תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 אפריל 2024, 23:55

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 597 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: רומן זדורוב הורשע בשנית הבוקר ברצח תאיר רדא
הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 17:10 
סמל אישי של המשתמש
its-sick כתב:
הבעיה פשוטה מאד.
"יצא" לי להיות בבית דין לתעבורה במקרה בו שוטר שיקר. לא היה לי סיכוי, כי לפי עורך הדין שלי, בית המשפט תמיד יעדיף את גירסת השוטר.
לפי מה שמלמדים עורכי דין ושופטים, זה מאד הגיוני. השוטר הוא נציג מערכת החוק, לכאורה אין לו אינטרס. לנאשם יש אינטרס.
מעשית בשטח, שוטרים משקרים ללא הרף, כי יש להם אינטרס.

בלהגיד לי "זדורוב ידע דברים שלא יכל היה לדעת" מונחת הנחת עבודה לפי השוטרים תמימים. אבל שוטר שרוצה להרשיע יכול היה לספר לזדורוב כל מה שהוא רוצה לפני התחקור המתועד.
אני לא מתרשם מעדויות שכאלה כשאני מודע לכך ששוטרים משקרים.
אני רוצה עדויות פיזיות.

בדיוק מה שאמרתי.

הרי כולנו יודעים שהשוטרים הם חלאות במגרשי הכדורגל. למה אתם חושבים שבמחלקת הפשיעה החמורה בקצרין הם לא יהיו חלאות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 17:13 
גיא האדום כתב:
אתה קראת את כל מסמכי החקירה ואתה אומר שזאת "הודאה בכוח" ושהוא לא ידע שום פרטים מוכמנים. וואללה? הקטע של ביתור הגופה גם היה באותם מסמכים שקראת?

עוד חכמולוג..

כן זו הודאה בכוח שהוצאה מאדם חסר ישע שלא דובר את השפה. בנוסף, הרוצח המהולל שלא משאיר שום זכר לדי אן איי בזירה או בסביבתה לא ידע מעולם שום פרט מוכמן, חות ממה שהמשטרה רצתה שתחשוב שהוא ידע.

לגבי הביתור - נכון הגופה לא בדיוק בותרה, אבל כששאלה את א.ק בחקירתה במשטרה מה מניע את ה"זאבה" שבה אז היא השתמשה במילה זו ואמרה שהיא חפצה לבתר גופות לחתיכות ולאכול אותן כי היא צמאה לדם.

אתה לא עורך דין במקרה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 17:16 
el dudernio כתב:
its-sick כתב:
הבעיה פשוטה מאד.
"יצא" לי להיות בבית דין לתעבורה במקרה בו שוטר שיקר. לא היה לי סיכוי, כי לפי עורך הדין שלי, בית המשפט תמיד יעדיף את גירסת השוטר.
לפי מה שמלמדים עורכי דין ושופטים, זה מאד הגיוני. השוטר הוא נציג מערכת החוק, לכאורה אין לו אינטרס. לנאשם יש אינטרס.
מעשית בשטח, שוטרים משקרים ללא הרף, כי יש להם אינטרס.

בלהגיד לי "זדורוב ידע דברים שלא יכל היה לדעת" מונחת הנחת עבודה לפי השוטרים תמימים. אבל שוטר שרוצה להרשיע יכול היה לספר לזדורוב כל מה שהוא רוצה לפני התחקור המתועד.
אני לא מתרשם מעדויות שכאלה כשאני מודע לכך ששוטרים משקרים.
אני רוצה עדויות פיזיות.

בדיוק מה שאמרתי.

הרי כולנו יודעים שהשוטרים הם חלאות במגרשי הכדורגל. למה אתם חושבים שבמחלקת הפשיעה החמורה בקצרין הם לא יהיו חלאות?

אין קשר!
הוא ידע פרטים מוכמנים, ראה סרטי סנאף, היתה לו בבית סכין מחנות ג'נטלמן שקנה בקניון עיר ימים בחדרה והיה לו מניע כי הילדה ביקשה ממנו סיגריה והתעצבנה עליו.
חוץ מזה, השופט שהרשיע אותו פעמיים במחוזי לא הושיב על ברכיו קלדנית ודחף לה לאיבר מינה את אצבעותיו. ומי שסגר עם אותו שופט את הסדר הטיעון המקל (פיצוי של כמה מאות שקלים) הוא במקרה "לא" הפרקליט הבכיר בתיק של רומן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 17:40 
אני לא שולל את האפשרות שבתיק כזה יכול בית המשפט לטעות, זה תיק לא פשוט, אבל אני לא קונה כאן את תאוריית הקונספירציה.

אתה מעלה כאן שלל טענות שאיש מעורכי הדין של זדורוב לא העלה ולא ברור כמה מהן מבוססות. אם הן היו מונחות בפני בית המשפט ע"י ההגנה, אני מניח שהיה נדרש להתייחס אליהן.

מעבר לכך, כמות האנשים שצריכים להיות שותפים להעלמת מידע לצורך קונספירציה כזו כולל מאות מתושבי קצרין (התלמידות שהיו שותפות לקנוניה, חברים קרובים שלהן, בני זוג, מישהו שישב איתם לשאכטה בהודו, חברים מהצבא, המורים, האחות של תאיר). זה לא הגיוני שיצליחו לשמור את המידע כל כך הרבה שנים.

מישהו היה כבר צריך לבוא ולהודות, המשטרה או החוקרים הפרטיים שטיפלו בענין היו מצליחים להוציא הודאות או להביא מידע מהותי. זה לא סביר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 18:32 
נועם שחם כתב:
אני לא שולל את האפשרות שבתיק כזה יכול בית המשפט לטעות, זה תיק לא פשוט, אבל אני לא קונה כאן את תאוריית הקונספירציה.

אתה מעלה כאן שלל טענות שאיש מעורכי הדין של זדורוב לא העלה ולא ברור כמה מהן מבוססות. אם הן היו מונחות בפני בית המשפט ע"י ההגנה, אני מניח שהיה נדרש להתייחס אליהן.

מעבר לכך, כמות האנשים שצריכים להיות שותפים להעלמת מידע לצורך קונספירציה כזו כולל מאות מתושבי קצרין (התלמידות שהיו שותפות לקנוניה, חברים קרובים שלהן, בני זוג, מישהו שישב איתם לשאכטה בהודו, חברים מהצבא, המורים, האחות של תאיר). זה לא הגיוני שיצליחו לשמור את המידע כל כך הרבה שנים.

מישהו היה כבר צריך לבוא ולהודות, המשטרה או החוקרים הפרטיים שטיפלו בענין היו מצליחים להוציא הודאות או להביא מידע מהותי. זה לא סביר.

וזה שהיו 50 (!) שערות בזירה שאף אחד לא בדק עד עכשיו זה כן סביר? מה בדיוק סביר בכל הסיפור הזה?

If you can meet with Triumph and Disaster
And treat those two impostors just the same
Yours is the Earth and everything that's in it

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 אוקטובר 2018, 00:41 
נועם שחם כתב:

יש הרבה דברים לא הגיוניים בפרשה הזו אבל דווקא עם הדבר הכי לא הגיוני משום מה אתה מסכים...

כל מה שרשמתי מגובה בעדויות וזה רק על קצה המזלג.
השופטים לא באו לתיק הזה בנפש חפצה.

אני יודע שזה נשמע לך מוזר גם לי זה נשמע עד שקראתי והתרשמתי מכמות הפגמים בהליך ומעוצמת הטיוח.

המזל הגדול הוא שההד הציבורי לגבי התיק הזה לא נרגע גם 12 שנים אחרי. אם זה קבוצת פייסבוק שמונה מעל 250,000 חברים, אם זה סרטים שנעשים ואפילו התקשורת שבאופן מפתיע מטיחה ביקורת נוקבת בפושעים המטייחים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 אוקטובר 2018, 05:04 
the worker כתב:
גיא האדום כתב:
אתה קראת את כל מסמכי החקירה ואתה אומר שזאת "הודאה בכוח" ושהוא לא ידע שום פרטים מוכמנים. וואללה? הקטע של ביתור הגופה גם היה באותם מסמכים שקראת?

עוד חכמולוג..

כן זו הודאה בכוח שהוצאה מאדם חסר ישע שלא דובר את השפה. בנוסף, הרוצח המהולל שלא משאיר שום זכר לדי אן איי בזירה או בסביבתה לא ידע מעולם שום פרט מוכמן, חות ממה שהמשטרה רצתה שתחשוב שהוא ידע.

לגבי הביתור - נכון הגופה לא בדיוק בותרה, אבל כששאלה את א.ק בחקירתה במשטרה מה מניע את ה"זאבה" שבה אז היא השתמשה במילה זו ואמרה שהיא חפצה לבתר גופות לחתיכות ולאכול אותן כי היא צמאה לדם.

אתה לא עורך דין במקרה?

איזה כוח הופעל עליו? תפרט.
וכמובן שהוא לא ידע פרטים מוכמנים. זה שבית המשפט מקדיש עמודים על גבי עמודים לתאור פרטים שכאלו אחד אחרי השני אלו שטויות. ובכלל, ההודאה שהוא נתן למדובב הייתה קלטת מפוברקת של המשטרה, והדברים שהוא אמר לאשתו היו למעשה דברים שאמר מתחזה שנשיא העליון שלח אליה. ומה עניין הביתור בהרשעה שלו עדיין לא הבנתי.
במקביל, אולי תספר לנו מי אותו עו"ד שהיה התובע במשפטו של זדורוב שהיה גם התובע במשפטו של יצחק כהן? הוא ללא ספק עו"ד מוכשר בהתחשב בעובדה שתיק אחד נוהל ע"י מחוז הצפון בפרקליטות והשני ע"י מחוז המרכז בפיקוח הדוק של פרקליט המדינה.
אני מניח שגם לכל השופטים האחרים שהרשיעו אותו או דחו את הבקשות שלו יש מרצדסים מתחת לבית שנקנו במגבית של שוטרי ופקליטי מחוז צפון.

כל אדם סביר ובטח שכל עו"ד יודע שלפעמים שוטרים משקרים. וכל עו"ד יודע שלפעמים בתי משפט טועים. אני חושב שבמקרה הזה הסיכוי לטעות הוא נמוך מאשר בתיקים פליליים אחרים, אבל הוא בטח שלא אפס. השלמות אינה נחלתו של שופט בשר ודם. אבל טיעוני הקונספרציה האלו הם מעבר למגוחכים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 אוקטובר 2018, 07:37 
סמל אישי של המשתמש
טיעוני הקונספירציה הם מגוחכים, אבל זה בסדר,
הביטחון בהם זאת הבעיה האמיתית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 אוקטובר 2018, 10:04 
סמל אישי של המשתמש
הדיון הזה קצת הזוי בעיניי.
ישראל זאת מדינה שיש לה אחוז הרשעות פליליות שדומה לתוצאות הבחירות בסוריה, אבל זה כנראה בטווח שבין הגיוני למשעמם, כי אף אחד פה לא מדבר על זה.
אבל מה? היה איזה תיק שעשה קצת רעש, אז אנשים שראו איזה סרטון ביוטיוב או משהו בטלוויזיה פתאום גם חשים עצמם מומחים לנושא ובכלל (קטע קבוע של ישראלים, לקרוא מאה מילים על משהו, להתעייף מזה ואז להרגיש ש"אני את המחקר שלי עשיתי, ומה איתך?") וגם נהיו רגישים מאוד לעוולות המערכת המשפטית בישראל. או יותר נכון נשארו עם אפס רגישות, בדיוק כמו קודם, אבל ממרקים את המצפון שלהם עם הקטע של "להציל את רומן".

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 אוקטובר 2018, 12:07 
teknoboy כתב:
ישראל זאת מדינה שיש לה אחוז הרשעות פליליות שדומה לתוצאות הבחירות בסוריה, אבל זה כנראה בטווח שבין הגיוני למשעמם, כי אף אחד פה לא מדבר על זה.
אבל מה? היה איזה תיק שעשה קצת רעש, אז אנשים שראו איזה סרטון ביוטיוב או משהו בטלוויזיה פתאום גם חשים עצמם מומחים לנושא ובכלל (קטע קבוע של ישראלים, לקרוא מאה מילים על משהו, להתעייף מזה ואז להרגיש ש"אני את המחקר שלי עשיתי, ומה איתך?") וגם נהיו רגישים מאוד לעוולות המערכת המשפטית בישראל. או יותר נכון נשארו עם אפס רגישות, בדיוק כמו קודם, אבל ממרקים את המצפון שלהם עם הקטע של "להציל את רומן".

השיח בחברה הישראלית ככלל ובאשכול הזה בפרט, הוא אוסף ציטוטים חוזרים ונשנים מהסדרה "צל של אמת". כל דיון שיוצא מתוך גבולות מה שנאמר בסדרה כולל בתוכו שמועות והשערות שיכולות לשמש כתסריט לסרט מתח דל תקציב.
מרגיש קצת כמו חידה אשר אין לה פיתרון ומדינה שלמה נגררה להשתתף במשחק.
#א.ק היא הרוצחת
#בדוק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 אוקטובר 2018, 12:44 
teknoboy כתב:

ניתוח מדויק של תופעה רחבה הרבה יותר מהעיסוק במשפט זדורוב.
במיקרו, אני מעדיף עשרות מונים שיתמקדו בזוטות כמו המשפט הזה מאשר תופעת מתנגדי החיסונים, שאמנם מתרחשת בממדים קטנים יותר אבל מגיעה מאותו מקום. הרבה פחות הרסני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 אוקטובר 2018, 13:00 
האדום הצורר כתב:
נועם שחם כתב:

וזה שהיו 50 (!) שערות בזירה שאף אחד לא בדק עד עכשיו זה כן סביר? מה בדיוק סביר בכל הסיפור הזה?

אם כולם משתפים פעולה בקנוניה נגדו והשוטרים רק חיפשו להפליל אותו, למה בכלל שמרו את השערות האלה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2018, 12:17 
גיא האדום כתב:
the worker כתב:
גיא האדום כתב:

עוד חכמולוג..

אתה לא עורך דין במקרה?

וכמובן שהוא לא ידע פרטים מוכמנים. זה שבית המשפט מקדיש עמודים על גבי עמודים לתאור פרטים שכאלו אחד אחרי השני אלו שטויות. ובכלל, ההודאה שהוא נתן למדובב הייתה קלטת מפוברקת של המשטרה, והדברים שהוא אמר לאשתו היו למעשה דברים שאמר מתחזה שנשיא העליון שלח אליה. ומה עניין הביתור בהרשעה שלו עדיין לא הבנתי.
במקביל, אולי תספר לנו מי אותו עו"ד שהיה התובע במשפטו של זדורוב שהיה גם התובע במשפטו של יצחק כהן? הוא ללא ספק עו"ד מוכשר בהתחשב בעובדה שתיק אחד נוהל ע"י מחוז הצפון בפרקליטות והשני ע"י מחוז המרכז בפיקוח הדוק של פרקליט המדינה.
אני מניח שגם לכל השופטים האחרים שהרשיעו אותו או דחו את הבקשות שלו יש מרצדסים מתחת לבית שנקנו במגבית של שוטרי ופקליטי מחוז צפון.

כל אדם סביר ובטח שכל עו"ד יודע שלפעמים שוטרים משקרים. וכל עו"ד יודע שלפעמים בתי משפט טועים. אני חושב שבמקרה הזה הסיכוי לטעות הוא נמוך מאשר בתיקים פליליים אחרים, אבל הוא בטח שלא אפס. השלמות אינה נחלתו של שופט בשר ודם. אבל טיעוני הקונספרציה האלו הם מעבר למגוחכים.

תראה מתוק.. הדבר שהכי בולט מכל מה שאתה ודומיך רושמים הוא שלא באמת צללתם לתוך הפרשה הזו.
זה אולי קצת יאכזב אתכם אבל לא קראתי עמוד שניים או מאה, אני כבר 3 שנים מתעמק בכל דבר שקשור לפרשה הזו וכמות החומרים שקראתי היא בלתי נדלית.

הדיון איתך לא באמת ענייני כי אין לך מושג מה התרחש בחדרי החקירות (כנראה שאף פעם לא התעניינת), אתה לא מכיר את הנפשות הפועלות ובכללי אתה מייצג גישה מאוד נאיבית ולא רלוונטית למתרחש במדינת ישראל. קצת מוזר שהדברים נכתבים על ידי עורך דין ותיק (לא ילד).

בכל זאת אנסה לענות לך לחלק מהדברים:
שוב אני אזמין אותך לצפות בסרטוני החקירה, יש שעות על גבי שעות מצולמות.
דיברו לרומן לא יפה, צחקו לו על העברית הקלוקלת, הרימו עליו את הקול ואיימו עליו פעם אחר פעם שייקח אחריות על המעשה הזה.
במהלך החקירות השוטרים גם פעם אחר פעם נתנו לרומן מידע על שהתרחש בזירת הרצח וניסו להכווין אותו לסיפור המעשה.
גם כששיחזר את הרצח, דאג אחד השוטרים לתפוס בידו ולהובילו לשירותים בהם בוצע הרצח על אף שרומן התכוון לעלות עוד קומה לחדר שירותים אחר.
כשנקודת המוצא היא שמדובר באדם שלא דובר את השפה ונקלע לסיטואציה הזאת בכוונת זדון של המשטרה, אין לי דרך להגדיר את זה אלא הודאה בכוח. אם בא לך להיות מאגניב ולהתחכם ולהגיד שזה לא "כוח" כמו שאתה מתקטנן בצורה מטומטמת על המילה "ביתור" - לך על זה.

שוב דבריך נובעים מבורות נטו. אתה מעולם לא התעמקת בראיות ובחומרי החקירה בתיק הזה.
בית המשפט הקדיש מאות עמודים... מה עניין שמיטא להר סיני?
שוב אני חוזר ואומר - רומן לא סיפק אפילו פרט מוכמן אחד. זאת עובדה.
יתרה מכך, כששיחזר את הרצח הוא עשה אין ספור טעויות שכולן עומדות בניגוד למה שהתרחש שם בפועל. בין השאר, הדרך בה יצא מתא השירותים (בפועל הרוצח יצא על ידי קפיצה מתא אחד לשני ורומן שיחזר כאילו יצא מהתא בו בוצע הרצח. כמובן שלשיתך הוא עשה את זה בגלל שהוא רוצח כל כך מיומן עד שידע שזה ישחק לטובתו אם ישחזרכ את היציאה מהתא בצורה אחרת.)

ההודאה שנתן למדובב -
שוב אין לך מושג.
לא ראית תרגום אמיתי של ה"הודאה" מרוסית לעברית (אני כן דרך אגב).
לא ראית עדויות חוזרות ונשנות של אותו מדובב שטוען שזדורוב לא הרוצח והוא הדיח אותו לעשות כן.
יש עוד המון פרטים שמעידים על ה"הודאה" השקרית שהוציא המדובב מרומן.

והדברים שהוא אמר לאשתו היו למעשה דברים שאמר מתחזה שנשיא העליון שלח אליה

כבר הגבתי לגופו של עניין ואתה ממשיך לקשקש למרות שאתה לא באמת מכיר את הפרטים. חוץ מלקרוא את עשרות העמודים של השופטים (שגם את זה אני בספק אם באמת עשית). אתה חייב להבין שבתיק הזה הדברים הרבה הרבה יותר מורכבים.
זה כמו שסיפרו לכולם שרומן זרק את המכנס מיד לאחר הרצח וזו עוד אינדקציה לכך שרצח.
רק שבפועל זדורוב זרק את מכנסי העבודה שבוע לאחר הרצח כיוון שהיו קרועים, המשטרה מצאה אותם במזבלה ונשלל כל קשר בין המכנס לרצח.

במקביל, אולי תספר לנו מי אותו עו"ד שהיה התובע במשפטו של זדורוב שהיה גם התובע במשפטו של יצחק כהן? הוא ללא ספק עו"ד מוכשר בהתחשב בעובדה שתיק אחד נוהל ע"י מחוז הצפון בפרקליטות והשני ע"י מחוז המרכז בפיקוח הדוק של פרקליט המדינה. אני מניח שגם לכל השופטים האחרים שהרשיעו אותו או דחו את הבקשות שלו יש מרצדסים מתחת לבית שנקנו במגבית של שוטרי ופקליטי מחוז צפון.

זה נכון שעו"ד עדי ארז היא פרקליטה במחוז מרכז, אבל אחרי שהשופט יצחק כהן תפר לרומן את התחת והתעלם בצורה הזויה מהמון עדויות קריטיות וחשובות ובשורה התחתונה עשה עבודותו נאמנה רק לטובת המשטרה והפרקליטות, אז שילה ענבר מפרקליטות מחוז צפון (ממליץ לך לקרוא את כל המסמכים שהוגשו בתלונה נגדה על כך שהסתירה ראיות המצביעות על הרוצחים האמיתיים) ושי ניצן (המשנה לפרקליט המדינה דאז) היו חייבים לגמול לו, לאותו שופט סרוח, איכשהו וכך זה נעשה.
בטח אתה אומר לעצמך שזו גם קונספירציה אבל בעצם זה די הגיוני שנשיא בית משפח המחוזי בנצרת מטריד ילדות קטנות (פדופיליה) ומטריד מינית את קלדניתו ומקבל בסך הכל לשלם פיצוי קטן (אפילו לא קנס!! פיצוי כיוון שלא היתה הרשעה) וזה עובר כל כך בשקט.

כל אדם סביר ובטח שכל עו"ד יודע שלפעמים שוטרים משקרים. וכל עו"ד יודע שלפעמים בתי משפט טועים. אני חושב שבמקרה הזה הסיכוי לטעות הוא נמוך מאשר בתיקים פליליים אחרים, אבל הוא בטח שלא אפס. השלמות אינה נחלתו של שופט בשר ודם. אבל טיעוני הקונספרציה האלו הם מעבר למגוחכים
אז אתה חושב..
הוכחת בדבריך שהמחשבות שלך פחות רלבנטיות לקייס הזה.
אתה לא מכיר ולא יודע ובאמת שלא נכנסתי כאן לגרם מהידיעות שקיימות בחוקרי החקירה.
הדברים כל כך ברורים, אבל מי שלא מנסה לראות ולא באמת מתעמק מייתר את הדיון עימו.
אני ישאר עם טיעוני הקונספירציה המגוחכים ואתה גאון הדור תמשיך לחשוב שהכל כאן בסדר ושלא יושב אדם מסכן כבר מעל 12 שנים על לא עוול בכפו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2018, 14:42 
יש אמירה מפורסמת של לואיס קרול (שאגב, גם כנראה היה פדופיל) שמתאימה לכאן: When I use a word it means just what I choose it to mean

אני מניח שלפי הלוגיקה הזאת שאתה אומר "הודאה בכוח" אתה מתכוון למה שאתה בוחר להתכוון במילה "כוח". ושאתה אומר "ביתור" יש לזה את המשמעות שאתה בוחר לתת לזה. סבבה.

וכשאתה אומר "מי שסגר עם אותו שופט את הסדר הטיעון המקל (פיצוי של כמה מאות שקלים) הוא במקרה "לא" הפרקליט הבכיר בתיק של רומן" אתה מתכוון למה שאתה בוחר להתכוון באמירה "אותו ... פרקליט בכיר" (לא בדיוק אותו אדם, אבל אותה פרקליטות). (ואגב, בדקת את "התעריף" שעבירה שבה הוא נאשם או שפשוט רצת עם התיאוריה הזאת?)

וכשאתה אומר "רומן לא סיפק אפילו פרט מוכמן אחד" אז אתה כנראה מגדיר פרטים מוכמנים בדרך שלך. בסדר.

אפשר להמשיך ולהמשיך. אני חושב שהעיקר זה כשאתה אומר "זאת עובדה" אז המילה עובדה מקבלת את המשמעות שאתה בוחר לתת לה. לא ה"עובדות" שארבעה שופטי מחוזי ושלושה שופטי עליון (כולל העבריין כהן והקדוש דנציגר) חשבו שהן "עובדות", אבל זה בסדר.

זה מה שהגויים ימ"ש מכנים overclaiming. אני לא בטוח שיש ביטוי ממש מקביל בעברית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2018, 17:53 
יש ראיות בתיק שלא נבדקו מספיק או בכלל
ויש כמה דברים שמעלים סימן שאלה גדול על איכות החקירה כמו אותן ראיות שלא נבדקו
אולי המשטרה צדקה בהרשעת זדורוב אך היא לא עשתה זאת בצורה מספיק משכנעת אם פרטים חדשים כמו השערה מתגלים
הספק עדיין קיים
ובמקרה והם באמת טעו בהרשאתו אני בטוח שהמערכת תעשה הכל כדי להגן על המשטרה ולא להגיע לחקר האמת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2018, 18:05 
סמל אישי של המשתמש
השערה לא חדשה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: רומן זדורוב הורשע בשנית הבוקר ברצח תאיר רדא
הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2018, 20:07 
הצורר
אפשר לקבל תשובה בלי כל הפתוס שלך ?
קודם כל אל תקבע שאתה יודע יותר טוב מכולם, יש פה מספיק אנשים שקראו את פסק הדין וגיבשו דעה לכאן או לכאן
שנית אם תסביר לי דברים פשוטים אולי תצליח לשנות את דעתי ולחשוב שאולי מישהו אחר רצח אותה
עכשיו כשאני מבקש ממך עובדה אנא הפנה אותי למקור ואל תתלהם
בוא ננסה להתחיל מחדש
איך ידע לספר לאשתו על ילדה שנפלה בשירותים על האסלה לפני שבכלל היה חשוד ?
ככה שהטענה שהחוקרים הכניסו את זה לפיו לא רלוונטית

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2018, 00:24 
לא רציתי להיכנס לזה ובהודעה הזו אני אסיים.

מה כל כך מטריד אותך?
שנטען שרומן אמר שילדה נפלה באסלה לפני שזה היה ידוע?
זו הסטת דיון קלאסית.

"ילדה נפלה מאסלה" היא בסך הכל עדות שמיעה מאד מאוד חלשה.
אני לא בטוח בכלל שהוא אמר את זה לפני שהיה ידוע בקצרין על הרצח וזה שהוא נתן תשובות לא טובות בבית המשפט כששאלו אותו לגבי זה גם לא עושה עליי רושם.
אימתו את האדם המסכן הזה עם שיחת טלפון לא חשובה שניהל עם המעסיק שלו, אותו מעסיק שהוא ואשתו חברים טובים של ההורים של תאיר (אולי חשב שתורם לחקירה וכו') ועל זה מבסס הרשעה?
שוב אומר אני בכלל לא בטוח שהוא אמר את זה ובטח לא בצורה הזו אבל כשהמסכן כבר נתפס ברשת ועומד לחקירה נגדית בבית משפט אין לי ספק שהתשובות שיספק לא יהיו מספיק טובות.

בכל מקרה בכל הקשור לזמני הרצח לא הייתי מסתמך על המשטרה שכן אפילו את שעת הרצח המדויקת עד היום טרם יודעים ועכשיו מסתבר שאפילו את השערות מהזירה לא בדקו כמו שצריך, כי מה יש לבדוק אם כבר תפסנו את הרוצח המתועב?

אני מבין שאתה רואה את הדברים בצורה שונה אבל למה רק לצד אחד?

לדוגמא מה עם זה שזדורוב חשש מתחילת חקירתו כי יורשע באונס וניסה לברר שוב ושוב האם המנוחה נאנסה.
ההיגיון הפשוט מוביל למסקנה שלאדם המנסה לברר שוב ושוב אם המנוחה נאנסה, אין שמץ של מושג על נסיבות הרצח, ולא הוא הרוצח.

אבל מה? הוא אמר לג'אנח את המילה אסלה לפני שמישהו ידע על הרצח.

הדיון הזה מוצה.
אני מאחל לכולנו שהתיק הזה יגיע למשפט חוזר ושלראשונה ינהלו חקירה אמיתית וכנה כדי לגלות את האמת (גם אם המחיר שלה הוא עריפת ראשים של גורמים רבים בפרקליטות ובמשטרה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2018, 06:33 
סמל אישי של המשתמש
לפי רסקין עכשיו בחדשות הבוקר יוצרי צל של אמת טוענים שנמצאה חלק של פאה מחוץ לבית הספר..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2018, 08:39 
סמל אישי של המשתמש
el dudernio כתב:
לפי רסקין עכשיו בחדשות הבוקר יוצרי צל של אמת טוענים שנמצאה חלק של פאה מחוץ לבית הספר..

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... l#autoplay

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2018, 11:59 
סמל אישי של המשתמש
טוב שנזכרו שצריך
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 14,00.html
שקד: "נממן את בדיקות ה-DNA בפרשת ראדה"
אחרי שהתברר כי עלות בדיקת כל השערות שנמצאו בזירת רצח הנערה יקרה, הודיעה שרת המשפטים על כך שמשרדה יממן את הבדיקות הגנטיות "על מנת להסיר את כל הספקות ולהגיע לחקר האמת"

נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2018, 14:39 
KingAlpaca כתב:
השערה לא חדשה

השערה ללא ספק לא חדשה כי הפשע התבצע לפני כ12 שנה
אבל הבדיקה של הmtDNA שנמצאה שמתאימה לא.ח היא כן ממצא חדש
לא חקרו את כל כיווני החקירה לעומק, לא עשו עבודה מקיפה מספיק ונשענו על ההודאה של זדורוב וישנם תקדימים של הודאת שווא בארץ ובעולם
לא הגיוני שבזירה ככ מלוכלכת ומפוצצת בראיות DNA ואין אחת שקושרת את זדורוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2018, 15:19 
הסלע האדום כתב:
el dudernio כתב:

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... l#autoplay

זה אמנם מאוד מעניין אם נכון אבל מעלה את השאלה איפה החברים האלו היו עד היום? הם עשו סדרה שלמה ולא חשפו מידע כה חשוב שהיה ברשותם? למה?

ואגב, בהקשר של הDNA הוא אומרים ש"יש חסיון". באמת? מישהו הוציא צו איסור פרסום עכשיו? לא ראיתי אינדיקציה כזאת במקום אחר. כי אם לא, לא ממש ברור לי על מה הם מדברים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2018, 15:32 
סמל אישי של המשתמש
אם כבר אתה רוצה לנתח את הבולשיט הזה,
זה הכי הצחיק אותי:
ציטוט:
חושפים ממצא מרעיש נוסף: ב פח אשפה בבית הספר בקצרין, שבו למדה תאיר ושבו נרצחה, נמצא חלק מפאה נוכרית

א"ק, שהתוודתה בעבר בפני החבר שלה לשעבר א"ח ובפני שתי נשים נוספות כי רצחה את תאיר, סיפרה ל-א"ח כי בעת שיצאה "למצוא דם" הייתה לבושה בבגדיו, ונוסף לכך חבשה על ראשה פאה נוכרית נשית. היא נחקרה במשטרה בחשד לרצח, אך הכחישה.

לדברי גנדלמן, הפאה צולמה בזמנו על ידי המחלקה לזיהוי פלילי והוגדרה על ידי המשטרה כפרט מוכמן ביותר. "הצילום הזה נמצא בידינו. מדובר בחלק מפאה שנמצא ב מכולה בבית הספר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 נובמבר 2018, 22:38 
the worker כתב:
לא רציתי להיכנס לזה ובהודעה הזו אני אסיים.

1.מה כל כך מטריד אותך? שנטען שרומן אמר שילדה נפלה באסלה לפני שזה היה ידוע?

2.זו הסטת דיון קלאסית.

3."ילדה נפלה מאסלה" היא בסך הכל עדות שמיעה מאד מאוד חלשה.

4.אני לא בטוח בכלל שהוא אמר את זה לפני שהיה ידוע בקצרין על הרצח וזה שהוא נתן תשובות לא טובות בבית המשפט כששאלו אותו לגבי זה גם לא עושה עליי רושם.

5.אימתו את האדם המסכן הזה עם שיחת טלפון לא חשובה שניהל עם המעסיק שלו, אותו מעסיק שהוא ואשתו חברים טובים של ההורים של תאיר (אולי חשב שתורם לחקירה וכו') ועל זה מבסס הרשעה?

6.שוב אומר אני בכלל לא בטוח שהוא אמר את זה ובטח לא בצורה הזו אבל כשהמסכן כבר נתפס ברשת ועומד לחקירה נגדית בבית משפט אין לי ספק שהתשובות שיספק לא יהיו מספיק טובות.

7.בכל מקרה בכל הקשור לזמני הרצח לא הייתי מסתמך על המשטרה שכן אפילו את שעת הרצח המדויקת עד היום טרם יודעים ועכשיו מסתבר שאפילו את השערות מהזירה לא בדקו כמו שצריך, כי מה יש לבדוק אם כבר תפסנו את הרוצח המתועב?

8.אני מבין שאתה רואה את הדברים בצורה שונה אבל למה רק לצד אחד?

9.לדוגמא מה עם זה שזדורוב חשש מתחילת חקירתו כי יורשע באונס וניסה לברר שוב ושוב האם המנוחה נאנסה.
ההיגיון הפשוט מוביל למסקנה שלאדם המנסה לברר שוב ושוב אם המנוחה נאנסה, אין שמץ של מושג על נסיבות הרצח, ולא הוא הרוצח.

10.אבל מה? הוא אמר לג'אנח את המילה אסלה לפני שמישהו ידע על הרצח.

11. הדיון הזה מוצה.
אני מאחל לכולנו שהתיק הזה יגיע למשפט חוזר ושלראשונה ינהלו חקירה אמיתית וכנה כדי לגלות את האמת (גם אם המחיר שלה הוא עריפת ראשים של גורמים רבים בפרקליטות ובמשטרה).

1. שאין שום הסבר לוגי לכך שהוא ידע את זה אלא אם כן הוא נכח שם
2. זו הסטת דיון קלאסית? כל הטיעונים שלך הן הסטת דיון , זו עובדה שיש לתת עליה תשובה ואם אתה לא מצליח אפילו להתמודד עם השאלה, זה אומר דרשני
3. לא היא לא, תביא הוכחה לטענה הזו !
4. המחשבה שלך לא רלוונטית, הוא אמר את זה, גם כן תצטרך לספק הוכחה לטיעון שלך
5. מה זה רלוונטי ?
6. לא , אם אין לו מה להסתיר אז אין לו שום בעיה לספק תשובות טובות
7. מסגרת הזמנים של הרצח ידועה, השעה המדוייקת לא יכולה להיות ידועה כמו בכל רצח מהסוג הזה, נכון היו צריכים לבדוק את כל השערות.
8. מה בדיוק הצד השני ? , אני ממש לא חושב שהמשטרה והפרקליטות התנהלו בצורה טובה אבל אין זה אומר מהום על הרשעתו של זדורוב, הראיות כנגדו פשוט לא מאפשרות לשופטים שום החלטה מלבד הרשעה וכל זה מדברים שזדורוב עשה בפועל ולא יכל לתת הסבר מניח את הדעת
9. נכון אבל לא על זה בלבד עומדת ההרשאה, יש בערך עוד 20 דברים שמצביעים עליו כרוצח, למה להתלות רק בזה ?
10. שזה ראיה קריטית במשפט אלא אם הוא איזה גנדולף שיכול לראות דברים ,אז עשה טובה אל תקטין מהחשיבות של אמרה זו
11. גם אני רק שלדעתי תהיה עוד הרשאה וגם אז מישהו יגיד אה זאת לא א.ק ואלו לא החברות ולא הנערים ולא כל טרנד חדש אלא ימצאו שאולי בכל זה היה
ההולגרמה של פרס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 נובמבר 2018, 10:21 
קראתי הרבה על הפרשה, וראיתי את צל של אמת.
אין ספק שזדורוב הוא חשוד, אבל, וזה אבל גדול, יש יותר מדי בעיות, חורים, חוסר ראיות פורנזיות לגביו, ההודאה הבעייתית (שלא לדבר על הדיון של
הודאה כראיה להרשעה), והשיחזור המדהים לכשעצמו.
אם לא לשחרר אותו - לפחות חייב להיות משפט חוזר. והפעם עם בדיקת דנ"א של א"ק, והפיאה המסתורית ומה לא. ושהיא תהיה בחדר חקירה לפחות חצי מהזמן שזדורוב היה.
הפרשה הזאת הורידה אצלי את האמון במערכת המשפט בסדרי גודל. למשטרה ולפרקליטות עוד לפני הפרשה לא האמנתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 נובמבר 2018, 14:22 
סמל אישי של המשתמש
סימרוטיץ כתב:
לגבי ה"זדורוב ידע משהו שרק המשטרה ידעה", זה לא ברור מאליו שאם היו שוטרים שרצו להפליל אותו אז הם פשוט העבירו לו את המידע "הסודי" בעצמם?
איך זה לא "הסבר לוגי"?

נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 נובמבר 2018, 20:13 
סמל אישי של המשתמש
its-sick כתב:
סימרוטיץ כתב:
לגבי ה"זדורוב ידע משהו שרק המשטרה ידעה", זה לא ברור מאליו שאם היו שוטרים שרצו להפליל אותו אז הם פשוט העבירו לו את המידע "הסודי" בעצמם?
איך זה לא "הסבר לוגי"?

עזוב.

https://www.mako.co.il/news-law/crime-q ... sapp_Share

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 נובמבר 2018, 20:49 
אז עכשיו אנחנו סומכים על בית המשפט העליון שהגיע לתוצאה הנכונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2018, 22:52 
its-sick כתב:
סימרוטיץ כתב:
איך זה לא "הסבר לוגי"?
כי אישתו חשפה את המידע הזה בלי להבין
והוא אישר ונתן הסברים לא הגיונים למה דיבר דווקא על אסלה ושירותים

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 597 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 41 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: