תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 11 מאי 2024, 10:31

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 666 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: די נחמד מה שקורה למתנחלים
הודעהפורסם: 27 ספטמבר 2017, 19:24 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
ItaiH6 כתב:

אף אחד לא יתייחס כאל התנחלות

רק כדי להבהיר - כשאתה אומר "אף אחד" אתה בעצם אומר "רוב היהודים בישראל". כי כל שאר העולם לא באמת רואה את ההבדל, ובאמת לא אכפת לו אם יש עמדה של מג"ב בשער או לא. כמו למשל שראינו לאחרונה עם סיפור הביקור בכותל של דונלד האנטישמי טראמפ, כשהאמריקאים הבהירו לישראל שמדובר מבחינתם בחלק מהגדה המערבית, ולא בשטח ישראלי. גם על זה אפשר לאמר ש"אף אחד" לא רואה באיזור הכותל שטח שאינו ישראלי. ובכל זאת מתברר שיש כמה אנשים (למעשה רוב העולם) שחושבים ככה.

כמובן שהתכוונתי ביהודים בישראל.
בכל זאת אלה ציבור האנשים שישובים כמו הר אדר או לחילופין שעלבים, לפיד ומכבים-רעות, אתרי הנצחה כמו יד לשריון וגם דרכים לירושלים רלוונטיים לחייהם.

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
ימין קיצוני בשני הצדדים מסוכן באותה מידה.
רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ספטמבר 2017, 19:37 
סמל אישי של המשתמש
אני חושב שלא אגזים אם אומר שיישובים כמו אלו שמנית, ואחרים, רלבנטיים בדרכם העקיפה לחיים של הרבה מאד אנשים אחרים. גם בישראל, וגם בעולם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ספטמבר 2017, 19:48 
סמל אישי של המשתמש
זהו שלא.
הם לא מפריעים לתנועה, הם לא נמצאים על שטחים שפלסטינים גרו בהם או עיבדו אותם, רובם אפילו לא נמצאים בתחומי פלסטין העתידית אלא באיזור לא ברור שכנראה אמור להיות איזור מפורז ואני בספק אם יש להם אפילו תביעה על לטרון או על כביש 1.

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
ימין קיצוני בשני הצדדים מסוכן באותה מידה.
רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ספטמבר 2017, 19:51 
סמל אישי של המשתמש
לא ברור כמה זה רציני
https://www.haaretz.co.il/news/politics/1.4473392
האו"ם הזהיר 150 חברות הפועלות בהתנחלויות שיוכנסו לרשימה שחורה; חלקן הודיעו שייצאו מישראל
הנציב העליון לזכויות האדם הודיע לחברות מישראל ומהעולם שהן עלולות להיכנס לרשימת חברות הפועלות בניגוד לחוק הבינלאומי. בכיר ישראלי: החברות אינן מבחינות בין ישראל להתנחלויות ומפסיקות לפעול בארץ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ספטמבר 2017, 22:22 
מצוין.
אם זו התחלת גישת "נעשה להם כמו לדרום אפריקה" - אני שמח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 ספטמבר 2017, 00:57 
סמל אישי של המשתמש
100%anti beitar כתב:
teknoboy כתב:
100%anti beitar כתב:
אף אחד שגר באזור ירושלים-מבשרת לא רואה בה התנחלות.

אף אחד?
טוב, אם אפילו הפלסטינים זורמים אז הפינה סגורה, לא?
אה רגע בעצם אולי לא

קודם כל אתה צודק, התכוונתי ליהודים...
בעיניי ההבחנה בין התנחלות ללא התנחלות היא יפה לריאל פוליטיק (וברור שיש לזה משמעות) אבל במהות מה יותר גרוע ביישוב שמעבר לקו הירוק לעומת שכונה בירושלים או בתל אביב שנבנתה על הריסות שכונה פלסטינית ב-48, או קיבוצים שנבנו על קרקע פלסטינית?
וכמובן כמובן שזה שמדובר ביישוב מבוסס וחילוני (עובדה שכתבתי כי אני יודע במקרה שהוא אחד מהיישובים המבוססים בארץ) לא הופך אותו למקום ראוי פחות לפגיעה לעומת התנחלויות דתיות, שחס וחלילה לא ישתמע שזאת הייתה הכוונה שלי.

אני מקווה שאני לא עושה טעות שאני נכנס לזה, אבל אני חייב להגיב לאמירה המקוממת הזו - אתה באמת לא רואה הבדל בין התנחלויות שגורמות לרצח, כליאה ודיכוי של מיליוני פלסטינים באופן ישיר, יום-יומי, במשך עשרות שנים ועד לרגעים אלה ולעתיד הנראה לעין, לבין יישובים שהוקמו לפני עשרות שנים על חורבות יישובים פלסטינים או קרקעות גנובות (בלי להתעלם מפשעי הציונות לפני 1967)? אתה באמת לא מבין את ההבדל בין מתנחל, שבעצם מגוריו בשטח כבוש גורם באופן ישיר לדיכוי של פלסטינים, לבין מישהו שאבות אבותיו השתלטו על קרקע או שעבר להתגורר ביישוב שפעם חיו בו פלסטינים, ולא גורם בכך שום רע לאף אחד?
אין משהו שיותר מוזיל את פשעי ועוולות הכיבוש (ונותן לגיטימציה להתנחלויות) מההקבלה שאתה עושה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 ספטמבר 2017, 01:26 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
100%anti beitar כתב:
teknoboy כתב:
100%anti beitar כתב:

אף אחד?
אה רגע בעצם אולי לא

בעיניי ההבחנה בין התנחלות ללא התנחלות היא יפה לריאל פוליטיק (וברור שיש לזה משמעות) אבל במהות מה יותר גרוע ביישוב שמעבר לקו הירוק לעומת שכונה בירושלים או בתל אביב שנבנתה על הריסות שכונה פלסטינית ב-48, או קיבוצים שנבנו על קרקע פלסטינית?
וכמובן כמובן שזה שמדובר ביישוב מבוסס וחילוני (עובדה שכתבתי כי אני יודע במקרה שהוא אחד מהיישובים המבוססים בארץ) לא הופך אותו למקום ראוי פחות לפגיעה לעומת התנחלויות דתיות, שחס וחלילה לא ישתמע שזאת הייתה הכוונה שלי.

אני מקווה שאני לא עושה טעות שאני נכנס לזה, אבל אני חייב להגיב לאמירה המקוממת הזו - אתה באמת לא רואה הבדל בין התנחלויות שגורמות לרצח, כליאה ודיכוי של מיליוני פלסטינים באופן ישיר, יום-יומי, במשך עשרות שנים ועד לרגעים אלה ולעתיד הנראה לעין, לבין יישובים שהוקמו לפני עשרות שנים על חורבות יישובים פלסטינים או קרקעות גנובות (בלי להתעלם מפשעי הציונות לפני 1967)? אתה באמת לא מבין את ההבדל בין מתנחל, שבעצם מגוריו בשטח כבוש גורם באופן ישיר לדיכוי של פלסטינים, לבין מישהו שאבות אבותיו השתלטו על קרקע או שעבר להתגורר ביישוב שפעם חיו בו פלסטינים, ולא גורם בכך שום רע לאף אחד?
אין משהו שיותר מוזיל את פשעי ועוולות הכיבוש (ונותן לגיטימציה להתנחלויות) מההקבלה שאתה עושה.

:ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 ספטמבר 2017, 01:41 
יובל כתב:
100%anti beitar כתב:
teknoboy כתב:
100%anti beitar כתב:

אף אחד?
אה רגע בעצם אולי לא

קודם כל, יש הבדל בעיניי וגם ציינתי את זה. התנחלויות הן גם גורם מכשיל לפתרון הראלי היחיד כרגע של שתי מדינות, וגם יוצרות אפרטהייד דה פקטו בשטחים הכבושים. מבחינה מוסרית מהותית? אין שום הבדל בין התנחלויות של 48 להתנחלויות של 67. זה אולי נוח לנו לחשוב ככה בשביל להרגיש פחות רע עם עצמנו. מתנחלים היום הם גם לא דור ראשון להתנחלויות, ולמה אתה מסיר אחריות מאנשים שאבות אבותיהם עשו נכבה? "לא גורם שום רע לאף אחד" נו בחייאת לכל אזרח ישראלי יש אחריות לכיבוש...
יש לנו המון אחריות ולא פחות מזו של מתנחלים, שחלק גדול מאוד מהם לא אידיאולוגיים ובכלל הגיעו מטעמים כלכליים או למשל כעולים חדשים מבריה"מ. ברור שאין לגיטימציה להתנחלויות, אבל אין לגיטימציה לציונות בכלל בעיניי. פתרון הוגן ואמיתי היה כולל שיבת פליטים למקומות שהאנשים שלא גורמים שום רע לאף אחד חיים בהם, למרות שאני לא מאמין שמתקנים עוול בעוול אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 ספטמבר 2017, 01:47 
דרך אגב זה מרגיש לי קצת מגוחך להיות מותקף כמגן התנחלויות, אני לא יודע מה הרקע שלכם אבל במשך שלוש ומשהו שנים הייתי פעיל בדרום הר חברון, בבילעין, נבי סאלח, שייח' ג'ראח... לא ממש צריך תזכורת לכמה הכיבוש וההתנחלויות גרועים :SMOKE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: די נחמד מה שקורה למתנחלים
הודעהפורסם: 28 ספטמבר 2017, 13:26 
איזה טור מטומטם, וואו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2017, 20:18 
סמל אישי של המשתמש
אז למי האשכול מתייחס?
מיהו מתנחל ?
האם זה אלו שיש להם כיפה על הראש ומצביעים ימין ?
האם זה אלו שגרים על אדמות שנכבשו על ידי מדינת ישראל ? מאיזו שנה ?

ככה נוכל באמת לדעת למי וכמה נחמד למתנחלים.

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2017, 20:24 
סמל אישי של המשתמש
נראה לי שכל אחד יכול לשים אסון שנראה לו נחמד וראוי לציון בהתאם להגדרה שלו למתנחלים.
תמיד אפשר גם לפתוח אשכול נוסף שמפרט אסונות נחמדים עם כותרת יותר ספציפית שמבהירה למי הוא מוקדש. אני לא איעלב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 30 ספטמבר 2017, 16:39 
סמל אישי של המשתמש
190 איש, 9 אחוז מהישוב, הצביעו מרצ. אם צריך עוד עדות לניתוק של מצביעי המפלגה הזו מהמציאות.

אגב, 5 מצביעים לרשימה. מת לשמוע את הסיפור שלהם.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 נובמבר 2017, 09:40 
סמל אישי של המשתמש
https://www.haaretz.co.il/news/politics/1.4608012
שני פצועים, אחד מהם באורח קשה, בפיגוע דריסה בגוש עציון
פלסטיני דרס בן 70 בצומת אפרת דרום ופצע אותו באורח קל. משם המשיך לצומת הגוש ודרס גבר בן 35, שמצבו מוגדר קשה. לפי צה"ל, הדורס יצא מרכבו עם סכין ורץ לעבר חיילים שירו בו. מצבו אנוש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 נובמבר 2017, 12:53 
מתי מתפנים מתל אביב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 נובמבר 2017, 18:51 
סמל אישי של המשתמש
בעיה. גם כשקורים שם דברים נחמדים התל אביבים לא רוצים להתפנות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2017, 13:13 
סמל אישי של המשתמש
מהיממה האחרונה
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 55,00.html
חברון: ישראלים חשודים ביידוי אבנים לעבר רכבים פלסטיניים
שישה צעירים ישראלים נעצרו בהפגנה בצומת אליאס בחברון במחאה על פינוי מבנה בנתיב האבות בגוש עציון. מהמשטרה נמסר כי הצעירים יידו אבנים לעבר כלי רכב פלסטינים בכביש. שישה נעצרו, שניים מהם בחשד שיידו אבנים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5050058,00.html
ילדים הותקפו באבנים ליד שכם, פלסטיני נהרג מירי מתנחל
תקרית קשה בשומרון: פלסטינים יידו אבנים לעבר קבוצת תלמידים שטיילה באזור הכפר קוסרא. בתגובה פתח מתנחל בירי ופגע בפלסטיני. משרד הבריאות של הרשות הודיע על מותו. שני ישראלים נפצעו באורח קל. אחד ההורים המלווים סיפר: "זרקו עלינו סלעים, האקדח שלי נלקח, והילדים ברחו למערה. היינו בסכנת חיים"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 דצמבר 2017, 08:30 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
מהיממה האחרונה
תקרית קשה בשומרון: פלסטינים יידו אבנים לעבר קבוצת תלמידים שטיילה באזור הכפר קוסרא. בתגובה פתח מתנחל בירי ופגע בפלסטיני. משרד הבריאות של הרשות הודיע על מותו. שני ישראלים נפצעו באורח קל. אחד ההורים המלווים סיפר: "זרקו עלינו סלעים, האקדח שלי נלקח, והילדים ברחו למערה. היינו בסכנת חיים"

אני תוהה מתי יגלו לכולם שהגרסה המתנחלית שקרית, והאם זה יעניין מישהו שנרצח פלסטיני לחינם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 דצמבר 2017, 08:47 
סמל אישי של המשתמש
אדום נחמד כתב:
הפועל כתב:
מהיממה האחרונה

אני תוהה מתי יגלו לכולם שהגרסה המתנחלית שקרית, והאם זה יעניין מישהו שנרצח פלסטיני לחינם.
מי שרוצה לדעת כבר יודע. הרוב לא רוצים לדעת.

נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 דצמבר 2017, 10:49 
סמל אישי של המשתמש
יגלו באותו יום שיגלו שעל יהודים-ישראלים שמיידים אבנים אסור לירות ועל פלשתינים כן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 דצמבר 2017, 11:52 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
יגלו באותו יום שיגלו שעל יהודים-ישראלים שמיידים אבנים אסור לירות ועל פלשתינים כן.
חשבתי שזה קומון קנולדג' :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 דצמבר 2017, 14:24 
אדום נחמד כתב:
הפועל כתב:
מהיממה האחרונה

מה אתה יודע שאחרים לא יודעים? אני כרגע יודע רק את גרסת המתנחלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 דצמבר 2017, 14:37 
סמל אישי של המשתמש
אדום מטלי כתב:
אדום נחמד כתב:
הפועל כתב:
מהיממה האחרונה

מה אתה יודע שאחרים לא יודעים? אני כרגע יודע רק את גרסת המתנחלים.
גרסת הפלסטינאים היא שהמטיילים נכנסו לשטח חקלאי, בעל השטח התעמת איתם והם, בתגובה - ירו בו למוות מול בנו בן ה6.
רק אז, אחרי הירי, יצאו לקראתם תושבי הכפר הזועמים ותקפו אותם באבנים

אגב, זה גם מסתדר קצת עם מה שטוענים תושבי ההתנחלות הסמוכה, שמדובר בכפר ידידותי עם תושבים שלבים ולא קיצוניים, ושהמטיילים, תושבי יצהר, חיפשו פרובוקציות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 דצמבר 2017, 14:54 
איפה יש סימוכין או עדות כזו (לא שזה נראה לי מופרך, כמובן)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 דצמבר 2017, 16:14 
סמל אישי של המשתמש
אדום מטלי כתב:
איפה יש סימוכין או עדות כזו (לא שזה נראה לי מופרך, כמובן)?
עדות שנתקלתי בה בפייסבוק:

תקראו - האמת בפרצוף.
אהלן חברים! אני חייב לשתף אתכם באירוע שהתרחש היום ביישוב שלי, אך לפני זה אתן הקדמה קטנה .
אני נולדתי וגדלתי במגדלים אני חי פה כבר 27 שנים בסמוך לישוב שלי במרחק של אולי כ300 מטר שוכן כפר ששמו הוא קוסרא .
(אני חייב לציין שאני עצמי נכנסתי מאות פעמים לכפר ומעולם לא קרה דבר ולא חשתי סכנה, אפילו לפני כ4 שנים כאשר היתה פה סופת שלגים נוראית וכל הצירים נחסמו ולא היה חשמל חברינו מקוסרא באו עם שופלים ופינו לנו את הצירים כדי שנוכל להתפנות )
אנחנו והכפר השכן שלנו חיים בשלום ואף שיתוף פעולה יחסי כבר 30 שנים ,מעולם לא היו לנו תקריות עם הכפר השכן שלנו, אפילו בתקופת האינתיפאדה חיינו בשלום יחסי !
אז ככה היום בבוקר הגיעו לפה כמה נערים שאפילו לא תושבי הישוב הם תושבי ישוב יצהר ! בליווי של כמה מבוגרים עם נשקים .
הם החליטו לעשות "טיול" בר מצווה כשהם נכנסים חמושים לתוך הכפר במטרה אחת בלבד ליצור פרובוקציה !
אני פשוט בהלם שאני קורא בחדשות "שהותקפו נערים על ידי "מחבלים" זה פשוט שקר מוחלט ! וכואב לי לראות שאנשים טובים שחיינו בשכנות כזאת טובה מציורים כמפלצות כי נכנסו להם לבית נוער גבעות קיצוני שכל המטרה שלו היא לייצר מלחמה ! הישוב שלי (מגדלים) עד לפני כ3 שנים היה ישוב חילוני בציווינו ולפני כ3 שנים חלה פה השתלטות ע"י גרעין דתי קיצוני !
היום הם שולטים בוועד של הישוב והם רוב פה למרות שהורי והורי חברי הם אלה שהקימו את הישוב !
לא יכולנו לעצור את הכניסה מכלל סיבות אבל בעיקר בגלל שכל המהלך הזה נוהל ע"י גורמים בעל מימון עצום !!
אני מקווה שהאמת תצא לאור כי חבל שאנשים טובים סובלים בגלל מחרחרי מלחמה זה איזור מדהים וחבל שהקיצוניים הורסים גם לפלסטינים וגם לישראלים שחיים פה את אורח החיים השקט שלנו !
בנוסף אני חייב לציין ש"טיול" זה לא אושר ע"י אף גורם מוסמך בצהל !
ואף גורם ביטחוני לא ידע על היות ה"מטיילים" באיזור הכפר !
מאת מוריס שושנה, איש אמיץ ורודף אמת.
ליבי עם משפחת הנרצח מקוסרא, עם מוריס ומשפחתו וכל המבקשים שלום

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 דצמבר 2017, 16:26 
סמל אישי של המשתמש
:cry:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 דצמבר 2017, 20:23 
תודה.

https://www.facebook.com/moris.shoshana/posts/10215875389026192?pnref=story

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: די נחמד מה שקורה למתנחלים
הודעהפורסם: 03 דצמבר 2017, 20:58 
סמל אישי של המשתמש
גם בלי העדות הסותרת, סיפור המתנחלים מגוחך מיסודו.
כאילו, מאה פלסטינים באו לעשות לינץ' בשבעה ילדים ומבוגר, חטפו לו את הנשק, והסיפור הסתיים בפלסטיני מת בן 50 ומתנחל פצוע?
רק סתום מוחלט, או ציוני, יאמין לבדיה הזו בדיפולט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 דצמבר 2017, 22:15 
חטפו להם את הנשק ואז ירו בעצמם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 דצמבר 2017, 23:03 
אדום נחמד כתב:
גם בלי העדות הסותרת, סיפור המתנחלים מגוחך מיסודו.
כאילו, מאה פלסטינים באו לעשות לינץ' בשבעה ילדים ומבוגר, חטפו לו את הנשק, והסיפור הסתיים בפלסטיני מת בן 50 ומתנחל פצוע?
רק סתום מוחלט, או ציוני, יאמין לבדיה הזו בדיפולט

סיפור לא כל כך מגוחך, ובוא לא נעשה מכל הפלסתינים צדיקים... אם אתה היית רואה איך משפילים את ההורים שלך כל החיים גם אתה לא היית צדיק.
על כל פנים, גם אם הסיפור נראה לא אמין, אני יכול להגיד שאני לא מאמין לו, אבל לא יכול לסתור אותו. עדיף לי עדויות הפוכות ונחרצות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 666 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 27 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: