תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 אפריל 2024, 02:16

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 148 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: קלינגר
הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2020, 06:55 
סמל אישי של המשתמש
בר קולמוסא כתב:
RedFox כתב:
רפואה >>>>>>>>>>>>>>>>> קלינגר > אביטן

וברונו קונטי, אתה מוזמן ללקק לי אתה יודע איפה.

מסכים. אבל פה גם השחקנים זה משהו לא בר השוואה. עם הסגל הזה אין מאמן שיכול לעשות משהו. לרפואה הייתה רביעית הגנה יותר טובה ויותר כשרון בחלק הקדמי

שיתחיל מלשים הרכב של ה-11 הכי פחות גרועים, ובעמדות שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2020, 07:23 
ליאור זדה פנוי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2020, 07:56 
שיפטרו אותו כבר ויחזירו אותו בשביל שיציל אותנו מירידה. כנראה שרק ככה הוא טוב

לא רוצים רמון בהפועל !

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2020, 10:07 
קלינגר רחוק מלהיות כוס התה שלי, גם בעונה הקודמת שהפועל ניצחו זה רב הזמן היה בצורה מקרית (למרות שלעומת אביטן היה שיפור, זה אין ספק). כרגע כל ההתייחסות למאמן לא רלוונטית. להםועל אין סגל שמתאים לליגת העל בטח לא להפועל ת״א שכמה שאנחנו פח, עדיין יש משקל על הכתפיים של מי שמשחק פה.
הדבר היחיד שחשוב בעונה הזו זה שלא נרד, שגם זה לא היה יותר מדי אקוטי, רק הפחד שזה אולי ימנע ממישהו לקנות את הקבוצה. להפועל הנוכחית, קבוצה שהיא לא השגית, אין קיום. זה פשוט לא מעניין.

אני לא מאמין גדול בהפגנות. אני מאמין שצריך לקחת מהם את הקבוצה בכח ובשביל זה צריכים אנשים בעלי שיעור קומה שאכפת להם מהמועדון ויביאו רוכש שלא ישאיר להם ברירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2020, 12:27 
סמל אישי של המשתמש
עם רפואה היה לנו חצי עונה של כדורגל טוב וחוסר מזל, מה שבסוף הביא לכדורגל טוב + גולים
עם קלינגר היה כדורגל גרוע ומלא מזל, מה שבסוף הביא לכדורגל גרוע בלי גולים (למעט משחקים בודדים של כדורגל סביר)

הדברים האלה נאמרו בזמן אמת, בזמן שאחרים מנפנפים ב"פלייאוף עליון" כאילו יש קשר בינו ובין המציאות.
זו הדייסה, ועכשיו אוכלים אותה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2020, 12:34 
סמל אישי של המשתמש
אני לא חושב שיש מאמן בעולם שיכול להוציא יותר מהסגל המזעזע הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2020, 12:45 
הסגל שלנו לא כזה מזעזע לדעתי, הוא פשוט משווע לשחקן שמסוגל לייצר משהו מקדימה.
זה נשמע מצחיק, אבל מרוב שאנחנו גרועים למעלה, יוצא ששחקן כמו דני גרופר הוא די דומיננטי במשחק ההתקפה שלנו (אגב גרופר לא כזה גרוע בעיני, בטח ביחס ליתר).

הבעיה שלנו היא לדעתי קודם כל ההתקפה שלא מייצרת כלום (כרגיל).
2.5 מצבים במשחק נגד אשדוד זה גרוע מאוד.

הייתי עולה עם קופר במקום בואטנג/אייזן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2020, 13:15 
אדום נחמד כתב:
עם רפואה היה לנו חצי עונה של כדורגל טוב וחוסר מזל, מה שבסוף הביא לכדורגל טוב + גולים
עם קלינגר היה כדורגל גרוע ומלא מזל, מה שבסוף הביא לכדורגל גרוע בלי גולים (למעט משחקים בודדים של כדורגל סביר)

הדברים האלה נאמרו בזמן אמת, בזמן שאחרים מנפנפים ב"פלייאוף עליון" כאילו יש קשר בינו ובין המציאות.
זו הדייסה, ועכשיו אוכלים אותה

נכון, אבל זו לא הבעיה עכשיו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2020, 13:17 
סמל אישי של המשתמש
Daniel כתב:

לא חושב שהסגל של אשדוד או כפר סבא ראוי יותר, ובכל זאת שני מאמנים הוציאו מהם יותר מאשר קלינגר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2020, 13:22 
סמל אישי של המשתמש
אדום נחמד כתב:
Daniel כתב:

לא חושב שהסגל של אשדוד או כפר סבא ראוי יותר, ובכל זאת שני מאמנים הוציאו מהם יותר מאשר קלינגר

לאמן שם זה מאוד שונה מלאמן את הפועל, אם כי אני מודה שהניסנובים מחרבים אותנו עד שיום יבוא ואכן נהיה פחות או יותר מועדון חסר לחץ לחלוטין וקל לעבודה כמו אשדוד וכפר סבא. שם אכן מאמן צעיר, או חסר עמוד שדרה, יכול להצליח.
אם כי 2, שני המאמנים הספציפים שעובדים בקבוצןת שציינת, הם בהחלט מאמנים טובים, את תורג׳מן מזמן הייתי לוקח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2020, 14:19 
סמל אישי של המשתמש
התירוץ הזה ש"הפועל זה שונה" יצא לי מכל החורים מזמן, ואני לא קונה אותו.
מספיק, זה לעשות הנחות למי שלא מגיע להם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2020, 14:50 
קלינגר הוא לא הבעיה. יש פה סגל נוראי שלתחושתי נבנה עי הניסנובים, כנראה באישור של סיני, לא בטוח שהיתה לו ברירה.
נראה שניסנוב חזרו להתערב בעניינים מקצועיים, כל נושא ביטול החוזים והקיצוצים שנעשו בצורה לא חכמה בלשון המעטה, גרמו להתפרקות של מה שנבנה בחצי השני של העונה שעברה, וכרגיל, שוב בונים קבוצה מחדש בפגרה, ועושים הכל מאוחר מדי, מביאים כל מיני עב"מים למבחנים וחושבים שייזכו בלוטו עם איזה כוכב מליגה א'..
הייאוש הוא שלא רואים איזה אור בקצה המנהרה, כאילו אם הניסנובים ילכו יגיע מישהו עם כסף.

ייאוש שאני לא זוכר בהפועל בכמעט 40 שנה שאני אוהד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2020, 15:01 
יש רק אשמים אחדים במצב המועדון והם ניסנוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2020, 15:09 
redrony כתב:
קלינגר רחוק מלהיות כוס התה שלי, גם בעונה הקודמת שהפועל ניצחו זה רב הזמן היה בצורה מקרית (למרות שלעומת אביטן היה שיפור, זה אין ספק). כרגע כל ההתייחסות למאמן לא רלוונטית. להםועל אין סגל שמתאים לליגת העל בטח לא להפועל ת״א שכמה שאנחנו פח, עדיין יש משקל על הכתפיים של מי שמשחק פה.
הדבר היחיד שחשוב בעונה הזו זה שלא נרד, שגם זה לא היה יותר מדי אקוטי, רק הפחד שזה אולי ימנע ממישהו לקנות את הקבוצה. להפועל הנוכחית, קבוצה שהיא לא השגית, אין קיום. זה פשוט לא מעניין.

אני לא מאמין גדול בהפגנות. אני מאמין שצריך לקחת מהם את הקבוצה בכח ובשביל זה צריכים אנשים בעלי שיעור קומה שאכפת להם מהמועדון ויביאו רוכש שלא ישאיר להם ברירה.

לא מעניין אותך אולי.
אני מסכים שהניסנובים הם לא בעלים שמתאימים למועדון כמו הפועל שעם ההסטוריה והקהל שלו צריך לשאוף לאליפות, אבל מפה ועד אין זכות קיום?
במדינות עם תרבות ספורט נורמלית (כלומר לא כאלו שבהן כל המדינה אוהדת את אותן 3-4 קבוצות) אפשר לאהוד קבוצות מליגה חמישית, אז להפועל כקבוצת מרכז טבלה אין זכות קיום?
גישה הזויה בעיני, אבל זו כמובן זכותך לא להתעניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2020, 15:28 
סמל אישי של המשתמש
אדום נחמד כתב:
התירוץ הזה ש"הפועל זה שונה" יצא לי מכל החורים מזמן, ואני לא קונה אותו.
מספיק, זה לעשות הנחות למי שלא מגיע להם.

צריך מאמן עם אופי, עם יכולת השפעה, יותר מאשר יש צורך בגאון כדורגל. אם היה לנו תקציבי על, היה אפשר לקדם מאמנים לא מהזן הזה, אבל כיום הפועל היא לחץ כמו מועדון עם תקציבים גבוהים, אבל שאין לו באמת תקציב ראוי ואין לו יכולת להביא סגל מספיק טוב. לכן במצב של משבר, למאמן דל השפעה, גאון כדורגל ככל שיהיה, יהיה לו מאוד קשה לעצור את העגלה במדרון(ויביאו מאמן אחר)
באמת, זה סוף ידוע מראש. רפואה היה מהזן הזה שיכול להחזיק מעמד. מספיק חזק ומספיק משפיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2020, 15:50 
הוקיץ' כתב:
redrony כתב:

לא מעניין אותך אולי.
אני מסכים שהניסנובים הם לא בעלים שמתאימים למועדון כמו הפועל שעם ההסטוריה והקהל שלו צריך לשאוף לאליפות, אבל מפה ועד אין זכות קיום?
במדינות עם תרבות ספורט נורמלית (כלומר לא כאלו שבהן כל המדינה אוהדת את אותן 3-4 קבוצות) אפשר לאהוד קבוצות מליגה חמישית, אז להפועל כקבוצת מרכז טבלה אין זכות קיום?
גישה הזויה בעיני, אבל זו כמובן זכותך לא להתעניין.

קודם כל לאהוד קבוצה אפשר תמיד בכל ליגה ובכל מצב.
אני עדיין אוהד הפועל ת״א, אני יושב, רואה משחקים. להגיד לך שמשנה לי אם יקחו מקום 5 או 9, לא ממש.
הפועל היא לא קבוצה מהליגה החמישית, הפועל הוא מועדון ענק במושגים של הכדורגל הישראלי שהרגיל את האוהדים שלו לציפיות מסוימות, גם שהוא נכשל. להיכשל אפשר תמיד, חוסר הפרוספקטס והיכולת להתחרות הוא הבעייתי.
אתה נתפס ל״זכות קיום״ וזה בסדר. אז אני חוזר בי, יש לו זכות קיום. תסתכל סביבך כמה אכפת כבר לאנשים מה התוצאה של הפועל במשחקי הליגה. אכפת אני מתכוון, באמת. לוקחים ללב. הפסידו, בסדר. פעם לא הייתי מדבר יום אחרי זה עם אף אחד. עכשיו, יושב, רואה את המשחק מזפזפ מהשיעמום ושוכח בגדול אחרי 5 דקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2020, 15:57 
כאמור, זכותך. אני עדיין לוקח ללב ועדיין רוצה שינצחו כל משחק גם אם אין סיכוי לקחת אליפות.
שוב, אני לא אומר שצריך לקבל את המצב הקיים, אבל מפה ועד חוסר עניין בקבוצה מרחק גדול.
משער שגם הכדורסל לא מעניין אותך אם כך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2020, 16:14 
dino כתב:
Yalla Hapoel כתב:
כמו שאמרתי, חשוב כמה שיותר מהר לגרום שהחסר מושג הזה יילך.
גם אם הייתי רוצה, לא הייתי יכול לחשוב על הרכבים כל כך גרועים לעלות איתם במחזורים הראשונים.

מאמן פח, מתחרה עם ניסו.

איזה להיט היית רוצה?(תן לי להניח ״כל אחד עדיף״)

דראפיץ'/בלבול.

אי אפשר להמשיך עם ההזוי הזה על הקווים, כאילו הוא לקח מניסו שיעור איך לא לאמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2020, 17:22 
סמל אישי של המשתמש
Yalla Hapoel כתב:
dino כתב:
Yalla Hapoel כתב:
כמו שאמרתי, חשוב כמה שיותר מהר לגרום שהחסר מושג הזה יילך.
גם אם הייתי רוצה, לא הייתי יכול לחשוב על הרכבים כל כך גרועים לעלות איתם במחזורים הראשונים.

מאמן פח, מתחרה עם ניסו.

איזה להיט היית רוצה?(תן לי להניח ״כל אחד עדיף״)

דראפיץ'/בלבול.

אי אפשר להמשיך עם ההזוי הזה על הקווים, כאילו הוא לקח מניסו שיעור איך לא לאמן.

דראפיץ׳ בביטר
בלבול לא טוב מקלינגר ומן הסתם אתה גם צריך להבין שיש להתחשב ביכולת הבחירה של הניסנובים
מי עוד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2020, 09:53 
הוקיץ' כתב:
כאמור, זכותך. אני עדיין לוקח ללב ועדיין רוצה שינצחו כל משחק גם אם אין סיכוי לקחת אליפות.
שוב, אני לא אומר שצריך לקבל את המצב הקיים, אבל מפה ועד חוסר עניין בקבוצה מרחק גדול.
משער שגם הכדורסל לא מעניין אותך אם כך.

אני מבין שיש אנשים שהכדורסל מעניין אותם. הבן שלי היה הולך לכל משחק בית עד הקורונה והכל סבבה. אבל בוא תחשוב שניה. חוץ מהריגוש במשחק נתון (שזה גם יש בכדןרגל ועוד איכשהו מחזיק אותי) איזה פרוספקטס יש בענף הזה?
בשנייה שבאופן תיאורטי אתה לא יכול להגיע לטופ, מה יש לך לחפש שם? מי יבוא להשקיע?
היורוליג הוא מועדון סגור, אין שום סיכוי להגיע לשם, כל תחרות אחרת באמת מחווירה. הליגה עצמה היא אוסף משחקים שאין להם כמעט שום משמעות כי בסוף האליפות מוכרעת באיזה פיינל פור הזוי שבינו לבין העונה כולה אין קשר.

אז בכדורגל אני יושב ורואה את המשחקים, יכול להיות שאפילו מתעצבן פה ושם וזהו. אז הפסידו, ביג פאקינג דיל. אולי זה קשור גם לזה שהתבגרתי, אבל ברור לי שביום שהקבוצה תחזור להיות תחרותית, אני גם אקח יותר ללב.
אתה מדבר עם בן אדם שעד לפני 5-6 שנים היה מנוי קבוע, הולך ל -80% ממשחקי החוץ בעונה והדבר האחרון שאתה יכול לקרוא לי זה אוהד הצלחות. אם הפועל היו כמו מכבי חיפה, שנכשלים עונה אחרי עונה במשך 10 שנים, המצב היה אחר. המצב הנוכחי משאיר אותי אדיש לגמרי ואני מבטיח לך שאני מייצג את המצב של רב אוהדי הפועל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2020, 10:21 
סמל אישי של המשתמש
זה לא שבכדורגל הפלייאוף העליון זו איזו המצאה מדהימה ושעם ניהול נכון הפועל יכולה מחר לקחת את ליגת האלופות, כן?
גם שאר המועדונים בקושי מצליחים להשתחל לשם פעם בכמה שנים, וגם אז לרוב זה די תבוסות ידועות מראש.

ה"פרוספקטס" האמיתי הוא בזה שיש ליגה תחרותית עם סיכוי לא מופרך לקחת אליפות עם תקציבים שכן בהישג יד של קבוצה עם קהל כמו הפועל. פשוט כרגע יש עשור כבר של ניהול נוראי שאף אחד לא רואה אופק איך יוצאים ממנו. זאת הסיבה האמיתית לייאוש גם של המעגלים הקרובים יותר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2020, 10:36 
סמל אישי של המשתמש
סיני אומר בראיון לצנציפר שהחתימו להם את בראון וקוטליה בלי להתייעץ, והוא עוד בא כסוג של נציג בעלים...
זה לכל מי שאומר שקלינגר בנה את הסגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2020, 11:04 
הפועל כתב:
זה לא שבכדורגל הפלייאוף העליון זו איזו המצאה מדהימה ושעם ניהול נכון הפועל יכולה מחר לקחת את ליגת האלופות, כן?
גם שאר המועדונים בקושי מצליחים להשתחל לשם פעם בכמה שנים, וגם אז לרוב זה די תבוסות ידועות מראש.

ה"פרוספקטס" האמיתי הוא בזה שיש ליגה תחרותית עם סיכוי לא מופרך לקחת אליפות עם תקציבים שכן בהישג יד של קבוצה עם קהל כמו הפועל. פשוט כרגע יש עשור כבר של ניהול נוראי שאף אחד לא רואה אופק איך יוצאים ממנו. זאת הסיבה האמיתית לייאוש גם של המעגלים הקרובים יותר

לא לקחת את ליגת האלופות, אבל אתה מסכים איתי שמספיק שתגיע לשם והוספת לעצמך 60 מיליון בשנה או כמה שזה לא יהיה. ובכדורסל הכסף הזה הולך כל שנה לקבוצה אחת ללא אפשרות לשינוי (ברור לי שזה לא אותם סכומים, אבל הבנת את הנקודה). אגב, הדיבור הזה שליגת האלופות הולכת להיות מועדון סגור כמו הכדורסל זה בעיניי אסון.

ןלגבי ליגה תחרותית, קבוצה עם תקציב של 30 מיליון מול מכבי, חיפה ואפילו ב״ש יכולה לקחת אליפות פעם בדור. אבל בהפועל זה אפילו לא המצב, הפועל קבוצה מועדון גוסס שכרגע לא יכול אפילו לשחק באירופה ועומד מולו ענן בדמות חובות שאף אחד אפילו לא יודע את היקפם ובעלים שאין להם מושג בניהול כדורגל וגם את התקציב הזעום הקיים לא יודעים לתעל.
הפועל צריכה רוכש. אתמול. כזה שיעמיד תקציב תחרותי, שהמטרה הראשונה שלו תהיה למלא את בלומפילד ב 20 אלף מנויים גם אם זה במחירים מצחיקים, להחזיר להפועל את התדמית של מועדון מסודר, שמתחרה על צמרת השחקנים הישראלים. עד אז, העסק גווע, שנה אחרי שנה ותאמין לי שאם אני מדבר ככה, אז רב האוהדים הם לפחות כמוני או אדישים אפילו יותר. נהיינו ה״הפועל חיפה״ של חיפה. לא רלוונטיים. שהפועל היו בצמרת ומכבי היו פח, לפחות מכבי היו קשורים למשהו, גם לפני גולדהאר, פה ושם מנצחים דרבי, עושים תיקו. פעם גם שהפועל היו גרועים בפרומואים היו נציגים של 4 קבוצות, היום בפרומו ליגת העל של ספורט 1 יש נציגים של 6. הפועל לא שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2020, 11:22 
סמל אישי של המשתמש
redrony כתב:
הפועל כתב:

לא לקחת את ליגת האלופות, אבל אתה מסכים איתי שמספיק שתגיע לשם והוספת לעצמך 60 מיליון בשנה או כמה שזה לא יהיה. ובכדורסל הכסף הזה הולך כל שנה לקבוצה אחת ללא אפשרות לשינוי (ברור לי שזה לא אותם סכומים, אבל הבנת את הנקודה). אגב, הדיבור הזה שליגת האלופות הולכת להיות מועדון סגור כמו הכדורסל זה בעיניי אסון.

אוקי לקחת 60 מיליון, ועכשיו מה? איזה "פרוספקטס" זה נותן? זה קצת מחזק אותך בליגה הישראלית. בוא נדבר תכלס, אף קבוצה ישראלית לא תהפוך למעצמה, אפילו לא דרג בינוני, ברמה אירופית (משהו שבהחלט אפשרי אגב בכדורסל).

הסיפור האמיתי זה לא "פרוספקטס". זה פשוט שהפועל מנוהלת חרא ואף אחד לא רואה אופק אפילו שהיא תתמודד על תארים בישראל בקרוב ותצא מהבינוניות. בכדורסל לעומת זאת לפחות מנסים. לא מצליחים אולי, עושים טעויות. אבל מנסים לעשות משהו חוץ מלשרוד את מחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2020, 11:39 
הפועל כתב:
redrony כתב:
הפועל כתב:

אוקי לקחת 60 מיליון, ועכשיו מה? איזה "פרוספקטס" זה נותן? זה קצת מחזק אותך בליגה הישראלית. בוא נדבר תכלס, אף קבוצה ישראלית לא תהפוך למעצמה, אפילו לא דרג בינוני, ברמה אירופית (משהו שבהחלט אפשרי אגב בכדורסל).

הסיפור האמיתי זה לא "פרוספקטס". זה פשוט שהפועל מנוהלת חרא ואף אחד לא רואה אופק אפילו שהיא תתמודד על תארים בישראל בקרוב ותצא מהבינוניות. בכדורסל לעומת זאת לפחות מנסים. לא מצליחים אולי, עושים טעויות. אבל מנסים לעשות משהו חוץ מלשרוד את מחר.

נכון, מחזק אותך בליגה הישראלית ולא קצת, אלא עם ניהול נכון מביא אותך להתמודדות על תארים כל שנה (שזה הכי חשוב).
האופק זה הפרוספקטס. על זה בדיוק אני מדבר :)

prospect: the possibility or likelihood of some future event occurring

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2020, 13:09 
בראיון סיני מדבר על קוטליה ובראון שהונחנו עליהם.
אני חושב שכישלון לא פחות גדול הוא קופר עליו בנו תילי תילים תקוות כבר בשנה שעברה.
הוא אמור היה להיות הקשר היצירתי והבונה שיחלק כדורים לאנטמן ולחלוצים האחרים.
עד עכשיו קופר התגלה כשחקן חלש אנוכי שלא רק אינו תורם למשחק ההתקפי הוא גם חור הגנתי.
הפועל חייבת שחקן כמו ספירובסקי , וכמובן חייבת חלוצים שמסוגלים לעשות דריבל ולבעוט היטב כשמגיעים לאזור ה 16.
אפילו בוזגלו, שלא עונה על הציפיות ממנו בשנה שעברה, היה עדיף כיום (בהנחה שסיים עם הפציעה ומסוגל לשחק) על פני מה שיש היום בסגל. בסופו של דבר ישלמו לו בבוררות אז עדיף לסכם איתו מעכשיו על שכר מופחת שהוא הסכים ולהחזירו לסגל. יתרום יותר מכל מיני עבמים שהסתובבו על הדשא במחזור האחרון (בראון, הרשקוביץ, קוטליה, זיקרי ועוד).

אין ספק שכולם - מאמנים, בעלים, עיתונאים וחלק מהקהל הסתנוור מ"התינוקות". חשבו שזהו יש קבוצה. בפועל רובם הגדול זקוק לשנת השתפשפות בקבוצה בוגרת בליגה לאומית.
ואת השחקן עם הכי הרבה ניסיון בהרכב (מבין התינוקות) בשנה שעברה, עמית מאיר, שחררו.

הראיון עם סיני חשוב מאד מהיבט שידור הציפיות, ואולי גם הפנמה שבמצב שלנו , לא בושה לקחת שחקנים מחיפה או מכבי לשנה שנתיים. מציע לכולם להסתכל על ההתנהלות של בני יהודה שבאמצעות מושאלים ממכבי עושים עונות יפות.
נקווה שהמצב ישתפר, או שיבטלו את הליגה, אחרת לא נשרוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2020, 13:23 
סמל אישי של המשתמש
קוטליה ובראון זה רק קצה הקרחון שהונחת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2020, 13:55 
קוטליה לא כזה שחקן רע וגם קופר לא כזה רע (הבראון הזה ממה ששיחק היה נראה כאילו עוה סבוטאז׳), אבל המצב של הפועל עכשיו זה כמו אזרחי ישראל מול ביבי, אין אמון בכלום. ובצדק מוחלט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2020, 16:41 
redrony כתב:
קוטליה לא כזה שחקן רע וגם קופר לא כזה רע (הבראון הזה ממה ששיחק היה נראה כאילו עוה סבוטאז׳), אבל המצב של הפועל עכשיו זה כמו אזרחי ישראל מול ביבי, אין אמון בכלום. ובצדק מוחלט.

כשאתה לחוץ בכסף, אין לך משאבים לניסיונות והחתמת "שחקנים לא רעים" אתה צריך שחקנים שנותנים תפוקה, אחרת נידרדר עוד יותר.
לא קוטליה ולא קופר עונים על הקריטריון הזה.
אני לא מסתכל על 2 משחקי הליגה, אני מסתכל גם על גביע הטוטו שהם שיחקו וראו שזה לא זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2020, 16:54 
סמל אישי של המשתמש
זה גם לא כל כך רלוונטי אם הם טובים או לא. מה שרלוונטי זה שבוס מביא על דעת עצמו שחקנים ואז הקהל דורש את שרון מימר במקום קלינגר שנכשל בבניית הסגל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 148 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 17 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: