תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 11 מאי 2024, 15:22

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2305 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 77  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אינתיפאדת היחידים
הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 16:23 
סמל אישי של המשתמש
אדום נחמד כתב:
teknoboy כתב:
אדום נחמד כתב:
טוב, זה לא נראה כמו תשובה.

הטעיתי אותך.
לפני כן הוא התעלם מכך שציינתי שהחיילים והקצינים שמסביב לא נראו מוטרדים בטענה ש"החיילים מסביב לא מעניינים" אותו.
לגבי המפקד, שלכל הפחות לא היה אכפת לו מזה שהפקוד שלו רצח אדם לנגד עיניו, הוא כתב שהוא "כשל".
את ההתחמקויות המעורפלות הוא התחיל מייד אחר כך, כשהקשיתי עליו קצת.
הכול נמצא פה, כמעט בראש העמוד.

אז לירון, התשובה ששלחת אותי לחפש היא שהחיילים מסביב לא מעניינים? זה מה שהתעצלת לכתוב? זה כבר רמה חדשה של זלזול. מה גם שזו לא אפילו תשובה.
למה הם לא מעניינים? הם אפילו יוצר מעניינים מהרוצח עצמו. הוא ישלם את המחיר, אבל הם, שנתנו לזה לקרות (וגם סביר להניח שלא היו מוציאים את זה החוצה לו לא היתה מצלמה), ימשיכו בחייהם כמשתפים של רוצח.

לירון, התשובות שלך לא לעניין.

הסיבה שהם דווקא מאוד מעניינים היא שההתנהלות שלהם לאורך כל התקרית מראה שלא מדובר באירוע יוצא דופן או אפילו מעניין במיוחד מבחינתם, מה שקצת שומט את הקרקע מתחת לטענת "אלה מקרים חריגים והם מטופלים בחומרה הראויה".

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 16:25 
סמל אישי של המשתמש
כן, גם זה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 16:44 
אגב, בינתיים קורה אירוע מדהים בדרגים הגבוהים.
"אם הממשלה רוצה לשנות את נהלי הפתיחה באש - יצטרכו להזיז אותי מהתפקיד"
הדובר? רב-אלוף גדי אייזנקוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 16:49 
מאיפה הציטוט?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 16:56 
מהטוויטר של יוסי יהושוע. אני מתאר לעצמי שיעסקו בזה במהדורות החדשות של הערב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 16:57 
סמל אישי של המשתמש
נועם אם אני מבין נכון מה שקרה זה שבא אדם וניסה להרוג אדם אחר, אחרי שהאדם הזה לא הצליח האדם האחר הרג אותו. עכשיו רתה מכנה את האירוע כפיגוע בהמשך ואת הרג האדם כרצח (ואני מסכים איתך לגבי 2 הדברים) אבל לא מכנה את עושה הפיגוע בשום שם גנאי.

מענין אותי לדעת למה? והאם מבחינת נסיון לרצח הוא דבר לגיטימי?

אם עוד לא הבנתם אתם מנסים להציג את לירון (וכן אופטימי פאביו וכו') כגזענים שתומכים ברצח על בסיס רקע אתני אבל לפי הודעותכים ניתן לייחס את אותן האשמות בדיוק כלפיכם. הסיפורים והניתוחים שלכם את המצב מענינים את הצד השני (וזה מתייחס גם אל לירון ושות') ברגע שישנה ולו קמצוץ של הצדקה לאלימות של הצד השני. אין כאן ימין ואין כאן שמאל, יש כאן תמיכה סמעשי רצח או התנגדות להם בנתיים כולכם מראים שאתם מבינים ומסוגלים להכיל רצח אם הוא משרת את האינטרסים שלכם ומאוד 'שמחים' כשיש רצח שהצד השני עושה כדי לזרות לו מלח ולהגיד אמרנו לך אתה כזה (למרות שהוא מתנגד לכך בצורה מאוד ברורה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 17:10 
סמל אישי של המשתמש
el dudernio כתב:
1. נועם אם אני מבין נכון מה שקרה זה שבא אדם וניסה להרוג אדם אחר, אחרי שהאדם הזה לא הצליח האדם האחר הרג אותו. עכשיו רתה מכנה את האירוע כפיגוע בהמשך ואת הרג האדם כרצח (ואני מסכים איתך לגבי 2 הדברים) אבל לא מכנה את עושה הפיגוע בשום שם גנאי.

2. אם עוד לא הבנתם אתם מנסים להציג את לירון (וכן אופטימי פאביו וכו') כגזענים שתומכים ברצח על בסיס רקע אתני אבל לפי הודעותכים ניתן לייחס את אותן האשמות בדיוק כלפיכם. הסיפורים והניתוחים שלכם את המצב מענינים את הצד השני (וזה מתייחס גם אל לירון ושות') ברגע שישנה ולו קמצוץ של הצדקה לאלימות של הצד השני. אין כאן ימין ואין כאן שמאל, יש כאן תמיכה סמעשי רצח או התנגדות להם בנתיים כולכם מראים שאתם מבינים ומסוגלים להכיל רצח אם הוא משרת את האינטרסים שלכם ומאוד 'שמחים' כשיש רצח שהצד השני עושה כדי לזרות לו מלח ולהגיד אמרנו לך אתה כזה (למרות שהוא מתנגד לכך בצורה מאוד ברורה).

1. נועם, תעשה טובה, אל תגיב לפרובוקציה הזו. אם מההודעות שלך מישהו רוצה להסיק שבעיניך לרצוח חייל זה דווקא סבבה, הוא לא ראוי לתגובה
2. אף אחד, אף אחד, לא מנסה "להוציא את לירון" גזען או תומך ברצח פלסטינים. ואף אחד פה לא שמח כשנרצחים יהודים. לא תל אביבים, לא מתנחלים, ולא כשהם במדים. תתבייש לך שאתה ממשיך את הקו המסולף הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 17:11 
סמל אישי של המשתמש
ובנתיים, בחברון
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1004731326279926&id=100002292054448

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 17:17 
משעשע לקום משנת צהריים ולראות את אדום נחמד טקנו ונועם דנים בינהם
על התשובות שלי, מתחמקים מלענות לשאלותיי (טקנו ענה בצירוף שאלות משלו ואף
כמובן היה חשוב לו לציין כאילו ואני מסיט את האשכול- רק כי קצת קשה לו עם הקו שלי וכמובן
שהוא מחליט לאיזה כיוון יכוון האשכול).
תמשיכו לדון בינכם.
זה נחמד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 17:32 
סמל אישי של המשתמש
מה?!?!?!
אתה שלחת אותי למצוא את התשובה (המזלזלת) שלך לשאלת החיילים מסביב כי סרבת לענות לי בעצמך, ועוד יש לך תלונות?
אתה אמיתי? הרי זו הסיבה היחידה שדיברנו על זה. כי *אתה* סרבת.

חוץ מזה, נועם ענה לך באריכות, אני הסכמתי איתו, וגם טקנו ענה בעצמו לשאלות ממש כמו שביקשת (ולמה זה בעיה שהוא צרף שאלות משלו?). אז אפילו לקיטורים שלך אין בסיס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 17:45 
סמל אישי של המשתמש
לירון האדום כתב:
אז נכון אנחנו לא אמורים להיות חיות כמוהם, אבל בואו לא נתבלבל, מדובר פה על בן מוות
שבסופו של יום מצא את מותו כפי שציפה לכך.

רק בשביל הדיון וההגעה לנקודה של הוצאה להורג ללא משפט, איזו סמכות שיפוטית קבעה שהוא בן מוות והחייל יכול לירות בו?

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
ימין קיצוני בשני הצדדים מסוכן באותה מידה.
רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 17:57 
ItaiH6 כתב:
לירון האדום כתב:
אז נכון אנחנו לא אמורים להיות חיות כמוהם, אבל בואו לא נתבלבל, מדובר פה על בן מוות

רק בשביל הדיון וההגעה לנקודה של הוצאה להורג ללא משפט, איזו סמכות שיפוטית קבעה שהוא בן מוות והחייל יכול לירות בו?

רק בשביל הדיון, בן מוות=כל מחבל יידע שאם הוא מגיע לרצוח סביר להניח שהוא ימצא את מותו תוך כדי הניסיון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Re:
הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 17:58 
סמל אישי של המשתמש
אדום נחמד כתב:
el dudernio כתב:
1. נועם אם אני מבין נכון מה שקרה זה שבא אדם וניסה להרוג אדם אחר, אחרי שהאדם הזה לא הצליח האדם האחר הרג אותו. עכשיו רתה מכנה את האירוע כפיגוע בהמשך ואת הרג האדם כרצח (ואני מסכים איתך לגבי 2 הדברים) אבל לא מכנה את עושה הפיגוע בשום שם גנאי.

2. אם עוד לא הבנתם אתם מנסים להציג את לירון (וכן אופטימי פאביו וכו') כגזענים שתומכים ברצח על בסיס רקע אתני אבל לפי הודעותכים ניתן לייחס את אותן האשמות בדיוק כלפיכם. הסיפורים והניתוחים שלכם את המצב מענינים את הצד השני (וזה מתייחס גם אל לירון ושות') ברגע שישנה ולו קמצוץ של הצדקה לאלימות של הצד השני. אין כאן ימין ואין כאן שמאל, יש כאן תמיכה סמעשי רצח או התנגדות להם בנתיים כולכם מראים שאתם מבינים ומסוגלים להכיל רצח אם הוא משרת את האינטרסים שלכם ומאוד 'שמחים' כשיש רצח שהצד השני עושה כדי לזרות לו מלח ולהגיד אמרנו לך אתה כזה (למרות שהוא מתנגד לכך בצורה מאוד ברורה).

1. נועם, תעשה טובה, אל תגיב לפרובוקציה הזו. אם מההודעות שלך מישהו רוצה להסיק שבעיניך לרצוח חייל זה דווקא סבבה, הוא לא ראוי לתגובה
2. אף אחד, אף אחד, לא מנסה "להוציא את לירון" גזען או תומך ברצח פלסטינים. ואף אחד פה לא שמח כשנרצחים יהודים. לא תל אביבים, לא מתנחלים, ולא כשהם במדים. תתבייש לך שאתה ממשיך את הקו המסולף הזה.

1. בתגובה של נועם ההתיחסות היחידה לאותו פושע שניסה לרצוח יהודי היתה פלסתינאי שתקף ואינו טרוריסט תוך כדי הכפשת הצד האחר. מבחינתי זה מתן לגיטמציה והכלה של נסיום לרמח אם נועם לא חושב ככה הוא מוזמן להגיב. (את תגובתך או חוסר אמירתך בנושא למרות שאתה מסכים עם כל מילה של נועם כבר קיבלתי, רק אל תגיד שאתה לא מגן על רוצחים).

2. לא מסלף כלום. אומר מה שאני מבין מהדיון הלא אינטקלטואלי ושיח הקופים (עיוורים חרשים ואילמים) שמתנהל כאן.

נערך לאחרונה על ידי el dudernio בתאריך 25 מרץ 2016, 18:02, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 17:58 
סמל אישי של המשתמש
*לירון ממשיך להתעלם משאלת החיילים מסביב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 18:04 
סמל אישי של המשתמש
אדום נחמד כתב:
*לירון ממשיך להתעלם משאלת החיילים מסביב

נכון.
אבל הוא עדין יוצא נגד הרצח בצורה מאוד ברורה.
ייתכן כי אין לא דעה בנושא והדבר מורכב מבחינתו בשביל לכתוב את זה בפורום וכו' אבל אתה שופט אותו על דברים שהוא לא אמר ומתעלם מאשר אמר מפורשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 18:07 
סמל אישי של המשתמש
הא? אני שופט? אני מבקש תשובה וזהו.
אגב, למה אתה עונה בשבילו? כשהוא נשאל על הנושא הוא לא אמר שאין לו דעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 18:11 
אדום נחמד כתב:

*אדום נחמד עדיין לא ענה לשאלות שלי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 18:16 
סמל אישי של המשתמש
אדום נחמד כתב:

א. אני לא עונה הסברתי למה (אפשרי) שהוא ממען לתת תשובה.
ב. כן אתה שופט, אתה ביקורתי כלפי כל דבר שנאמר ושולח אצבע מאשימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 18:32 
סמל אישי של המשתמש
לירון האדום כתב:
אדום נחמד כתב:

פתטי. כבר ענו לך טקנו ונועם, וכתבתי כבר שהתשובה שלהם מקובלת עלי.
מה אתה רוצה, שאני אכתוב אותו דבר?
אתה פשוט לא מסוגל להתמודד בדיון אז אתה מתעסק בשטויות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 18:37 
סמל אישי של המשתמש
el dudernio כתב:
אדום נחמד כתב:

א. אני לא עונה הסברתי למה (אפשרי) שהוא ממען לתת תשובה.
ב. כן אתה שופט, אתה ביקורתי כלפי כל דבר שנאמר ושולח אצבע מאשימה.

א. אל תסביר אותו. יש לו פה, וכשהוא השתמש בו, הוא לא אמר מה שאתה מייחס לו.
ב. אני ביקורתי? אוי ואבוי. בניגוד לשאר האנשים פה שאינם כאלה?
זה עדיין לא אומר שאני שופט אותו. אני רק שואל ועונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 18:37 
Noam כתב:
לירון, שאלת אותי את השאלות האלה (בגרסאות שונות) כבר יותר מ10 פעמים, הסברתי לך את התשובה כבר יותר מ10 פעמים, נמאס לי.
השימוש שלכם בביטויים טרור וטרוריסט הם שימושים סובייקטיביים שמשפיעים על הדרך בה צופה מהצד אמור לתפוס את המציאות. מה שקרה במציאות הוא שבא פלסטיני, בחברון, ניסה לתקוף חייל ישראלי, שנמצא בחברון, ומגן על אזרחים ישראלים, שנמצאים בחברון, לא הצליח, שכב על הרצפה מנוטרל ופצוע ואז הגיע חייל (אותו אחד, או אחד אחר), ורצח אותו. עמד, הסתכל, דיבר עם המפקד, חשב, ואז טען את הנשק, העביר נצרה, וירה לו כדור בראש.
כל ההצגה הסובייקטיבית של הסיטואציה נובעת תפיסה מעוותת שלכם את המציאות, שכבר דובר באשכול הקודם שמקורה ברעל הציוני שזורם לכם בעורקים ומעוות את חוש הצדק והאובייקטיביות שלכם. שוב, לנו מותר הכל, להם אסור כלום.
בהקשר לתופעת ה"אירוע החד פעמי", קצתי בתירוץ המטומטם הזה. מאות פיגועים כבר היו בחודשים האחרונים, ברובם המחבל "נוטרל", או במילים פחות מכובסות, הוצא להורג ללא משפט. הלך הרוח הציבורי הוא שצריך להוציא להורג ללא משפט אנשים שמנסים לדקור יהודים. זה קונצנזוס מקיר לקיר, אף אחד לא מנסה להסתיר את זה, או חושב שיש סיבה להסתיר את זה. מהחלק היותר פרוע של הממשלה, דרך כל חוגי הימין הלא-ממשלתיים, ועד אחרון האזרחים בעדר. כשדיברנו לפני חודשיים על ילדות עם מספריים, חלק לא מבוטל מהמשתמשים פה בפורום תמך ב"נטרול" בחירוף נפש. אולי אתה, אולי אחרים, ווטאבר.
ככה נראה נטרול. אם לא היה מגיע המתנדב מ"בצלם", היית קורא בעיתון על ניסיון דקירה בחברון ועל מחבל שנוטרל. למרבה הצער, באירוע הייתה מצלמה, ולכן איתרע מזלו של המנטרל שאלה ששלחו אותו למשימה עכשיו ישלחו אותו לכלא, כדי שהם יוכלו להגיד "תראו, זה מקרה חד פעמי, והחייל נענש. אנחנו מדינה דמוקרטית עם הצבא הכי מוסרי בעולם ואנחנו נלחמים בטרור הברברי היומיומי" ועוד שלל קלישאות הסברה ציוניות.
ואם צריך לשפוך עוד קצת אור על מערכת השיקולים של המנטרל (ולא צריך) אז פרופיל הפייסבוק שלו מבהיר את זה בצורה מדוייקת. אולי הוא חש בסכנת חיים, אולי הוא חשש שיש למנוטרל חגורת נפץ, אולי הוא נלחץ מהעול שעל כתפיו, או נכנס למגה טרנס סופר היפנוטי שגרם לו להתנהג כמו רוצח מטונף, אבל מעבר לכל הספקולציות אנחנו יודעים כמעט בוודאות דבר אחד. אותו חייל שייך לאותה קבוצה של אנשים שרוצים שבית"ר תאנוס את סכנין החזירים, מירב הסיכויים שהוא מאלה שעושים לייקים לפוסטים של הצל, וכנראה שכשהרמטכ"ל אמר שהוא לא רוצה שיוציאו להורג אנשים ללא משפט, הוא כעס וחשב שכובלים את ידיו. בכל מקרה, אפשר לומר בוודאות שהוא לא מחוץ לקונצנזוס שחושב שפלסטיני שתוקף יהודי צריך להוציא להורג ללא משפט. אז כמוהו יש עוד הרבה, אולי מאה אלף (כמספר המעריצים של עמוד הפייסבוק של הצל, בקירוב) אולי מיליון וחצי (הערכה אישית). חלקם אנשים בני 50, חלקם ילדים בני 15, וחלקם חיילים בצבא.
הצבא הוא החברה, ולכן הצבא נראה כמו שהחברה נראית.

כתבת ארוכות ובצורה יפה ונאותה.
אך עדיין אינך מגנה את הפיגוע, אינך קורא לילד בשמו והשם הוא מחבל שבא לרצוח.
אתה מציג את התמונה כאילו ובכל יום צה"ל רוצח אנשים סתם ככה, התמונה היא הפוכה לגמריי, בפועל כל יום מגיע פלסטיני זה או אחר ומנסה לרצוח חיילים או אזרחים,
לשמחתי הרבה לרוב זה נגמר בלי הרוגים מהצד שלנו.
כל מחבל כזה יודע וצריך לדעת שהוא כנראה לא יחזור בחיים הביתה לאחר הפיגוע וכנראה ייהרג.
זה לא מפחיד אותם, נהפוכו הם רוצים למות כי ככה הם הופכים להיות שהידים ומשפחתם מקבלת כסך מהחמאס על כך.
יש גינוים מכל קצוות הקשת הפוליטית על המעשה של החייל.
רוב הנטרולים אם לא כולם הגיעו בזמן המעשה של המחבל, בזמן שהמחבל בא לפגוע אז הירי הוא על מנת להרוג ובצדק.
במקרה הנ"ל ככל הנראה המחבל לא נהרג כתוצאה מהירי.
לקחת מקרה בודד שנקלט בעיני המצלמה, הפכת את זה למכת מדינה, הפכת את זה כאילו ובכל יום חיילי צה"ל מוציאים להורג אזרחים תמימים
ושכחת דבר אחד - המחבל הזה דקה לפני ניסה לרצוח חיילים!!
הפכת את המחבל הזה לאזרח תמים ומסכן, הוא לא מסכן, הוא מסוכן והוא ניסה לרצוח.
אני עדיין מחכה להודעת גינוי מצידך על הניסיון הנלוז לרצוח חיילים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 18:41 
אדום נחמד כתב:
לירון האדום כתב:
אדום נחמד כתב:

פתטי. כבר ענו לך טקנו ונועם, וכתבתי כבר שהתשובה שלהם מקובלת עלי.
מה אתה רוצה, שאני אכתוב אותו דבר?
אתה פשוט לא מסוגל להתמודד בדיון אז אתה מתעסק בשטויות.

תענה על השאלות בצורה פשוטה ולא באופן כוללני וערפילי.
מי קובע מה זה שטויות, מדוע הטיעונים שלך הוא מוצדקים והצדדים שאני מביא לסיפור הם שטויות?
מי קובע את הלך הרוח פה באשכול ועל מה מדברים?
לעצם השאלה שלך (בניגוד אלייך, אני עונה ישירות ולא עונה בצורה מעופרפלת כמו מה שX אמר) -
אני לא שופט את החיילים, החיילים לא היו אמורים לעשות כלום באותו זמן שמיד לאחר הירי, אני כן בא בטענות למפקדים בשטח
ואני מקווה ומאמין ויודע שהאירוע הזה ייחקר ויוסקו המסקנות.

ובינתיים - יש מצב שתגנה את הפיגוע הזה?
מדוע קשה לך לומר שהאיש שבא לרצוח הוא מחבל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 18:43 
teknoboy כתב:
לירון האדום כתב:
noan טקנו ואדום נחמד אשמח אם תענו לי על השאלות הבאות כדי שאדע האם אני טועה או חושב נכון.
1. האם לדעתכם האיש שדקר הוא מחבל\טרוריסט, לוחם או אזרח תמים?
2. האם אתם חושבים שהמעשה שלו מקרב או מרחיק את פתרון 2 המדינות ל2 עמים? או מדינה אחת ל2 עמים?
3. מה לדעתכם העונש הראוי לאדם שמוזכר בסעיף 1?

1. מחבל או לוחם, או אולי "מתקומם" (כי "לוחם" מרמז על איזה ארגון חמוש). תלוי את מי שואלים. איך זה משנה לסיפור שלנו, שבו המחבל הזה נרצח?
2. על פניו מרחיק, בפועל כנראה שמקרב פתרון כלשהו. איך זה משנה לסיפור שלנו, שבו הבחור הזה נרצח?
3. בשביל זה יש למדינת ישראל ספר חוקים. אולי אתה מכיר אנשים שמבינים בזה ויכולים לאתר לך את הסעיף הרלוונטי. איך זה משנה לסיפור שלנו, שבו הבחור הזה נרצח?
4. למה אתה הולך לכל מקום שבעולם ומסיט את הדיון לכל כיוון אפשרי אבל לא מוכן להתייחס למקרה הזה לגופו, כמו שאתה תמיד מטיף לעשות?

1. אני שואל אותך, את טקנו, כיצד אתה מגדיר אותו?
זה לא משנה לסיפור הנ"ל אלא לתמונה הכוללת.
2. מרחיק, אז אולי הגיע הזמן שמישהו יסביר לעם שלו שהפיגועים האלו לא מקרבים אותם לשום מקום אלא להפך??
3. שאלתי אותך, את טקנו, מה לדעתך העונש שלו, לא מה כתוב בספר החוקים...
4. אתה קורא לזה הסטת דיון, מבחינתי זה מאד רלוונטי לדיון.
5. אתה לא חייב לענות אם לא בא לך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 18:45 
סמל אישי של המשתמש
לירון האדום כתב:
ItaiH6 כתב:
לירון האדום כתב:

רק בשביל הדיון, בן מוות=כל מחבל יידע שאם הוא מגיע לרצוח סביר להניח שהוא ימצא את מותו תוך כדי הניסיון

כל זה טוב ויפה. השאלה היא אם זה אומר שגם שאחרי שהנסיון לרצוח נגמר (לא משנה אם בהצלחה או לא. אולי לטיעונים על חומרת העונש) והוא לא מצא עדיין את מותו סביר להניח שהוא ימצא את מותו.

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 18:46 
ItaiH6 כתב:
לירון האדום כתב:
ItaiH6 כתב:
לירון האדום כתב:

כל זה טוב ויפה. השאלה היא אם זה אומר שגם שאחרי שהנסיון לרצוח נגמר (לא משנה אם בהצלחה או לא. אולי לטיעונים על חומרת העונש) והוא לא מצא עדיין את מותו סביר להניח שהוא ימצא את מותו.

בפעם ה 20,000 - לא.
בזמן האירוע הוא צריך להיות מחוסל!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 18:48 
ובינתיים בערוץ 10 עונים לטקנו לאדום נחמד- מיד אחרי הירי של החייל, המפקד שלו (המ"פ) שהחייל משתייך לחפ"ק שלו, דיווח על כך למח"ט
שדיווח למצ"ח עוד בטרם פורסם הסרטון...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 18:51 
סמל אישי של המשתמש
לירון האדום כתב:
ItaiH6 כתב:
לירון האדום כתב:
ItaiH6 כתב:
לירון האדום כתב:

בפעם ה 20,000 - לא.
בזמן האירוע הוא צריך להיות מחוסל!

אז זה בעצם אומר שהוא לא בן מוות.
לא נראה לי שמישהו היה טוען שהריגה שלו לא מוצדקת אם זה היה עדיין במהלך הפיגוע. אני לפחות מקווה ככה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 18:56 
[ quote="ItaiH6"]
אז זה בעצם אומר שהוא לא בן מוות.
לא נראה לי שמישהו היה טוען שהריגה שלו לא מוצדקת אם זה היה עדיין במהלך הפיגוע. אני לפחות מקווה ככה.[/quote][/quote]
אין לנו ויכוח.
בן מוות הכוונה היא ירי על מנת להרוג בזמן הניסיון לפגוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 19:14 
סמל אישי של המשתמש
לירון האדום כתב:
אין לנו ויכוח.
בן מוות הכוונה היא ירי על מנת להרוג בזמן הניסיון לפגוע.

יש ויכוח, כי מבחינתך (או לפחות מבחינת המשתמש שלך בפורום) כל מקרה ומקרה נחשב ל"ירי על מנת להרוג בזמן הניסיון לפגוע" בלי שום קשר לעובדות המקרה לגופו, ואפילו כשיורים במישהו ששוכב על הרצפה ומדמם מהראש.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2016, 19:18 
סמל אישי של המשתמש
לירון האדום כתב:
ItaiH6 כתב:
לירון האדום כתב:

הוא לא שאל את דעתך.
הוא שאל איזו סמכות משפטית קבעה את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2305 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 77  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 41 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: