תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 27 אפריל 2024, 19:03

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 422 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: סגל לשנה הבאה - 20/21
הודעהפורסם: 09 יוני 2020, 23:23 
#התחלנו
שוער, מגן ימין וחלוץ
שם לדעתי צריכים להיות מונחים רוב הז'יטונים.

הייתי משאיר את מרווין כתחרות לליידנר.
קיצוני זר במקום רודריגז.
בלם ישראלי כגיבוי - הייתי ממשיך לתת לרז שלמה את הקרדיט בהרכב.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: סגל לשנה הבאה - 20/21
הודעהפורסם: 09 יוני 2020, 23:29 
לפני הכל חלוץ

כבר כמה שנים שמחתימים עוד קשר ועוד מגן ועוד ועוד ואז ברגע האחרון מאלתרים עם חלוץ בשקל וחצי.

לא רוצים רמון בהפועל !

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יוני 2020, 23:30 
סמל אישי של המשתמש
חלוץ אם לא שניים ושני קשרים התקפיים להרכב זה דבר ראשון.
כל השאר מותרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יוני 2020, 23:32 
מסכים לגבי ה3 עמדות הכי נחוצות
לא חושב שיש מקום לזר בתור תחרות
הייתי מחזק את ההתקפה ביותר מחלוץ אחד
דמארי לצערי עם כל האהבה לא יכול להישאר אולהה כמובן שלא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יוני 2020, 23:43 
לשחרר את כל הזרים למעט בואטנג זה דבר ראשון.
כל הזרים שיגיעו במקומם לכיוון הקישור וההתקפה,
השאלה איזה זרים כבר יביאו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יוני 2020, 23:55 
הרכב לעונה הבאה כאשר X זה רכש.

X
ליידנר דגני שלמה X
בואטנג אייזן
X X X
X

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יוני 2020, 23:55 
כמה שמות שהייתי שמח שהקבוצה תשקול לנוכח המצב החוזי שלהם בקבוצות, לא יודע מי יתאים כלכלית יותר או פחות:
אריאל הרוש
גידי קניוק
גיא מלמד
דוד קלטינס
רז שטיין
נס זמיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2020, 00:33 
סמל אישי של המשתמש
Red Ghost כתב:
כמה שמות שהייתי שמח שהקבוצה תשקול לנוכח המצב החוזי שלהם בקבוצות, לא יודע מי יתאים כלכלית יותר או פחות:
אריאל הרוש
גידי קניוק
גיא מלמד
דוד קלטינס
רז שטיין
נס זמיר

חלום שהרוש יחזור
הייתי בכיף מביא את גבריאל תמאש למרות שהוא בן 36
מרכז הגנה של דגני ותאמש זה מרכז הגנה אדיר לליגת העל
רז שלמה כרגע לא מספיק טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2020, 00:55 
סמל אישי של המשתמש
לא הייתי משנה הרבה...

שוערים: ינקו + גראפי זה בסדר גמור
בלמים : רז שלמה + דגני זה בסדר הבעיה היא גיבוי צריך לפחות 1 טוב נוסף.
מגן שמאל : דורון ליינדר זה אחלה אבל לא מספיק חייבים גיבוי.
מגן ימין: אבו עביד ופרחאת זה אחלה במיוחד שדגני הוא גם מגן ואבו עביד בלם.

קישור אמצע : בהנחה וממשיכים ב 4:3:3 בואטנג ואיזן זה בסדר אבל חייבים עוד 2 שחקנים לפחות ( יחד עם הילדים).
שלישיה קידמית : אלטמן ברשצקי בוזגלו הם סבבה אבל שני האחרונים כגיבוי ולא שחקני 11 קבועים. חייים לפחות שחקן נוסף לאגפים ועוד 1 לחוד.

ככה שבגדול צריך ל 11 עוד 3 שחקנים וכולם יכולים להיות זרים ונשאר לך מקום לעוד 1.
אם נצליח לעבות את הסגל ב 2-3 שחקנים ישראלים כדוגמת קאניוק / מלמד / אביב אברהם יהיה מעולה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2020, 01:14 
חלוץ להרכב ולספסל, קיצוני שאשכרה מסוגל לעבור שחקן ולייצר באחד על אחד וקשר עם אוריינטציה התקפית (ובעיקר יכולת מסירה) לשלישייה באמצע.
ספציפית בתור קשר הייתי מביא את קאניוק או שלומי אזולאי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2020, 01:16 
חלוץ, בלם, מגן ימני ושני קשרים התקפיים זה חובה, אחר כך נראה איך ממשיכים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2020, 01:52 
סמל אישי של המשתמש
שוער - אידאלית הייתי מחזיר את הרוש אבל אין סיכוי שיוציאו כסף על העמדה הזאת.

בלמים/מגן ימני - דגני, רז שלמה ואבו עביד צריכים להישאר כמובן, אבל איפשהו צריך חיזוק באיזור הזה. חוץ מדגני אין לנו מספיק איכות בהגנה. רז שלמה יכול לקבל הנחה על כך שהוא צעיר ואולי יש לו עוד כמה רמות לטפס אליהן מבחינת פוטנציאל אבל כרגע הוא עושה יותר מדי טעויות. אבו עביד אחלה סותם חורים אבל לא מספיק איכותי כשחקן הרכב קבוע. ישראלים איכותיים בטח שאין, ולכן צריך זר. או מגן ימני שיהפוך את אבו עביד למחליף ראשון גם בצד ימין וגם לבלמים, או לבלם זר שיתחרה עם רז שלמה על המקום בהרכב ואולי גם יאפשר לדגני לשחקן כמגן ימני במידת הצורך. ירין פרץ, פרחאת - לשחרר.

מגן שמאלי - אני חושב שפירסמן צריך להישאר אבל אני לא רואה את זה קורה. אם נותנים לליידנר את המקום בהרכב הייתי מחזיר כגיבוי את רז נחמיאס שנותן עונה לא רעה בנס ציונה, כבר לא שייך אלינו אבל לא אמורה להיות בעיה להחזיר אותו, בטח אם נס ציונה יורדת. גרופר - לשחרר.

קישור - חייבים להביא את קאניוק. כל כך חסר לנו השחקן הזה שיכול לפרוץ הגנות והוא בדיוק מתאים לזה. שלישיית קישור של אייזן-בואטנג-קאניוק זו שלישייה חזקה. יש לנו גם את אליאס שוחזר מהשאלה, מאיר וטמם, אז מבחינת עומק אנחנו מסודרים, רק צריך שחקן איכותי להרכב. עוד שחקן שיכול להיות מעניין הוא גרשון קופי של כפר סבא.

התקפה - צריך מהפכה מוחלטת. חוץ מאלטמן אף אחד לא שווה הרכב וגם לא מחליף ראשון. את בוזגלו אני משאיר כמחליף, את ברשצקי הייתי מוכר אם אפשר היה להוציא ממנו כסף אבל אני לא רואה את זה קורה. דמארי, אולהה - לשחרר. צריך להביא זר לעמדת החלוץ, זר לאגף ימין ועוד שחקן ישראלי. הייתי מנסה להביא את יוג'ין אנסה ו/או לוסיו. מבחינת ישראלים הייתי מביא את עומר פדידה שנותן עונה נהדרת בכפר סבא ומסיים שם חוזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2020, 05:21 
בלם
קשר אמצע
קשר ימין
חלוץ או 2

רק שיתחילו מהחלוץ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2020, 07:01 
סמל אישי של המשתמש
בן שהר ורמזי ספורי צריכים להיות המטרה המרכזית של המועדון.
לעשות כל מאמץ לממן את החוזים שלהם דרך החוזים הבאים:
דמארי - 100 אלף דולר
בוזגלו - 180 אלף דולר
ספירובסקי - 170 אלף דולר
פירסמן - 60 אלף דולר
ג׳ראפי - 120 אלף דולר
אלוהה +רודריגז - אין לי מושג כמה, אבל בטח באיזור ה-150 אלף דולר העלות של שניהם.

זה בערך משחרר 700 אלף דולר. 250 לספורי ו-300 לשהר. ונשאר עם עוד כסף לבלם וקשר זרים.

אם רוצים לחזור קדימה, צריך שחקני איכות. לא לבנות שוב קבוצה מטלאים של שחקנים בינוניים.

ינקו
ליינדר, דגני, שלמה/בלם זר, אבו עביד
בואטנג, אייזן, ספורי
אלטמן, שהר, דווידה/קשר זר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2020, 07:21 
האדס כתב:
בן שהר ורמזי ספורי צריכים להיות המטרה המרכזית של המועדון.
לעשות כל מאמץ לממן את החוזים שלהם דרך החוזים הבאים:
דמארי - 100 אלף דולר
בוזגלו - 180 אלף דולר
ספירובסקי - 170 אלף דולר
פירסמן - 60 אלף דולר
ג׳ראפי - 120 אלף דולר
אלוהה +רודריגז - אין לי מושג כמה, אבל בטח באיזור ה-150 אלף דולר העלות של שניהם.

זה בערך משחרר 700 אלף דולר. 250 לספורי ו-300 לשהר. ונשאר עם עוד כסף לבלם וקשר זרים.

אם רוצים לחזור קדימה, צריך שחקני איכות. לא לבנות שוב קבוצה מטלאים של שחקנים בינוניים.

ינקו
ליינדר, דגני, שלמה/בלם זר, אבו עביד
בואטנג, אייזן, ספורי
אלטמן, שהר, דווידה/קשר זר

פצצה. חוץ מדוידה
אולי קניוק/זר במקום רמזי גם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2020, 07:30 
סמל אישי של המשתמש
לא הייתי מהמר על שום זר שלא ראיתי. בטח לא עם החשיבה האסטרטגית של הניסנובים שזה זר ב-20 שקל למכור ב-2 מיליארד.
אם אני סיני אני בונה קבוצה סביב ישראלים טובים או זרים שמשחקים בליגה וראיתי אותם משחקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2020, 07:41 
האדס כתב:
לא הייתי מהמר על שום זר שלא ראיתי. בטח לא עם החשיבה האסטרטגית של הניסנובים שזה זר ב-20 שקל למכור ב-2 מיליארד.
אם אני סיני אני בונה קבוצה סביב ישראלים טובים או זרים שמשחקים בליגה וראיתי אותם משחקים.

בוא נראה שמשה בכלל ימשיך צנציפח מדווח שזה לא ברור בכלל.
בגדול זורם עם הניתוח שלך בעיקר לגבי מי לא צריך להמשיך,
באידיאל רק אלטמן שווה להשאיר מכל מה שיש לנו מקדימה,יחד עם זאת להשתחרר מכל מיני חוזים
זה גם לא דבר פשוט לעשות.
בן שהר זה חלום בהקיץ שלא יתגשם והמשכורות שאתה מדבר עליהם אין בהפועל ולא יהיו בעונה הבאה.
מניח שבפועל ברשצקי ובוזגלו יישארו ויגיעו זרים שנקווה שיהיו טובים מהם והם יהפכו לשחקני משנה.
כל הזרים מלבד בואטנג כמובן לשחרר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2020, 07:45 
בכל החלק הקדמי יש לנו שחקן אחד שמתאים להרכב - אלטמן.
אושר דוידה יכול להיות מחליף וגם הילד ששיחק אתמול אולי. לא מכיר מספיק. כל השאר כולל בוזגלו מבחנתי לא מתאימים לרמה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2020, 07:47 
כבר הפסקתי לספור כמה שנים שאין לקבוצה הזו חלוץ ובקיץ גם לא מביאים שום דבר שדומה לחלוץ.
קבוצה שמשיגה במשחק בערך 200 קרנות ואין לה אף שחקן סביר עם משחק ראש.
זה פשוט לא יאומן.
בקיצור: חלוץ, חלוץ, חלוץֿ חלוץ.
כל השאר לא מעניין. ממילא לא יגיעו לפה מציאות בהתחשב בסכומים המצחיקים שמשקיעים בשחקנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2020, 08:03 
סמל אישי של המשתמש
להביא דחוף:
שוער - ולשחרר את ג'ראפי, יאנקו שוער שני
מגן ימני - להשאיר את אבו עביד כלבויניק על הספסל שיכול להכנס מגן או בלם מחליף
קשר ימין יצירתי
חלוץ*2

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2020, 08:07 
סמל אישי של המשתמש
שחר כתב:
כבר הפסקתי לספור כמה שנים שאין לקבוצה הזו חלוץ ובקיץ גם לא מביאים שום דבר שדומה לחלוץ.
זה פשוט לא יאומן.
כל השאר לא מעניין. ממילא לא יגיעו לפה מציאות בהתחשב בסכומים המצחיקים שמשקיעים בשחקנים.

מסכים איתך כמובן, אבל לא קשור בעיני לעניין הקרנות
דווקא בשנים האחרונות, בהפועל, הנוגחים הטובים במצבים נייחים לא היו חלוצים - גוטליב, באדיר, דומב, דה סילבה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2020, 08:19 
סמל אישי של המשתמש
שוער - לא הייתי מתאמץ על העמדה הזו, ינקו מספיק טוב למטרות הנוכחיות של המועדון (לצערי, כי לאליפות הוא לא מספיק). מחליף יכול להיות גם דודי אלון ואם לא אז אחד משוערי דרג ב' הרגילים של הליגה.
מגן ימין - הייתי משאיר את אבועביד ומנסה להביא את בן ביטון שכנראה ישוחרר מבאר שבע.
בלמים - משאיר את דגני ושלמה, מחזיר את מור נעמן שנתן עונה טוב בהפועל רמת גן כבלם שלישי יחד עם אבועביד.
מגן שמאל - ליידנר והייתי מנסה להחזיר את רז נחמיאס שנתן אחלה עונה בנס ציונה כמגן שמאלי, אפשר גם לחשוב על איציק שולמייסטר שנתן עונה סבירה בלאומית.
קשר אחורי - אייזן ואולי גם שחקן זר, אפשר להמר בעמדה הזו כי מקסימום יש גיבוי של אליאס שהייתי מחזיר גם כן מהשאלה (או תמם במקרה הכי גרוע).
קשר אמצע - בואטנג, אליאס להחזיר מהשאלה ועמית מאיר.
קשרים התקפיים - אלטמן, ברשצקי, בוזגלו/ספורי*, שני זרים (בתקווה שלפחות אחד יפגע), דוידה.
חלוץ - מנסה ללכת על בן שהר, למרות שלדעתי הוא יגיע לחיפה/מכבי. בכל מקרה מביא חלוץ זר אחד לפחות הוא לא אולהה. מחליף נוסף אפשר לחשוב על הירש/דמארי.

*אם אפשר להשתחרר מהחוזה של בוזגלו ולהביא את ספורי זה נהדר, לדעתי שני הדברים האלו לא ריאלים.

אמנם יש רושם שהפועל לא נפגעה מהמשבר כמו קבוצות אחרות, אבל אנחנו עדיין קבוצה ענייה ולא הייתי בונה על איזה החתמות נוצצות יותר מדי. אם קלינגר ידע לשלב את הצעירים כמו שצריך אפשר לעשות עונה נחמדה בשיפולי הצמרת ואולי עוד שנה-שנתיים להתחיל לחשוב גבוה יותר.

In Rabash we trust

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2020, 10:11 
חובה: שחקן מרכז קישור, קשר התקפי, שחקן אגף, חלוץ.
4 שחקנים שחייבים להיות ברמה גבוהה.

רצוי: שוער, בלם נורמלי לגיבוי, קשר אמצע נוסף ושחקן אגף נוסף.

אסתפק ב4 הראשונים, בלי שחרורים מיותרים של שחקני הרכב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2020, 10:44 
סמל אישי של המשתמש
כמו שלא הצלחתי להבין בקיץ את המהלך של הבאת ג'ראפי ע"ח לבקוביץ', ככה אני לא מבין למה להחליף את ינקו בשוער אחר, כולל הרוש, שגם אם ישדרג אותנו בעמדה הזו, יגזול תקציב לעמדות היותר בעייתיות.
הפועל לא תתמודד על האליפות וינקו הוכיח כי הוא מספיק טוב להיות שוער של קבוצה במקומות 5-7.

הפועל צריכה "תואם ליידנר" בצד ימין: מגן ימני שישרוף את הקו וידע להעביר כדורי רוחב ראויים. אבו עביד אינו כזה. ראוי שיהיה מגן/בלם מחליף ולהחתים מגן ימני מתאים (ישראלי או זר).
בשאר עמדות ההגנה לא הייתי נוגע (למעט מחליף ישראלי לפירסמן כמגן שמאלי שני), כמו גם בקישור האחורי/מרכזי (בואטנג, אייזן, מאיר, תמם) שיקבל בחזרה את אליאס וככל שניתן יהיה, הייתי מחתים שחקן זר או ישראלי עם אוריינטציה יותר התקפית למרכז השדה.
בחלק הקדמי הייתי מבצע מהפכה של ממש. לאלטמן ובוזגלו חוזה לעונה נוספת והייתי משאיר אותם. דוידה כישרון עתידי והוא יישאר. את כל השאר (זרים וישראלים) לשחרר. נצטרך להתחזק ב-2 זרים: לקישור ההתקפי ולחוד וכן להחתים חלוץ ישראלי בנוסף.

בסופו של דבר צריך לזכור כי אין כסף, ומדברים על קיצוץ נוסף, כך שסיני וקלינגר יצטרכו להיות מקוריים מאד כי השמיכה קצרה קצרה, ולדעת היטב היכן להמר, את מי להביא ואיפה להעדיף לשים את מירב הז'יטונים כי אין כמעט מרווח לטעויות.

(לגבי הפנטזיות של אנשים פה עם שהר ורמזי: הלוואי, במיוחד שהם גדלו בוולפסון, אבל שהר שחקן יקר שמחפש חוזה שיסגור לו את הפנסיה ומכוון לשלושת המובילות, ספורי נרכש רק בקיץ האחרון בחצי מיליון דולר או משהו דומה ומקבל שכר של מעל 150 אלף דולר נטו לעונה, אני לא רואה איש מהם חוזר)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2020, 11:36 
סמל אישי של המשתמש
מה זה שלושת הגדולות?
יש לך את חיפה ומכבי.
שחר כבר הצהיר שלא יוציא שקל על רכש ובעמדה הזו בלבד יש לו את : שועה, עוואד, רוקאביצה. לא רואה אותם הולכים על שהר בכל הכוח.
מכבי כנראה תרצה את שהר, אבל לא בחוזה ארוך טווח, ובטח לא עם תפקיד במועדון אחר כך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2020, 12:05 
סמל אישי של המשתמש
האדס כתב:
מה זה שלושת הגדולות?
יש לך את חיפה ומכבי.
שחר כבר הצהיר שלא יוציא שקל על רכש ובעמדה הזו בלבד יש לו את : שועה, עוואד, רוקאביצה. לא רואה אותם הולכים על שהר בכל הכוח.
מכבי כנראה תרצה את שהר, אבל לא בחוזה ארוך טווח, ובטח לא עם תפקיד במועדון אחר כך.
שלושת המובילות כתבתי. מכבי, חיפה, בית''ר. זו הטבלה. אלה גם שלושת הקבוצות היחידות עם בעלים שיכולים להוציא כסף.
לא יודע אם שועה יישאר, ולא יודע אם שחר יצטרך להוציא שקל על שהר - די בכך שייקח על עצמו חלק מהחוזה שלו בבאר שבע ויעזור לאבוקסיס להסיר מעמסה תקציבית שכזו.

מי דיבר על תפקיד אחרי פרישה? מכבי תשמח לסגור איתו חוזה לשנתיים בשכר יפה, אם זה תואם את דרישות הצוות המקצועי החדש שיגיע לשם בעוד חודש .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2020, 12:16 
אלג׳ם בספורט 5 מדווחת שארמנדו קופר הפנמי חתום ויצטרף לקראת העונה הבאה.
עוד בדיווח שרודריגס ופירסמן יעזבו.
שום מילה על אולהה... .
בנוסף אשר גולדברג בספורט 1 עם דיווח שקלינגר ומשה מועמדים יחד לנבחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2020, 13:48 
סומך כתב:
שחר כתב:
זה פשוט לא יאומן.

דווקא בשנים האחרונות, בהפועל, הנוגחים הטובים במצבים נייחים לא היו חלוצים - גוטליב, באדיר, דומב, דה סילבה...

בשנים האחרונות? :SHOCK3:
באדיר ודה סילבה שיחקו פה לפני עשור דומב כמעט 20 שנה. גוטליב הוא עוד סבבה, אבל הוא בטח לא חלוץ. וגם לא היה איזה סופר כובש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2020, 14:38 
סמל אישי של המשתמש
שחר כתב:
סומך כתב:
שחר כתב:
זה פשוט לא יאומן.

באדיר ודה סילבה שיחקו פה לפני עשור דומב כמעט 20 שנה. גוטליב הוא עוד סבבה, אבל הוא בטח לא חלוץ. וגם לא היה איזה סופר כובש.

איזה חלוץ עם משחק ראש היה לך פה בעשרים שנה האחרונות?
הנק' שלי שלא חייב חלוץ בשביל לנצל קרנות. זה בד"כ דווקא משהו שהבלמים מוסיפים למשחק ההתקפה
(וסליחה באמת שאני תקוע עוד עם הפועל של לפני 10-20 שנה ומדחיק את חבורת הליצנים שעברו לנו בסגל בעשר השנים האחרונות...)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 יוני 2020, 15:17 
סומך כתב:
שחר כתב:
סומך כתב:
שחר כתב:
זה פשוט לא יאומן.

איזה חלוץ עם משחק ראש היה לך פה בעשרים שנה האחרונות?
הנק' שלי שלא חייב חלוץ בשביל לנצל קרנות. זה בד"כ דווקא משהו שהבלמים מוסיפים למשחק ההתקפה
(וסליחה באמת שאני תקוע עוד עם הפועל של לפני 10-20 שנה ומדחיק את חבורת הליצנים שעברו לנו בסגל בעשר השנים האחרונות...)

עד לפני עשור היה לך פה שכטר, תמוז, יבואה, דמארי כשהיה שחקן פעיל , והיו גם מגנים כמו דדי בן דיין וכן, כל הבלמים שתמיד היוו איום על השער.

בשנים האחרונות אין לנו שחקנים נוגחים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 422 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 17 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: