תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 27 אפריל 2024, 23:33

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 188 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: תיאטרון הטרור אלמידאן מחיפה
הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 13:16 
סמל אישי של המשתמש
וואו, הלכת מה זה רחוק עם ה'תא תומך טרור'
מצד שני, בעידן שכמה שריפות קיץ מוגדרות 'טרור ההצתות' אז כנראה שאני בעל תפיסת המציאות הבעייתית...
בכל מקרה, האדם מחפש משמעות וזה... אז מה שנותן לך סיבה לקום בבוקר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: תיאטרון הטרור אלמידאן מחיפה
הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 13:32 
חיפשתי בגוגל תמיכה בחזית העממית ב-2009 ולא מצאתי מידע, חוץ מאזכורים בפייסבוק ובערוץ 20 וכזה.
בכתבה של ישראל היום ראיתי טענות של ארגון אלמגור על ההסטוריה הנוראית של התיאטרון ש״כדאי להתעכב עליה״:
ציטוט:

• אוקטובר 2007: בכנס שקיימה בתיאטרון ועדת המעקב העליונה של ערביי ישראל, בשיתוף גופים נוספים, קרא יו"ר סיעת בל"ד ג'מאל זחאלקה לציבור הערבי להקיא מתוכו את בניו המתנדבים לשירות לאומי. באותו אירוע נאם מנהיג הפלג הצפוני של התנועה האיסלאמית, שייח' ראאד סלאח, שלאחרונה הורשע בהסתה.
• יוני 2010: כנס תמיכה בשני ערבים־ישראלים, אמיר מח'ול ועומר עבדו, שנעצרו על ידי שב"כ בשל פעולות ריגול שביצעו עבור חיזבאללה. השניים הורשעו בעבירות ביטחוניות ובמגע עם סוכני חיזבאללה ונידונו למאסרים ממושכים.
• פברואר 2012: כנס תמיכה בנשיא סוריה בשאר אסד, שבו השתתפו מאות בני אדם. במהלך הכנס, שנערך על רקע מלחמת האזרחים במדינה, הניפו המשתתפים דגלי סוריה ותמונות של הנשיא. אחד הנואמים בכנס, באמצעות שיחת וידאו, היה נאצר קנדיל - סופר ועיתונאי לבנוני הידוע בקשריו עם תנועת אמל השיעית בלבנון, וכן בקרבתו לחיזבאללה ולצמרת השלטון בדמשק.

אז אני מבין ממך שאתה חושב שמקומות שבהם נואמים אנשים החשודים בהסתה, או שבהם מבקרים את השב״כ על מעצרים, או שמעודדים אי גיוס לשירות לאומי או צבא - אלו עבירות על החוק?
אפשר את זה בכתב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 14:09 
סמל אישי של המשתמש
קומוניסים כתב:
סומך כתב:
קומוניסים כתב:
אם הגישה היא גישה של עימות אישי אז אין לי עניין. פשוט מיותר מבחינתי. הזמן שלי יקר ואתם לא מתעניינים בעובדות.

בוא, חבר, אתה השקעת 4 שנים בחיטוט במעשי תאטרון איזוטרי בחיפה. הזמן שלך לא יקר.

סומך, זה הדבר הכי משמעותי שעשיתי בחיי.
חשפתי תא תומך טרור שהתנהל במשך שנים במסווה של מוסד תרבות. זה לא שמראש הבנתי שאני הולך לשקוע בזה ארבע וחצי שנים. הייתי שם ביום של ההצגה שהתחילה את הסיפור כדי למחות. אז עשיתי גוגל על המקום. בהתחלה בעברית.
אלמידאן + טרור.
בום. תוצאה ראשונה: כנס תמיכה בחזית העממית היה אמור להתקיים באלמידאן ונמנע ברגע האחרון בצו של מפכל המשטרה. כתבה מ2009. אמרתי לעצמי אוקיי, אולי יש פה מעבר. הרי גם וליד דקה הרוצח הוא מהחזית העממית. המשכתי לחפש, שוב- בעברית, "אלמידאן + כנס". בום. אירוע תמיכה בבשאר אסד עם דגלי סוריה וההאשמות נגד ישראל. החלטתי לנסות לחפש גם בערבית. ונדהמתי. מסתבר שהתיאטרון האיזוטרי בחיפה קיבל כתבות מפרגנות באתרים הרשמיים של חיזבאללה והחזית העממית. בשלב הזה כבר הבנתי שיש פה משהו חריג. המשכתי לחפש ובכל פעם גיליתי עוד ממצא ועוד אירוע. ההתפתחות המשמעותית הבאה הייתה כשאלמידאן נשאלו על הממצאים האלה ושיקרו. הצגתי את השקרים. ומכאן הסיפור המשיך להתגלגל. הראיות נאספו, ההקלטות הוקלטו, והתמונה המצטברת פשוט לא תאמן.

והתמונה המצטברת הביאה לכך שהפסיקו להם את המימון כי לא עמדו בהיקף הפעילות הנדרש. מובן מאליו שהפעילות שלך לא השיגה את תכליתה, ולא תרמה להפסקת המימון כאמור. אולי תרמת קצת להלך הרוח הציבורי שיתכן שהשפיע על השופטים בהחלטתם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 14:51 
רואה שחורות, לא. עוד הרבה לפני החלטת בגץ האחרונה נמנע מאלמידאן "אישור ניהול תקין" מרשם העמותות הנדרש לשם קבלת תמיכה ממשלתית או עירונית. הבגץ האחרון היה אם תרצה המסמר בארון הקבורה. והוא אכן לא עסק כלל בשאלה מה אלמידאן עשו (תמכו במחבלים) אלא במה שהם לא עשו (פעילות המזכה בתמיכה). למרות הכותרות של מירי רגב בפייסבוק, משרד התרבות סירב בתוקף כל הזמן הזה לעסוק בכלל בממצאים הללו בטענה שאין לו כלים או סמכות לדון בהם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 15:47 
נו, אז מה שבעצם קרה זה שהתנהל הליך טכני בבית משפט, ובשני אפיקים מקבילים אליו אתה חיפשת לינקים באינטרנט ושרת התרבות יצרה כותרות מכלום.
מה אתה רוצה מאיתנו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 16:23 
סמל אישי של המשתמש
:LOL2: :LOL2: :LOL2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 16:54 
ואגב, תרשה לי להתייחס רגע למציאות שנמצאת מחוץ לחיפושים שלך בגוגל ולהזיות הנלוות אליהם:
הפעילות של תיאטרון אלמידאן שתיארת היא אכן פעילות מבורכת וחשובה, אבל היא לא תיאטרון. אם תיאטרון לא מגיע לרף המינימום הנדרש של פעילות אמנותית כדי לקבל מימון מהמדינה, בהחלט ראוי לשלול לו את המימון. אני רחוק מאוד מלהיות אדם שמתעניין בתיאטרון ולכן קשה לי לומר שזה מרגש אותי במיוחד, אבל זה בהחלט לא נשמע לי כמו פעולה בלתי סבירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 17:50 
סמל אישי של המשתמש
אתה ממשיך להשתמש במילים 'תומך טרור'.
אני לא חושב שזה אומר מה שאתה חושב שזה אומר.

כמו כן, חבל שהפורום מאפשר רק שלושה סמיילים, כי אני ברמת צחוק של לפחות 15 מתגלגלים

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 188 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 26 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: