תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 30 אפריל 2024, 12:40

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 69 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מכתב מאופ״א
הודעהפורסם: 04 אוגוסט 2020, 14:26 
תנו לי מחר ליגה ג' במקום להפסיק להיות גופה גוססת שמתעללים בה. עד העונה הייתי הכי בגישה ההפוכה אבל חלאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אוגוסט 2020, 14:30 
מה שעצוב זה שעם התנהלות נכונה בשנים האחרונות כבר יכלנו להחזיר חלק מהחובות. כן, זה היה עולה לנו בצד המקצועי, אבל הבעיה שאנחנו רק מתגלגלים עם החובות והניהול המקצועי הוא זוועה, מה שגורר עוד בזבוז כספים ותביעות עתידיות. מועדון עם הכנסות כמו הפועל ת"א (טרום הקורונה...) יכל לבנות סגל בינוני לליגה הבדיחה הזאת ועדיין לאט לאט להחזיר חובות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אוגוסט 2020, 14:34 
צריך להיות ריאלים - אף רוכש כזה או אחר לא ישלם את החובות לפני שלא תהיה לו ברירה.
כולם ינסו באמצעות שטיקים משפטיים כאלו או אחרים להימנע מחיוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אוגוסט 2020, 14:36 
נועם שחם כתב:
אתם מפספסים דבר אחד - אנחנו כבר נעלמים ומחוקים כמה שנים טובות. המועדון הזה הוא צל, עלה נידף ברוח. ליגת העל או ליגה ג', במצב הזה זה אותו דבר.

אני דווקא התכוותי לזה, ממילא כולם מחכים להכרעה בנושא הזה ועד שהיא תהיה לא יקרה כלום ואנחנו נמשיך להיות צל, אז שתגיע עכשיו וזהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אוגוסט 2020, 14:42 
אגב, מקצועית בעונה שעברה, לפחות "טבלאית", הפועל די עשתה את המקסימום במבחן התוצאה.
סיימנו מקום 5 אחרי 4 העשירות (מכבי, חיפה, בש וביטר), כלומר אלופת הליגה של "היתר".
נכון שזה מבאס שמצהירים לך שפליאוף עליון זה הישג, אבל מקצועית, בשורה התחתונה, עונת 19/20 לא הייתה כישלון. אלה שלפניה כן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אוגוסט 2020, 15:05 
100%anti beitar כתב:
תנו לי מחר ליגה ג' במקום להפסיק להיות גופה גוססת שמתעללים בה. עד העונה הייתי הכי בגישה ההפוכה אבל חלאס.

אוקיי, אז אני מעדיף להשאר בליגה ה-1 במקום לרדת ל-5. אני יודע שזו גישה מהפכנית ולא הגיונית אבל אני בכל זאת דבק בה. זה כנראה טירוף שנכנס לי ואני לא מצליח להוציא.

If you can meet with Triumph and Disaster
And treat those two impostors just the same
Yours is the Earth and everything that's in it

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אוגוסט 2020, 15:26 
האדום הצורר כתב:
100%anti beitar כתב:

אוקיי, אז אני מעדיף להשאר בליגה ה-1 במקום לרדת ל-5. אני יודע שזו גישה מהפכנית ולא הגיונית אבל אני בכל זאת דבק בה. זה כנראה טירוף שנכנס לי ואני לא מצליח להוציא.

מישהו אמר לך מה להעדיף? כל אחד ומה שהוא מרגיש. לי נשבר כבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אוגוסט 2020, 17:51 
במוקדם או במאוחר כולם יסכימו שהיה עדיף להימחק בזמן הפירוק ולהתחיל מחדש בליגה ג'.
החלאות עושים אחלה עבודה בלהמאיס את הפועל על האוהדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אוגוסט 2020, 19:15 
סמל אישי של המשתמש
עד המ!!ת הפועל כתב:
במוקדם או במאוחר כולם יסכימו שהיה עדיף להימחק בזמן הפירוק ולהתחיל מחדש בליגה ג'.

לא אסכים לזה בחיים.

זאת גישה תבוסתנית לוזרית ומנותקת מהמציאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אוגוסט 2020, 21:24 
עד המ!!ת הפועל כתב:

זו ממש לא ערובה שהמצב היה טוב יותר, להפך. יש כל כך הרבה דברים ש ״can go wrong” בלהתחיל מפירוק בליגה ג׳ שעדיף לא למנות אותם. פלוס העובדה שכבר ניסינו וראינו שקבוצה בבעלות האוהדים זה אסון בישראל. בנוסף:

1. אם כבר משחקים בנדמה לי, אז לכאורה הקבוצה לא הייתה מגיעה לידי ניסנוב ואז נניח והיום היינו כבר בליגה לאומית אחרי שעלינו 3 ליגות ברציפות ואז פתאום צריך כסף ותקציב, והייתה מגיעה קבוצת רוכשים שמייצרת אופטימיות, ניסנוב שמם או משהו דומה, והופ אנחנו בדיוק באותו מצב.
2. לצערנו הרב זה ממש לא אומר שהחובות שדנים עליהם בפיפ״א היו נעלמים, צריך פתרון היום וסביר שגם בסנריו של פירוק.

המצב הוא אותו מצב שלוש וחצי שנים, הקבוצה משוועת לרוכש אמיד ורציני, שייקח את המותג הזה ופעם ראשונה בהיסטוריה ינהל אותו במקצוענות בכל ההיבטים וישקיע בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוגוסט 2020, 23:26 
סמל אישי של המשתמש
אבו-דגל כתב:
מה ההגיון של להמתין למכתב?
הסנקציה של אי תחרות באירופה כבר הופעלה זה גם ככה נשק יום הדין של אופא זה לא שיש להם עוד חומר נשק לנושא הזה.
אולי אם הם יצליחו לגרור דיון נוסף בקאס ואז יזרקו אותם מכל המדרגות עם סנקציות חדשות.
הדבר היחיד שיכול להפעיל סנקציות נוספות לדעתי זה אם הגאונים אשכרה יתבעו את אופא\פיפא\קאס בבית דין ישראלי זה כבר לא יחליק בגרון לאופא שבמקרה כזה פשוט תפעל נגד ההתאחדות הישראלית ישירות ובעקיפין נגד הפועל תל אביב.

כרגיל, הנושא יחזור במרץ הבא בתנאים הבאים - פלייאוף עליון \ ריצה בגביע, עד אז מניח שיהיה שקט בגזרה

ציטוט:
כפי שפורסם ב-ONE, האדומים יפנו למליאת הבקרה ואם יידחו שוב, יערערו גם לבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל במידת הצורך. אם לא תהיה ברירה, יפנו לבית המשפט המחוזי בת"א ויטענו שאם הערבויות ייפדו זה ייחשב כ"העדפת נושים" ומנוגד להסכם הרכישה של הבעלים אחרי הפירוק. האסטרטגיה שלהם בחו"ל, באמצעות עורך הדין יוסי גייר, שנתן סטטוס מעודכן לעו"ד פינס כמו גם פיפ"א עצמה, לבקשתו, היא לערער במידת הצורך גם לבית המשפט הפדרלי בשווייץ, שיפסוק לפי הדין הישראלי, אם CAS ידחה את הערעור המאוחד של האדומים בנוגע לכל התיקים יחדיו.

נתראה באפריל 2021

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2020, 01:11 
אל דוד ו-רד גוסט:
כמו שאני אוהב להגיד - רק הזמן ידבר.
אף אחד כאן לא מתכוון לשלם את החובות. מתישהו פיפא תשלח מכתב שיוריד אותנו ליגה, אולי שתיים, אולי יותר, ואז נוכל לדבר רק ללמפה.
עם מועדון חדש בליגה ג' נוכל לחסוך את הזמן המיותר הזה (כאמור, במקרה הכי טוב יכולנו כבר היום להיות בלאומית עם אפס חובות ולהתרכז במציאת רוכש ראוי - בלי טובות של בעל אינטרס כמו ניסנוב) ולשים את גורלנו בידינו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2020, 08:42 
עד המ!!ת הפועל כתב:
ואתה עוד קורא לעצמך עד המוות הפועל

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2020, 12:53 
סמל אישי של המשתמש
באותו נושא האהבלים הולכים עד לאופא בזמן שבארץ הם לא עוברים את הבקרה בגלל החובות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: מכתב מאופ״א
הודעהפורסם: 07 אוגוסט 2020, 14:40 
עד המ!!ת הפועל כתב:
אל דוד ו-רד גוסט:
אף אחד כאן לא מתכוון לשלם את החובות. מתישהו פיפא תשלח מכתב שיוריד אותנו ליגה, אולי שתיים, אולי יותר, ואז נוכל לדבר רק ללמפה.
עם מועדון חדש בליגה ג' נוכל לחסוך את הזמן המיותר הזה (כאמור, במקרה הכי טוב יכולנו כבר היום להיות בלאומית עם אפס חובות ולהתרכז במציאת רוכש ראוי - בלי טובות של בעל אינטרס כמו ניסנוב) ולשים את גורלנו בידינו.

מי עוצר אותך מלבנות קבוצה חדשה?
לך תתחיל קבוצה חדשה,ושחרר אותנו מהזמן ידבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 אוגוסט 2020, 14:55 
סמל אישי של המשתמש
עד המ!!ת הפועל כתב:
אל דוד ו-רד גוסט:

אני מקווה שיגיע מישהו ויקנה את המועדון לפני שיגיע המכתב המדובר....

שוב לדעתי מדובר בליגה ג על השקעה של כמה מאות אלפים וכל עליית ליגה זה יכפיל את עצמו ב 3 בערך.
כלומר ליגה ג = כחצי מליון
ליגה ב = מליון וחצי
ליגה א = 4.5 מליון
ליגה לאומית = 13 מליון

אני שוב מזכיר לך ש 2 מליון לקכוש 20 אחוז מטביב לא הצלחנו לגייס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 אוגוסט 2020, 21:16 
סמל אישי של המשתמש
לא שאני מאמין במודל הזה של להתחיל מליגה ז׳, אבל הכוח הכלכלי של המועדון זה אוהדים שרוכשים כרטיסים ומנויים.
אם תשמור על 6000 מנויים כל שנה זה אמור להספיק לעלות ליגה כל עונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 אוגוסט 2020, 21:27 
סמל אישי של המשתמש
האדס כתב:
לא שאני מאמין במודל הזה של להתחיל מליגה ז׳, אבל הכוח הכלכלי של המועדון זה אוהדים שרוכשים כרטיסים ומנויים.

בשביל 6000 מנויים וכרטיסים כל שנה אתה מגדיל בהרבה את ההוצאות....

ואני ממש לא רואה 6000 אוהדים באים קבוע לראות משחקים בליגה א

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 אוגוסט 2020, 21:49 
האדס כתב:

6000 מנויים וכרטיסים זה אצטדיון גדול והמון שיטור ואבטחה.
זה כבר תקציב הרבה יותר גדול

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 אוגוסט 2020, 22:10 
איזה 6000 מנויים? אם יהיו 800 מנויים בליגה ג' זה הישג מטורף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוגוסט 2020, 00:32 
ההתחלה תהייה קשה אבל זה פשוט להקדים תרופה למכה
כל עוד זאת ההנהלה שלנו אני לא רואה מנוס, בלי קשר להיותם כושלים מקצועית, במוקדם או במאוחר יגיע הזמן לשלם את החוב ולהם אין את הכוונה או את הכסף לשלם
קראתי וראיתי כמעט כל פרשנות על התיק הזה ואין סיכוי שהפועל תיצור תקדים שכזה
מהחובות האלו לא נתחמק, אולי נשלם פחות אבל לא נתחמק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוגוסט 2020, 08:38 
סמל אישי של המשתמש
אז אם לא נתחמק וההתחלה תהיה קשה....

למה לא להמשיך עכשיו עם המצב קשה ולקוות שמישהו יבוא ויסגור את החובות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוגוסט 2020, 08:41 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
איזה 6000 מנויים? אם יהיו 800 מנויים בליגה ג' זה הישג מטורף.

במחיר הנכון, אפשר להביא 6000 ואפילו יותר.
בוא לא נכנס לכל השיחות התאורטיות האלו, אבל אולי אחד הדברים הכי טובים בלהתחיל מ-0 זה היכולת שלך כמועדון להחזיר את הקהל ולבנות קהלים ל-4 שנים קדימה.
אם תרצה ארחיב בפרטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוגוסט 2020, 09:19 
לעניות דעתי
המשבר הנוכחי סביב מכתב שאמור להגיע באפריל 2021 ולא יודעים מה ההתאחדות תידרש בו הוא משבר יזום עי ההתאחדות!
האינטרס של ההתאחדות כאן ברור. בהנחה שה CAS יפסוק שחיבים לשלם ויטיל על ההתאחדות את האחריות לשלם או שיהיו סנקציות נגד ההתאחדות ההתאחדות רוצה להחזיק ביד בטוחה -כלומר ערבות שניתנת לחילוט מידי כדי שלא תהיה חייבת לשלם ואז להתדיין עם בתי המשפט והבעלים.
כמובן שהבעלים הולכים בגישה אחרת וברור להם שההתאחדות תשאיר אותם לעצמם במקרה של פסיקה מחייבת וכל ההתמודדות עם ביהמשפט המחוזי על העדפות נושים וכו הפועל יהיו בפרונט לבדם.
הבעיה של הניסנוסים לדעתי אינה בלשלם את העלות של הערבות אלה מהחשש לחילוט מידי ללא יכולת שלהם למנוע חילוט ולאלץ הליך התדיינות בבית משפט ישראלי.
לכן הבעלים מתעקשים עכשיו לכן הם יגיעו אולי גם חזרה לביהמשפט המחוזי. יגמר בפשרה כלשהי!

מה אנחנו כאוהדים יכולים\צריכים לעשות עכשיו - לא יכולים ולא צריכים לעשות דבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוגוסט 2020, 13:30 
el dudernio כתב:

מאז טביב אנחנו מחכים לרוכש ולמרות שהיו כמה נק׳ כניסה עדיין לא הגיע מישהו, לא רק שלא הגיע אלא גם לא הייתה התעניינות משמעותית אפילו

זה לא סותר אחד את השני, אפשר להמשיך לקוות שיגיע הרוכש ושיעשה את מה שצריך
אני בטוח שאם זה יקרה אז כל קבוצת אוהדים כזאת או אחרת תפסיק פעילות
אבל למקרה שלא יגיע, מה שככל הנראה יקרה, עדיף יהיה להקדים תרופה למכה ולהתחיל להניע פתרון אלטרנטיבי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוגוסט 2020, 19:14 
סמל אישי של המשתמש
zapta כתב:
el dudernio כתב:

מאז טביב אנחנו מחכים לרוכש ולמרות שהיו כמה נק׳ כניסה עדיין לא הגיע מישהו, לא רק שלא הגיע אלא גם לא הייתה התעניינות משמעותית אפילו

אבל למקרה שלא יגיע, מה שככל הנראה יקרה, עדיף יהיה להקדים תרופה למכה ולהתחיל להניע פתרון אלטרנטיבי

ההבדל.של הפועל תל אביב מקרית שמונה הוא פוטנציאל הקהל.
אם תבצע פיצול אתה מראש מחלק את הקהל בין הקבוצה האוהדים לקבוצה המקורית.
בקטמון זה הצליח כי יש להם גב כלכלי ועוד 1000 איש שמשלמים 1200 שקל מידי שנה להחזיק את הקבוצה ללא קשר ל"מנויים". אני לא רואה את זה קורא אצלינו.

קטמון למרות זה ממשיכה להיות תקועה בליגה השניה למרות שיש לה את התקציב הגדול ביותר כבר כמה שנים. אוהדי קטמון חיים עם זה בסבבה, אני לא חושב שאצלינו זה יקרה.

ושוב אני באמת חושב זה סיכון גדול מידי לנרס מוחלט של המועדון ולקבירתו הסופית. פיצול והישארות ליגה כמו יפו / נורדיה / רובי שפירא היא גזר דין מוות לקבוצה.

לגבי המכירה, ברור שהבעיה היא החובות של השנים האחרונות, וכאן אנחנו צריכים להיות בוגרים. להבין שאנחנו לא אחת מ 4 הגדולות כרגע ואנחנו משחקים ל מקומות 5-10. לפעמים נצליח יותר לפעמים פחות אבל אין מה להלחיץ את המועדון ולקלל כשמפסידים (למרות שבבית מותר) אין מ לדרוש עריפת ראשים כי זה לא יעזור ורק יגדיל את הגרעון.

רוצה למשל לחשוב על היום שאחרי ולקדם אותו? תדאג לגיוס כסף לצורך סגירת החובות ותתנה אותו במתן אישור לפתיחת הספרים וחיפוש רוכש בתנאים מוגדרים על ידי הניסנובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אוגוסט 2020, 15:17 
el dudernio כתב:
zapta כתב:
el dudernio כתב:

ההבדל.של הפועל תל אביב מקרית שמונה הוא פוטנציאל הקהל.
אם תבצע פיצול אתה מראש מחלק את הקהל בין הקבוצה האוהדים לקבוצה המקורית.
בקטמון זה הצליח כי יש להם גב כלכלי ועוד 1000 איש שמשלמים 1200 שקל מידי שנה להחזיק את הקבוצה ללא קשר ל"מנויים". אני לא רואה את זה קורא אצלינו.

קטמון למרות זה ממשיכה להיות תקועה בליגה השניה למרות שיש לה את התקציב הגדול ביותר כבר כמה שנים. אוהדי קטמון חיים עם זה בסבבה, אני לא חושב שאצלינו זה יקרה.

ושוב אני באמת חושב זה סיכון גדול מידי לנרס מוחלט של המועדון ולקבירתו הסופית. פיצול והישארות ליגה כמו יפו / נורדיה / רובי שפירא היא גזר דין מוות לקבוצה.

לגבי המכירה, ברור שהבעיה היא החובות של השנים האחרונות, וכאן אנחנו צריכים להיות בוגרים. להבין שאנחנו לא אחת מ 4 הגדולות כרגע ואנחנו משחקים ל מקומות 5-10. לפעמים נצליח יותר לפעמים פחות אבל אין מה להלחיץ את המועדון ולקלל כשמפסידים (למרות שבבית מותר) אין מ לדרוש עריפת ראשים כי זה לא יעזור ורק יגדיל את הגרעון.

רוצה למשל לחשוב על היום שאחרי ולקדם אותו? תדאג לגיוס כסף לצורך סגירת החובות ותתנה אותו במתן אישור לפתיחת הספרים וחיפוש רוכש בתנאים מוגדרים על ידי הניסנובים.

אני מבין את מה שאתה אומר אבל אני לא מסכים איתך כמעט בשום דבר
דבר ראשון והכי חשוב, לסגור את החובות ע״י הקהל זה אולי המהלך הכי גרוע שניתן לעשות כל עוד זה לא מקנה לו איזשהי שליטה על מי יהיה המנהל
אם למשל נארגן איסוף כספים כדי לשלם את החובות נראה לך שהניסנובס יעשו עם זה משהו טוב? נראה לך שהם ישנו את ההתנהלות שלהם? הם רק ימשיכו ליצור חובות חדשים, זה לא פיתרון כי הם שורש הבעיה
הדבר השני הוא שהפועל יכולה לעשות הרבה יותר מקטמון כי יש לנו יותר קהל, יותר כוח. אני חושב שאוהדי הפועל הוכיחו עם השנים את הנאמנות שלהם לקבוצה ואת היכולת הכלכלית שלהם, אם רק תתן להם תקווה אמיתית ואמונה במי שעומד בראש הקבוצה הם יפתחו את הארנק וישלמו את מה שצריך כדי לקדם את הקבוצה
עם חובות של 30 מיליון ועוד כאלו חדשים שנצברים מיום ליום יש 2 אפשרויות:
רוכש עשיר מאוד שיכול לעמוד בסכומים האלו
פירוק

זה יכול לקחת שנה או שנתיים או חמש, מה שבטוח הוא שאם האופציה הראשונה לא תתממש אז השניה בוודאות כן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אוגוסט 2020, 15:37 
בינתיים בבוררות של עאבד מכיר הבורר בכוח עליון המפורסם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אוגוסט 2020, 16:03 
el dudernio כתב:

.

El DUD
חולק עליך שהבעיה היא החובות.
גם כשטביב מכר לא היו קופצים והחובות היו מיזעריים.
גם כשכתר עזבו לא היו קופצים.
הבעיה עמוקה יותר ועדיף שסתכל לאמת בעיניים.
עם כל העבר שלנו, פוטנציאל הקהל וכל הרעש והצילצולים אנחנו לא מספיק אטרקטיביים. אנשי העסקים המקומיים לא מוכנים לשפוך את הסכומים שנדרשים. אפילו אלונה אחרי השקעה לא קטנה בבש( בגיבוי הכיסים העמוקים של מיטב דש) עזבה . כלומר מחפשים כאן משקיע אוליגרך או ברמה שלו שיוכל להציב תקציבים שנתיים גדולים מאד סטייל מיץ כדי להביא אותנו לקדמת הבמה כמו שאנחנו כאוהדים רוצים.

הרעיון של מימון קהל נוסה בכדורגל ונכשל בקושי אספנו חד פעמית מס מיליונים בודדים ותמורתם קיבלנו נזיד עדשים ואנשים טובים היו קרבן למניפולציות של רמון.

בשלב זה המיטב שאנחנו כאוהדים יכולים לייחל זה שהבעלים הנוכחיים ימשיכו לתת לסיני וניר גב ולא להתערב בפן המיקצועי.

נערך לאחרונה על ידי אדום ותיק בתאריך 10 אוגוסט 2020, 16:12, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אוגוסט 2020, 16:09 
סמל אישי של המשתמש
איל כתב:
בינתיים בבוררות של עאבד מכיר הבורר בכוח עליון המפורסם

הם לא יצאו בלי לשלם גרוש. בעיקר בחוזים הבטלים חד צדדים מצידם, האחרונים.
גם בחישוב הורדת הסכומים, יהיה עלינו לשלם ל2-3 שחקנים לא כולל אביטן שגם לו נצטרך לשלם משהו.
ואני כרגע לא מדבר על הגועל נפש של המהלכים האלו מבחינה אנושית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 69 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: