תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 10 מאי 2024, 23:05

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 55 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: פנטזי פרמייר ליג 2017/2018
הודעהפורסם: 29 יולי 2017, 06:20 
סמל אישי של המשתמש
אז כמיטב המסורת, גם העונה פתחתי ליגת פנטזי פרמייר ליג של פורום שדים. אני מניח שכולם יודעים במה מדובר, אבל למען הסדר הטוב אני אכתוב גם הפעם את הדברים הבסיסיים:

איפה נרשמים?
פה - http://fantasy.premierleague.com/.

איך זה עובד?
פשוט מאוד, בדומה לכל ליגת פנטזי, למי ששיחק במשחק פנטזי כלשהו של היורו/מונדיאל/פרמייר ליג זה בדיוק אותו דבר. מקבלים סכום כסף דמיוני כדי להרכיב סגל של 15 שחקנים - 2 שוערים, 5 שחקני הגנה, 5 קשרים ו-3 חלוצים. ניתן לבחור עד שלושה שחקנים מכל קבוצה. בכל שבוע צריך לבחור הרכב של 11 שחקנים, כשכל שחקן מקבל ניקוד לפי הביצועים שלו על המגרש, וקפטן שמקבל ניקוד כפול. בנוסף, במהלך העונה ניתן לבצע העברות. אני לא אפרט כאן את החוקים המלאים, הם נמצאים פה (https://fantasy.premierleague.com/a/help) וכמובן שמצטרפים חדשים יכולים לשאול שאלות.

הרכבים והעברות
* חילופים - מתוך 15 שחקני הסגל, יש לבחור רק 11 שחקנים שישחקו בכל מחזור. במשחק הזה לא ניתן לעשות חילופים ידניים באמצע המחזור. יש רק חילופים אוטומטיים - אם שחקן בהרכב שלך לא שיחק באותו מחזור, בתום המחזור הוא יוחלף אוטומטית בשחקן ספסל שכן שיחק, אם יש כזה.
* העברות - בכל שבוע ניתן לבצע העברה אחת. אם אתה לא משתמש בה היא נגררת לשבוע הבא, אבל אי אפשר לגרור יותר מאחת (כלומר אפשר לצבור עד 2 העברות לשבוע). כל אחד מקבל שני wildcard - אחד שבו ניתן להשתמש בחצי הראשון של העונה, ואחד שבו ניתן להשתמש בחצי השני. במחזור שבו משתמשים ב-wildcard אפשר לבצע העברות ללא הגבלה.
* chips - במשחק יש שלושה צ'יפים, שבכל אחד מהם ניתן להשתמש פעם אחת לאורך העונה. הצ'יפים כוללים ניקוד משולש לקפטן, אפשרות לקבל ניקוד גם על שחקני הספסל, וצ'יפ חדש, free hit - כמו wildcard, אבל אחרי המחזור שבו השתמשת בצ'יפ הזה, הסגל שהיה לך לפני אותו מחזור חוזר לקדמותו. לא ניתן להשתמש ביותר מצ'יפ אחד בשבוע (כשגם wildcard נחשב צ'יפ).

שינויים במשחק
החוקים נשארו זהים לאלה בעונה שעברה, מלבד ההחלפה של הצ'יפ שמאפשר לשחק עם שני שחקני הגנה, בצ'יפ free hit. התוספת העיקרית היא הוספה של משחק דראפט שעליו אני ארחיב למטה.

ליגות
יש שני סוגים של ליגות - ליגה עם ניקוד קלאסי, שבו כל אחד צובר ניקוד לעצמו, ומי שצובר הכי הרבה נקודות לאורך העונה מנצח; וליגה עם ניקוד ראש-בראש, שבו כל מחזור משחקים נגד שחקן אחר, ומי שצובר יותר נקודות באותו מחזור מקבל 3 נקודות (או נקודה על תיקו).
כל שחקן מצורף אוטומטית לליגות הבאות: ליגה כללית, ליגה של כל השחקנים שנרשמו באותו מחזור יחד איתו, ליגה של המדינה שלו, וליגה של הקבוצה אותה הוא אוהד. כולן עובדות לפי שיטת הניקוד הרגילה (מצטברת).
בנוסף אפשר להירשם לליגת פרטיות. הליגה הראשית והמעניינת יותר של הפורום היא הליגה עם הניקוד הקלאסי, ובנוסף יש גם ליגה עם ניקוד ראש-בראש. כדי להירשם לליגות האלה, צריך ללכת ללשונית Leagues, ללחוץ על Create and join new leagues, לבחור ב-Join an existing league, לאחר מכן ב-Join private league ולהכניס את הקוד של הליגה.
הקוד של הליגה הקלאסית: 438532-105283. מי שכבר שיחק בליגה שלנו בעונה הקודמת, נכנס אוטומטית לליגה הזאת ברגע שהוא נרשם למשחק. עם הפתיחה של הליגה כבר צורפו אוטומטית 16 קבוצות, מרגש :ROSE:
הקוד של ליגת הראש-בראש: 438532-324406. בשלושת המחזורים האחרונים, 8 הקבוצות הראשונות בטבלה עולות לטורניר נוק-אאוט שקובע את האלופה בליגה הזאת.

---

פנטזי דראפט
השנה הפרמייר ליג הוסיפו וריאציה חדשה למשחק, פנטזי דראפט, כמו שקיימים בהרבה משחקי פנטזי אחרים.
הרעיון הוא כזה: במקום לבנות סגל מתוך תקציב מוגבל, לפני תחילת העונה מתבצע דראפט בין כל קבוצות הליגה, כשכל שחקן בפרמייר ליג יכול להיבחר על ידי קבוצה אחת בלבד.
סדר הדראפט נקבע בהגרלה, כשמי שבוחר ראשון בסיבוב הראשון, יבחר אחרון בסיבוב שלאחר מכן, ולהפך.
לאחר שהסגלים נקבעים בדראפט, אפשר להחליף את השחקנים שיש לך רק בשחקנים חופשיים שלא נבחרו על ידי אף קבוצה אחרת. זה הופך את הדראפט לחלק המרכזי בתחרות, שזה יתרון וגם חיסרון, כי במהלך העונה כמות המהלכים שאפשר לעשות היא מוגבלת.
בחירת ההרכב והניקוד הם כמו בפנטזי הרגיל, חוץ מזה שאין צ'יפים וגם אין בחירה של קפטן.

בגלל שכל שחקן יכול להיבחר רק על ידי קבוצה אחרת, כמות הקבוצות שאפשר להכיל בליגת דראפט מוגבלת ל-16. אפשר לנסות לעשות ליגה של הפורום, אם תהיה היענות אני אפתח ליגה כזאת וננסה לקבוע דראפט במועד שמתאים לכמה שיותר אנשים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: פנטזי פרמייר ליג 2017/2018
הודעהפורסם: 30 יולי 2017, 10:37 
:ROSE: :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 יולי 2017, 10:45 
מדובר בסמל
סמל אישי של המשתמש
16 זה מלא לדראפט. אם עושים את זה חייבים אנשים שממש משחקים קבוע ולא רק בונים קבוצה ומפסיקים לעדכן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 יולי 2017, 10:54 
אני בפנים לדראפט, אם זה לא השתמע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 יולי 2017, 11:31 
אני גם בפנים לדראפט אבל כמו שנאמר מעליי, וגם מה שהמליצו באתר של הפנטזי, המספר של האנשים בליגת דראפט צריך להיות באיזור ה8 במקסימום כי ככה גם רוב הסיכויים שיהיו קבוצות פעילות וגם איכותיות.
מצד שני גם אם תהיה מעט היענות ויהיו 4 בליגה כזאת זה יהיה קצת מבאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 יולי 2017, 11:49 
מרגש שהוסיפו דראפט, אני גם בפנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 יולי 2017, 12:29 
סמל אישי של המשתמש
Count me in

יובל, האם אפשר לפתוח שתי ליגות דראפט נפרדות תחת הכובע של ליגת שדים?
זה גם יקצר את הדראפט המייגע של 16 קבוצות וגם יאפשר לבנות סגלים מעניינים יותר בשתי הליגות ויהיו יותר שחקנים חופשיים כל הזמן. פשוט נראה מי יגיע לניקוד הכי גבוה מבין שתי הליגות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 יולי 2017, 14:07 
גם אני בפנים.
עונה שעברה הייתה פעם ראשונה ששיחקתי ברצינות.
ואף אחד לא יקח ממני את זה שהובלתי את ליגת שדים אחרי המחזור הראשון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 יולי 2017, 16:00 
אני בפנים לדראפט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אוגוסט 2017, 18:15 
אשמח להיות בפנים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2017, 10:42 
נראה לי כדאי להתחיל למצוא תאריכים בקרוב, הליגה מתחילה עוד שבוע וחצי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2017, 11:36 
סמל אישי של המשתמש
הליגה מתחילה בשישי הבא. אני חושב שכדאי לעשות את הדראפט בסופ"ש הזה, בשישי או בשבת בערב. קחו בחשבון שהדראפט יכול להיות עניין של שעתיים בערך (עד 90 שניות לבחירה, 15 בחירות לקבוצה, 8-10 קבוצות).

כרגע תשעה בעניין, לדעתי יש מקום לליגה של עד עשר קבוצות.

אני מציע שכל אחד ירשום את טווח השעות שהוא יכול בשישי ובשבת בין השעות 16:00 עד 00:00, ננסה למצוא שעה שמתאימה לכולם ונצא לדרך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2017, 11:44 
לפתוח דודל?

לדעתי בשבת יהיה קשה לתאם.
שישי בין 6ל9 זה שעות מתות בדרך כלל. אולי שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2017, 12:19 
אני לא יכול בשישי בין 10:30 ל12:30

Sent from my A0001 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2017, 12:26 
יום שישי 18.00-21.00 מתאים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2017, 13:52 
שבת 18-21 מעולה, שישי 13-16 גם. הרעיון של לפתוח דודל נשמע טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2017, 15:05 
https://doodle.com/poll/ry4ep83yefxtbuc3

קחו יא עצלנים
יש ללחוץ על הפלוס
בתודה
עמותת הפרמיירליג

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2017, 15:49 
סמל אישי של המשתמש
מוותר על הדראפט. לא בטוח שאוכל להתחייב לזה כמו שצריך ולא בא לי לבאס את הליגה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2017, 16:58 
מעבר לדרך בחירת השחקנים ולחוסר המשמעות של המחירים, יש משהו במשחק הזה שהוא יותר מורכב או מסובך? איך אפשר ל"באס את הליגה"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2017, 20:28 
יום שישי יש לנו אירוע לא נראה לי שאצליח להיות זמין לפני 20:00
יום שבת יותר גמיש (עד כמה שאפשר להיות גמיש עם ארבעה ילדים...)

ומה לעזאזל זה דודל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 אוגוסט 2017, 06:54 
סמל אישי של המשתמש
אוקיי, פתחתי ליגה וקבעתי את הדראפט ל-13:30 ביום שבת. נראה שהשעה הזאת מתאימה לכולם (לפחות לאלה שכבר נתנו את השעות שהם יכולים). אפשר יהיה להזיז את מועד הדראפט אם יתעורר צורך כזה.

הקוד לליגה: 313287-78433

Eros Ramazzotti כתב:
מוותר על הדראפט. לא בטוח שאוכל להתחייב לזה כמו שצריך ולא בא לי לבאס את הליגה

דווקא ההשקעה לאורך העונה היא מינימלית ביחס לפנטזי הרגיל. כמות השינויים בסגל שאפשר לעשות במהלך העונה היא מוגבלת כי השחקנים שאפשר להביא הם שחקנים חופשיים שאף אחד לא בחר בהם, רק צריך להציב הרכב, וגם אין קפטן, אין צ'יפים, אין wildcards. העיקר הוא הדראפט שקובע את הסגל לאורך העונה. תעשה את השיקולים שלך, אבל אני לא חושב שצריך להשקיע יותר מדי בשביל לתחזק קבוצה שלא תהרוס את התחרותיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 אוגוסט 2017, 07:55 
אפשר רק הסבר קצר על הדראפט, איך זה עובד?
לפי תור, כל אחד בוחר שחקן?
יש הגבלות של מספר שחקנים מקבוצה?
יש הגבלה של תקציב מקסימום?
יש הגבלה אחרת?

לא הבנתי את נושא החילופים.
מתי יש free agency? ומתי צריך את התהליך wavier?
ואם אני מבקש wavier, יתבצע רק אחד? אם אני מבקש שניים, השני יקרא רק אם לא אצליח בראשון או שיש מצב שאקבל את שניהם?

אחרי הדראפט הניקוד הוא כמו הפנטזי הרגיל?

תודה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אוגוסט 2017, 22:58 
סמל אישי של המשתמש
galil כתב:
אפשר רק הסבר קצר על הדראפט, איך זה עובד?
לפי תור, כל אחד בוחר שחקן?
יש הגבלות של מספר שחקנים מקבוצה?
יש הגבלה של תקציב מקסימום?
יש הגבלה אחרת?

לא הבנתי את נושא החילופים.
מתי יש free agency? ומתי צריך את התהליך wavier?
ואם אני מבקש wavier, יתבצע רק אחד? אם אני מבקש שניים, השני יקרא רק אם לא אצליח בראשון או שיש מצב שאקבל את שניהם?

אחרי הדראפט הניקוד הוא כמו הפנטזי הרגיל?

תודה

בתחילת הדראפט נקבע בהגרלה סדר הבחירות. הדראפט מתבצע בשיטת נחש, כלומר אם יש שמונה בדראפט אז מי שבחר ראשון בסיבוב הראשון יבחר שמיני בסיבוב השני (ושוב ראשון בסיבוב השלישי), מי שבחר שני בסיבוב הראשון יבחר שביעי בסיבוב השני וכך הלאה.
אין הגבלות על מספר שחקנים מקבוצה כלשהי ואין תקציב או מחיר לשחקנים. אתה יכול לבחור בתורך כל שחקן שעוד לא נבחר, בתנאי שיש לך עדיין מקום בסגל לבחור שחקן בעמדה הזאת (כלומר, אם בחרת שלושה חלוצים, אתה לא יכול לבחור עוד חלוץ וגם לא להחליף במהלך הדראפט חלוץ שכבר בחרת).

לגבי החילופים: ברגע שדדליין למחזור כלשהו נגמר ומתחיל שבוע חדש, מתחיל תהליך ה-waivers. כל אחד מסמן במהלך השבוע את החילופים שהוא רוצה לעשות. 24 שעות לפני הדדליין, ההחלפות מתבצעות. אם שתי קבוצות רצו את אותו שחקן, אז הקבוצה שהייתה קודם בתור ה-waivers מקבלת את השחקן והיא עוברת לסוף התור.
אחרי שמבוצעות כל בקשות ה-waivers, ב-24 השעות שנותרו עד למחזור אפשר לעשות חילופים חופשי עם השחקנים שנשארו (לא כולל השחקנים ששוחררו באותו מחזור על ידי הקבוצות והוחלפו דרך ה-waivers. הם יתפנו רק במחזור לאחר מכן דרך תהליך ה-waivers).
אתה יכול להחליף שניים רק אם את השחקן השני שביקשת אף אחד לא רצה (או שמישהו אחר שרצה אותו גם קיבל קודם שחקן אחר).
מה שמוזר זה שלהבנתי תור ה-waivers מתאפס בכל מחזור, ומאותחל בסדר הפוך למצב הטבלה. זאת אומרת שהקבוצה שנמצאת אחרונה בליגה תהיה באותו מחזור ראשונה בתור ה-waivers ותקבל קדימות על פני כל הקבוצות האחרות. כלומר אם קבוצה נשארת אחרונה בליגה היא מקבלת כל שבוע קדימות בתור ה-waivers, ויכולה להוסיף כל שבוע איזה שחקן חופשי שהיא רוצה, במקום שאחרי בחירה אחת היא תישאר בסוף התור ותגיע לתחילתו רק כאשר כל הקבוצות האחרות בחרו שחקנים.

הניקוד הוא כמו בפנטזי הרגיל, חוץ מזה שאין קפטן ואין צ'יפים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אוגוסט 2017, 00:50 
אני פתאום חצי בסיכון לגבי מחר בצהריים
אפשר לתפעל את זה כמו שצריך מהסמארטפון לדעתכם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אוגוסט 2017, 01:13 
סמל אישי של המשתמש
NARKOTIKA כתב:

אני מקווה שכן, בשבילך. אם יש לך זמן עד הדראפט, אתה יכול לסדר watchlist, ואז אם אתה לא בוחר בזמן אמת, הוא בוחר בתור שלך את השחקן שמדורג הכי גבוה ב-watchlist ועוד לא נבחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אוגוסט 2017, 09:02 
יובל כתב:
NARKOTIKA כתב:

אני מקווה שכן, בשבילך. אם יש לך זמן עד הדראפט, אתה יכול לסדר watchlist, ואז אם אתה לא בוחר בזמן אמת, הוא בוחר בתור שלך את השחקן שמדורג הכי גבוה ב-watchlist ועוד לא נבחר.

אש, אעבוד על זה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אוגוסט 2017, 10:10 
נרשם עכשיו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אוגוסט 2017, 12:28 
עשיתי ליסט של 40 שחקנים, ואתמרן מהטלפון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אוגוסט 2017, 13:22 
לא מצליח לגרור שחקנים מהספסל להרכב, האם צריך לעשות זאת בצורה שונה מהמשחק הרגיל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אוגוסט 2017, 15:00 
סמל אישי של המשתמש
היה אש, כל הכבוד לכולם על ההתייצבות. יצאתי די מרוצה מהבחירות שלי. סיכום שלי:

קודם כל, בחמישי בלילה עשיתי דראפט ניסיון בליגה ציבורית וזה סידר לי הרבה דברים בראש והביא אותי מוכן יותר לדראפט הזה.
דירגתי את השחקנים בכל עמדה בנפרד (בכל עמדה בערך שמונה שחקנים כפול מספר השחקנים שצריך בכל עמדה, כלומר 16 שוערים, 40 שחקני הגנה וכו'), וזה לדעתי הדרך שבה צריך להתכונן לדראפט. זה חוסך 90% מההתלבטויות, כשבזמן אמת רק צריך לבחור באיזו עמדה לקחת שחקן (יש עדיין קצת התלבטויות בזמן אמת בין שני שחקנים שווים באותה עמדה אבל זהו בערך).
הוגרלתי רביעי בדראפט שזה עדיף לטעמי, הגרלה באמצע מאפשרת שליטה יותר טובה במהלך הדראפט לעומת הגרלה לקצוות שגורמת לך לבחור שני שחקנים ברציפות ואז לחכות שני סיבובים שלמים שבהם הרבה שחקנים שאתה רוצה יכולים להיבחר.

בארבעת הסיבובים הראשונים בחרתי כמו כולם את הכוכבים הכי גדולים שיש על המדף, אלה הבחירות הפשוטות יחסית. השגתי 3 מניות בטוחות יחסית - דה בריינה, אריקסן וסיגורדסון, יחד עם הימור בסיבוב השלישי על הזאר שאני מקווה שיחזור כמה שיותר טוב ומהר. ארבעתם היו בטופ-10 בעונה שעברה מבחינת ניקוד (ואם מוציאים את קוסטה שכבר לא רלוונטי אז זה ארבעה מתוך התשעה הראשונים) ואני מאוד מרוצה מהבחירות האלה. לא רציתי להמר בסיבובים הראשונים על שחקנים חדשים בליגה/בקבוצה שלהם (לקאזט, סלאח, ברנרדו סילבה) או על שחקנים שעדיין לא הוכיחו את עצמם כספקי נקודות אבל אמורים לתת פריצה העונה (פוגבה, חסוס, מקיטריאן). רציתי להמר על אלכסיס אם הוא היה נופל לסיבוב השני אבל גיא (גלמוד?) לקח אותו בבחירה האחרונה בסיבוב ראשון.

אחר כך שלפתי את השפן שהכנתי לפני הדראפט - לבחור שני שוערים בכירים בסיבובים מוקדמים יחסית. ברגע שירון (galil) בחר את לוריס בסיבוב החמישי זה נתן לי את האות לקחת את דה חאה בבחירה הבאה ואת קורטואה בסיבוב השישי. אמנם השוערים הבכירים לא עושים המון נקודות, אבל זו עמדה עם מעט מאוד מרחב תמרון, בלי רוטציות ועם מספר קטן של מניות בטוחות. בחירה של שני שוערים בכירים תאפשר לי לעשות רוטציה ביניהם לפי הקושי בלוח המשחקים, וגם מונעת משאר הקבוצות עוד שוער בכיר (החתמת שמעון מזרחי קלאסית :SMOKE: ). רובכם בחרתם שוער ראשון בינוני בבחירה 8-9 ושוער שני שהוא שוער מחליף בבחירה 14-15, ולהרגשתי הבחירות שאחרים עשו בזמן שאני לקחתי שוערים לא הגבילו אותי יותר מדי בבחירות המאוחרות יותר, פחות ממה שניסיתי להגביל אתכם בבחירת השוער. לא בטוח אגב שזה בהכרח מהלך נכון או משתלם אבל זו הטקטיקה שהלכתי איתה.

בסיבובים הבאים התפניתי כמו כולם לעמדות ההגנה. השגתי את באיי, רודיגר ולינדלוף, שזה טוב מאוד בהנחה שהם יהיו שחקני הרכב קבועים. הרגשתי קצת פספוס שמחרז היה פנוי בסיבוב התשיעי, למרות ששמתי עליו עין כשראיתי שאף אחד לא בוחר אותו נתתי לו לחכות עוד סיבוב כשבחרתי את לינדלוף ואז אופיר לקח אותו. פיק אפ טוב מאוד שלו בסיבוב הזה. לאחר מכן בחרתי את מילנר וקליין. רציתי לקחת עוד שחקן הגנה מיונייטד/צ'לסי/טוטנהאם אבל גם מה שהשגתי זה בסדר.

על ההתקפה התפשרתי ובחרתי בסופו של דבר חלוצים דרג ג', חלקית מתוך החלטה מודעת מראש וחלק בגלל אילוצי זמן אמת (לא היה שחקן שקרץ או שרציתי במיוחד באף סיבוב בהשוואה לשחקנים שהיו זמינים בעמדות האחרות). החלוץ הראשון שבחרתי היה בסיבוב העשירי, ג'ושוע קינג, שהפציץ בעונה שעברה אבל עכשיו הביאו לו על הראש את דפו והוא לא ישחק באותו ואקום כמו בעונה שעברה. בסיבובים 13 ו-14 לקחתי את יורנטה ודיני, שחקנים אפורים אבל סיפקו נקודות בצורה סבירה. החיסרון המרכזי זה ששלושתם רשומים בספק למחזור הפתיחה, יחד עם קליין שגם הוא רשום בספק והזאר שפצוע. אני מקווה שיהיה לי לפחות חלוץ אחד ו-11 שחקנים כשירים ובהרכב. בבחירה האחרונה השלמתי את הקישור עם סנודגראס שבעונה שעברה עשה חצי עונה טובה בהאל ואז עבר בינואר לווסט האם ולא עשה שם כלום, אני מקווה שאחרי חצי עונת התאקלמות הוא יחזור לתת מספרים.

עוד לא היה לי זמן להציץ בסגלים של האחרים פה, מזמין את כולם גם לתת סיכום לדראפט שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 55 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 30 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: