תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 01 מאי 2024, 00:11

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 44 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: חדשות הפועל יום רביעי 2/2
הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 05:40 
סמל אישי של המשתמש
ישראל היום

אני ואתא נשנה את העולם
ליאב נחמני
קריית אתא היא העיר הגדולה מבין הקריות. היום ילבשו שם חג כשהדאבליסטית הפועל ת"א תצפין לעיר. עירוני קריית אתא היא אחת המועמדות לעלות לליגה הלאומית גם בזכות תקציב של חצי מיליון שקלים מהעירייה שעזר להביא שחקנים כמו השוער אסף מנדס (מכבי ת"א) אלכסיס ויינשיין (הפועל כפ"ס) ואלעד צחקו (מכבי חיפה.( השחקן הכי מוכר בסגל הוא הבלם אלירן אלקיים שזכה בגביע במדי מכבי חיפה ב.1998-
"אין ספק שהפערים גדולים" אומר אלקיים "נצטרך לתת יום גדול לקוות שהם יתפסו יום חלש - אולי גם יירד קצת גשם וזה יצמצם את הפער. גם בלי שכטר הפועל ת"א היא אחת הקבוצות הכי טובות בארץ." את הקבוצה מאמן רוני דורה. את צעקותיו של המנהל יוסי גבאי בוודאי יהיה קשה לפספס היום ויש גם שחקן בשם דרור ששון שלדברי חבריו יכול להיות סטנדאפיסט בקלות. "כשהוא נופל על מישהו ויורד עליו הוא מפיל אותנו מהרגליים. הבחור הזה עוד ימלא אולמות" מתלהבים חבריו.

"אפילו לא אצפה בדרבי"
אלי גוטמן שוחרר אתמול מבית החולים וינוח כמה שבועות בבית • "עכשיו אני צריך לשמור על עצמי ולהוריד את הלחץ," אמר מאמן הפועל ת"א • פאצ'לקה שוב מתקרב
ליאב נחמני
כיאל חוזר לנבחרת
מאמן הפועל ת"א אלי גוטמן
שוחרר אתמול מבית החולים כרמל שבחיפה לאחר אירוע הלב שעבר ביום שבת בבוקר. עם עזיבתו קיים המאמן מסיבת עיתונאים שהכותרת המרכזית בה היתה כי לא ינהל את משחקי קבוצתו בחודש הקרוב וזאת על פי הוראת הרופאים.
"עכשיו אני צריך לשמור על עצמי ולהוריד את מינון הלחץ" אמר גוטמן. "כששמעתי שנתניה צימקו ל2:1- בשבת זה כבר היה לי מאוד קשה. כולם יודעים עד כמה כדורגל הוא דרך החיים שלי."
כדי להימנע מלחצים גוטמן הודיע ש"לא אצפה בו בטלוויזיה זה יותר מדי מלחיץ." עם זאת המאמן הבהיר כי הוא סומך על עוזרו יוסי אבוקסיס שינהל את המשחק כראוי. אגב אם מאמן הדאבליסטית יחזור למגרשים בזמן המתוכנן (כארבעה שבועות) הוא צפוי לחזור בדיוק למשחק העונה מול מכבי חיפה.
היום תשחק הפועל ת"א בקריית אתא אבל גוטמן הגדיר לעצמו סדר עדיפויות ובריאותו בראש. "גם המשחק הזה מלחיץ אותי אז ברור שגם בו לא אצפה" אמר. "נעבור את השבועות האלה נתגבר על הטראומה ויהיה טוב." לדברי גוטמן גם הבעלים המסוכסכים אלי טביב ומוני הראל התקשרו ודאגו לשלומו: "שניהם היו המומים ממה שקרה."
בתוך כך בקבוצה מנסים לשדר רצינות לקראת המשחק היום מול קריית אתא. השחקנים יצאו למלון והמאמן הזמני יוסי אבוקסיס אמר לשחקניו: "יש לקריית אתא כמה שחקנים עם עבר בליגת העל. אסור לנו לבוא שאננים זה קרה לי בעבר כשחקן והודחנו."
בנושא הרכש הצוות המקצועי לוחץ על החתמתו המיידית של הבלם הסלובקי מריו פאצ'לקה מז'לינה. כעת מקווים בקבוצה שכניסתו להנהלה של דורון אוסידון כנציגו של אלי טביב תזרז את העניינים והסלובקי ינחת בישראל לפני תום מועד ההעברות.
:hapoel:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: חדשות הפועל יום רביעי 2/2
הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 06:48 
אני מבין מזה שבטוח שיש משחק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 07:23 
סמל אישי של המשתמש
תמונה
דרבי? מעכשיו אצל גוטמן הבריאות מעל הכל

מאת משה הרוש

מאמן הפועל תל אביב, אלי גוטמן, כינס אתמול מסיבת עיתונאים עם שחרורו מבית החולים כרמל, במהלכה הסביר כי בהמלצת רופאיו, ייאלץ להיעדר ממשחקיה של הקבוצה בחודש הקרוב.

"הכדורגל הוא אהבת חיי, זו דרך חיים, אבל עם הבריאות לא משחקים", אמר גוטמן, המתאושש מאירוע הלב שעבר בשבת, "לא אצפה בדרבי כי הרופאים אסרו עלי. אשתדל להוריד במינון הלחץ, לקחת דברים בפרופורציות ולא כעניין של חיים או מוות. נתגבר על הטראומה הזאת שעברתי ואני בטוח שיהיה טוב".

"אני סומך על יוסי במאה אחוז", החמיא גוטמן לעוזרו אבוקסיס, שישמש כמאמן בפועל בחודש הקרוב. "יש לנו שחקנים שקורצו מחומר מיוחד, שום דבר לא משפיע עליהם, גם כשהמאמן שלהם שוכב בבית החולים".

היום, במשחק הגביע בקרית אתא, יערוך אבוקסיס מספר שינויים בהרכב. עמרי קנדה יחליף את דני בונדר הפצוע, בעוד ויקטור מרעי ויוסי שבחון נאבקים על מקומו של טוטו תמוז המושעה. בהפועל מקווים כי עסקת רכישתו של חן עזרא ממכבי נתניה תיסגר עד סוף השבוע. האדומים עדיין לא התייאשו מהניסיון להחתים את הבלם מריו פצ'אלקה, למרות שנראה כי הסיכויים למימוש העסקה אינם גבוהים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 07:41 
סמל אישי של המשתמש
כוס אמא שלכם הנהלה זונה .
אנחנו תקועים עם ספין על בלם שגם ככה לא נראה שווה משהו , שבכל מקרה לא יגיע .

טפי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 07:47 
נשאר עוד שבוע של תסכול. לאחרונה חל שיפור ברמת הספינים. יהיה מעניין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 08:02 
סמל אישי של המשתמש
אוגוסטוס היל כתב:
נשאר עוד שבוע של תסכול. לאחרונה חל שיפור ברמת הספינים. יהיה מעניין

ללא ספק. אני אופטימי - ההנהלה משתפרת והופכת למקצוענית יותר בכל מה שהיא עושה.

(ספינים, הכוונה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 08:07 
לפי ידיעות אחרונות (ממה שאני זוכר) -
אבו ענזה עובר למכבי פ"ת - כנראה יחתם היום.
הסיכוי שחן עזרא יגיע לחיפה בסוף העונה גדול בהרבה מהסיכוי שיגיע אלינו.
היה עדכון על גוטמן, לא משהו שלא פורסם אתמול.
יוסי יתייעץ עם גוטמן לגבי הרכבים וכו'.
הציעו עוד 100 אלף על פאצ'לקה ואולי זה יסגר.

זה מה שאני זוכר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 08:30 
סמל אישי של המשתמש
הרי ברור שעזרא יחתום בחיפה או מקקי. למה שיחתום אצלנו בעצם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 08:41 
סמל אישי של המשתמש
dino כתב:
הרי ברור שעזרא יחתום בחיפה או מקקי. למה שיחתום אצלנו בעצם?

מה אתה משווה ?
מועדון גדול, בעל הסטוריה מפוארת, ניהול יציב, שחקן יכול להיות רגוע ולתת את המשחק שלו בראש שקט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 08:45 
סמל אישי של המשתמש
אתמול עברה לי מחשבה כמה זמן ייקח עד שהנזלת ירצו גם את חן עזרא, מזמן הם לא סימנו איזה שחקן שאנחנו רוצים.
לקח להם יותר מדי זמן לטעמי, הם יכולים לעשות את זה בפחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 09:27 
סמל אישי של המשתמש
מעריב
אלי גוטמן צפוי לחזור לקווים רק במשחק הבית נגד מכבי חיפה.
בהפועל מאמינים שיצליחו לסגור את עיסקת פצ'אלקה עד לסיום מועד ההעברות בשבוע הבא. מתברר כי הבלם ורעייתו פנו לראשי ז'ילינה וביקשו להשתחרר לישראל. העובדה כי המדובר בבלם בן 30 שמעולם לא שיחק מחוץ לארצו ריככה את עמדת המאמן שהתעקש על הישארותו. כדי לפצות עצמם, הכפילו הסלובקים את הדרישה עבור כרטיסו ל-600 אלף יורו ואולם לבסוף חזרו לעמדתם המקורית.
את המגעים עם הסלובקים מנהל הנציג החדש של הבעלים טביב בהפועל, דורון אוסידון שנכנס אתמול רשמית למערכת הניהולית לאחר שהביא אישור חתום ע"י עו"ד על היותו נציג הבעלים ואף הצטרף לקבוצה לבית המלון בחיפה לקראת המשחק היום בגביע.
אם חלילה עיסקת פצ'אלקה תתמוטט שוב, בהפועל ילכו על יא-יא פטי מסכנין, בו מעוניינת גם בא"ש.

קשר הקבוצה שבחון ראה את פירסומים אודות העברתו הצפויה לנתניה כחלק מעיסקת חן עזרא וניגש באופן ייזום לראשי המועדון והודיע להם שהוא מסרב לעזוב בשל אהבתו את הקבוצה. אם נתניה תתעקש על שבחון, העיסקה צפויה שלא לצאת לפועל כעת. טביב באמצעות מקורביו טוען שלא עודכן בעיסקת חן עזרא ואולם אם זה רצונו של גוטמן, הוא מכבד את הסיכום של הראל.

בונדר ואבוטבול פצועים ויצטרפו לתמוז המוצהב ולא יכללו בסגל הקבוצה למשחק הגביע היום. בהפועל חוששים מפציעות לקראת הדרבי ומתנאי המגרש ואבוקסיס הזהיר את השחקנים משאננות והזכיר את ההפסד להפועל חיפה, אז בלאומית, בחצי גמר הגביע ב-2004.

כל הכרטיסים שהוקצו לאוהדי הפועל בשערים 4-5 לדרבי אזלו אתמול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 09:35 
אין סיכוי שחן עזרא יוחתם בחיפה אלא אם כן הם מתכננים לזרוק את רפאלוב (ויש שמועות כאלה)
מאידך גיסא לא רואה איך הבחור מגיע אלינו
באשר לבלם אני באמת לא מבין את ההתעקשות על הצ'אקאלקה יא יא פטי הרבה יותר טוב ואולי גם יותר בזול

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 11:23 
סמל אישי של המשתמש
איפה זה שכותב : עוד יום עבר וטביב לא חזר !
? ? ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 11:27 
מדובר בסמל
סמל אישי של המשתמש
יבוא רכש מה אתם דואגים?
:)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 11:27 
אבירמוס כתב:
? ? ?

פאביו, תרשה לי?
עוד יום עבר וטביב לא חזר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 12:06 
מתי ממשיכה המכירה לאוהדי המחלה לדרבי??

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 12:14 
סמל אישי של המשתמש
אבירמוס כתב:
? ? ?

אני פה
התייאשתי
אפשר לשנות את הנוסח לעוד שבועיים עברו (עבר) וטביב לא חזר

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 12:23 
סמל אישי של המשתמש
שלא יחזור.
את האמת? אני מעדיף אותו במיאמי.
הבעיה היא לא איפה הוא נמצא, הבעיה היא אילו הוראות הוא נותן או לא נותן לנציגיו בארץ.
אם הוא יישב במיאמי (רצוי בשקט) ויאפשר להפועל להתחזק, יתן הוראה לחתום על הצ'קים בשמו וכו' ויסגור מועד לבמבי עם מוני - אין בעיה שלא יחזור ביובל הקרוב. אבל הבעיה היא שהוא מנצל את ישיבתו בחו"ל כדי לתקוע מקל בגלגלי הקבוצה.

ולכן - השאלה היא לא מתי טביב יחזור אלא מתי טביב יתנהג באחריות המצופה ממי שהינו הבעלים של הפועל ת"א.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 13:39 
סמל אישי של המשתמש
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.93625.html

רוסטוב מהליגה הרוסית רוצה את ערפאת, סעיף השחרור של 250,000 דולר לא אמור להוות בעיה. כמה עצוב. היינו (ואולי אפילו עדיין) יכולים להביא את החלוץ האדיר הזה במחיר של שוקו ולחמניה ביחס למחירים של שחקנים ברמה. למה?! שמישהו יסביר לי בבקשה.

"נשק ההולך לשדה הקרב וחוזר שלם, אות הוא שלא נלחם. נשק שחוזר מהקרב שבור, סימן הוא שנלחם והביא ניצחון" (ד"ר סאלם, נשיא ברדה הסורית, בהתייחסו לדגל ישראל שנשבר ונגנב מאוטובוס הקבוצה לאחר נצחון החוץ של הפועל בדמשק, 1929)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 15:00 
סמל אישי של המשתמש
mbracha כתב:

רוסטוב מהליגה הרוסית רוצה את ערפאת, סעיף השחרור של 250,000 דולר לא אמור להוות בעיה. כמה עצוב. היינו (ואולי אפילו עדיין) יכולים להביא את החלוץ האדיר הזה במחיר של שוקו ולחמניה ביחס למחירים של שחקנים ברמה. למה?! שמישהו יסביר לי בבקשה.

למה? זה נורא פשוט. כי הם קמצנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 15:07 
סמל אישי של המשתמש
dino כתב:
mbracha כתב:

למה? זה נורא פשוט. כי הם קמצנים.

אני לא חושב שבזה מדובר במקרה הזה. אני חושב שגם הציניקנים בינינו מבינים שבסכומים של כמה מאות אלפי דולרים בודדים ההנהלה הארורה לא מתנגדת. כנראה שגוטמן לא מעוניין בו, או לא יודע שהוא צריך להיות מעוניין בו. השאלה היא למה.

"נשק ההולך לשדה הקרב וחוזר שלם, אות הוא שלא נלחם. נשק שחוזר מהקרב שבור, סימן הוא שנלחם והביא ניצחון" (ד"ר סאלם, נשיא ברדה הסורית, בהתייחסו לדגל ישראל שנשבר ונגנב מאוטובוס הקבוצה לאחר נצחון החוץ של הפועל בדמשק, 1929)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 15:18 
לפי יוסי
ציטוט מספורט 5
"יש לנו מבחן מול מכבי, אבל יש לנו שחקנים יוצאים מן הכלל וננסה לנצח. אין פייבוריטית בדרבי, מי שיהיה מאורגן בראש ומסודר ינצח", הוסיף אבוקסיס ועשה סדר גם בנוגע לרכש: "האוקראינים אמורים לנחות בלילה וכבר ממחר נראה אותם. יש התקדמות לגבי פצ'אלקה אבל מעבר לזה אני לא יודע. אם נצליח להביא משהו טוב אז נביא ואני מקווה שנצליח".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 15:20 
סמל אישי של המשתמש
noamw כתב:
לפי יוסי
ציטוט מספורט 5
"יש לנו מבחן מול מכבי, אבל יש לנו שחקנים יוצאים מן הכלל וננסה לנצח. אין פייבוריטית בדרבי, מי שיהיה מאורגן בראש ומסודר ינצח", הוסיף אבוקסיס ועשה סדר גם בנוגע לרכש: "האוקראינים אמורים לנחות בלילה וכבר ממחר נראה אותם. יש התקדמות לגבי פצ'אלקה אבל מעבר לזה אני לא יודע. אם נצליח להביא משהו טוב אז נביא ואני מקווה שנצליח".

אם ??????????
אם ??????????
ביזיון אם לא
חרפה אם לא

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 15:21 
פאביו כתב:
noamw כתב:
לפי יוסי
ציטוט מספורט 5

אם ??????????
אם ??????????
ביזיון אם לא
חרפה אם לא

משהו נשמט מהתגובה שלו - אם נמצא משהו טוב במחיר של מנה פלאפל אז נביא. אם לא אז לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 15:50 
סמל אישי של המשתמש
חדשות מהמחלה אותם נפגוש בראשון הקרוב : פאביצבית לצערנו נפצע קלות ואמור לשחק על פי ספורט 5

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 15:56 
סמל אישי של המשתמש
פאביו כתב:
חדשות מהמחלה אותם נפגוש בראשון הקרוב : פאביצבית לצערנו נפצע קלות ואמור לשחק על פי ספורט 5

מפתיע רצח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 15:59 
סמל אישי של המשתמש
ANTIMACCABI כתב:
פאביו כתב:

מפתיע רצח.

הגנה שהייתה מורכבת מ : כלומי/קפילוטו/זיו/גפני הייתה נשמעת מפתה מאוד

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 18:21 
סמל אישי של המשתמש
יוסי אבוקסיס ברדיו תל אביב:
"יתכן והבלם הסלובקי יבוא,עד מחר אולי תהיה התפתחות חיובית" "עובדים על כמה שחקנים" "יש עוד 6 ימים" "נוחתים הלילה בלם וקשר חלוץ"
"חן עזרא לא יגיע העונה הזו,נתניה רוצה את שבחון ושבחון לא ישוחרר כי הוא אמר שהוא התחבר למועדון והוא לא מסוגל לעזוב את הפועל,שבחון אמר ליוסי , אני אוהב את הפועל תל אביב ולא רוצה לעזוב"
"בן סהר השתנה בראש,ונשאר אחרי כל אימון לעבוד"

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 18:29 
סמל אישי של המשתמש
הקשר , בלם וחלוץ זה כוכבי הליגה השניה באוקריאנה ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 פברואר 2011, 18:30 
פאביו כתב:
ANTIMACCABI כתב:
פאביו כתב:

מפתיע רצח.

הגנה שהייתה מורכבת מ : כלומי/קפילוטו/זיו/גפני הייתה נשמעת מפתה מאוד

סטרול אמור לחזור.
קפילוטו, בפרט אחרי אתמול, לא יראה עוד הרבה זמן דשא.
ניבאלדו עדיין בספק.

במקרה הגרוע מבחינתם זה יראה: גפני-כלומי(כבלם)-סטרול-זיו או זיו-כלומי-סטרול-מלול.
ברגע שפאביצ'ביץ כשיר זה כבר הופך ל: כלומי-סטרול-פאביצ'ביץ-זיו.

צריך לקוות שניבאלדו לא ישחק (נותן מטריה אווירית, פיזי, כח הרתעה ומשחק מלוכלך). בלעדיו ההגנה שלהם (עם או בלי פאביצ'ביץ') בינונית למדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 44 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: