תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 אפריל 2024, 05:40

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 136 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מחזור 27 מכבי חיפה-הפועל ת״א, מוצ״ש 30/5 21:00
הודעהפורסם: 30 מאי 2020, 22:48 
אגב, במהלך המשחק עברו לפחות 10 כדורי רוחב והיה לי ברור שאם היה לנו חלוץ שיודע לעשות תנועה נורמלית, זה היה נגמר בשערים קלים.
והפלא ופלא, כמה דקות אחרי שדמארי נכנס, כדור רוחב מצוין, תנועה חכמה לרחוק ושער קל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: מחזור 27 מכבי חיפה-הפועל ת״א, מוצ״ש 30/5 21:00
הודעהפורסם: 30 מאי 2020, 22:51 
סמל אישי של המשתמש
חחחחhttp://cloud.tapatalk.com/s/5ed2c431e6214/VID_20200530_232358.mp4

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 מאי 2020, 23:51 
סמל אישי של המשתמש
el dudernio כתב:
red in blood כתב:
pogi כתב:
mbracha כתב:
בקבוצה נורמלית בסיס של כמה שחקני נוער מוכשרים שמתגלים בשלב הזה של העונה זה בסיס לעונה מעולה שנה לאחר מכן. אצלנו אפשר לסמוך על החסרי מושג בראש המערכת שימכרו את מי שאפשר, יביאו את מי שלא צריך ויפטרו את קלינגר כדי להביא איזה כשרון אימון עולה מליגה ארצית.

בינתיים החסרי מושג עשו כמה דברים שלא זכור לי שעשו ב10 שנים האחרונות

כמו למשוך את הבקשה לאישור לאירופה?

לא הייתה להם ברירה... ברגע שהיו מבקשים היו דורשים שתשלם

זה כמו להגיד "לא הייתה לי ברירה אלא לברוח מהמשטרה, כי ברגע שהם היו נותנים לי דו"ח הם היו מגלים שאין לי רישיון".
האחריות שלהם היא לשלם. זה שהם משכו את הבקשה כדי לא לשלם זה בושה רצינית.
אשכרה וויתרנו מראש על אירופה. אנחנו לא יכולים להיות קבוצה הישגית ולוותר מראש על השתתפות במפעל אירופאי. זה לא הולך יחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 מאי 2020, 23:58 
red in blood כתב:
el dudernio כתב:
red in blood כתב:
pogi כתב:
mbracha כתב:
בקבוצה נורמלית בסיס של כמה שחקני נוער מוכשרים שמתגלים בשלב הזה של העונה זה בסיס לעונה מעולה שנה לאחר מכן. אצלנו אפשר לסמוך על החסרי מושג בראש המערכת שימכרו את מי שאפשר, יביאו את מי שלא צריך ויפטרו את קלינגר כדי להביא איזה כשרון אימון עולה מליגה ארצית.

בינתיים החסרי מושג עשו כמה דברים שלא זכור לי שעשו ב10 שנים האחרונות

כמו למשוך את הבקשה לאישור לאירופה?

לא הייתה להם ברירה... ברגע שהיו מבקשים היו דורשים שתשלם

זה כמו להגיד "לא הייתה לי ברירה אלא לברוח מהמשטרה, כי ברגע שהם היו נותנים לי דו"ח הם היו מגלים שאין לי רישיון".
האחריות שלהם היא לשלם. זה שהם משכו את הבקשה כדי לא לשלם זה בושה רצינית.
אשכרה וויתרנו מראש על אירופה. אנחנו לא יכולים להיות קבוצה הישגית ולוותר מראש על השתתפות במפעל אירופאי. זה לא הולך יחד.

טוב כפרה בוא תשים 10 20 מיליון שקל ככה שנהיה רגועים שהפועל הישגית. מעבר לסיסמאות יש כאן מציאות ואלו חובות שמעשית ההנהלה הנוכחית לא יכולה לשלם בשנה אחת, אז כדי שלא יסגרו את הקבוצה מצאו את הפיתרון הסביר ביותר הקיים. בינתיים אני מרגיש מספיק הישגי עם ניצחון בפלייאוף העליון על מכבי חיפה עם 9 שחקני בית, איך אני איתך?

If you can meet with Triumph and Disaster
And treat those two impostors just the same
Yours is the Earth and everything that's in it

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 מאי 2020, 00:34 
ד"א
קונט קיבל אדום ולא ישחק נגדנו , כמו כן עטר יצא במחצית עם חשש לשבר בכף הרגל והוא בספק גדול למשחק נגדנו בשלישי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 מאי 2020, 00:42 
bruno conti כתב:
70 דק הכי מרשימות שראיתי מהפועל 6 שנים אחורה.
וכל זה עם ילדים מוכשרים מהבית,כיף גדול.

רק שנה שעברה עם רפואה היו באיזור ה10 משחקים ששיחקנו כדורגל יותר טוב

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 מאי 2020, 00:47 
סמל אישי של המשתמש
האדום הצורר כתב:

טוב כפרה בוא תשים 10 20 מיליון שקל ככה שנהיה רגועים שהפועל הישגית. מעבר לסיסמאות יש כאן מציאות ואלו חובות שמעשית ההנהלה הנוכחית לא יכולה לשלם בשנה אחת, אז כדי שלא יסגרו את הקבוצה מצאו את הפיתרון הסביר ביותר הקיים. בינתיים אני מרגיש מספיק הישגי עם ניצחון בפלייאוף העליון על מכבי חיפה עם 9 שחקני בית, איך אני איתך?

אין לי שום ציפייה שישלמו 20 מיליון בשנה אחת כשזה לא אפשרי.
אבל לא היה שום צורך לעשות את זה בשנה אחת. הם לקחו את הקבוצה לפני 3 וחצי שנים כבר.
הם היו צריכים מהרגע הראשון להתחיל להחזיר. אתה מדבר כאילו זה נפל עליהם בפתאומיות, אבל זה היה ידוע וברור מהרגע הראשון, ואפילו הייתה התייחסות לזה בבית המשפט.

ואיך אתה איתי? לא משהו.
הישגי בעיני זה לשאוף תמיד הכי גבוה שרק אפשר. במציאות הנוכחית זה פלייאוף עליון וניצחון על קבוצות גדולות אחרות, וזה אחלה ואני באמת מרוצה, אבל אתה לא יכול לוותר מראש על מפעל אירופאי. אתה לא יכול לוותר מראש על הצלחה.
אתה גם חושב שזה בסדר כשקבוצות בוחרותלא לעלות ליגה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 מאי 2020, 06:28 
טוב הפועל. יאללה, ללמוד מהטעות של עצמכם ולהגיע מחר להסדר תשלומים עם הנושים הרציניים. אז להתחיל להפריש 1-2 מיליון שקל מכל עונה להחזרים.

"תדע לך עמית, בלילה - הכדור עף מהר יותר"
- דני נוימן, ערוץ 1, 09.11.2009

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 מאי 2020, 07:49 
בוריס כתב:
bruno conti כתב:

אכן, התקופה עם רפואה הייתה תקופה חלומית עם כדורגל אדיר שלא יחזור והישגים שלא זכורים לנו כמותם, אבל רפואה כבר עזב ואנחנו נשארנו רק עם הזיכרונות המתוקים.
עכשיו הגיע הזמן להמשיך הלאה..
אין לי ספק שאם קלינגר יאמין בעצמו, הוא יוכל ביום מן הימים לשחזר את ההישגים שלנו עם רפואה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 מאי 2020, 09:01 
pogi כתב:
בוריס כתב:
bruno conti כתב:

אכן, התקופה עם רפואה הייתה תקופה חלומית עם כדורגל אדיר שלא יחזור והישגים שלא זכורים לנו כמותם, אבל רפואה כבר עזב ואנחנו נשארנו רק עם הזיכרונות המתוקים.
אין לי ספק שאם קלינגר יאמין בעצמו, הוא יוכל ביום מן הימים לשחזר את ההישגים שלנו עם רפואה.

מה הקשר בין מה שאתה ענית למה שהוא אמר. לא יודע לגבי המספר עשרה, אבל גם אני את המשחקים הכי טובים של הפועל ראיתי בהפועל של רפואה. בלי שום קשר, ברור שהעונה הזו הרבה יותר טובה ואני מעדיף אותה בהליכה על פני העונה של רפואה. רק כמו שנידון אלף פעמים, היה חסר שם מזל גם במשחקים הטובים. כמו שאתמול היינו שווים 3-0 אבל כמעט נגמר תיקו, שם פשוט היה נגמר תיקו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 מאי 2020, 19:26 
בר קולמוסא כתב:

מה הקשר בין מה שאתה ענית למה שהוא אמר. לא יודע לגבי המספר עשרה, אבל גם אני את המשחקים הכי טובים של הפועל ראיתי בהפועל של רפואה. בלי שום קשר, ברור שהעונה הזו הרבה יותר טובה ואני מעדיף אותה בהליכה על פני העונה של רפואה. רק כמו שנידון אלף פעמים, היה חסר שם מזל גם במשחקים הטובים. כמו שאתמול היינו שווים 3-0 אבל כמעט נגמר תיקו, שם פשוט היה נגמר תיקו.

עונה לך בציטוט שלי מהקיץ האחרון (זו המנטרה הקבועה שלי בערךמהיום הראשון שאני כותב פה)

pogi כתב:
באמת שהרגתם את המוח עם רפואה.
רפואה מאמן חסר ניסיון שהוביל אותנו לתחתית בתחילת העונה שעברה, והמשיך איתנו בתחתית במהלך העונה אחרי שחזר. מאז שהוא לא בהפועל למיטב ידיעתי הוא ללא קבוצה. סביר להניח שגם אם הוא יהיה המאמן שלנו היום נהיה בתחתית. גם עם אופיר חיים היינו בתחתית. גם עם אביטן נהיה בתחתית. מסקנה- כשמביאים להפועל מאמנים עם ותק של שנה במקצוע הם ייכשלו ונהיה איתם בתחתית.
אז עם רפואה נראינו טוב יותר מאשר עם אופיר חיים ועם אופיר חיים טוב יותר מאשר עם אביטן.. זה ממש משנה
הפועל זה מועדון שצריך, יותר מהכל, מאמן מבוגר עם ותק וניסיון.
זה היה נכון בעבר וזה נכון גם היום. עם הבעלים האלה ועם כל הבעלים הקודמים.
כל אופציה אחרת נכשלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 מאי 2020, 23:32 
pogi כתב:
בוריס כתב:
bruno conti כתב:

:ROSE:
מדהים שהשם הזה עדיין עולה פה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 יוני 2020, 11:19 
הפתטיות חוגגת כאן.
שוכחים שכל מה שהפריד בינינו לבין פלייאוף עליון שנה שעברה זה 2-3 נקודות שסביר להניח היו מושגות לולא הפיטורים של רפואה באמצע העונה.

ואני אשמח מאוד לדעת במה ההופעה שלשום נופלת מההופעה נגד מכבי פתח תקווה, אשדוד או בני יהודה לצורך העניין?

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 יוני 2020, 11:27 
בוריס כתב:
הפתטיות חוגגת כאן.
שוכחים שכל מה שהפריד בינינו לבין פלייאוף עליון שנה שעברה זה 2-3 נקודות שסביר להניח היו מושגות לולא הפיטורים של רפואה באמצע העונה.

ואני אשמח מאוד לדעת במה ההופעה שלשום נופלת מההופעה נגד מכבי פתח תקווה, אשדוד או בני יהודה לצורך העניין?

משעמם ולא מעניין גבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 יוני 2020, 11:47 
בוריס כתב:
הפתטיות חוגגת כאן.

ו אני אשמח מאוד לדעת במה ההופעה שלשום נופלת מההופעה נגד מכבי פתח תקווה, אשדוד או בני יהודה לצורך העניין ?

אממממ
אולי שההופעה שלשום היתה מול מכבי חיפה שממוקמת במקום השני וטוענת לכתר האליפות ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 יוני 2020, 11:55 
סמל אישי של המשתמש
סומך כתב:

שמישהו יעשה מזה כבר גיףףףףףףף!!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 136 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: