תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 29 אפריל 2024, 15:08

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 597 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: רומן זדורוב הורשע בשנית הבוקר ברצח תאיר רדא
הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 08:56 
KingAlpaca כתב:
1. לא.
2. "סבירות" כזאת, זאת הסכנה הכי גדולה לצדק.

סה"כ אתה משתמש מאוד נוח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 09:00 
סמל אישי של המשתמש
סימרוטיץ כתב:
האם לדעתך אנשים שצופים בסנאפ ונמצאים בזירת רצח, לא מעלים את הסבירות לכך שהם ביצעו אותו ?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

לא.
גם אין שום עדות שהוא היה בזירת הרצח.

האם מבחינתך אדם לא שפוי שכבר נתפס עם סכין משוננת ברחוב. נתפס מנסה להרוג את בן זוגו. ומאשים דמות דמונית שנכנסת בו בפעילות אלימות וידע לצייר במפורט את סירת הרצח. מעלה את הסבירות שהוא רצח? במיוחד שמסתבר שיש ממצא לא תלוי (הdna ) שתומך הסיפור לגביו?

אני שוב אומר אין לי מושג מי ביצע את הרצח ואני ממש לא מאשים את א.ק. אני רק מנסה להראות לך שהסבירות שאתה מדבר עליה היא לא רצינית ומסוכנת מאוד לחברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 09:00 
סמל אישי של המשתמש
לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 09:06 
el dudernio כתב:
סימרוטיץ כתב:
האם לדעתך אנשים שצופים בסנאפ ונמצאים בזירת רצח, לא מעלים את הסבירות לכך שהם ביצעו אותו ?

לא.

האם מבחינתך אדם לא שפוי שכבר נתפס עם סכין משוננת ברחוב. נתפס מנסה להרוג את בן זוגו. ומאשים דמות דמונית שנכנסת בו בפעילות אלימות וידע לצייר במפורט את סירת הרצח. מעלה את הסבירות שהוא רצח? במיוחד שמסתבר שיש ממצא לא תלוי (הdna ) שתומך הסיפור לגביו?

אני שוב אומר אין לי מושג מי ביצע את הרצח ואני ממש לא מאשים את א.ק. אני רק מנסה להראות לך שהסבירות שאתה מדבר עליה היא לא רצינית ומסוכנת מאוד לחברה.

אמרתי לך כבר מקודם, אתה עושה מניפולציה מהעובדות
אתה נותן משקל נמוך לדברים עובדתיים בעניין זדורוב ומעצים דברים בהקשר של א.ק.
זדורוב היה בבית הספר בזמן הרצח וזה עובדה, כל מה שרשמת לגבי א.ק במקרה הטוב הינם עדות מצד שלישי, אני לא מכיר את זה שהיא ציירה את זירת הרצח באופן מדוייק (ונשים בצד את העניין שכל אדם שני בישראל יודע לצייר בגדול את זירת הרצח הזו)
דרך אגב זה שא.ק אינה שפויה רק מפחית מטענותיך, אם כבר צריך לחשוד במישהו זה א.ח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 09:13 
סימרוטיץ כתב:
el dudernio כתב:
סימרוטיץ כתב:

לא.

זדורוב היה בבית הספר בזמן הרצח וזה עובדה, כל מה שרשמת לגבי א.ק במקרה הטוב הינם עדות מצד שלישי, אני לא מכיר את זה שהיא ציירה את זירת הרצח באופן מדוייק (ונשים בצד את העניין שכל אדם שני בישראל יודע לצייר בגדול את זירת הרצח הזו)

אין דברים עובדתיים בעניין זדורוב. אפילו לא אחד.
חוץ מזה שהוציאו ממנו הודאה בכוח תוך כדי מניפולציות וניצול העובדה שהוא לא דובר השפה.
בנוסף, כמובן שזדורוב לא נתן שום פרט מוכמן, החוקרים ניסו ללמד אותו מה קרה בזריה וחלק מהדברים שזכר ואמר הפלא ופלא היו נכונים.

אתה מוזמן לפתוח יוטיוב ולראות את הסרט לתפור חף מפשע אשר מנתח את כל החקירות שלו כולל תרגום נכון מרוסית לעברית של הדברים שאמר.

א.ח לא חשוד ויש לו אליבי שנבדק ואומת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 09:15 
סמל אישי של המשתמש
איזה מניפולציות אני עושה?

כתבתי בצורה מסודרת את כל הדברים מוכמנים שהוא כביכול ידע. אני גם לא אומר שא.ק או א.ח הם הרוצחים אני רק אומר שהסקת המסקנות שלך ודרך הראיה יכולה להאשים את א.ק בדיוק כמו שהיא מאשימה את ר.ז.

לגבי א.ח אם אני זוכר נכון יש איקון של הטלפון שלו פרק זמן קצר אחרי הרצח רחוק מקצרין ויש לו אליבי שמעיד כי בהחלט לא היה בעיר באותן שעות אשר מתיישב טוב עם מיקום הטלפון.

עוד משהו.
השופטים קיבלו כעובדה חד משעית את עדות השומר לפיה לא נכנס איש לבית ספר שלא היה אמורמליות בו (למשל א.ק) וקיבלו גם באופן חלקי עדות של 2 תלמידים שאמרו שלא ראו אף אחד עולה אחריה במדרגות / לשירותים. שוב כל מה דאני אומר שאין כאן ממצאים חד משמעיים בנוגע לאף אחד ומאחר ויש הרבה דברים שיש לבדוק אותם טוב היו עושים אם בודקים לפני ההרשעה הראשונה ולא מחליטים שיודעים מי אשם ולכן אין שום צורך בבדיקות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 09:18 
סמל אישי של המשתמש
the worker כתב:
סימרוטיץ כתב:
el dudernio כתב:
סימרוטיץ כתב:

לא.

חוץ מזה שהוציאו ממנו הודאה בכוח תוך כדי מניפולציות וניצול העובדה שהוא לא דובר השפה.
בנוסף, כמובן שזדורוב לא נתן שום פרט מוכמן, החוקרים ניסו ללמד אותו מה קרה בזריה וחלק מהדברים שזכר ואמר הפלא ופלא היו נכונים.

אתה מוזמן לפתוח יוטיוב ולראות את הסרט לתפור חף מפשע אשר מנתח את כל החקירות שלו כולל תרגום נכון מרוסית לעברית של הדברים שאמר.

שמעתי איזה שופט שאומר שבזמן השיחזור הוא אמר ברוסית לאחד השוטרים שהשוטרת שמדה את תאיר לא מתאימה כי לתאיר היה חזה גדול יותר... ראבק הוא גם לא יודע שזאת ילדה בת 12 ואיך היא נראתה ....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 09:20 
el dudernio כתב:
איזה מניפולציות אני עושה?

כתבתי בצורה מסודרת את כל הדברים מוכמנים שהוא כביכול ידע. אני גם לא אומר שא.ק או א.ח הם הרוצחים אני רק אומר שהסקת המסקנות שלך ודרך הראיה יכולה להאשים את א.ק בדיוק כמו שהיא מאשימה את ר.ז.

לגבי א.ח אם אני זוכר נכון יש איקון של הטלפון שלו פרק זמן קצר אחרי הרצח רחוק מקצרין ויש לו אליבי שמעיד כי בהחלט לא היה בעיר באותן שעות אשר מתיישב טוב עם מיקום הטלפון.

עוד משהו.
השופטים קיבלו כעובדה חד משעית את עדות השומר לפיה לא נכנס איש לבית ספר שלא היה אמורמליות בו (למשל א.ק) וקיבלו גם באופן חלקי עדות של 2 תלמידים שאמרו שלא ראו אף אחד עולה אחריה במדרגות / לשירותים. שוב כל מה דאני אומר שאין כאן ממצאים חד משמעיים בנוגע לאף אחד ומאחר ויש הרבה דברים שיש לבדוק אותם טוב היו עושים אם בודקים לפני ההרשעה הראשונה ולא מחליטים שיודעים מי אשם ולכן אין שום צורך בבדיקות

אף אחד מלבד רומן זדורוב
אני לא מתיימר לומר שאני יודע מי רצח את תאיר אך מכל שלושת השמות שבתמונה, רק על אחד יש ראיות עובדתיות.
ואני לא התחיל להסביר לך למה איכון הפלאפון של א.ח לא אומר הרבה בטח לפני 20 שנה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 09:27 
the worker כתב:
סימרוטיץ כתב:
el dudernio כתב:
סימרוטיץ כתב:

לא.

ראיתי יותר מפעם אחת ויותר מסרט אחד, לומר שאין דברים עובדתיים לגבי זדורוב, זו חתיכת עזות מצח.
אני בכלל לא מתייחס להודאה שהוציאו ממנו, תתחיל להסביר איך הוא ידע לומר לאישתו שאין לימודים למחרת בגלל ילדה שקרה לה משהו בשירותים, לפני שבכלל מישהו ידע שתאיר נרצחה ומשם נתקדם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 09:32 
סמל אישי של המשתמש
איך ידעה א.ק להגיד לא.ח שיהיה בלאגן לפני שהכל פורסם?

תסביר את זה.

שוב אני לא אומר שהיא רצחה אבל אם זה כל מה שיש לך נגד רומן זדורוב זה מאוד מאוד חלש. אמירות כאלו של אנשי צד ג יש על עוד כמה כולל לגבי חברות שלה ואחזה מישהו מטבריה....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 09:35 
נועם שחם כתב:
the worker כתב:
ועדיין בשנת 2018 אחרי שכל הראיות והעדויות נטחנו עד דק, יש אנשים שכשמסבירים להם שלרומן אין קשר לאירוע הם מגדירים אותך כקונספרטיבי ומגדילים לעשות כשטוענים שלרומן זדורוב יש קשר ישיר למקרה הזה (ע"ע - ItaiH6).

לרומן לא היה קשר ולא יהיה קשר לאירוע.
עד לפני כמה שנים כשאנשים נתלו בפסיקותיו של ביהמ"ש ואמרו שמכך הם מסיקים שרומן רצח זה עוד היה לגיטימי. היום עם כל המידע העצום שיש באינטרנט על התיק הזה - מביך להגיד בפרהסיה שלרומן יש קשר לאירוע.

הקורלציה בין מי שאומר את זה לאנשים שלא באמת צללו לתוך האירוע על כל פרטיו היא מושלמת.

אז מי שעוד חושב שרומן קשור מתבקש לעשות שיעורי בית ואז נחזור לדון.

3 שופטים בעליון גם לא צללו לארוע על פרטיו?

הם דנו בראיות בדויות.
אף אחד מהם לא וידא האם התרגום שהמשטרה והפרקליטות עשו לדבריו של רומן מרוסית לעברית הוא נכון או לא.
אף אחד מהם לא שם לב שבשחזור של רומן הוא בכלל לא מתכוון להיכנס לשרותים בהם בוצע הרצח אלא מתכוון לעלות עוד קומה עד ששוטר מושך בידו ומכוון אותו.
וזה כמובן רק קצה הקרחון..

השופטים אשמים מאוד בתפירה הזו אבל כמובן שבדרגה נחותה מהמשטרה והפרקליטות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 09:37 
el dudernio כתב:
איך ידעה א.ק להגיד לא.ח שיהיה בלאגן לפני שהכל פורסם?

תסביר את זה.

שוב אני לא אומר שהיא רצחה אבל אם זה כל מה שיש לך נגד רומן זדורוב זה מאוד מאוד חלש. אמירות כאלו של אנשי צד ג יש על עוד כמה כולל לגבי חברות שלה ואחזה מישהו מטבריה....

לא הבנתי ?
את מביא טענה של א.ח שש שנים אחרי המקרה שא.ק אמרה לו (לא ברור מתי דרך אגב) מול חקירת משטרה בסמוך לרצח עם אשתו של החשוד ברצח ומשווה בינהם ?
ועוד במקרה הרצח הכי מתוקשר בהיסטוריה של המדינה שכמעט כל פרט בו ידוע לכל אחד בישראל.
זה פשוט מגוחך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 09:42 
סימרוטיץ כתב:
the worker כתב:
סימרוטיץ כתב:
el dudernio כתב:
סימרוטיץ כתב:

לא.

ראיתי יותר מפעם אחת ויותר מסרט אחד, לומר שאין דברים עובדתיים לגבי זדורוב, זו חתיכת עזות מצח.
אני בכלל לא מתייחס להודאה שהוציאו ממנו, תתחיל להסביר איך הוא ידע לומר לאישתו שאין לימודים למחרת בגלל ילדה שקרה לה משהו בשירותים, לפני שבכלל מישהו ידע שתאיר נרצחה ומשם נתקדם

לא הוכח בשום מקום שהוא אמר לה את זה לפני שמישהו ידע על הרצח. זה גם חלק מתפירת התחת שעשו לו.

אם משחקים במשחק הזה - אז איך אתה מסביר שדוקא תאיר נרצחה מכל באי בית הספר?
איך דוקא ילדה שעושים עליה באותו זמן חרם?
איך אתה מסביר ששעה לפני שעת הרצח במהלך שיעור, תאיר אמרה למורתה שהיא מפחדת למות?
איך אתה מסביר שטרם היה ידוע על הרצח נרשם על קירות בית הספר "תאיר הגיע זמנך"? אולי רומן רשם את זה אה?
איך אתה מסביר שתאיר מעולם לא הלכה לשירותים לבד ומעולם לא הלכה לשירותים בהם נרצחה, אלא תמיד היתה הולכת לשירותי המורים?
איך אתה מסביר ש"חברה" של תאיר שהיתה מסוכסכת איתה מאוד, עזבה את קצרין ביום שלאחר הרצח וחזרה שבועיים לאחריו? איך אתה מסביר שלאותה חברה ויתרו על עדות בבית משפט למרות שהודתה שהיתה בשירותים סמוך לשעת הרצח?

מי רוצה בעיירה שלו רצח שנעשה ביוזמת תלמידי בית ספר? ומי רוצה להתעסק עם ילדים שהוריהם בכירים במשטרה?

עזוב שטויות, תפרו לו תתחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 09:59 
יאללה בוא נתחיל, כל האיך שהבאת כאן, תביא סימוכין שמה שרשום אכן קרה
והנה אני אביא לך סימוכין לעניין האמירה לאישתו:

שישה בדצמבר 2006, כמה שעות לאחר שאירע הרצח שוחח זדורוב בטלפון עם ראובן ג'נאח, שאצלו היה אמור לעבוד בתום עבודתו בבית הספר. באותה השיחה נודע לו שישנה בעיה עם אחת התלמידות. לאחר אותה שיחה סיפר זדורוב לאשתו כי ישנה "בעיה עם ילדה באסלה". ראדה אכן נרצחה בתוך תא שירותים, אך לא ברור כיצד בשלב זה כיצד זדורוב ידע פרט זה, אם לא היה קשור לרציחתה.

החוקרים שאלו את זדורוב כיצד ניחש כי מדובר בבעיה באסלה דווקא, וזדורוב ענה כי בעת השיחה ג'נאח ציין ש"קרה משהו בשירותים". אולם ג'נאח לא ציין כלל בשיחתם את המילים "אסלה" או "שירותים". זדורוב ניסה להסביר בכל זאת מדוע אמר "בעיה באסלה": "בשירותים בדרך כלל נופלים, בדרך כלל הולכים לשירותים, בשירותים יש את כל המכות". הוא סיפר כי חשש שהסתבך משום שהנפילה (שעליה דיבר) אירעה באסלה בשירותי המקלט שבו עבד, כמה קומות מתחת לשירותים שבו אירע הרצח. אולם גרסה זו מחוררת גם היא, שכן במקלט לא היו כלל אסלות.

זדורוב מפליל את עצמו, הוא מודה שהוא אמר לאישתו את זה ואחרי זה ניסה להסביר, הוא לא אמר שלא התקיימה שיחה
אז תפסיק כל שניה לרשום להטיל ספק במה קרה או לא קרה
זה מוציא אותך לא אמין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 10:28 
סמל אישי של המשתמש
the worker כתב:
אתה מוזמן לפתוח יוטיוב ולראות את הסרט לתפור חף מפשע

קלאסי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 10:55 
סמל אישי של המשתמש
KingAlpaca כתב:
the worker כתב:
אתה מוזמן לפתוח יוטיוב ולראות את הסרט לתפור חף מפשע

קלאסי
ואחרי שתצפה בסרטון, יש לי גם אחד שמסביר למה חיסונים הורגים ומה עושים לנו הדיפסטייט עם כימטריילס!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 11:06 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: רומן זדורוב הורשע בשנית הבוקר ברצח תאיר רדא
הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 11:27 
סמל אישי של המשתמש
https://twitter.com/orcarmi/status/1056 ... 40321?s=19

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 12:51 
סימרוטיץ כתב:
יאללה בוא נתחיל, כל האיך שהבאת כאן, תביא סימוכין שמה שרשום אכן קרה
והנה אני אביא לך סימוכין לעניין האמירה לאישתו:

שישה בדצמבר 2006, כמה שעות לאחר שאירע הרצח שוחח זדורוב בטלפון עם ראובן ג'נאח, שאצלו היה אמור לעבוד בתום עבודתו בבית הספר. באותה השיחה נודע לו שישנה בעיה עם אחת התלמידות. לאחר אותה שיחה סיפר זדורוב לאשתו כי ישנה "בעיה עם ילדה באסלה". ראדה אכן נרצחה בתוך תא שירותים, אך לא ברור כיצד בשלב זה כיצד זדורוב ידע פרט זה, אם לא היה קשור לרציחתה.

החוקרים שאלו את זדורוב כיצד ניחש כי מדובר בבעיה באסלה דווקא, וזדורוב ענה כי בעת השיחה ג'נאח ציין ש"קרה משהו בשירותים". אולם ג'נאח לא ציין כלל בשיחתם את המילים "אסלה" או "שירותים". זדורוב ניסה להסביר בכל זאת מדוע אמר "בעיה באסלה": "בשירותים בדרך כלל נופלים, בדרך כלל הולכים לשירותים, בשירותים יש את כל המכות". הוא סיפר כי חשש שהסתבך משום שהנפילה (שעליה דיבר) אירעה באסלה בשירותי המקלט שבו עבד, כמה קומות מתחת לשירותים שבו אירע הרצח. אולם גרסה זו מחוררת גם היא, שכן במקלט לא היו כלל אסלות.

זדורוב מפליל את עצמו, הוא מודה שהוא אמר לאישתו את זה ואחרי זה ניסה להסביר, הוא לא אמר שלא התקיימה שיחה
אז תפסיק כל שניה לרשום להטיל ספק במה קרה או לא קרה
זה מוציא אותך לא אמין

השיחה נערכה כמה שעות לאחר הרצח וגם הגופה נמצאה כמה שעות לאחר הרצח. הזמנים המדויקים לא ברורים מהציטוטים שבחרת להציג.
אין בין הדברים שזדורוב אמר לחוקרים ("הגרסה המחוררת") ובין המציאות שום קשר מאחר וברוב החקירה שלו הוא לא באמת מבין מה שואלים אותו ומה רוצים ממנו.
הבן אדם באותה עת דבר עברית קלוקלת ולא ניתן להסיק הרבה ממה שאמר או לא אמר בשפה העברית בחקירות.
סביר להניח שבאותה עת כבר צצו השמועות על מציאת הגופה בשירותים ולכן זדורוב בחר להגיד את זה לאשתו אם בכלל.

לגבי כל שאר הדברים שכתבתי, להכל יש סימוכין. מתחייב שלא רשמתי שום דבר שלא ראיתי במו עיניי ברישומי חקירות תלמידי בית ספר ובמוצגים שנאספו במהלך החקירה.
כמובן שמה שרשמתי זה רק על קצה המזלג יש עוד הרבה יותר עדויות בעיתיוית, סתירות בין עדויות התלמידים, עדויות של תלמידים שיודעים מי הרוצח האמיתי (לא זדורוב) וכו'.

כל התיק הזה מא' עד ת' תפירה של חף מפשע ואתה מביא לי כל מיני ציטוטים מפסק הדין שרובו ככולו מבוסס על עדויות בדויות ועל הפללה של חף מפשע.

תהיה בריא ותבחר להאמין למשטרה ולפרקליטות. נראה איזה טמבל תרגיש בעוד כמה חודשים/שנים כשהאמת סוף סוף תתגלה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 13:33 
סמל אישי של המשתמש
דה וורקר, אתה טוען שלא מדובר בזודורוב וגם לא בא.ק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 14:04 
RedFox כתב:

לדעתי אין הרבה ברירות וככל הנראה א.ק מעורבת.
הסיפור האמיתי פה זה למה ביקשו ממנה להפחיד את תאיר?
הקורבן כאן לא מקרי וזה ברור לכל מי שמכיר את פרטי התיק וקרא את חקירות ה"חברים" מהשכבה.
סביר להניח שבסיפור המסגרת מעורבים לא מעט חבר'ה שבסך הכל רצו ללמד את תאיר לקח וקראו לבחורה המשוגעת שגדולה מהם בכמה שנים (שהיא גם חברה מאוד טובה במקרה של אחות של חברה של תאיר).
הבעיה היתה שא.ק כנראה מראש לא תיכננה רק להפחיד אלא לרצוח ואת זה אני לא יודע אם החברות צפו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 14:30 
סמל אישי של המשתמש
the worker כתב:
RedFox כתב:

הקורבן כאן לא מקרי וזה ברור לכל מי שמכיר את פרטי התיק וקרא את חקירות ה"חברים" מהשכבה.
סביר להניח שבסיפור המסגרת מעורבים לא מעט חבר'ה שבסך הכל רצו ללמד את תאיר לקח וקראו לבחורה המשוגעת שגדולה מהם בכמה שנים (שהיא גם חברה מאוד טובה במקרה של אחות של חברה של תאיר).
הבעיה היתה שא.ק כנראה מראש לא תיכננה רק להפחיד אלא לרצוח ואת זה אני לא יודע אם החברות צפו.

לא שמעתי על קשר בין א.ק לחברות של תאיר עד עכשיו.
מאיפה הבאת את זה? קונספירציה ברמה מאוד גבוהה אני חייב לציין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 14:53 
א.ק למדה בבית ספר נופי גולן כמה שנים לפני ביצוע הרצח.
א.ק היתה חברה מאוד טובה של אחות של חברה של תאיר, אותה החברה שהיתה במרכז הסכסוך עם תאיר.

הקשר האמיתי שאני מוצא בין א.ק לחברות הוא העניין שתאיר לא נבחרה למות באקראי.
מישהו הזמין את א.ק לשם. האם זה החברות? ככל הנראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 15:09 
סמל אישי של המשתמש
the worker כתב:
א.ק למדה בבית ספר נופי גולן כמה שנים לפני ביצוע הרצח.
א.ק היתה חברה מאוד טובה של אחות של חברה של תאיר, אותה החברה שהיתה במרכז הסכסוך עם תאיר.

הקשר האמיתי שאני מוצא בין א.ק לחברות הוא העניין שתאיר לא נבחרה למות באקראי.
מישהו הזמין את א.ק לשם. האם זה החברות? ככל הנראה.

זה שהיא למדה באותו בית הספר בעבר זאת עובדה. לגבי השאר, אשאל שוב, על סמך מה אתה טוען ככה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 15:26 
א.ק למדה בנופי גולן באותה שכבה יחד עם אחות של נ׳.
אנשים מקצרין טוענים שהיו חברות די טובות.
כרגע אין לי יותר מזה על מה להסתמך כי הדברים האלה לא נחקרו מעולם.
אף אחד לא באמת רצה לחקור את הילדים הרי מצאו את הרוצח - רומן זדורוב המסכן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 15:34 
סמל אישי של המשתמש
the worker כתב:
RedFox כתב:

ולכן אני לא יכול לפסול את האילומינטי וג'ורג' סורוס.

מאוד מאוד חשוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: רומן זדורוב הורשע בשנית הבוקר ברצח תאיר רדא
הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 15:39 
סמל אישי של המשתמש
העובד, אתה פתי של תיאוריות קונספירציה
ואתה נותן הרבה יותר מדי משקל לעניין המניע. כל אחד יכול לספר סיפור שיספק מניע לכוחות עלומים. לא חייבים מניע בשביל להרשיע ואין לך את המידע להחליט למי יש מניע יותר משמעותי. ושוב, מניע זה פסיק קטן מאוד מהעניין.
אני חושב שזדורוב אשם, אני חושב גם שצריך היה לזכות אותו ולו בגלל הספק הסביר.
אבל הסיפורים שאתה מספר פה על סמך חצאי שמועות, בלי ביסוס ובלהט לגבי פרטים די שוליים, לא רלוונטיים בכלל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 15:51 
נכון אני פתי..
אני שקראתי את כל מסמכי החקירה הוא הפתי. לא אתה שאין לך מושג על מה מבוססת ההרשעה של רומן.
סגור אחי.

לגבי המניע - נדירים הם מקרי הרצח ללא מניע, בטח כשמדובר על ילדה בת 13 בכתלי בית ספר.
במקרה הזה המניע הוא ברור, איך יכול להיות שדווקא הילדה שמסוכסכים איתה ועושים עליה חרם איך דווקא היא הנרצחת?
אהההה זה בעצם ברור, המניע הוא שהיא ביקשה מרומן סיגריה (למרות שמעולם לא עישנה) ואז קראה לו רוסי מסריח ולכן הוא החליט לבתר את גופתה. הבנתי.

עזבו אותי דברו עם אמא של המנוחה. למה היא כל כך בטוחה שלחברות שלה יש קשר?
אהההה זה בגלל שגם היא פתי שלא תיאוריות קונספירציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 16:10 
אתה קראת את כל מסמכי החקירה ואתה אומר שזאת "הודאה בכוח" ושהוא לא ידע שום פרטים מוכמנים. וואללה? הקטע של ביתור הגופה גם היה באותם מסמכים שקראת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2018, 16:40 
סמל אישי של המשתמש
הבעיה פשוטה מאד.
"יצא" לי להיות בבית דין לתעבורה במקרה בו שוטר שיקר. לא היה לי סיכוי, כי לפי עורך הדין שלי, בית המשפט תמיד יעדיף את גירסת השוטר.
לפי מה שמלמדים עורכי דין ושופטים, זה מאד הגיוני. השוטר הוא נציג מערכת החוק, לכאורה אין לו אינטרס. לנאשם יש אינטרס.
מעשית בשטח, שוטרים משקרים ללא הרף, כי יש להם אינטרס.

בלהגיד לי "זדורוב ידע דברים שלא יכל היה לדעת" מונחת הנחת עבודה לפי השוטרים תמימים. אבל שוטר שרוצה להרשיע יכול היה לספר לזדורוב כל מה שהוא רוצה לפני התחקור המתועד.
אני לא מתרשם מעדויות שכאלה כשאני מודע לכך ששוטרים משקרים.
אני רוצה עדויות פיזיות.

נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 597 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 37 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: