תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 מרץ 2024, 16:13

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 3328 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: President Trump
הודעהפורסם: 07 נובמבר 2020, 18:42 
סמל אישי של המשתמש
גם AP וגם CNN החליטו שפנסילבניה סגורה והכריזו על ביידן כנשיא.
גם CBS, ABC ו NBC.
גם FOX.

נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 נובמבר 2020, 18:48 
סמל אישי של המשתמש
KingAlpaca כתב:
KingAlpaca כתב:
הגברת השמנה מתחילה להתחמם.

עולה במדרגות לבמה.

מזמרת כמו פאברוטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 נובמבר 2020, 18:56 
סמל אישי של המשתמש
its-sick כתב:
גם AP וגם CNN החליטו שפנסילבניה סגורה והכריזו על ביידן כנשיא.
גם CBS, ABC ו NBC.
גם FOX.

FOX הגדילו והכריזו שגם נבאדה של ביידן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 נובמבר 2020, 19:01 
יאללה ביי, סייקו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 נובמבר 2020, 19:51 
סמל אישי של המשתמש
אשכרה יש סיכוי ליותר מ-300 אלקטורים לביידן. מעולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 נובמבר 2020, 23:02 
למבינים פה - מדוע חלק מהציבור וכלי התקשורת חושבים שביידן רע למדינת ישראל וטוב לאיראן ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 נובמבר 2020, 23:07 
מה זה אומר להיות רע למדינת ישראל? ממתי מדינת ישראל זה יישות מאוחדת שכולם בה מסכימים על מה טוב ומה רע בשבילה?

אני חלק ממדינת ישראל ולדעתי יהיה טוב למדינת ישראל אם יכריחו אותנו לצאת מההתנחלויות וישימו עלינו סנקציות על ממשל האפרטייד. הרבה לא יסכימו איתי. אין פה קונצנזוס.

חוץ מזה שג'ו ביידן הוא אחד מהסנטורים הכי "פרו ישראליים" בהיסטוריה של הסנאט האמריקאי ואולי אפילו נמצא מימינו של טראמפ בנושא של ישראל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 נובמבר 2020, 23:15 
סמל אישי של המשתמש
זה פשוט כי הצליחו לבלבל אותנו כאילו מה שטוב ל*נתינהו* טוב לישראל ולהיפך
טראמפ היה מעולה לנתניהו (ולעיתים האינטרס של נתניהו חפף לזה של ישראל אז יצא טוב)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 04:09 
סמל אישי של המשתמש
pelegs כתב:

רוב הסיכויים (אבל עוד לא סגור) זה שזה יסתיים בדיוק באותו הפרש אלקטורלים שהוא ניצח את הילארי.
חבל שלא רק אחד יותר. סתם כדי לעצבן אותו עוד קצת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 09:14 
נשיא מעולה שהציל כאן חיי אדם,מדיניות חוץ מעולה במזרח התיכון,הכי טוב שהיה לישראל EVER.מבאס שהתקשורת החולנית ניצחה.לפחות נתן פייט חזק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 11:09 
red in blood כתב:
pelegs כתב:

רוב הסיכויים (אבל עוד לא סגור) זה שזה יסתיים בדיוק באותו הפרש אלקטורלים שהוא ניצח את הילארי.
חבל שלא רק אחד יותר. סתם כדי לעצבן אותו עוד קצת.

אני דווקא קיוויתי שזה יסתיים 270-268
היה מעצבן אותו הרבה יותר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 11:34 
סמל אישי של המשתמש
JR12 כתב:
נשיא מעולה שהציל כאן חיי אדם,מדיניות חוץ מעולה במזרח התיכון,הכי טוב שהיה לישראל EVER.מבאס שהתקשורת החולנית ניצחה.לפחות נתן פייט חזק.

הצהרה מעניינת. במה הוא טוב יותר מניקסון למשל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 11:48 
לא יודע מי זה ניקסון ולא מעניין אותי,הכיר ברמת הגולן,הכיר בשגרירות בירושלים,הרגיע את מעשי הזוועה באיזור ההזוי הזה(כמה שאפשר),הפלסטינאים בשקט יחסי,אין מלחמות ושפיכות דמים מיותרת,יש נורמליזציה עם כמה וכמה מדינות בלי ויתורים מיוחדים,אפילו השקל וחצי בבורסה שהשקעתי עשה כמה לירות.
למרות תקשורת מוטה ברמת ההזייה והתגייסות חולנית נגדו הוא לא הובס.זה היה צמוד,55% 45% כזה.
הפועל מתי שאתם תבינו שאנשים פשוטים כמוני לא מתעניינים בקשקושים בטוויטר ובהקלטה שהוא תפס למישהי פוסי לפני 40 שנה אלא במה שהבן אדם עושה בתכלס אז אולי תצליחו לחזור לשלטון.
להתנשא,ללעוג ולא להכיר בבחירה של הצד השני רק עושה את האפקט ההפוך.
דיברתי עם כמה וכמה אמריקאים יהודים כאן בארץ,לא שמעתי טיעון אחד הגיוני נגד טראמפ.אחד.רק טוויטר בן אדם נורא וכל מיני קשקושים לא רלוונטים כאילו שהבן אדם נכנס איתכם למיטה.
ד"א,אתה יודע שהוא הכפיל(!)את התקציב למלחמה בסחר בנשים?נו,מישהי מהצד השני תמכה בו?הכירה בזכותו כנשיא בכלל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 12:06 
סמל אישי של המשתמש
JR12 כתב:

למרות תקשורת מוטה ברמת ההזייה והתגייסות חולנית נגדו הוא לא הובס.זה היה צמוד,55% 45% כזה.

נתייחס שניה לדבר הזה (כי השאר זה עוד איכשהו עניין של פרשנות, זה ממש לא) - אתה מודע לזה שזה גם מה שהסקרים והתקשורת פחות או יותר טענו, כן?
לתת למישהו אחוז גבוה לנצח לא אומר שאתה חושב שהוא ינצח בפער האחוזים הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 12:07 
אחוזי האבטלה אצל טראמפ ירדו באחוז עד הקורונה(3.5 לעומת 4.5 בסוף קדנציית אובמה),מבדיקה קטנה באינטרנט
הוא שטן,לא?החריב את האנושות??

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 12:09 
התקשורת לא הכירה בקיום שלו מהרגע הראשון.לא שם ולא בארץ.בדיחה.
הפרשנים הליצנים פה בארץ(נראה לי שזה בעיקר הדפקט שהאשים את ליצמן בפגיעה ביחסים הדיפלומטיים עם סין כשהוא סגר את הטיסות משם בתחילת הקורונה)אמרו בגאווה שאין לטראמפ שום סיכוי.

בזו למצביעים שלו,חצי מארהב הצביעה לו והם בקושי מודים בזה מול המצלמות.פשוט הזייה.

נערך לאחרונה על ידי JR12 בתאריך 08 נובמבר 2020, 12:12, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 12:11 
סמל אישי של המשתמש
JR12 כתב:
נשיא מעולה שהציל כאן חיי אדם,מדיניות חוץ מעולה במזרח התיכון, הכי טוב שהיה לישראל EVER. מבאס שהתקשורת החולנית ניצחה.לפחות נתן פייט חזק.

איך אתה יכול לדעת אם הוא הנשיא הטוב ביותר ever אם אתה אפילו לא יודע מי היה נשיא לפני נניח חמישים או 47 שנה* וזה גם לא מעניין אותך, לדבריך?

*תקופה לא פחות קריטית לקיום המדינה, כפי שאני בטוח שאתה זוכר

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 12:41 
JR12 כתב:

מה שאנשים בארץ מתעקשים לא להבין זה שמה שטוב לישראל לא ממש מזיז תביצה לאמריקאים בקושי ליהודים אמריקאים זה מזיז (לא ישראלים שעברו לשם שגם הם ברובם תומכים בדמוקרטים) ואפשר להתווכח האם טראמפ הוא באמת טוב לישראל (פחחחחחחח) אובמה הגדיל באופן חסר תקדים את כספי הסיוע ומה אומרים בארץ? שהוא וביידן עוכרי ישראל האריס נשואה ליהודי והיא אנטישמית עוכרת ישראל :LOL2:

טראמפ שבשביל לזכות בעוד 4 שנים בבית הלבן יחד עם ביבי בלי לדבר עם מערכת הביטחון הסכים למכור F35 לאמריתים ומה זה בעצם אומר לכל האזור? תצטלמו עם ישראלים ותקבלו טכנולוגיות צבאיות מתקדמות מה בעצם מונע מהמצרים והירדנים לקבל היום F35 ולסעודים לקבל מחר? וכל זה בלי לומר מילה על תקריות אנטישמיות בבתי כנסת ושכונות יהודיות וכמובן בלי להזכיר את כל התקריות של המשטרה עם הקהילה השחורה שהוא בקושי מגנה אם בכלל.
עכשיו בקשר לתקשורת החולנית התקשורת שם לא מדברת על יחסי ישראל ארה"ב בכמויות שכאן בטוחים שמדברים על זה אנחנו לא כאלה מעניינים כמו שאנחנו בטוחים שאנחנו. אפילו FOX לא מסכימים עם הגישה שלו עכשיו ואפילו הם אמרו שהוא משקר בנאום שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 13:43 
אל תשכחו מי היה יכול להיות הנשיא הכי אנטישמי אי פעם - ברנרד סנדרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 13:46 
סמל אישי של המשתמש
עם כל השמחה,
עדיין קצת עצוב לי שזה לא הוא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 14:17 
משתמע פה מאנשים כאילו היה נשיא אמריקאי לא גרוע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 14:42 
John Brown:
הייתי משתתף בצערם של חברי מהימין בישראל על לכתו של טראמפ, אבל זה יום פטירתה בלועזית של לאה אימנו. סליחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 15:26 
אדום מטלי כתב:
John Brown:
הייתי משתתף בצערם של חברי מהימין בישראל על לכתו של טראמפ, אבל זה יום פטירתה בלועזית של לאה אימנו. סליחה.

לא רע :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 16:13 
סמל אישי של המשתמש
100%anti beitar כתב:
משתמע פה מאנשים כאילו היה נשיא אמריקאי לא גרוע

זה מה שטענתי כבר כמה פעמים. מאחורי מסך הפופוליזם שלו, טראמפ היה הנשיא הכי טוב לשמאל המקורי, זה של שנות ה-60\70. הוא הנשיא הכי פציפיסט שהיה כאן (והעובדה שהוא התהדר בכמה טילים על בסיסים בסוריה מוכיחה את זה). מספיק לזכור את הטריליונים שהלכו למלחמות בעיראק ואפגניסטן, את החוק שפגע באופן אנוש בזכויות האזרח אחרי 11 בספטמבר ואת חיסולי המל"טים שהרקיעו שחקים בתקופת אובמה.

"לא יעלה בדעתך לומר כי יראת ה' היא מעלה באדם ומי שאין בו יראת ה' הוא גם כן אדם, אלא שחסר לו מעלה... על זה בא הכתוב להשמיענו שאינו כן, כי מי שאין בו יראת שמים אינו אדם כלל, רק בעל חיים." הגאון ר׳ אלחנן וסרמן הי"ד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 16:30 
היה נשיא פציפיסט..נו בחיאת. אתה אשכרה מאמין לשטויות שאתה כותב?

אני לא מספיק בקיא בפוליטיקה הפנימית בארה"ב בשביל שבאמת תהיה לי דעה על מה שטראמפ עשה כלפי פנים, אבל העובדה שהציבור האמריקאי התגייס בצורה כזו להחליף אותו, מדבר בעד עצמה.

מעבר לכך אני לא זוכר הרבה שנים כזה נשיא עילג, בור וגס רוח. הוא היה אוהד ישראל, את זה אי אפשר לקחת ממנו, אבל כך גם רוב נשיאי ארה"ב לדורותיהם. הוא רק היה קצת יותר פופוליסט בהיבט הזה, אני בספק אם איזה מהצעדים שעשה באמת הביא תועלת לישראל בטווח הארוך.

מעבר לכך שמדובר בשוביניסט, במנהיג שתחתיו חל גידול משמעותי בגלי האנטישמיות, נשיא שהפקיר את נושא איכות הסביבה, בז למדענים, בז ללהט"ב. טיפוס די נבזי בגדול. איך אפשר לתמוך באדם כזה באמת נבצר מבינתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 16:46 
סמל אישי של המשתמש
בסופו של דבר המעשה הכי חשוב שהוא עשה למען ישראל היה חיסול קאסם סולמני ואת זה הוא לא עשה "לכבודנו"
אלא בעיקר כי הוא אדם שטחי, שולף מהמותן (גם אמירות דוחות) אימפולסיבי וחסר סבלנות לתהליכים, למידה, או חשיבה מסודרת.

במקרה הזה זה עזר לנו, אבל כשהוא החליט בין לילה להוציא את הצבא מסוריה ואח"כ מהמובלעת הכורדית זה עשה לנו נזקים די גדולים.

אבל שוב, כששופטים כל דבר לפי 'האם זה טוב לנתניהו*' או לא אז קל להתבלבל...

כשנתניהו = ישראל כמובן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 17:17 
סמל אישי של המשתמש
נועם שחם כתב:

אני לא מספיק בקיא בפוליטיקה הפנימית בארה"ב בשביל שבאמת תהיה לי דעה על מה שטראמפ עשה כלפי פנים, אבל העובדה שהציבור האמריקאי התגייס בצורה כזו להחליף אותו, מדבר בעד עצמה.

מעבר לכך אני לא זוכר הרבה שנים כזה נשיא עילג, בור וגס רוח. הוא היה אוהד ישראל, את זה אי אפשר לקחת ממנו, אבל כך גם רוב נשיאי ארה"ב לדורותיהם. הוא רק היה קצת יותר פופוליסט בהיבט הזה, אני בספק אם איזה מהצעדים שעשה באמת הביא תועלת לישראל בטווח הארוך.

מעבר לכך שמדובר בשוביניסט, במנהיג שתחתיו חל גידול משמעותי בגלי האנטישמיות, נשיא שהפקיר את נושא איכות הסביבה, בז למדענים, בז ללהט"ב. טיפוס די נבזי בגדול. איך אפשר לתמוך באדם כזה באמת נבצר מבינתי.

למען ההגינות, גם השמאל של פעם היה גזעני, הפקיר את נושאי איכות הסביבה ובז ללהט״בים.
אבל העניין הוא שזה לא ״השמאל האמיתי״. השמאל התפתח מאז, וטוב שכך.
אם טראמפ עונה לשמאל של אז, הוא היה צריך לרוץ אז, לא עכשיו.
עכשיו הוא סתם פאשיסט מסריח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 19:41 
סמל אישי של המשתמש
JR12 כתב:

הפועל מתי שאתם תבינו שאנשים פשוטים כמוני לא מתעניינים בקשקושים בטוויטר ובהקלטה שהוא תפס למישהי פוסי לפני 40 שנה אלא במה שהבן אדם עושה בתכלס אז אולי תצליחו לחזור לשלטון.

אין לי מושג איך אני אצליח לחזור לשלטון בארה"ב, אני אפילו לא אזרח אמריקאי. ובעיקר אין לי מושג איך אתה מתגאה בכך שאתה לא מכיר עובדות די בסיסיות ובכל זאת מצהיר הצהרות מפוצצות. אתה מתלהב מטראמפ כי אתה חושב שהוא טוב לישראל, זה בסדר. זה לא אומר שאתה צריך (כמוהו) להתגאות בזה שאתה בור ואין לך מושג מכלום. בכוונה נתתי את הדוגמה של ניקסון, כי הוא גם מאד מפורסם (מסיבות שליליות בעיקר), וגם אשכרה הציל את התחת של ישראל עם רכבת אוירית מטורפת של נשק בתחילת מלחמת יום כיפור כשישראל נתפסה עם המכנסים למטה. משהו שנראה לי שכל אחד יסכים שרק הוא בפני עצמו כבר הופך אותו ליותר טוב לישראל מכמעט כל נשיא מאז קום המדינה. עם כל הכבוד להעברת השגרירות לירושלים.

וסליחה מראש, אבל אם אני כבר "מתנשא" אז עד הסוף, ואחרי שנתת לי עצה לחיים אני מרגיש שיש גם לי מקום לתת אחת לך - אם אתה רוצה שאנשים יתייחסו אליך ברצינות וכאדם בוגר ואינטליגנטי אל תתגאה בזה שאתה בור, וכשמעמתים אמירות חסרות כיסוי שלך עם המציאות אל תתגאה בכך שאין לך מושג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2020, 21:18 
סמל אישי של המשתמש
נועם שחם כתב:

שוב, אתה מוכיח את מה שאני אומר. הסגנון שלו השתלט על המהות. במהות, לפחות ביחסי חוץ (להוציא את המדיניות כלפי ישראל), טראמפ הוא שמאל שרחוק כמזרח ממערב מרפובליקנים קלאסיים כמו דיק צ'ייני (בנושאי ביטחון) או מייק פנס (בנושאי דת). הוא ימין אמיתי בכל מה שקשור להגירה ומדיניות כלכלית, זה כן. בהקשר הזה אצטט את ג'מאל זאחלקה "לא אלה ששרים 'מוות לערבים' הם אלו שלקחו לנו את הארץ, אלו שאמרו 'הבאנו שלום עליכם', כל כפר ערבי באו וכבשו אותו". ג'מאל ואני מסתכלים על המהות ולא על הסגנון.

"לא יעלה בדעתך לומר כי יראת ה' היא מעלה באדם ומי שאין בו יראת ה' הוא גם כן אדם, אלא שחסר לו מעלה... על זה בא הכתוב להשמיענו שאינו כן, כי מי שאין בו יראת שמים אינו אדם כלל, רק בעל חיים." הגאון ר׳ אלחנן וסרמן הי"ד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2020, 07:32 
האמת שזה נכון שטרמפ היה מאוד זהיר בהפעלת כוח אמריקאי. זה שילוב של פחדנות, עצלות, ואולי שחיתות. הרבה יותר קל לא לעשות כלום מאשר לעשות דברים וטרמפ בגדול, אם שמים בצד את הדיבורים, לא עשה הרבה. הוא באמת מאוד רחוק מהימין של בוש וצ'ייני במובן הזה.
אבל אם שמים את הנושא הזה בצד (וזה נושא שבגדול לא ממש מזיז לאמריקאים), בשאר הדברים הוא בהחלט ימין אמריקאי קיצוני. זה בטח ובטח בענייני דת (היחיד שאפילו טיפה מתקרב אליו הוא בוש, אבל האמת שהוא ימין ממנו), אבל גם בענייני מיסים, הגירה, יחס למיעוטים, איכות הסביבה וכו'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 3328 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: