תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 29 אפריל 2024, 00:18

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 63 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: עין זין נבחר לרשימת 20 הבוגדים הגדולים בהיסטוריה של הכדורגל
הודעהפורסם: 04 יולי 2020, 19:02 
JR12 כתב:
גם אני קיללתי חזק את גרשון כשהייתי ילד בן 15,היום אני רואה את הדברים קצת אחרת.
העסק הזה מסריח מאד מ2 הכיוונים.שמעון לפחות שמר על פאסון ולא התגרה בנו מעולם.
התגרה ועוד איך, חגג גול של בית"ר בהפגנתיות ב2006, אגרוף באוויר פלוס קפיצה ברחבה שלהם. לא זוכר אם זה היה מחזור 2 אצלם או בסיבוב השני אצלנו אבל בזמנו זה נראה לי הדבר הכי נוראי בעולם. היום בפרספקטיבה של בן 40 זה סתם משחקי פיפי קקי ואם זה מה שיש לאנשים בראש, כדורגלנים או אוהדים, אני מלא ברחמים עליהם. כנ"ל השטויות של ערן זהבי.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 יולי 2020, 18:39 
אפרופו זהבי, שון וייסמן עם ה-30 (!!) שלו בליגה האוסטרית שובר את השיא של זהבי ללגיונר ישראלי בעונה אחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 יולי 2020, 23:13 
לא יודע אם מישהו ראה את ערן זהבי בשער 5, אבל אמא שלו בהחלט היתה ביציעים.
גרשון בכה דמעות תנין וידע שהולך לעזוב לטובת הכסף הגדול, שזו החלטה עיסקית נכונה והיה יכול להציג אותה ככזו בחר בניסיון העלוב לקבל אמפטיה. אח"כ כמובן שהיה צריך להראות שיש לו זיקה לביט"ר והוכיח שהוא קטן ועלוב. הנסיון בתקופה האחרונה להודות ב"טעותו" רק מחזקת את קטנותו שהיה אחד הסמלים, אולי מהאחרונים שבהם.
את אבוקסיס לא בדיוק ספרו וכשעבר לביט"ר זה היה אחרי עוד תחנות בדרך (בני יהודה וצפרירים חולון), אבל בירושלים לקח את הצד הקיצוני בשביל לנקות את ה"כתם" האדום. עדיין אחרי כ"כ הרבה שנים הוא עדיין לא מודה בחלקו במשחק ה"שרוכים" למרות ששחקני עבר שהיו שם כבר מזמן הודו...
הבגידה של זהבי היא השלב הבא בהתפתחות. "...אכלו לי שתו לי , לא מוכנים לשלם לי כמה שמגיע לי...", בשילוב עם הזדהות מוחלטת עם הצד הצ@@ב של העיר. זו ההתנהגות המזלזלת והשחצנית שלו למקום בו גדל ובו נתנו לו את ההזדמנות הראשונה.
עוד איש קטן בשורה של אנשים קטנים, אולי עשיר אולי מצליח אבל איש קטן. סרט הנבחרת רק הראה כמה קטן ועלוב הוא, הבחירה הבאה שלו היכן ישחק, תוכיח כי נשאר ראש לארנבות ותו' לו.
ה"בגידה" של ורמוט היתה פשוט כורך המציאות, רמון לא יכל היה לשלם לו את חוזהו וקרויף היה מוכן לשלם עליו כסף ולהרוס שני שחקנים צעירים בתמורתו. אח"כ עשה גם סיבוב נוסף על חשבוננו על אחד משני המסכנים. כסף כסף כסף...ההמשך הוכיח בסה"כ שזה עסק, איפה משלמים לשם אני הולך. אהבתי אותו בהפועל, שנאתי אותו בכל חולצה אחרת, וזהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 63 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 39 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: