תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 17 מאי 2024, 20:06

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 1098 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 37  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אשכול ה-UFC הרשמי ע"ש קובסטר
הודעהפורסם: 15 יולי 2016, 18:15 
קובסטר, מה הסיכוי שהקרב של לסנר היה מכור?
כי WWE הראו בגאווה שהוא ניצח (כחלק מהסטוריליין, לבנות אותו כמכונה משומנת שלא מפסידה אף פעם). אתה לא מתאר לעצמך שהם היו מראים שהוא הפסיד, כן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יולי 2016, 18:24 
אז אני מבין שאני בחיים לא אראה את CM פאנק ב-UFC, הא ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יולי 2016, 21:29 
סמל אישי של המשתמש
אדום כתב:
קובסטר, מה הסיכוי שהקרב של לסנר היה מכור?
כי WWE הראו בגאווה שהוא ניצח (כחלק מהסטוריליין, לבנות אותו כמכונה משומנת שלא מפסידה אף פעם). אתה לא מתאר לעצמך שהם היו מראים שהוא הפסיד, כן?

ממש לא מכור,זה היה קרב בין מתאבק לסטרייקר והמתאבק ניצח. לסנר הוריד את האנט ושכב עליו במשך שניים מתוך שלושה סיבובים ובזכות הגודל העצום שלו ביחס להאנט, הוא לא באמת איפשר לו לזוז יותר מדי. את מה שקרה בסיבוב השני, כשהאנט הצליח להימנע מהטייקדאון ותפס את ברוק בכמה מכות, ראו טוב מאוד על הפנים של ברוק בסוף הקרב. עין שמאל שלו היתה נפוחה ועצומה, הוא העביר מסיבת עיתונאים שלמה כשהוא לא יכול לראות בכלל מי נמצא בצד שמאל שלו.
אגב, לפי השמועות הוא הכניס משהו כמו 2.5 מיליון דולר על הקרב הזה וכל מה שהיה מסביב לו. אחרי שהוא יסיים את הקרקס בסאמר סלאם, יהיה מאוד מעניין לראות מה הוא יעשה בהמשך והתחילו כבר לפמפם על קרב חוזר שלו נגד קיין כקרב שיקבע מי יהיה הבא בתור על החגורה.

מושקו, פיל ברוקס משובץ להילחם נגד מיקי גאל ב 10/9 באירוע ufc 203 שיערך בקליבלנד באולם של הקאבס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יולי 2016, 21:47 
סמל אישי של המשתמש
האדים מ UFC 200 נעלמו ולפני המלחמה בשבוע הבא, יתקיים בלילה בין שבת לראשון אירוע של FOX שכמיטב המסורת מעמיד קארד לא רע בכלל :

Women's Bantamweight Holly Holm vs. Valentina Shevchenko
Lightweight Edson Barboza vs. Gilbert Melendez
Heavyweight Francis Ngannou vs. Bojan Mihajlović
Women's Strawweight Felice Herrig vs. Kailin Curran

1) בקרב המרכזי הולי הולם (מדורגת שניה, מאזן 10-1) תנסה להתאושש מהפסד החגורה שלה כאשר תפגוש את ולנטינה שבצ'נקו (מדורגת שביעית, מאזן 12-2) בקרב שלמעשה מפגיש את שתי המפסידות מ UFC 196 כששתי הלוחמות שניצחו אותן נפגשו כאמור בקרב המרכזי של UFC 200. שתי לוחמות עמידה אדירות, כל אחת מגיעה מרקע דומה של קיקבוקסינג ושבצ'נקו גם משלבת רקע נרחב במוי טאי ואפילו ניצחה בעבר את ג'ואנה בתחרות גדולה בתאילנד, צפוי להיות קרב מאוד מעניין והולם תצטרך לעבוד מאוד קשה כדי לזכות בעוד הזדמנות להחזיר לעצמה את החגורה, שבצ'נקו תרצה להכנס ולצאת ולהתיש את הולם שמצידה תנסה לשמור על מרחק כדי שתוכל להכניס את הבעיטות האדירות שלה. קשה מאוד להמר מי תיקח כאן אבל הולם אמורה לקחת בזכות הניסיון שלה.

2) אני אדלג על הקרב המרכזי השני שאמור להיות אחלה קרב (מלנדז חוזר אחרי ההשעיה שלו נגד ברבוסה שתמיד כיף לראות) ונתרכז בקרב של המשקל הכבד - אני כנראה מנחס אותו אבל פרנסיס נגאנו הוא כרגע הדבר הבא בקטגוריה ונחשב אולי כפרוספקט הכי גדול בה. 115 קילו שמתפרסים על 1.93 מטר בתוך לוחם אדיר ומפלצתי שמגיע מרקע של אגרוף , לפני 3 שנים בלבד עבר ל MMA ומאז טחן בערך כל יריב שנתקל (מאזן 7-1) כולל הקרב האחרון מול קרטיס בליידס שהופסק אחרי שנגאנו ניפח לבליידס את העין בצורה שבליידס לא היה יכול יותר להילחם. נגאנו יפגוש באירוע הזה את בויאן מיכאלוביץ' הסרבי (מאזן 10-3) שיערוך את הופעת הבכורה שלו בארגון והולך לסבול מהפרש גובה של 13 ס"מ מול נגאנו. אלא אם יקרה משהו ממש הזוי, נגאנו אמור לטחון גם את מיכאלוביץ' ולהיכנס לדירוג של קטגורית המשקל הכבד. יש למה לצפות

המיין קארד יתחיל בשעה 3 בלילה בין שבת לראשון וישודר בערוץ 58, כל האירוע יתחיל במוצ"ש ב 23:30 וישודר בלינק הרגיל :
http://ypulivecom.blogspot.co.il/p/0.html

תהנו :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 יולי 2016, 15:14 
סמל אישי של המשתמש
מי לוקח, איזה מאסטר גדול באומנות לחימה(מאסטר אמיתי זקן מאיזה אוקינאווה), או לוחם קשוח מufc עם כל הגראפלינג שמאפלינג שלכם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 23 יולי 2016, 19:36 
סמל אישי של המשתמש
באוקטגון, תחת הכללים של mma, המאסטר הזה לא יחזיק סיבוב מול לוחם עם יכולות קרקע ועמידה טובות.
אגב, אם וכאשר בשבוע הבא רובי לולר יקיר הפורום ינצח את טיירון וודלי, הקרב הבא שלו יהיה נגד סטפן תומפסון (וונדרבוי) שמחזיק בחגורה שחורה דאן 5 בקראטה ומבחינת יכולות הוא לא נופל מאף מאסטר מזדקן מאוקינאווה...
בקרב הזה כבר יעופו זיקוקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2016, 23:06 
סמל אישי של המשתמש
נגאנו הזה הוא חתיכת סוס אבל שוב הפסקה מוקדמת של הרב דין. מה יהיה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 25 יולי 2016, 23:16 
סמל אישי של המשתמש
לא כל כך מסכים. מיכאלוביץ' אמנם הגן על הראש אבל המכות של נגאנו נכנסו טוב מאוד, היה אולי אפשר לתת למיכאלוביץ' עוד כמה שניות אבל במצב שבו הוא היה זה לא באמת משנה. נראה את מי נגאנו יקבל עכשיו, התחילו כבר שמועות על דרק לואיס שניצח לפני שבועיים את רוי נלסון, אם זה יקרה זה הולך להיות חתיכת קרב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 25 יולי 2016, 23:24 
סמל אישי של המשתמש
kobster כתב:
לא כל כך מסכים. מיכאלוביץ' אמנם הגן על הראש אבל המכות של נגאנו נכנסו טוב מאוד, היה אולי אפשר לתת למיכאלוביץ' עוד כמה שניות אבל במצב שבו הוא היה זה לא באמת משנה. נראה את מי נגאנו יקבל עכשיו, התחילו כבר שמועות על דרק לואיס שניצח לפני שבועיים את רוי נלסון, אם זה יקרה זה הולך להיות חתיכת קרב.

אולי למראית עין, אבל בהילוך החוזר רוגן עבר אגרוף אגרוף והרוב לא נכנס. היה גם אגרוף או שניים שהיו לדעתי לא חוקיים.
אם זה יהיה דרק לואיס זה יהיה אחלה קרב.

הולם שוב אכזבה. בעצם לא צריך להיות מופתעים. בשני הקרבות הראשונים שלה היא לא הרשימה במיוחד וסיימה בהחלטה.
אח"כ ניצחה את ראוזי בקרב מדהים והפסידה לטייט. בקרב האחרון לא היה לה מה למכור מול שבצ'נקו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2016, 11:28 
עזבו אותי מנגאנו (בשלב זה, עד שיקבל יריב רציני) או מהולם (מת על הבחורה הזו, אבל כנראה שהנצחון על רונדה היה הבלחה חד פעמית) - מה תגידו על ברבוסה? זה אחד הלוחמים שאני הכי אוהב, מכונת סטרייקינג מטורפת. התאושש מאד יפה מההפסד לפרגוסון (שגם היה קרב מדהים של שניהם). אני רוצה לראות אותו מקבל הזדמנות לתואר. אין אחד בליגה הזו שיכול להשאר איתו בקרב עמידה, גם לא RDA.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2016, 12:23 
סמל אישי של המשתמש
ברבוסה נראה מדהים בשני הקרבות האחרונים שלו אבל הוא בבעיה - הוא הפסיד לפרגוסון אז אין סיכוי שיקבל קרב על התואר לפניו.
נראה לי שזה יהיה הסדר בקרבות על החגורה של הקטגוריה הכי איכותית ב UFC :
אלבארז נגד חביב
פרגוסון נגד המנצח
ברבוסה - RDA

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2016, 14:20 
סמל אישי של המשתמש
נועם שחם כתב:
עזבו אותי מנגאנו (בשלב זה, עד שיקבל יריב רציני) או מהולם (מת על הבחורה הזו, אבל כנראה שהנצחון על רונדה היה הבלחה חד פעמית) - מה תגידו על ברבוסה? זה אחד הלוחמים שאני הכי אוהב, מכונת סטרייקינג מטורפת. התאושש מאד יפה מההפסד לפרגוסון (שגם היה קרב מדהים של שניהם). אני רוצה לראות אותו מקבל הזדמנות לתואר. אין אחד בליגה הזו שיכול להשאר איתו בקרב עמידה, גם לא RDA.

גם אני אוהב אותו מאוד, הבעיה שאין לו כ"כ מה למכור על הקרקע.
מסכים שבקרב עמידה הוא בין הטובים ביותר במיוחד בבעיטות (הירך של מלנדז...מסכן...)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2016, 15:21 
לא חושב שאין לו מה למכור על הקרקע, אבל בהחלט יש פער גדול בין יכולת העמידה לקרקע. בעמידה הוא מאסטר, בקרקע הוא סתם 8.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: אשכול ה-UFC הרשמי ע"ש קובסטר
הודעהפורסם: 27 יולי 2016, 00:22 
איפה אפשר לצפות בקרב המלא של סאנצ׳ז נגד לאוזון מהמוקדמים של UFC 200? (בלי לקבל ספוילר!)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: אשכול ה-UFC הרשמי ע
הודעהפורסם: 27 יולי 2016, 09:32 
סמל אישי של המשתמש
גיא כתב:
איפה אפשר לצפות בקרב המלא של סאנצ׳ז נגד לאוזון מהמוקדמים של UFC 200? (בלי לקבל ספוילר!)

http://www.allfreefightvideos.com/2016/07/diego-sanchez-vs-joe-lauzon-fight-video.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2016, 15:07 
איזה שופט אדיוט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יולי 2016, 15:19 
מוכנים לUFC 201?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יולי 2016, 16:28 
סמל אישי של המשתמש
אל תדליק אותי. אני אשכרה עוקב אחרי ה embedded מרוב שאני מחכה לאירוע הזה, הכלבים האלו שמו את רובי לולר ומאט בראון באותו קארד ועוד עם אחד מקרבות הנשים היותר מעניינים השנה ביניהם.
לולר נראה חיה. באמת. ההפסד ההוא להנדריקס לפני יותר משנתיים שחרר אצלו כמה ברגים בראש ומאז כל קרב נראה שהוא נלחם על החיים שלו, כל אחד מהם הגיע עד לסיבוב האחרון, בכולם הוא ניצח וזה נראה שהוא פשוט רוצה יותר מכל אחד אחר.
מנגד, וודלי מגיע אחרי שנה וחצי מחוץ לאוקטגון, חיכה בסבלנות לטייטל שוט שלו והיה לו הרבה זמן ללמוד את לולר כשאף אחד לא באמת יודע מה הוא הולך להביא ואיזה טכניקות חדשות הוא למד בזמן הזה.
יאללה שיתחיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: אשכול ה-UFC הרשמי ע"ש קובסטר
הודעהפורסם: 29 יולי 2016, 23:02 
סמל אישי של המשתמש
נעשה את זה רשמי - אירוע ufc 201 יתקיים באטלנטה בלילה בין שבת לראשון ויציג קארד משובח עם קרב מרכזי פסיכי :

Welterweight Robbie Lawler (c)vs.Tyron Woodley
Women's Strawweight Rose Namajunas vs.Karolina Kowalkiewicz
Welterweight Matt Brown vs.Jake Ellenberger
Bantamweight Francisco Rivera vs.Érik Pérez
Flyweight Ryan Benoit vs.Fredy Serrano

1. הקרב המרכזי יציג כאמור את האלוף הכי מלהיב ב ufc, רובי לולר (מאזן 27-10) שינסה להגן בפעם השלישית על החגורה שלו ויפגוש את טיירון וודלי (מדורג רביעי, מאזן 15-3) בקרב בין שני לוחמים שהתאמנו ביחד במשך שנים ארוכות באותו מכון - אמריקן טופ טים בפלורידה. קרב פסיכי, באמת. שני לוחמים עם יכולות אדירות בעמידה, כוח מתפרץ, בעיטות, סטרייקרים מעולים, tdd משובח ומה לא. העניין הוא איך כל אחד מגיע לקרב הזה - לולר כאמור נמצא ברצף של חמישה נצחונות כשכל אחד מהקרבות האלו הגיע לסיבוב האחרון, הבן אדם פשוט לא מפסיק ללחוץ ולחפש את הנוקאאוט גם אחרי חמישה סיבובים מתישים, הוא בנה הרבה מאוד ביטחון והרתעה במהלך התקופה הזו ונחשב בצדק כאחד הלוחמים המלהיבים ביותר בארגון כיום. מצד שני,וודלי לא נלחם מאז ינואר 2015 כשניצח את קלווין גסטלום וכזכור היה אמור להילחם נגד הנדריקס באוקטובר האחרון, רק שג'וני לא הצליח להגיע למשקל הרצוי ונלקח לבית החולים בעקבות החיתוך שלו. אף אחד לא באמת יודע איך וודלי יראה בקרב הזה ומה הוא הולך להביא, היה לו המון זמן ללמוד את לולר ולשפר את הנקודות החלשות שלו בעצמו. אני עם האלוף, נקווה לא לנחס אותו.

2. בקרב המרכזי השני תיקבע כנראה מי תהיה הבאה בתור נגד ג'ואנה לב לב על החגורה שלה, כשרוז נמיונס (מדורגת 3, מאזן 6-2) תנסה להמשיך את הפורמה האדירה בה היא נמצאת ולנצח את קרולינה קובלקייביץ' הפולניה (מדורגת 5, מאזן 9-0) בקרב שעל הניר נראה מבטיח מאוד. נמיונס נראתה מצוין בקרבות האחרונים שלה נגד יריבות חזקות כמו פייג' ואן זנט וטישייה טורס, מנגד קרולינה נלחמה נגד יריבות די חלשות וזו תהיה הפעם הראשונה שהיא פוגשת יריבה בקליבר של נמיונס, אני לא מאמין שנמיונס תיתן לה להגיע למרחק שהיא אוהבת ולהכניס את הבעיטות הקטלניות. צפויה מלחמה, אני הולך עם נמיונס.

המיין קארד יתחיל בראשון בשעה 5 בבוקר שעוננו וישודר בערוץ 58, כל האירוע יתחיל בשעה 2 לפנות בוקר וישודר בלינק הרגיל:
http://ypulivecom.blogspot.co.il/p/0.html

תהנו :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2016, 23:22 
פעם ראשונה שאני רואה גם את אירוע השקילה וגם את כל ה-embedded של אירוע כלשהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 יולי 2016, 07:26 
סמל אישי של המשתמש
יחסית לאירוע ממוספר הקארד קצת מאכזב.
לפחות יש את לולר בקרב הראשי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 30 יולי 2016, 09:09 
סמל אישי של המשתמש
אל תשכח ששני קרבות מאוד מעניינים ב flyweight בוטלו באירוע הזה - מייטי מאוס היה צריך להגן על החגורה נגד ווילסון רייס בקרב המרכזי השני אבל נפצע, איאן מקול המעולה היה אמור להילחם נגד ג'סטין סקוגינס אבל לפני שלושה ימים סקוגינס הודיע שהוא לא יוכל להגיע למשקל הזה והקרב בוטל.
עדיין, שלושת הקרבות האחרונים במיין קארד מאוד אטרקטיבים על הנייר והקרב של מאסווידל ופירסון במקדימים גם אמור להיות קרב אש.
וכמו שאמרת - רובי לולר. רק שלא יעשה פדיחות כי בשקילה אתמול הוא היה נראה קצת נטול אנרגיות, בוא נקווה שהוא יתפוצץ הלילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 יולי 2016, 08:50 
מישהו התפוצץ הלילה, זה בטוח :WHOME:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 יולי 2016, 10:21 
סמל אישי של המשתמש
עזוב, לילה שחור.
היתה לי הרגשה רעה אחרי השקילה, הוא לא בא עם הביטחון והאטרף איתם הוא הגיע לקרבות הקודמים. וודלי החוצפן הזה עוד ביקש את ניק דיאז או את GSP אחרי הקרב בזמן שיש כבר מועמד ודאי לחגורה (תומפסון).
גם נמיונס עשתה שטויות בסיבוב האחרון, לא מבין איפה היו אנשי הפינה שלה. רבאק, קחי אותה לקרקע, מה את עומדת מולה בקלינץ' ונותנת לה להכניס לך ברכיות ?
אירוע מבאס.

נערך לאחרונה על ידי kobster בתאריך 31 יולי 2016, 19:05, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 יולי 2016, 10:32 
לא ראיתי עדין, רק קמתי בבוקר וקראתי בפייסבוק.

זו לא השנה של האלופים, מסתבר.

לגבי הדברים של וודלי - נמאס לי מכל אלו שלוקחים חגורה ומחפשים לעצמם קרבות קלים (כמו ביספינג) או מתחמקים מרימאצ' מתבקש (ע"ע דומיניק קרוז). אתה רוצה לשמור על החגורה? תעשה את זה מול מי שהכי מגיע לו קרב. לא שאני מזלזל בניק דיאז, אבל חלאס. וונדרבוי ולא אף אחד אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 יולי 2016, 21:53 
סמל אישי של המשתמש
לילה של הפתעות. יצאתי 3:0 בהימור על שלושת הקרבות הראשיים...

למה אתם מתרגשים ממה שהוא אמר? אפשר לחשוב שהוא קובע.
בכל מקרה ניצחון יפה מאוד שלו.

צפוי לנו דרבי פולני על החגורה. היא נלחמת בסגנון דומה מאוד ליוהנה. אני מהמר על האלופה.
לא הייתי בא בטענות לרוז. היא עדיין צעירה ויש לה עוד זמן להשתפר.
אגב, השופט הבודד שנתן לה ניצחון יצא חתיכת הזוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אוגוסט 2016, 09:32 
סמל אישי של המשתמש
לא עניין של קובע או לא קובע כי ברור שדיינה הוא זה שקובע בסוף, זה מעצבן שלוחם שנתנו לו לשבת בחוץ שנה וחצי מסיים קרב אחרי 2 דקות ורוצה לקבל קרב שאין לו שום הצדקה מקצועית אלא פיננסית נטו.
גישה דוחה שמקבלת גב עם כל קרבות הקרקס בתקופה האחרונה שבאים למכור PPV ולא להעמיד את הלוחמים הכי טבים מקצועית אחד מול השני. דיאז מול מקגרגור, לסנר מול האנט, ביספינג מול הנדו (כשגם רומרו וגם ג'קארה הרבה יותר ראויים) ומבחינתי השיא היה ב UFC 200 עם השיבוץ ברגע האחרון של אנדרסון סילבה מול קורמייה כשגוסטפסון התחנן לקבל את הקרב הזה והיה כבר מוכן לעלות על המטוס. זה MMA, לא קרקס ואני מאוד מקווה שדיינה לא יתן לארגון ללכת למקומות האלו.
לדעתי, זה מה שצריך לקרות בקטגוריות השונות מבחינת קרבות על החגורה :
מייטי מאוס נגד המנצח של TUF ב 3/12
קרוז נגד דילשואו
קונור נגד אלדו
אלבארז נגד חביב
וודלי נגד תומפסון
ביספינג נגד הנדו (UFC 204), אם ינצח אז נגד רומרו
קורמייה נגד המנצח בין ג'ונסון לטישיירה
מיוצ'יץ נגד אוברים (UFC 203), המנצח נגד קיין
ג'ואנה נגד קרולינה
נונייז נגד פנייה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 04 אוגוסט 2016, 01:41 
סמל אישי של המשתמש
הצד שאנחנו מעדיפים שלא לחשוב עליו בהקשר לUFC, קצת על הנזקים ארוכי הטווח בספורט:
http://www.mmamania.com/2013/11/11/5091 ... ng-nfl-cte

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אוגוסט 2016, 12:36 
gsp בארץ במסגרת הסיבובים שעמרי כספי עושה בארץ לחברים שלו מאמריקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אוגוסט 2016, 18:46 
סמל אישי של המשתמש
האירוע הבא:

Featherweight Yair Rodríguez vs. Alex Caceres
Featherweight Dennis Bermudez vs. Rony Jason
Middleweight Thales Leites vs. Chris Camozzi
Welterweight Santiago Ponzinibbio vs. Zak Cummings
Middleweight Trevor Smith vs. Joe Gigliotti
Women's Strawweight Maryna Moroz vs. Danielle Taylor

Preliminary Card (UFC Fight Pass)
Featherweight Cub Swanson vs. Tatsuya Kawajiri

יאיר רודריגז, אחד הלוחמים המלהיבים בארגון ועם ארסנל משוגע של בעיטות. כל קרב שלו זה תענוג לעיניים ואני צופה שיתקדם חזק בארגון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 1098 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 37  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 66 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: