תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 21 מאי 2024, 18:30

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 21 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: לאחר שהרוחות נרגעו-הגיע הזמן לצעוק!
הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 23:54 
סמל אישי של המשתמש
עד מתי הביזיון הזה יימשך?!
עד מתי ימשיכו להתעלל באוהדי הכדורגל?!
אני שהייתי שותף לנהירה ביומיים האחרונים אחרי הכרטיסים לדרבי לא מסוגל להבין איך יכול להיות שבשנת 2011 אנשים צריכים לשבת מול המחשב כמו משוגעים וללחוץ "רענן" בתקווה שהמזל יאיר להם פנים והם יצליחו להיכנס לאתר של משרד כרטיסים כושל וגם אז לקוות שהם לא ילחצו על משהו ש"יפלוט" אותם חזרה אל מחוץ לאתר.

אצלי זה לא נתפס ואני קורה לכל מי שנפגע מהמכירה הזאת ומהקודמות להתחיל למחאות:
בשירים במשחקים.
בהפגנות.
במכתבים לכל הנוגעים בדבר(המשטרה,הנהלת המועדון,משרד הכרטיסים "לאן")
בעיתונות(למקושרים)

אני כבר פניתי במכתב להנהלת הפועל ואני מתכוון גם לפנות לעיתונות בימים הקרובים.

הגיע הזמן לשים סוף לביזיון הזה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: לאחר שהרוחות נרגעו-הגיע הזמן לצעוק!
הודעהפורסם: 03 פברואר 2011, 00:45 
סמל אישי של המשתמש
ככה הולכת המכירה לכל טורניר גדול בעולם
הרבה ריפרש ותקווה לאיזו הבלחה
יש לך הצעה אחרת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2011, 01:06 
סמל אישי של המשתמש
Jugband כתב:
ככה הולכת המכירה לכל טורניר גדול בעולם
הרבה ריפרש ותקווה לאיזו הבלחה
יש לך הצעה אחרת?

כן, שרת נורמאלי.
שרת נורמאלי לא עולה כל כך הרבה, אפילו לאתרים ישרליים יש את זה ואני מדבר על אתרים שעושים פחות רווח מ'לאן'. שרת שמכיל 20 אלף אנשים זה ממש, אבל ממש לא בשמיים, ובשעת מכירה לדרבי לדעתי יש פחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2011, 01:23 
מכירה בקופות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2011, 02:19 
ראשית, אני לא מכיר את הפרטים כאן באותה רמה כמו רוב הכותבים כאן. שנית, לאן הם חארות, התלונות עליהם בדר"כ מוצדקות וזה בזיון גדול שממשיכים לעבוד איתם.
אבל, עובדתית לכרטיסים של הפועל למשחק הזה היה עודף עצום של ביקוש על היצע. לא טרויאלי בכלל לקיים תהליך מכירה שיראה גם מסודר וגם הוגן בתנאים האלו. גם הרעיונות שהיו כאן לא יותר מידי ישימים במובן שהם לא היו גורמים לאנשים להיות מאושרים מהתהליך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2011, 02:24 
סמל אישי של המשתמש
גיא האדום כתב:
ראשית, אני לא מכיר את הפרטים כאן באותה רמה כמו רוב הכותבים כאן. שנית, לאן הם חארות, התלונות עליהם בדר"כ מוצדקות וזה בזיון גדול שממשיכים לעבוד איתם.
אבל, עובדתית לכרטיסים של הפועל למשחק הזה היה עודף עצום של ביקוש על היצע. לא טרויאלי בכלל לקיים תהליך מכירה שיראה גם מסודר וגם הוגן בתנאים האלו. גם הרעיונות שהיו כאן לא יותר מידי ישימים במובן שהם לא היו גורמים לאנשים להיות מאושרים מהתהליך.

אתה לא חושב שמכירה פיזית, בה מי שחיכה יותר זמן הוא זה שיזכה בכרטיס הנכסף, יותר הוגנת ממכירה באינטרנט בה הכל תלוי במזל ומישהו יכול לנסות שעה שלמה ולא להצליח ומישהו אחר יכול להצליח על הפעם הראשונה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2011, 02:27 
סמל אישי של המשתמש
גיא האדום כתב:

וואלה?
מה לא ישים בשרת יותר חזק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2011, 02:44 
סמל אישי של המשתמש
הרגשה חרא, למרות שהשגתי כרטיס.
מדכא במיוחד כשאתה יודע שזה הולך להימשך עוד כמה שנים.
15 אלף כרטיסים כשיש ביקוש של 40 אלף בערך.
אנחנו נמשיך לסבול מהחרא הזה עוד לא מעט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2011, 03:43 
red in blood כתב:
גיא האדום כתב:

אתה לא חושב שמכירה פיזית, בה מי שחיכה יותר זמן הוא זה שיזכה בכרטיס הנכסף, יותר הוגנת ממכירה באינטרנט בה הכל תלוי במזל ומישהו יכול לנסות שעה שלמה ולא להצליח ומישהו אחר יכול להצליח על הפעם הראשונה?

יש בזה משהו וזה לא שאין במכירה פיזית יתרונות.
מצד שני גם מכירה פיזית הייתה משאירה הרבה אנשים מאוד ממורמרים. אנשים היו מספרים כאן סיפורי זוועה (ומהזווית האישית שלהם, מאוד מובנים) על איך שהם לקחו חופש באמצע יום עבודה הטריחו את עצמם לבלומפילד, עמדו שעות בתור, ואז נגמרו הכרטיסים. וזאת מנקודת הנחה (לא ריאלית לצערי) שהתור יהיה מסודר, שלא הייתה אלימות, ושלא היו מכירות מהצד לכל מיני מקורבים כאלו ואחרים. אנשים שגרים בצפון או בדרום בכלל היו מרגישים דפוקים.
ולמשתמש שרוצה שרת חזק יותר, זה בסדר, אבל כמעט לא ריאלי לצפות ששרת של משרד כרטיסים ישראלי יוכל לעמוד בפניות של כמה מאות, אם לא כמה אלפי מחשבים, באותה שנייה, וכל זה לארוע שיש לו 1800 כרטיסים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2011, 04:20 
סמל אישי של המשתמש
גיא האדום כתב:
red in blood כתב:
גיא האדום כתב:

יש בזה משהו וזה לא שאין במכירה פיזית יתרונות.
מצד שני גם מכירה פיזית הייתה משאירה הרבה אנשים מאוד ממורמרים. אנשים היו מספרים כאן סיפורי זוועה (ומהזווית האישית שלהם, מאוד מובנים) על איך שהם לקחו חופש באמצע יום עבודה הטריחו את עצמם לבלומפילד, עמדו שעות בתור, ואז נגמרו הכרטיסים. וזאת מנקודת הנחה (לא ריאלית לצערי) שהתור יהיה מסודר, שלא הייתה אלימות, ושלא היו מכירות מהצד לכל מיני מקורבים כאלו ואחרים. אנשים שגרים בצפון או בדרום בכלל היו מרגישים דפוקים.
ולמשתמש שרוצה שרת חזק יותר, זה בסדר, אבל כמעט לא ריאלי לצפות ששרת של משרד כרטיסים ישראלי יוכל לעמוד בפניות של כמה מאות, אם לא כמה אלפי מחשבים, באותה שנייה, וכל זה לארוע שיש לו 1800 כרטיסים.

למה זו נקודת הנחה לא ריאלית?
כבר היו לנו מכירות בעבר למספר קטן של כרטיסים (בעיקר לחיפה). אני לא זוכר בעיות.
להבדיל מהסיפור זוועה שמספר על המכירות של הצד הצהוב, אצלנו למעלה מ600 איש וסדרן אחד הסתדר מצויין.
ככה שעם 1500 איש ו10 סדרנים (ליתר ביטחון) גם לא צפויות להיות בעיות.

אכן, לאנשים בצפון או בדרום זו בעיה. אבל זה חלק מהבעיה בלאהוד קבוצה לא מהאזור שלך. צר לי על אלו שלא יצליחו לקנות בגלל המרחק (באמת שכן), אבל זה המחיר שצריך לשלם.
ושוב, אם אנשים חיכו שעות בתור ובסוף נגמר זה אומר שאלו שהשיגו כרטיס חיכו יותר זמן מהם.

לגבי המכירות מצד, זה אכן בעיה שצריך לטפל בה, אך היא לא קשורה לאופן מכירה.
תהיה בטוח שגם הפעם כל הספסרים הקבועים קיבלו את הכרטיסים שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2011, 08:06 
סמל אישי של המשתמש
ציטוט:

זה לא תוך מספר שניות, פשוט מתי שהאתר של לאן עובר את מכסה ה500 לקוחות באתר הוא נופל. זה נראה לך הגיוני? זה לא שהוא נופל ולאף אחד לא עובד, יש 500 אנשים בתוך האתר(ואני מעריך שזה משהו באזור), כל פעם שאחד מה500 יוצא אחד אחר שעושה ריפרש כבר שעה נכנס. הכול עניין של מזל.
תתפלא, אבל מחירים של שרת בסגנון לא כאלה בשמיים, זה לא משהו שמשרד הכרטיסים הכי מצליח בארץ לא יכול לעמוד בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2011, 10:01 
אני אומר לכם מידיעה שתשתיות לאן ישנות מאוד, חומרה בינונית ותוכנה שברירית- בדיוק כמו שאר אתרי משרדי הכרטיסים בארץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2011, 10:05 
סמל אישי של המשתמש
עם כל זה שזה הולך להיות דרבי ראשון מזה 10 שנים שאני לא אהיה בו והכל בגלל השרתים של לאן, מרבית המחאה צריכה להיות כלפי בעלי הקבוצות שמשתפות פעולה עם הסמרטוט מסינג. כן הרבה אנשים, לא הרבה אנשים, תמיד איכשהו יש בעיות עם משרד הכרטיסים הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2011, 13:25 
סמל אישי של המשתמש
אחת ולתמיד: האתר של "לאן" לא קורס.
הוא פשוט מגביל את הכניסה לאחר כמות מסויימת של אנשים. אם הוא היה קורס לא הייתם רואים כלום על המסך ("404").
הגדלת משאבי החומרה של השרת לא תעשה כלום למעט האפשרות למכור את כל הכרטיסים ב3 דקות במקום ב17 דקות.
במילים אחרות: גם אם השרת שלהם יהיה סופר מהיר וחזק, עדין הביקוש (עשרת אלפים איש?) יהיה גדול מההיצע (כ1500 כרטיסים).
פסיכולוגית, זה אולי יותר מנחם לראות הודעה שנגמרו הכרטיסים מאשר הודעה על שרת עמוס, מכיוון שאין את מי להאשים חוץ מעצמך, אבל לא יותר מזה.

הבעיה עם "לאן", מעבר לבעיות הרגילות הקיימות שאין צורך לפרט, זה התוכנה המצ'וקמקת ולא אמינה שלהם, שמחייבת לפעמים פעמיים או פי 3.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2011, 13:42 
אני אסתפק בהפסקת ההתקשרות של ההנהלה עם לאן עם הסידור של WIN WIN בינהם שבו רק אנחנו נדפקים ממנו (להגיע לקנות, להגיע לאסוף, להדפק עם האתר, לא לקבל נוער כשיש, וכו') ולא פחות גרוע משלמים עליו ביוקר (מליונים השנה על מנויי הצ'מפיונס!!), הכסף הזה יכול ללכת לקבוצה ו/או לאוהדים וסך הכל לא מדובר באיזה משהו כ"כ קשה למכור כרטיסים ומנויים... אם תהיה פה הנהלה עם כבוד היא תסמיך אוהדים לבצע את כל העניין הזה והעמלה (הזולה יותר) תגיע לקבוצה ואחוזים ממנה לקהל.
ואלה שידברו על עניי המקדמות, עדיין לטווח הארוך זה בוודאי משלם יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2011, 14:07 
עמי נאווי כתב:
אחת ולתמיד: האתר של "לאן" לא קורס.
הוא פשוט מגביל את הכניסה לאחר כמות מסויימת של אנשים. אם הוא היה קורס לא הייתם רואים כלום על המסך ("404").
הגדלת משאבי החומרה של השרת לא תעשה כלום למעט האפשרות למכור את כל הכרטיסים ב3 דקות במקום ב17 דקות.
במילים אחרות: גם אם השרת שלהם יהיה סופר מהיר וחזק, עדין הביקוש (עשרת אלפים איש?) יהיה גדול מההיצע (כ1500 כרטיסים).
פסיכולוגית, זה אולי יותר מנחם לראות הודעה שנגמרו הכרטיסים מאשר הודעה על שרת עמוס, מכיוון שאין את מי להאשים חוץ מעצמך, אבל לא יותר מזה.

הבעיה עם "לאן", מעבר לבעיות הרגילות הקיימות שאין צורך לפרט, זה התוכנה המצ'וקמקת ולא אמינה שלהם, שמחייבת לפעמים פעמיים או פי 3.

זה לא נכון.
הבעיה בתוכנה שלהם נגרמת מכך שהאפליקציה לא עומדת בעומס, ולכן מחייבת בלי שהיא מספיקה לשלוח הודעת אישור.
מאחורי כל חיוב כפול מסתתרים גם שני כרטיסים שנשמרו ואוהד אחד שעשה submit, קיבל שגיאה ואז עשה אותה עוד פעם.

אם היו מתחזקים את השרת ואת האפליקציה כמו שצריך, זה לא היה קורה ולא היה צורך במגבלת המשתמשים על האתר.
מה שכתבת מראה שהם לא צריכים לעבות את החיבור שלהם לאינטרנט, זה הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2011, 14:09 
שניכם הקדשתם לזה יותר מחשבה מזו שהשקיעו אנשי לאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2011, 14:15 
במקרה (או שלא) יצא לי לשלוח לחברה שמספקת את התוכנה של לאן קטע קוד קצרצר שהפעלה שלו נותנת לי במכה את הסיסמאות של אנשי לאן, גרבר, הדרן, בימות ועוד כל מיני משרדים.

האפליקציה שרצה בכל משרדי הכרטיסים בארץ מיושנת ומחוררת ולא הייתי מכניס שם את מס' כרטיס האשראי שלי אם לא הייתי בודק טוב את החשבוניות שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2011, 16:19 
אני חייב להגיד שבתור אחד שגר רחוק מבלומפילד, אני מעדיף מכירה בקופות.
קודם כל ככה רק מנויים נכנסים, דבר שני, מה הרווחתי במכירה באינטרנט? כביכול חסכתי נסיעה מעיקה למרכז.
אבל מאיפה חזרתי עכשיו? נכון, מקופות בלומפילד, כדי לאסוף את הכרטיסים. גם ישבתי כמו מפגר על הריפרש (לשמחתי היה לי מזל) וגם הייתי צריך לנסוע לבלומפילד בכל מקרה. (מילא היו חוסכים את זה ועושים חלוקה כמה שעות לפני ביום המשחק).

אבל בתאכלס? הכי חשוב להתנתק מלאן. לא ייאמן איך הנהלות מתחלפות, כל שנה יש בלגן (דרבים, ליגת האלופות, עמלות שערורייתיות, לא עונים בטלפון) - אבל הם עדיין נשארים כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2011, 17:53 
סמל אישי של המשתמש
גם אני כמו שמישהו רשם פה - מרגיש חרא למרות שיש לי כרטיס.

לאן היא חברה ביזיונית. איך אפשר להמשיך לעבוד איתה אחרי שאוהדי הקבוצה שלך מתלוננים פעם אחר פעם ?
זה לא משהו חדש, זה כל פעם קורה. כל פעם מקרה אחר וממש לא חסרים מקרים שונים.

אין שום חברה אחרת שהמועדון יכול לעבור אליה ? אולי להנפיק כרטיסים ע"י עצמו ?

אני כבר שילמתי ללאן לפחות 200 שקל 'עמלת אינטרנט' ועל מה ? על זה שברגע שאני אבוא להזמין אני אצטרך ללחוץ 200 פעם בשנייה על ריפרש ואם יתמזל מזלי אני גם אזכה בכרטיס ?

חייבים לעבור ממנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 פברואר 2011, 20:57 
סמל אישי של המשתמש
א.ב כתב:
אני חייב להגיד שבתור אחד שגר רחוק מבלומפילד, אני מעדיף מכירה בקופות.
קודם כל ככה רק מנויים נכנסים, דבר שני, מה הרווחתי במכירה באינטרנט? כביכול חסכתי נסיעה מעיקה למרכז.
אבל מאיפה חזרתי עכשיו? נכון, מקופות בלומפילד, כדי לאסוף את הכרטיסים. גם ישבתי כמו מפגר על הריפרש (לשמחתי היה לי מזל) וגם הייתי צריך לנסוע לבלומפילד בכל מקרה. (מילא היו חוסכים את זה ועושים חלוקה כמה שעות לפני ביום המשחק).

אבל בתאכלס? הכי חשוב להתנתק מלאן. לא ייאמן איך הנהלות מתחלפות, כל שנה יש בלגן (דרבים, ליגת האלופות, עמלות שערורייתיות, לא עונים בטלפון) - אבל הם עדיין נשארים כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 21 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 57 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: