010 כאחת משלוש המדינות המגבילות ביותר את חופש העיתונות, מבין כ-170 מדינות שנסקרו, וב-2011 ו-2012 דורגה במקום האחרון מבין מדינות העולם.
חופש הביטוי: חלים איסורים והגבלות על התקהלות, התאגדות וחופש הביטוי. העברת ביקורת פומבית על המשטר עלולה להסתיים במאסר ללא משפט. אלפי מתנגדי משטר נעדרים, אך הממשלה מכחישה את קיומם של אסירים פוליטיים.‏
שירות צבאי: על כלל האזרחים, גברים ונשים, חלה חובת שירות בצבא, שבאופן רשמי מוגבלת ל-18 חודשים, אולם בפועל נמשכת ללא הגבלת זמן. אזרחים המסרבים לשרת בצבא או נמלטים ממנו נעצרים, מעונים ואף נרצחים. המדינה מתנכלת גם למשפחותיהם של עריקים ומטילה עליהן קנסות ועונשי מאסר. השירות הצבאי אינו מוגבל לעיסוקים צבאיים, והוא למעשה עבודת כפייה ללא שכר.‏
חופש הדת: מותרות ארבע דתות בלבד: הכנסייה האורתודוקסית האריתראית (שפרשה מן הכנסייה האורתודוקסית האתיופית), הנצרות הקתולית, הכנסייה הלותרנית האריתראית, והאסלאם הסוני. מאמיני כל דת אחרת נרדפים ועלולים להיאסר ללא משפט ולהיחשף לעינויים. אלפים מהם נמלטו מן המדינה.
תנאי מאסר: אסירים מוחזקים בבורות בבטן האדמה או במכולות, שבחשיפה לשמש מגיעות לטמפרטורות מסכנות חיים. עינויים נפוצים בבתי הכלא, ומשמשים לצורך חקירה וענישה ללא פיקוח משפטי. אסירים רבים מדווחים על קשירה באמצעות חבלים בתנוחות בלתי אנושיות למשך זמן רב, במקרים רבים מעל לשבוע. אל העינויים הפיזיים מתווספים עינויים פסיכולוגיים, כגון מניעת שינה והמצאות בתנאים בלתי אנושיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 21:26 
teknoboy כתב:
20 כתב:
teknoboy כתב:
20 כתב:
אבל למה עכשיו?

אתה יודע להגיד לי בכמה אחוזים עלה מספר האפריקאים שמגיעים לאירופה לעומת שנים קודמות?
כי אני הבנתי שהמשבר הזה נובע מהמספר העצום של פליטים שיוצאים מטורקיה לכיוון אירופה.

אנשים שמתים בספינות בים התיכון מגיעים בעיקר מלוב, ובעיקר ממערב אפריקה ומדרומית לסהרה
http://www.economist.com/news/middle-ea ... they-still

מספרים מדויקים לא מצאתי (ולגבי 2015 אין עדיין) אבל כתבות על הגירה מאפריקה לאירופה יש ממזמן. אני מניח שבעקבות הקריסה של לוב נהיה קל יותר.
http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/6228236.stm

לגבי מקורות: 34% מסוריה, 12% מאריתריאה, 12% מאפגניסטן, 5% מסומליה, 3% מעירק.
Significant other numbers of people arriving in Italy were from West African countries such Gambia and Nigeria, which generally produce more economic migrants than refugees,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 21:30 
סמל אישי של המשתמש
20 כתב:
teknoboy כתב:
20 כתב:
אבל למה עכשיו?

:LOL2: :LOL2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Re:
הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2015, 21:35 
סמל אישי של המשתמש
סומך כתב:
אדום נחמד כתב:

האמת שכשקראתי את ההודעה הפותחת חשבתי שזה לינק לכתבה על איזה פיגוע 'נחמד' בבלגיה...

לא במקרה נושא האשכול את השם "די נחמד..." . צריך לשמור את המילה "נחמד" למשהו משמעותי יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 3009 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 101  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 33 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: