תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 16 מאי 2024, 00:51

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 42 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: אשכול קודי הרשמי ע"ש דורון מזר
הודעהפורסם: 20 אוקטובר 2016, 16:16 
סמל אישי של המשתמש
שולם,
התקנתי קודי לפני יומיים, התאהבתי. די אין לי מושג. כתבתי קודי בכרום, נכנסתי לאתר כלשהו ועשיתי את ההוראות. התקנתי רומי מסוים אם ככה קוראים לזה והורדתי הרחבות מסוימות.
אולי בהזדמנות זו נהפוך את האשכול לשאלות קודי ושיתוף כמו אשכולות אחרים.
1. יש הרחבה מומלצת לסרטים זרים עם תרגום? או כאלה שאפשר להוריד להם?
2. יש דרך לחפש סרט בחיפוש כללי שיחפש בכל ההרחבות?
3. יש הרחבות בלי אפשרות חיפוש, יש דרך לחפש בהן?
4.הרחבות מומלצות לספורט או אחרות?
תודה

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: אשכול קודי הרשמי ע
הודעהפורסם: 20 אוקטובר 2016, 16:47 
מציע לך להסיר ולהתקין לפי המדריך של גידי שחר, אל תתקין שום סקין ותשאר עם הבסיסי.
4 הרחבות בסיסיות שאתה צריך אלו הן exodus, spectro, israel live ן sdarot.
באקסודוס וספטרו יש סרטים, כדאי לך להתקין גם את salts. לכל סרט או סדרה שיש תרגום, אפשר להוריד ב2 לחיצות כפתור.
לספורט צריך להתקין כמה תוספים וזה טיפה מורכב, דבר איתי באיזה ערוץ פרטי כלשהו. בכל מקרה, זה לא פיקניק ולא תמיד עובד חלק.

תרשם לkodi israel בפייסבוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוקטובר 2016, 18:55 
"Specto...fork" ולא כפי שכתוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2016, 01:52 
מדובר בסמל
סמל אישי של המשתמש
השידורים לפרמיירליג שהיו בהרחבת "פיניקס" עונה שעברה ז"ל :ROSE: :HEART2:
משוגע.
מי שמצא תחליף ראוי אשמח לשמוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2016, 02:05 
סמל אישי של המשתמש
אנחנו יכולים לעצור רגע ולהחמיא על כותרת האשכול?

Noam, תלמד, דביל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2016, 12:15 
סמל אישי של המשתמש
תודה.
התקנתי גם את מוביקס, שזה נחמד כי יש שם חיפוש וסרטים בין היתר ישראליים איכותיים.
מאז שהתקנתי את והשתמשתי בקודי הכונן הקשיח c, היכן שממוקמת התוכנה, התמלא בעוד כ5 ג'יגה,מעבר לכך לא התקנתי כלום מאז. זה בגלל שמשהו מהתוכנה יורד למחשב בכל סרט? משהו לא נראה לא הגיוני.
שחר אדבר איתך בםרטי, תודה רבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2016, 17:31 
אם יש לך ילדים תתקין kidsil
ללייב ספורט יש לך את sport devil

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2016, 18:21 
מצוין שמישהו פתח את זה. התקנתי ולא ממש עבד כמו שצריך. אני אנסה שוב ומקווה להצליח להעזר באנשים הטובים שכאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2016, 19:13 
סמל אישי של המשתמש
ממליץ ממליץ ושוב ממליץ על Abekasis Wizard (אדם שעבד רבות כדי להגדיר את התוכנה באופן אופטימלי, ה"גרסה" שלו מגיעה מובנית עם כל ההרחבות הרצויות, בנוסף הוא מתחזק ומעדכן אותה על בסיס שבועי):
http://www.hometheater.co.il/vt248261.html

כדי להתקין פשוט צריך ללכת כמו תוכי לפי ההוראות המפורטות וקבצי הווידיאו המצורפים בלינק לעיל [להתקין את גירסת המיקס].
זה הרמה הכי גבוהה שאפשר להשיג מקודי בעברית לדעתי, מתאים גם לאנשים עם ידע מאוד בסיסי בטכנולוגיה.
:ROSE:

גביזון כתב:
תודה.
מאז שהתקנתי את והשתמשתי בקודי הכונן הקשיח c, היכן שממוקמת התוכנה, התמלא בעוד כ5 ג'יגה,מעבר לכך לא התקנתי כלום מאז. זה בגלל שמשהו מהתוכנה יורד למחשב בכל סרט? משהו לא נראה לא הגיוני.

כן זה בהחלט מה שקרה. מה שירד מהתוכנה למחשב זה הסרט עצמו, יותר נכון מעין סוג קבצי "הזרמה" של התוכנה שנקרא Cache ויכול במשך הזמן לנפח לך את הכונן למימדים מבהילים.
עוד יתרון בAbekasis Wizard זה שבשביל המטרה הזו בדיוק הוא הוסיף לתוכנה באופן מובנה כלי לניקוי הCache.

בכל אופן, בהנחה ותבחר שלא לנסות ולהוריד את הWizard המדובר:

1) מדריך שמסביר איך להוסיף את כלי לניקוי הCache לכל גרסה של KODI (מעבר לעובדה שהCache תופס נפח, מחיקה שלו מסייעת לעיתים בפתרון בעיות שונות ומשונות בתוכנה או בהרחבות ספציפיות ככה שזה בריא לנקות אותו פעם ב...) :
https://www.techjunkie.com/clear-cache-kodi

2) מדריך שמסביר איך למחוק את הCache בצורה ידנית בPC/Laptop:
https://iwf1.com/how-to-clear-kodis-addons-cache-the-manual-way

בגדול: צריך ללחוץ על " Start " --> לרשום בשורה של החיפוש: " %APPDATA% " וללחוץ Enter --> להכנס שם לתיקייה " Kodi " --> ואז לתיקייה " userdata " --> ואז לתיקייה " addon_data " --> שם יש להכנס לתיקייה של ההרחבה/הרחבות איתם עבדת --> בתוך התיקייה של ההרחבה הספציפית יש למחוק את התיקייה " Cache "

* ביצוע ההוראות הנ"ל הוא על אחריות המשתמש בלבד ואין אני מתכוון לשאת באחריות כלשהי על כל נזק שעלול להגרם כתוצאה ממנו :SMOKE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2016, 21:41 
תודה על פתיחת האשכול.
למישהו יש מדריך לצפייה בספורט בצפייה ישירה. ספורטס דוויל לא עובד לי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2016, 00:11 
Richard Cory כתב:
ממליץ ממליץ ושוב ממליץ על Abekasis Wizard (אדם שעבד רבות כדי להגדיר את התוכנה באופן אופטימלי, ה"גרסה" שלו מגיעה מובנית עם כל ההרחבות הרצויות, בנוסף הוא מתחזק ומעדכן אותה על בסיס שבועי):
http://www.hometheater.co.il/vt248261.html

כדי להתקין פשוט צריך ללכת כמו תוכי לפי ההוראות המפורטות וקבצי הווידיאו המצורפים בלינק לעיל [להתקין את גירסת המיקס] .
זה הרמה הכי גבוהה שאפשר להשיג מקודי בעברית לדעתי, מתאים גם לאנשים עם ידע מאוד בסיסי בטכנולוגיה.

גביזון כתב:
תודה.

כן זה בהחלט מה שקרה. מה שירד מהתוכנה למחשב זה הסרט עצמו, יותר נכון מעין סוג קבצי "הזרמה" של התוכנה שנקרא Cache ויכול במשך הזמן לנפח לך את הכונן למימדים מבהילים.
עוד יתרון בAbekasis Wizard זה שבשביל המטרה הזו בדיוק הוא הוסיף לתוכנה באופן מובנה כלי לניקוי הCache.

בכל אופן, בהנחה ותבחר שלא לנסות ולהוריד את הWizard המדובר:

1) מדריך שמסביר איך להוסיף את כלי לניקוי הCache לכל גרסה של KODI (מעבר לעובדה שהCache תופס נפח, מחיקה שלו מסייעת לעיתים בפתרון בעיות שונות ומשונות בתוכנה או בהרחבות ספציפיות ככה שזה בריא לנקות אותו פעם ב...) :
https://www.techjunkie.com/clear-cache-kodi

2) מדריך שמסביר איך למחוק את הCache בצורה ידנית בPC/Laptop:
https://iwf1.com/how-to-clear-kodis-addons-cache-the-manual-way

בגדול: צריך ללחוץ על " Start " --> לרשום בשורה של החיפוש: " %APPDATA% " וללחוץ Enter --> להכנס שם לתיקייה " Kodi " --> ואז לתיקייה " userdata " --> ואז לתיקייה " addon_data " --> שם יש להכנס לתיקייה של ההרחבה/הרחבות איתם עבדת --> בתוך התיקייה של ההרחבה הספציפית יש למחוק את התיקייה " Cache "

* ביצוע ההוראות הנ"ל הוא על אחריות המשתמש בלבד ואין אני מתכוון לשאת באחריות כלשהי על כל נזק שעלול להגרם כתוצאה ממנו :SMOKE:

מנסיוני וגם כל ה"מומחים" דווקא ממליצים להשתמש בסקין המקורי ולהמנע מכל הוויזארדים והסקינים שלאורך זמן יש להם כל מיני תקלות ואז צריך להיות תלוי במפתח ובזמן הפנוי שלו כדי שיסדר אותן, מה עוד שזה מכביד על הקודי ועל קצב העבודה שלו.
הכי פשוט= מינימום תקלות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2016, 19:12 
סמל אישי של המשתמש
שחר כתב:
מציע לך להסיר ולהתקין לפי המדריך של גידי שחר, אל תתקין שום סקין ותשאר עם הבסיסי.
באקסודוס וספטרו יש סרטים, כדאי לך להתקין גם את salts. לכל סרט או סדרה שיש תרגום, אפשר להוריד ב2 לחיצות כפתור.
לספורט צריך להתקין כמה תוספים וזה טיפה מורכב, דבר איתי באיזה ערוץ פרטי כלשהו. בכל מקרה, זה לא פיקניק ולא תמיד עובד חלק.

לאחר שהתקנתי והסרתי את הקודי 3 פעמים, החלטתי לעשות כדבריך.
התקנתי את הסקין של אבקסיס והסרתי, מעדיף להשאר עם הסקין הבסיסי שבעזרת הסרטונים הארוכים והברורים של גידי שחר עיצבתי אותו ויצרתי משהו שקצת יותר מתאים להעדפות שלי.
חייב לציין שמבחינתי ובמיוחד מבחינת אשתי יש שם אוצרות, שמתי בספריית המועדפים סרטים איטלקים וגרמנים משנות ה60 עד ימנו באיכות HD עם תרגום מצוין. לחלקם לא מצאתי תרגום ללא הקודי בעבר. גם ההופעות החיות זה פינוק.
התקנתי גם את ZERO CACHE (הומלץ ע"י גידי שחר) אך אני לא מבין אם ההתקנה לבד מספיקה. אני רוצה להגדיר שיהיה שימוש בזכרון הפנימי, ולא כ"כ הבנתי איך להגדיר כמה לאפשר לקודי להשתמש באמצעות הסקריפט ואיך מגיעים אליו http://kodi-senyor.co.il/%D7%94%D7%90%D ... %93%D7%99/.
נכנסתי לתקיית ה%APPDATA%, ומצאתי מלא תמונות מוקטנות של סרטים שבכלל לא ראיתי.
נשאר לי בין היתר להבין איך לנקות בצורה הכי אפקטיבית את ה"זריקת החוצה" של הקודי למחשב של פריטים מיותרים שתופסים מקום, ואיך לתחזק כך שההאר דיסק לא יתמלא ג'אנק, מה שקורה עכשיו, רק שגם זה לא מסביר איך נאכלים לי כ"כ הרבה ג'יגה מהדיסק הקשיח.
בסה"כ זה די מדהים ומשדרג לחלוטין את אפשרויות לצפיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2016, 19:13 
סמל אישי של המשתמש
אבי כתב:
אם יש לך ילדים תתקין kidsil
ללייב ספורט יש לך את sport devil

sport devil די לא עובד כ"כ אצלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2016, 20:11 
גביזון כתב:
שחר כתב:

התקנתי את הסקין של אבקסיס והסרתי, מעדיף להשאר עם הסקין הבסיסי שבעזרת הסרטונים הארוכים והברורים של גידי שחר עיצבתי אותו ויצרתי משהו שקצת יותר מתאים להעדפות שלי.
חייב לציין שמבחינתי ובמיוחד מבחינת אשתי יש שם אוצרות, שמתי בספריית המועדפים סרטים איטלקים וגרמנים משנות ה60 עד ימנו באיכות HD עם תרגום מצוין. לחלקם לא מצאתי תרגום ללא הקודי בעבר. גם ההופעות החיות זה פינוק.
התקנתי גם את ZERO CACHE (הומלץ ע"י גידי שחר) אך אני לא מבין אם ההתקנה לבד מספיקה. אני רוצה להגדיר שיהיה שימוש בזכרון הפנימי, ולא כ"כ הבנתי איך להגדיר כמה לאפשר לקודי להשתמש באמצעות הסקריפט ואיך מגיעים אליו http://kodi-senyor.co.il/%D7%94%D7%90%D ... %93%D7%99/.
נשאר לי בין היתר להבין איך לנקות בצורה הכי אפקטיבית את ה"זריקת החוצה" של הקודי למחשב של פריטים מיותרים שתופסים מקום, ואיך לתחזק כך שההאר דיסק לא יתמלא ג'אנק, מה שקורה עכשיו, רק שגם זה לא מסביר איך נאכלים לי כ"כ הרבה ג'יגה מהדיסק הקשיח.

zero cache זו פעולה פשוטה שלוקחת כמה שניות, צריך לגשת להרחבה שנמצאת בתוכנות ופשוט ללחוץ עליה, אני לא זוכר בדיוק.
הכונן לא אמור להתמלא, הוא תופס נפח מסויים ואז הזכרון נמחק, אני משתמש באנדרואיד ולא כל כך מכיר איך זה עובד, מציע לך בכל זאת לשאול בקבוצה בפייסבוק.
לספורט אתה צריף p2p ופלקסוס, זה דורש תוספים מעבר לקודי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2016, 22:53 
לא הצלחתי להגיע לרמה טובה עם שידורי ספורט. רוב הלינקים לא עובדים או באיכות נמוכה. בשידורי ספורט עזבתי את קודי ועברתי לדפדפן עם עמודים כמו
http://livetv.sx
מומלץ להתקין sopcast וגם acestream, כדי לתמוך בכל סוגי השידור.

לקודי עבור סרטים/סדרות יש הרחבה טובה נוספת שנקראת Quasar. צריך אבל לשים לב שהיא מורידה טורנטים למחשב וממשיכה לשתף אותם גם אחרי שסיימתם לצפות בהם, אז יש צורך לנקות את רשימת הטורנטים שלה מדי פעם.

סדרות/סרטים שחשובה לי האיכות שלהם או לא רוצה להיות תלוי בחסדי האינטרנט של אותו היום, אני פשוט מוריד מטורנטים מראש ושם בספריה של קודי. לרוב מחפש מראש בטורק לאיזו גרסה יש תרגום עברי ומוריד אותה.

תוכנה נחמדה שמעבירה את הסרטים/סדרות שהורדתם לתוך ספריית הקודי, וגם מוחקת קבצים מיותרים ומנקה את שמות הקבצים הנחוצים: TheRenamer. החסרון שלה שצריך לקנפג אותה ידנית לתיקיות של קודי.

"תדע לך עמית, בלילה - הכדור עף מהר יותר"
- דני נוימן, ערוץ 1, 09.11.2009

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 אוקטובר 2016, 23:25 
סמל אישי של המשתמש
שחר כתב:
גביזון כתב:
שחר כתב:

zero cache זו פעולה פשוטה שלוקחת כמה שניות, צריך לגשת להרחבה שנמצאת בתוכנות ופשוט ללחוץ עליה, אני לא זוכר בדיוק.
הכונן לא אמור להתמלא, הוא תופס נפח מסויים ואז הזכרון נמחק, אני משתמש באנדרואיד ולא כל כך מכיר איך זה עובד, מציע לך בכל זאת לשאול בקבוצה בפייסבוק.
לספורט אתה צריף p2p ופלקסוס, זה דורש תוספים מעבר לקודי.

מצאתי איך לנקות, אחרי שמתקינים senyor tools, נכנסים לתוכנות, כלי סניור,מתקינים בהגדרת מערכת את הadvancesettings.xml וה zero cache. אחרי זה כל פעם שרוצים לנקות פשוט נכנסים לכלי סניור בתוכנות, ומוחקים את ה cache, packges וthumbnails.a. זה הוריד לי המון מהדיסק הקשיח.
אם יש דברים נוספים שחשובים לתחזוקה אשמח לשמוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 מאי 2017, 00:59 
סמל אישי של המשתמש
היי חברים,
לא יודע אם שמתם לב, אבל שלושת הוויזרדים החזקים של קודי ישראל קיבלו צווי מניעה מבית משפט, תביעה מארגון בשם זיר״ה (ארגון זכויות יוצרים שקר כלשהו והרי ברור לכולנו שזה כנראה מהלך של חברות הטלוויזיה שעושקות אותנו).
בקיצור כל האתרים הנפוצים עם הוויזרדים הטובים כגון אבקסיס, רביבו וכו׳ פשוט ירדו מהרשת.
וכמובן אני עם המרפי קיבלתי היום סטרימר חדש שהושקע עבורו 500 שקלים (Minix u9), מבואס פצצות כי אינלי מושג איך להתקין עליו הרחבות ודברים.
אשמח לקבל מידע בנושא האם יש הרחבות ישראליות ונוחות שאפשר להוריד..
גביזון לטיפולך :cry:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 מאי 2017, 07:40 
סמל אישי של המשתמש
חזוקה כתב:
היי חברים,
לא יודע אם שמתם לב, אבל שלושת הוויזרדים החזקים של קודי ישראל קיבלו צווי מניעה מבית משפט, תביעה מארגון בשם זיר״ה (ארגון זכויות יוצרים שקר כלשהו והרי ברור לכולנו שזה כנראה מהלך של חברות הטלוויזיה שעושקות אותנו).
בקיצור כל האתרים הנפוצים עם הוויזרדים הטובים כגון אבקסיס, רביבו וכו׳ פשוט ירדו מהרשת.
וכמובן אני עם המרפי קיבלתי היום סטרימר חדש שהושקע עבורו 500 שקלים (Minix u9), מבואס פצצות כי אינלי מושג איך להתקין עליו הרחבות ודברים.
אשמח לקבל מידע בנושא האם יש הרחבות ישראליות ונוחות שאפשר להוריד..
גביזון לטיפולך :cry:

האמת שלא השתמשתי בקודי המון זמן.
בכל אופן אני בלי שום סקין, תקרא פשוט את ההודעה השניה באשכול, של שחר, ותעקוב אחר ההוראות בסרטון, לי זה עבד מצוין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 מאי 2017, 10:53 
ביומיים האחרונים, סגרו את כל האתרים, קבוצות הפייסבוק, הויזארדים וכנראה גם הריפו.
לא סתם המלצתי להשאר בסקין הבסיסי ולסמוך על כל הויזארדים האלה.

למרבה הצער הסרטונים המצויינים של גידי שחר הוסרו מהרשת.
תחפש בגוגל ויוטיוב איזה סרטון בסיסי להתקנה של קודי (עם המעטפת הבסיסית). תתקין הרחבה של סדרות, exsodus ו spectro ואתה מסודר. יכול לחפש גם לגבי הרחבות של קשת רשת ערוץ 10 וכו'..

לא סיפור מסובך מידי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 מאי 2017, 16:33 
מושקוביץ כתב:
"Specto...fork" ולא כפי שכתוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 מאי 2017, 17:48 
פאדיחה, חזרתי על אותה טעות פעמיים ויצאתי דיסלקט.
צודק :WHOME: :WHOME:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 מאי 2017, 20:11 
מו"י

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מאי 2017, 01:18 
סמל אישי של המשתמש
אחלה, זה באמת לא כזה מסובך.
מעניין כמה זמן ישרדו אקסדוס וחבורותיו.
אגב, לפי מה שראיתי אקסודוס נחשב הכי נוח ויעיל לסרטים/סדרות נכון? יש פה מישהו שמעדיף הרחבה אחרת?
עוד שאלה - האם יש הרחבות לצפייה ישירה של כדורגל (בעיקר פרימירליג וליגת אלופות) באיכות עם 60 FPS ? יצא לי לראות שידורים באיכות הזו וזה מטורף. אין כאלה בארץ.
ותודה כמובן לכל העוזרים. :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מאי 2017, 09:33 
ספקטו פורק לסרטים ולסדרות.
כל הנושא של שידורי ספורט הוא טיפה בעייתי אבל אני תמיד חוזר לספורטס devil.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מאי 2017, 20:37 
סמל אישי של המשתמש
שאלה לצעירים שלא מבינים בזה....
קודי יכול להיות תחליף לטלוויזיה?
אפשר לראות בו שידורים חיים בטלויזיה (בדגש על ספורט)?

שונא מכבי ובית"ר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מאי 2017, 10:40 
כנראה באיחור של כמה ימים ממה שאני מבין התישבתי לעדכן את הקודי 13 שלי לקודי 17...
בעיקר כי הרחבת kidsil לא עובדת ובזמן האחרון יש מצוקת כתוביות .

מה ההמלצות ?
להישאר עם ה 13 ולא לגעת?
לנסות לחפש קודי 17 בכל זאת? אמצא משהו ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 27 מאי 2017, 14:14 
חפש את ההרחבה the wiz subs

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 27 מאי 2017, 14:48 
מושקוביץ כתב:
חפש את ההרחבה the wiz subs

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

תודה
מצאתי בינתיים רק עמוד חסום של thewiz שלא מאפשר גישה להרחבה.
יש מקורות אחרים ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מאי 2017, 22:55 
מאנצס כתב:
כנראה באיחור של כמה ימים ממה שאני מבין התישבתי לעדכן את הקודי 13 שלי לקודי 17...

מה ההמלצות ?
להישאר עם ה 13 ולא לגעת?

תתקין 16.1.
כתוביות תתקין את סאסנטר אופנסבטייטלס וthe wiz

פה יש הסבר להורדת ההרחבות (אני מקווה שהריפו של קודי ישראל עדיין מתפקד)
http://www.kodiman.com/%D7%9B%D7%AA%D7% ... 7%A7%D7%95

לגבי ספורט, צריך להתקין את P2PSPOT אבל בנוסף לזה צריך להתקין acestream על הסטרימר או המחשב. זה הפתרון הטוב ביותר לשידורים מחו"ל באיכות טובה.
הקנפוג הראשון קצת מורכב, אבל אחרי זה, הכל עובד ..יש כל מיני מדריכים ברשת, אני לא זוכר איך אני התקנתי..
זה למשל אחד מהם:
https://www.youtube.com/watch?v=IL_DAUh-2is

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 מאי 2017, 15:08 
סמל אישי של המשתמש
שחר כתב:
מאנצס כתב:

מה ההמלצות ?
להישאר עם ה 13 ולא לגעת?

תתקין 16.1.
כתוביות תתקין את סאסנטר אופנסבטייטלס וthe wiz

פה יש הסבר להורדת ההרחבות (אני מקווה שהריפו של קודי ישראל עדיין מתפקד)
http://www.kodiman.com/%D7%9B%D7%AA%D7% ... 7%A7%D7%95

לגבי ספורט, צריך להתקין את P2PSPOT אבל בנוסף לזה צריך להתקין acestream על הסטרימר או המחשב. זה הפתרון הטוב ביותר לשידורים מחו"ל באיכות טובה.
הקנפוג הראשון קצת מורכב, אבל אחרי זה, הכל עובד ..יש כל מיני מדריכים ברשת, אני לא זוכר איך אני התקנתי..
זה למשל אחד מהם:
https://www.youtube.com/watch?v=IL_DAUh-2is

אף הרחבת תרגום לא עובדת לי
איך אני מוסיף את the wiz לאפשרויות של התרגום?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 42 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 42 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: