תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 29 אפריל 2024, 08:14

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 85 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: ורמוט
הודעהפורסם: 08 יולי 2020, 20:03 
zapta כתב:
Yalla Hapoel כתב:
zapta כתב:
טעות או לא, אני מוכן להתערב שרוב האנשים היו פועלים כמוהן באותה העת
אחרי שגילינו מה עמד מאחורי הקלעים אין לי ספק בכך
לא כועס על ורמוט בכלל, הוא פשוט לא מתאים מקצועית

מה?
הוא עלה לדרבי בידיעה שהוא סגור שם, זאת הבגידה הכי גדולה שקיימת.
הייתי מעריך אותו פי מיליון אם יום יומיים לפניי הדרבי הוא היה עושה מסיבת עיתונאים ואומר שהוא עובר למכבי

הכל בדיעבד נכון, אני מסכים איתך שכלפי חוץ זה היה נראה הדבר הכי מזלזל שקיים אבל בפועל מה שקרה עם המנהל הדגול שלנו, עם העיסקה שנתפרה עם ההצהרות ש״אם תעבור למכבי אתה תציל את הפועל כי אין לנו כסף״ זה מצב לא הגיוני עבור שחקן כדורגל
ואולי הדבר הכי חשוב, אני באמת מאמין שלורמוט לא היה בכלל say בעניין הנ״ל
לא יודע מה אני לדוגמא הייתי עושה, לא היה לו יותר מידי זמן לעכל את העניין ואני בטוח שבסוף הקריירה שלו שהוא ישפוך אור על כל ההעברה הזאת אתה תרגיש אמפתיה כלפיו
מבין את הכעס של האוהדים וגם אני באותו הרגע הרגשתי שנשבר לי הלב אבל אני סולח לו על כל הסאגה הזאת, לא שוכח אבל סולח

לא קונה את זה
היה לו מאוד נוח עם הסיטואציה כמו המעבר של טב"ח בזמנו
הוא שתק ולא אמר שום דבר, בגדול? שם עלינו זין ולא סיפק לנו שום הסברים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2020, 20:15 
האדום הצורר כתב:
אם אתם קונים את הבלוף הזה שגילי ורמוט לא רצה לעבור למכבי שיבושם לכם. הוא יודע שזו הייתה טעות קשה היום למרות כמויות הכסף שהרוויח, ותכלס זה מה שחשוב מהסיפור הזה. לצערי אין לו מקום יותר בהפועל, אבל הוא אשם בכך יותר מכל אחד אחר.

כמויות של כסף? הוא קיבל במכבי בערך 10 אחוזים יותר ממה שקיבל בהפועל. הוא הוא כזה גרידי הוא היה חותם שם כשחזר מגרמניה ומרוויח אפילו יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2020, 21:05 
סמל אישי של המשתמש
אני מבין כל אחד שברח מהפועל באותה תקופה. זה היה כזה כאוס מפואר שאני אפילו יכול להבין מישהו שברח למכבי. העיתוי והעובדה שהיה עוד קפטן הם משהו שאי אפשר לסלוח עליו.
וזה עוד לפני שדיברנו על הגיל וכמה הוא אשכרה יכול לתרום במצבו הנוכחי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2020, 21:07 
סמל אישי של המשתמש
אבו-דגל כתב:
1.לא נשכח ולא נסלח
2.לא מקצועית
3.לא

והכי חשוב - זה האיש שאתם רוצים בחדר ההלבשה אם יציעו לאחד הצעירים שלנו חוזה אצל ההם? זה האיש שאמור להגיד להם לא?! אתם רוצים את האישיות הזו שתשמש דוגמה לצעירים? מה אנחנו אומרים היום לשחקני הנוער זה בסדר תעברו זה חליק???

אם זה הכי חשוב אז ברור שכן. הוא יכול להגיד בתור אחד שעשה את המעבר הזה וממנו התחילה הדעיכה שלו בקריירה שזה לא מהלך נכון, בטח אם אתה משווה אותו לשכטר או זהבי.

וצר לי לקלקל לך, אבל אם מחר מיץ׳ מניח מזוודה אצל הניסנובים של מיליון דולר על ליידנר ישימו על כולנו אלף זין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 יולי 2020, 21:09 
Karl Weierstrass כתב:
האדום הצורר כתב:
אם אתם קונים את הבלוף הזה שגילי ורמוט לא רצה לעבור למכבי שיבושם לכם. הוא יודע שזו הייתה טעות קשה היום למרות כמויות הכסף שהרוויח, ותכלס זה מה שחשוב מהסיפור הזה. לצערי אין לו מקום יותר בהפועל, אבל הוא אשם בכך יותר מכל אחד אחר.

כמויות של כסף? הוא קיבל במכבי בערך 10 אחוזים יותר ממה שקיבל בהפועל. הוא הוא כזה גרידי הוא היה חותם שם כשחזר מגרמניה ומרוויח אפילו יותר.

הוא קיבל במכבי 400 אלף במקום 300 אלף בהפועל, עבור מעבר לקבוצה הישגית בהרבה באותה תקופה. אשאיר לך את החישוב באחוזים ואת הסבירות שגילי ורמוט לא רצה לעבור למכבי והכריחו אותו. כשחתם בהפועל לקבוצה היו יומרות התמודדות על האליפות. ועדיין, עם כל הפער בין הקבוצות באותה תקופה, גם הוא יודע שזו הייתה טעות מצידו ושהויתור על המשמעות של הפועל עבורו ושלו עבור הפועל ממש לא היה שווה את הכסף או את האליפות של מכבי.

If you can meet with Triumph and Disaster
And treat those two impostors just the same
Yours is the Earth and everything that's in it

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2020, 08:09 
סמל אישי של המשתמש
דמארי עמד במצב יותר בעייתי ובלחצים יותר כבדים ואמר לא למכבי.
הופעלו עליו לחצים מצד מכבי, מצד הפועל, ומצד הלוזונים, ועדיין אמר לא.
אם שחקן לא רוצה לעבור, אי אפשר להכריח אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2020, 08:25 
kruvi1 כתב:
דמארי עמד במצב יותר בעייתי ובלחצים יותר כבדים ואמר לא למכבי.
הופעלו עליו לחצים מצד מכבי, מצד הפועל, ומצד הלוזונים, ועדיין אמר לא.
אם שחקן לא רוצה לעבור, אי אפשר להכריח אותו.

או שיכול להיות שהוא הבין שמעבר יעזור כלכלית לקבוצה שהוא אוהב. צריך גם להסתכל על התמונה הגדולה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2020, 08:45 
סמל אישי של המשתמש
בתור אוהד העדפת לקבל כסף מאשר שהוא יישאר?
סדר עדיפויות של רואה חשבון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2020, 09:00 
kruvi1 כתב:

דיברתי על גילי, לא על האוהדים. לפעמים שאתה אוהב מישהו אתה צריך לדעת גם מתי לוותר.
רק תדמיין את הלחצים שחיים רמון, שאוכל ילדים כמו גילי לארוחת בוקר, הפעיל עליו.

ברור שכעסתי עליו כשעבר ולא הסתכלתי על זה כמו שאני מסתכל היום.
הבנאדם לא מפסיק לבקש סליחה בערך מהיום שעזב. מה הקטע הזה של לנטור טינה לנצח...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2020, 09:29 
סמל אישי של המשתמש
Yetsman כתב:
kruvi1 כתב:

דיברתי על גילי, לא על האוהדים. לפעמים שאתה אוהב מישהו אתה צריך לדעת גם מתי לוותר.

הבנתי שדיברת על ורמוט, אבל דיברת עליו כמי ש"אוהב את המועדון" אז לדעתי כל מי שאוהב את המועדון רצמה שהוא יישאר.
העזיבה שלו, לא הייתה מהלך של מישהו שאוהב את המועדון.

לא טענתי שלא הופעל עליו לחץ, אבל אני לא מסכים לטענה שלא הייתה לו ברירה. כי בסופו של דבר נדרשת הסכמתו למהלך.
על דמארי הופעלו לחצים קשים פי כמה, ועדיין הוא אמר לא למכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2020, 09:43 
kruvi1 כתב:
Yetsman כתב:
kruvi1 כתב:

הבנתי שדיברת על ורמוט, אבל דיברת עליו כמי ש"אוהב את המועדון" אז לדעתי כל מי שאוהב את המועדון רצמה שהוא יישאר.
העזיבה שלו, לא הייתה מהלך של מישהו שאוהב את המועדון.

לא טענתי שלא הופעל עליו לחץ, אבל אני לא מסכים לטענה שלא הייתה לו ברירה. כי בסופו של דבר נדרשת הסכמתו למהלך.
על דמארי הופעלו לחצים קשים פי כמה, ועדיין הוא אמר לא למכבי.

אני לא משווה את דמארי לורמוט ואת המידת אהבה שלהם למועדון, ולא יודע מה היו השיקולים של דמארי ואם באמת הופעל עליו אותו לחץ שהופעל על ורמוט.
וזה לא שחור ולבן - אם הוא נשאר הוא אוהב את המועדון ואם הוא עוזב אחרי הלחצים אז הוא לא אוהב. אם לא הי אוהב את המועדון לא היה חוזר ומבקש סליחה כי תכל'ס מה אכפת לו.
שכל אחד יקח את זה לאן שהוא רוצה אבל לדעתי תמיד בריא יותר לסלוח, במיוחד לבנאדם שמבקש את זה מהלב. גילי תמיד היה בחור זהב. זה לא שמעון גרשון עם הדמעות תנין ולא זהבי עם האופי הגרמני שלו. אנשים, באופן כללי, אוהבים לשנוא יותר מלאהוב, במיוחד אוהדי כדורגל. זה נותן תחושת זהות כשמתאגדים נגד אויב משותף. אני לא חושב שגילי הוא האויב הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2020, 11:38 
סמל אישי של המשתמש
אתה לא רוצה להשוות את ורמוט לדמארי, אבל כל הדיון הזה התחיל מתגובה שלך להודעה שלי שמשווה בין ורמוט לדמארי.
אני בכלל לא מדבר על אם צריך לסלוח לו או לא. אין לזה תשובה חד משמעית לדעתי. כל אחד והרגשות שלו.
בסך הכל רציתי לציין ששחקן שלא רוצה לעזוב, לא עוזב. זה לגבי הטיעון של "לא הייתה לו ברירה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2020, 12:56 
kruvi1 כתב:
אתה לא רוצה להשוות את ורמוט לדמארי, אבל כל הדיון הזה התחיל מתגובה שלך להודעה שלי שמשווה בין ורמוט לדמארי.
אני בכלל לא מדבר על אם צריך לסלוח לו או לא. אין לזה תשובה חד משמעית לדעתי. כל אחד והרגשות שלו.
בסך הכל רציתי לציין ששחקן שלא רוצה לעזוב, לא עוזב. זה לגבי הטיעון של "לא הייתה לו ברירה".

אני לא מתחבר לגישה הזאת ששחקן כדורגל הוא משהו אחר
כאילו הוא לא בן אדם שצריך לדאוג לפרנסה וביטחון כלכלי למשפחה
אנשים מצפים ששחקני כדורגל ילחמו מלחמת עולם כשיש להם בעיקר רק מה להפסיד בשם הסמל
אותו הסמל היה יורק על ורמוט אם לא היה מסכים לחתוך בחוזה, היה מושיב אותו בחוץ ופוגע בו באופן חד משמעי אם לא היה מסכים לעבור
וכולנו מבינים שזה בגלל שאין בעצם סמל, אין כזה דבר
יש הנהלה ואותה הנהלה הראתה את הדרך החוצה לורמוט באופן שלא משתמע ל2 פנים

לדעתי זאת גישה מאוד ילדותית ומנותקת מהמציאות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2020, 13:07 
רמון גם איים על ורמוט שאם הוא לא עובר הפועל הולכת לפירוק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2020, 13:23 
תפסיקו להטיל הכל על רמון. (לא צדיק ויש לו חלק גדול מאד בפיאסקו של העברת גילי).
אבל,
אם גילי לא היה רוצה ללכת הוא לא היה הולך לשם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2020, 13:48 
סמל אישי של המשתמש
אמן אמן אמן יחזור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2020, 14:08 
סמל אישי של המשתמש
zapta כתב:
kruvi1 כתב:

אותו הסמל היה יורק על ורמוט אם לא היה מסכים לחתוך בחוזה, היה מושיב אותו בחוץ ופוגע בו באופן חד משמעי אם לא היה מסכים לעבור

הכל טוב ויפה. זה לא אומר שאני צריך לקבל אותו בחזרה.
לך לא יפריע אם יחזור? סבבה. לא כולנו חייבים להרגיש אותו הדבר.
אחלה שהראו לו את הדרך החוצה, גם לדמארי הראו, ועדיין הוא אמר לא למכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2020, 14:27 
האדום הצורר כתב:
Karl Weierstrass כתב:
האדום הצורר כתב:

הוא קיבל במכבי 400 אלף במקום 300 אלף בהפועל, עבור מעבר לקבוצה הישגית בהרבה באותה תקופה. אשאיר לך את החישוב באחוזים ואת הסבירות שגילי ורמוט לא רצה לעבור למכבי והכריחו אותו. כשחתם בהפועל לקבוצה היו יומרות התמודדות על האליפות. ועדיין, עם כל הפער בין הקבוצות באותה תקופה, גם הוא יודע שזו הייתה טעות מצידו ושהויתור על המשמעות של הפועל עבורו ושלו עבור הפועל ממש לא היה שווה את הכסף או את האליפות של מכבי.

צודק לגבי הסכום, זכרתי משום מה אחרת, אבל עדיין בהתחשב בעובדה שהוא לא סיים שם את החוזה אני בספק כמה הוא בכלל הרוויח כלכלית מהמעבר, בהפועל הוא היה פורש כסמל ומקבל תפקיד במועדון. קרוייף הציף אותו באסאמאסים מאז שחזר לארץ כמו שהציף את דמארי. חיים רמון פנה לורמוט בבקשה לעבור למכבי ולא הפוך והסיכסוך שלו עם שי אבוטבול שיחק גם תפקיד מרכזי במעבר, בסוםו של דבר ההחלטה האחרונה הייתה של ורמוט ומעידה בעיקר על אופי חלש וטיפשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2020, 14:34 
אדום ותיק כתב:
תפסיקו להטיל הכל על רמון. (לא צדיק ויש לו חלק גדול מאד בפיאסקו של העברת גילי).
אבל,
אם גילי לא היה רוצה ללכת הוא לא היה הולך לשם.

כן, כי העולם כזה פשוט. אין מורכבויות, אין נסיבות חיים וגורמים חיצוניים ברי השפעה. כל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה ושיישרף העולם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2020, 15:36 
kruvi1 כתב:
zapta כתב:
kruvi1 כתב:

הכל טוב ויפה. זה לא אומר שאני צריך לקבל אותו בחזרה.
לך לא יפריע אם יחזור? סבבה. לא כולנו חייבים להרגיש אותו הדבר.
אחלה שהראו לו את הדרך החוצה, גם לדמארי הראו, ועדיין הוא אמר לא למכבי.

אני לא חושב שצריך לקבל אותו מהסיבה המקצועית ואני לא חושב גם שדמארי ככ נלחם לא ללכת למכבי או לפחות היו לו אלטרנטיבות טובות
חוץ מזה מה יצא לדמארי מנאמנותו להפועל חוץ מקצת כבוד והערכה בקרב אוהדי הפועל (שד״א רובם כבר מספידים אותו במקרה הטוב ובמקרה הרע יורדים עליו)
הנק׳ העדינה שאני מנסה להעביר היא שהרומטיקה הזאת מתה ואנחנו כאוהדי הפועל אוהבים להאחז בה חזק ולדעתי זה פוגע בקבוצה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2020, 15:50 
ההבדל הוא שאצל עומר הייתה על השולחן הצעה בכמה מיליוני שקלים מאוסטריה וינה וסביר להניח שהיו עוד אלטרנטיבות בחו״ל.
אצל גילי לא היו שום הצעות מלבד מכבי, רק התעניינות מחיפה שממש לא התכוונה להציע משהו שקרוב למה שמכבי שילמה.
מה היה קורה אם עומר היה עומד באותה סיטואציה של גילי? לא יודע.

גילי עמד במבחן 100 פעם לפני המעבר, וברור שהפעם ההיא בה נשבר וחתם שם הפכה את כל הפעמים שסירב להם לשום דבר, אבל בתכלס הוא די היה קורבן של הנסיבות ושל האפס חיים רמון.
לא רוצה אותו בחזרה גם כי מקצועית זה כבר לא זה וגם כי הקהל יעשה לו את המוות ואין שום צורך בכך.

לא רוצים טביב בהפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2020, 16:11 
Red or Dead כתב:
ההבדל הוא שאצל עומר הייתה על השולחן הצעה בכמה מיליוני שקלים מאוסטריה וינה וסביר להניח שהיו עוד אלטרנטיבות בחו״ל.
אצל גילי לא היו שום הצעות מלבד מכבי, רק התעניינות מחיפה שממש לא התכוונה להציע משהו שקרוב למה שמכבי שילמה.

גילי עמד במבחן 100 פעם לפני המעבר, וברור שהפעם ההיא בה נשבר וחתם שם הפכה את כל הפעמים שסירב להם לשום דבר, אבל בתכלס הוא די היה קורבן של הנסיבות ושל האפס חיים רמון.
לא רוצה אותו בחזרה גם כי מקצועית זה כבר לא זה וגם כי הקהל יעשה לו את המוות ואין שום צורך בכך.

ממש מסכן. עמד במבחן של להרוויח רק 300 אלף יורו בעונה בהפועל במקום לעבור למכבי. רחמיי הגדולים ולבי שותת דם עבורו.

בכל אופן, למי שתהה מה יצא לעומר דמארי מזה - תדמיין שיש לך בית, שאתה מרגיש קשור ושייך אליו, שאתה אהוב בו, שאתה יודע שלמשך כל חייך תהיה חלק משמעותי ממנו, בין אם תחזור אליו או לא מבחינה פיזית. זה לא קשור לרומנטיקה אלא למשמעות העמוקה שיש לכדורגל בחיים של אנשים שאוהבים אותו ובמציאות של כדורגלנים בפרט (בעבר ובהווה). תראה איך גם ורמוט וגם גרשון ממש מתחננים לאוהדי הפועל לסלוח להם, איך שניהם מרגישים כאילו אין להם בית לחזור אליו וכמה זה חסר להם. לקרוא לזה כגנאי "רומנטיקה" (כאילו יש ברומנטיקה משהו רע) זה לפספס לגמרי את הנקודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2020, 16:59 
האדום הצורר כתב:
Red or Dead כתב:

ממש מסכן. עמד במבחן של להרוויח רק 300 אלף יורו בעונה בהפועל במקום לעבור למכבי. רחמיי הגדולים ולבי שותת דם עבורו.

בכל אופן, למי שתהה מה יצא לעומר דמארי מזה - תדמיין שיש לך בית, שאתה מרגיש קשור ושייך אליו, שאתה אהוב בו, שאתה יודע שלמשך כל חייך תהיה חלק משמעותי ממנו, בין אם תחזור אליו או לא מבחינה פיזית. זה לא קשור לרומנטיקה אלא למשמעות העמוקה שיש לכדורגל בחיים של אנשים שאוהבים אותו ובמציאות של כדורגלנים בפרט (בעבר ובהווה). תראה איך גם ורמוט וגם גרשון ממש מתחננים לאוהדי הפועל לסלוח להם, איך שניהם מרגישים כאילו אין להם בית לחזור אליו וכמה זה חסר להם. לקרוא לזה כגנאי "רומנטיקה" (כאילו יש ברומנטיקה משהו רע) זה לפספס לגמרי את הנקודה.

זה ממש לא גנאי אלא זאת המציאות, יש כאלו שמוכנים להשלים איתה ויש כאלו שלא
אותו בית חם של דמארי רצה לחתוך אותו בתחילת העונה, השאיר אותו ביציע כל העונה, הכניס אותו כחילוף בדקות אחרונות ובעיקר לא באמת האמין בו
יש לך ספק אם אותו בית חם יתן לדמארי חוזה לעונה הבאה? יש לך ספק שדמארי לא היה מפיק יותר תועלת (וכן גם יותר כסף, שחקנים משחקים בראש ובראשונה בשביל כסף) במקום אחר שהוא לא הבית שלו? בסופו של דבר הוא שחקן ויש חיים של אחרי המשחק
חיים שלמים, אתה פורש בגיל 35 בערך ומאז אתה צריך לדאוג לעצמך, אותו הבית ממש לא הולך לדאוג לך
לא חסר דוגמאות של שחקנים שבאו לקראת המועדון ובתמורה המועדון קיצץ להם את המשכורות או הראה להם את הדרך החוצה
מה שאני בא להגיד שכל המשמעויות העמוקות האלו לא באמת באות לידי ביטוי בכדורגל המודרני אז יש 2 אפשריות, לנסות להמשיך לחיות בעידן שלא קיים ולהתאכזב בכל פעם ששאר העולם לא נוהג כמוך או להתעדכן להווה, עם כמה שהוא פחות מייצג את המשמעות של הכדורגל עבורינו האוהדים זה המצב ובאמת שאי אפשר לשנות אותו

ומעבר לכך, ורמוט בכלל לא ביצע את ה״החלטה הקרה״ הזאת מהשיקולים האלו, היה לו 2 אופציות על השולחן או מועדון שרוצה שהוא יעזוב עכשיו כי יותר חשוב לו הכסף או מועדון שרץ לאליפות, משלם יפה מאוד, ידאג לו לכושר ולרמת משחק ובכללי לכל הצרכים שלו

אני חושב שזה מאוד קל לנו כאוהדים להגיד ״בוגד״ אבל אנחנו שוכחים שהם בני אדם ויש להם חיים מעבר לקבוצה ושחקן שמתנהג כמו אוהד בסופו של דבר ימצא את עצמו ביציע (עם כמה קלישאתי שזה נשמע)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: ורמוט
הודעהפורסם: 09 יולי 2020, 17:05 
סמל אישי של המשתמש
נגיד והיה לו עוד משהו לתרום מקצועית היה אפשר לקיים את הדיון של מוסרי / לא מוסרי.
כרגע זה לא רלוונטי כי אפילו דולי מנגה יביא יותר יותר ממה שהוא יכול לתת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2020, 17:15 
סמל אישי של המשתמש
Red or Dead כתב:

עומר קיבל מהמחלה הצעות בלי סוף כולל אחת לפני שחזר לארץ למכבי חיפה. הוא סירב להם כל פעם מחדש.
לא צריך להשוות לורמוט, שעשה מעשה שלא יעשה, למרות שלצערו מאחוריו עמד אחת החלאות הגדולות שידע המועדון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2020, 17:23 
האדום הצורר כתב:
Red or Dead כתב:

כן ברור שזה היה כל כך פשוט רק להרוויח את ה300 אלף שלו בסבבה
בשנה וחצי מאז שהגיע ועד שעזב הקבוצה נכנסה לבור כלכלי של עשרות מיליונים, שחררה את כל השחקנים ששווים משהו, הביאה שחקנים שנעו בין קריירה דועכת לילדים מליגה א׳ וקיצצה לכולם כולל לגילי
את הלחצים למעבר שהופעלו עליו כולם מכירים ויודעים. בוא נגיד שיש קייס נגד ורמוט גם בלי לעוות את המציאות שהייתה בשטח.
דרך אגב, גם כאלו שנשארו נאמנים (שייע, טורק, סיני, מתן נאור, שמעון אמסלם וכו׳), זכו לאכול חרא מהקהל שלנו.

לא רוצים טביב בהפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 יולי 2020, 18:00 
Red or Dead כתב:
האדום הצורר כתב:
Red or Dead כתב:

כן ברור שזה היה כל כך פשוט רק להרוויח את ה300 אלף שלו בסבבה
בשנה וחצי מאז שהגיע ועד שעזב הקבוצה נכנסה לבור כלכלי של עשרות מיליונים, שחררה את כל השחקנים ששווים משהו, הביאה שחקנים שנעו בין קריירה דועכת לילדים מליגה א׳ וקיצצה לכולם כולל לגילי
את הלחצים למעבר שהופעלו עליו כולם מכירים ויודעים. בוא נגיד שיש קייס נגד ורמוט גם בלי לעוות את המציאות שהייתה בשטח.
דרך אגב, גם כאלו שנשארו נאמנים (שייע, טורק, סיני, מתן נאור, שמעון אמסלם וכו׳), זכו לאכול חרא מהקהל שלנו.

אבל הדוגמאות שלך ממש לא מחזקות את הטיעון שלך. כל מי שכתבת חזר לתפקיד מקצועי במועדון לאחר הפרישה חוץ מאמסלם, ועד היום מקבל בו מקום ויחס (בין אם מהמועדון ישירות או מכל מי שקשור אליו) אוהב. סיני קיבל פאקינג 7 שנות חסד כמאמן אחרי שפרש למרות ביצועים בינוניים ומטה, שייע חזר כמאמן פעמיים, טורק היה מאמן ומתן נאור גם הוא חזר כאיש מקצוע, והיום סיני מנהל את הקבוצה. אתה רואה את ורמוט או את גרשון חוזרים להפועל לתפקיד מקצועי?
עומר דמארי, בתקופה הנוכחית, עשה מעשה ייחודי וכנראה די חד פעמי בסירוב לקרויף. אני די בטוח שלעולם אף אוהד הפועל לא ישכח אותו, ושיהיה לו מקום כאן לתמיד בדרך זו או אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יולי 2020, 01:53 
בוא הביתה גילי :HEART2: :HEART2: :HEART2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יולי 2020, 03:40 
סמל אישי של המשתמש
גילי ❤️

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יולי 2020, 09:15 
מישהו צריך לאייש את תקן השחקן הגמור אחרי שדמארי יעזוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 85 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 37 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: