תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 אפריל 2024, 00:01

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 178 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: גוטליב
הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2020, 20:06 
לדעתי הבעיה הגדולה שלנו באי יצירת מצבים היא בשלישיית הקישור שפשוט לא מסוגלת לייצר כלום, ופחות בשלישייה הקדמית.

בכל מקרה אני מקווה שגוטליב באמת יחתום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2020, 20:17 
סמל אישי של המשתמש
אם הוא חותם עדיף כבר לשים אותו חלוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2020, 20:19 
איך בדיוק? קשר אחורי כמו אייזן וקשרי אמצע כמו בואטנג ותמם אמורים לייצר יותר מאלטמן, קופר וקוטאליה? כי כרגע לא אלה ולא אלה מייצרים.
זה אמנם תלוי מערך וסגנון, אבל אם משחקים 4-5-1 סטנדרטי מי שאמורים להביא את הפן היצירתי זה בעיקר הקיצוניים וההתקפי מבין שלישיית הקישור. קלינגר החליט לשחק עם שלישיית באמצע ללא שום אוריינטציה התקפית ולשים באגף ימין קשר שהוא בכלל שחקן אמצע במקור. בנוסף, הוא החליט לבנות במידה רבה את החלק ההתקפי שלנו על אלטמן, שחקן עם כישרון מאוד דל שנתן עונה שעברה מצוינת מבחינת מספרים, אבל גם אז לא באמת ייצר יותר מדי, לעצמו או לאחרים.
בשורה התחתונה הייתה לנו בעיה קשה מאוד גם של כיבוש שערים אבל גם של יצירת מצבים בעונה שעברה. היה חייב לבוא חיזוק רציני לחלק ההתקפי ומה שקיבלנו עלוב ולא מספק בשום צורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2020, 20:27 
כדי להגיע למצב שכדור בכלל מגיע לאלטמן או לעומאר בראון נניח, צריך איזה קשר טוב שיידע למצוא אותם בסיטואציה טובה.
אין לנו כזה.
בואטנג נותן גג פעמיים שלוש במשחק איזה כדור נחמד קדימה וזהו.

ברור שזה גם מאוד מאוד בעייתי שאלטמן זה שחקן שלא יודע לעבור בול עץ, אבל זה קודם כל מתחיל מקישור שלא מייצר כלום.
הלוואי שרמזי יחזור.
יש לנו כרגע רק קשרים שמקבלים כדור ודבר ראשון חושבים איך לא לאבד אותו/לטעות וברוב מוחלט מהמקרים ימסרו לרוחב או אחורה. אי אפשר לפתח התקפה ככה.
בהיבט הזה השחרור של דגני הוא גם בעייתי, כי הוא עוד מדי פעם נותן כדורים ארוכים יפים קדימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2020, 20:43 
אתה לא צריך לשכנע אותי שהקישור שלנו אימפוטנטי, אבל זה לא שהחלק ההתקפי שלנו עושה משהו. היחיד שאני לא יכול לבוא אליו בטענות זה קוטאליה, גם כי הוא בקושי שיחק וגם כי הוא בכלל אבל בכלל לא רואה כדור.
הדבר הכי נורמלי שאפשר לעשות כרגע (חוץ מלהביא קשר התקפי שאנחנו צריכים כמו אוויר לנשימה) זה לשחק עם גוטליב ושלמה מאחורה מה שיאפשר לנו לשחק עם שלישיית קישור של אייזן, בואטנג וקופר, יחד עם בראון ואלטמן באגפים. זה לא מספיק, אבל לפחות זה המקסימום מבחינת כישרון התקפי שאנחנו יכולים לעשות כרגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2020, 22:04 
קופר זה השלישי הקדמי יותר שאתם מחפשים באמצע לצד אייזן ובואטנג.
לדעתי עוד יהיו שינויים במצבת הזרים ובכלל בסגל.
החלון לא נסגר מחר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 00:05 
סמל אישי של המשתמש
כל עוד לא יהיה לנו שחקן שיודע לתת פס לגול, אין לנו מה לחפש בליגה. רק לקוות להינצל מירידה. :mad:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 00:32 
מה שכן, בנייחים גוטליב די משמעותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 02:12 
טכנית לארז כתב:
מה שכן, בנייחים גוטליב די משמעותי.

בשביל שהוא יהיה משמעותי צריכים להגיע לאזור של הרחבה, דבר שהפועל של השנים האחרונות עושה פחות ופחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 07:43 
סמל אישי של המשתמש
קופר חייב לשחק באמצע במקום תמם, זה אולי יוכל לשפר קצת את הקישור האנמי שלנו.
הבעיה היא שגאון הכדורגל על הקווים מתעקש לשים אותו על הקו משום מה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 08:39 
סמל אישי של המשתמש
רז שלמה כרגע לא ברמה. לא משנה כמה פעמים אנשים ירשמו את זה פה.
הוא לא רק עושה טעות של גול במשחק, הוא גם נהיה איטי להחריד, מפספס המון כדורים ולא ממוקמם טוב.

בגדול הרכש של גוטליב וקולו הוא במקום. הבעיה היא שבמקום להביא שחקני התקפה מוכחים הורידו פה המון שחקנים על המשקל .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 09:39 
סמל אישי של המשתמש
האדס כתב:
הוא לא רק עושה טעות של גול במשחק, הוא גם נהיה איטי להחריד, מפספס המון כדורים ולא ממוקמם טוב.

בגדול הרכש של גוטליב וקולו הוא במקום. הבעיה היא שבמקום להביא שחקני התקפה מוכחים הורידו פה המון שחקנים על המשקל .

גם אם אתה צודק... ואני לא חושב שזה המצב...

במידה ומשחקים עם 2 בלמים.
האפשרויות הן.

-----------שטקוס------------
לידנר-גוטליב- קולו- אבו
----קופר-איזן-בואטנג-----
--אלטמן-קוטיליה-גרופר/זיקרי/הירש.

או

-----------שטקוס------------
לידנר-גוטליב- שלמה-אבו
----קופר-איזן-בואטנג-----
--אלטמן-קוטיליה-בראון

אני ממש לא יודע מה עדיף ולאור הבעיה בהתקפה הייתי הולך לפחות כרגע על האפשרות השניה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 09:59 
סמל אישי של המשתמש
לא הבנתי מה הקשר בין מה שאני רשמתי למה שאתה רשמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 10:04 
האדס כתב:

לא מסכים איתך בכלל, לא משנה כמה פעמים תרשום את זה פה. ואחרי שראיתי את קולו לא הייתי מהמר שהוא הולך להחליף את רז בקרוב.
בהתקפה ובקישור ההתקפי לא הביאו כמעט כלום. לא כמות ולא איכות. עזבו אולהה, דמארי, רודריגז, בוזגלו, ספירובסקי וברשצקי, הגיעו קופר, קוטאליה, בראון, הרשקוביץ וזיקרי. זה לא רציני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 10:05 
טרם התקבל אישור רשמי שגוטליב חתם. בהנחה שהוא חותם, זהו מהלך מעולה.

גוטליב יכול לשחרר את רז לקישור אחורי. גוטליב עצמו יכול לשחק כקשר אחורי. כמובן שעכשיו חיבים קשר שמסוגל לתת פס לחלוץ!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 10:15 
סמל אישי של המשתמש
כן, ישחרר את רז שלמה לקישור האחורי, בטח.
רז שלמה לא שיחק קשר אחורי מאז הנוער אם לא מאז נערים א'.
בוא נניח והוא קשר אחורי טוב אפילו, אנחנו לא צריכים עוד קשר אחורי בהרכב יש לנו מספיק שחקנים אפורים בקישור שלא עושים כמעט כלום חוץ מהגנה, זה ממש לא מה שאנחנו צריכים.

אין ספק שהחתמה של גוטליב תשפר את מרכז ההגנה שלנו שכרגע רחוק מלהיות להיט עם רז שלמה בכושר מזעזע והבלם החדש שנראה עב"ם במעט ששיחק.
זה בטח לא פותר את הצורך שלנו בקשר שיעביר את הכדור מהבלמים לחלוצים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: גוטליב
הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 10:18 
סמל אישי של המשתמש
לא הבנתי, מישהו כאן כתב שגוטליב יכול לשחק קשר אחורי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 10:23 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ אני באמת מתקשה להבין מה אתה רואה ברז שלמה שאני לא רואה. אני רואה בלם סופר לא שלם, עם בעיות שהם מעבר לבעיות של ניסיון.
הוא לא יודע להתמקם ברחבה בכדורי גובה, הוא לא אגרסיבי, הוא לא חזק. התכונות היחידות שהוא טוב בהן מבחינת הגנתית, וגם בזה הוא נחלש זה ב1 על 1 וחילוצים על הקרקע. אני מוסיף על זה את הטכניות שלו, שבסוף מייצרת אובר-ביטון עצמי שמייצר המון איבודים, הוא כרגע בלם רע מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 10:36 
האדס כתב:
הוקיץ אני באמת מתקשה להבין מה אתה רואה ברז שלמה שאני לא רואה. אני רואה בלם סופר לא שלם, עם בעיות שהם מעבר לבעיות של ניסיון.
הוא לא יודע להתמקם ברחבה בכדורי גובה, הוא לא אגרסיבי, הוא לא חזק. התכונות היחידות שהוא טוב בהן מבחינת הגנתית, וגם בזה הוא נחלש זה ב1 על 1 וחילוצים על הקרקע. אני מוסיף על זה את הטכניות שלו, שבסוף מייצרת אובר-ביטון עצמי שמייצר המון איבודים, הוא כרגע בלם רע מאוד.

לא כולם רואים אותו דבר.
הכל בסדר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 10:46 
סמל אישי של המשתמש
רז שלמה, כרגע, בלם לא טוב להפועל תל אביב. אין בזה ספק. אבל חלק מהקטע של לשתף שחקני נוער (או כאלה צעירים בכלל) - הוא לתת להם להתגלח על חשבונך.
כשאין לך כסף, זה הדבר הנכון לעשות - במידה ויש לשחקן פוטנציאל. האם יש לו פוטנציאל? זה ראוי לדיון. אני חושב שכן.
לכן אני מבין את הצורך לשחק עם 3 בלמים. ככה אתה מחפה על שלמה, מעניק לו ביטחון ומאפשר לו להשתפר בראש שקט. אתה מוריד מהכתפיים של אייזן - שכרגע הוא הקשר האחורי הטבעי היחיד בסגל, וכל טעות שלו במרכז השדה מובילה לחצי גול. ומשחרר את ליידנר לשחק כשחקן קו, ובכל זאת מתרגל את יכולותיו ההגנתיות.
אתה ממקסם את יכולותיהם של שחקני הבית שאתה מאמין בהם. מעבר לזה - המערך הזה משחרר קצת מהלחץ ההגנתי שיהיה לשחקנים כמו תמם או מאיר. האם המערך הזה יביא לנו הצלחה מיידית? לא בטוח. אבל יכול להיות שבסוף העונה, לקבוצה יהיו נכסים משמעותיים שירימו אותה למעלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 11:18 
סמל אישי של המשתמש
אז עכשיו משחקים 3 בלמים כדי לעזור לשחקני בית להשתפר? את זה עוד לא שמעתי. תזה מעניינת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 13:24 
האדס כתב:

הבעיה האמיתית של רז זה שאין למאמן אופציה לשים אותו בספסל. אצל שחקנים בגיל שלו יש הרבה תנודות ביכולת. הבעיה היא שכרגע הוא נמצא על המגרש גם כשהוא משחק רע. לפעמים שחקן צריך קצת זמן ספסל כדי לנקות את הראש ולהתאפס על עצמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 13:46 
סמל אישי של המשתמש
לא יודע. אני נוטה שלא להאמין בתזה הזו של אם אין לי מחליף אני מרשה לעצמי להיות גרוע. ואם זה באמת נכון, הוא כנראה לא קורץ מהחומר של שחקנים טובים ואיכותיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 13:54 
האדס כתב:
לא יודע. אני נוטה שלא להאמין בתזה הזו של אם אין לי מחליף אני מרשה לעצמי להיות גרוע. ואם זה באמת נכון, הוא כנראה לא קורץ מהחומר של שחקנים טובים ואיכותיים.

לא ענין של "מרשה לעצמו". הוא בתקופה רעה כרגע, חסר בטחון, לא ממוקד, לפעמים שחקן צריך מנוחה מנטאלית. זה לא קשור לרצון שלו, אלא לעמידות נפשית.

הוא לא שחקן חסר יכולת, ראינו ממנו משחקים טובים, יש לו יכולת לתפקד ברמה הרבה יותר גבוהה ממה שרואים כרגע. לפחות לטעמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 13:58 
סמל אישי של המשתמש
האדס כתב:
אז עכשיו משחקים 3 בלמים כדי לעזור לשחקני בית להשתפר? את זה עוד לא שמעתי. תזה מעניינת.

זו דעתי. הרי בעונה שעברה קלינגר לא ניסה את השיטה הזו, ואת העונה הנוכחית הוא התחיל עם השיטה הזו כשלא יהיו בכלל בלמים בסגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 14:03 
סמל אישי של המשתמש
נועם שחם כתב:
האדס כתב:

לא ענין של "מרשה לעצמו". הוא בתקופה רעה כרגע, חסר בטחון, לא ממוקד, לפעמים שחקן צריך מנוחה מנטאלית. זה לא קשור לרצון שלו, אלא לעמידות נפשית.

הוא לא שחקן חסר יכולת, ראינו ממנו משחקים טובים, יש לו יכולת לתפקד ברמה הרבה יותר גבוהה ממה שרואים כרגע. לפחות לטעמי.

מאוד מסכים איתך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 14:18 
סמל אישי של המשתמש
arik8989 כתב:
האדס כתב:

זו דעתי. הרי בעונה שעברה קלינגר לא ניסה את השיטה הזו, ואת העונה הנוכחית הוא התחיל עם השיטה הזו כשלא יהיו בכלל בלמים בסגל.

גם איווניר וניסו אביטן התחילו את העונה עם השיטה הזו. יש לך רעיון מי מכוון לזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 14:57 
סמל אישי של המשתמש
dino כתב:
נועם שחם כתב:
האדס כתב:

מאוד מסכים איתך

גם אני. אבל הוא כבר תקופה מאוד ארוכה לא טוב מספיק וזה בעייתי.
אני חושב שיש לו פוטנציאל מאוד גבוהה לליגה הישראלית. השאלה אם בכלל יש מישהו בהפועל שיודע לכוון אותו לשם וכרגע נראה שאין. אצל רפואה הוא היה נראה יותר טוב בהרבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 15:01 
סמל אישי של המשתמש
האדס כתב:
arik8989 כתב:
האדס כתב:

גם איווניר וניסו אביטן התחילו את העונה עם השיטה הזו. יש לך רעיון מי מכוון לזה?

אין שום קשר. אלו החלטות של המאמנים האלה - שהיו שגויות בדיעבד.
לדעתי, ההחלטה של קלינגר הושפעה מהרצון הנכון לקדם שחקני בית - שוב, בעונה שעברה הוא לא ניסה את השיטה הזו. העונה הוא התעקש לתרגל אותה לפני שהיה לו בלם נורמלי אחד.
אגב, מרבית שחקני הבית שאנחנו דנים עליהם לא היו בתכנון לבוגרים בתקופת אביטן ואיווניר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 22:26 
דיי עם הבלוף הזה של ה3 בלמים בהפועל, זה לא עובד ולא יעבוד אצלנו.
בשביל שיטה כזאת צריך מגנים כמו בן דיין וקנדה, עם סיבולת טובה, טכניים ומהירים כאשר שלושת הבלמים מחפים על החיסרון שלהם בהגנה.
זה מתאים לליידנר, לא לגרופר ובטח שלא לסרדל או אבועביד.

מספיק לשחק על 0:0 או לגנוב 1:0 קטן באנטי כדורגל, כל כך קשה להתחיל משחק ככה ?

שטקוס
ליידנר שלמה גוטליב עביד
בואטנג אייזן קופר
אלטמן קוטאליה בראון

בלי מערכים הזויים, בלי כל מיני סרדלים וגרופרים, שחק במטרה לנצח עם ה11 הכי טובים שיש לך.

כל כך קשה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 178 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 17 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: