תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 11 מאי 2024, 14:36

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 9 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: רכישת אופני הרים
הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2017, 11:22 
https://www.matzman-merutz.co.il/m327

שוות 1k?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: רכישת אופני הרים
הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2017, 11:33 
סמל אישי של המשתמש
לא הייתי רוכב איתם בהרים אמיתיים, אבל לעיר זה סבבה.
נראה שהמכלולים השונים ברמה נמוכה יחסית (לפחות נותנים הילוכים של שימאנו, גם זה משהו. הבולם אפילו לא ממותג.), אחרת היו טורחים לתת לך את הפרטים.
לגבי המחיר, עד כמה שאני זוכר את מחירי ישראל הוא דווקא סביר מאוד, אבל זאת בדיוק העונה שמפנים מקום לדגמים החדשים אז שווה לעשות סיבוב בחנויות עצמן. (בשביל הפרופורציה, לפני הרבה שנים קניתי לקראת סוף השנה אופניים שהמחיר הרגיל שלהם היה 3,500, שילמתי רק 2,300 ולא גבו ממני כסף על העבודה של החלפת כמה חלקים באופניים בחלקים שאני הבאתי)

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2017, 11:41 
סמל אישי של המשתמש
אני גם רוצה לקנות במבצע הנוכחי אופני הרים פשוטים ואני לא מבין בזה בכלל.
מה ההבדל בין גלגלי 29X20 ל 29X22? האם זה רוחב הגלגל במ"מ? מה היתרון של כל אחד?

נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2017, 11:56 
סמל אישי של המשתמש
its-sick כתב:
אני גם רוצה לקנות במבצע הנוכחי אופני הרים פשוטים ואני לא מבין בזה בכלל.
מה ההבדל בין גלגלי 29X20 ל 29X22? האם זה רוחב הגלגל במ"מ? מה היתרון של כל אחד?

אני לא מומחה ולא מהנדס, אבל אינטואיטיבית - גלגל רחב יותר אומר אחיזה טובה יותר ומצד שני צריך להתאמץ יותר בנסיעה (יחס התמסורת משתנה קצת ואז כאילו נוסעים בהילוך יותר נמוך, לטוב ולרע).

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2017, 14:53 
אני לא ממש מבין באופני הרים, כבר כמעט 10 שנים שאני לא רוכב בשטח. אבל אופניים שעולים 1000 ש"ח לא יכולים להיות שווים הרבה.
תלוי מה אתם מתכוונים לעשות איתם.
אם אתם באמת רוצים לצאת לרכב בשטח, אפילו מעט, הם כנראה לא יחזיקו לכם הרבה זמן. אם זה כדי לדווש ממקום למקום בעיר, זה נראה בסדר, אבל אז למה לקחת אופני הרים, הם הרבה פחות נוחים מאופניים עירוניים.

המלצה שלי - תגיעו לחנות אופניים טובה, תגידו מה המטרות שלכם, והמוכרים יציעו לכם בהתאם למטרה ולתקציב. בד"כ האנשים בחנויות הללו אמינים ולא ינסו למכור לכם מה שאתם לא צריכים.
קחו כאופציה קניית אופניים יד שניה. על אותו סכום כסף תוכלו להשיג אופניים ברמה הרבה יותר גבוהה, אבל משומשות. אם זה מחנות, תקבלו אותן במצב טוב ולפעמים עם אחריות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2017, 15:05 
סמל אישי של המשתמש
מנצל את האשכול גם
יש לי שני ילדים קטנים בני שלוש בערך. גן הילדים די רחוק מהבית
חשבתי להתחיל להקפיץ אותם לגן על אופניים.
איזה אופניים כדאי לי לרכוש? או לפחות מה לחפש אם אני רוצה לקנות יד2
האם פיתרון של שני כיסאות (אחד מלפנים ואחד מאחור) זה פיתרון ריאלי? או שרק עגלה רלוונטית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2017, 15:36 
סמל אישי של המשתמש
אדום מטלי כתב:
אני לא ממש מבין באופני הרים, כבר כמעט 10 שנים שאני לא רוכב בשטח. אבל אופניים שעולים 1000 ש"ח לא יכולים להיות שווים הרבה.
אם אתם באמת רוצים לצאת לרכב בשטח, אפילו מעט, הם כנראה לא יחזיקו לכם הרבה זמן. אם זה כדי לדווש ממקום למקום בעיר, זה נראה בסדר, אבל אז למה לקחת אופני הרים, הם הרבה פחות נוחים מאופניים עירוניים.

המלצה שלי - תגיעו לחנות אופניים טובה, תגידו מה המטרות שלכם, והמוכרים יציעו לכם בהתאם למטרה ולתקציב. בד"כ האנשים בחנויות הללו אמינים ולא ינסו למכור לכם מה שאתם לא צריכים.
קחו כאופציה קניית אופניים יד שניה. על אותו סכום כסף תוכלו להשיג אופניים ברמה הרבה יותר גבוהה, אבל משומשות. אם זה מחנות, תקבלו אותן במצב טוב ולפעמים עם אחריות.

אופני הרים יכולים להיות נוחים בעיר יותר מאופני כביש, תלוי במצב הדרכים ובאופי הנסיעה (מי שנוסע בשבילים משובשים, מדרכות, כבישים בשיפוץ וכו' וכו' או סתם מעדיף שיהיה לו חופש בחירה בכל רגע נתון, אולי יעדיף אופני הרים או XC).
לגבי ההמלצה, מצטרף. תמיד טוב לעשות סיבוב בחנויות, לדבר עם המוכרים, לגעת באופניים ביד, לרכוב על כמה זוגות וכו' וכו' לפני שמחליטים.

לא יודע אם הם עוד קיימים, אבל עד לפני כמה שנים היתה ברחוב החשמונאים בת"א חנות בשם סלאלום, שגם היה בה מבחר סביר, כולל משומשים, וגם מוכרים\מכונאים אמינים ומהימנים (כולל אפילו בעל הבית).

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2017, 17:12 
teknoboy כתב:
אדום מטלי כתב:

אופני הרים יכולים להיות נוחים בעיר יותר מאופני כביש, תלוי במצב הדרכים ובאופי הנסיעה (מי שנוסע בשבילים משובשים, מדרכות, כבישים בשיפוץ וכו' וכו' או סתם מעדיף שיהיה לו חופש בחירה בכל רגע נתון, אולי יעדיף אופני הרים או XC).
לגבי ההמלצה, מצטרף. תמיד טוב לעשות סיבוב בחנויות, לדבר עם המוכרים, לגעת באופניים ביד, לרכוב על כמה זוגות וכו' וכו' לפני שמחליטים.

לא יודע אם הם עוד קיימים, אבל עד לפני כמה שנים היתה ברחוב החשמונאים בת"א חנות בשם סלאלום, שגם היה בה מבחר סביר, כולל משומשים, וגם מוכרים\מכונאים אמינים ומהימנים (כולל אפילו בעל הבית).

יש אופניים שמתאימים לרכיבה בעיר, אני לא מדבר על אופני כביש.
אופני הרים כבדים מאד ומגושמים, ומערכת הבולמים, גם אם זה בולם קידמי בלבד, הופכים אותם לעוד יותר מגושמים. מיותר ולא נוח, גם בדרכים טיפה משובשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2017, 11:31 
סמל אישי של המשתמש
האם בטווח המחירים 1,000 עד 2,000 שקלים חדשים, אני יכול למצוא אופניי הרים(כנראה) שיוכלו להתמודד לא רע עם רכיבה בשטח שהוא לרוב שבילים, אך מידי פעם יותר קשה ומאתגר מכך? ובקיצור, יכולת לברוח מהבית בזמן חדירת מחבלים.
מניח ששיכוך מלא לא אמצא במחירים כאלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 9 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 32 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: