תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 11 מאי 2024, 10:54

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 6 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: תאילנד ביולי
הודעהפורסם: 31 מאי 2017, 22:02 
נוסעים תחילת יולי, ידוע שזו לא העונה הכי טובה אך אין לנו ברירה
נוסעים די בספונטניות ובלי לתכנן הרבה, אשמח לכמה עצות זהב ונצא לדרך

אורך הטיול: 22-28 ימים
המלצות לאיים לא יקרים מידי יתקבלו בברכה!
תודה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: תאילנד ביולי
הודעהפורסם: 02 יוני 2017, 19:22 
בעיקרון הטיסה נוחתת בבנגקוק,
אחרי טיסה ארוכה אני העדפתי לישון לילה בבנגקוק ולטוס למחרת לאיים שבדרום (פוקט, קוסמוי, קופנגן, קופיפי ...)
אבל יש כאלה שיעדיפו לשמור את בנגקוק לסוף בשביל הקניות.

לגבי הצפון אני לא יודע ולא הייתי, אבל הבנתי מחלק מהאנשים שמדהים שם וחלק אמרו שמעפן, עדיף לשמוע ממישהו שהיה.

לדעתי על מנת לבנות טיול כדאי לציין אם אתה נוסע עם בת זוג או עם חבר\חברים.
הטיול מעט שונה, בעיקר במקומות הלינה, אבל גם ביעדים .
(מלבד היעדים שסביר שתגיע אליהם בכל אופן-קוסמוי, קופנגן ובנגקוק.)

אגב, לגבי עניין העונה,
מהניסיון שלי זה ממש חארטה.

הייתי פעמיים- פעם אחת בפברואר ("שיא העונה") ופעם אחת בסוף ספטמבר ותחילת אוקטובר (מה שנחשב לעונה עם הכי הרבה גשמים אם אני לא טועה).

בפברואר מתוך חודש היו שבועיים גשומים ולא נעימים, בספטמבר זכור לי רק יום אחד של גשם והיה מזג אוויר מדהים והמון המון צעירים שיש להם חופש מהאוניברסיטאות.

בניגוד לאירופה, שסביר שאם תטוס בינואר תקבל מזג אוויר קר , בתאילנד יש קצת יותר אלמנט של מזל, קשה מאוד לחזות את מזג האוויר ובהמון מקרים יש הבדלים במזג אוויר ובמשקעים , אפילו אם תסתכל בצהריים איזה מזג אוויר צפוי לערב של אותו יום, לא בהכרח זה מה שתקבל בפועל.

חוץ מזה שתאילנד מדהימה כל השנה ואני משוכנע שתהנו.

יכול להמליץ על מלונות ומסעדות טובות, במחירים טובים, ביעדים שהייתי בהם, אבל לבנות מסלול זה עניין מאוד אינדיבידואלי ותלוי מאוד במה אתה\אתם אוהבים.

לדעתי תתחילו מלהחליט אם אתם רוצים או לא רוצים להגיע לצפון , כי מניח שאם זו פעם ראשונה שלכם אתם בהחלט תגיעו לאיים (לפחות לחלקם) , ובבנגקוק בכל מקרה תתחילו ותסיימו את הטיול.

מוזמן לפנות אלי לכל שאלה.

תהנו!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יוני 2017, 10:36 
אני הייתי בפברואר והיה מזג אוויר מדהים.
לדעתי הצפון ממש שווה, פאי זו עיר קטנה ויפה שלידה במרחק נסיעת קטנוע קצרה יש מעיינות חמים שכיף בהם, ובכללי זו עיר חמודה.
הכל מאוד תיירותי בתאילנד אז אל תצפה למצוא מקום לא תיירותי שם.
חוץ מזה בקו טאו יש מלא צלילות נחמדות ויש שני בתי קפה שמציעים שייק פטריות היי טיימס והייר גראונד או משהו בסגנון ששם גם אפשר לעשן חופשי (יעד אהוב בקרב הישראלים המטיילים) שני בתי הקפה נמצאים במקומות גבוהים על רכס ההרים ויש שם נוף יפה מאוד.
בקו פנגאן יש את המסיבות פול מון האלף מון ו נו מון(היה חסר גם שיעשו קווארטר מון ו3/4 מון) אבל אם לא רוצים את הבלגאן אפשר לקחת סירה ולהגיע לחופים הרבה יותר שקטים ומבודדים שהישראלים לא ממש מגיעים אליהם ושם מאוד נחמד אפשר למצוא יוגה מצויינת חופים אדירים ושקט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יוני 2017, 11:36 
סמל אישי של המשתמש
לא הייתי באיים (אבל הייתי באיים בקמבודיה, מומלץ מאוד בהזדמנות אחרת)
עשיתי חמישה ימי אטרקציות בצפון ועוד שבוע וחצי בפאי בחודש מרץ האחרון, לטעמי לא לפספס את הצפון.

אטרקציות בצ'אנג מאי שעשיתי:
- אימון אגרוף תאילנדי - Lanna muay thai
לא מדובר בצפייה בקרב אלא אימון ממש. המכון מקצועני אבל המדריכים הסבירו לנו את התנועות ולאחר מכן נלחמנו בהם. על הבחורה שגררה אותי לשם במחשבה שזה מקום לתיירים עוד ריחמו, אני אכלתי מכות. לא כאב (הכפפות מרופדות) והייתה חוויה נדירה. כל יום בין 1600-1900, 450 באט, לא נרשמנו מראש ופשוט באנו. ב grab יצא זול מאוד לשני הכיוונים למרות שמדובר בנסיעה של רבע שעה - עשרים דקות.
- חוות הפילים ma naem - חווה טיפולית לפילים שנקנים מקרקסים ומשוקמים שם. ביקור של יום שלם יקר מאוד (2000 באט) וכולל ארוחת צהרים, האכלה ורחצה של הפילים (גם הפילים ירחצו אתכם), למידה עליהם וקצת עבודת גן עם עצי בננה כדי שיהיה להם מה לאכול. יש אפשרות להתנדב כמדריך במקום לתקופות קצרות.
- שוק Mueang Mai Market - שוק תאילנדי שהגענו אליו במסע אחרי עוגיות אננס משוגעות שהכרנו בחוות הפילים. יש שם הכל במחירים בלתי נתפסים כמעט, הבנו שבתי העסק קונים משם דברים ואז מוכרים לתיירים. ותקנו את עוגיות האננס המושלמות האלה, הסתובבתי עם קופסת עוגיות חודשיים.
- שוק הלילה כמובן, אחלה מקום לקניות שטויות לא הכרחיות. תתמקחו
- אם אתם באזור של Julie's - גסטהאוס במרכז העיר העתיקה -
תאכלו שם. אין מה לבוא במיוחד אבל יש להם כמה מנות נהדרות (מרק עגבניות וקרם, הפיצה על בגט בתוספת טונה או כל מה שתרצו, הבנתי שגם הבשר סבבה)
- אומגות - אני עשיתי ב Dragon Flights, נהניתי מאוד. פחד גבהים קיצוני עשוי להיות בעיה בעיקר בחלק קצר אבל משמעותי שכולל נפילה כלפי מטה. אישית ממליץ. יקר - 1700 באט לחצי יום כולל אוכל מים וחולצה.
- יציאות - המון פאבים בתפר של העיר העתיקה והשוק; יש מתחם יציאות בתוך העיר העתיקה (חפשו את האזור של Zoe In Yellow) - מדובר באזור שהמון תאילנדים יוצאים אליו ולא רק תיירים
- בסיבוב השני בצ'אנג מאי נסעתי עם חברים דרך סוכנות 669 לראות קרב איגרוף - היה מאכזב קצת.
- בית חב"ד עם אוכל סביר למי שצריך בשר ואוכל כשר

לגבי פאי - אני יכול להעתיק גם משם את סיפור הדרך שלי אבל זאת חפירה אחושרמוטה. פשוט תגיעו אם יש לכם זמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 03 יוני 2017, 13:03 
סמל אישי של המשתמש
מצטרף להמלצות על צ'אנג מאי, רוב הטיולים בצפון יוצאים משם והעיר עצמה מאוד ידידותית וזולה בטירוף, אל תוותרו על מסעדה בשם The whole earth שמשלבת אוכל תאילנדי והודי.
באופן כללי מסלול מומלץ לטיול זה נחיתה בבנגקוק, לילה אחד בעיר ואז טיסה לצפון (בנגקוק-צ'אנג מאי זה שעה וארבעים בערך, בנגקוק איירוויס אחלה חברה), להיות שבועיים-שלושה באזור ואז טיסה ישירה לאחד האיים.
לגבי מזג אוויר, זו אמנם לא העונה אבל גם אם יש יום או יומיים של גשם מהר מאוד מתחמם ואפשר להמשיך בטיול. אה, ותאכלו הרבה פירות טרופיים. זה ליגה אחרת בטעם ובמחיר ממה שיש פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 יוני 2017, 13:50 
עוד דבר לגבי טיסות הפנים- עדיף לדעתי לסגור באתר שבו ניתן לראות מראש את סוג המטוס.
המחירים למטוסים גדולים ולמטוסי פרופלור זהים אבל לטעמי הבדל עצום.

במזג אוויר גשום\ שיש רוחות- מטוסי הפרופלור טסים מתחת לעננים ומרגישים מאוד מאוד את הרוחות ואת הגשמים והברקים- חוויה מאוד לא נעימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 6 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 25 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: