תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 29 מרץ 2024, 15:01

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 140 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל- ביתר
הודעהפורסם: 02 נובמבר 2020, 11:17 
האדס כתב:
אין ברירה אלא להשתמש בכלים שיש לך.
וכרגע לא יכול להיות ששחקנים כמו דוידה וזיקרי שהם ברמה של ליגה לאומית משחקים בהרכב ולא זרים שהבאת שהיו שחקנים בליגות בכירות.
קופר וקוטוליה חייבים להיות בהרכב.

מי אמר שקופר וקוטליה יותר טובים מהם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 נובמבר 2020, 11:47 
סמל אישי של המשתמש
זו דעתי, אם אתה חושב אחרת זה בסדר. גם קלינגר חושב אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 נובמבר 2020, 13:00 
במשחקים שהם שותפו עד כה הם לא הראו יכולות יוצאות דופן.
לא שאני חושב שקלינגר צודק בכל בחירה שהוא עושה, אבל אני בטוח שהם הם היו טובים באימונים ובמשחקים הם היו בהרכב במקום זיקרי ודוידה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 נובמבר 2020, 13:33 
סמל אישי של המשתמש
זיקרי היה טוב נגד בית"ר וגם כשנכנס כמחליף נגד כפר סבא.
אייזן היה הכי גרוע בהפועל בשני המחזורים הראשונים.

אם שופטים לפי היכולת עד עכשיו העונה, אין שום סיבה להוציא את זיקרי מההרכב כדי להכניס את אייזן וקופר להרכב. בטח כשבמערך כל כך הגנתי אנחנו מגיעים לרחבת ה-16 של היריב 3-4 פעמים במשחק.

אני הייתי משחק עם אליאס, בואטנג וקופר בקישור, ובהתקפה עם זיקרי, אלטמן וקוטליה (לא יודע מה הוא שווה, אבל אין סיבה לא לתת לו צ'אנס כשהאלטרנטיבה היא שחקנים כמו דוידה והרשקוביץ).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 נובמבר 2020, 14:00 
סמל אישי של המשתמש
מה הוא עשה טוב מול בית"ר חוץ מהגנה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 נובמבר 2020, 14:03 
הייתי משחק עם שני חלוצים רק בשביל הבלגאן שזה יכול ליצור אצל הגנת היריבה, שזה כבר יותר מהכלום של כרגע כרגע עם הרשקוביץ וזיקרי בצדדים.
שני חלוצים כשאלטמן משחק "בצד" זה הכי פחות גרוע שיש לנו כרגע התקפית לדעתי.
אם הוא לא מחזיק מקוטאליה אז שהחלוץ באמצע יהיה הירש (לא מבין מה כזה גרוע בקוטאליה ביחס ליתר, גם נתן אחלה גול באימון).
אפילו אפשר לשים את קופר באגף השני ביחד עם אלטמן וקוטאליה/הירש.

באמצע כאמור אליאס שהוכיח את עצמו מול ביטר, אייזן (יותר בקטע של בלוק באמצע) ובואטנג (בקטע של מישהו שלוחץ בחצי של היריבה ומנסה למסור קדימה).

לא מבין את הקטע שלו עם קולו קשר אחורי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 נובמבר 2020, 14:11 
סמל אישי של המשתמש
האדס כתב:

שמר על הכדור, השתחרר מלחץ, סחט עבירות. רוב הפעולות שהוא עשה היו מוצלחות.
גם הפנדל הגיע מהרמה מדויקת שלו לדוידה.

בהרכב שבו שיחקנו, עם שלושה קשרים אחוריים, אבו-עביד וגרופר כמגנים, וילד כמו אושר דוידה כאחד משלישיית ההתקפה, התרומה שהוא נתן זה בערך המקסימום ששחקן התקפה סביר יכול לייצר בסיטואציה כזאת. אני לא מצפה ממנו לקבל כדור על החצי, לעבור ארבעה שחקנים ולתת לאלטמן כדור לגול, שזה בערך מה שהוא היה צריך לעשות בשביל לייצר משהו בסיטואציה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 נובמבר 2020, 15:48 
יובל כתב:
האדס כתב:

שמר על הכדור, השתחרר מלחץ, סחט עבירות. רוב הפעולות שהוא עשה היו מוצלחות.
גם הפנדל הגיע מהרמה מדויקת שלו לדוידה.

בהרכב שבו שיחקנו, עם שלושה קשרים אחוריים, אבו-עביד וגרופר כמגנים, וילד כמו אושר דוידה כאחד משלישיית ההתקפה, התרומה שהוא נתן זה בערך המקסימום ששחקן התקפה סביר יכול לייצר בסיטואציה כזאת. אני לא מצפה ממנו לקבל כדור על החצי, לעבור ארבעה שחקנים ולתת לאלטמן כדור לגול, שזה בערך מה שהוא היה צריך לעשות בשביל לייצר משהו בסיטואציה הזאת.

יש באמצע.
זה בטח לא היה המשחק הגרוע שלו בהפועל. אבל כל פעם שהוא עם הכדור הוא מתמהמה, הוא רץ עם הראש ברצפה ומפספס שחקנים, הוא מכדרר לרוחב, הוא מאבד כדורים.
הוא היה פחות גרוע ממה שאנחנו מצפים, אבל הוא באמת שחקן על הפנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 נובמבר 2020, 16:33 
סמל אישי של המשתמש
ה"אמצע" הזה הוא בין התדמית שיש לך ולאחרים על זיקרי (שאותה הוא הרוויח ביושר, אין ספק), לבין היכולת שלו במשחקים האחרונים. אם שחקן שלא קוראים לו זיקרי היה משחק כמו שזיקרי שיחק, היו אומרים שהוא נקודת אור ומישהו לבנות עליו.

אני לא חושב שזיקרי שחקן טוב, אבל ביחס למה שיש לנו כרגע וליכולת הסבירה שהוא מציג בתחילת העונה, הוא עדיף על כל אופציה התקפית אחרת, ובטח על הרעיון לשחק עם שלושה וארבעה קשרים אחוריים בהרכב (כאילו ככה יהיה לנו סיכוי לייצר מצבי הבקעה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 נובמבר 2020, 17:16 
על סמך מה נותנים לאייזן מקום בהרכב? הוא חושך מתחילת העונה.

אני הייתי עולה ככה

קופר בואטנג אליאס
אלטמן קוטליה זיקרי

לצערי החבורת אהבלים האלו לא הביאו (שוב) שחקן אגף נורמלי, זיקרי אומנם ראש בקיר ולפעמים קשה לראות אותו, אבל כרגע אני מעדיף אותו על דוידה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 נובמבר 2020, 17:24 
אייזן היה מצוין כשנכנס כמחליף נגד בית"ר. נראה כמו השחקן של העונה שעברה. הייתי פותח איתו, עם בואטנג ועם אליאס.
זיקרי היה סביר יחסית נגד בית"ר, אבל כרגיל אצלו הוא לא מצליח לשחרר את הכדור בפחות מ-10 נגיעות. שחקן זוועה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 נובמבר 2020, 22:37 
האדס כתב:
וכרגע לא יכול להיות ששחקנים כמו דוידה וזיקרי שהם ברמה של ליגה לאומית משחקים בהרכב ולא זרים שהבאת שהיו שחקנים בליגות בכירות.

מסכים לגבי קופר ע"ח דוידה, פחות לגבי קוטליה במקום זיקרי. זיקרי היה סביר במעט שראינו העונה, ונתן עונות סבירות בקבוצות אחרות בליגה (ועונת נפל אחת אצלנו). נראה לי שהוא שחקן שמתאים לקבוצות חלשות שיוצאות מדי פעם במתפרצת קדימה ולא במשחק מסודר או משחק עומד. לצערנו הפועל של העונה עונה לקטגוריה.
הסייג היחידי זה שלא באמת ראינו את קוטליה, אבל יש לי תחושה שכמה שנראה ממנו יותר ככה נרצה אותו פחות (אבל זאת רק תחושה, לא באמת דעה מקצועית ע"ס מספיק משחקים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 נובמבר 2020, 22:52 
סמל אישי של המשתמש
האדס כתב:

ממתי הליגה הפנמית או הגאורגית נחשבות לליגות בכירות? אפילו לא בכירות ביחס לליגה הנחותה שלנו.
שני השחקנים האלה לא יותר טובים או יותר גרועים מהאופציות האחרות. הכל זבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 נובמבר 2020, 23:19 
אמנם עברו שנתיים-שלוש מאז, אבל קופר שיחק בליגה הרומנית וב-MLS, לא רק בליגה הפנמית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 נובמבר 2020, 23:32 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
אמנם עברו שנתיים-שלוש מאז, אבל קופר שיחק בליגה הרומנית וב-MLS, לא רק בליגה הפנמית.

גם עומאר בראון ואור ברוך שיחקו ב-MLS, ליגה רומנית זה כמו פה מבחינת רמה פלוס מינוס.
אבל עזוב, הנקודה שלי שאין שום הוכחה או אינדיקציה שהם עדיפים על האחרים שמשחקים (ובהסתכלות יותר רחבה, שהם שחקני חילוש או לפחות לא שחקני חיזוק בשום צורה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 נובמבר 2020, 23:43 
זה ששיחקו שם שחקנים חלשים לא אומר שה-MLS לא טובה משמעותית מהליגה הישראלית. והליגה הרומנית בעיני טובה מהליגה פה.
אבל כן, מסכים איתך בגדול. עוד שני שחקנים בינוניים (במקרה הטוב) שמתווספים לניהול מקצועי גרוע במשך שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2020, 03:19 
סמל אישי של המשתמש
רז שלמה זה שחקן שחייבים לעבוד איתו באופן פרטי, אחד על אחד(כמו שאלטמן מבצע אימונים אישיים)
יש לו כמה אלמנטים במשחק, שהם פגומים ומחזוריים, שאנחנו אוכלים מהם בכל משחק ומשחק.
הרכות(הגול של אוחנה זה דוגמה, אבל זה קורה בכל משחק) והחוסר דיוק ואחריות(אם להיות נחמד) במסירה ליריב, או איבוד ליריב, כשהוא קו אחרון. אין משחק שהוא לא מסר ליריב בחלק המגרש שלנו והביא למצב מסוכן.
אלו עניינים של עבודה אחרי אימוני הקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2020, 16:41 
dino כתב:
רז שלמה זה שחקן שחייבים לעבוד איתו באופן פרטי, אחד על אחד(כמו שאלטמן מבצע אימונים אישיים)
יש לו כמה אלמנטים במשחק, שהם פגומים ומחזוריים, שאנחנו אוכלים מהם בכל משחק ומשחק.
הרכות(הגול של אוחנה זה דוגמה, אבל זה קורה בכל משחק) והחוסר דיוק ואחריות(אם להיות נחמד) במסירה ליריב, או איבוד ליריב, כשהוא קו אחרון. אין משחק שהוא לא מסר ליריב בחלק המגרש שלנו והביא למצב מסוכן.

גם המיקום שלו בהחמצה הענקית של בית"ר בסוף המשחק היה מזעזע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2020, 20:00 
סמל אישי של המשתמש
אדום כתב:
dino כתב:

גם המיקום שלו בהחמצה הענקית של בית"ר בסוף המשחק היה מזעזע.

יש דברים שאפשר לשפר ויש דברים שאפשר ללמד.
יכולת מיקום של בלם בגיל 20+ זה כבר משהו שקשה לשנות מהטבע של השחקן, בטח שלשלמה באופן טבעי אין שום יכולת מיקום, משחק ראש לא חכם מספיק וגם הוא לא בלם טכני מספיק כדי להניע כדור תחת לחץ.

על הפן של הנעת כדור אפשר לעבוד זה עניין טכני לגמרי.
לעבוד איתו על הבנת משחק , מיקום, אגרסיביות באמת זה מהדברים שחוץ ממאמן אישי (פיגורת הגנה), מאמן מנטלי \ פסיכולוג (אני לא צוחק זה ברצינות ככה עושים את זה במועדונים גדולים) + מאמן כושר ובעיקר - מוכנות לעבודה קשה וממושכת זה לא יקרה.

זה לא שרז שלמה הוא עילוי הוא פשוט בלם סביר בדור שאין בו בלמים טובים בכלל אתה לא תביא אותו לרמה גבוהה כי הוא לא מוכשר אבל כן אולי להרוויח עוד 2 כדורים במשחק ולהפסיד אחד פחות, לצערי זה לא נראה שהוא בהתקדמות לאן שהוא.

עריכה:
נ.ב הגול של ביתר לא נבע ממנו, הקיפאון שייך לקישור הנוראי שלנו שלא מסוגל לחלק עבודה הגנתית ולא מסוגל ליצור התקפות מסוכנות, הטרללת הזו שקלינגר והצוות המקצועי בנו זה הזיה שקשה להפיל על רז שלמה - שיחקנו מול 2 חלוצים ושחקן אחד שמצטרף מאחור שזה אוחנה, את 2 החולצים סוגרים הבלמים את השחקן הנוסף שמגיע בדרך כלל מקו שני (משם אוחנה הגיע) היה צריך לסגור קשר אחורי ואפילו בשרטוט ההרכב קלינגר מציב שם 2. שלושת הקשרים צילמו את הכדור באיזור ה11, הקבוצה הזו פשוט לא מאורגנת ולא מסודרת ומעבר לזה לדעתי אפילו לא מכירים אחד את השני (השחקנים את היתרונות והחסרונות של כל שחקן לידו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2020, 21:15 
סמל אישי של המשתמש
אבו דגל, בדיוק לאימונים מיוחדים כאלו התכוונתי. תוך כדי אימוני הקבוצה, זה בלתי אפשרי להתמקד בזה.
אלטמן עושה את האימונים האלו על חשבונו(ודי משתלם לו אני חושב)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 140 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: