תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 04 יוני 2024, 05:19

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 11 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: אטמי אוזניים
הודעהפורסם: 10 נובמבר 2016, 15:32 
סמל אישי של המשתמש
האם קיים דבר כזה אטמי אוזניים שמונעות כמעט כל רעש אפשרי או מה שנקרא ״הופכות אותך לחירש״?
יש כמה פרויקטים של בניה ממש לידי ואני עושה משמרות לילה וישן בימים וזה פשוט בלתי נזבל וכמעט כל אטם אוזניים רגיל שניסיתי מסופר פארם או משהו בסגנון פשוט לא עוזר.
תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: אטמי אוזניים
הודעהפורסם: 10 נובמבר 2016, 17:39 
חזוקה כתב:
האם קיים דבר כזה אטמי אוזניים שמונעות כמעט כל רעש אפשרי או מה שנקרא ״הופכות אותך לחירש״?
יש כמה פרויקטים של בניה ממש לידי ואני עושה משמרות לילה וישן בימים וזה פשוט בלתי נזבל וכמעט כל אטם אוזניים רגיל שניסיתי מסופר פארם או משהו בסגנון פשוט לא עוזר.
תודה.

יש - כאלו של אנשים שנמצאים ליד מטוסים/במטווחי ירי
זה אוזניות גדולות בעצם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 11 נובמבר 2016, 01:14 
לירון, איך הוא יצליח לישון עם זה?

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 11 נובמבר 2016, 01:41 
יש אוזניות מבטלות רעש.
אלה הן אוזניות הכוללות מיקרופונים המקשיבים לסביבה ומשדרים לאוזן צלילים בתדרים מנוגדים לרעש.
לא ניסיתי מעולם ואני לא יודע עד כמה הן יעילות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 נובמבר 2016, 12:21 
אוזניות ש"הופכות אותך חירש" לא יהיו פרקטיות לשינה, ולטעמי גם לא לשעות ארוכה של הרכבה מצב מאונך. אתה צריך משהו נוח ושיעשה עבודה טובה ככל הניתן.
אם לא עזרו לך מוצרי המדף בפארמים השלב הבא יהיה לגשת למכון שמיעה (כמו אודיולוג'יק בסמטה אלמונית, או אדוט ברח' מרמורק) ולייצר לך אטמים ביציקה לפי מבנה האוזן. הם לא יבטלו את כל הצליל שסביבך, אבל ההתאמה המוחלטת שלהם לאוזן מפחיתה אותו משמעותית.
כדאי לבקש חומר אלסטי ולא קשיח, זה מקל על ההרכבה ומאריך את הזמן שאתה יכול להיות איתם. בזמנו כשעשיתי את זה זה עלה 350 ש"ח אבל עברו איזה עשר שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 נובמבר 2016, 19:20 
סמל אישי של המשתמש
היי
בתור אחד שעובד בחברה לייבוא מוצרי הגנת רעש, כולל אטמי אוזניים ואוזניות מגן - צר לי לאכזב אותך, אין שום דרך להפוך אותך לחירש.
מוצרי הגנת שמיעה נמדדים במידת ההנחתה שלהם לרעש- ובדציבלים. אוזניות המגן הכי מנחיתות בשוק, שמיועדות לעובדים עם מנועי מטוסים אלו ה- 3M X5 שמנחיתות 37 דציבלים - לא מיועדות בעליל לשינה, למרות שמאות היי-טקיסטים קנו את זה לקוביות שלהם במשרד כדי לא לשמוע אף אחד. חשוב לציין שדיבור הוא בתדר אחר מרעש של מנוע או אתר בנייה.. http://www.magenopticshop.co.il/Product ... a007706956

ההמלצה שלי היא אטמי אוזניים, המובילים בשוק בדרך כלל מגיעים עד 33 דציבלים, יש היום דגם חדש שעדיין לא יצא לשוק עם 36 דציבלים הנחתה. אתה יכול למצוא אותן בקלות באתר הנ"ל או סתם בחיפוש בגוגל, וגם לשלוח לי הודעה ואעזור בכיף..
הרבה מאד מלונות בתל אביב קונים אותם באמת להתמודד עם כל מיני אתרי בניה וכו'.

המליצו לך פה אטמים עם התאמה אישית - מנסיון שלי הם יקרים יותר ולאו דווקא מנחיתים יותר רעש, פשוט יש אנשים עם תעלת אוזן שונה מהרוב, ואז יש הרבה דגמים של אטמים חד פעמיים שכן יתאימו ספציפית (סיליקון או ספוג פלסטי). לטעמי זאת רכישה מיותרת.

השלב הבא הוא לרכוש חלונות אחרים :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 נובמבר 2016, 12:10 
אין אטמים שיהפכו אותך לחירש מה שכן יש אטמים שיפחיתו משמעותית את הרעש
אני עובד בשדה תעופה ליד מטוסים ואטמים רגילים מספיקים אז אני בטוח שלך הם גם יספיקו
אם אתה מתעקש ללכת על משהו טוב אז תדע שחברי קופת חולים כללית פלטינום מקבלים מימון לאטמי אוזנים ממש טובות לפי הצורה של האוזן שלך בעלות של בערך 100 שקל (במידה ואתה חבר בכללית)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 נובמבר 2016, 12:20 
סמל אישי של המשתמש
תנסה לקנות מכונת רעש לבן ולשים ליד הראש כשאתה נרדם. זה גם לא יפתור לגמרי, אבל הרבה יותר נוח מאוזניות ואטמים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 נובמבר 2016, 15:51 
למה האטמים צהובים

favourite tootbal team

Eric Cantona

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 נובמבר 2016, 01:08 
סמל אישי של המשתמש
מבין לליבך. תנסה להפעיל מאוורר רועש, לפעמים זה עוזר. אתה יכול גם לא לכוון אותו אליך אלה רק שיעשה רעש מונוטוני. כאשר מדובר בקדיחות באדמה כאלה "שמביאות את הרעש מהרצפה" המצב בעייתי יותר :/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 נובמבר 2016, 13:20 
סמל אישי של המשתמש
אפשר לנתק מהמוח את את העצבים שמתחברים מהאוזן, פרוצדורה פשוטה יחסית באסותא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 11 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: