תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 אפריל 2024, 21:06

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 597 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: רומן זדורוב הורשע בשנית הבוקר ברצח תאיר רדא
הודעהפורסם: 21 דצמבר 2018, 13:50 
אני בטוח שיש כאן אנשים שבקיאים בתיק הזה יותר ממני אז לכן אשאל אותכם - בהנחה שאתם חושבים שרומן לא רצח את תאיר,למה שהוא יספר למדובב בתא בכלא מרצונו החופשי שהוא עשה את זה תוך כדי זה שהוא מתאר לפרטי פרטים את המעשה?
אני בדעה שזה לא הוא,אבל הדבר הזה מאוד ערער אותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: רומן זדורוב הורשע בשנית הבוקר ברצח תאיר רדא
הודעהפורסם: 21 דצמבר 2018, 14:15 
סמל אישי של המשתמש
ראיתי את התכנית אתמול ורק השתכנעתי יותר שהוא הרוצח.
כמובן שהמשטרה עשתה עבודה מחורבנת, חיבלה בראיות והכל אבל הראיות הנסיבתיות החזקות וההודאה החזקה למדובב מאוד חזקים בעיני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 דצמבר 2018, 14:36 
סמל אישי של המשתמש
הוא עשה את זה לפני או אחרי ההודעה במשטרה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 דצמבר 2018, 17:26 
Yalla Hapoel כתב:
אני בטוח שיש כאן אנשים שבקיאים בתיק הזה יותר ממני אז לכן אשאל אותכם - בהנחה שאתם חושבים שרומן לא רצח את תאיר,למה שהוא יספר למדובב בתא בכלא מרצונו החופשי שהוא עשה את זה תוך כדי זה שהוא מתאר לפרטי פרטים את המעשה?
אני בדעה שזה לא הוא,אבל הדבר הזה מאוד ערער אותי.

בקשר לשאלה שלך - יש אנשים עם מחלת נפש שיספרו הרבה דברים.
יש אנשים שונים שמעידים שא.ק אמרה להם שהיא רצחה את תאיר ראדה, יש אנשים במוסדות סגורים שיספרו לך שהם המשיח, אחרים יספרו לך שפעם נכנסו לתוכם שדים ורוחות והם גם באמת ממש יתכוונו לזה ויאמינו בזה.

ועם כל זאת, אני די בטוח שהוא הרוצח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 דצמבר 2018, 18:39 
אחרי התוכנית המגמתית יש לציין של "עובדה" אלפי אנשים נדהמו ממה שאמר רומן למדובב, אז חשוב להזכיר כמה דברים:
אלפי בני אדם מודים בפני חוקר או בפניי מדובב (במקרה הזה מדובר במדובב שהודה שחילץ מרומן הודאה, שטוען עד היום שרומן לא הרוצח וכן שעשה כל שביכולתו לזכות בתגמול של 12 אלף שקל).
לפניו היו עוד 2 מדובבים אחד מהם שוטר שיצא ואמר האיש חף מפשע!
רומן סיפר למדובב בעיקר דברים שהם לא נכונים כמו למשל איך לא ניקה את הדם בשירותי הבנים, כלומר רומן דמיין בעזרת שטיפת המוח שעבר שהסכין שלו טיפטפה דם מזירת הרצח ועד שירותי הבנים (הזיה שהשופטים קנו אותה) ברור גם שלא נמצא דם של תאיר בשירותי הבנים, ולא נמצא שום דם לאורך כל הדרך מהזירה לשירותי הבנים!
רומן גם מדבר איתו על הסכין היפנית שבהמשך כל העולם הבין והשתכנע שמדובר בסכין משוננת (זה כל כך הטריד את הפרקליטות שדרשו מראש המכון לשנות תצהיר חתום שלו לגבי עיניין הסכין) רומן עשה זאת מיד לאחר שחזר מביקור אצל פסיכיאטר (לכו תדעו מה קיבל ממנו) אחרי 8 ימים שהוא עצור וירד כבר אז 10 קילו.
את סימון שחיטת הגרון המפורסמת רומן הדגים למדובב אחרי שהמדובב ביקש מרומן שיראה לו איך רוצחים בק.ג.ב רק שהם בחרו להסתיר את זה מהציבור ותחת שטיפת מוח אינטנסיבית של ראש צוות החקירה יורם אזולאי וחבריו המאוד מאוד רעים שגם הם מאוד מאוד רוצים להתקדם על חשבון הגב של רומן.
צריך לזכור שבזירה נמצאו כ 100 ראיות פורנזיות שאף אחת מהן לא שייכת לרומן!!! אין יותר מטורף מזה! יש ביוטיוב מאות סרטים על מקרים שבהם אנשים מכל הגילאים החל מגיל 8 שמספרים לפרטי פרטים רצח שמעולם לא ביצעו!!! יש המון סרטונים ביוטיוב שרומן אומר לחוקרים אני מוכן לקחת את הרצח עליי רק תנו לי לראות את אישתי והילד שנולד לפני פחות מחודש!!

כל כך מביך לקרוא שיש כאן אנשים שחושבים שרומן הרוצח.
פתחו תעיניים ואת הראש כבר ואם לא בא לכם אז תפסיקו להביע דעה בבקשה על דברים שאין לכם רצון להתעמק בהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 דצמבר 2018, 19:00 
סמל אישי של המשתמש
the worker כתב:

צריך לזכור שבזירה נמצאו כ 100 ראיות פורנזיות שאף אחת מהן לא שייכת לרומן!!! אין יותר מטורף מזה!

אני לא מכיר ממש את הפרטים של המקרה לעומק, אבל צריף גם לזכור שראיות פורנזיות שהן לא DNA הן כמעט תמיד קישקוש אנטי-מדעי שעדיף להתעלם ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 דצמבר 2018, 19:21 
סמל אישי של המשתמש
וואו, מלא ראיות פורנזיות בשירותים *ציבוריים* מי היה מאמין?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 דצמבר 2018, 08:14 
כן, מי היה מאמין שבתא שירותים שבו נרצחה נערה ישנן אין ספור ראיות פורנזיות ואף אחת מהן לא של הרוצח. מין נס שכזה.
מי ששומע את כל השיחות של רומן עם המדובב ולא איזה דקה שאילנה דיין ( שכבר מזמן גמרה את הסוס, הפכה לפופוליסטית שטחית ) בחרה להראות בלי ההקשרים, מבין כמה זה בדיחה. הוא לא יודע איך בוצע הרצח, לא מתאר מה שקרה, לא יודע על המכות שהרוצח/ת נתנו לתאיר וחוזר ואומר לארתור המדובב שהוא נדרש לתת פרטים שהוא לא יודע מהם. מי שרואה את השחזור כבר לא צוחק אלא בוכה. זדורוב לא יודע איפה היה הרצח, לא יודע איך היא נמצאה וראית הראיות- כשמבקשים ממנו לשחזר איך יצא מהתא הוא עונה לשטיפת המוח שהחוקרים עשו לו ובמסגרת הזו שלא יצא מהתא דרך הדלת, רק שהוא מדלג מעל הדלת במקום לצאת כמו שהרוצח/ת יצא/ה- דרך התא הסמוך ( להלן טביעות הנעליים שמוליכות לכך, שהן לא של זדורוב ואותו פרט שסיפרו בתוכנית- שנמצא בתא הזה דם של תאיר ). יש כל כך הרבה מידע ברשת על כל הסיפור, ומכולו ללכת לתוכנית המפוזרת והגרועה של דיין זה מיותר. נחמד שפרקליט המדינה לא יישן בלילה אם זדורוב ישוחרר ואז ירצח, אבל אם זה לא הוא שרצח, הרוצח/ת האמיתי מסתובב כבר 12 שנה בחוץ ויכול לרצוח וזה לא מדיר שינה מעיניו. ואם זו אכן א.ק, היא אפילו ניסתה לרצוח ולא פעם אחת.
המערכת מגינה על עצמה, מלמטה ועד למעלה. במשטרה ובפרקליטות מבינים היטב איזו רעידת אדמה תהיה במדינה אם הוא יזוכה. זה לא יהיה מקרה רפי רותם והמאבק המופלא שלו לצדק, שמקבל תהודה בזכות כמה עיתונאים אמיצים אבל לא משיג את ההד הציבורי שמגיע לו ושהיה מזעזע את אמות הסיפים, וככל שהמערכת מתחפרת יותר ויותר בהגנה על עצמה כך הפיצוץ יהיה גדול יותר. רק שזה לא יעזור להם, כי כל הפרטים כאן חשופים לעיני כל ואנשים הפסיקו להיות מטומטמים, וכך כל מי שהתעמק בהם מבין מהר מאוד שזדורוב לא רצח, וכי זה נוגע לכל אחד מאיתנו וההבנה שמחר זה יכול להיות אנחנו שיודבק לנו תיק. אז יש כאן מאות אלפים שלא מוכנים להרפות, ויש גם את האמא שאותה לא מעניין זדורוב אלא האמת והיא מנהלת מרדף אחריה והיום ביתר שאת. הולכת וחופרת בעזרת צוות שמסביבה בכל העדויות שאף אחד במשטרה לא טרח באמת לחקור מרגע שסימנו את המטרה סביב צווארו של זדורוב והוא היה להם טרף קל מאוד. כי זו המטרה- לא רק להוציא סוף סוף את זדורוב לחופשי, אלא לדעת את האמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 דצמבר 2018, 09:12 
סמל אישי של המשתמש
the worker כתב:
פתחו תעיניים ואת הראש כבר ואם לא בא לכם אז תפסיקו להביע דעה בבקשה על דברים שאין לכם רצון להתעמק בהם.

קלאסיקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 דצמבר 2018, 11:42 
joshsoos כתב:
כן, מי היה מאמין שבתא שירותים שבו נרצחה נערה ישנן אין ספור ראיות פורנזיות ואף אחת מהן לא של הרוצח. מין נס שכזה.
מי ששומע את כל השיחות של רומן עם המדובב ולא איזה דקה שאילנה דיין ( שכבר מזמן גמרה את הסוס, הפכה לפופוליסטית שטחית ) בחרה להראות בלי ההקשרים, מבין כמה זה בדיחה. הוא לא יודע איך בוצע הרצח, לא מתאר מה שקרה, לא יודע על המכות שהרוצח/ת נתנו לתאיר וחוזר ואומר לארתור המדובב שהוא נדרש לתת פרטים שהוא לא יודע מהם. מי שרואה את השחזור כבר לא צוחק אלא בוכה. זדורוב לא יודע איפה היה הרצח, לא יודע איך היא נמצאה וראית הראיות- כשמבקשים ממנו לשחזר איך יצא מהתא הוא עונה לשטיפת המוח שהחוקרים עשו לו ובמסגרת הזו שלא יצא מהתא דרך הדלת, רק שהוא מדלג מעל הדלת במקום לצאת כמו שהרוצח/ת יצא/ה- דרך התא הסמוך ( להלן טביעות הנעליים שמוליכות לכך, שהן לא של זדורוב ואותו פרט שסיפרו בתוכנית- שנמצא בתא הזה דם של תאיר ). יש כל כך הרבה מידע ברשת על כל הסיפור, ומכולו ללכת לתוכנית המפוזרת והגרועה של דיין זה מיותר. נחמד שפרקליט המדינה לא יישן בלילה אם זדורוב ישוחרר ואז ירצח, אבל אם זה לא הוא שרצח, הרוצח/ת האמיתי מסתובב כבר 12 שנה בחוץ ויכול לרצוח וזה לא מדיר שינה מעיניו. ואם זו אכן א.ק, היא אפילו ניסתה לרצוח ולא פעם אחת.
המערכת מגינה על עצמה, מלמטה ועד למעלה. במשטרה ובפרקליטות מבינים היטב איזו רעידת אדמה תהיה במדינה אם הוא יזוכה. זה לא יהיה מקרה רפי רותם והמאבק המופלא שלו לצדק, שמקבל תהודה בזכות כמה עיתונאים אמיצים אבל לא משיג את ההד הציבורי שמגיע לו ושהיה מזעזע את אמות הסיפים, וככל שהמערכת מתחפרת יותר ויותר בהגנה על עצמה כך הפיצוץ יהיה גדול יותר. רק שזה לא יעזור להם, כי כל הפרטים כאן חשופים לעיני כל ואנשים הפסיקו להיות מטומטמים, וכך כל מי שהתעמק בהם מבין מהר מאוד שזדורוב לא רצח, וכי זה נוגע לכל אחד מאיתנו וההבנה שמחר זה יכול להיות אנחנו שיודבק לנו תיק. אז יש כאן מאות אלפים שלא מוכנים להרפות, ויש גם את האמא שאותה לא מעניין זדורוב אלא האמת והיא מנהלת מרדף אחריה והיום ביתר שאת. הולכת וחופרת בעזרת צוות שמסביבה בכל העדויות שאף אחד במשטרה לא טרח באמת לחקור מרגע שסימנו את המטרה סביב צווארו של זדורוב והוא היה להם טרף קל מאוד. כי זו המטרה- לא רק להוציא סוף סוף את זדורוב לחופשי, אלא לדעת את האמת.

לשני דברים אף אחד מהצד של זדורוב לא נתן מענה עד היום:
א. איך הוא ידע שהשיער של תאיר ז״ל היה אסוף בלי גומיה (שהיתה על היד)? זה פרט מוכמן מאוד.
ב. איך הוא אמר לאישתו שילדה נפלה בשירותים ומתה, הרבה לפני שפרסמו את זה והגופה נמצאה?

באמת שהתיק הזה יכול לגרום לאובדן שפיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 דצמבר 2018, 15:24 
אם הוא לא רצח הוא מן הסתם לא ידע את זה, כל מה שהוא יודע החוקרים שתלו לו במוח. פשוט תסתכל קצת על החקירות ועל השיחות עם המדובב, הכל נמצא ברשת.
לגבי מה שהוא אמר, הוא דיבר עם הבוס שלו באותו ערב. הבוס הכיר את אבא של תאיר מה גם שהשמועה עברה חיש הרף בקצרין ממילא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 דצמבר 2018, 16:02 
the worker כתב:
אחרי התוכנית המגמתית יש לציין של "עובדה" אלפי אנשים נדהמו ממה שאמר רומן למדובב, אז חשוב להזכיר כמה דברים:
אלפי בני אדם מודים בפני חוקר או בפניי מדובב (במקרה הזה מדובר במדובב שהודה שחילץ מרומן הודאה, שטוען עד היום שרומן לא הרוצח וכן שעשה כל שביכולתו לזכות בתגמול של 12 אלף שקל).
לפניו היו עוד 2 מדובבים אחד מהם שוטר שיצא ואמר האיש חף מפשע!
רומן סיפר למדובב בעיקר דברים שהם לא נכונים כמו למשל איך לא ניקה את הדם בשירותי הבנים, כלומר רומן דמיין בעזרת שטיפת המוח שעבר שהסכין שלו טיפטפה דם מזירת הרצח ועד שירותי הבנים (הזיה שהשופטים קנו אותה) ברור גם שלא נמצא דם של תאיר בשירותי הבנים, ולא נמצא שום דם לאורך כל הדרך מהזירה לשירותי הבנים!
רומן גם מדבר איתו על הסכין היפנית שבהמשך כל העולם הבין והשתכנע שמדובר בסכין משוננת (זה כל כך הטריד את הפרקליטות שדרשו מראש המכון לשנות תצהיר חתום שלו לגבי עיניין הסכין) רומן עשה זאת מיד לאחר שחזר מביקור אצל פסיכיאטר (לכו תדעו מה קיבל ממנו) אחרי 8 ימים שהוא עצור וירד כבר אז 10 קילו.
את סימון שחיטת הגרון המפורסמת רומן הדגים למדובב אחרי שהמדובב ביקש מרומן שיראה לו איך רוצחים בק.ג.ב רק שהם בחרו להסתיר את זה מהציבור ותחת שטיפת מוח אינטנסיבית של ראש צוות החקירה יורם אזולאי וחבריו המאוד מאוד רעים שגם הם מאוד מאוד רוצים להתקדם על חשבון הגב של רומן.
צריך לזכור שבזירה נמצאו כ 100 ראיות פורנזיות שאף אחת מהן לא שייכת לרומן!!! אין יותר מטורף מזה! יש ביוטיוב מאות סרטים על מקרים שבהם אנשים מכל הגילאים החל מגיל 8 שמספרים לפרטי פרטים רצח שמעולם לא ביצעו!!! יש המון סרטונים ביוטיוב שרומן אומר לחוקרים אני מוכן לקחת את הרצח עליי רק תנו לי לראות את אישתי והילד שנולד לפני פחות מחודש!!

פתחו תעיניים ואת הראש כבר ואם לא בא לכם אז תפסיקו להביע דעה בבקשה על דברים שאין לכם רצון להתעמק בהם
.

שופטי בית המשפט העליון בישראל מודים לך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 דצמבר 2018, 15:57 
שופטי בית המשפט העליון (וגם המחוזי) שפטו על בסיס ראיות בדויות, כך שאני כמובן מאשים אותם על שלא ירדו לעומקה של השחיתות המעורבת בפרשה והשכילו להבין שעבדו עליהם, אבל אשמתם פחותה משל התופרים האמיתיים בתיק הזה (המשטרה והפרקליטות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 דצמבר 2018, 18:09 
the worker כתב:
שופטי בית המשפט העליון (וגם המחוזי) שפטו על בסיס ראיות בדויות, כך שאני כמובן מאשים אותם על שלא ירדו לעומקה של השחיתות המעורבת בפרשה והשכילו להבין שעבדו עליהם, אבל אשמתם פחותה משל התופרים האמיתיים בתיק הזה (המשטרה והפרקליטות).

לא יודע אם שחיתות זאת המילה הנכונה
היה או עדיין יש רוצח שמתסובב חופשי אחרי רצח בבית ספר
ברור לכולם את רגישות האירוע והרעש סביב המשטרה והם רצו לסגור את התיק כמה שיותר מהר
אני לא חושב שנטפלו לזדורוב מהשמיים, היה מספיק סיבות שמעוררות חשד
אני פשוט חושב שלא בדקו את כל הראיות, לא התעמקו ובעיקר חיפשו לסמן וי ולהתקדם הלאה
משם זה כבר כדור שלג, כל גוף שלקח חלק בהרשעתו של זדורוב לא רוצה שיתברר כי עשה טעות ואדם חף מפשע ישב בכלא עשרות שנים ובנוסף לכך ואף חמור מכך, עדיין מסתובב בנינו הרוצח
כולם מבינים עד כמה זה יביך את הגורמים המעורבים בפרשיה וכאמור אלו אנשים עם כוח ואני מאמין שהם ישתמשו בו ככל שיוכלו כדי להגן על שמם
בנק׳ זמן הנוכחית לאף אחד כבר לא איכפת מהאמת, רק שלא ימצאו אותם אשמים באחד המחדלים המתוקשרים אם לא המתוקשר ביותר שידעה המדינה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 דצמבר 2018, 21:21 
סמל אישי של המשתמש
אנשים הם נרקומנים של קלוז'רים וקתרזיסים. גם אני בסה"כ.
אין מנוחה כשמרגישים חוסר בדברים האלו.
בכל זאת אין לי כלים לומר אם זדורוב חף מפשע או לא.
אבל זה עדיין לא המקרה של סאקו וונזטי בארה"ב או טימותי אוונס באנגליה.
בכל מקרה מעבר לסוגיה המשפטית של רצח תאיר ראדה ז"ל,
המקרה הזה צריך אולי להאיר גם על סוגיית עונש המוות. מה היה אם...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 דצמבר 2018, 16:21 
the worker כתב:

"ראיות בדויות"? אלו למשל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ינואר 2019, 06:08 
סמל אישי של המשתמש
גיא האדום כתב:
למשל שזדורוב ידע דברים שלא יכול היה לדעת (כשלמעשה השוטרים סיפרו לו כל מה שרצו).
זה שוטרים בישראל, בטח פגשת כמה כאלה בחייך.

נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ינואר 2019, 19:42 
its-sick כתב:
גיא האדום כתב:
למשל שזדורוב ידע דברים שלא יכול היה לדעת (כשלמעשה השוטרים סיפרו לו כל מה שרצו).
זה שוטרים בישראל, בטח פגשת כמה כאלה בחייך.

הטענה היא שהשיחות האלו התקיימו בחקירות שאינן מוקלטות? זה טענה שנטענה? כי יש הרים של הקלטות מהחקירות שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ינואר 2019, 23:44 
השיחות האלה התקיימו גם בחקירות המצולמות.
תראה ביוטיוב - לתפור חף מפשע. שעתיים שיפיגו הרבה מתהיותיך.

באמת שקשה לי להתייחס לשאלה שלך באיזה ראיות בדויות דנו השופטים כיוון שקצרה היריעה להיכנס לזה ובטח שאין לי את המוטיבציה לעשות זאת.

בכל מקרה, סתם לשם ההבנה, שתראה למי אתה בוחר להאמין:

תמונה

*יש גם תמונה של הסוליה ה"מבריקה". בדיחה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ינואר 2019, 23:46 
סמל אישי של המשתמש
the worker כתב:
השיחות האלה התקיימו גם בחקירות המצולמות.
תראה ביוטיוב - לתפור חף מפשע. שעתיים שיפיגו הרבה מתהיותיך.

באמת שקשה לי להתייחס לשאלה שלך באיזה ראיות בדויות דנו השופטים כיוון שקצרה היריעה להיכנס לזה ובטח שאין לי את המוטיבציה לעשות זאת.

בכל מקרה, סתם לשם ההבנה, שתראה למי אתה בוחר להאמין:

תמונה

*יש גם תמונה של הסוליה ה"מבריקה". בדיחה
איפה התמונה של הסוליה? כי הראיה היא הסוליה, החלק העליון לא מעניין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 ינואר 2019, 09:34 
אלו לא ראיות בדויות. אלו ראיות שאתה בוחר לייחס להן משקל נמוך או שום משקל והמון שופטים מנוסים החליטו (כנראה) לייחס להם משקל שונה.
אם היתה חקירה מוקלטת ואם הטענה היא שבחקירה האלו המשטרה מסרה פרטים מוכמנים לנאשם שהוא אח"כ חזר אליהם, זה משהו שהשופטים יכולים לראות ולהתרשם בזה בעצמם, בטח ובטח שהנאשם מיוצג ע"י עורכי דין מנוסים.
ראיות בדויות הן ראיות מזוייפות. מכתב שזדורוב כתב לאשתו שבו הוא מתוודא על הרצח, למרות שלמעשה זה משהו שכתב שוטר. או אפילו עדות בע"פ של שוטר לגבי ארועים שלא היו ולא נבראו (החל מזה שהנאשם הכה אותי ועד לזה שהוא הודה, כזה למעשה לא קרה).
היש ראיות שכאלו בתיק, ובעיקר ראיות מרכזיות? ראייה מרכזית של התביעה שההגנה לא רק טוענת שצריך לייחס לה משקל מועט מסיבה X או Y, אלא שהיא מזוייפת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 ינואר 2019, 17:08 
הגיחוך של "הוכחות לחפותו" פשוט בלתי נתפס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ינואר 2019, 06:40 
https://www.10.tv/news/180672

רצח תאיר ראדה: המדינה הודתה - נפלה טעות קריטית בחקירה
פרסום ראשון: במכון לרפואה משפטית ובפרקליטות מודים שטיפה מדם הנערה, שנמצאה בתא שירותים אחר שבו לא בוצע הרצח, קוטלגה בצורה שגויה ולכן מעולם לא הובאה בפני בית הדין
אלמז מנגיסטו 20.01.2019 20:31 עודכן: 21.10.2019

פרסום ראשון: במכון לרפואה משפטית ובפרקליטות מודים שנפלה טעות קריטית בחקירה וטיפה מדמה של תאיר ראדה, שנמצאה בתא שירותים אחר שבו לא בוצע הרצח, קוטלגה באופן שגוי ולכן מעולם לא הובאה בפני בית המשפט. השאלה בנוגע לאותה הראיה עלתה בתוכנית "עובדה".

טיפת הדם התגלתה במתקן נייר טואלט בתא מספר שלוש, בעוד הרצח בוצע בתא מספר שתיים הסמוך. במשך שנים שני מתקני הנייר שמוצבים בתוך התאים הסמוכים קוטלגו ככאלו שהגיעו רק מתא מספר שתיים, ולכן לא נבדקו ולא הובאו לבית המשפט.

כעת, הפרקליטות מודה כי מדובר בטעות ומאשרת שטיפת הדם שייכת לתאיר. "מבדיקתנו עולה כי אכן ישנה טעות במסקנה 8 בחוות הדעת שנכתבה במכון (הרפואי המשפטי), שכן תיאור מוצג 35 כאילו מדובר ב'נייר טואלט מהתא השני' הוא טעות", הודו בפרלקיטות. "המכון סבור כי דוקטור פרוינד אכן טעתה בתיאור המוצג. אנחנו מסכימים כי הסבירות למסקנה זו היא גבוהה, אם כי בחלוף 12 שנים, לא ניתן לקבוע זאת בוודאות", הוסיפו.

עוד נכתב: "אנחנו סבורים כי האפשרות שדם המנוחה נמצא על גבי מתקן נייר הטואלט בתא 3 היא מסתברת ומתיישבת עם ניירות העבודה של המעבדות. מסקנה זו מקובלת גם על דוקטור נורית בובליל, מחליפתה של דוקטור פרוינד".

טיפת הדם שהתגלתה בתא מספר שלוש
טיפת הדם שהתגלתה בתא מספר שלוש ( החדשות 13)

עורך דינו של רומן זדורוב, ירום הלוי, הגיב להודאת המדינה: "מדובר בראיה דרמטית. רומן לא ידע על קיומו של התא השלישי שהרוצחת, למעשה, עברה אליו. ולכן כשרמזו לו החוקרים שהוא צריך לקפוץ למעלה, הוא קפץ ישירות החוצה ולא עבר בכלל לתא השלישי". לדבריו של עורך דין הלוי: "קיום ה-DNA בתא השלישי מוכיח שא"ח דיבר אמת. א"ח, החבר לשעבר של א"ק, היא סיפרה לו שמיד בתום הרצח, כשתאיר מתה, היא עברה מהתא השני לשלישי".

בפרליקטות מסרו בתגובה לדבריו של עורך הדין כי העברת דם מזירת הרצח מחוצה לה, אינה נדירה וכן שהעובדה שדמה של תאיר נמצא גם בתא מספר שלוש, לא מעידה בוודאות שגם הרוצח נכנס לתא הזה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

favourite tootbal team

Eric Cantona

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 ינואר 2019, 15:50 
יורם הלוי צריך לשנות את שם המשפחה שלו ליורם "הודעה דרמטית הלוי"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 מרץ 2019, 21:20 
כן.. הוא חיפש סנאף במחשב

https://m.youtube.com/watch?feature=you ... QPQQVeWihk

הוא גם ידע שנמצאה ילדה בשירותים לפני שנודע על הרצח.

אותם חבר'ה שרשמו את הגיגיהם המביכים באשכול הזה - אתם לא פחות גרועים מהמשטרה והפרקליטות שתפרו לו את התחת.

תפתחו את העיניים כבר ובינתיים תתביישו לכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 אוקטובר 2019, 23:50 
אז עורך דינו של זדורוב ביקש משפט חוזר בטענה שיש בידיהם הוכחות חותכות שזדורוב לא הרוצח

מה יקרה הפעם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 אוקטובר 2019, 03:56 
Yalla Hapoel כתב:
אז עורך דינו של זדורוב ביקש משפט חוזר בטענה שיש בידיהם הוכחות חותכות שזדורוב לא הרוצח

מה יקרה הפעם?

אם הבקשה כוללת את מה שהתקשורת דווחה, היא תדחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 597 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 44 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: