תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 אפריל 2024, 01:42

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2305 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 73, 74, 75, 76, 77
מחבר הודעה
 נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2016, 13:06 
סמל אישי של המשתמש
אני לא עומד בהומור הזה שלך.
זה כמעט מצחיק כמו ההוא שהתבלבל במשחק הנוער ברעננה

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2016, 13:21 
אני לא חושב שהם יודעים עברית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2016, 16:08 
סמל אישי של המשתמש
מה אתם אומרים על השמועות שהמחבל היה מגויס של השבכ וחמאס גילו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: אינתיפאדת היחידים
הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2016, 16:49 
סמל אישי של המשתמש
למה מתעקשים לכתוב על השוטר "נרצח"? זה עלבון. הוא נהרג בעת מילוי תפקידו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2016, 17:01 
אני חושב שד"ר אבי הוא הדביל הכי גדול של הפורום. אפילו יותר מהכפיל שלו.
סתלקתי

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2016, 17:20 
סמל אישי של המשתמש
אוגוסטוס היל כתב:
סתלקתי

#היהכבר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2016, 17:57 
סמל אישי של המשתמש
אוגוסטוס היל כתב:
סתלקתי

It takes one to know one

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Re:
הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2016, 18:05 
סמל אישי של המשתמש
dr.avi כתב:
אוגוסטוס היל כתב:
סתלקתי

It takes one to know one

'הכל עובר עליך וקקה בידיך'

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Re:
הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2016, 18:08 
סמל אישי של המשתמש
אדום נחמד כתב:
dr.avi כתב:
אוגוסטוס היל כתב:
סתלקתי

It takes one to know one

'הכל עובר עליך וקקה בידיך'

צודק. עצוב מאוד שאני נאלץ להיגרר לתגובות של קקי/פיפי אבל מה לעשות שזו הרמה בפורום.
אגב, לא זוכר מתי התדיינתי בכלל עם האידיוט הזה שיש לו אובססיה לגביי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2016, 23:34 
סמל אישי של המשתמש
אוי מסכן.. נגררת..
אלוף אתה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2016, 18:11 
סמל אישי של המשתמש
והערב עוד פיגוע בשטחים הכבושים.
3 חיילים פצועים,2 קל ו-1 בינוני.
ולוחם החופש שנלחם בחיילים - "שוטר" פלשתיני.

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2016, 18:24 
זה נורא משנה אם מדובר בסתם "פלסטיני" או שוטר. היינו הך.
כולם רוצים אותנו רחוק מכאן, ועדיף מתים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2016, 18:39 
סמל אישי של המשתמש
לא פיגוע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2016, 19:26 
סמל אישי של המשתמש
עד המ!!ת הפועל כתב:
זה נורא משנה אם מדובר בסתם "פלסטיני" או שוטר. היינו הך.
כולם רוצים אותנו רחוק מכאן, ועדיף מתים.

הם צריכים אותנו קרוב,
בשביל הדם למצות שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2016, 21:59 
אדום נחמד כתב:
לא פיגוע

אז מה זה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2016, 23:32 
פיגוע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2016, 23:49 
סמל אישי של המשתמש
לוחם חופש מנטרל חיילים אכזריים של המשטר הציוני.

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2016, 00:22 
סמל אישי של המשתמש
ofri כתב:
אדום נחמד כתב:
לא פיגוע

אז מה זה?

איך זה יכול להיות פיגוע אם אין להם פ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2016, 09:53 
על כל פעם שמנסים לפגוע בישראלי, אני יכול להביא מקרה מימים אלה שבו פגעו בפלשתנאים שלא לצורך.
והפעם, עם קשר למועדון הפועל תל אביב....

אלכס ליבק וגדעון לוי כתב:
כתם הדם עוד לא נעלם: ביקור בביתו של נער בן 15 שנורה למוות לשווא
חיילים רדפו בג'יפ אחרי חאלד אל־באחר, לאחר שחשדו כי יידה אבן. ליד מטע יצא חייל מהרכב, ירה בו כדור בגבו והרגו. לפני חצי שנה שיחק כדורגל עם יהודים ופלסטינים בעוטף עזה. דובר צה"ל: זרק אבנים
27.10.2016 18:00
גדעון לוינאלכס ליבק
מטע המשמש הזעיר בקצה הצפון מזרחי של העיירה בית אומר, בין בית לחם לחברון. כתם שחור על מצע הקש והאדמה, דמו הקרוש של הנער ההרוג. אבנים מקיפות את כתם הדם כגלעד, ובקבוק תפוזינה מלא במים ניצב במרכזן. מסורת מקומית: מציבים מים במקום פרחים באתר המוות וההנצחה.
לכאן דלקו החיילים בג'יפ הממוגן שלהם, רודפים אחרי הנער הלא חמוש שחשדו בו שיידה בהם אבן. כאן הם עצרו את הג'יפ, יצאו ממנו, ורצו אחריו בעודו נמלט על חייו בינות לעצי המשמש שבצד הדרך. פועל חקלאי מחברון שעבד במטע השזיפים שממול עוד הספיק לצעוק לעבר החייל: "אל תירה בו, אל תירה", אבל החייל לא שעה.
הוא ירה בו ממרחק כ–20 מטרים כדור אחד בגבו, והרגו. הכדור נכנס מהגב ויצא מחזהו והדם שפרץ כיסה את פני הנער. הוא שכב מת על האדמה, עד שפרמדיק פלסטיני כיסה את גופתו בבד תכלכל והחיילים לקחוה איתם.
בית הספר התיכון לבנים של בית אומר. הקומה השנייה, כיתה י'. הכיתה ריקה, שוממה, כל השולחנות מכוסים בעלי כותרת צבעוניים, שושני פלסטיק לבנים מודבקים על הקירות ועל דלת הברזל, לאות אבל. דממת מוות בחדר והמראה רב הוד. תלמידי הכיתה החליטו ביוזמתם לשבות מלימודים לשלושה ימים, להתאבל על חברם המת.
ביתו של הנער המת. לאחר שנהרג מיהרה מועצת העיירה לסלול את הדרך הצרה היורדת אל הבית, שגגו מעוטר עכשיו בדגלי פלסטין ודגלי אבל. אוהל אבלים גדל ממדים הוקם ליד הבית הדל, מעוטר אף הוא בתמונות הנער ההרוג ומחכה לאלפי המנחמים שעוד יגיעו לכאן.
תחקיר צה"ל: החיילים שירו למוות בפלסטיני בן ה-15 לא היו בסכנת חיים 25.10.2016
בינתיים האוהל שומם, רק כמה גברים מתפללים לצדו את תפילת הצהריים שלהם. הנשים ובהן האם השכולה יושבות בחצר הבית ומתאבלות דומם. ביום שני השבוע, חג שמחת תורה, חיכו כאן שייגמרו חגי היהודים ואלו יואילו בטובם להשיב את גופת הנער למשפחתו, כדי שתוכל להביאו לקבורה בבית העלמין של העיירה. הם עדיין מחכים. האב השכול, פועל בניין בשכונת הר נוף בירושלים, גבה קומה, מספר שבנו השתתף בפרויקט כדורגל יהודי־ערבי ביישובי עוטף עזה. הוא היה בנו הבכור. חאלד אל באחר היה בן 15 במותו.
הוא מת
ביום חמישי שעבר, 20 באוקטובר, חזר חאלד מבית הספר, אכל ארוחת צהריים וביקש מאביו דמי כיס. האב, באחר אל־באחר, נתן לו חמישה שקלים והם נפרדו. האב הלך לביקור תנחומים בעיירה, הילד הלך לאן שהלך. אשתו של באחר, אלהאם, עוד צלצלה לבעלה להזכיר לו את התור לרופא שנקבע לבנם השני. אחמד בן התשע, נפגע בלידתו והוא נכה. ילד צנום וחיוור, שידו האחת מוגבלת בתנועה ודיבורו משובש, שמנשק עכשיו את לחיינו משני הצדדים, כמו שהוא עושה עם כל אורח שמגיע לאוהל האבלים.

אחמד הקטן הגיע לבדו למרפאה, שם פגש אותו אביו. הרופא אמר שמצבו של הילד השתפר. אחר כך, כשיצאו מהמרפאה לרחוב, ראה האב התקהלות. יש נער פצוע בעיירה. אמרו שהוא ממשפחת אל־באחר. באחר הלך לביתו. עד מהרה יצא שוב לרחוב. הוא היה מודאג. בינתיים נפוצה שמועה ששמו של הנער הוא אחמד־מוסא אל־באחר, קרוב משפחה שלהם, וכי הוא לא נפצע אלא נהרג. אחר כך אמרו שמדובר באחיינו של יוסף אל־באחר. לחאלד יש אכן דוד ששמו יוסף אל־באחר והחרדה בלב האב התגברה.
לבסוף ניגש צעיר מקומי והראה לבאחר את תמונת הנער המת בסלולרי שלו, כפי שהופצה בינתיים ברשתות החברתיות. הוא זיהה מיד שהנער שותת הדם ששוכב מת על אדמת המטע, החיילים עומדים סביבו, הוא חאלד שלו, בנו בכורו. באחר מיהר לטלפן לאשתו: "הבן שלך שאהיד. בואי מהר הביתה".
שכונת בית זעתא, מטע המשמש, אתר ההרג: כאן עמד הג'יפ וממנו יצאו החיילים. הפועל החקלאי אבו חאזם, שהיה עד ראייה לירי, סיפר לתחקירן בצלם, מוסא אבו השהש, שהיה עסוק בעיבוד האדמה כששמע את הג'יפ נעצר בכביש הסמוך. הוא הרים את עיניו מהעצים ואז ראה שלושה חיילים יורדים מהג'יפ, אחד מהם מכוון את רובהו לעבר הנער הנמלט. אבו חאזם ניסה לעצור בעד החיילים מלירות, הוא צעק לעברם אבל הם בשלהם.
אחרי הירי, חזר החייל לכיוון ג'יפ ואבו חאזם שמע אותו אומר בשובו: "הוא מת". עד הראייה התרשם כי המפקד נבוך מהירי. אימאם העיירה, מוחמד עוואד, המתנדב ב"בצלם", הגיע עד מהרה למקום וצילם את הגופה המדממת על האדמה, החיילים עומדים סביבה. הם ניסו לגרשו משם, אבל הוא המשיך לצלם עד שהגופה כוסתה. המראה לא קל לצפייה.
לואיי אל־סבראנה, המחנך בכיתה י' בה למד חאלד, השבוע. בתמונה נראה לוח ומעליו כרזה עם תמונת הנער ופרחים שהודבקו על הקיר

בית הספר התיכון לבנים, בית אומר: המחנך של חאלד, לואיי אל־סבראנה, מלווה אותנו לכיתה השוממה, ואומר שחאלד היה אחד התלמידים המצטיינים שלו, למרות שבא מבית פשוט ועני. המורה אל־סבראנה נראה הלום. מנהל בית הספר מספר שחאלד הוא התלמיד החמישי מבית ספרו, שנהרג בידי חיילי צה"ל. בשנת 1993 הרגו החיילים תלמיד בתוך חצר בית הספר.
בית האבל: הילד אוסמה אבו־באחר, קרוב משפחה של חאלד, ישב השנה ליד חאלד בכיתה, צמודים אל אותו שולחן, בטור האחרון ליד החלון. עכשיו הוא נמצא כאן רוב הזמן עם האבלים. האווירה קודרת ועצובה, לא מתלהמת ולא מאיימת.
אחד מקרובי המשפחה אומר שזו משפחה של שלום. הם שומרים למזכרת את היתר הכניסה לישראל שקיבל חאלד ב–19 במאי השנה, אישור ליום אחד בלבד, שעליו כתוב בשפתו הסתומה של הכיבוש: "למטרות צ' יהודים־טיול". כל כך יקר המציאות הוא האישור, שהם שומרים אותו כמו ששומרים תעודת הצטיינות או שכיית חמדה יקרה במיוחד. אישור כניסה ליום אחד לישראל.
בני המשפחה מטלפנים למארגן הנסיעה המיתולוגית ההיא לישראל, וזה מספר לנו בעברית שמדובר בפרויקט של "הכר את השכן" של עמותת "מפעלות חינוך וחברה" ובמסגרתה נסע חאלד לשחק כדורגל באחד מיישובי עוטף עזה, אינו זוכר איזה, יחד עם ילדים יהודים ופלסטינים אחרים. הם שיחקו בקבוצות מעורבות, יהודיות ערביות. "אנחנו משפחה של שלום", חוזרים וממלמלים כאן, בבית השכול. מישהו אומר שבעיתונות הישראלית פורסם שחאלד היה "מחבל", וצחוק מר פורץ בחצר האבל, צחוק מר ונוגה.
דובר צה"ל מכנה את הנער "זורק אבנים". אבל לפי התחקיר של צה"ל, החיילים לא היו בסכנת חיים בזמן שירו בנער.
בתגובה לפניית "הארץ" מסר דובר צה"ל כי "ב–20 באוקטובר התרחש האירוע במהלכו נהרג זורק אבנים סמוך לבית אומר. האירוע נמצא בחקירת מצ"ח ועם סיומה, ממצאיה יובאו לבחינת הפרקליטות הצבאית. במקביל בוצע תחקיר מבצעי במסגרתו הופקו לקחים מבצעיים".
כמה טוב לדעת שצה"ל מפיק לקחים מבצעיים.

נערך לאחרונה על ידי אדום מטלי בתאריך 01 נובמבר 2016, 09:58, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2016, 09:57 
לאופיסר, ולכל מי שחושב שמנסים לנהוג בהגינות בשטחים, החל מאחרון החיילים ועד לפרקליטות המחוייטת (ולא שמתגאים בזה, כן? בדרך מנסים להסתיר, להשקיט, להשכיח. איזה חרא שיש כל מיני ארגונים שדואגים לחשוף את מה שאפשר, שזה בטח 10% ממה שקורה באמת)

מאמר מערכת, הארץ כתב:
רישיון להרוג
29.10.2016
מאמר המערכת
פרקליטות מחוז ירושלים הוציאה בשבוע שעבר רישיון רשמי להרוג, כמעט ללא אבחנה. בהחלטתה שלא להעמיד לדין את שני המאבטחים האזרחיים שירו למוות באחים מראם אבו איסמעיל ואבראהים טאהה, במחסום קלנדיה באפריל השנה, קבעה פרקליטות המחוז כי ידם הקלה של המאבטחים על ההדק היא הדרך החוקית והנכונה לנהוג בה. שום רע לא יאונה עוד למי שכל חשד יביאו לירות על מנת להרוג, במצב של סכנת חיים וגם בלעדיה.
על פי הפרקליטות, עלה מהחקירה שהאחות והאח התקרבו למחסום תוך כדי הטחת צעקות וקללות במאבטחים. בשלב מסוים שלפה האחות סכין וזרקה אותו לעבר אחד המאבטחים, בעוד אחיה מנסה להרחיקה מהמקום.
גורם שצפה בסרטון הווידיאו שתיעד את האירוע — שהמשטרה סירבה לפרסמו במשך חודשים ארוכים, וגם כעת, אחרי שהועבר לפרקליטות, הוא אינו ניתן לצפייה — מעיד כי האחות זרקה את הסכין ממרחק של כ–20 מטרים. אחיה, אבראהים, לא נראה בשום שלב שולף סכין.
כל מי שצפה בסרטון, כמו גם הפרקליטות עצמה, מסכימים שמן התמונות עולה כי אבראהים אוחז באחותו וכנראה מנסה למשוך אותה מהזירה. עם זאת, הפרקליטות סבורה שדי היה בהתרחשות זאת כדי שמהמאבטחים יירו למוות בשניהם.
מבחינת הפרקליטות, העובדה שהאח החזיק את ידו האחת בכיסו ובידו האחרת אחז באחותו, ושלאחר מותו נמצאו סכינים גם על גופו — אמורה לגזור את דינו למוות. קללות, קריאת "אללה הוא אכבר", סכין מעופף ממרחק ויד טמונה בכיס הם בישראל 2016 עילה מוצדקת להרג בידי כוחות הביטחון. תיק החקירה נגד המאבטח שירה במראם ייסגר מחוסר אשמה והתיק נגד חברו, שירה בה ובאחיה אבראהים, ייסגר מחוסר ראיות.
המאבטחים החמושים יכלו לעצור ולנטרל את השניים בדרכים לא קטלניות, כמו שעשה השוטר שעמד בסמוך אליהם וירה באוויר, אבל דרכי הפעולה הללו הולכות ומיטשטשות בקוד ההתנהגות של צה"ל ושל שאר גופי הביטחון בשטחים. במחסום קלנדיה התבצעה למעשה הוצאה להורג. עכשיו נותנת לכך הפרקליטות גם את ההכשר החוקי.
תפקידה של הפרקליטות הוא לשים רסן חוקי להתנהגות המאבטחים האזרחיים במחסומים. בהחלטתה לסגור את התיקים בפרשה קלנדיה מועלת הפרקליטות בתפקידה כשומרת הסף של החוק בישראל. בהיתר מפורש של הפרקליטות מותר מעכשיו להרוג גם כשלא נשקפת סכנת חיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 נובמבר 2016, 00:03 
סמל אישי של המשתמש
אפשר רק לדמיין את כמות הטיוחים שעברו בהצלחה במהלך השנים כשלא היתה מצלמה לכל ילד בגדה.
מחריד.

וילה בג'ונגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 נובמבר 2016, 00:04 
סמל אישי של המשתמש
אגב, מה שלום בן דרי, המגבניק שירה במאי 2014 בשני פלסטינים במחסום ביתוניא?
עדיין במעצר בית לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2016, 15:29 
עוד הוצאה להורג בצומת עופרה. יהי זכר הקדוש ברוך!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2020, 11:08 
סמל אישי של המשתמש
ברכות לכוחות הביטחון שלא נרתעו מאפקט אזריה
חתרו למגע ולא היססו 'לנטרל' את איאד אלחלק האוטיסט שנחשד כמחבל
המשיכו במאמציכם, נטרלו כל סכנה או ספק לסיכון
תודה לממשלת ישראל ולמנהיגיה שמגבים את מדיניות הנטרולים החשובה כל כך.
מנטרול לנטרול כוחנו עולה.
תחי מדינת ישראל

נטרול זה לא רצח!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יוני 2020, 10:05 
https://www.youtube.com/watch?v=Q0hO7c2Uf6Y&t=82s

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2305 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 73, 74, 75, 76, 77

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 24 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: