תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 10 מאי 2024, 19:12

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 976 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: בחירות 2019-2020 האשכול הרשמי
הודעהפורסם: 27 מרץ 2020, 09:48 
el dudernio כתב:
dekellevy כתב:
100%anti beitar כתב:
רגע רגע רגע אז עודה יו"ר האופוזיציה?

לדעתי לפיד.
ללפיד ובוגי ביחד יש יותר מנדטים מהמשותפת.

זה הולך להיות מצחיק בכל מקרה.

ההסכם המסתמן הוא שלגנץ יהיה חצי ממשלה שתורכב מלפחות 28 שרים (מדברים שבפועל יהיו מעל 30)
לכחול לבן יש לדעתי 33 חברי כנסת לפני הפיצול.
15 של חוסן לישראל
5 של תלם
13 של יש עתיד

אם כל סיעה נשארת עם החכים שלה אז גנץ יהיה עם 15 חברי כנבת ו 15 שרים.. ואם ביבי יעמוד במילה שלו אפילו יהיה ראש ממשלה עם 15 שרים יו"ר כנסת עם 15 ח"כ. שזה די הזויי, גם אם האוזר והנזל הם עם תפקיד לח"כ, וזה עוד מבלי לדבר על יו"ר ועדות וכו'... אם יעבור עוד מישהו אז המשותפת תהיה המפלגה הגדולה באופוזציה ( ביחד או בנפרד).

הליכוד שהולכים להיות לפחות עם פי 2 חברי כנסת מחוסן הולכים להיות עם מחצית מהשרים, שמלבד אוצר כולם שרים זוטרים ופחות משמעותיים והם הולכים לריב 10 חברי כנסת על הזכות להיות שר התחבורה.
מתוך 4 שרים היום פוטנציאלית ( בנט, שקד, סמוטריץ ופרץ) הולכים להיות 2 במקרה הטוב, ככה שהולך להיות שמח בכל מקרה.

דרעי וליצמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מרץ 2020, 10:22 
סמל אישי של המשתמש
הגלמוד מלוד כתב:
el dudernio כתב:
dekellevy כתב:
100%anti beitar כתב:
רגע רגע רגע אז עודה יו"ר האופוזיציה?

לדעתי לפיד.
ללפיד ובוגי ביחד יש יותר מנדטים מהמשותפת.

זה הולך להיות מצחיק בכל מקרה.

ההסכם המסתמן הוא שלגנץ יהיה חצי ממשלה שתורכב מלפחות 28 שרים (מדברים שבפועל יהיו מעל 30)
לכחול לבן יש לדעתי 33 חברי כנסת לפני הפיצול.
15 של חוסן לישראל
5 של תלם
13 של יש עתיד

אם כל סיעה נשארת עם החכים שלה אז גנץ יהיה עם 15 חברי כנבת ו 15 שרים.. ואם ביבי יעמוד במילה שלו אפילו יהיה ראש ממשלה עם 15 שרים יו"ר כנסת עם 15 ח"כ. שזה די הזויי, גם אם האוזר והנזל הם עם תפקיד לח"כ, וזה עוד מבלי לדבר על יו"ר ועדות וכו'... אם יעבור עוד מישהו אז המשותפת תהיה המפלגה הגדולה באופוזציה ( ביחד או בנפרד).

הליכוד שהולכים להיות לפחות עם פי 2 חברי כנסת מחוסן הולכים להיות עם מחצית מהשרים, שמלבד אוצר כולם שרים זוטרים ופחות משמעותיים והם הולכים לריב 10 חברי כנסת על הזכות להיות שר התחבורה.
מתוך 4 שרים היום פוטנציאלית ( בנט, שקד, סמוטריץ ופרץ) הולכים להיות 2 במקרה הטוב, ככה שהולך להיות שמח בכל מקרה.

דרעי וליצמן.

זה כבר מצחיק אבל תמשיך...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מרץ 2020, 12:00 
סמל אישי של המשתמש
KingAlpaca כתב:
הפועל כתב:
הדבר הכי משונה פה זה שהוא פירק את כחול לבן עוד לפני שסגר הכל עם נתניהו. כלומר ביבי יכול מחר לפוצץ הכל, וגנץ נשאר עם כלום ביד ומפלגה מפורקת לקראת הבחירות הבאות.
זה פשוט הזייה.

באתי לכתוב בדיוק את זה. (רק יותר חריף)
הזוי. הזוי. הזוי.

האם הישראלים (או לפחות ה"שמאל") ישכילו להבין סוף סוף שלהיות גנרל זה לא בדיוק תווית של איכות?

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מרץ 2020, 12:25 
סמל אישי של המשתמש
teknoboy כתב:
האם הישראלים (או לפחות ה"שמאל") ישכילו להבין סוף סוף שלהיות גנרל זה לא בדיוק תווית של איכות?

היית מצפה שזה יקרה כבר אחרי הכשלון המהדהד שהייתה ממשלת ברק, אבל לציונים יש משום מה נטייה להעריץ גנרלים, אז :LOMASHOO:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מרץ 2020, 13:24 
הגלמוד מלוד כתב:
pelegs כתב:
בלומי האדום כתב:
בכל מקרה אני ממש לא שמח היום, שאני לא מתגורר יותר בארץ, להפך.
לאור המתרחש שם בשבועות האחרונים, יש אפילו קצת דמעות.

אוי ארצי מולדתי, את הולכת פייפן!

זה הדבר הכי שמאלציוני שקראתי בחיים שלי

פעם ראיתי שמאלציונית אמריקאית מנסה לטעון שלא לתמוך בישראל זה אנטי פמיניסטי
pelegs כתב:
בלומי האדום כתב:

חי עם זה בשלום. כמה טוב שהגעת להזכיר לי למה אני סולד ומסתייג מלפגוש או ליצור חברויות עם ישראלים בחו"ל.
הכי קל להחליט למישהו מה הוא ומי הוא, על פי 3 משפטים בפורום אנונימי, שאולי הוא לא היה רהוט מספיק בבחירת המילים.
אבל הי מה אני דורש, ממי שבמוצהר מתבייש בלהיות ישראלי, אבל שכח להשאיר אותה בבית, כשהוא החליף אזור חיוג.

להבדיל מכבודו, ועדר מעריציו באשכול הזה אני לא מנסה להתנשא על משתמשים אחרים או להיות ציני או פנאטי בחייו הפרטיים או בפורום.

100%anti beitar כתב:
pelegs כתב:
בלומי האדום כתב:

לא קלה היא לא קלה דרכנו

עוד אחד מהעדר, שבפעם האחרונה שניהלנו פה דיון על אהוד ברק, נזף בי על אי הרגישות שלי לנערים שלא משרתים בצה"ל ואי היכרותי עם נושא ההתאבדויות בצבא הגנה לישראל (אלא שיש לי המון ביקורת כלפיהם, אבל עדיין עושים עבודה די טובה בשמירה על המשפחה שלך ושל החבר מעל).

טוב שהגעת, על מנת שאתן לך תשובה למה שניסיתי לחסות ממך בזמנו.
מדובר בתיאורים פלסטיים קשים, אז כדי להצטייד בשקית הקאה, רגיש שלי.

שני אנשים שהכרתי היטב, אחד למד עימי בתיכון, והשני עשה עימי טירונות, קורס וחלק מהשירות, קמו יום אחד ואמרו די.
אחד בטירונות,בעודו פורש מהאוהל של חבריו והשני ביום שני בבוקר, בחדרו טרם החזרה למוצב.
שניהם הציבו את הקנה של הM16 כלפי מעלה, הציבו את הראש עליו ולחצו.
האדם השלישי ששם קץ לחייו, הכרתי באופן שטחי, אבל את הירייה שלו בשירותים של אותו בוקר בבהד 15, קצת קשה לשכוח.
דרך אגב, כנראה שבאותו אופן של השניים ז"ל מעליו.

אכן דני בסן מוחה לכבודו כפיים, אבל יותר מתאים לך חצבים פורחים של תיסלם

וגלמוד,

עכשיו שברני כבר לא פקטור הגעת להציק לנו פה ?
לא שיש לי בעיה עם זה, אבל אני במקומך הייתי מתרכז במציאת מקום נורמלי לקבלת טיפול רפואי לאור התפתחות האירועים בארץ הדוד סם
או שאתה מתכנן בריחה לדוד בנג'מין ?

חבורת פתטים!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מרץ 2020, 14:25 
סמל אישי של המשתמש
אוקי, קודם כל אני מצר על שעברת את שעברת ומאחל שלא תדע עוד צער.

לעניינינו - התנסחת בסדר גמור, זה פשוט שכתבת משהו שהוא מאד טיפוסי לשמאל הציוני בארץ. מכיוון שאני לא ציוני, מצאתי את זה משעשע - אבל זו כמובן תפישת עולם לגיטימית (הגם שאינני מסכים עימה ורואה בה סתירות רבות). לא התכוונתי לפגוע, אלא לעקוץ - אבל לפעמים גם זה עלול לפגוע, אז הרשה לי להתנצל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מרץ 2020, 16:44 
בלומי, אתה מנסה לתת רושם של בן אדם נחמד שמתנסח יפה, אבל שים לב שלא אמרתי עליך מילה אחת רעה או אפילו דיברתי אליך ותראה איזה הודעה מגעילה רשמת. מביך. פתטי זה לבחור בהעלבות וקריאות גנאי כי פגעו בכבוד המדינה שאתה אפילו לא שייך אליה אבל באופן משיחי והזוי אתה בוחר להגן עליה.

אדם עלוב. אפילו לא דיברתי אליך או התייחסתי אליך וככה אתה בוחר לפגוע?

אה, ועוד משהו. לזרוק אנקדוטה על כך שהכרת פעם מישהו שהתאבד, בלי שום קשר לדיון הרלוונטי, רק כדי לזכות בנקודות אמפתיה, זה אקט מאוד מאוד מוזר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מרץ 2020, 17:08 
pelegs כתב:

לעניינינו - התנסחת בסדר גמור, זה פשוט שכתבת משהו שהוא מאד טיפוסי לשמאל הציוני בארץ. מכיוון שאני לא ציוני, מצאתי את זה משעשע - אבל זו כמובן תפישת עולם לגיטימית (הגם שאינני מסכים עימה ורואה בה סתירות רבות). לא התכוונתי לפגוע, אלא לעקוץ - אבל לפעמים גם זה עלול לפגוע, אז הרשה לי להתנצל.

ההתנצלות מתקבלת.

אני לא יודע מה טיפוסי לשמאל הציוני, אני יודע שלפי רוב הדעות בהן אני מחזיק, אני שמאל במדינת ישראל.
התגייסתי לצה"ל, כמוך אני מאמין, אבל מאחר שבארץ השתוללה האינתיפאדה הראשונה, אז היו לי גבולות ברורים עד לאן אני מוכן להגיע. היה לי גם גיבוי בבית לאם וכאשר. שמח שלא הגענו לרגע הזה.
אני מפריד בין אהבתי למקום בו גדלתי, לחברים שיש לי שם, לבין הביקורת הרבה שקיימת אצלי כלפי השלטון ואוכלוסיות מסויימות בה. לגיטימי לא ?, אני גם לא רואה שום סתירה.
להבדיל מהישראלי הטיפוסי, שישר מכניס את האדם מולו לתוך תבנית, אני מעולם לא הגדרתי את עצמי, מעבר לדעות ואורח חיים שאני מחזיק בהן.
אני יודע גם שעל מנת לפתור את הסכסוך הזה, כל צד ייאלץ לבצע החלפת דיסקט רצינית בראש.
אם היינו יכולים לחזור לאזור ללא גבולות, ושלטון משותף, זה היה האידיאלי, אבל שנינו יודעים שהוא כבר מזמן לא ריאלי.
עוד לא נכנסתי אפילו לדעותי בכל הנוגע לדת ומדינה וכלכלה.

לסיכום, סתם הלכת ועקצת מישהו מהמחנה שלך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מרץ 2020, 17:29 
הגלמוד מלוד כתב:
בלומי, אתה מנסה לתת רושם של בן אדם נחמד שמתנסח יפה, אבל שים לב שלא אמרתי עליך מילה אחת רעה או אפילו דיברתי אליך ותראה איזה הודעה מגעילה רשמת. מביך. פתטי זה לבחור בהעלבות וקריאות גנאי כי פגעו בכבוד המדינה שאתה אפילו לא שייך אליה אבל באופן משיחי והזוי אתה בוחר להגן עליה.

אדם עלוב. אפילו לא דיברתי אליך או התייחסתי אליך וככה אתה בוחר לפגוע?

אה, ועוד משהו. לזרוק אנקדוטה על כך שהכרת פעם מישהו שהתאבד, בלי שום קשר לדיון הרלוונטי, רק כדי לזכות בנקודות אמפתיה, זה אקט מאוד מאוד מוזר.

מתנצל אם נפגעת. הייתי ציני למי שלקח הערה צינית כלפי ועשה לה המשכיות.
דרך אגב, איפה בדיוק הגנתי על המדינה בה גדלתי והעברתי את מירב שנותי ?
הבעתי בעיקר צער וכאב על המצב ועל הכיוון שהיא מובלת אליו
שוב מתנצל, אבל מי שבוחר לעשות Follow up לתגובה להודעה שלי, צריך לקחת בחשבון גם תגובה. אולי לא מידתית, יפה, אבל אני מתנצל.

עניתי למי שהגיב כמוך בצורה צינית, והמשכתי עימו דיון שנפסק בזמנו, על מנת לא לפגוע בו, אחרי שהוא שינה את מהלך הדיון.
אותו משתמש רק לפני מספר ימים, נאבק על זכותו להגיב לא לדיון שבו הוא הגיב ולהפיץ אג'נדות בהן הוא מאמין. אז אם לו מותר, אז גם לי ולאחרים מותר.
אין כאן שום רצון להרוויח אמפתיה. מדובר על מקרים שהתרחשו לפני יותר משלושים שנה, התאוששתי.
אם היית עובר על דברי, היית מבין שבחרתי ברגע המסויים הזה לענות לאותו בחור, על האשמות שהוא זרק לעברי לפני מספר שבועות.
מפאת הרצון לא לפגוע בו וברגשותיו, העדפתי להפסיק את הדיון. מאחר והוא בחר גם להיות ציני, אז זאת הדרך שלי לענות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מרץ 2020, 17:48 
"ההסכם המתגבש" אכן לא הגיוני, ולכן הוא לא ייחתם ואם ייחתם לא יקויים. נראה לכם שהח"כים של הליכוד יסכימו לזה? לכולם, חוץ מאולי לשני הגאונים גנץ ואשכנזי, ברור שאין לחוסן לישראל שום ברירה כרגע ולכן באמת שאין סיבה לקיים איתה הסכם כזה שערורייתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מרץ 2020, 18:13 
לנעול :SMOKE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מרץ 2020, 18:41 
בלומי אתה יודע מה הבעיה שלכם?
שאתם חיים באשליות במקום לקבל את המצב ולשחק עם מה שיש.
3 מערכות בחירות,ניסיתם,התקוטטתם,דיממתם,לא הלך.אין ממשלה.
במקום להפנים את המצב,להכנס כל הגוש עם נתניהו ברוטציה,לזרוק את החרדים מוועדת הכספים(המקום הכי חשוב בכנסת לדעתי),להוציא את דרעי ממשרד הפנים,להביא הישגים בנושאי דת ומדינה ולתת לתחנות הצדק לעשות את שלהן-אתם פשוט מעדיפים לזרוק הכל.חבל!
אם רצית 100% והבאת 50% אתה ממש לא סמרטוט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מרץ 2020, 18:42 
גיא האדום כתב:
"ההסכם המתגבש" אכן לא הגיוני, ולכן הוא לא ייחתם ואם ייחתם לא יקויים. נראה לכם שהח"כים של הליכוד יסכימו לזה? לכולם, חוץ מאולי לשני הגאונים גנץ ואשכנזי, ברור שאין לחוסן לישראל שום ברירה כרגע ולכן באמת שאין סיבה לקיים איתה הסכם כזה שערורייתי.

אם הם יסכימו לזה?אתה רציני?זה נראה לך משא ומתן במקרה שלהם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מרץ 2020, 19:01 
סמל אישי של המשתמש
JR12 כתב:
במקום להפנים את המצב,להכנס כל הגוש עם נתניהו ברוטציה,לזרוק את החרדים מוועדת הכספים(המקום הכי חשוב בכנסת לדעתי),להוציא את דרעי ממשרד הפנים,להביא הישגים בנושאי דת ומדינה ולתת לתחנות הצדק לעשות את שלהן-אתם פשוט מעדיפים לזרוק הכל.חבל!

:ROSE:
הלוואי...רק שאפילו אחוז מזה לא קורה.כלום.נאדה.אפס
הבעיה שגנץ האפס לא מביא שום הישג
כלום.
על הזין שיהיה עם 87 תיקים ויקבל את הבטחון והחוץ
איזה אפס יצא הגנץ הזה.אפס.

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מרץ 2020, 19:32 
JR12 כתב:
גיא האדום כתב:

אם הם יסכימו לזה?אתה רציני?זה נראה לך משא ומתן במקרה שלהם?

נתניהו דואג לחיילים שלו. זה לא חדש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מרץ 2020, 19:38 
סמל אישי של המשתמש
JR12 כתב:

מי שחי באשליות זה מי שהולך עם נתניהו וחושב שהוא ירוויח מזה משהו. הבנאדם גאון-על במשחק הפוליטי. מה היו משיגים עם ממשלת אחדות בראשותו? מה שהפיקציה יש-עתיד "השיגה" ב-2013? מה שליברמן "השיג" בכל שנותיו תחת ביבי? כולם הרוויחו גורנישט.

עכשיו, התגבשה קואליציה של 61 ח"כים שמסכימים כולם על דבר אחד: נתניהו חייב ללכת. הם יכלו לדחוף קדימה את בחירת יו"ר הכנסת (לעזאזל - בג"ץ פסק לטובתם בהקשר הזה), לסיים עם איוש הועדות ולדחוף לחקיקה שלא תאפשר למואשם בפלילים לקבל מנדט להקמת הממשלה (משהו שהוא, איך נאמר בעדינות, מתבקש במדינה שפויה). אחרי זה, ואחרי התמודדות עם המשבר הבריאותי, ממשיכים הלאה ורואים מה קורה (אפילו ממשלה של הליכוד+כחול לבן בלי נתניהו בראש. זה כבר צעד קדימה).

אבל לא. גנץ משקשק מפחד מהמחשבה להיות ראש ממשלה בתמיכה מבחוץ של הרשימה המשותפת. אז הוא מעדיף לקבל תפקיד סוג ב', תחת מורשע בפלילים (משהו שכביכול הוא היה נחרץ נגדו), ואיזושהי הבטחה חסרת משמעות שההוא יפרוש אחרי שנה וחצי (ואם אתה מאמין לו - יש לי גשר למכור לך).

אז מה הוא קיבל? שבר את המחנה שלו, ריסק לעד את האמון שהיה בו, ונתן לנתניהו בחזרה את השלטון, ומי יודע - אולי גם חסינות, עוד אי-אילו שנים בבלפור, נשיאות ועוד. ויחד עם זה יו"ר הכנסת לשעבר ששם ז*ן על פסיקת בג"ץ וביצע ביזיון בית משפט (שבירת כלים מדרגה בלתי נתפשת במדינה דמוקרטית עם איזונים ובלמים) כנראה יחזור להיות יו"ר הכנסת בשבועות הקרובים. לא יאמן שמישהו הצליח להביא את עצמו לסטטוס אהוד ברק אפילו בלי להיות ראש ממשלה.

זה נקרא סמרטוט, אפילו בסקאלה של אהוד ברק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מרץ 2020, 19:38 
פאביו כתב:
JR12 כתב:

:ROSE:
הלוואי...רק שאפילו אחוז מזה לא קורה.כלום.נאדה.אפס
הבעיה שגנץ האפס לא מביא שום הישג
כלום.
על הזין שיהיה עם 87 תיקים ויקבל את הבטחון והחוץ
איזה אפס יצא הגנץ הזה.אפס.

זה יותר לפיד האמת.הם היו צריכים להכנס אחרי הבחירות השניות,בשיא המומנטום.ביבי יפר את הבטחת הרוטציה?מעולה,עוד 5 מנדטים?החרדים לא יתפשרו?מעולה,עוד 5 מנדטים..
הבעיה שאתם פשוט משוכנעים שיש כאן בלוק של 35 מנדטים של עבדים שצועקים מחל גם אם ביבי יאנוס את אמא שלהם.זה פשוט לא נכון.
אי אפשר לשכנע ציבור מללכת לו על הראש.תמשול,תעביר תקציבים לפריפרייה,תעביר תקציב מרשויות עשירות לחלשות,תחזק את הבייס עם חיזוק סטטוס קוו,בעדינות,תעבוד.ברור שאי אפשר לקבל הכל.זה פשוט לא עובד ככה.הליכוד מקבלים הכל?
פשוט התנהלות של טירונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מרץ 2020, 19:41 
סמל אישי של המשתמש
בלומי האדום כתב:
pelegs כתב:

ההתנצלות מתקבלת.

אני לא יודע מה טיפוסי לשמאל הציוני, אני יודע שלפי רוב הדעות בהן אני מחזיק, אני שמאל במדינת ישראל.
התגייסתי לצה"ל, כמוך אני מאמין, אבל מאחר שבארץ השתוללה האינתיפאדה הראשונה, אז היו לי גבולות ברורים עד לאן אני מוכן להגיע. היה לי גם גיבוי בבית לאם וכאשר. שמח שלא הגענו לרגע הזה.
אני מפריד בין אהבתי למקום בו גדלתי, לחברים שיש לי שם, לבין הביקורת הרבה שקיימת אצלי כלפי השלטון ואוכלוסיות מסויימות בה. לגיטימי לא ?, אני גם לא רואה שום סתירה.
להבדיל מהישראלי הטיפוסי, שישר מכניס את האדם מולו לתוך תבנית, אני מעולם לא הגדרתי את עצמי, מעבר לדעות ואורח חיים שאני מחזיק בהן.
אני יודע גם שעל מנת לפתור את הסכסוך הזה, כל צד ייאלץ לבצע החלפת דיסקט רצינית בראש.
אם היינו יכולים לחזור לאזור ללא גבולות, ושלטון משותף, זה היה האידיאלי, אבל שנינו יודעים שהוא כבר מזמן לא ריאלי.
עוד לא נכנסתי אפילו לדעותי בכל הנוגע לדת ומדינה וכלכלה.

לסיכום, סתם הלכת ועקצת מישהו מהמחנה שלך

זו לא שאלה של מה אתה מאמין, אלא איך יצא המשפט ההוא. מה לעשות, הוא מסכם באופן מושלם את התפישה וההתנהגות השמאל-ציונית. זה הכל.

אגב:
ציטוט:
התגייסתי לצה"ל, כמוך אני מאמין

לצערי כן, הלוואי והיה לי האומץ לסרב כמו רבים מחברי. בכל הקשור להתנהלות מול צה"ל יצאתי די אפס ואני מאד לא גאה בזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מרץ 2020, 19:45 
פלג ברור שמה שגנץ עשה טפשי,אין ספק
הטעות היתה שהם לא נכנסו בבחירות השניות,בשיא המומנטום.הם יכלו להוציא מזה כל כך הרבה.במקום זה הם פשוט לעשות חרקירי.
לגבי המשותפת-אני מבין שזה מה שאתה רוצה אבל זה לא ריאלי.זאת התאבדות אלקטורלית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מרץ 2020, 21:22 
סמל אישי של המשתמש
JR12 כתב:
פלג ברור שמה שגנץ עשה טפשי,אין ספק
הטעות היתה שהם לא נכנסו בבחירות השניות,בשיא המומנטום.הם יכלו להוציא מזה כל כך הרבה.במקום זה הם פשוט לעשות חרקירי

pelegs כתב:
מי שחי באשליות זה מי שהולך עם נתניהו וחושב שהוא ירוויח מזה משהו. הבנאדם גאון-על במשחק הפוליטי. מה היו משיגים עם ממשלת אחדות בראשותו? מה שהפיקציה יש-עתיד "השיגה" ב-2013? מה שליברמן "השיג" בכל שנותיו תחת ביבי? כולם הרוויחו גורנישט.

JR12 כתב:
לגבי המשותפת-אני מבין שזה מה שאתה רוצה אבל זה לא ריאלי.זאת התאבדות אלקטורלית.

חלאס כבר עם המנטרה הזו. כתבתי פה כבר כמה פעמים למה זה לא נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מרץ 2020, 02:14 
בלומי האדום כתב:

עוד אחד מהעדר, שבפעם האחרונה שניהלנו פה דיון על אהוד ברק, נזף בי על אי הרגישות שלי לנערים שלא משרתים בצה"ל ואי היכרותי עם נושא ההתאבדויות בצבא הגנה לישראל (אלא שיש לי המון ביקורת כלפיהם, אבל עדיין עושים עבודה די טובה בשמירה על המשפחה שלך ושל החבר מעל).

טוב שהגעת, על מנת שאתן לך תשובה למה שניסיתי לחסות ממך בזמנו.
מדובר בתיאורים פלסטיים קשים, אז כדי להצטייד בשקית הקאה, רגיש שלי.

שני אנשים שהכרתי היטב, אחד למד עימי בתיכון, והשני עשה עימי טירונות, קורס וחלק מהשירות, קמו יום אחד ואמרו די.
אחד בטירונות,בעודו פורש מהאוהל של חבריו והשני ביום שני בבוקר, בחדרו טרם החזרה למוצב.
שניהם הציבו את הקנה של הM16 כלפי מעלה, הציבו את הראש עליו ולחצו.
האדם השלישי ששם קץ לחייו, הכרתי באופן שטחי, אבל את הירייה שלו בשירותים של אותו בוקר בבהד 15, קצת קשה לשכוח.
דרך אגב, כנראה שבאותו אופן של השניים ז"ל מעליו.

אכן דני בסן מוחה לכבודו כפיים, אבל יותר מתאים לך חצבים פורחים של תיסלם

וואו בן אדם, ממש לא התכוונתי לעשות לך טריגר לחוויות קשות מהעבר עם העקיצה הקטנה הזאת... מצטער אם זאת הייתה התוצאה.
אני לא זוכר את הדיון הזה, אבל זה לא שבחיים שלי חסרים אנשים שעברו חוויות קשות בצבא (בלשון המעטה). אני מודה שלא ממש מבין למה מהדברים שאמרתי אז או עכשיו זה אמור לשמש תשובה, או מה המסר...
בכל מקרה, אני מתנצל באמת אם גרמתי לך לצער או לכאב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מרץ 2020, 02:40 
טוב, קראתי את הדיון ההוא, אני יכול להבין פחות או יותר מאיפה מגיעה התגובה הזו (שגורמת לי להיות מאוד נסער, אני מודה). אני שם רגע את האידיאולוגיה בצד, לוקח בחזרה, טעיתי איך שהתבטאתי שם בנושא של ההתאבדויות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מרץ 2020, 13:40 
אנטי בית"ר מקבל את ההתנצלות הכנה.
למען האמת, אתמול בלילה זה הביא לי פלאש בק רציני, שאפילו גרם לי להיכנס לאתר יזכור של צה"ל, להביא מבט בדפים של שני החברה ועוד כמה.
בדרך כלל אני די מאופק בתגובותי, אבל בתקופה האחרונה בכל דיון שאני מנסה להסביר משהו, ישר מגדירים לי מה אני ומי אני, וזה די מעצבן.

pelegs
אין לך על מה להצטער ששירתת בצה"ל.
כל עוד לא ביצעת פשע מלחמה או פעולות אקטיביות נגד מצפונך, ולא הרעת למישהו, אז בסך הכל מילאת את חובתך לחברה.
חשוב לדמוקרטיה הישראלית הגוועת, שגם קולות שפויים ישרתו בצבא ההגנה שלה, ולא יפחדו להשמיע את קולם, גם אם המחיר כבד.
לפחות זו דעתי

JR12
גנץ קיבל מנדט להטיס את המפגע ביבי, אבל בשביל זה הוא צריך לחבור לכמעט 20% מהבוחרים בעם, בהם אני, אבל הוא מתרחק מאיתנו כמו מקורונה.
הוא לא היחיד, אז על איזו אחדות אתה בדיוק מדבר ? אני רואה בעיקר גזענות.
מעדיף להישאר קול שפוי ולא לתת יד לגזענים פחדנים, שההיסטוריה תתחשבן איתם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מרץ 2020, 14:00 
סמל אישי של המשתמש
JR12: והנה יוסי גורביץ (שיש לי חוסר הסכמה עימו בנושאים רבים) בפוסט שלו מהיום סיכם את ענין הכניסה לממשלה תחת נתניהו יותר טוב ממה שאני אי פעם אוכל לעשות:

החברים של ג'ורג' כתב:
בעשור הרעיל של בנימין נתניהו זה קרה בעקביות: מופז מכר את מצביעי קדימה וחיסל את עצמו והמפלגה; ציפי לבני, עם ה”תנועה” שלה, מיהרה למכור את עצמה לנתניהו ב-2013; יאיר לפיד החרה החזיק אחריה. אחרי בחירות 2015, בוז’י הרצוג – לקח לי זמן להזכר בקיומו, אני מודה – הולך שולל אחרי נתניהו לאורך כל תקופת כהונתו, ונשבה בקסמי משא ומתן שהיה מיועד להוביל אך ורק להתמסמסותו. אבי גבאי, בימים הנואשים שלאחר בחירות אפריל 2019, הזנה את הבטחתו לבוחריו וניסה גם הוא לקושש לעצמו תפקיד בממשלת נתניהו. כעת יש דיווחים רבים מדי על כך שגם עמיר פרץ ואיציק שמולי מגששים את דרכם אל הקואליציה. נקווה שאלה ספינים, אבל אם הם יתממשו, איש לא יופתע. זה, בסופו של דבר, כל מה שנתניהו יודע לעשות: לפרק מפלגות יריבות.

[...]

גנץ מכר את בוחריו ותקוותיהם; הוא יגלה בקרוב שכמו קודמיו, נתניהו ילעס אותו ויירק את השרידים בצד הדרך. אם מישהו חושב שנתניהו יעביר לגנץ ברוטציה את ראשות הממשלה, יש לי כמה דונמים למכור לו ממערבה לראש הנקרה.

זה רלוונטי כמובן גם לכניסה לממשלה אחרי בחירות מועד ב'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מרץ 2020, 14:52 
סמל אישי של המשתמש
בלומי האדום כתב:
pelegs
אין לך על מה להצטער ששירתת בצה"ל.
כל עוד לא ביצעת פשע מלחמה או פעולות אקטיביות נגד מצפונך, ולא הרעת למישהו, אז בסך הכל מילאת את חובתך לחברה.
חשוב לדמוקרטיה הישראלית הגוועת, שגם קולות שפויים ישרתו בצבא ההגנה שלה

לא. ולא. ועוד לא אחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מרץ 2020, 14:52 
סמל אישי של המשתמש
האוזר אפילו כבר לא מנסה להסתיר שהוא מת לערוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מרץ 2020, 16:06 
הבעייה שבהתנהגות של גנץ חורגת בהרבה מעצם הרעיון של ממשלת אחדות, שגם הוא כשלעצמו כמובן טיפשי ובוגדני.
הוא הוביל מהלך להחלפה של אדלשטיין במאיר כהן. הוא נכנס למאבק, עירב את בג"צ פעם אחר פעם, שלח אנשים להפגין ולהעצר, ושעות אחרי שהוא קיבל את כל מה שהוא ביקש, הוא זרק את כל זה.
במילים אחרות, גם אם האוויל החליט לבגוד בבוחריו ולהיות סמטוט הרצפה התורני של נתניהו, לא הייתה לו שום סיבה לעשות את מה שהוא עשה בימים האחרונים .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מרץ 2020, 16:36 
סמל אישי של המשתמש
מה שאירוני זה שבסופו של דבר ביבי צדק לכל אורך הדרך ובני גנץ באמת לא ראוי להיות ראש ממשלה. זה שהדביל הזה חושב שמה שהוא עשה יביא לו את ראשות הממשלה עוד שנה וחצי מראה שהוא יכול להיות מקסימום סמרטוט שביבי מנגב עליו את הנעליים בכניסה כדי ששרה לא תאכל אותו חי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מרץ 2020, 23:55 
אולי יכנסו ואולי לא,
אבל איזה שקט מצד מפלגת העבודה, ובפרט עמיר פרץ ואיציק שמולי, אה?

שומעים את השקט הזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 מרץ 2020, 01:15 
NARKOTIKA כתב:
אולי יכנסו ואולי לא,
אבל איזה שקט מצד מפלגת העבודה, ובפרט עמיר פרץ ואיציק שמולי, אה?

שומעים את השקט הזה?

כן. דממת מוות.
האמת שזה בעיקר שמואלי. פרץ אמר שהוא ישמח להצטרף. מירב מיכאלי אמרה שלא.
ואגב, לא מעט מאנשי העבודה שלא נכנסו, כמו למשל עומר ברלב, תקפו את גנץ בימים האחרונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 976 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 72 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: