תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 29 מרץ 2024, 12:08

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 208 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: מחלקת הנוער - עונת 2020/2021 (אשכול ע"ש 'הדובר')
הודעהפורסם: 11 אוגוסט 2020, 19:30 
עומר קורסיה חתם בבוגרים של הפועל רמת השרון (דילג על השנה השנייה הנוער). קשר/בלם, פוטנציאל בוגרים מובהק שצריך היה להתבשל עוד בנוער

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2020, 07:20 
לאחר שקבוצת נערים א', הפועל ת"א צחי בן פורת, ניצחה אתמול 0:5 את הפ' קטמון י-ם משערים של ליעד רמות-2, שגיא גניס, עמית קולמן ורועי אלקוקין במשחק הכנה משלה, תארח הבוקר (שישי, ה-14 בחודש) קבוצת הנוער, הפועל ת"א ניסנוב, את קבוצת הבוגרים של מכ' עירוני אשדוד למבחן כלים אחרון לפני פתיחת הליגה, שיחל בשעה 08:30 (ממש בעוד עשר דקות), ויתקיים במגרש וולפסון 2, המרכזי במתחם חודורוב (רח' הלוחמים 4, תל-אביב/יפו).תמונה

Sent from my SM-A505F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2020, 07:44 
בוקר טוב ממתחם חודורוב, כאן יצא לדרך משחק ההכנה האחרון לעונת 2020/2021 של קבוצת הנוער, הפועל ת"א ניסנוב (באדום מלא), מול קבוצת הבוגרים של מכ' עירוני אשדוד (בצהוב מלא) מליגה א' דרום.
החניכים של אורי אוזן פותחים עם עידו שרון (55, כחול) בשער; יהונתן עופר (3), עילי קריספי (23), סתיו למקין (4) ואיתמר אפרת (32) בהגנה; אל ים קנצפולסקי (26), אריאל כהן (17) ודין סופר (24) בקישור; ואופק עובדיה (11), אסיל כנאני (7) ומשה סבן (9) בחוד; תוקפים הפוך (לכיוון חדרי ההלבשה) ומוציאים את ההתמודדות לדרך ללא הגרלה, ששאין שחקן אשר עונד את סרט הקפטן.תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2020, 08:22 
⏱️המחצית הראשונה מסתיימת בתיקו 0:0.תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2020, 08:32 
⏰המחצית השנייה נפתחה עם שני חילופים בהפועל:
סבסטיאן הרננדס (5) נכנס במקום עילי קרספי,
וטל ארצל (15) במקום דין סופר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2020, 08:50 
בדקה ה-57 הפועל מבצעת חמישה חילופים נוספים:
קורן גריאני (13); אוהד מזרחי (28), עומר אבוהב (18); בן הדדי (19) ויזהר זנו (12) נכנסים במקום איתמר אפרת, אל ים קנצפולסקי, אריאל כהן, טל ארצל ואופק עובדיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2020, 08:54 
בדקה ה-65 הפועל מבצעת חילוף נוסף:
ליאור גליקליך (44) נכנס לשער במקום עידו שרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2020, 08:56 
בדקה ה-70 הפועל מבצעת חילוף נוסף:
ליאל ברמן (25) נכנס במקום סתיו למקין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2020, 08:59 
בדקה ה-72 הפועל מבצעת שני חילופים נוספים:
קורן לוי (16) ונתן שמסיאב (29) נכנסים במקום אסיל כנאני ומשה סבן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2020, 09:04 
⚽️בדקה ה-74 עומר אבוהב מעלה את הפועל ליתרון 0:1 בבעיטה מתוך הרחבה אל תוך הפינה הימנית, לאחר שמקבל בישול עומק מקורן לוי❗תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2020, 09:08 
⚽️בחלוף ארבע דקות, בדקה ה-78, קורן לוי עם בישול שני, שוב עומק, הפעם לנתן שמסיאב, שמצד ימין של הרחבה מקפיץ מעל לשוער האורח בחצי גובה אל תוך הפינה השמאלית הרחוקה, כדי להכפיל את היתרון האדום ולקבוע 0:2❗תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2020, 09:40 
⏱קבוצת הנוער, הפועל ת"א ניסנוב, מסיימת את משחקי ההכנה לעונת 2020/2021 בנצחון 0:2 על קבוצת הבוגרים של מכ' עירוני אשדוד מליגה א'.
עומר אבוהב (74') ונתן שמסיאב (78') כבשו את השערים, שאת שניהם בישל קורן לוי.
ביום שבת הבא (22 בחודש) יחלו החניכים של אורי אוזן את משחקי הליגה, כשיתארחו אצל הפ' עירוני קרית שמונה למשחק חוץ, ששעתו תפורסם בימים הקרובים.תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוגוסט 2020, 09:41 
*השבת במחלקת הנוער של הפועל תל אביב: עונה חדשה וק"שה*

חמישה חודשים לאחר שהעונה החולפת נעצרה לפני סיומה בעקבות סגר הקורונה, תתחילנה מחר (ה-22 בחודש) ליגות הנוער ונערים א' את העונה החדשה, עונת 2020/2021, שתערך במתכונת שונה של סיבוב משחקים אחד ובסיומו חלוקה לבתים, עליון ותחתון.
השבת אחה"צ ייערכו, כמובן, שני משחקים במסגרת המחלקה, כאשר קבוצת הנוער, הפועל ת"א ניסנוב, תצפין מחר עד אצבע הגליל, שם תתארח אצל הפ' עירוני ק"ש למשחק חוץ במסגרת המחזור הראשון והפותח של הליגה, שיחל בשעה 17:30 אחה"צ, ויתקיים (ללא קהל) במגרש הסינטטי שברח' תל חי 1, קרית שמונה.
החניכים של אורי אוזן, שיאמן גם בעונה הקרובה את הקבוצה, סיימו את עונת 2019/2020 עם עצירתה אחרי 23 מחזורים במקום השני בטבלת הליגה עם 42 נקודות ומאזן שערים 26:45 לאחר נצחון חוץ 2:3 על נוף הגליל משערים של טום אחי מרדכי, אושר דוידה (שניים שסיימו גיל נוער, עלו לבוגרים ויוכלו להרשם כחריגי גיל בקבוצת הנוער) ורן ארד (שממשיך עונה שנייה בנוער).
הקבוצה תפתח את עונתה החדשה, לאחר שהפסידה לעולה החדשה מאשדוד 1:0 בהארכה של גמר טורניר הקיץ, אליו העפילה לאחר נצחונות על בני יהודה (0:2 בחצי), חדרה (0:1 ברבע) וטוברוק (1:3 בשלב הבתים) בכיכובם של אסיל כנאני, יואב ליברוס, דין סופר (שלושתם עונה שנייה בנוער), עומר סניור, בן הדדי, נתן שמסיאב, אוהד מזרחי (עלו מנערים א') ועומר אבוהב (בא ממכ' פ"ת), שכבשו את השערים במשחקי הטורניר.
בנוסף, ערכה הקבוצה הקיץ 11 משחקי הכנה נוספים, בהם רשמה חמישה נצחונות, שלוש תוצאות תיקו ושלושה הפסדים.
מנגד, סיימה היריבה המארחת את העונה החולפת במקום השמיני בטבלה עם 31 נק' ומאזן שע' 33:29 בתום 23 משחקי ליגה בעצירתה לאחר הפסד 2:0 לראשל"צ, ובטורניר הקיץ הפסידה לנוף הגליל (2:0), לחדרה (1:0) ולסכנין (1:0) והודחה עם 0 נק' בשלב הבתים.
המפגש האחרון בין הפועל לק"ש התקיים במתחם חודורוב במסגרת המחזור ה-15 של העונה החולפת, והסתיים בתיקו 2:2, כאשר שביט מזל (שסיים גיל נוער, לאחר שעלה לבוגרים, ויוכל להרשם רק כחריג גיל בקבוצת הנוער) כבש את שני השערים לזכות האדומים, ולזכות הצפוניים כבשו עבדאללה חלייחל ורון פרץ.
המפגש האחרון בין הקבוצות באותו מגרש בק"ש התקיים ב-15 בדצמבר 2018, ובו הפסידו האדומים 4:0 מצמד של עבדאללה חלייחל ושערים של גיא בן לולו ובאסל שעבאן.

במשחק נוסף, שיתקיים מחר במקביל, תפתח גם קבוצת נערים א', הפועל ת"א צחי בו פורת, את עונתה החדשה, כשתארח את בית"ר ירושלים במגרש וולפסון 2, המרכזי במתחם חודורוב (רח' הלוחמים 4, תל-אביב/יפו), למשחק ביתי במסגרת המחזור הראשון של הליגה, שיחל בשעה 18:30 אחה"צ.
החניכים של מיכאל זנדברג, שמונה הקיץ למאמנם החדש, כבר הספיקו לזכות בטורניר ההכנה, לאחר שניצחו בפנדלים (מוצלחים של אופק ליליוס, ליאו בנבניסטי, אמיר אלה, ליעד רמות ואילי צעירי, מלך השערים של קבוצת נערים ב', אלופת אשתקד בעצירת הליגה) 4:5 את מכ' ת"א בגמר לאחר 1:1 בתום הזמן החוקי משער של שגיא גניס, לאחר שבעונה החולפת זכה השנתון באליפות כנערים ב' עם עצירת הליגה.

שבת שלום - ובהצלחה לכל קבוצות דור העתיד האדום❗תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוגוסט 2020, 13:50 
בהצלחה!

"תדע לך עמית, בלילה - הכדור עף מהר יותר"
- דני נוימן, ערוץ 1, 09.11.2009

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוגוסט 2020, 16:32 
אחר צהריים טובים מהמגרש הסינטטי בקרית שמונה, כאן יצא לדרך משחק החוץ של קבוצת הנוער, הפועל ת"א ניסנוב (באדום מלא), אצל הפ' עירוני ק"ש (בלבן מלא) במסגרת המחזור הראשון והפותח של הליגה.
החניכים של אורי אוזן פותחים עם עידו שרון (55, שחור) בשער; איתמר אפרת (32), עילי קריספי (23, קפטן), סתיו למקין (4) ויהונתן עופר (3) בהגנה; אל ים קנצפולסקי (26), אריאל כהן (17) ואופק עובדיה (11) בקישור; ויואב ליברוס (10), אסיל כנאני (7) ומשה סבן (9) בחוד; תוקפים צפונה, ומוציאים את ההתמודדות לדרך.
קדימה, הפועל❗תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוגוסט 2020, 17:13 
בדקה ה-44 משה סבן סופג כרטיס צהוב על הכשלה במרכז השדה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוגוסט 2020, 17:18 
⏱המחצית הראשונה מסתיימת בתיקו 0:0 למרות שליטה אדומה ברורה מהפתיחה.תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: מחלקת הנוער - עונת 2020/2021 (אשכול ע"ש 'הדובר')
הודעהפורסם: 22 אוגוסט 2020, 17:23 
סמל אישי של המשתמש
איפה החלוץ הזה שעלה מנערים א' שנה שעברה? סניור?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוגוסט 2020, 17:30 
⏰המחצית השנייה נפתחה עם חילוף ראשון בהפועל:
סבסטיאן הרננדס (5) נכנס במקום הקפטן, עילי קרספי, שמעביר את הסרט לאופק עובדיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוגוסט 2020, 17:36 
RedFox כתב:
איפה החלוץ הזה שעלה מנערים א' שנה שעברה? סניור?
פצוע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוגוסט 2020, 17:39 
בדקה ה-57 הפועל מבצעת חילוף שני:
נתן שמסיאב (29) נכנס במקום משה סבן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוגוסט 2020, 17:52 
בדקה ה-69 הפועל מבצעת שני חילופים נוספים, שלישי ורביעי:
טל ארצל (15) ודין סופר (24) נכנסים במקום אריאל כהן ואופק עובדיה, שמעביר את סרט הקפטן לשוער, עידו שרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוגוסט 2020, 18:03 
בדקה ה-76 הפועל מבצעת חילוף חמישי ואחרון:
עומר אבוהב (18) נכנס במקום אסיל כנאני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוגוסט 2020, 19:05 
⏱המשחק מסתיים בתיקו 0:0 בין קבוצת הנוער, הפועל ת"א ניסנוב, להפ' עירוני קרית שמונה במחזור הראשון של הליגה, ובמחזור הבא (שבת, ה-29 בחודש) נארח את הפ' ר"ג בחודורוב במסגרת המחזור השני, למשחק ביתי שיחל בשעה 18:30 אחה"צ.תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 13:36 
*השבוע במחלקת הנוער של הפועל תל אביב: המשכיות*

קצת לפני שהבוגרים יפתחו את הליגה, ייערכו השבת (29 בחודש) שני משחקים במחלקה ועוד אחד ביום שני (ה-31 באוגוסט), בו יפתחו נערים ב' את העונה החדשה.
נתחיל, כרגיל, עם קבוצת הנוער, הפועל ת"א ניסנוב, שתארח השבת את הפ' ר"ג למשחק הבית הראשון העונה בליגה (מחזור שני), שיתקיים במגרש וולפסון 2, המרכזי במתחם חודורוב (רח' הלוחמים 4, ת"א/יפו), ויחל בשעה 18:00 אחה"צ.
החניכים של אורי אוזן יגיעו לאחר התיקו 0:0 אצל ק"ש במחזור הראשון, שממקם אותם עשירי בטבלת הליגה עם נקודה אחת.
האורחים מהעיר השכנה ממוקמים שני בטבלה עם שלוש נקודות, לאחר שפתחו את הליגה בנצחון 0:4 מרשים על ב"ש, מצמד שערים שכבש דור אדרי, בתוספת שערים של גל בכר וירין מוגרבי.
המפגש האחרון בין היריבות התקיים גם הוא בחודורוב אשתקד במסגרת הליגה, והסתיים בתיקו 2:2, כאשר שביט מזל ודורון ליידנר כבשו לזכות התל-אביבים, ואילו הוד מסיקה וצ'ונסי פירמן היו הכובשים עבור ר"ג.

במקביל גם למשחק הבוגרים, ממש באותה העיר שבו יתקיים, תתארח במוצ"ש גם קבוצת נערים א', הפועל ת"א צחי בן פורת, בפתח תקווה, אולם במגרש מכבי הסינטטי (רח' מרדכי בן דרור 1), למשחק חוץ אצל מכ' פ"ת במסגרת המחזור השני בליגה, שיחל בשעה 19:45 בערב.
החניכים של מיכאל זנדברג, שבמקום החמישי בטבלה עם 3 נק' בתום משחק ליגה אחד, מקווים להמשיך במומנטום מהנצחון 3:4 על בית"ר ירושלים במחזור הפתיחה מצמד של שגיא גניס ושערים של ליאו בנבניסטי וליעד רמות.
המארחים ממלאבס ניצחו גם הם במחזור הראשון, 0:1 בחוץ את נשר, כך שגם הם עם 3 נק', אך במקום השמיני בטבלה לאחר משחק אחד.

ביום ב', כאמור, תפתח קבוצת נערים ב', הפועל ת"א ישין, את העונה הרשמית שלה, כשתארח את מ.ס אשדוד למשחק ביתי במסגרת המחזור הראשון בליגה, שיחל בשעה 18:30 אחה"צ, ויתקיים במגרש המרכזי במתחם חודורוב.
החניכים של עומרי גרבאווי, שאימן אשתקד את קבוצת נערים ג' צפון, ממנה מורכבת כמעט חצי מקבוצת נערים ב' הנוכחית (לצד החצי הגדול יותר, שמורכב משחקני נערים ג' דרום), מגיעים עם ציפיות לפתוח ברגל ימין את העונה החדשה.

קבוצות נערים ג' תחלנה את עונותיהן החדשות רק בשבת הבאה (5 בספטמבר) במשחקי גביע המדינה ע"ש ז. קליאוט ז"ל, כשקבוצת הצפון תתארח למשחק חוץ אצל מ.ס קדימה צורן, ואילו קבוצת הדרום, הפועל ת"א עופר רוג, תארח בחודורוב את מ.ס איחוד דרום השרון (שעות תפורסמנה במהלך השבוע) למשחק ביתי במסגרת הסיבוב הראשון, כפי שנקבע בהגרלה שנערכה שלשום במשרדי ההתאחדות לכדורגל.
עוד נקבע באותה הגרלה, כי בשבת ה-12 בספטמבר תתחילנה גם כל קבוצות הילדים (א' עד ג') והטרום (א') את עונותיהן במשחקי הסיבובים הראשונים בגביעי המדינה, כאשר בגביע המדינה לילדים א' ע"ש דוד שוויצר ז"ל תארח קבוצת הצפון את שמשון ת"א 2 למשחק ביתי בחודורוב, ואילו קבוצת הדרום, הפועל ת"א 'ערן הרינג', תארח באותו מגרש את בית"ר ר"ג.
בגביע המדינה לילדים ב' ע"ש שמואל סוחר ז"ל שתי הקבוצות תתארחנה למשחקי חוץ בכפר סבא, כשקבוצת הצפון תתארח אצל הפ' עליה כפ"ס, ואילו קבוצת הדרום, הפועל ת"א "איתי תמיר", תתארח אצל הפ' כפ"ס 2.
גם בגביע המדינה לילדים ג' ע"ש יעקב גרונדמן ז"ל תתארחנה שתי הקבוצות למשחקי חוץ, כשקבוצת הצפון תתארח אצל מכ' יבנה, ואילו קבוצת הדרום, הפועל ת"א יאיר לרמן, תתארח אצל מכ' עירוני כפר יונה 2.
בגביע המדינה לילדים טרום א' קבוצת הצפון תתארח למשחק חוץ אצל מכ' נתניה 2, ואילו קבוצת הדרום, הפועל ת"א עופרי, תארח את עירוני מודיעין "צו פיוס" למשחק ביתי בחודורוב.

שבת שלום - ובהצלחה לכל קבוצות דור העתיד האדום❗תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 13:46 
סמל אישי של המשתמש
למה זה נקרא הפועל תל אביב ניסנוב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 14:38 
סמל אישי של המשתמש
כי זה על שם האבא של הדגמים הפחות טובים של הניסנוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2020, 17:47 
האדס כתב:
למה זה נקרא הפועל תל אביב ניסנוב?

עש ניסן ניסנוב זל האבא של הבעלים הנוכחיים.
מנהל הפועל בשנות השמונים! השנים שלקחנו 3 אליפויות שיחקנו כדורגל והחזרנו את השליטה אחרי שבשנות ה 70 היה בושה ללכת ברחוב...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוגוסט 2020, 17:08 
אחר צהריים טובים ממתחם חודורוב, כאן יצא לדרך משחקה הביתי של קבוצת הנוער, הפועל ת"א ניסנוב (בלבן מלא), מול הפ' ר"ג (באדום ושחור) במסגרת המחזור השני בליגה, בה ממוקמים התל-אביבים 10-9 עם נקודה 1 ומאזן שערים 0:0 בתום משחק אחד, ואילו הרמת-גנים שני עם 3 נק' ומאזן שע' 0:4 אחרי משחק אחד.
החניכים של אורי אוזן עולים עם עידו שרון (55, כחול) בשער; איתמר אפרת (23), סתיו למקין (4), ליאל ברמן (25)) ויהונתן עופר (3) בהגנה; אריאל כהן (17), אל ים קנצפולסקי (26) ואסיל כנאני (7) בקישור; ואופק עובדיה (11, קפטן), יואב ליברוס (10) ומשה סבן (9) בחוד; ותוקפים נכון (לכיוון איילון) לאחר נצחון אופק עובדיה בהגרלה.
האורחים מוציאים את ההתמודדות לדרך לעיני כ-60 צופים.
קדימה, הפועל❗תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוגוסט 2020, 17:41 
⚽️בדקה ה-33 משה סבן מעלה את הפועל ליתרון 0:1 בבעיטה מקו החמש, לאחר שקיבל הרמת בישול מיואב ליברוס, ששלח לו מימין❗תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 208 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: