תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 17 מאי 2024, 12:28

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 4 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: החתמה שחייבת להתבצע - ישראלי עם רעב להוכיח את עצמו !
הודעהפורסם: 07 פברואר 2011, 10:56 
לפני מילות שנאה ושטנה, אני אסביר את עצמי, הכותרת אינה באה לבטל את השחקנים הנוכחים כרגע במצ"ל קבוצתינו

לדעתי, שלא באשמת השחקנים, ברגע שהתודעה חדרה אליהם שהם עוזבים שנה הבאה לאירופה, משהו בסגנון המשחק שלהם נפגע, דבר זה אינו קשור כרגע לתחלואות בניהול המועדון, זאת ניתן להבין בשל התוצאות, העניין הוא שעד היום מה שהניע את הפועל זאת הדרך.

אומנם שני שחקנים חשובים במערך כרגע לא נמצאים אחד בשל הליך טבעי של מכירה והשני בשל פציעה (רפואה שלמה), אך הדבר המורגש ביותר הוא הרעב, הרעב לעשות דברים על הדשא שיחדו עד אמצע השנה את הפועל, איך מישהו כתב פה באיזה אשכול - הדריבל, היכולת לקחת שחקן ו-"לעשות עליו", זה לא שאין את זה לשחקנים הנוכחים בקבוצה ראה ערך : וורמוט, זהבי, סלים, העניין הוא שיש איזה בלוק, משהו שחוסם אותם ומונע מהם לעשות את זה.

אני יודע שהמצב הוא גם ככה רגיש ושביר בעמדת הניהול ועל כן יש חוסר בהירות בנושא הרכש ( על כן כל מה שכתוב פה זה תחת "זאב זאב" ויכול להתפרש כסרק), אך אם זאת אני חייב לציין שאין מן הנמנע שהפועל ימשיכו בקו של החתמת השחקן הישראלי, בליגה שלנו מסתובבים כמה שחקנים צעירים בעלי יכולות ורצון עז להוכיח את עצמם עם שאיפה להתקדם בקריירה המקצוענית שלהם, הדבר הנכון ביותר מבחינת הפועל יהיה למצוא איזה שניים ולהחתים אותם, הדרך היחידה לשמר את הקיים במועדון הוא ע"י הזרמת דם חדש של ישראלים איכותיים עם רצון להצליח ואם היכולות של הצוות המקצועי בהפועל לדעת לכוון שחקן צעיר כזה או אחר רק כך נוכל לשמר על תהליך הבנייה וההתקדמות של המועדון, במקום להשקיע ברכש זר כגון סרנאס ששמו מוזכר כרגע כמועמד ואני בטוח שאם הצוות המקצועי רוצה אותו אז הוא כנראה מועמד ראוי, עדיף להשקיע בחוד על בסיס ישראלי.

אני יודע שיהיו תגובות כגון, "זה לא שווה את הכסף"

אבל הטעות הגדולה ביותר של קבוצה היא בהתפשרות וברירות מחדל, את התפקיד הכי חשוב כרגע במערך של הפועל מאייש פצ'אלקה, זה היה החור הכי חשוב מבחינת ההנהלה שהיה צריך לסתום, כל החתמה אחרת היא הימור שאין באפשרות קבוצות ישראליות לקחת לא משנה כמה כסף יש בקופת המועדון, הניהול חייב ללכת כמה שיותר על מניות בטוחות, על כן יש להסתכל רק על השוק המקומי ושם להשקיע

החתמות כגון: חן עזרא, אלרואי כהן, דמארי וטל בן חיים הן שצריכות להיות בראש הרשימה של המועדון שלנו, כל החתמה אחרת תתפרש כרומן רוקי ! (רומן שהוא לא בהמשכים)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: החתמה שחייבת להתבצע - ישראלי עם רעב להוכיח את עצמו !
הודעהפורסם: 07 פברואר 2011, 12:59 
כמדומני יש מיליון וחצי ישראלים רעבים.

וברצינות,חן עזרא חייב להגיע..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 פברואר 2011, 13:04 
vangroder כתב:
לפני מילות שנאה ושטנה, אני אסביר את עצמי, הכותרת אינה באה לבטל את השחקנים הנוכחים כרגע במצ"ל קבוצתינו

לדעתי, שלא באשמת השחקנים, ברגע שהתודעה חדרה אליהם שהם עוזבים שנה הבאה לאירופה, משהו בסגנון המשחק שלהם נפגע, דבר זה אינו קשור כרגע לתחלואות בניהול המועדון, זאת ניתן להבין בשל התוצאות, העניין הוא שעד היום מה שהניע את הפועל זאת הדרך.

אומנם שני שחקנים חשובים במערך כרגע לא נמצאים אחד בשל הליך טבעי של מכירה והשני בשל פציעה (רפואה שלמה), אך הדבר המורגש ביותר הוא הרעב, הרעב לעשות דברים על הדשא שיחדו עד אמצע השנה את הפועל, איך מישהו כתב פה באיזה אשכול - הדריבל, היכולת לקחת שחקן ו-"לעשות עליו", זה לא שאין את זה לשחקנים הנוכחים בקבוצה ראה ערך : וורמוט, זהבי, סלים, העניין הוא שיש איזה בלוק, משהו שחוסם אותם ומונע מהם לעשות את זה.

אני יודע שהמצב הוא גם ככה רגיש ושביר בעמדת הניהול ועל כן יש חוסר בהירות בנושא הרכש ( על כן כל מה שכתוב פה זה תחת "זאב זאב" ויכול להתפרש כסרק), אך אם זאת אני חייב לציין שאין מן הנמנע שהפועל ימשיכו בקו של החתמת השחקן הישראלי, בליגה שלנו מסתובבים כמה שחקנים צעירים בעלי יכולות ורצון עז להוכיח את עצמם עם שאיפה להתקדם בקריירה המקצוענית שלהם, הדבר הנכון ביותר מבחינת הפועל יהיה למצוא איזה שניים ולהחתים אותם, הדרך היחידה לשמר את הקיים במועדון הוא ע"י הזרמת דם חדש של ישראלים איכותיים עם רצון להצליח ואם היכולות של הצוות המקצועי בהפועל לדעת לכוון שחקן צעיר כזה או אחר רק כך נוכל לשמר על תהליך הבנייה וההתקדמות של המועדון, במקום להשקיע ברכש זר כגון סרנאס ששמו מוזכר כרגע כמועמד ואני בטוח שאם הצוות המקצועי רוצה אותו אז הוא כנראה מועמד ראוי, עדיף להשקיע בחוד על בסיס ישראלי.

אני יודע שיהיו תגובות כגון, "זה לא שווה את הכסף"

אבל הטעות הגדולה ביותר של קבוצה היא בהתפשרות וברירות מחדל, את התפקיד הכי חשוב כרגע במערך של הפועל מאייש פצ'אלקה, זה היה החור הכי חשוב מבחינת ההנהלה שהיה צריך לסתום, כל החתמה אחרת היא הימור שאין באפשרות קבוצות ישראליות לקחת [b] לא משנה כמה כסף יש בקופת המועדון ,[/b] הניהול חייב ללכת כמה שיותר על מניות בטוחות, על כן יש להסתכל רק על השוק המקומי ושם להשקיע

החתמות כגון: חן עזרא, אלרואי כהן, דמארי וטל בן חיים הן שצריכות להיות בראש הרשימה של המועדון שלנו, כל החתמה אחרת תתפרש כרומן רוקי ! (רומן שהוא לא בהמשכים)

קשקוש מקושקש. מה שיש בשוק הישראלי זה החתמות בטוחות ומה שמחו"ל זה הימור? אחת השטויות הכי גדולות ששמעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 פברואר 2011, 13:31 
קשקוש קשקוש, אבל יש דבר כזה שנקרא זמן התאקלמות, הסיכוי שתפגע במישהו מחו"ל שישר יתן תפוקה הוא לא גבוהה בינואר, מה גם ששחקן ישראלי בעל יכולות בקבוצה שאינה מתמודדת על תואר מסויים יכול לבוא עם משהו אקסטרה בשל העובדה שהוא ניחשף כבר וסוף כל סוף יש לו את האופציה לממש את יכולותיו הפוקוס עליו רק הולך וגדל !

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 4 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: