תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 מרץ 2024, 12:15

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 53 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: סיטי באנגליה,הפועל בישראל???
הודעהפורסם: 25 אוקטובר 2020, 11:22 
טכנית לארז כתב:
redrony כתב:
טכנית לארז כתב:
אפשר להכניס את הכסף דרך "ספונסר". נניח איזה חברה שלא פועלת בכלל בישראל אבל מכניסה איזה 16 מיליון שקל בשנה.

בכל מקרה כמובן שעם 100 מיליון אנחנו נרוץ פה לאליפות באופן קבוע, גם אם שרון ואיציק ניסנוב יישארו ויצרפו אליהם את חיים רמון.

אז תסביר לי את מכבי חיפה של ה10 שנים האחרונות

לחיפה בשנים האחרונות, עם כל התקציב הגבוה, לא היה תקציב שיכול להתחרות בזה של מכבי. 70 או 80 מיליון, שזה המון, זה עדיין הרבה פחות מ130 או 150.
ברור שהם היו חייבים לעשות הרבה יותר עם הסכומים שמושקעים שם. גם הקנדי כשל לחלוטין איזה שנתיים-שלוש עם 120 מיליון ומקום שישי (עד שפשוט קנה את כל הפועל).
בסוף ברגע שבכסף אתה יכול לתת פייט למי שהכי עשיר - אתה נותן פייט גם על הדשא.

למה לדעתך הפועל הבטיחה עליה בליגה הלאומית בקלות כבר בחודש מרץ?
בלאומית פתאום היה לנו ניהול טוב?

אז איזה מקום היה אמור להבטיח להם 80 מיליון? איזה מקום הם לקחו שנה אחרי שנה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 אוקטובר 2020, 11:33 
מת על זה שאנשים פה כבר בונים מגדלים באוויר על איזו כתבה מונפצת בוואן.

זה כמו שסבתא שלי עליה השלום הייתה מתכננת איך תחלק את הכסף לנכדים כשתזכה בלוטו. ובניגוד לניסנובים, היא לפחות קנתה כרטיס הגרלה מדי פעם.

נערך לאחרונה על ידי נועם שחם בתאריך 25 אוקטובר 2020, 12:03, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 אוקטובר 2020, 11:35 
נועם שחם כתב:

זה כמו שסבתא שלי ליה השלום הייתה מתכננת איך תחלק את הכסף לנכדים כשתזכה בלוטו. ובניגוד לניסנובים, היא לפחות קנתה כרטיס הגרלה מדי פעם.

קודם כל, מה כבר נשאר לך? רוצה לעשות דיון מקצועי על איזה מגן ימני צריך לפתוח נגד בית״ר בשבת?
הדבר המהותי שאני מנסה להעביר, זה שגם בתסריט ורוד של ספונסר, הניסנובים חייבים ללכת. ראשית כי הם מנהלים גרועים ושנית, כי אלוהים יודע מה הם יעשות עם הכסף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 אוקטובר 2020, 11:49 
כסף קטן - גנבים קטנים
כסף גדול - גנבים גדולים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 אוקטובר 2020, 12:00 
סמל אישי של המשתמש
הניסנובים לא צריכים להשאר בכל מצב. מניח ומקווה שבמידה ומגיעים לאיזשהו סיכום(בחלום הלילה) אז התושבים ירכשו את החלק של ההיסנובים ואולי יצטרף עוד אישיות במקום חלקו של זאביק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 אוקטובר 2020, 12:07 
redrony כתב:
נועם שחם כתב:

זה כמו שסבתא שלי ליה השלום הייתה מתכננת איך תחלק את הכסף לנכדים כשתזכה בלוטו. ובניגוד לניסנובים, היא לפחות קנתה כרטיס הגרלה מדי פעם.

קודם כל, מה כבר נשאר לך? רוצה לעשות דיון מקצועי על איזה מגן ימני צריך לפתוח נגד בית״ר בשבת?
הדבר המהותי שאני מנסה להעביר, זה שגם בתסריט ורוד של ספונסר, הניסנובים חייבים ללכת. ראשית כי הם מנהלים גרועים ושנית, כי אלוהים יודע מה הם יעשות עם הכסף

אז תגידו אשכול פנטזיות..

ובכנות - אני לא רואה שום טעם לדון בכתבות פיקטיביות כאילו מדובר במידע שיש לו משמעות כלשהי. ובכלל, כל שיתוף פעולה עם השיח של אתרי קליקבייטס נטולי כל ערך עיתונאי אמיתי, הוא פסול ובזוי בעיני (כלומר: כל דיון ב"פרסומים" של אתרים כמו ואן, או של כל מיני פרימואים/פשכצקים וכיוב', שאין להם אינדיקציה ממשית וראיות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 אוקטובר 2020, 20:28 
סמל אישי של המשתמש
https://m.one.co.il/Mobile/Article/20-2 ... tml?ref=hp

ספונסר מהאמירויות מגיע לחיפה
מנסה לראות בחיובי שאולי זה פתח לכניסת עוד ספונסרים למועדונים אחרים(ואז נהיה סופר לוזרס אם לא נצליח גם)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוקטובר 2020, 13:58 
נעם
לא מדובר בפנטזיות
לדעתי זו שאלה של זמן עד שיהיה ספונסר מאיחוד האמירויות לקבוצה בישראל
מי זאת תהיה? הכי סביר ש:
בית"ר, הפועל, ב"ש או חיפה.
במצב שלנו, העגום מבין כולן, חייבים להתאבד על הסיכוי הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוקטובר 2020, 14:05 
סמל אישי של המשתמש
מול חיפה אין לנו סיכוי בשום אספקט, אם זה רק אופציה של כורם אחד ויחיד בכל איחוד האמירויות
אפילו בדו קיום הם אוכלים אותנו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוקטובר 2020, 13:34 
סמל אישי של המשתמש
טכנית לארז כתב:
redrony כתב:
טכנית לארז כתב:
אפשר להכניס את הכסף דרך "ספונסר". נניח איזה חברה שלא פועלת בכלל בישראל אבל מכניסה איזה 16 מיליון שקל בשנה.

בכל מקרה כמובן שעם 100 מיליון אנחנו נרוץ פה לאליפות באופן קבוע, גם אם שרון ואיציק ניסנוב יישארו ויצרפו אליהם את חיים רמון.

אז תסביר לי את מכבי חיפה של ה10 שנים האחרונות

לחיפה בשנים האחרונות, עם כל התקציב הגבוה, לא היה תקציב שיכול להתחרות בזה של מכבי. 70 או 80 מיליון, שזה המון, זה עדיין הרבה פחות מ130 או 150.
ברור שהם היו חייבים לעשות הרבה יותר עם הסכומים שמושקעים שם. גם הקנדי כשל לחלוטין איזה שנתיים-שלוש עם 120 מיליון ומקום שישי (עד שפשוט קנה את כל הפועל).
בסוף ברגע שבכסף אתה יכול לתת פייט למי שהכי עשיר - אתה נותן פייט גם על הדשא.

למה לדעתך הפועל הבטיחה עליה בליגה הלאומית בקלות כבר בחודש מרץ?
בלאומית פתאום היה לנו ניהול טוב?
מה היה התקציב של הפועל באר שבע ומה של מכבי תל אביב בין השנים 2015-2018 בהן לקחה באר שבע 3 אליפויות רצופות?

Sent from my HD1903 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוקטובר 2020, 14:03 
האדס כתב:
לא הבנתי את ההשוואה ללאומית לליגת העל.
אני מסכים שעם תקציב של 100 מיליון נתחרה במכבי.
לקחת אליפות? ממש לא מובטח גם בתקופה של 10 שנים עם ניהול רע. בטח כשיש מולך ניהול מצוין ב-120-130.
לומר שעם תקציב של 100 מיליון לוקחים אליפות בצורה בטוחה, זה נכון רק כשאתה לבד בפוזיציה הזו.
כשיש סביבך שתי קבוצות שמנוהלות טוב יותר, ברור שזה לא נכון.

חוץ מזה שזה אחד מהדיונים המפגרים שהיו פה, כי אף אחד לא יתן 100 מיליון שקל שהם בערך 30 מיליון דולר במתנה למישהו אחר שינהל לו את זה.
אם יגיע לפה משקיע רציני הוא יוציא את כל השותפים וינהל את זה הוא, בין אם בשלט רחוק כמו גולדאהר ובין אם בצורה ישירה.

יש מולך ניהול מצויין ב120-130 מיליון? מה כל כך מעולה בניהול של מכבי?
איזה כיף זה כשלא אכפת לך להפסיד עשרות מיליונים בשנה, יגידו שהניהול שלך מעולה...
הניהול של מכבי הוא כישלון. בתנאי הפתיחה שלהם, הם היו צריכים להשיג הרבה יותר מאשר 5 מ8 אליפויות ורק העפלה אחת לצמפיונס. שלא לדבר על שבירת הפייר פליי וכו..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוקטובר 2020, 16:50 
segev כתב:
האדס כתב:
לא הבנתי את ההשוואה ללאומית לליגת העל.
אני מסכים שעם תקציב של 100 מיליון נתחרה במכבי.
לקחת אליפות? ממש לא מובטח גם בתקופה של 10 שנים עם ניהול רע. בטח כשיש מולך ניהול מצוין ב-120-130.
לומר שעם תקציב של 100 מיליון לוקחים אליפות בצורה בטוחה, זה נכון רק כשאתה לבד בפוזיציה הזו.
כשיש סביבך שתי קבוצות שמנוהלות טוב יותר, ברור שזה לא נכון.

חוץ מזה שזה אחד מהדיונים המפגרים שהיו פה, כי אף אחד לא יתן 100 מיליון שקל שהם בערך 30 מיליון דולר במתנה למישהו אחר שינהל לו את זה.
אם יגיע לפה משקיע רציני הוא יוציא את כל השותפים וינהל את זה הוא, בין אם בשלט רחוק כמו גולדאהר ובין אם בצורה ישירה.

יש מולך ניהול מצויין ב120-130 מיליון? מה כל כך מעולה בניהול של מכבי?
איזה כיף זה כשלא אכפת לך להפסיד עשרות מיליונים בשנה, יגידו שהניהול שלך מעולה...
הניהול של מכבי הוא כישלון. בתנאי הפתיחה שלהם, הם היו צריכים להשיג הרבה יותר מאשר 5 מ8 אליפויות ורק העפלה אחת לצמפיונס. שלא לדבר על שבירת הפייר פליי וכו..

כשלון הוא בטוח לא. יכול להיות שבתקציבים שלהם הם היו יכולים להגיע ליותר השגים, בעיקר באירופה, אבל התקציב שלהם היה גדול במשך 3 שנים לפני 2013 והם לא הגיעו לשום מקום.
צריך להבין שיש תקרה בפערים שאתה יכול ליצור מול קבוצות שהתקציב שלהם הוא בסביבות 80 מיליון (כמו שלדעתי היו התקציבים של חיפה וב״ש) מפני ש:
1. יש רק 5 או 6 זרים שאתה יכול להביא
2. אי אפשר להביא למקום אחד את כל הישראלים הטובים, כי זה לא מספיק שאתה משלם לכולם משכורת, אלא אתה גם צריך לתת להם לשחק. זו הסיבה שב״ש הצליחה לקחת 3 אליפויות. אבל ברור שהיציבות של מכבי לעומת חיפה וב״ש זה עולם אחר, עם כל התקציבים של ב״ש וחיפה.
ניהול הוא לא רק ניהול של כסף, אלא בעיקר ניהול מקצועי שבמכבי בעיניי טוב יותר מב״ש ועולה על זה של חיפה לאין שיעור.
הרי בוא ניקח את ההבדל בין התקציבים של חיפה וב״שש לעומת שאר הליגה. אם רק כסף משחק, אז חיפה וב״ש היו אמורות להביס את כל הליגה ולהיות שניים רק למכבי. אבל זה לא מה שהיה. שתי האליפויות האחרונות של מכבי היו בלי תחרות בכלל וחיםפה עם כל המיליונים רק שנה שעברה התקרבו למשהו.

אז בשורה התחתונה, יכול להיות שמכבי היו יכולים להגיע להשגים גדולים יותר, אבל הם הציבו סטנדרט של התנהלות שלא היה פה לפני.
עם כל הכבוד לכסף, אני רק חושב על האחים ניסנוב מנהלים תקציב של 100 מיליון ואני מקבל חלחלה. אז באמת נהיה בדיחה.
אני כבר לא מדבר על איך כבירי זרק כסף (שנכון שהיה בלי כיסוי, אבל עדיין זרק) וכמעט ירדנו ליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוקטובר 2020, 19:52 
כמעט?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוקטובר 2020, 21:00 
סמל אישי של המשתמש
https://sport1.maariv.co.il/israeli-soc ... le/449072/
נהיה בית זונות, כל אחד הולך לבקש כסף מהאיתיחד.
דווקא הפועל תקח את כל הקופה :LOL2:
במצב שכולם רצים ומבקשים, דווקא הנטייה תהיה לא לבחור באף אחד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 אוקטובר 2020, 06:17 
ההתנהלות של יעקב שחר בעשור האחרון לא ברורה לי.
עם תקציב כמו שיש לחיפה הייתי במקומו עם ניהול יעיל יותר מגיע כמו באר שבע להישגים נאים גם בליגה האירופית, זה פשוט הזוי שחיפה עם התקציב שלה לא במצב דומה לזה של באר שבע.
רק מראה כמה איכות הניהול שלו ירדה בעשור החולף ביחס לעשור שלפני זה, וגם שם אגב, חוץ מפעמיים בתחילת העשור לא היו הישגים אירופאים יוצאי דופן... זה מעלה את השאלה- אם יש לו תקציב גם ככה כל כך בלתי מוגבל, למה הוא צריך עוד ספונסר? זה לא מזיק, נכון, אבל מה הוא צריך את זה? כדי לעקוץ שוב את כל אוהדי הפועל ולעצבן בעיקר? חזירות לשמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 אוקטובר 2020, 08:48 
סמל אישי של המשתמש
גם נציגי המנהלת בכדורסל נסעו לממלכה לבקש ספונסר דובאיסטי.
זה לאט לאט הופך לבדיחה כל העניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2020, 11:23 
סמל אישי של המשתמש
Redfan כתב:
עם תקציב כמו שיש לחיפה הייתי במקומו עם ניהול יעיל יותר מגיע כמו באר שבע להישגים נאים גם בליגה האירופית, זה פשוט הזוי שחיפה עם התקציב שלה לא במצב דומה לזה של באר שבע.
רק מראה כמה איכות הניהול שלו ירדה בעשור החולף ביחס לעשור שלפני זה, וגם שם אגב, חוץ מפעמיים בתחילת העשור לא היו הישגים אירופאים יוצאי דופן... זה מעלה את השאלה- אם יש לו תקציב גם ככה כל כך בלתי מוגבל, למה הוא צריך עוד ספונסר? זה לא מזיק, נכון, אבל מה הוא צריך את זה? כדי לעקוץ שוב את כל אוהדי הפועל ולעצבן בעיקר? חזירות לשמה.

לא הכל קשור אלינו. הוא מבוגר כבר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2020, 13:03 
Redfan כתב:

ב"ש את הניקוד שלה צברה דרך האליפויות.
נפלו ממוק' צ'מפינוס לאירופית (אחרי שעברו שנה אחרי שנה את אולימפיאקוס ולודוגורץ כלא מדורגים) ועשו ניקוד בבתים.
קשה מאוד לקבוצה ישראלית להגיע לבתים כשהיא לא מדורגת בשני הסיבובים האחרונים.

התקציב של חיפה נמוך משמעותית משל מכבי.
בכל מקרה בינתיים כל הסיפורים האלה על ספונסרים ובעלים מהאמירויות הם בגדר כתבות של גידי ליפקין בוואן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2020, 19:19 
dino כתב:
גם נציגי המנהלת בכדורסל נסעו לממלכה לבקש ספונסר דובאיסטי.
זה לאט לאט הופך לבדיחה כל העניין.

לדעתי עבורם זאת הזדמנות לטוס לנופש על חשבון תקציב כלשהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2020, 20:57 
רק משוגע ישב בצד ולא ינסה את מזלו עם האמירתים
עם כמה פתטי שזה נראה, יש פה הזדמנות אמיתית שספק אם תחזור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 נובמבר 2020, 10:50 
סמל אישי של המשתמש
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
מצאו את הפועל בדוגמאות האנונימיות

נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: סיטי באנגליה,הפועל בישראל???
הודעהפורסם: 11 נובמבר 2020, 15:38 
its-sick כתב:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
מצאו את הפועל בדוגמאות האנונימיות

נורא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 נובמבר 2020, 16:57 
סמל אישי של המשתמש
עוד הוכחה שפירוק היה עדיף על הכל.
בשנייה אחת היינו מעיפים את החובות, התביעות וכל החרא מסביב.
עכשיו יש לנו "בעלים" שהבינו שתביעות מרחיקות בעלים פוטנציאלים, אז הם הביאו את אודליה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 53 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: