תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 22 מאי 2024, 06:15

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 37 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: סיכום המשחק
הודעהפורסם: 07 פברואר 2011, 01:23 
moshiko כתב:
redrony כתב:
moshiko כתב:
אני עובר על ההתייחסויות וכאילו שיחקנו נגד ר"ג. דרבי זה דרבי, לפני עשרים שנה וגם כיום.
תיקו שלא קובע שום דבר בקרב האליפות בעידן הקיזוז. עוד דרבי שעבר ולא הפסדנו.
בסה"כ, סבבה.

קובע אחושרמוטה. אם אתה בונה על נצחון שלישי רצוף בחיפה (וזה מה שתצטרך לעשות אם תגיע בפיגור שלשהוא אחרי חיפה לפלייאוף), אז יכול להיות שזה יקרה, אבל ממש לא בא לי שכל העונה תהיה מונחת על אם ננצח בחיפה. אם תסתכל על לוח 7 המשחקים הקרובים, בכלל תבין יותר את ההתעלות שהפועל צריכים עכשיו לנפק מעצמם. כרגע, בשני המכשולים בסיקוונס הזה, הפסדת נקודות.

ומכבי חיפה לא משאירה נקודות? ומכבי ת"א לא משאירה נקודות? מרוץ צמוד שבקצב הנוכחי יוכרע בפלי אוף.

אתה כרגע בפיגור של 2 נקודות אחרי מכבי חיפה. יש לך עוד 9 משחקים לעבור אותם. לוח המשחקים שלך הרבה יותר קשה. ברור שבכל קונסטלציה ההכרעה תהיה בפלייאוף, אבל אם תהיה בפיגור, תצטרך לנצח בחיפה, אחרת תהיה תלוי שוב פעם בניסים. ושוב, כמו שכתבתי קודם, אני לא רוצה שהאליפות תהיה תלויה רק במשחק הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 פברואר 2011, 01:32 
הדבר העיקרי שיש לקחת מהמשחק הזה
זה שסלים חייב לפתוח בהרכב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 פברואר 2011, 10:17 
סמל אישי של המשתמש
הביקורת צודקת.
אבל אני חושב שהפיתרון הוא לא בהרכח הפיתרון שמוצג.
כאשר משחקים עם שי וידין באמצע אנחנו יש לנו רק שני קשרים שמניעים כדור, ולכן המשחק יותר איטי ופחות מסודר,
בנוסף העובדה שאנחנו משחקים בדר"כ עם שני חלוצים דומיננטים מבחינה פיסית (סהר וטוטו) מביאה לאופציה הרעה של
מסירת כדורים ארוכים. אבל להעמדה של שי וידין ביחד יש יתרון מבחינה פיסית במרכז המגרש ולכן לא בהרכח צריך
לבטל צורת משחק זאת באופן אוטומטי, ולהציב את זהבי/זר שלא יבוא במקום אחד משניהם, יש עוד שני פתרונות אפשרים.
1. לשנות שיטת משחק, לזרוק את גילי קדימה יותר מאחורי שני החלוצים ולהוריד את זהבי לאמצע קרוב לידין ושי, אז
לכדורים הארוכים יהיה יעד אטרטיבי יותר והזריזות של גילי ליד סהר וטוטו תוכל להכריע משחקים (כמו שהיה עם
הפנדל שלא נשרק על גילי).
2. להשאיר את שיטת המשחק ככזאת שמתבססת על שליטה בכדור, וע"י ביטול האופציה של הכדורים האחרוכים (ויתור על
אחד החלוצים) והכנסת זהבי לאמצע כשחקן שיקבל את הכדורים משי וידין. במקרה הזה עדיף לשחק עם גילי וטועמה שהם
שחקני כנף היחידים בסגל (טוב גם מרעי ושכטר הפצוע).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 פברואר 2011, 10:21 
el dudernio כתב:
הביקורת צודקת.
אבל אני חושב שהפיתרון הוא לא בהרכח הפיתרון שמוצג.
כאשר משחקים עם שי וידין באמצע אנחנו יש לנו רק שני קשרים שמניעים כדור, ולכן המשחק יותר איטי ופחות מסודר,
בנוסף העובדה שאנחנו משחקים בדר"כ עם שני חלוצים דומיננטים מבחינה פיסית (סהר וטוטו) מביאה לאופציה הרעה של
מסירת כדורים ארוכים. אבל להעמדה של שי וידין ביחד יש יתרון מבחינה פיסית במרכז המגרש ולכן לא בהרכח צריך
לבטל צורת משחק זאת באופן אוטומטי, ולהציב את זהבי/זר שלא יבוא במקום אחד משניהם, יש עוד שני פתרונות אפשרים.
1. לשנות שיטת משחק, לזרוק את גילי קדימה יותר מאחורי שני החלוצים ולהוריד את זהבי לאמצע קרוב לידין ושי, אז
לכדורים הארוכים יהיה יעד אטרטיבי יותר והזריזות של גילי ליד סהר וטוטו תוכל להכריע משחקים (כמו שהיה עם
הפנדל שלא נשרק על גילי).
2. להשאיר את שיטת המשחק ככזאת שמתבססת על שליטה בכדור, וע"י ביטול האופציה של הכדורים האחרוכים (ויתור על
אחד החלוצים) והכנסת זהבי לאמצע כשחקן שיקבל את הכדורים משי וידין. במקרה הזה עדיף לשחק עם גילי וטועמה שהם
שחקני כנף היחידים בסגל (טוב גם מרעי ושכטר הפצוע).

או לא לעשות את כל מה שאתה אומר ולעשות מה שעובד עד עכשיו (זהבי כקשר אחורי) :)
וברצינות, כל אחת משתי ההצעות שלך לא משנה את העובדה שאתה מתקיף עם שחקן אחד פחות. שי אבוטבול בטח לא יותר פיזי מערן זהבי, הוא פשוט פחות עולה קדימה. ושוב, בהרכב עם שי וידין להפועל הרבה יותר קשה לעשות לחץ על היריב, כי השחקנים רחוקים אחד מהשני. לא צריך לחפש איפה שאין. פשוט צריך לראות איך הקבוצה נראית ככה ואיך היא נראית ככה. ואם אתה ממש מתעקש, תסתכל על התוצאות (שזה דבר שאני פחות להסיק ממנו מסקנות, אבל בסופו של דבר, זה מה שקובע).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 פברואר 2011, 10:23 
ההיתרון הגדול של הפועל שנה שעברה היה משחק אגפים טוב של קנדה ובן דיין מה שיצר אופציית מסירה לגילי וזהבי/וויציצביץ/דה רידר
הפעמים היחידות השנה שזה קורה זה כשסלים משחק וקנדה פותח .
צר לי אוהב את שי אבל לדעתי קפיצת המדרגה של הפועל תהיה ברגע שטועמה יפתח על חשבונו בהנחה שידין יחזור לכושר של שנה שעברה.
כשלגילי יש למי למסור אני לא רואה קבוצה אחת שמתמודדת עם הפועל גם השנה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 פברואר 2011, 10:28 
סמל אישי של המשתמש
רוני, ציינתי מראש שאפשר להוריד את זהבי במקום אחד מהשנים, אבל אז את מוותר על פיזיות במרכז המגרש.
וכן אולי מבחינה פיסית שי לא עולה על זהבי אבל מבחינת נוכחות הגנתית במרכז המגרש הוא עולה ולו רק
בגלל שזהבי נמצא הרבה יותר למעלה (היתרון שבזהבי).
חוץ מזה אתה לא יכול להשוות את הנעת הכדור שלנו השנה לזאת של שנה שעברה, אחת הסיבות היא הדלילות היחסית
בשחקנים שמוערבים בהנעת הכדור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 פברואר 2011, 10:30 
חייבים לחזור לחזור להרכב של זהבי וידין באמצע, גילי וטועמה בצדדים, טוטו ובן חלוצים
אני מקווה שהמשחק אתמול זה המשחק שיביא את ידין לעונה הזאת סוף סוף כי הוא שחקן המפתח בהרכב הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 37 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 63 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: