תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 12 מאי 2024, 16:34

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 1026 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 35  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: ולמה אף אחד כאן לא מדבר על גירוש מבקשי המקלט?
הודעהפורסם: 20 ינואר 2018, 13:26 
חד משמעית. וגם כתבתי את זה פה בתחילת הדיון. אם הייתי משתכנע שיש סכנת חיים ממשית, הייתי לא רק "מרגיש אחרת" אלא ממש מתנגד למהלך.ביקשתי קודם דוגמא אחת למסתנן שכבר יצא ונהרג. חרף כל הדיבורים על "נתונים ועובדות" לא קיבלתי כזאת. ואולי זה המקום להזכיר את שמה של אסתר גלילי ז"ל וסיפור רציחתה בידי מסתנן בסמוך לתחנה המרכזית בת"א

https://m.ynet.co.il/Articles/3861104

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: ולמה אף אחד כאן לא מדבר על גירוש מבקשי המקלט?
הודעהפורסם: 20 ינואר 2018, 13:36 
הנה, אחרי בערך 700 התחמקויות השקרן הצליח לגרד לכם כתבה על מבקש מקלט אחד רוצח.
אכן נתונים מרשימים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2018, 13:45 
סמל אישי של המשתמש
בר קולמוסא כתב:
קומוניסים כתב:
כמה קשקושים.
יכלתם להגיד את האמת. כן, הם מהגרי עבודה וכן יש לנו לגיטימציה מוסרית וחוקית להוציא אותם. ובטח למדינות שלישיות. אבל הם כבר פה אז אפשר להשאיר אותם, או חלק מהם, לפנים משורת הדין. אמירה שאני יכול להבין אותה גם אם לא להסכים. הבריחה שלכם להשוואות לנאצים, ותיאור ישראל כפושעת במקרה הזה, מביכה ועושה צחוק בעיקר ממי שמדקלם אותה.

טוב, מאחר שאתה יוצא מעמדה שהם כולם מהגרי עבודה (וזאת בניגוד כמובן ליתר הנתונים שהוצגו כאן וללא שהצלחת להביא אפילו נתון אחד שיתמוך בעמדה שלך, לפיה לאף אחד מהם לא קיימת סכנה בארצו) ברור שהשוואה מופרכת. העניין הוא שכנראה אנחנו לא מסכימים כבר לגבי עמדת המוצא. כנראה שאם היית מאמין שנשקפת לחלקם סכנת חיים במקום ממנו הגיעו, היית מרגיש אחרת לגבי הגירוש. גם למדינות ״צד שלישי״, שבמקרה כולן מדינות אפריקאיות.

אבל זאת לא שאלה של אמונה, זה משהו שקל לבדוק.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2018, 13:54 
Noam כתב:
הנה, אחרי בערך 700 התחמקויות השקרן הצליח לגרד לכם כתבה על מבקש מקלט אחד רוצח.
אכן נתונים מרשימים.

פחח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2018, 13:58 
קומוניסים כתב:
חד משמעית. וגם כתבתי את זה פה בתחילת הדיון. אם הייתי משתכנע שיש סכנת חיים ממשית, הייתי לא רק "מרגיש אחרת" אלא ממש מתנגד למהלך.ביקשתי קודם דוגמא אחת למסתנן שכבר יצא ונהרג. חרף כל הדיבורים על "נתונים ועובדות" לא קיבלתי כזאת. ואולי זה המקום להזכיר את שמה של אסתר גלילי ז"ל וסיפור רציחתה בידי מסתנן בסמוך לתחנה המרכזית בת"א

https://m.ynet.co.il/Articles/3861104

נשמע לי כמו הזדמנות טובה לשטוח את הסיפור ואת הנתונים בצורה מסודרת, אם מישהו מחזיק בכאלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2018, 14:00 
בסרטון בו ניסיתי לסייע ל"מהגרי עבודה" למצוא דירה בסמוך למקום עבודתם בצפון ת"א, ניתן לראות עשרות כתבות על פגיעה של מסתננים באזרחים ישראלים.
לא לקחתי את כל מה שהיה ברשת אלא רק כמה דוגמאות. אגב, בטח ממש תופתעו לשמוע שאף אחד מבעלי הדירות בצפון תל אביב לא הסכים להשכיר להם.
https://www.youtube.com/watch?v=U9lHDemGZgM

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2018, 14:12 
שלא תגיד שפיספסת את זה:
1. אם הם לא פליטים, אלא מסתננים מהגרי עבודה, למה מדינת ישראל לא בודקת את בקשות המקלט שלהם?
2. אם הם מהגרי עבודה, למה מגרשים אותם עכשיו לאוגנדה ורואנדה, ולא חזרה לאריתריאה/דארפור?
3. אם מבקשי המקלט מאריתריאה הם מהגרי עבודה ולא פליטים, למה בארה"ב מכירים ב-86% מהם כפליטים, בקנדה מכירים ב-92%, בגרמניה 83%, בניו זילנד 72% בבריטניה ב-72%? כל המדינות האלה בודקות כל בקשת מקלט לפי כללים של אמנת הפליטים של האו"ם שישראל דחפה לכינונם. כל הפליטים האמיתיים מגיעים לארצות ההן, והשקרנים מגיעים לכאן? או שהם פשוט מצליחים לעבוד על כל המדינות הללו ?.

שקרן מטונף. מסית. גבלס יהודי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2018, 14:16 
קומוניסים כתב:
בסרטון בו ניסיתי לסייע ל"מהגרי עבודה" למצוא דירה בסמוך למקום עבודתם בצפון ת"א, ניתן לראות עשרות כתבות על פגיעה של מסתננים באזרחים ישראלים.
לא לקחתי את כל מה שהיה ברשת אלא רק כמה דוגמאות. אגב, בטח ממש תופתעו לשמוע שאף אחד מבעלי הדירות בצפון תל אביב לא הסכים להשכיר להם.
https://www.youtube.com/watch?v=U9lHDemGZgM
אליפות העולם בבריחה מהנושא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2018, 14:59 
סמל אישי של המשתמש
קומוניסים כתב:
כמה קשקושים.
יכלתם להגיד את האמת. כן, הם מהגרי עבודה וכן יש לנו לגיטימציה מוסרית וחוקית להוציא אותם. ובטח למדינות שלישיות. אבל הם כבר פה אז אפשר להשאיר אותם, או חלק מהם, לפנים משורת הדין. אמירה שאני יכול להבין אותה גם אם לא להסכים. הבריחה שלכם להשוואות לנאצים, ותיאור ישראל כפושעת במקרה הזה, מביכה ועושה צחוק בעיקר ממי שמדקלם אותה.

סתם לצורך סיפוק העניין שלי, אתה בדקת (או מישהו אחר) את בקשות המקלט שלהם, שאתה מרשה לעצמך לקבוע בודאות שהם מהגרי עבודה?
אני מסכים שבמקרה הזה פחות נכון להשוות לנאצים (למרות קווי דמיון כמו הרצון לגרש לגורלם המר אנשים שאתה לא מוכן להכיר בהם כתושבים לגיטימיים במדינה שלך) אלא יותר לאלה שהחזירו לאירופה יהודים שנמלטו מגרמניה בטענה שאולי קשה להם שם אבל לא עושים להם שם שואה או משהו כזה ולנו אין צורך בעוד מהגרי עבודה.

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
ימין קיצוני בשני הצדדים מסוכן באותה מידה.
רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

נערך לאחרונה על ידי ItaiH6 בתאריך 20 ינואר 2018, 15:02, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2018, 15:00 
סמל אישי של המשתמש
KingAlpaca כתב:
עוד רגע תראו לניאו נאצי את האור.
ממש עוד רגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2018, 15:05 
סמל אישי של המשתמש
אני מעדיף את המונח יהודו-היטלריסט על פני ניאו נאצי, למרות שדווקא בנושא הזה הוא הרבה יותר יהודו-הובריסט.

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
ימין קיצוני בשני הצדדים מסוכן באותה מידה.
רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2018, 16:20 
הדמיון לנאצים הוא לא בשימוש בגז, אלא בשנאת הזר, והמצאת ממוסדת של שקרים עליו ופימפומם לציבור במטרה לעשות דמוניזציה ולהשניא אותו על הציבור (וגם ההצלחה בזה די דומה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2018, 16:43 
ולמי שתהה על מה קורה עם מבקשי המקלט שגורשו ל"מדינה שלישית" - הנה תחקיר שנעשה על ידי החוקרות הישראליות ליאור בירגר, שחר שוהם וליאת בולצמן.

https://www.haaretz.co.il/news/education/.premium-1.4626317

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2018, 22:10 
סמל אישי של המשתמש
שמאלנים טפי.
כשיהיה תחקיר כזה של ישראל היום תעיר אותי

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ינואר 2018, 23:02 
אדום נחמד כתב:
שמאלנים טפי.

חדשות 2, מספיק ימני?
http://www.mako.co.il/news-israel/local-q4_2017/Article-af68b88a5191061004.htm

עריכה:
רק אחרי ששמתי את הלינק קראתי את התגובות על הכתבה בדף למטה, לוודא שזה לא עיתון שמאלני.
כמה נציונאל-סוציאליסטים בעמוד אחד... 95% מהתגובות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 11:12 
סמל אישי של המשתמש
אדום מטלי כתב:
אדום נחמד כתב:
שמאלנים טפי.

חדשות 2, מספיק ימני?

עריכה:
רק אחרי ששמתי את הלינק קראתי את התגובות על הכתבה בדף למטה, לוודא שזה לא עיתון שמאלני.

ערוץ 2? כאילו, אלה שבימין קוראים להם אלג'זירה?

הדרך היחידה לשכנע את קומוניסים זה אם מקור ראשון יפרסם משהו כזה, וגם אז כנראה יאשימו אותו שהוא מלקק לשמאלנים ומאבד מהלגיטימיות שלו (כמו כל ימני שאמר אי פעם משהו שלא סופר-דופר ימני)
זה חסר טעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 11:25 
אדום נחמד כתב:
אדום מטלי כתב:
אדום נחמד כתב:
שמאלנים טפי.

חדשות 2, מספיק ימני?

עריכה:

הדרך היחידה לשכנע את קומוניסים זה אם מקור ראשון יפרסם משהו כזה, וגם אז כנראה יאשימו אותו שהוא מלקק לשמאלנים ומאבד מהלגיטימיות שלו (כמו כל ימני שאמר אי פעם משהו שלא סופר-דופר ימני)
זה חסר טעם.

אני לא מנסה לשכנע אותו, כי הוא לא מעוניין לשמוע, ומתעלם במכוון מהאמת. יש הרבה שהגישה שלהם היא תוצאה של בורות או חוסר ידע. יש כאלה שיודעים את האמת והעובדות ולא מכחישים אותן, אבל הגישה הגזענית שלהם היא אידאולוגית. אצלו זה לא אחד משניהם. הוא מכחיש את האמת ביודעין - גם כשמבהירים לו את התמונה - וחוזר על שקריו שוב ושוב תוך התעלמות מוחלטת ממה שמוצג לו. עלי ועליך זה לא עובד, אבל על רוב הציבור כן. גבלס השתמש בזה, ביבי משתמש בזה, זו לא המצאה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 11:41 
סמל אישי של המשתמש
הוא לא יכול שלא להכחיש את האמת, כי אז זה יערער את כל הזהות והאמונה שלו. זה זעזוע לא קל לבן אדם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 12:29 
kruvi1 כתב:
הוא לא יכול שלא להכחיש את האמת, כי אז זה יערער את כל הזהות והאמונה שלו. זה זעזוע לא קל לבן אדם.

להיפך. הוא יכול להגיד "הייתי בטוח שרובם מהגרי עבודה, גיליתי שהוטעיתי וטעיתי". היה יכול לצאת גדול.
(יש לי חברים שהם הרבה פחות גזענים ממנו בגישתם, וגם הם חשבו שכל מבקשי המקלט הם סה"כ גנבי גבול לצרכי פרנסה. כמו שאמרתי, התעמולה עובדת מצוין, שזה מפחיד).

זה לא קשור לאמונה. יש אנשים שמבינים שאלו פליטים, שברחו מהשואה שלהם, אבל אומרים: "כאן זה מדינת היהודים, לא מוכנים לפתור כאן צרות של אפריקאים". זה גזעני, זה נוראי, אבל זה לפחות לא שקרנות והסתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 13:09 
אדום נחמד כתב:
אדום מטלי כתב:
אדום נחמד כתב:
שמאלנים טפי.

חדשות 2, מספיק ימני?

עריכה:

זה חסר טעם.

יש לזה שם רשמי, קוראים לזה "לרקוד מה יפית לפני הפריץ".
שמעתי את זה לפני חודש על יועז הנדל, הלכתי לבדוק מה זה אומר (המסקנות כאן), ומאז כבר השתמשתי בזה כמה וכמה פעמים.
ביטוי פשוט מושלם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 14:48 
סוכנות הפליטים של האו"ם, זה טוב, או שהם גם שקרנים?

http://www.unhcr.org/news/briefing/2018/1/5a548e064/unhcr-appeals-israel-forced-relocations-policy.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 14:57 
סמל אישי של המשתמש
אדום מטלי כתב:
סוכנות הפליטים של האו"ם, זה טוב, או שהם גם שקרנים?

http://www.unhcr.org/news/briefing/2018/1/5a548e064/unhcr-appeals-israel-forced-relocations-policy.html

אום שמום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 15:28 
"אם לא משלמים כסף, הורגים אותך"

דרך הייסורים: כ-20 אלף מהגרים עברו לאפריקה במסגרת "עזיבה מרצון" לאוגנדה ורואנדה. עדויות חדשות מעידות על הסכנה לחיי המהגרים ומעלות ספקות לגבי קיום ההסכם מצד המדינות הקולטות: "למה ישראל משקרת לנו"?
יוסי מזרחי | חדשות 2 | פורסם 02/12/17 23:18

במסגרת התוכנית לעזיבה מרצון, אלפי מהגרים שנשלחו למתקן חולות קיבלו הצעה מפתה במכתב ממשרד הפנים. "מצאנו לכם מדינה שתקבל אתכם", נכתב. "המדינה תאשר לכם אשרות עבודה ומגורים. מדינה במצב פיתוח טוב. משרד הפנים הישראלי נותן 3,500 דולר לכל סודני ואריתראי שרוצה לצאת וזהו מענק טוב".

לאחר שהם לא מצליחים להיקלט באוגנדה או רואנדה שלשם נשלחו מישראל,
למה הם לא מצליחים?

הם מתחילים במסע רצוף סכנות חזרה לאירופה דרך סודן ולוב. "לא האמנו שיש כל כך הרבה אנשים שכבר עזבו את ישראל והגיעו לאירופה", סיפרה ליאור בירגר, חוקרת הגירה ופליטות.

ליאור בירגר, עובדת בשכר בארגון א.ס.ף, הפועל לסיוע למסתננים, גם בעזרת מימון ממדינות זרות. מדוע לא צוינה בכתבה השתייכותה הארגונים של "החוקרת"? יש טעם לפגם כשמציגים אדם כ"עד מומחה" אוביקטיבי, ולא מציגים את הטייטל שלו, כמי שפעיל בשכר בארגון פוליטי העוסק בנושא ומקבל מימון זר. חוקרת? חוקרת מטעם מי? איזו הסמכה קיבלת שאת "חוקרת"?

אגב, בעבר התבטאה בירגר באופן אלים וקיצוני, כך דווח בוואלה: "בסטטוס שהעלתה לאחר הפגישה כתבה בירגר בהתייחסה לחברת הכנסת שקד: "תמותי. פשוט תמותי. אין לי משהו מתוחכם, ציני או מעורר-השוואה-להכחשת-שואה אחר לומר בנידון. רק זה. תמותי".

אגב, מה זה "כל כך הרבה אנשים"? אולי תואיל ה"חוקרת" ותספק מספרים? כי בפעם האחרונה שבדקתי, הרבה זה מונח יחסי.

"אמרו שנותנים דירה, לא מצאנו כלום"

ליאור ושתי חוקרות הגירה נוספות שלפו מצלמה ועברו בין שכונות העוזבים, בגרמניה ובהולנד. הם שמעו על ההבטחות שלא קוימו, על תלאות הדרך, ועל החברים שמתו במהלך הבריחה מאפריקה, לכולם סיפור דומה.

"בחולות מספרים שברואנדה יש מקום לפליטים, נותנים לך גם דירה", מספר סיימון, שעזב את ישראל ומצא עצמו נתון לסחיטות ואיומים ולאחר מסע ארוך הגיע לדרזדן בגרמניה. "לא מצאנו כלום".

האם אכן המדינה מבטיחה להם דירה? כמדומני שלא. אז מה זה "בחולות מספרים"? מי מספרים?

העוזבים מספרים שברואנדה ואוגנדה לא נתנו להם את המסמכים וברגע שהבינו שהם מישראל החלו לקחת להם את הכסף שקיבלו.

יש הוכחה לכך?

"לא יכולנו לבקש מקלט", סיפר למק, מהגר נוסף שעזב את ישראל כחלק מתוכנית העזיבה. "אי אפשר לצאת מאוגנדה, זה ממש מסוכן. אם יש לך תכשיט, בגדים, כסף לוקחים לך אותו".

אחרי שלא נתנו להם להשתכן במדינות המקבלות

רגע, מי לא נתן להם להשתכן? יש גם עובדות ברורות או שהכל פה גיבובי מילים ותעמולה?

הם החלו במסע מסוכן לאירופה. "בלוב הרביצו לנו, הם עושים הרבה דברים ממש לא טובים", שיחזר סיימון. "יש אונס של הבנות, יש הרבה דברים, אני לא רוצה לספר על זה. הם רואים אותך כמו חיות". טמזגן, מהגר אחר שהסכים לעזוב את ישראל מספר שלאחר העזיבה המצב הייתה סכנה ממשית לחייו: "הרבה אנשים שהיו איתנו מתו".

הוכחה?, או שפשוט נסמוך על ציטוט של "סיימון" שהביאה "החוקרת" בירגר?

מלוב, רבים מנסים להגיע בסירות קטנות וצפופות דרך הים לאיטליה. "אתה לא יכול לשבת, יושבים אחד על השני", סיפר סיימון. "אחרי שנסענו 6 שעות משהו נשבר והתחלנו להתקשר לעזרה. אחרי ששטנו 8 שעות באו לחלץ אותנו, אם הם לא היו באים היינו טובעים בים - היינו 500 בני אדם".

כשנשאל אם היה יכול להגיד משהו לממשלה בישראל ענה סיימון: "למה הם משקרים? אם זו מדינה דמוקרטית, למה הם מספרים דבר כזה? גם אנחנו אנשים, כמו כל האנשים שחיים בכל העולם".

מי משקר? על מה בדיוק משקר? מישהו בישראל אשם שכבודו עולה על ספינה רעועה ומפליג למרחקים?

ובכן, נראה ש"הדרך היחידה לשכנע את קומוניסים" זה לדבר בעובדות, בנתונים ומספרים, ולא בקשקושי תעמולה של תעמולנים בשקל תשעים. סליחה, ביורו תשעים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 16:53 
סמל אישי של המשתמש
מישהו מבין מה אליהו רוצה בהודעה האחרונה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 17:12 
שוב הוא לא עונה על השאלות שנשאל, ומוצא קישקושים חדשים להיתלות בהם (וואו, אנשים טובים תורמים לעמותת א.ס.ף. - שליאור בירגר עבדה שם לפני כמה שנים - רק שהם לא מישראל. מפריך את כל העובדות בתחקיר שלה. לעומת העיתון שבו אתה מאמין, שגם הוא ממומן ממדינה זרה...)

שלא נשכח:

אדום מטלי כתב:
שלא תגיד שפיספסת את זה:
1. אם הם לא פליטים, אלא מסתננים מהגרי עבודה, למה מדינת ישראל לא בודקת את בקשות המקלט שלהם?
2. אם הם מהגרי עבודה, למה מגרשים אותם עכשיו לאוגנדה ורואנדה, ולא חזרה לאריתריאה/דארפור?
3. אם מבקשי המקלט מאריתריאה הם מהגרי עבודה ולא פליטים, למה בארה"ב מכירים ב-86% מהם כפליטים, בקנדה מכירים ב-92%, בגרמניה 83%, בניו זילנד 72% בבריטניה ב-72%? כל המדינות האלה בודקות כל בקשת מקלט לפי כללים של אמנת הפליטים של האו"ם שישראל דחפה לכינונם. כל הפליטים האמיתיים מגיעים לארצות ההן, והשקרנים מגיעים לכאן? או שהם פשוט מצליחים לעבוד על כל המדינות הללו ?.

שקרן מטונף. מסית. גבלס יהודי.

אם תענה על השאלות האלה, נוכל לענות על השאלות ששאלת החדשות שהעלית בתוך הטקסט, אם תתעקש לא לראות את התשובות עליהן לבד.
רשע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 17:41 
אתה חוצפן כל כך. מכנה אותי גבלס יהודי וחושב שזה נורמלי שאמשיך לדון אתך. זה נכון שאני סבלני וסופג פה כינויים פוגעניים ומשתדל להמשיך לדון עניינית, אבל אתה וואחד חצוף. לא היית מעז לקרוא לי ככה בפנים. גיבור מקלדת מחוצף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 17:44 
אדום נחמד כתב:
מישהו מבין מה אליהו רוצה בהודעה האחרונה?

דובר על הכתבה בהקשר של אמינות. הדגשתי בה את החלקים הפחות אמינים. כל כך מסובך? אין בעיה שהגברת תקבל מיליוני יורו כדי לממן את התעמולה שלה, רק מדוע העיתונאי לא טרח לציין את השתייכותה הארגונית ובחר להציגה כ"חוקרת" בעלמא.

ולגוף הטענות, לא ראיתי שם שום דבר ממשי ושום הוכחה לכלום. לזה קוראים בימנו תחקיר?

נערך לאחרונה על ידי קומוניסים בתאריך 21 ינואר 2018, 17:52, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 17:48 
בכל אופן, אני לא דובר של מדינת ישראל! אני חושב שהיא חטאה בכל הנושא הזה של המסתננים כלפי כל הכיוונים ואפשר בהחלט שגם עניין הטיפול המנהלי בבקשות המסתננים לא טופל כראוי וכמצופה. זה אותה מדינה שהשתינה לתושבי השכונות בפנים. אני לא כאן על תקן מייצג שלה. מדוע היא לא בדקה את הבקשות של המסתננים שנערכו על ידי ארגונים רדיקליים הממומנים בכסף זר? אני באמת לא יודע. יכול לשער שהיא ידעה שאין לה באמת כלים כדי לבחון את אמיתות הטענות בבקשות אלה והעדיפה לוותר מראש על התהליך. זו רק השערה שלי שלא מבוססת על כלום מלבד תחושת בטן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 17:51 
אז איך עניין הסכנה כביכול לחיי המסתננים מהשלטונות במדינות המוצא שלהם באה לידי ביטוי במדינות שלישיות? האם עצם המעבר למדינה אחרת שאינה מדינת המוצא, לא מבטלת את הסיכון הלכאורי? אודה למענה רציני ואמיתי פעם אחת, לשם שינוי. ושוב, האם יש דוגמא אחת למסתנן שנהרג במדינה שלישית אליה הגיע מישראל? תודה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2018, 17:56 
קומוניסים כתב:
אתה חוצפן כל כך. מכנה אותי גבלס יהודי וחושב שזה נורמלי שאמשיך לדון אתך. זה נכון שאני סבלני וסופג פה כינויים פוגעניים ומשתדל להמשיך לדון עניינית, אבל אתה וואחד חצוף. לא היית מעז לקרוא לי ככה בפנים. גיבור מקלדת מחוצף.

אתה גבלס יהודי. אתה מפיץ שקרים על קהילה שלמה של אנשים במטרה לעשות לה דמונזציה. בדיוק כמו גבלס בשעתו. כשמעלים בפניך שאלות שתשובות עליהן תוכלנה להבהיר -אולי - איך אתה מסביר את הטענות השקריות שלך, אתה לא עונה (זה עוד היה לפני שקראתי לך גבלס, אז אל תמציא תירוצים בדיעבד). אתה יודע שאתה משקר, ואפילו לא מנסה להראות כאילו אתה דובר אמת.
מסכן, סופג כינויים פוגעניים. לכנות אותך גבלס זה הרבה יותר קרוב לאמת מאשר לקרוא לניצולי שואה "מסתננים".

אין לי בעיה להגיד לך את זה בפנים. מחר אני בדרום תל אביב. אתה מוזמן להיפגש איתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 1026 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 35  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 52 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: