תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 13 מאי 2024, 07:21

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 1026 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: ולמה אף אחד כאן לא מדבר על גירוש מבקשי המקלט?
הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 13:31 
סמל אישי של המשתמש
teknoboy כתב:
סלע אדום יקר, מצער אותי לכתוב את זה, אבל חיפוש גוגל פשוט מעלה שהטענה שלך פשוט משוללת כל יסוד. לארגונים השונים אין אמנם בעיה עם עצם ההגנה על הגבול, אבל עם מניעה של כניסת מבקשי מקלט דווקא יש להם בעיה רצינית. יכול להיות גם שאתה סתם לוקה בדעות קדומות, למשל לגבי הארגונים שאתה מתייחס אליהם, ולכן מניח לגביהם מראש כל מיני דברים נוראים שמתאימים לדימוי שיש לך עליהם.
בכל מקרה, לא קשה למצוא דוגמאות. למשל: https://www.plitim.co.il/2841.html

קודם טענת שזה בכלל לא עניינם ולכן לא שמעתי מהם עמדה בנושא: "לא שמעת מצד הארגונים האלה גם את עמדתם בנוגע לחקירות נתניהו", "הם גם לא עוסקים כלל בתחום הגבולות והגנתם".
עכשיו אתה טוען שזה דווקא כן עניינם והם אף השמיעו את דעתם. אני מברך על השינוי.
אני גם שמח שעמדתי משוללת יסוד ושלארגונים הנ"ל יש בעיה רצינית עם מניעת כניסתם של מבקשי מקלט.
מקווה שנשמע זאת מהם גם בימים אלה ולא רק בדוגמא מ- 2012.
מצפה שכאשר נשמע מהם התנגדות לגירוש תצורף גם דעתם כי לא רק שאין לגרש
פליטים ותיקים אלא שיש גם לאפשר כניסתם של מבקשי מקלט חדשים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 13:35 
סמל אישי של המשתמש
הסלע האדום כתב:
teknoboy כתב:
סלע אדום יקר, מצער אותי לכתוב את זה, אבל חיפוש גוגל פשוט מעלה שהטענה שלך פשוט משוללת כל יסוד. לארגונים השונים אין אמנם בעיה עם עצם ההגנה על הגבול, אבל עם מניעה של כניסת מבקשי מקלט דווקא יש להם בעיה רצינית. יכול להיות גם שאתה סתם לוקה בדעות קדומות, למשל לגבי הארגונים שאתה מתייחס אליהם, ולכן מניח לגביהם מראש כל מיני דברים נוראים שמתאימים לדימוי שיש לך עליהם.

1. קודם טענת שזה בכלל לא עניינם ולכן לא שמעתי מהם עמדה בנושא: "לא שמעת מצד הארגונים האלה גם את עמדתם בנוגע לחקירות נתניהו", "הם גם לא עוסקים כלל בתחום הגבולות והגנתם".
2. אני גם שמח שעמדתי משוללת יסוד ושלארגונים הנ"ל יש בעיה רצינית עם מניעת כניסתם של מבקשי מקלט.

1. מודה, חשבתי שהם לא מתעסקים בזה (מהסיבות שגיא מנה, בין השאר). שמחתי לגלות שטעיתי, למען האמת.
עריכה: דרך אגב, פעם ראשונה שמישהו בא אליי בטענות על זה שבהתחלה פשוט האמנתי שהוא רציני וקיבלתי את דבריו כפשוטם :SMOKE:
2. למה אתה חושב שעמדתם השתנתה?
והלינק היה מ-2012 כי זה היה הראשון שמצאתי. אם אתה רוצה שירות שמחפש בשבילך בגוגל אני מוכן לספק אותו בתשלום (יש גם חברות שעוסקות בזה).

* המציג אינו רופא

נערך לאחרונה על ידי teknoboy בתאריך 13 ינואר 2018, 14:29, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 13:41 
סמל אישי של המשתמש
teknoboy כתב:
הסלע האדום כתב:
teknoboy כתב:

1. קודם טענת שזה בכלל לא עניינם ולכן לא שמעתי מהם עמדה בנושא: "לא שמעת מצד הארגונים האלה גם את עמדתם בנוגע לחקירות נתניהו", "הם גם לא עוסקים כלל בתחום הגבולות והגנתם".
2. אני גם שמח שעמדתי משוללת יסוד ושלארגונים הנ"ל יש בעיה רצינית עם מניעת כניסתם של מבקשי מקלט.

1. מודה, חשבתי שהם לא מתעסקים בזה (מהסיבות שגיא מנה, בין השאר). שמחתי לגלות שטעיתי, למען האמת.
2. למה אתה חושב שעמדתם השתנתה?
והלינק היה מ-2012 כי זה היה הראשון שמצאתי. אם אתה רוצה שירות שמחפש בשבילך בגוגל אני מוכן לספק אותו בתשלום (יש גם חברות שעוסקות בזה).

לא חושב שהיא השתנתה.
לכן אני מקווה לשמוע אותה מהם בעיקר בימים אלה כשהנושא חזק על סדר היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: ולמה אף אחד כאן לא מדבר על גירוש מבקשי המקלט?
הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 13:47 
שמעתי שדיברו פה על שפי פז, הנה קצת שפי פז:
תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 14:01 
Noam כתב:
שמעתי שדיברו פה על שפי פז, הנה קצת שפי פז:
תמונה

זה כמובן גם שקר, גם אם לא נגרש אותם ונדאג לתוכנית אחרת לקליטה מסודרת שלהם אנחנו לא נהיה מיעוט אתני במדינה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 14:10 
לא יודע, אני לא מבין בזה.
שקרים זה בתחום השיפוט של קומוניסים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 15:14 
קומוניסים,

1. לא אמרתי שאתה שאתה היטלר או שאתה נאצי, אל תכניס לי מילים לפה. השוויתי בין מה שאתה כתבת לבין הנאום של היטלר ברייכסטאג ב-39, ושאלתי מה ההבדל בין הדברים של שניכם. על זה בחרת כמובן לא לענות, משום מה. בחרת לייחס לי משהו שלא אמרתי.
2. אני מוכן להוריד אותך מדרגת שקרן מטונף. אבל אתה עדיין שקרן. אני אתן לך הנחה בכך שאתה תמים ומאמין לתעמולה השקרית הממשלתית בישראל, ולא אייחס לך כוונת זדון. אבל אתה עדיין משקר.
בישראל יש כמעט 36,000 מבקשי מקלט מקלט מאריתריאה ודרפור (סודן), נכון לדצמבר 2017. זה על פי נתוני רשות ההגירה, לא אני המצאתי. בדרפור מתבצע רצח עם. באריתריאה יש שלטון דיקטטורי אכזרי, שלוקח אנשים בני 18 ומגייס אותם לצבא עד סוף חייהם בערך. ב"צבא" הזה הם עובדים בידיים, במכרות, עבדים מודרניים. מי שמתנגד מדוכא באכזריות.
אנשים בורחים משם על חייהם, והגיעו גם לישראל. ישראל לא מחזירה אותם למקומות הללו, כי נשקפת סכנה לחייהם. הנה כי כן, ישראל מודה (בשקט, שלא ישמעו) שהם לא מהגרי עבודה. מבקש מקלט הוא אדם שמגיע לכל ארץ ואומר: "שלום, אני מבקש מקלט". על פי אמנת הפליטים של האו"ם, שישראל דחפה לכינונה, מדינה צריכה לבדוק כל בקשת מקלט, ואם היא עומדת בקריטריונים מסוימים (אם תרצה אפרט), האדם מקבל מעמד של פליט. לא אזרח, פליט. פליט זכאי לטיפול רפואי, לשירותי רווחה, לפרנסה. בעולם בסביבות 80% אחוז מהבקשות מקלט של יוצאי אריתריאה ודרפור מתקבלות והם הופכים לפליטים. בישראל ב-10 שנים האחרונות 10 אנשים קיבלו מעמד פליט. ישראל אפילו לא טורחת לתת להם להגיש בקשות מקלט, כפי שהיא מחוייבת. לא זו אף זו, היא מתאנה לאנשים הללו, ממררת את חייהם בכל דרך, כולאת אותם בבתי כלא, כדי שילכו מכאן. אכזריות מכוונת. אבל להם זה עדיף על סכנת החיים הצפויה להם שם.
הממשלה המרושעת, משקרת לכולם וקוראת להם מסתננים, משל היו אויבי המדינה משנות ה-50 (אז הומצא הביטוי הזה). והעם בישראל קונה את זה. אתה מבין? משתמשים בשיטות של גבלס עצמו, וכאשר משקרים לעם מספיק פעמים הוא קונה את זה. ואז קומונוסימים למינהם אומרים לך "אלה לא פליטים, אלה מהגרי עבודה".
גם בזה אנחנו דומים לגרמניה הנאצית: הפרופוגנדה עובדת היטב, והעם מאמין שהזרים הללו הם קרציות שבאו לעשות עלינו סיבוב.

תזכור את זה מעכשיו, ועד היום שבו תגיד: "סה"כ הייתי בורג קטן, רק מילאתי פקודות".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 16:18 
סמל אישי של המשתמש
אחד הדברים שאפשר היה לקבל כתשורה בפרויקט מימון המונים של מאבק "מצילים את המדינה! הפרויקט של החזית לשחרור דרום ת"א"
https://www.giveback.co.il/project.aspx?id=2171

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 17:09 
סמל אישי של המשתמש
קומוניסים כתב:
פרימו, החלטת שאני גזען מסריח שונא שחורים ושונא זרים. מה יש לי להגיב לזה? רק דביל מושלם יטיח דברים כאלה במישהו בלי שום ביסוס. אני הרי לא צריך לשנוא מישהו כדי לצפות מהמדינה לשמור על גבולותיה שלא יהיו פרוצים לכניסת רבבות זרים ולא משנה מה מוצאם או צבע עורם. במקום לנהל שיח נורמלי אתה בוחר לרדת נמוך ולקלל. תהנה לך עם הטמטום שלך.

כל מי שתומך בגירוש הפליטים שנמצאים כאן הוא או בור מוחלט או גזען מסריח או בעל אינטרס כלכלי. אין אופציות נוספות.
מאחר שאינטרס כלכלי כנראה אין לך, אתה מתיימר להכיר נתונים ועובדות בנושא אז כנראה אתה לא בור, נותרה רק האופציה של גזען מסריח
חולה על אנשים שמדברים בשוויון נפש מוחלט על שליחת בני אדם אל פאקינג מותם ואז מתרעמים על השיח. גזענות קטלנית היא עמדה לא לגיטימיות גם אם היא מושמעות בצורה מכובדת.
אתה אומר שאתה מצפה שהמדינה תשמור על גבולותיה אבל השיח הוא לא על הגדר במצרים אלא על הפליטים שכבר כאן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 18:09 
סמל אישי של המשתמש
הסלע האדום כתב:
ItaiH6 כתב:
הסלע האדום כתב:
נכון לרגע זה קיימת גדר החוסמת כמעט הרמטית את הגבול
ומונעת גם את כניסתם של פליטים ומבקשי מקלט שברחו
בשל סכנת חיים במדינתם. הגדר, למעשה, שולחת את הפליטים אל מותם.
מתבקש שארגוני זכויות האדם המתנגדים לגרוש
יאבקו גם נגד קיום הגדר או לפחות על הקמת מעברי גבול
שבהם ייכנסו הפליטים.
היות שלא שמעתי עמדה כזאת מצד שום ארגון
אני מסיק שלמעשה קיים כאן קונצנזוס רחב - ימין ושמאל,
על כך שיש לעצור את המשך כניסת הפליטים לישראל, כולל אלו שנשקפת לחייהם סכנה.

אני מבין מדבריך שארגוני זכויות אדם גם היו צריכים להתנגד לבניית מכשול המנהרות בעוטף עזה.
האמנם?

לא. במנהרות מעזה מגיעים רוצחים. ארגוני זכויות אדם אמורים להתנגד לרצח.

אבל בעצם מנעת גם אפשרות מפליטים מאפריקה שעכשיו יוכלו להגיע מסיני רק לעזה להשתמש במנהרות האלה כדי להגיע לישראל.

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
ימין קיצוני בשני הצדדים מסוכן באותה מידה.
רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 18:16 
פרימו לוי כתב:
קומוניסים כתב:
פרימו, החלטת שאני גזען מסריח שונא שחורים ושונא זרים. מה יש לי להגיב לזה? רק דביל מושלם יטיח דברים כאלה במישהו בלי שום ביסוס. אני הרי לא צריך לשנוא מישהו כדי לצפות מהמדינה לשמור על גבולותיה שלא יהיו פרוצים לכניסת רבבות זרים ולא משנה מה מוצאם או צבע עורם. במקום לנהל שיח נורמלי אתה בוחר לרדת נמוך ולקלל. תהנה לך עם הטמטום שלך.

כל מי שתומך בגירוש הפליטים שנמצאים כאן הוא או בור מוחלט או גזען מסריח או בעל אינטרס כלכלי. אין אופציות נוספות.
מאחר שאינטרס כלכלי כנראה אין לך, אתה מתיימר להכיר נתונים ועובדות בנושא אז כנראה אתה לא בור, נותרה רק האופציה של גזען מסריח
חולה על אנשים שמדברים בשוויון נפש מוחלט על שליחת בני אדם אל פאקינג מותם ואז מתרעמים על השיח. גזענות קטלנית היא עמדה לא לגיטימיות גם אם היא מושמעות בצורה מכובדת.
אתה אומר שאתה מצפה שהמדינה תשמור על גבולותיה אבל השיח הוא לא על הגדר במצרים אלא על הפליטים שכבר כאן

אני חושב שהקביעה הנמהרת שלך לפיה מדובר ב"שליחת אנשים אל מותם" מנותקת מהמציאות ומוכיחה דווקא את הבורות שלך. אם תצליח להוכיח, אפילו בסבירות גבוהה ולא ודאית, כי מדובר בשליחת אנשים אל מותם אני אהיה מוכן לשקול את עמדתי שנית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 18:34 
סמל אישי של המשתמש
גם אם הן לא ימותו אתה עדיין תהיה גזען מטונף.
תמשיך להמציא סיפורים כדי לנסות לכסות על זה. אגב, אני שואל שוב, כששכונות הדרום היו מלאות בסינים, רומנים, טורקים ופילפינים איפה הייתם אתה ושפי?
אני אגיד לך איפה, הם לא היו מוסלמים ועוד מוסלמים כושים אז זה לא הזיז לך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 18:39 
סמל אישי של המשתמש
קומוניסים כתב:
פרימו לוי כתב:
קומוניסים כתב:

אני חושב שהקביעה הנמהרת שלך לפיה מדובר ב"שליחת אנשים אל מותם" מנותקת מהמציאות ומוכיחה דווקא את הבורות שלך. אם תצליח להוכיח, אפילו בסבירות גבוהה ולא ודאית, כי מדובר בשליחת אנשים אל מותם אני אהיה מוכן לשקול את עמדתי שנית.

מוזמן פעם להצטרף להפגנה של מבקשי מקלט ולדבר איתם על האנשים שאת התמונות שלהם הם מחזיקים בהפגנות ובאיזה נסיבות הם מתו.
אם אין לך כוח לעשות זאת או שאתה חושש לקבל מלריה מלהיות ליד כושים, גוגל הוא חברך הטוב כדי לא להשאר בור וערל לב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 18:43 
אדום מטלי כתב:
קומוניסים,

1. לא אמרתי שאתה שאתה היטלר או שאתה נאצי, אל תכניס לי מילים לפה. השוויתי בין מה שאתה כתבת לבין הנאום של היטלר ברייכסטאג ב-39, ושאלתי מה ההבדל בין הדברים של שניכם. על זה בחרת כמובן לא לענות, משום מה. בחרת לייחס לי משהו שלא אמרתי.
2. אני מוכן להוריד אותך מדרגת שקרן מטונף. אבל אתה עדיין שקרן. אני אתן לך הנחה בכך שאתה תמים ומאמין לתעמולה השקרית הממשלתית בישראל, ולא אייחס לך כוונת זדון. אבל אתה עדיין משקר.
בישראל יש כמעט 36,000 מבקשי מקלט מקלט מאריתריאה ודרפור (סודן), נכון לדצמבר 2017. זה על פי נתוני רשות ההגירה, לא אני המצאתי. בדרפור מתבצע רצח עם. באריתריאה יש שלטון דיקטטורי אכזרי, שלוקח אנשים בני 18 ומגייס אותם לצבא עד סוף חייהם בערך. ב"צבא" הזה הם עובדים בידיים, במכרות, עבדים מודרניים. מי שמתנגד מדוכא באכזריות.
אנשים בורחים משם על חייהם, והגיעו גם לישראל. ישראל לא מחזירה אותם למקומות הללו, כי נשקפת סכנה לחייהם. הנה כי כן, ישראל מודה (בשקט, שלא ישמעו) שהם לא מהגרי עבודה. מבקש מקלט הוא אדם שמגיע לכל ארץ ואומר: "שלום, אני מבקש מקלט". על פי אמנת הפליטים של האו"ם, שישראל דחפה לכינונה, מדינה צריכה לבדוק כל בקשת מקלט, ואם היא עומדת בקריטריונים מסוימים (אם תרצה אפרט), האדם מקבל מעמד של פליט. לא אזרח, פליט. פליט זכאי לטיפול רפואי, לשירותי רווחה, לפרנסה. בעולם בסביבות 80% אחוז מהבקשות מקלט של יוצאי אריתריאה ודרפור מתקבלות והם הופכים לפליטים. בישראל ב-10 שנים האחרונות 10 אנשים קיבלו מעמד פליט. ישראל אפילו לא טורחת לתת להם להגיש בקשות מקלט, כפי שהיא מחוייבת. לא זו אף זו, היא מתאנה לאנשים הללו, ממררת את חייהם בכל דרך, כולאת אותם בבתי כלא, כדי שילכו מכאן. אכזריות מכוונת. אבל להם זה עדיף על סכנת החיים הצפויה להם שם.
הממשלה המרושעת, משקרת לכולם וקוראת להם מסתננים, משל היו אויבי המדינה משנות ה-50 (אז הומצא הביטוי הזה). והעם בישראל קונה את זה. אתה מבין? משתמשים בשיטות של גבלס עצמו, וכאשר משקרים לעם מספיק פעמים הוא קונה את זה. ואז קומונוסימים למינהם אומרים לך "אלה לא פליטים, אלה מהגרי עבודה".
גם בזה אנחנו דומים לגרמניה הנאצית: הפרופוגנדה עובדת היטב, והעם מאמין שהזרים הללו הם קרציות שבאו לעשות עלינו סיבוב.

וואו.
טוב, ממה להתחיל.
1. אתה פותח את הדברים שלך בזה שלא שלא קראת לי היטלר או נאצי אבל מסיים אותם דווקא בלקשר אליי משפט המזוהה עם הנאצים שתירצו ב"רק מילאתי פקודות".
אז תחליט.

2. אם אתה טוען שאני קרבן תעמולה, בוא תביא מקורות מידע אמינים המחזקים את הטענות הבאות שהצלחתי לדלות מהטקסט שלך:
א. רוב המסתננים הם פליטי מלחמה הנתונים לסכנת חיים במדינות המקור שלהם.
(העובדות: רובם מהגרי עבודה. ובכל מקרה מדובר על "גירוש" למדינות שלישיות. בהן גם לפי דבריך לא אמור להיות להם סכנה קיומית)
ב. מדינת ישראל מתאכזרת למסתננים
(העובדות: זה שקר מוחלט. בגץ פה מנע כליאתם לזמן ממושך בגלל שזה ימנע מהם לממש תחביבים. בניגוד לחוק, לא אוכפים מולם שורת עבירות שאוכפים מישראלים.)
ג. אם אתה כבר שם, נשמח לדעת כמה ישראליות נאנסו בידי מסתננים, כמה ישראלים נרצחו או נפצעו אנושות מפגיעת מסתננים ומה נתוני השוד, הגניבה והביזה על ידם.
שנפרט את כל התמונה על השולחן.

נערך לאחרונה על ידי קומוניסים בתאריך 13 ינואר 2018, 18:49, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 18:47 
סומך כתב:
תמשיך להמציא סיפורים כדי לנסות לכסות על זה. אגב, אני שואל שוב, כששכונות הדרום היו מלאות בסינים, רומנים, טורקים ופילפינים איפה הייתם אתה ושפי?

הם גנבו את הגבול?
אם אלה שאתה מדבר עליהם נכנסו לכאן שלא כחוק ונמצאים כאן ללא אישור - צריך להוציאם.

וחלאס כבר עם המטונף.
השיחה נורא מסריחה כאן חייב לומר. מגעיל.
היית מת לשמוע את הגזענות הזאת ממני אבל לצערך דתם ומוצאם של המסתננים כלל לא מהווה שיקול בעיניי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 18:49 
סמל אישי של המשתמש
אל תיעלב קומו, זה לא אישי נגדך. מבחינתי כל גזען הוא מטונף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 19:01 
קומוניסים כתב:
אם נתוני האונס, הביזה והאלימות של המסתננים כלפי תושבי השכונות לא היו כל כך קשים, יכול להיות שאפילו 'נאצי' כמוני היה מוכן לספוג את ההסתננות הזאת אם הייתי יודע שכאן זה נגמר (מבחינת המשך הנהירה לכאן של מסתננים נוספים) אלא שהנתונים מדברים בעד עצמם.

קומוניסים כתב:
אם אתה כבר שם, נשמח לדעת כמה ישראליות נאנסו בידי מסתננים, כמה ישראלים נרצחו או נפצעו אנושות מפגיעת מסתננים ומה נתוני השוד, הגניבה והביזה על ידם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 19:10 
סמל אישי של המשתמש
קומוניסים כתב:
סומך כתב:

הם גנבו את הגבול?
אם אלה שאתה מדבר עליהם נכנסו לכאן שלא כחוק ונמצאים כאן ללא אישור - צריך להוציאם.

אני מקווה שאתה מדבר מתוך בורות ולא מעמיד שוב פנים כדי שלא נדע שאתה משקר ביודעין.
הזכות הראשונה המוקנית לפליטים על פי אמנת הפליטים שישראל יזמה כלקח מאירועי השואה:
ציטוט:
* איסור על גירוש או החזרה: הזכות העיקרית שמקנה האמנה למי שמוכר כפליט היא הזכות שלא להיות מוחזר בכוח למדינת המוצא. סעיף 33 לאמנה קובע:"שום מדינה החברה באמנה לא תגרש ולא תחזיר פליט, בשום צורה שהיא, אל גבולות הארצות שבהן יהיו חייו או חירותו בסכנה מטעמי גזעו, דתו, אזרחותו, השתייכותו לקיבוץ חברתי או להשקפה מדינית." זוהי הנחה מקובלת בתחום המשפט הבינלאומי הנוהג כי אין לגרש בכוח פליט, ומכאן שאף מדינות שאינן חתומות על האמנה חייבות לכבד כלל זה.
* הגנת סעיף 33 חלה גם על מבקש מקלט שנכנס לטריטוריית המדינה באופן בלתי חוקי.

קח, אולי תלמד משהו: https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%9E%D7%A0%D7%94_%D7%91%D7%93%D7%91%D7%A8_%D7%9E%D7%A2%D7%9E%D7%93%D7%9D_%D7%A9%D7%9C_%D7%A4%D7%9C%D7%99%D7%98%D7%99%D7%9D

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 19:18 
teknoboy כתב:
קומוניסים כתב:
סומך כתב:

הם גנבו את הגבול?

אני מקווה שאתה מדבר מתוך בורות ולא מעמיד שוב פנים כדי שלא נדע שאתה משקר ביודעין.
הזכות הראשונה המוקנית לפליטים על פי אמנת הפליטים שישראל יזמה כלקח מאירועי השואה:
ציטוט:
* איסור על גירוש או החזרה: הזכות העיקרית שמקנה האמנה למי שמוכר כפליט היא הזכות שלא להיות מוחזר בכוח למדינת המוצא. סעיף 33 לאמנה קובע:"שום מדינה החברה באמנה לא תגרש ולא תחזיר פליט, בשום צורה שהיא, אל גבולות הארצות שבהן יהיו חייו או חירותו בסכנה מטעמי גזעו, דתו, אזרחותו, השתייכותו לקיבוץ חברתי או להשקפה מדינית." זוהי הנחה מקובלת בתחום המשפט הבינלאומי הנוהג כי אין לגרש בכוח פליט, ומכאן שאף מדינות שאינן חתומות על האמנה חייבות לכבד כלל זה.

קח, אולי תלמד משהו: https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%9E%D7%A0%D7%94_%D7%91%D7%93%D7%91%D7%A8_%D7%9E%D7%A2%D7%9E%D7%93%D7%9D_%D7%A9%D7%9C_%D7%A4%D7%9C%D7%99%D7%98%D7%99%D7%9D

גבר, אתה כנראה לא מרוכז בסוף היום.
תקרא שוב את השרשור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 19:18 
Noam כתב:
קומוניסים כתב:
אם נתוני האונס, הביזה והאלימות של המסתננים כלפי תושבי השכונות לא היו כל כך קשים, יכול להיות שאפילו 'נאצי' כמוני היה מוכן לספוג את ההסתננות הזאת אם הייתי יודע שכאן זה נגמר (מבחינת המשך הנהירה לכאן של מסתננים נוספים) אלא שהנתונים מדברים בעד עצמם.

קומוניסים כתב:
אם אתה כבר שם, נשמח לדעת כמה ישראליות נאנסו בידי מסתננים, כמה ישראלים נרצחו או נפצעו אנושות מפגיעת מסתננים ומה נתוני השוד, הגניבה והביזה על ידם.

תודה נעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 19:22 
סומך כתב:
אל תיעלב קומו, זה לא אישי נגדך. מבחינתי כל גזען הוא מטונף

גם מבחינתי גזענות היא מטונפת, ככה שבאמת אין לי מה להעלב.. אני האחרון בעולם הזה שמישהו יכול להאשים בגזענות. העלבון היחיד כאן הוא למי שמקלל אנשים בלי קשר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 19:24 
סמל אישי של המשתמש
קומוניסים כתב:
teknoboy כתב:
קומוניסים כתב:
סומך כתב:

הם גנבו את הגבול?

ציטוט:

גבר, אתה כנראה לא מרוכז בסוף היום.
תקרא שוב את השרשור

עכשיו אתה באמת חייב לנו הסבר: באמת לא הבנת את הקשר או שאתה מנסה למשוך קצת זמן כדי למצוא תגובה ו\או מקווה שעוד כמה דקות כולם ישכחו?
יודע מה, לא משנה, למי אכפת. זה לא שבזכותי תפסיק להיות כהניסט שונא שחורים, ששולח אחרים למות במלחמות על קידוש ההזיות שהוא מאמין בהן.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 19:32 
סמל אישי של המשתמש
קומוניסים כתב:
אני האחרון בעולם הזה שמישהו יכול להאשים בגזענות.

וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 20:12 
מישהו חכם ממני כתב בפייסבוק
ציטוט:
מדינת ישראל על פליטים מפלסטין:

פליטים לא צריכים לשוב למקום שממנו הם נפלטו, גם אם מצב החירום כבר נגמר. הם לעולם, לעולם לא ישובו. לעולם. הם חייבים להישאר בארצות שבהן הם נמצאים, להיקלט בהן ולהתאזרח בהן. זהו.

מדינת ישראל על פליטים מסודאן, אריתריאה וסוריה:

פליטים לא צריכים להיקלט בארצות שבהן הם נמצאים, ובטח שלא להתאזרח בהן. אין להם שום זכויות כפליטים, והם חייבים לחזור מיד למקום שממנו הם נפלטו, גם אם מצב החירום שם עדיין נמשך. זהו.

מדינת ישראל על פליטים יהודים*:

לפליט (יהודי) מגיע לשוב לארצו לאחר 2000 שנה מתוקף זכות השיבה, ולהתאזרח בה. למדינה שתוקם למענו יש זכות לגרש אנשים אחרים כדי לפנות לו מקום, ולמנוע את חזרתם. במקביל ברור שמגיעה לו אזרחות וזכות שיבה גם לארצות שמהן הוא נפלט לפני 60 שנה, ולהתאזרח בהן. הוא יוכל לממש את 2 הזכויות במקביל. למדינה היהודית ולפליט היהודי גם מגיעים כמובן פיצויים. אם יגיעו למדינה היהודית פליטים מאפריקה (או משהו) יש למדינה היהודית זכות להפר את כל האמנות הבינלאומיות שהיא חתומה עליהן, למנוע מהפליטים את זכויותיהם, ואף לגרש פליטים חזרה אל מצבי החירום והשואות שמהן הם ברחו. זהו.

[*אשכנזים]

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 20:24 
סמל אישי של המשתמש
מי כתב את זה?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 20:52 
נדב פרנקוביץ'

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 21:03 
סמל אישי של המשתמש
Noam כתב:
נדב פרנקוביץ'
מצחיק איך בין כל התרגומים שלו לפוסטים של בלד והחברים, נעלמה מעיני הפנינה הזו

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ינואר 2018, 22:23 
סמל אישי של המשתמש
KingAlpaca כתב:
קומוניסים כתב:

וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
אני גאון יציב בנפשו

נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2018, 00:00 
סמל אישי של המשתמש
KingAlpaca כתב:
קומוניסים כתב:

וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו
וואו

לא ידעת שמת העולם?

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
ימין קיצוני בשני הצדדים מסוכן באותה מידה.
רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2018, 00:17 
קומוניסים כתב:
אדום מטלי כתב:
קומוניסים,

וואו.
טוב, ממה להתחיל.
1. אתה פותח את הדברים שלך בזה שלא שלא קראת לי היטלר או נאצי אבל מסיים אותם דווקא בלקשר אליי משפט המזוהה עם הנאצים שתירצו ב"רק מילאתי פקודות".
אז תחליט.

2. אם אתה טוען שאני קרבן תעמולה, בוא תביא מקורות מידע אמינים המחזקים את הטענות הבאות שהצלחתי לדלות מהטקסט שלך:
א. רוב המסתננים הם פליטי מלחמה הנתונים לסכנת חיים במדינות המקור שלהם.
(העובדות: רובם מהגרי עבודה. ובכל מקרה מדובר על "גירוש" למדינות שלישיות. בהן גם לפי דבריך לא אמור להיות להם סכנה קיומית)
ב. מדינת ישראל מתאכזרת למסתננים
(העובדות: זה שקר מוחלט. בגץ פה מנע כליאתם לזמן ממושך בגלל שזה ימנע מהם לממש תחביבים. בניגוד לחוק, לא אוכפים מולם שורת עבירות שאוכפים מישראלים.)
ג. אם אתה כבר שם, נשמח לדעת כמה ישראליות נאנסו בידי מסתננים, כמה ישראלים נרצחו או נפצעו אנושות מפגיעת מסתננים ומה נתוני השוד, הגניבה והביזה על ידם.

1. מספיק כבר עם עניין הנאצים, מכל תשובה שלי אליך אתה מתעלם ומוצא דברים חדשים לטעון. לך עם משהו אחד עד הסוף...

2. א. דיברתי רק על הפליטים מאריתראה ודרפור. אתה יכול לכתוב "העובדות" עוד 5 פעמים, זה לא יעשה אותך קרוב יותר לאמת. אתה שוב משקר. אני מניח שזה מבורות ולא מרשעות, אבל אפילו אם זה מבורות, לפחות האשכול הזה היה אמור לגרום לך לגרד בראש ולהגיד לעצמך "רגע, אולי אני לא יודע את כל הסיפור".
אסביר שוב: הם לא מהגרי עבודה- הם מבקשי מקלט שברחו על חייהם מארצם. אתה מתווכח עם מישהו שקצת מכיר את הדברים, אז לא ילך לך עם סיסמאות. הסברתי זאת כבר בטקסט שציטטת, אבל התעלמת:
א.1. - במדינות אירופה, ארה"ב וקנדה 75%-85% מממבקשי המקלט משתי ארצות אלו מקבלים מעמד פליט (קבלת מעמד פליט היא אחרי שהמדינה המארחת בודקת כל בקשה ולפי קרטריונים קבועים קובעים אם הוא פליט, או סתם רוצה לשפר את איכות חייו).אם אתה רוצה אני יכול לפרט לך ברמה של כל מדינה כמה קיבלו מאריתריאה וכמה מדרפור. למה בישראל פחות מ-0.1% - 10 אנשים מתוך 36,000 - קיבלו מעמד כזה? איך אתה מסביר את ההבדל הבלתי נתפס הזה בין העולם לבין ישראל? על כולם הצליחו לעבוד ורק על הישראלים הגאונים לא?
א.2. תאמר לי בבקשה - למה ישראל לא נותנת להם להגיש בקשות מקלט? ולמאות הבודדים שכבר נתנו להתייבש ימים מ-7 בבוקר עד 7 בערב ליד דלת הלשכה ובסוף לקחו את הטפסים שלהם, פשוט לא בודקים אותן? אם הם היו מהגרי עבודה - היה אפשר לקחת בקשות, לבדוק, לוודא במהירות שאין להם שום זכות של פליט, ולהחזיר אותם לארצות המוצא שלהם. למה לא עושים את זה?
א. 3 - אם הם מהגרי עבודה, מה הבעיה להחזיר אותם לאריתריאה ולדרפור? למה צריך להעביר אותם למדינות אחרות? מה הבעיה להחזיר מהגר עבודה בלתי חוקי לארצו?
א. 4 - מציע לך לשמוע קצת סיפורים של האנשים האלה, על מה שקרה להם בארצות המוצא, ועל מחנות העינויים שעברו בסיני אצל סוחרי העבדים (אונס, עינויים עם ברזל מלובן, שוקים חשמליים, רעב), אתה יכול לראות את הצלקות על גופם, ולשאול את החיילים שקיבלו אותם בגבול מצריים איך הם נראו. אם היית רוצה להרוויח כמה לירות נוספות, האם היה שווה לך לסבול את כל זה בדרך? נראה לך הגיוני?
אתה מתבקש לענות בבקשה בנפרד על כל אחת מהשאלות הללו.

ב. מדינת ישראל מתאכזרת למבקשי המקלט, כי היא לא נותנת להם מעמד פליט, ובכך מונעת מהם שירותי רווחה שהם אמורים לקבל, טיפול רפואי שהם אמורים לקבל, הם סובלים התעמרות של משטרה ושל אזרחים זועמים בלי לקבל הגנה משפטית סבירה, וחלקם נכלאים בבתי כלא לתקופות ארוכות. בג"ץ מנע כליאה שלהם כי זה לא חוקי. בגץ לא עוסק בתחביבים, הוא אומר למדינה מתי היא מפרה חוק ומנסה לתקן עוולות שלה (לפעמים הוא לצערי בוחר לא להתערב, או אפילו להעלים עין). אלה רק כמה דוגמאות, אני יכול להפנות אותך לאינספור מקורות שעוקבים ומדווחים על איך המדינה מנסה להמאיס את חיי מבקשי המקלט כדי שיבקשו לעזוב (נסה לבדוק אתרים של רבנים לזכויות אדם, רופאים לזכויות אדם, האגודה לזכויות האזרח, עמותת א.ס.ף, עיתון שיחה מקומית, המקום הכי חם בגיהנום, ויש עוד. בכל הגופים הללו יש אנשים שבודקים ומדווחים עובדות, לא הסתה שקרית כדי ליצור דמוניזציה שמזכירה לי כל הזמן את גבלס ויחסו ליהודים בגרמניה, גם אם זה מרגיז אותך).

אם תענה על השאלות הללו, נוכל להמשיך (ואז אסביר לך גם למה כל הסיפור עם אוגנדה ורואנדה הוא שקרנות, אחיזת עיניים וגם רוע מתועב). אם תמשיך בסיסמאות הקודמות בלי להתייחס לעובדות, חבל על הויכוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 1026 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 30 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: