תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 אפריל 2024, 13:55

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 188 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: תיאטרון הטרור אלמידאן מחיפה
הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 04:45 
תגיד, מה לעזאזל אתה מקשקש על תחקירים הזויים?
התקציב לתיאטרון הופסק, רשמית, בטענה יבשה כמו מדבר בקיץ, שנפח הפעילות של התיאטרון לא מצדיק תמיכה בו. בפועל סגירת הברז היא מטעמי צנזורה על התוכן: הקטליזטור היה הצגה בהשראת כתביו של וליד דקה שישב בכלא על רצח אדם (יהודי, יש לציין). זו הסיבה הפאשיסטית האמיתית וסיבות הכיסוי הרשמיות כפי שמוזכרים על ידי ועדת התמיכה של משרד התרבות, שרת התרבות, בתי המשפט המחוזי והעליון בשבתו כבג"ץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 06:25 
א. הנרצח היה חייל בצבא ההגנה לישראל. הוא נחטף, עונה באכזריות ונרצח על ידי וליד דקה והחוליה שלו. אז תודה שציינת שהוא יהודי, למרות שזה פרט לא חשוב בכלל.
ב. אתה מפגין בטחון וזלזול מול מי שמכיר את הנושא טוב יותר מכל אחד אחר כולל אנשי אלמידאן עצמם. בוא תשחרר, חבל על הזמן שלך. יש פה סיפור על עמותה שתמכה במחבלים במשך 10 שנים. מבחינת משרד התרבות זה אכן נפל בעיקר על מה שהיא לא עשתה (פעילות תרבותית ואמנותית) אבל עוד לפני כן זה נגמר על ידי רשם העמותות בגלל מה שהיא כן עשתה (תמיכה במחבלים וארגוני טרור)
ג. ההצגה לא רק נכתבה בהשראת כתביו של המחבל אלא שהוא עצמו היה חלק פעיל בהפקתה מכספי משלם המיסים ותושבי חיפה. אם בעולם שלך אזרחי ישראל צריכים לממן למחבלים רוצחים הצגות שיספרו את סיפורם מנקודת זווית אנושית - הבעיה אצלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 06:34 
ולקינוח, כמה כתבות שבכל זאת פורסמו על "התחקיר ההזוי" שלי, כלשונך, בתקופות שונות:

ידיעות: https://www.yediot.co.il/articles/0,734 ... 94,00.html

ישראל היום: https://www.israelhayom.co.il/article/291349

מעריב: https://www.maariv.co.il/journalists/Article-534414

ערוץ 10: https://www.youtube.com/watch?v=opzKGHXpboA

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 07:32 
איזה ראיות ועדויות מצאת חוץ מזה שהם העלו הצגה של מורשע בטרור? תן תקציר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 11:35 
אני מודה שאני קצת חסר סבלנות ואולי קצת טמבל, אז לא הצלחתי להבין הרבה מהכתבות שהבאת (ככל שהם כתבות ולא טורי דעה, כן?)
אתה מוכן להסביר במילים שלך מה עשה התיאטרון, שאסור לו לעשות? אני לא מתכוון לדברים שלא באים לך טוב בעין, או שמגעילים אותך. בדמוקרטיה צריך לדעת לספוג דברים כאלה. אני מתכוון לעבירה על החוק.
אם היה דבר כזה, אני מניח שעל כך בית המשפט היה שש ושמח להפסיק את פעילות התיאטרון, ולהעמיד לדין את האחראים לכך, תוך שהוא נותן זריקת עידוד למוראל הלאומי. רבאק, משוררת פלסיטינית אזרחית ישראל ישבה בכלא בגלל שכתבה שיר עם המילים "התנגד עמי, התנגד" וכתבה ליד תמונה הפייסבוק שלה "אני השאהיד הבא". על כך הואשמה בהסתה ובתמיכה בארגון טרור, וישבה בכלא חצי שנה.
אתה גילית דברים חמורים הרבה יותר, אתה מוכן בכמה שורות להסביר בעצמך מהם?
ולמה זה לא מעניין את משרד התרבות או את המערכת המשפטית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 16:25 
ההצגה לא הייתה סיבה לשום צעד שננקט נגדם מעבר להוצאתה מסל תרבות במשרד החינוך (כלומר הפסקת סבסוד הצגתה לבתי ספר)

מצאתי אלפי ראיות, מסמכים, תיעודים בתמונות ובוידאו, והשגתי גם הקלטות שמוכיחות שהעמותה ביצעה פעילות שאינה קשורה כלל לתרבות ואמנות. בגדול מדובר על למעלה ממאה אירועים בעייתיים שהיא הפיקה או אירחה ואותם ניתן לחלק לכמה סוגים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 16:29 
א. אירועים שמטרתם תמיכה בארגוני טרור
בחלקם לקחו חלק מחבלים מורשעים מטעם אותם ארגוני טרור. בחלקם עולה חשד שגייסו כספים לטובת אותם ארגוני טרור.
בחלק מהאירועים הללו לקחו אנשי אלמידאן חלק פעיל.
ב. אירועים שמטרתם תמיכה במחבלים או במרגלים לטובת סוריה או חיזבאללה. היה גם כנס תמיכה באסד, על הבמה נאם יו"ר אלמידאן
ג. אירועים שהעמותה ארגנה עם מחבלים מורשעים משוחררים ועסקו בפעילות אנטי ישראלית שאינה הסתה מפורשת לטרור "גיבוש דרכים מעשיות לביטול השלטון הקיים והחלפתו במדינה פלסטינית אחת" וכאלה. גם כאן הם לא רק אירחו אלא לקחו חלק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 16:30 
ד. אירועי נכבה מידי שנה
ה. אירועים לקידום החרם הבינלאומי על ישראל. היו כמה כאלה. את אחד מהם הם ארגנו ויזמו בעצמם. היו שם בכירי תנועת ה-BDS. הייתה שנה אחת שב-BDS קלטו שהם מקבלים כסף מהמדינה והעבירו את זה למקום אחר.
ו. אירועים מפלגתיים (בל"ד ומק"י וגם קצת חד"ש) באופן המנוגד לנהלי משרדי הפנים והאוצר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 16:36 
סמל אישי של המשתמש
אדום מטלי כתב:
אני לא מתכוון לדברים שלא באים לך טוב בעין, או שמגעילים אותך. בדמוקרטיה צריך לדעת לספוג דברים כאלה. אני מתכוון לעבירה על החוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 16:40 
ואגב, הטענה שלי היא לא שהם עברו על החוק אלא שהם קיימו פעילות שאינה קשורה למטרות העמותה. לכן בוטל להם אישור ניהול תקין (הנדרש לשם קבלת תמיכה ממשלתית או עירונית) המישור הפלילי הוא אחר לחלוטין (ולטעמי יש לפעול נגדם גם במישור הזה) אבל פה מדובר על נושא מנהלי. עמותה צריכה לפעול בהתאם למטרותיה הרשומות חוץ מכל האמור לעיל הוכחתי שהם הפרו עשרות נהלים, העלימו מידע מהמדינה, שיקרו לרשויות המדינה (כמה וכמה פעמים, כולל שקרים בנוגע למעורבותם פעילות הקשורה בטרור) הם גם מסרו דיווחים כוזבים כדי לקבל תמיכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 16:41 
רוב הסעיפים נשמעים לי כמו פעילות חשובה ומבורכת. הם מקבלים תרומות גם מאנשים פרטיים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2019, 16:43 
Noam כתב:
רוב הסעיפים נשמעים לי כמו פעילות חשובה ומבורכת. הם מקבלים תרומות גם מאנשים פרטיים?

:D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יולי 2019, 08:51 
סמל אישי של המשתמש
קומוניסים כתב:
א. אירועים שמטרתם תמיכה בארגוני טרור
בחלקם לקחו חלק מחבלים מורשעים מטעם אותם ארגוני טרור. בחלקם עולה חשד שגייסו כספים לטובת אותם ארגוני טרור.
בחלק מהאירועים הללו לקחו אנשי אלמידאן חלק פעיל.
ב. אירועים שמטרתם תמיכה במחבלים או במרגלים לטובת סוריה או חיזבאללה. היה גם כנס תמיכה באסד, על הבמה נאם יו"ר אלמידאן
ג. אירועים שהעמותה ארגנה עם מחבלים מורשעים משוחררים ועסקו בפעילות אנטי ישראלית שאינה הסתה מפורשת לטרור "גיבוש דרכים מעשיות לביטול השלטון הקיים והחלפתו במדינה פלסטינית אחת" וכאלה. גם כאן הם לא רק אירחו אלא לקחו חלק.

א. זו עבירה על החוק. למה אף אחד לא נעצר? אגב, אני לא רואה בעיה עם השתתפות אנשים שריצו את עונשם.
ב. זו עבירה על החוק. למה אף אחד לא נעצר?
ג. מטרה דמוקרטית לחלוטין.
קומוניסים כתב:
ד. אירועי נכבה מידי שנה
ה. אירועים לקידום החרם הבינלאומי על ישראל. היו כמה כאלה. את אחד מהם הם ארגנו ויזמו בעצמם. היו שם בכירי תנועת ה-BDS. הייתה שנה אחת שב-BDS קלטו שהם מקבלים כסף מהמדינה והעבירו את זה למקום אחר.
ו. אירועים מפלגתיים (בל"ד ומק"י וגם קצת חד"ש) באופן המנוגד לנהלי משרדי הפנים והאוצר

ד. הלואי והיו מצהירים שבגלל זה שללו מהם תקציב. זה חשוב להסברה האנטי-ציונית.
ה. ראה ד.
ו. לא מכיר את החוק, אבל האם אולם לא יכול להשכיר את המקום לגופים שונים, ביניהם מפלגות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יולי 2019, 13:44 
בוא נראה מה גילית –

"אירועים שהעמותה ארגנה עם מחבלים מורשעים משוחררים" – איפה כאן הבעיה? במדינת ישראל כיהנו לפחות שני ראשי ממשלה שהיו מנהיגים של ארגוני טרור, שעסקו ברצח מכוון של מאות אנשים, נשים וילדים חפים מפשע. למה אסור לאנשים כאלה להשתתף באירוע של תיאטרון?

"כנס תמיכה באסד" – אסד חתיכת חרא מתועב, אבל מה הבעיה החוקית בתמיכה בו? מדינת ישראל תמכה ותומכת בלי להתבייש במשטרים רצחניים לא פחות מזה של אסד, ומספקת להם נשק לשם כך, למה לאזרחים אסור להביע תמיכה במשטר רצחני?

"ארועי נכבה מדי שנה" – למה אתה מתכוון? אנשים אשכרה עמדו על הבמה וסיפרו שיהודים סילקו אותם מבתיהם ומארצם? הרסו את כפריהם וגזלו את אדמתם ונכסיהם? זרקו את בני עמם לבורות וירו בהם כמו כלבים? וואו.

"אירועים לקידום החרם הבינלאומי על ישראל" – תמיכה במאבק לא אלים של עם לעצמאותו על אדמתו? אני מכיר גם יהודים שתומכים במאבק הזה (אני גם, לפחות בתוך הראש שלי...). האם זה בניגוד לחוק?

התחלת מהאשמות של תמיכה בטרור והסתה, לא הראית שום דבר שקשור לזה, וסיימת עם זה ש- "לא שהם עברו על החוק אלא שהם קיימו פעילות שאינה קשורה למטרות העמותה."
בסדר, אם היו אי סדרים בעמותה, הם צריכים להיות מטופלים.
האם אתה בודק גם בעמותות נוספות שהן לא "קיימו פעילות שאינה קשורה למטרות העמותה?"
אם אתה כל כך בעד סדר ומשמעת, אני ממליץ לך להצטרף לאגודה לאיכות השלטון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יולי 2019, 14:07 
סמל אישי של המשתמש
אדום מטלי כתב:
"אירועים לקידום החרם הבינלאומי על ישראל" – תמיכה במאבק לא אלים של עם לעצמאותו על אדמתו? אני מכיר גם יהודים שתומכים במאבק הזה (אני גם, לפחות בתוך הראש שלי...). האם זה בניגוד לחוק?
אני מסכים עימך, ותומך בכל ליבי בסנקציות כלכליות על ישראל כדי לסיים הכיבוש ללא אלימות, רק שהשלטון הפאשיסטי בישראל אכן העביר חקיקה שאוסרת על תמיכה בגלוי בסנקציות כלכליות שכאלה.
ככה שחוקי זה לא (לפחות בעיני כל מי שכיבד את חוקי נירנברג, כי החוק מעל הכל), ואני מקווה שלא תוגש תביעה לפיצויים נגד שנינו בגלל שהבענו דעתנו.

נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יולי 2019, 14:10 
סמל אישי של המשתמש
דוגמא לדביליות של המדינה המטומטמת בה אני חי:
https://www.maariv.co.il/news/law/Article-665998

נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יולי 2019, 14:49 
סמל אישי של המשתמש
תשמעו, הטמטום הזה אמנם נדון בהרחבה בעבר (נדמה לי שגם פה באשכול), אבל אולי כדאי לעשות קצת סדר.
אני לא יודע אם העמותה שמפעילה את התאטרון היא בעלי האולם שבו התקיימו כל האירועים האלה (אם לא, אז החקיין של שמאי גליק עושה סלט מוחלט ולא קשור למציאות, מה שלא יפתיע במקרה שלו), אבל נניח שכן, והיא אכן השכירה אותו לכל הארועים שהחרא הקטן הלשין עליהם.
האם זו בעיה?
אני מצטט מתוך הנחיות רשם העמותות לגבי פעילות עסקית של עמותה:
רשם העמותות כתב:
לעתים מבקשת עמותה לדאוג לעצמה לערוץ של הכנסה קבועה, שתצמצם את תלותה בגורמים חיצוניים ותבטיח לה יציבות כלכלית, באמצעות ביצוע פעילות עסקית. מגמה זו הינה, ככלל, מגמה רצויה...
...למשל... העמדת השימוש במבנה של העמותה לצדדים שלישיים בתשלום, בשעות שהעמותה לא עושה בו שימוש...

http://www.justice.gov.il/Units/RasutHataagidim/Guidelines/DirectiveRegistrar.docx
כלומר עצם ההשכרה אינה בעייתית.
האירועים עצמם לא היו בלתי חוקיים, ובכל מקרה לא היו קשורים לתאטרון (לא מדובר בהצגות, עד כמה שהבנתי את מה שכתב פה מחרחר השנאה).

נשארנו עם אפשרות אחת, והיא שהיו הפרות טכניות של הוראות הרשם (נניח השכרת האולם לפעילות מפלגתית, אולי זאת עבירה, אני לא יודע).
ניצול של פרצות טכניות כדי לממש שנאה ולפגוע בקבוצה השנואה הוא דוגמה למה שנקרא "רוע בנאלי", ולצערנו החתיכת חרא הקטנה והפרטית של הפורום שלנו מצטיינת דווקא בזה.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: תיאטרון הטרור אלמידאן מחיפה
הודעהפורסם: 28 יולי 2019, 19:44 
סמל אישי של המשתמש
קצת מנחם אותי לדעת שהנעץ שרף 4 שנים מחייו על הקשקוש הזה.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יולי 2019, 22:20 
אז במקום לדבר על טרור של גברים נגד נשים וטרור סטרייטי נגד להט"ביות מתעסקים בזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 00:50 
לא שהיו לי איזה ציפיות יוצאות דופן מכם, אבל הצלחתם להפתיע לרעה. מדהימה הצביעות שלכם אנשים שרוממות זכויות אדם והומאניות בגרונם, אבל מוכנים לקבל ולהכיל תקצוב של האדרת טרוריסטים מכספי הציבור. בסדר נו, אין לי עניין מיוחד בלשכנע על מה שאמור להיות כל כך מובן מאליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: תיאטרון הטרור אלמידאן מחיפה
הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 00:55 
לדעתי אני הייתי מאוד ברור כשאמרתי שאני תומך כמעט בכל הפעולות שציינת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 01:08 
סמל אישי של המשתמש
נראה לך שהוא באמת קרא משהו ממה שנכתב פה?

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 01:29 
סמל אישי של המשתמש
הוא קרא כמה שורות,
אח"כ הוא יקרא לזה תחקיר,
ויטען שהוא חשף פעילות חבלנית עויינת של אוהדי הפועל כלפי ישראל.
בישראל של היום, יש גם איזה שופט בית משפט עליון שיתמוך בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 04:46 
נו, מה נשתנה....
באת והפרחת באוויר סיסמאות והאשמות ("תיאטרון תומך טרור", "הסתה"...), ואחר כך ביום חגך נתת פירוט של דברים שמצאת בתחקיר של 4 שנים. משתמשים הראו לך שממצאי התחקיר שלך אולי גורמים לך בחילה, משל ראית אנשים שחורים ברחובות תל אביב, אבל אין בהם לא הסתה ולא תמיכה בטרור. אתה כמובן בחרת לא להתייחס עניינית, וברחת חזרה להפרחת סיסמאות באוויר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 08:35 
אם הגישה היא גישה של עימות אישי אז אין לי עניין. פשוט מיותר מבחינתי. הזמן שלי יקר ואתם לא מתעניינים בעובדות. מחפשים לנגח אותי כאילו שלא מיציתם את זה עדיין. אותי זה משעמם.
כתבתי לכם פה בכמה נקודות דברים שהיו אמורים לפחות לגרום לכם לעצור רגע ולחשוב אולי יש פה מעבר. עמותה שקיבלה במצטבר עשרות מליונים כדי להיות תיאטרון ערבי אך בחרה לשתף פעולה עם מחבלים מורשעים ולקיים פעילות לתמיכה במחבלים ובארגוני טרור. מכיוון שאין פה אפילו חבר *אחד* הגון מספיק כדי לשאול שאלות ענייניות ולא לירות חיצים, אחתום את חלקי בדיון הזה כאן. יום נפלא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 09:04 
קומוניסים כתב:
אם הגישה היא גישה של עימות אישי אז אין לי עניין. פשוט מיותר מבחינתי. הזמן שלי יקר ואתם לא מתעניינים בעובדות. מחפשים לנגח אותי כאילו שלא מיציתם את זה עדיין. אותי זה משעמם.
כתבתי לכם פה בכמה נקודות דברים שהיו אמורים לפחות לגרום לכם לעצור רגע ולחשוב אולי יש פה מעבר. עמותה שקיבלה במצטבר עשרות מליונים כדי להיות תיאטרון ערבי אך בחרה לשתף פעולה עם מחבלים מורשעים ולקיים פעילות לתמיכה במחבלים ובארגוני טרור. מכיוון שאין פה אפילו חבר *אחד* הגון מספיק כדי לשאול שאלות ענייניות ולא לירות חיצים, אחתום את חלקי בדיון הזה כאן. יום נפלא

מי מתייחס אליך אישית? האם כתבתי משהו עליך ולא על העובדות שהצגת? אני חושב שהפרכתי את הטענות שלך אחת לאחת בצורה עניינית, אבל כזכור מהעבר( מבקשי מקלט, למשל), אתה בוחר לא להתייחס עניינית למה שלא נוח לך, או כשהעובדות לא תואמות את האידאולוגיה שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 09:23 
סמל אישי של המשתמש
קומוניסים כתב:

גם אם תרשום עוד אלף פעם על שיתוף פעולה עם "מחבלים מורשעים", זה לא ישנה את העובדה שהם כבר ריצו את עונשם ואין שום מניעה לעבוד איתם.
לגבי "תמיכה בטרור", אני מניח שאם באמת היו לך הוכחות לדבר כזה, המדינה היתה נוקטת יד הרבה יותר קשה משלילת מימון.
ולסיום אאחל לך יום מחורבן, ומקווה ששאר ימיך יהיו כאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 10:09 
סמל אישי של המשתמש
הפחדן הקטן נתפס על זה שמשתמש אחד (אני) אמר לו מה הוא חושב עליו כדי לברוח מהדיון הענייני שהוא ניסה, כביכול, לפתוח פה.
גם חתיכת חרא מרושעת, גם בירוקרט אפור, וגם פחדן מושתן. מועמד קלאסי לניהול מערך הרכבות בגדה.
אה, ולא הכי חכם, אחרת היה מוצא תירוץ יותר טוב לברוח מהדיון.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 11:09 
סמל אישי של המשתמש
קומוניסים כתב:
אם הגישה היא גישה של עימות אישי אז אין לי עניין. פשוט מיותר מבחינתי. הזמן שלי יקר ואתם לא מתעניינים בעובדות.

בוא, חבר, אתה השקעת 4 שנים בחיטוט במעשי תאטרון איזוטרי בחיפה. הזמן שלך לא יקר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 13:10 
סומך כתב:
קומוניסים כתב:
אם הגישה היא גישה של עימות אישי אז אין לי עניין. פשוט מיותר מבחינתי. הזמן שלי יקר ואתם לא מתעניינים בעובדות.

בוא, חבר, אתה השקעת 4 שנים בחיטוט במעשי תאטרון איזוטרי בחיפה. הזמן שלך לא יקר.

סומך, זה הדבר הכי משמעותי שעשיתי בחיי.
חשפתי תא תומך טרור שהתנהל במשך שנים במסווה של מוסד תרבות. זה לא שמראש הבנתי שאני הולך לשקוע בזה ארבע וחצי שנים. הייתי שם ביום של ההצגה שהתחילה את הסיפור כדי למחות. אז עשיתי גוגל על המקום. בהתחלה בעברית.
אלמידאן + טרור.
בום. תוצאה ראשונה: כנס תמיכה בחזית העממית היה אמור להתקיים באלמידאן ונמנע ברגע האחרון בצו של מפכל המשטרה. כתבה מ2009. אמרתי לעצמי אוקיי, אולי יש פה מעבר. הרי גם וליד דקה הרוצח הוא מהחזית העממית. המשכתי לחפש, שוב- בעברית, "אלמידאן + כנס". בום. אירוע תמיכה בבשאר אסד עם דגלי סוריה וההאשמות נגד ישראל. החלטתי לנסות לחפש גם בערבית. ונדהמתי. מסתבר שהתיאטרון האיזוטרי בחיפה קיבל כתבות מפרגנות באתרים הרשמיים של חיזבאללה והחזית העממית. בשלב הזה כבר הבנתי שיש פה משהו חריג. המשכתי לחפש ובכל פעם גיליתי עוד ממצא ועוד אירוע. ההתפתחות המשמעותית הבאה הייתה כשאלמידאן נשאלו על הממצאים האלה ושיקרו. הצגתי את השקרים. ומכאן הסיפור המשיך להתגלגל. הראיות נאספו, ההקלטות הוקלטו, והתמונה המצטברת פשוט לא תאמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 188 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: