תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 אפריל 2024, 09:28

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 104 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפגנה להחזרת קהל למגרשים
הודעהפורסם: 26 מאי 2020, 12:21 
לירון האדום כתב:
pelegs כתב:
לירון האדום כתב:
לירון האדום כתב:
האדס כתב:
נראה לכם הגיוני לסכן את כל המשק בשביל קהל במשחקי כדורגל?
למה כי משה חוגג או יעקב שחר אמרו שיקצצו את התקציב ושחקנים כמו חנן ממן ורוקאביצה יצטרכו לוותר על השכר מנכ״לים שלהם?
היה צריך מזמן לסגור את עונת הכדורגל המיותרת הזו, שבקונסטלציה הנוכחית תהיה פשוט משחקי אימון שיגרמו להמון פציעות.

ובשביל מופע של אביב גפן? או הצגה בהבימה?

יאללה הבנו את עניין הקורונה, נקסט.
מי שמפחד לא יגיע וזה הכל.
מי שירצה יגיע.

תנו לקהל לחזור למגרשים !

יש לאנשים בעית הבנה של הקונספט הה שנקרא מחלות מדבקות. זה לא עניין של סיכון אינדיוידואלי אלא סיכון חברתי.
מילא הייתם דופקים רק את עצמכם, אבל אתם הלכה למעשה תורמים להשרדות המחלה לזמן ארוך יותר.

לכל אלו שמתעקשים על חזרה לשגרה, אני ממליץ שכשתהיו חולים תדפדפו בסאברדיט [url=https://www.reddit.com/r/leopardsatemyface] נמרים אכלו לי את הפני

אז לא לחזור לשגרה? להמשיך להיות בסגר בבית?
העובדות הם שרוב המשק חזר לעבוד, הילדים בבתי הספר, אנשים הולכים לעבודה, הולכים לפגישות.
יש אירועים, יש מסעדות.
אם יש קהל במופע בידור או מופע שירה, אז אפשר גם שיהיה קהל במגרש כדורגל.
זה הכל.

ממש לא לחזור לשגרה. זה לא אומר להיות בסגר בבית, אבל זה אומר הפחתה של אירועים חברתיים. כולל הופעות ומסיבות, כן.
זו המציאות: יש כרגע מצב חירום, וצריך להתמודד איתו. מדהימה אותי כמות האנשים המבוגרים שמתגלים כילדים שלא מסוגלים לדחות סיפוקים בשביל למנוע מוות של מאות ואולי אלפי אנשים.

אבל המציאות כרגע היא שהמופעים חוזרים וכך גם המסיבות, מסעדות וכו'

מסעדות ושאר העסקים נפתחים כדי למנוע קריסה כלכלית של האנשים שמתפרנסים מהם וכדי לחסוך לממשלה הוצאות של דמי אבטלה המוניים, הכנסת אוהדים למשחק כדורגל לא משמעותית עד כדי כך לכלכלה ומביאה סיכון הרבה יותר גדול להתפתחות גל שני של המחלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מאי 2020, 12:45 
לירון האדום כתב:
האדס כתב:
לירון האדום כתב:
האדס כתב:
למה כי משה חוגג או יעקב שחר אמרו שיקצצו את התקציב ושחקנים כמו חנן ממן ורוקאביצה יצטרכו לוותר על השכר מנכ״לים שלהם?
היה צריך מזמן לסגור את עונת הכדורגל המיותרת הזו, שבקונסטלציה הנוכחית תהיה פשוט משחקי אימון שיגרמו להמון פציעות.

מי שירצה יגיע.

תנו לקהל לחזור למגרשים !

א. הופעה של אביב גפן לדעתי לא צריך לקיים, אלא אם כן זה באולם קטן של מאות/אלף איש.
ב. כנ״ל הצגה.
ועדיין, האירועים האלו כמו שאתה מתאר אותם, הם עם הרבה פחות משתתפים, הרבה פחות צפיפות והרבה פחות פוטנציאל הדבקה.
ואם אני מסתכל על מעגלי התעסוקה וההשפעה הכלכלית שלהם, הם גם הרבה יותר חשובים למשק ממשחקי ספורט.

א. עזוב אם צריך או לא, אם מאשרים הופעות אפשר גם לאשר "מופע" כדורגל.
אם יש הגבלה על כניסה של 500 איש, אז תגביל גם את כמות הקהל במשחק.
ובמשחק כדורגל יש לך מספר יציעים, ככה שקל יותר לפזר את הקהל + מדובר באוויר הפתוח
ב. כנ"ל
ג. אתה יודע שבמשחק כדורגל, יש לך גם מאבטחים שמקבלים שכר, המזנון, העסקים מסביב, ספונסרים וכו'
כדורגל לא מעסיק רק את השחקנים..

ההבדל הוא שאם יאשרו מכירת 500 כרטיסים למופע או הצגה יגיעו אליו רק 500 אנשים.
אם יאשרו מכירת 500 כרטיסים לחצי גמר הגביע יגיעו 5000 (במקרה טוב) שחלקם גם יתעמת עם השוטרים בנסיון לפרוץ למגרש
(שלא נדבר על זה שאף אחד מהם לא יהיה עם מסיכה, ישמור על ריחוק חברתי או יעמוד בתור מסודר בכניסה למגרש במרחק 2 מטר אחד מהשני)

ומי שחושב שהקורונה נגמרה או שזה רק ענין של זקנים עם מחלות רקע לא מאחל לו לפגוש אותה פנים אל פנים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מאי 2020, 12:48 
סמל אישי של המשתמש
בני12 כתב:
לירון האדום כתב:
האדס כתב:
לירון האדום כתב:
האדס כתב:

מי שירצה יגיע.

תנו לקהל לחזור למגרשים !

א. הופעה של אביב גפן לדעתי לא צריך לקיים, אלא אם כן זה באולם קטן של מאות/אלף איש.
ב. כנ״ל הצגה.
ועדיין, האירועים האלו כמו שאתה מתאר אותם, הם עם הרבה פחות משתתפים, הרבה פחות צפיפות והרבה פחות פוטנציאל הדבקה.
ואם אני מסתכל על מעגלי התעסוקה וההשפעה הכלכלית שלהם, הם גם הרבה יותר חשובים למשק ממשחקי ספורט.

א. עזוב אם צריך או לא, אם מאשרים הופעות אפשר גם לאשר "מופע" כדורגל.
אם יש הגבלה על כניסה של 500 איש, אז תגביל גם את כמות הקהל במשחק.
ובמשחק כדורגל יש לך מספר יציעים, ככה שקל יותר לפזר את הקהל + מדובר באוויר הפתוח
ב. כנ"ל
ג. אתה יודע שבמשחק כדורגל, יש לך גם מאבטחים שמקבלים שכר, המזנון, העסקים מסביב, ספונסרים וכו'
כדורגל לא מעסיק רק את השחקנים..

ההבדל הוא שאם יאשרו מכירת 500 כרטיסים למופע או הצגה יגיעו אליו רק 500 אנשים.
אם יאשרו מכירת 500 כרטיסים לחצי גמר הגביע יגיעו 5000 (במקרה טוב) שחלקם גם יתעמת עם השוטרים בנסיון לפרוץ למגרש
(שלא נדבר על זה שאף אחד מהם לא יהיה עם מסיכה, ישמור על ריחוק חברתי או יעמוד בתור מסודר בכניסה למגרש במרחק 2 מטר אחד מהשני)

ומי שחושב שהקורונה נגמרה או שזה רק ענין של זקנים עם מחלות רקע לא מאחל לו לפגוש אותה פנים אל פנים

פתרו את זה במתווה ההופעות שאישרו רק מכירה אינטרנטית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מאי 2020, 12:58 
ומההיכרות שלך עם קהל הכדורגל אתה טוען שאם ימכרו באינטרנט רק 500 כרטיסים יופיעו למגרש רק 500 אנשים ?
ברצינות ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מאי 2020, 14:16 
בני12 כתב:
ומההיכרות שלך עם קהל הכדורגל אתה טוען שאם ימכרו באינטרנט רק 500 כרטיסים יופיעו למגרש רק 500 אנשים ?
ברצינות ?

הבנתי, אז בגלל שקהל הכדורגל אינו קהל תרבותי ובגלל שיש צפי שיגיע הרבה קהל, נבצע את המשחקים בלי קהל.
אני מניח שב 98 הסכמת שבית שאן העבירו את המשחק לחיפה.
אני מניח שגם הסכמת לכך שאום אל פחם יארחו את מכבי לדוגמא בנתניה או במשובה, בכל זאת קהל כדורגל, יגיעו המונים בלי כרטיסים וכו'

יש תפקיד למשטרה, שתבצע אותה נאמנה ותמנע התקהלויות שבניגוד לחוק.
בצוותא יהיו 500 איש במקום סגור.
כאן אנחנו מדברים על איצטדיון פתוח, אתה יכול להכניס יותר מ 500 איש לכל יציע.

בים, לא מתגודדים יחד מאות אנשים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מאי 2020, 14:20 
ציטוט:
מסעדות ושאר העסקים נפתחים כדי למנוע קריסה כלכלית של האנשים שמתפרנסים מהם וכדי לחסוך לממשלה הוצאות של דמי אבטלה המוניים,
הכנסת אוהדים למשחק כדורגל לא משמעותית עד כדי כך לכלכלה ו מביאה סיכון הרבה יותר גדול להתפתחות גל שני של המחלה .

אתה יודע שיש הרבה אנשים שגם מתפרנסים מכדורגל ,נכון?

בוא תסביר לי לגבי המשפט המודגש שלך, מה ההבדל בין:
1. מגרש כדורגל עם קהל לאנשים בחוף הים
2. מגרש כדורגל עם קהל להופעה בצוותא עם קהל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מאי 2020, 14:22 
pelegs כתב:
לירון האדום כתב:

אז במקום להפגין למען זכותך לאפשר למחלה להמשיך להשתולל, תפגין למען סגירה של אירועים רבי משתתפים. או אל תפגין בכלל, ופשוט תקבל את זה שהעונה זהו גמורה.

אתה רוצה לקיים דיון תיאורטי לגבי הקורונה?
כי יש כבר דיון כזה בוולטון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מאי 2020, 14:39 
לירון האדום כתב:
ציטוט:
מסעדות ושאר העסקים נפתחים כדי למנוע קריסה כלכלית של האנשים שמתפרנסים מהם וכדי לחסוך לממשלה הוצאות של דמי אבטלה המוניים,
הכנסת אוהדים למשחק כדורגל לא משמעותית עד כדי כך לכלכלה ו מביאה סיכון הרבה יותר גדול להתפתחות גל שני של המחלה .

אם לא יהיו מופעים בצוותא, לא תהיה פרנסה לאף שחקן, במאי, תאורן, עובד במה, מלבישה, נגן, מחזאי וכו, הכדורגל המודרני מבוסס לצערי קודם כל על טלווזיה וזאת הסיבה שלא כל המשחקים ב4 בצהריים ביום שבת כמו בימים הטובים, לשחקנים, מאמנים, חברי הנהלה תהיה פרנסה גם בלי קהל, ולתת ל500 אוהדים מתוך 8500 מנויים להכנס לא יכניס כסף למועדון ויעלה הרבה כסף על הוצאות שיטור ואבטחה, לכן לא משתלם למועדון לעשות דבר כזה בכלל, אפשר למכור כל כרטיס ב500 שח בשביל לכסות את ההוצאות אבל זה באמת כבר ביזארי.

זה שאי אפשר למנוע מאנשים להצטופף בים לא אומר שלא צריך למנוע מאנשים להצטופף במקום אחר. לפי ההגיון הזה, אם אי אפשר למנוע פיגועים בירושלים וההתנחלויות אז צריך לאפשר פיגועים בתל אביב כדי ליצור שוויון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מאי 2020, 15:45 
סמל אישי של המשתמש
לירון האדום כתב:
pelegs כתב:
לירון האדום כתב:

אז במקום להפגין למען זכותך לאפשר למחלה להמשיך להשתולל, תפגין למען סגירה של אירועים רבי משתתפים. או אל תפגין בכלל, ופשוט תקבל את זה שהעונה זהו גמורה.

אתה רוצה לקיים דיון תיאורטי לגבי הקורונה?
כי יש כבר דיון כזה בוולטון.

טיעון מוחץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מאי 2020, 16:58 
סמל אישי של המשתמש
אם כבר, השאלה של נקיטה בפועל של צעד כזה או אחר היא הרבה יותר פרקטית וקונקרטית, והרבה פחות "דיון תיאורטי".
יותר מזה, אם אני לא טועה זה בדיוק הציר שסביבו נסוב הדיון פה.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מאי 2020, 09:55 
Karl Weierstrass כתב:
לירון האדום כתב:
ציטוט:

אם לא יהיו מופעים בצוותא, לא תהיה פרנסה לאף שחקן, במאי, תאורן, עובד במה, מלבישה, נגן, מחזאי וכו, הכדורגל המודרני מבוסס לצערי קודם כל על טלווזיה וזאת הסיבה שלא כל המשחקים ב4 בצהריים ביום שבת כמו בימים הטובים, לשחקנים, מאמנים, חברי הנהלה תהיה פרנסה גם בלי קהל, ולתת ל500 אוהדים מתוך 8500 מנויים להכנס לא יכניס כסף למועדון ויעלה הרבה כסף על הוצאות שיטור ואבטחה, לכן לא משתלם למועדון לעשות דבר כזה בכלל, אפשר למכור כל כרטיס ב500 שח בשביל לכסות את ההוצאות אבל זה באמת כבר ביזארי.

זה שאי אפשר למנוע מאנשים להצטופף בים לא אומר שלא צריך למנוע מאנשים להצטופף במקום אחר. לפי ההגיון הזה, אם אי אפשר למנוע פיגועים בירושלים וההתנחלויות אז צריך לאפשר פיגועים בתל אביב כדי ליצור שוויון.

עזוב כלכלי או לא, זה כבר החלטה של הקבוצות.

השאלה שעולה היא מה ההבדל מבחינת משרד הבריאות בין קהל במופע מוזיקה לבין קהל במופע ספורט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מאי 2020, 09:56 
teknoboy כתב:
אם כבר, השאלה של נקיטה בפועל של צעד כזה או אחר היא הרבה יותר פרקטית וקונקרטית, והרבה פחות "דיון תיאורטי".

לא יודע מי זה נקיטה.
אבל שוב, אשמח לדעת מה ההבדל מבחינה בריאותית בין קהל במופע מוזיקה לבין קהל במופע ספורט?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מאי 2020, 11:00 
לירון האדום כתב:
teknoboy כתב:

לא יודע מי זה נקיטה.
אבל שוב, אשמח לדעת מה ההבדל מבחינה בריאותית בין קהל במופע מוזיקה לבין קהל במופע ספורט?

הכמות והבבוניות של הקהל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מאי 2020, 12:24 
סמל אישי של המשתמש
לירון האדום כתב:
teknoboy כתב:

לא יודע מי זה נקיטה.

לא יודע איך זה איפה שאתה יושב, אבל בתור התחלה, לא כל צופי הכדורגל יושבים כמו בקונצרט, ואילו בהופעה בצוותא יושבים כמו ב... ובכן... קונצרט.
אני לא רואה את חובבי העידוד שומרים על כללי הריחוק החברתי, ואני גם מתקשה לדמיין אנשים מקפצים וצועקים כשהם מזיעים ובלי חולצות בהופעה של אביב גפן בצוותא.
בגדול התנאים שונים מאוד, ומכאן ההבדל (לא מאיזה "הבדל בריאותי" בין הקהל הזה לאחר).
כמו כן אשמח אם מישהו יזכיר לי מה הקיבולת בצוותא.

ונקיטה זה לא מי, זה מה (רמז: עכשיו נקטתי צעד שיעזור לך להבין, אולי).

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מאי 2020, 12:44 
לירון אני לא חושב שאתה מבין את ההגיון מאחורי איסור התקהלויות. מבחינת משרד הבריאות כל התקהלות היא מסוכנת נקודה. חלק ההתקהלויות הן בלתי נמעות, לכן צריך לסבול אותן ולהתיל עליהן כמה שיותר מגבלות, חלק ניתן למנוע, כניסת אוהדים למשחק כדורגל היא דבר שניתן למנוע. כל הדיון של למה הם כן ואני לא מתאים לגן ילדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מאי 2020, 13:29 
מבחינת לירון אין כבר קורונה (ואולי מעולם לא הייתה) כך שהוא לא מבין למה לא חוזרים למצב של לפני חצי שנה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מאי 2020, 13:55 
כמה כיף לחזור לפורום אחרי היעדרות קטנה ולראות התנפלות אישית על הכותב.
התגעגעתי... (לא באמת)

ננסה לעשות כמוכם:
מבחינת בני 12, זה בסדר להעביר ביתיות כאשר יש צפי לקהל גדול

מבחינת טקנו: אוהדי הכדורגל הם בבונים, חיות, שלא יכולים להקשיב להוראות.
אולי כדאי גם לקיים דרבים ומשחקים טעונים ללא קהל, או אולי ללא קהל חוץ וזה כי הבבונים לא מקשיבים להוראות.

מבחינת קרל:
ההתפרצות השניה היא מעבר לפינה, אבל אין בריירה, נקבל את הקורונה במסעדות, בהופעות, בים, בכל התקהלות אחרת שמותרת עפ"י החוק
אבל העיקר שלא נחטוף אותה באיצטדיון כדורגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מאי 2020, 14:24 
סמל אישי של המשתמש
לירון האדום כתב:
אולי כדאי גם לקיים דרבים ומשחקים טעונים ללא קהל, או אולי ללא קהל חוץ וזה כי הבבונים לא מקשיבים להוראות.

אתה סלפן מסלפן ושקרן משוקרן.
או ליתר דיוק, אתה תוקף אותי על דברים שמעולם לא כתבתי, במקום לענות למה שכתבתי לך. (כמו שכבר עשית, ובדיוק עם אותם אנשי קש, לאדם הקודם שהיה תמים מספיק כדי לחשוב שאפשר לקבל ממך תשובה של בנאדם)
מעניין למה.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מאי 2020, 14:35 
teknoboy כתב:
לירון האדום כתב:

או ליתר דיוק, אתה תוקף אותי על דברים שמעולם לא כתבתי, במקום לענות למה שכתבתי לך. (כמו שכבר עשית, ובדיוק עם אותם אנשי קש, לאדם הקודם שהיה תמים מספיק כדי לחשוב שאפשר לקבל ממך תשובה של בנאדם)
מעניין למה.

ביום שאתה תענה לעניין אני אענה לעניין.
בוא ננסה שוב:
אני שאלתי:
אשמח לדעת מה ההבדל מבחינה בריאותית בין קהל במופע מוזיקה לבין קהל במופע ספורט?

אתה ענית:
....בגדול התנאים שונים מאוד, ומכאן ההבדל (לא מאיזה "הבדל בריאותי" בין הקהל הזה לאחר).

אז בקיצור, אתה מסכים איתי שאין הבדל בריאותי.
אלא ההבדל היחידי מבחינתך הוא סוג הקהל.

מצד אחד:
לא כל צופי הכדורגל יושבים כמו בקונצרט, ואילו בהופעה בצוותא יושבים כמו ב... ובכן... קונצרט.
אני גם מתקשה לדמיין אנשים מקפצים וצועקים כשהם מזיעים ובלי חולצות בהופעה של אביב גפן בצוותא.

דרך אגב, אני יושב בשער 2, שער דיי רגוע.

לגבי הקיבולת - כתבתי שאפשר להגביל את כמות הקהל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מאי 2020, 14:48 
לירון האדום כתב:
התגעגעתי... (לא באמת)

ננסה לעשות כמוכם:

מבחינת קרל:
ההתפרצות השניה היא מעבר לפינה, אבל אין בריירה, נקבל את הקורונה במסעדות, בהופעות, בים, בכל התקהלות אחרת שמותרת עפ"י החוק

מבחינתי כל התקהלות של למעלה מ5 אנשים צריכה להיאסר, אני רק ניסתי להסביר לך איך ממשלת ישראל מקבלת החלטות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מאי 2020, 14:51 
סמל אישי של המשתמש
לירון האדום כתב:
teknoboy כתב:
לירון האדום כתב:

מעניין למה.

ביום שאתה תענה לעניין אני אענה לעניין.
בוא ננסה שוב:
אני שאלתי:
אשמח לדעת מה ההבדל מבחינה בריאותית בין קהל במופע מוזיקה לבין קהל במופע ספורט?

אתה ענית:
....בגדול התנאים שונים מאוד, ומכאן ההבדל (לא מאיזה "הבדל בריאותי" בין הקהל הזה לאחר).

אז בקיצור, אתה מסכים איתי שאין הבדל בריאותי.
אלא ההבדל היחידי מבחינתך הוא סוג הקהל.

מצד אחד:
לא כל צופי הכדורגל יושבים כמו בקונצרט, ואילו בהופעה בצוותא יושבים כמו ב... ובכן... קונצרט.
אני גם מתקשה לדמיין אנשים מקפצים וצועקים כשהם מזיעים ובלי חולצות בהופעה של אביב גפן בצוותא.

דרך אגב, אני יושב בשער 2, שער דיי רגוע.

לגבי הקיבולת - כתבתי שאפשר להגביל את כמות הקהל.

אתה שוב מסלף את דבריי.
לא כתבתי שהאנשים בכדורגל ברברים או שהם שונים מאלה שהולכים להופעות אינטימיות בצוותא (אני אישית הייתי הולך לשניהם, ואני מבטיח לך שהייתי אותו בן אדם בכל הפעמים), אלא שתנאי הצפייה שונים ו"חוויית המשתמש" היא אחרת לגמרי.
אתה חולק על דעתי וחושב שצפייה במופע בצוותא דומה לצפייה במשחק כדורגל בבלומפילד (בכל השערים, משער הכבוד ועד שער 5)?

לגבי הקיבולת - אתה מתכוון שיגבילו את מספר הצופים למספר שיש בצוותא? שידללו את הקהל באותו יחס שיש בצוותא? מה אתה מציע בעצם?

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מאי 2020, 15:28 
לירון האדום כתב:
התגעגעתי... (לא באמת)

ננסה לעשות כמוכם:

לא כתבתי את זה בשום מקום.
בזמנים רגילים, המשטרה יכולה לאכוף מגבלת כרטיסים.
אכיפה כזאת יוצרת כמובן התקהלות של אנשים (אלו שלא מורשים להכנס).
בזמנים רגילים אין בעיה עם זה. בימי קורונה יש.

בתיאטרון/הופעה אם אומרים לשבת כסא כן שניים לא אז כך זה יקרה.
בכדורגל, גם אם יכניסו 500 איש ליציע של 5000 מקומות הם יעמדו אחד ליד השני. למה ? כי אתה לא תחנך אותם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מאי 2020, 17:13 
לירון האדום כתב:
התגעגעתי... (לא באמת)

ננסה לעשות כמוכם:

מבחינת קרל:

וואו זה כאילו אצטדיוני כדורגל הם הרבה יותר צפופים ומביאים הרבה יותר אנשים אליהם בקירבה אחד אל השני ממסעדות וים או משהו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מאי 2020, 18:02 
סמל אישי של המשתמש
בני12 כתב:
לירון האדום כתב:
התגעגעתי... (לא באמת)

ננסה לעשות כמוכם:

בכדורגל, גם אם יכניסו 500 איש ליציע של 5000 מקומות הם יעמדו אחד ליד השני. למה ? כי אתה לא תחנך אותם.

אני באמת חושב שאם תגיד שבקורונה יש איסור עמידה ורק משפחות יכולות לשבת צמוד יקשיבו לזה.

בסופו של דבר תאבי חיים אנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מאי 2020, 18:05 
סמל אישי של המשתמש
el dudernio כתב:
בני12 כתב:
לירון האדום כתב:
התגעגעתי... (לא באמת)

ננסה לעשות כמוכם:

אני באמת חושב שאם תגיד שבקורונה יש איסור עמידה ורק משפחות יכולות לשבת צמוד יקשיבו לזה.

:D :D :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מאי 2020, 18:33 
איך אתם מפחדים להגיד, הקהל של הכדורגל הוא לא קהל של קונצרט.
הוא יתחבק, הוא יהיה צמוד אחד לשני ויזיע אחד על השני.
כאלו הם אוהדי הכדורגל בארץ וזה בהחלט נכון ברובו.

אבל גם היום, חברים נפגשים, מתחבקים, נותנים נשיקה ושותים ביחד מאותה כוס...

אפשר להגביל 500 איש בכל יציע, או אולי אפילו 1000.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מאי 2020, 20:55 
el dudernio כתב:
בני12 כתב:
לירון האדום כתב:
התגעגעתי... (לא באמת)

ננסה לעשות כמוכם:

ברור
ומחר ביבי מתפטר ומודה באשמה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 מאי 2020, 23:15 
סמל אישי של המשתמש
לירון האדום כתב:

יכולת ההדבקה ממגע חברתי כמו שאתה מתאר זה כלום לעומת מה שיקרה ביציע כדורגל.
אני ממליץ לך בחום לקרוא קצת אפידימולוגיה בסיסית, ולהתרכז במשתנה בשם R0 ומה משפיע על ערכו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מאי 2020, 00:02 
לירון האדום כתב:
איך אתם מפחדים להגיד, הקהל של הכדורגל הוא לא קהל של קונצרט.
הוא יתחבק, הוא יהיה צמוד אחד לשני ויזיע אחד על השני.
כאלו הם אוהדי הכדורגל בארץ וזה בהחלט נכון ברובו.

אפשר להגביל 500 איש בכל יציע, או אולי אפילו 1000.

מי מפחד?
כתבתי לך את זה כבר 3 פעמים.
מצחיק שאתה שואל מה ההבדל בין כדורגל למופע ואז כותב שאוהדי הכדורגל ישימו זין על ההנחיות.
אתה פשוט חושב שבגלל שאתה צעיר אז הקורונה לא נוגעת לך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: הפגנה להחזרת קהל למגרשים
הודעהפורסם: 28 מאי 2020, 00:35 
מגפה באה, מגפה הולכת, פורום כמנהגו נוהג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 104 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 25 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: