תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 16 יוני 2024, 08:46

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 597 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: רומן זדורוב הורשע בשנית הבוקר ברצח תאיר רדא
הודעהפורסם: 02 אפריל 2016, 16:26 
kobster כתב:
לגבי הצידוק בהרשעה של זדורוב לעומת הביטול במעורבות של א"ק :
1. חיפוש באינטרנט - זדורוב חיפש מאמרים על שיסוף גרונות, א"ק כתבה שירים ופוסטים על איך להיכנס לגוף של אנשים ולשחות בדם שלהם. שוב צריך להדגיש כי אצל זדורוב לא נמצאו סרטונים עם קטינות, בניגוד לשמועות.
2. בגדים ונעליים - זדורוב זרק את המכנסיים שהיו קטנות עליו וניקה את הנעליים שלו, לפי ההצהרה של א"ח במשטרה א"ק החביאה תיק עם הבגדים שלבשה ברצח בעלית הגג של אמא שלה ואז זרקה אותם ברחבי קצרין. אף אחד בכלל לא בדק את הכיוון הזה, אמא שלה לא נלקחה אפילו לחקירה ולא היו בבית שלה. לגבי הנעליים, נמצאו טביעות נעליים במידה של א"ק על הניאגרה ובדופן התא (לכאורה מסלול היציאה שלה מהתא) אבל אף אחד לא השווה את הטביעות שנמצאו לנעליים שלה. לעומת זאת, טביעת הנעל לכאורה של זדורוב על הג'ינס של תאיר נשללה על ידי יותר ממומחה אחד, השופטים בחרו להתעלם מחוות הדעת הזו בצורה מאוד חריגה.
3. שיחת הטלפון מהמעסיק והשיחה עם האישה בעקבותיה - זדורוב אמר לאשתו שבית הספר סגור כי ילדה נפלה בשירותים, א"ק התקשרה לא"ח (בוצע איכון לטלפונים שלהם שמאשש את זה) ואמרה לו שהולך להיות בלאגן גדול מאוד. היא לא עומתה בחקירתה עם השיחה הזו,על זדורוב ישבו כמה ימים טובים רק בשביל להבין למה אמר לאישתו את מה שאמר.
4. ההודאה והשחזור - לטעמי הנושא החשוב ביותר. כן, זדורוב הודה. כן, הוא היה נתון ללחצים בלתי רגילים שגרמו לו להודות. כן, היו עוד מקרים בולטים שבן אדם הודה בפשע שהוא לא עשה רק כדי לסיים את הסיוט של החקירה והמעצר, כשבתא המעצר הוא יושב שעות ארוכות עם מדובב שחופר לו בראש, מערער את שיקול הדעת שלו ושותל לו מילים בפה שזדורוב חזר עליהם בהודאה שלו. ההגנה ניסתה לערער על הדרך בה נלקחה ההודאה אבל הסיכוי שלה שואף לאפס כי המערכת מגינה על עצמה. מה שאי אפשר לפספס זה את השחזור שבו זדורוב נראה בבירור כמו מובל ולא מוביל. הוא לא ידע בכלל היכן נמצא תא השירותים שבו נרצחה תאיר,הוא אמר שעלה אחריה במדרגות למרות שיש מספר עדים שראו את תאיר נכנסת לשירותים לבדה ולא ראו את זדורוב מגיע אחריה, הקפיצה שלו החוצה מהתא היתה קדימה ולא הצידה, היכן שנמצאו טביעות הדם. את א"ק לעומת זאת שמו במוסד פסיכיאטרי במשך 3 שנים אחרי שתקפה את בן הזוג שלה וניסתה לנשוך שוטר בצוואר. לא לחצו אותה, לא עימתו אותה עם ממצאים מהזירה, לא חפרו בנקודה שהיא אוהבת דם של אנשים ורואה אותם כסנדביצ'ים מהלכים, לא התעכבו על כך שהיא למדה באותו בית הספר בעבר ולכן הכירה מצוין לאן ללכת ואיך לברוח, לא התעכבו על מה ששמעו החברות של תאיר בשירותים שתואם למה שא"ח סיפר. פשוט כלום.
אני לא יודע אם זדורוב זכאי או אם א"ק אשמה. אני כן יודע שבסיפור הזה יש המון חורים ונקודות לא סגורות שמצדיקים פתיחה מחדש של החקירה, הפעם בצורה יותר רצינית ולא מוטה מראש.

אני חושב שאתה עושה סמטריה לא מוצדקת בין זדורוב לא"ק (שבקלות יכולה להיות כל אדם אחר בעולם)
1.תחילה רד מנושא הקטינות, הוא לא האישו פה בכלל, יחי ההבדל הקטן של מישהו שחיפש "איך משספים גרון" נכח בזירת האירוע בעת ביצוע המעשה שבו שוסף גרון, לבין מישהי שרשמה בפייסבוק על הסטיות שלה שגם לא קרו בפועל - שורה תחתונה זו השוואה שלא במקום קרי אין סמטריה.
2.כל נושא הבגדים אצל זדורוב אלו ראיות ממשיות שהוא תיאר, בנושא של א"ק היחיד שאמר משהו בנושא זה א"ח ומכיוון שלפי הודעתו שלו וראיות ממשיות היה לו אינטרס לפגוע בה, יש לקחת את כל עדותו בערבון מוגבל - שוב השוואה לא במקום - קרי אין סמטריה.
3.האיכון של הטלפון לא מוכיח במהומה מה היה תוכן השיחה, אולי היא אמרה לו "תביא עגבניות כשאתה חוזר" ? גם כאן אתה מסתמך על א"ח לעומת ראיות אמיתיות שהגיעו מזדורוב ואשתו- השוואה לא במקום, קרי אין סמטריה.
4. כאן אולי יש מקום לספקות וכן השחזור הזה נראה כמו חרטה אחת גדולה, אבל מי קבע שזדורוב עצמו חייב לשחזר באופן מדויק אולי בכוונה לא שיחזר במדוייק ? ובהקשר של א"ק קודם כל היא היתה בת 24 בזמן המעשה בין 6-10 שנים אחרי שהיא סיימה ללמוד שם (לא יודע עד איזה כיתה לומדים שם),נראה לך שאני זוכר איפה השירותים בתיכון שלי ? אפילו אני לא זוכר איפה הכיתה שלי, האם אתה זוכר את שלך ?
בנושא הבנות ששמעו, שוב אלו דברים שהיו ידועים לא"ח ולכן אשאל איזה דבר שלא היה ידוע א"ח הוסיף בעדותו ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אפריל 2016, 16:43 
האדום הצורר כתב:
טקנובוי, זה מה שהוא אומר.

פז, תרשה לי (בתור מישהו עם "רקע בתחום") - אין לך דרך לדעת אם התקיפה של הבחור בזמן מעצר הבית של א"ק נעשתה תוך כדי התקף פסיכוטי. מה שאנחנו יודעים זה שהיא הלכה אליו עם נשק ביד. זהו. תיאור המחשבות שלה שנעשה בתמלול המשטרתי לאו דווקא שונה מהלך החשיבה הרגיל שלה שתואר במקרים אחרים. מעבר לכך, גם במהלך התקף פסיכוטי, שזו הגדרה רחבה למגוון תופעות, אדם יכול לעשות הרבה פעולות שייראו מחושבות למדי מבחוץ. לא חושב שהמקרה האחד סותר את תיאור המקרה השני.

זה ממש לא נכון. התקיפה שלה היתה די בבירור במצב פסיכוטי וזה גם ברור שזה שונה ממצב הבסיס שלה (הרי היא גם נחקרה אחרי העדות של א״ח ונשמעה אחרת לגמרי, וגם בתגובה שלה לסדרה נשמעה אחרת לגמרי). היה שם חוסר שיפוט מובהק, היא בחקירה במשטרה ומדברת לא בהתאם לסיטואציה. מה גם שהדבר אובחן ושהיא אושפזה פאקינג 3 שנים במוסד פסיכיאטרי ממש לאחר האירוע ופוצצו אותה בתרופות אנטי פסיכוטיות. לטעון שהיא לא היתה במצב פסיכוטי אז זה קלוש ברמות. וגם לי יש רקע בנושא.
זה נכון שאפשר לעשות פעולות מחושבות במצב פסיכוטי, למרות שבדרך כלל השיפוט נפגע כמו גם התכנון ומהלך החשיבה, והיכולת לבצע רצח כל כך מתוכנן כמו שא״ח מתאר זה משהו שלא אופייני למצבים פסיכוטיים אקוטיים. אפשר גם לראות את זה בשוני המובהק בין המקרים, הרי באירוע התקיפה של א״ק השיפוט שלה בקרשים ואין שום תכנון רציני.
באופן כללי גם אם היא לקחה אחריות על הרצח באיזשהו שלב שהוא לא מיד אחרי הרצח, זה שכיח שאנשים עם מחלות נפש מסוימות לוקחים אחריות על מקרי רצח מפורסמים. בארה״ב בתקופה של חטיפת התינוק לינדברג כמות האנשים שלקחו עליו אחריות באמונה שלמה היתה פשוט בלתי נתפסת. אני עדיין מתקשה להאמין לסיפור הדימיוני הזה של א״ח.

נערך לאחרונה על ידי Fez בתאריך 02 אפריל 2016, 17:14, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אפריל 2016, 17:07 
סמל אישי של המשתמש
הוא לא היה זוכר את זמן השיחה ביום הרצח בלי סיבה ממש טובה. זה שהשיחה אירעה בזמן שהוא זכר, זה חיזוק משמעותי לדבריו.
אף אחד לא טוען שהמשוגעת היא בוודאות הרוצחת, אלא שבוודאות יש סיבה מספקת לבדיקות DNA.

נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אפריל 2016, 17:43 
its-sick כתב:
הוא לא היה זוכר את זמן השיחה ביום הרצח בלי סיבה ממש טובה. זה שהשיחה אירעה בזמן שהוא זכר, זה חיזוק משמעותי לדבריו.
אף אחד לא טוען שהמשוגעת היא בוודאות הרוצחת, אלא שבוודאות יש סיבה מספקת לבדיקות DNA.

אני מסכים עם זה שיבדקו הכל, אפילו משהו הזוי כמו זה
אבל אתה יודע איזה דברים אני זוכר מרצח רבין או אסון התאומים ???
האם יכולה להיות אפשרות שהוא זוכר דברים מאותו היום כי זה היה ליד מקום מגוריו ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אפריל 2016, 21:28 
סמל אישי של המשתמש
אנטיגונה כתב:
Shacham כתב:
מה שלי הכי חידש מהפרק הראשון, לרעתו של זדורוב דווקא, זה העניין שאחרי שדיבר בפלאפון עם המעסיק שלו ועודכן על הרצח, הוא אמר לאשתו(על פי עדות מצולמת שלה) על ילדה שנמצאה מעולפת בשירותים על האסלה, כשלאחר מכן הבוס שלו אומר שהוא לא הזכיר בשיחה איתו את המילה "שירותים" או "אסלה" וגם זדורוב מודה שהוא מעולם לא שמע את זה מהבוס ושהוא הסיק שאם ילדה נפצעה בבית ספר זה יהיה בשירותים. נשמע קלוש.

זדורוב אמר בראיון לערוץ הראשון שהמעסיק כן אמר לו על ילדה בשרותים, אבל בחקירה המעסיק הכחיש שאמר ופחד לדבר.
מ-3:58

https://www.youtube.com/watch?v=YrNRar9xRME

אז הוא משנה את הגירסא שלו, בצילומי חקירה שהוצגו בסדרה הוא טוען שהמעסיק לא אמר אבל הוא הסיק שאם מישהו יפצע זה יהיה בשירותים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אפריל 2016, 22:50 
האדום הצורר כתב:

פז, תרשה לי (בתור מישהו עם "רקע בתחום") - אין לך דרך לדעת אם התקיפה של הבחור בזמן מעצר הבית של א"ק נעשתה תוך כדי התקף פסיכוטי. מה שאנחנו יודעים זה שהיא הלכה אליו עם נשק ביד. זהו. תיאור המחשבות שלה שנעשה בתמלול המשטרתי לאו דווקא שונה מהלך החשיבה הרגיל שלה שתואר במקרים אחרים. מעבר לכך, גם במהלך התקף פסיכוטי, שזו הגדרה רחבה למגוון תופעות, אדם יכול לעשות הרבה פעולות שייראו מחושבות למדי מבחוץ. לא חושב שהמקרה האחד סותר את תיאור המקרה השני.

שמע אני לא רוצה להתערב בנושא מי רצח ומה רצח ,כי כולם כאן מומחים גדולים, אבל אני ממש מקווה שהרקע שלך בתחום הוא לא מעבר לתואר ראשון בפסיכולוגיה אחרת המצב חמור. בתור מישהו מהתחום (שכבר כתב יותר מה10 חוות דעת בנוגע לכשירות שצריך לסילבוס של ההתמחות...) ההודעה שלך היא בולשיט אחד גדול. אתה מנסה להתווכח כאן על הדבר היחיד בערך בסדרה הזאת שאין מה להתווכח עליו.

מישהי נעצרה התנהגה בצורה פסיכוטית תוך כדי האקט. נחקרה שם העלתה תכנים פסיכוטיים (וזה שהתכנים האלה הם תכנים רגילים שלה רק מחזקים את העובדה שהיא לא כשירה- ראבאק זה לא סרט הוליוודי), בדרך כלל עוד לפני החקירה כשמישהו מתנהג מוזר המשטרה מביאה אותו למיון לבדיקת "כשירות למעצר" (או שחראות עושים את זה רק במיון אצלנו כל תורנות ב2 בלילה), אח"כ עשתה הסתכלות בתנאי אשפוז ונמצאה לא כשירה (אני משאר שגם לא אחראית- משמע ע"פ סעיף 15א' ולא רק לא כשירה (15ב') שאז תיאורית היו צריכים לחדש הליכים בסוף האשפוז- אבל מחצאי המשפטים מפסק הדין אי אפשר להבין את זה) . כולם ראו אותה פסיכוטית. גם אם היא רצחה (ובוא נגיד שלקחת עדויות שמיעה מאיזה בורדרלינית שהיא חברה של איזה מישהי שפגשה אותה באשפוז ומבן הזוג שלה במשך 8 שנים ששיתף איתה פעולה בכל הסטיות האלה זאת לא בדיוק ראייה חותכת) אז היא כנראה צריכה להיות במחלקת בטחון מירבי בשער מנשה עם הרבה קלופיקסול בטוסיק, ולא בכלא.
מה שמאוד חריג זו תקופת האשפוז הארוכה (לשיטתך הדה קומפנסציה הארוכה בהיסטוריה)- לצו אשפוז על עברות כאלה הזמן הממוצע הוא בסביבות חצי שנה נדירים מאוד המקרים שמגיעים לאשפוז של מעל לשנה, וגם במקרים הנדירים האלה מדובר כמעט תמיד על מקרים כרוניים שאין להם אף מסגרת מתאימה בחוץ, מה שלא מסתדר עם המקרה הזה. ע"פ הנהלים של הסנגוריה הציבורית הם פרט למקרים מאוד מאוד חריגים דורשים וועדה פסיכיאטרית (לפחות ע"מ לאשר חופשות) אחת לחצי שנה מה שאומר שכנראה וועדה (2 פסיכאטרים חיצוניים ועו"ד) דחתה את בקשות השחרור שלה מספר פעמים או שלרופאים בחלקה היו סיבות ממש טובות לא להגיש אותה לוועדה. אני בטוח שהיא ספרה את סיפורי הדם/זאבה/צפרדע/כינים גם לרופאים ולעוד אנשים במחלקה ואולי אפילו את הסיפור על תאיר רדא. זה לא הופך את הסיפור לאמין יותר, באמת שלא תאמין איזה סיפורים מספרים במחלקות סגורות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 03 אפריל 2016, 07:53 
סמל אישי של המשתמש
kobster כתב:
כמו לבדוק האם 3 השערות שנמצאו בתא השירותים ולא שייכות לתאיר או לזדורוב שייכות לה ?

כבר כתבתי את זה פה, אבל זיהוי לפי שערות זה בולשיט בלתי מדעי, יש לזה בערך אותה אמינות של קריאה בקלפים.
אחרי שבארה"ב התחילו לעשות ניתוח גנטי עצמאי לאנשים שנמצאו אשמים לפי התאמת שערות הם מצאו שמשהו כמו ב - 95%(!) זה היה בולשיט.
למרות כל מה שאלפי סדרות ה CSI מספרות לך, פחות או יותר כל הזיהוי הפלילי שהוא לא מבוסס על ניתוח DNA זה בולשיט, וכן, זה כולל ניתוח של טביעות נעליים (זה אגב גם כולל טביעות אצבע).

נ.ב.
זה די קשה ובהרבה מקרים בלתי אפשרי לקחת דגימות DNA מספיק טובה משערות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 אפריל 2016, 08:19 
סימרוטיץ כתב:
kobster כתב:
1. חיפוש באינטרנט - זדורוב חיפש מאמרים על שיסוף גרונות, א"ק כתבה שירים ופוסטים על איך להיכנס לגוף של אנשים ולשחות בדם שלהם. שוב צריך להדגיש כי אצל זדורוב לא נמצאו סרטונים עם קטינות, בניגוד לשמועות.
2. בגדים ונעליים - זדורוב זרק את המכנסיים שהיו קטנות עליו וניקה את הנעליים שלו, לפי ההצהרה של א"ח במשטרה א"ק החביאה תיק עם הבגדים שלבשה ברצח בעלית הגג של אמא שלה ואז זרקה אותם ברחבי קצרין. אף אחד בכלל לא בדק את הכיוון הזה, אמא שלה לא נלקחה אפילו לחקירה ולא היו בבית שלה. לגבי הנעליים, נמצאו טביעות נעליים במידה של א"ק על הניאגרה ובדופן התא (לכאורה מסלול היציאה שלה מהתא) אבל אף אחד לא השווה את הטביעות שנמצאו לנעליים שלה. לעומת זאת, טביעת הנעל לכאורה של זדורוב על הג'ינס של תאיר נשללה על ידי יותר ממומחה אחד, השופטים בחרו להתעלם מחוות הדעת הזו בצורה מאוד חריגה.
3. שיחת הטלפון מהמעסיק והשיחה עם האישה בעקבותיה - זדורוב אמר לאשתו שבית הספר סגור כי ילדה נפלה בשירותים, א"ק התקשרה לא"ח (בוצע איכון לטלפונים שלהם שמאשש את זה) ואמרה לו שהולך להיות בלאגן גדול מאוד. היא לא עומתה בחקירתה עם השיחה הזו,על זדורוב ישבו כמה ימים טובים רק בשביל להבין למה אמר לאישתו את מה שאמר.
4. ההודאה והשחזור - לטעמי הנושא החשוב ביותר. כן, זדורוב הודה. כן, הוא היה נתון ללחצים בלתי רגילים שגרמו לו להודות. כן, היו עוד מקרים בולטים שבן אדם הודה בפשע שהוא לא עשה רק כדי לסיים את הסיוט של החקירה והמעצר, כשבתא המעצר הוא יושב שעות ארוכות עם מדובב שחופר לו בראש, מערער את שיקול הדעת שלו ושותל לו מילים בפה שזדורוב חזר עליהם בהודאה שלו. ההגנה ניסתה לערער על הדרך בה נלקחה ההודאה אבל הסיכוי שלה שואף לאפס כי המערכת מגינה על עצמה. מה שאי אפשר לפספס זה את השחזור שבו זדורוב נראה בבירור כמו מובל ולא מוביל. הוא לא ידע בכלל היכן נמצא תא השירותים שבו נרצחה תאיר,הוא אמר שעלה אחריה במדרגות למרות שיש מספר עדים שראו את תאיר נכנסת לשירותים לבדה ולא ראו את זדורוב מגיע אחריה, הקפיצה שלו החוצה מהתא היתה קדימה ולא הצידה, היכן שנמצאו טביעות הדם. את א"ק לעומת זאת שמו במוסד פסיכיאטרי במשך 3 שנים אחרי שתקפה את בן הזוג שלה וניסתה לנשוך שוטר בצוואר. לא לחצו אותה, לא עימתו אותה עם ממצאים מהזירה, לא חפרו בנקודה שהיא אוהבת דם של אנשים ורואה אותם כסנדביצ'ים מהלכים, לא התעכבו על כך שהיא למדה באותו בית הספר בעבר ולכן הכירה מצוין לאן ללכת ואיך לברוח, לא התעכבו על מה ששמעו החברות של תאיר בשירותים שתואם למה שא"ח סיפר. פשוט כלום.
אני לא יודע אם זדורוב זכאי או אם א"ק אשמה. אני כן יודע שבסיפור הזה יש המון חורים ונקודות לא סגורות שמצדיקים פתיחה מחדש של החקירה, הפעם בצורה יותר רצינית ולא מוטה מראש.

אני חושב שאתה עושה סמטריה לא מוצדקת בין זדורוב לא"ק (שבקלות יכולה להיות כל אדם אחר בעולם)
1.תחילה רד מנושא הקטינות, הוא לא האישו פה בכלל, יחי ההבדל הקטן של מישהו שחיפש "איך משספים גרון" נכח בזירת האירוע בעת ביצוע המעשה שבו שוסף גרון, לבין מישהי שרשמה בפייסבוק על הסטיות שלה שגם לא קרו בפועל - שורה תחתונה זו השוואה שלא במקום קרי אין סמטריה.
2.כל נושא הבגדים אצל זדורוב אלו ראיות ממשיות שהוא תיאר, בנושא של א"ק היחיד שאמר משהו בנושא זה א"ח ומכיוון שלפי הודעתו שלו וראיות ממשיות היה לו אינטרס לפגוע בה, יש לקחת את כל עדותו בערבון מוגבל - שוב השוואה לא במקום - קרי אין סמטריה.
3.האיכון של הטלפון לא מוכיח במהומה מה היה תוכן השיחה, אולי היא אמרה לו "תביא עגבניות כשאתה חוזר" ? גם כאן אתה מסתמך על א"ח לעומת ראיות אמיתיות שהגיעו מזדורוב ואשתו- השוואה לא במקום, קרי אין סמטריה.
4. כאן אולי יש מקום לספקות וכן השחזור הזה נראה כמו חרטה אחת גדולה, אבל מי קבע שזדורוב עצמו חייב לשחזר באופן מדויק אולי בכוונה לא שיחזר במדוייק ? ובהקשר של א"ק קודם כל היא היתה בת 24 בזמן המעשה בין 6-10 שנים אחרי שהיא סיימה ללמוד שם (לא יודע עד איזה כיתה לומדים שם),נראה לך שאני זוכר איפה השירותים בתיכון שלי ? אפילו אני לא זוכר איפה הכיתה שלי, האם אתה זוכר את שלך ?
בנושא הבנות ששמעו, שוב אלו דברים שהיו ידועים לא"ח ולכן אשאל איזה דבר שלא היה ידוע א"ח הוסיף בעדותו ?

1. לא, הוא לא.
2. ראית תמונות של הנעליים? נקיות הן לא היו. ראית את העדות של החוקר לגבי הטבעת שלו? אתה חושב שבזירה כזו, מלאה בדם ושאר ממצאים שכולם נטולי קשר לזדורוב, זריקה של מכנסיים (שנמצאו לאחר מכן כזכור ) זה מה שהיה מציל את זדורוב? למה הוא זרק רק את המכנסיים אם ככה?

האשכול הזה לא היה נפתח בשום מדינה מערבית אחרת, למיטב ידיעתי לפחות, מכיוון שרומן זדורוב לא היה מועמד שם לדין בכלל ללא ראיה פורנזית אחת בודדת, ואך ורק הודאה + שחזור ( שכולן חורים ובדייה כפי שניתן לראות בסרטונים ולקרוא בתמלילים ). זה היה יכול להיות משעשע אם זה לא היה עצוב לראות את הפרקליטות- ובעקבותיה אנשים - טוענים שאין ראיה תומכת אחת כנגד א.ק מלבד ההודאה שלה כביכול כלפי א.ח והבחורה מהמוסד הפסיכיאטרי, כשזה בדיוק מה שיש נגד זדורוב ועוד מקרה א.ק כלל לא נחקר כדי למצוא באמת ראיות שכאלה. אני לא יודע מי רצח את תאיר ראדה ולא מבין את הויכוחים על א.ק לכן, אני יודע שזה לא היה רומן זדורוב כי אין שום ראיה נגדו, ואחרי כל מה שעברנו כבר ברור שלא תהיינה כאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 אפריל 2016, 09:41 
joshsoos כתב:
סימרוטיץ כתב:
kobster כתב:

1. לא, הוא לא.
2. ראית תמונות של הנעליים? נקיות הן לא היו. ראית את העדות של החוקר לגבי הטבעת שלו? אתה חושב שבזירה כזו, מלאה בדם ושאר ממצאים שכולם נטולי קשר לזדורוב, זריקה של מכנסיים (שנמצאו לאחר מכן כזכור ) זה מה שהיה מציל את זדורוב? למה הוא זרק רק את המכנסיים אם ככה?

האשכול הזה לא היה נפתח בשום מדינה מערבית אחרת, למיטב ידיעתי לפחות, מכיוון שרומן זדורוב לא היה מועמד שם לדין בכלל ללא ראיה פורנזית אחת בודדת, ואך ורק הודאה + שחזור ( שכולן חורים ובדייה כפי שניתן לראות בסרטונים ולקרוא בתמלילים ). זה היה יכול להיות משעשע אם זה לא היה עצוב לראות את הפרקליטות- ובעקבותיה אנשים - טוענים שאין ראיה תומכת אחת כנגד א.ק מלבד ההודאה שלה כביכול כלפי א.ח והבחורה מהמוסד הפסיכיאטרי, כשזה בדיוק מה שיש נגד זדורוב ועוד מקרה א.ק כלל לא נחקר כדי למצוא באמת ראיות שכאלה. אני לא יודע מי רצח את תאיר ראדה ולא מבין את הויכוחים על א.ק לכן, אני יודע שזה לא היה רומן זדורוב כי אין שום ראיה נגדו, ואחרי כל מה שעברנו כבר ברור שלא תהיינה כאלה.

אני לא ידעתי שמכנסיו נמצאו, אתה מחדש לי בנושא(האם אתה סגור על זה ?)
כל מה שאתה אומר לא אומר מהומה בהנחה והרצח היה מתוכנן מראש
הדבר הבעייתי הוא העדות של בני הנוער שלא ראו אותו עולה אחריה במדרגות, אבל וכאן הבעייתיות בעדויות האלו יש סתירה בין שתי עדויות למקום ההתרחשות ובזמנים עדות אחת מדברת שתאיר פגשה ילד במקום איקס ונתנה לו נשיקה ועדות שניה של הילד שקיבל את הנשיקה מדברת על ההתרחשות הזו במקום אחר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 אפריל 2016, 10:37 
אתמול בחדשות הלילה סקר של אשם\זכאי\לא יודע - 75 אחוז בטוחים שהוא זכאי.
באופן די מצחיק, בסקר על החייל גיבור\פושע- 77 אחוז גיבור.

קורלציה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 אפריל 2016, 13:37 
סמל אישי של המשתמש
NARKOTIKA כתב:
אתמול בחדשות הלילה סקר של אשם\זכאי\לא יודע - 75 אחוז בטוחים שהוא זכאי.
באופן די מצחיק, בסקר על החייל גיבור\פושע- 77 אחוז גיבור.

קורלציה?

גיבור הוא לא, אבל פושע עוד יותר בטח לא. אז אם השאלה אם גיבור או פושע אז אני נוטה לגיבור.
לא יודע מה איתך, אני מעדיף נבלה שפועל בשם הדת שלו להרוג אותי ואותך שימות, מאשר שאשלם לו מהמיסים שאני ואתה משלמים בשביל להחזיק בחלאה הזה בכלא ביטחוני וגם לממן לו תואר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 03 אפריל 2016, 13:38 
להלן, קורלציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: רומן זדורוב הורשע בשנית הבוקר ברצח תאיר רדא
הודעהפורסם: 03 אפריל 2016, 18:17 
המכנסיים לא נמצאו עד היום, כמו גם הסכין.
כמו שכתבתי לפני כמה חודשים המקרה הזה יכול להפוך אדם שפוי למשוגע. פשוט לא יודע מה היא האמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 אפריל 2016, 18:18 
Asafas כתב:
כמו שכתבתי לפני כמה חודשים המקרה הזה יכול להפוך אדם שפוי למשוגע. פשוט לא יודע מה היא האמת.

הסכין נמצאה הלהב לא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 אפריל 2016, 19:40 
Asafas כתב:

רומן זדורוב רוצח אכזר ושפל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 אפריל 2016, 23:20 
״מדובב שחפר לו במוח״, זה פשוט מדהים עד כמה אנשים בוחרים להיות קונספרטיבים בשקל, מוכן לקבל הכל, כולל מקריות שבן אדם בפאן שלו צופה בשעות הפנאי בשיסוף גרונות, אבל מכאן ועד הטיעון ש״חפרו לו במוח, אז הוא התחיל להמציא שהוא הרוצח״ המרחק די ענק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 אפריל 2016, 23:48 
סמל אישי של המשתמש
זה דווקא באמת שלא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אפריל 2016, 05:14 
סמל אישי של המשתמש
chimpfive כתב:
״מדובב שחפר לו במוח״, זה פשוט מדהים עד כמה אנשים בוחרים להיות קונספרטיבים בשקל, מוכן לקבל הכל, כולל מקריות שבן אדם בפאן שלו צופה בשעות הפנאי בשיסוף גרונות, אבל מכאן ועד הטיעון ש״חפרו לו במוח, אז הוא התחיל להמציא שהוא הרוצח״ המרחק די ענק.

לא יודע מה הלך במקרה הזה, אבל יש המון היסטוריה של מדובבים שהוציאו הודאות כוזבות שהביאו להרשעות של חפים מפשע.
בעיקרון זו שיטה נגועה שכמעט לא משתמשים בה במדינות מתוקנות ובצדק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אפריל 2016, 07:37 
סמל אישי של המשתמש
ציטוט:
פאניקה במכללה של א"ק: "לא הולכים לשירותים לבד"

סערת הסדרה "צל של אמת": סטודנטים הלומדים עם א"ק, שהוצגה בידי בן זוגה לשעבר כמי שרצחה את תאיר ראדה, הודו שהם חוששים להסתובב לבדם. המכללה: "לא נקיים דיון אם היא הרוצחת או לא". ברשת מתקיפים אותה גולשים: "תתאבדי"

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/765/ ... &loc=1#:00

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אפריל 2016, 07:51 
:bang:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אפריל 2016, 17:44 
סמל אישי של המשתמש
איר קנדה כתב:
*ושמישהו יילמד אותי איך להדביק סרטונים מיטויוב שאפשר לראות אותם ישירות מהעמוד

1. לחץ בכתיבה הודעה למעלה על יוטיוב [youtube][/youtube]
2. הדבק את סיום לינק היוטיוב ביניהם
https://www.youtube.com/watch?v=1UPI59klD6c
1UPI59klD6c (דוגמא)
3. [youtube]1UPI59klD6c[youtube]

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 06 אפריל 2016, 21:00 
מישהו יודע איזה שאלות בדיוק נשאל א"ח בבדיקות הפוליגרף שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אפריל 2016, 22:18 
סמל אישי של המשתמש
אנטיגונה כתב:
ציטוט:
פאניקה במכללה של א"ק: "לא הולכים לשירותים לבד"

סערת הסדרה "צל של אמת": סטודנטים הלומדים עם א"ק, שהוצגה בידי בן זוגה לשעבר כמי שרצחה את תאיר ראדה, הודו שהם חוששים להסתובב לבדם. המכללה: "לא נקיים דיון אם היא הרוצחת או לא". ברשת מתקיפים אותה גולשים: "תתאבדי"

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/765/ ... &loc=1#:00

מסכנה :cry:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אפריל 2016, 23:01 
סמל אישי של המשתמש
האנושות
:PUKE: :bang:

אגב, כל מילה של אמיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אפריל 2016, 11:33 
סמל אישי של המשתמש
מה בעצם הראיות נגד זדורוב חוץ מההודעה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אפריל 2016, 11:36 
dino כתב:

בגדי העבודה שלו שנעלמו, הראיות לכך שבמחשב שלו נמצא שהוא חיפש על שיסוף גרונות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אפריל 2016, 11:43 
סמל אישי של המשתמש
לירון האדום כתב:
dino כתב:

בגדי העבודה שלו שנעלמו, הראיות לכך שבמחשב שלו נמצא שהוא חיפש על שיסוף גרונות

אוקיי, תודה. זה כל הראיות לפי מה שאתה יודע?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אפריל 2016, 11:45 
ראיות פורנזיות נגדו אין. הייתה טענה ביחס לטביעת הנעל אבל היא מאד קלושה.

מה שיש זה ההודאה, השחזור, ההודאה שלו בפני המדובב, השיחה שלו עם אשתו על "ילדה שנפלה בשירותים", חומרים שמצאו אצלו במחשב כולל בנושא שיסוף ימים ספורים לפני הרצח. בנוסף רקע שכולל תקריות אלימות כולל אלימות קשה נגד אחיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אפריל 2016, 11:53 
סמל אישי של המשתמש
מעניין.
ואגב, כעורכי דין, יש סברה שיש איזה נטייה של בית המשפט לרוב לתת יותר אמון בעמדות המשטרה, נכון? אפילו נטיונת. מילה שלהם יותר אמינה מהמילה של העבריין החשוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אפריל 2016, 13:15 
dino כתב:
מעניין.
ואגב, כעורכי דין, יש סברה שיש איזה נטייה של בית המשפט לרוב לתת יותר אמון בעמדות המשטרה, נכון? אפילו נטיונת. מילה שלהם יותר אמינה מהמילה של העבריין החשוד.

אני לא פלילי.
אבל עולה השאלה איך זה שבישראל 90% מכתבי האישום שמוגשים (אם לא יותר) גם מתקבלים בהרשעה.
האם זה אומר שהפרקליטות מגישה כתבי אישום רק כאשר יש מספיק בסיס להרשעה, או שפשוט ביהמ"ש מרשיע כמעט בכל כתב אישום כאשר לפעמים מרשיעים גם חפים מפשע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 597 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: