תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 27 אפריל 2024, 17:51

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 12 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: היום ה15 במאי
הודעהפורסם: 15 מאי 2020, 08:42 
סמל אישי של המשתמש
שווה איזכור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: היום ה15 במאי
הודעהפורסם: 15 מאי 2020, 08:50 
הרגע (שריקת הסיום בבלומפילד ולא השער עצמו שהיה לי ברור שעוד אי אפשר לשמוח בו), כרגע בודד, המאושר בחיי.

If you can meet with Triumph and Disaster
And treat those two impostors just the same
Yours is the Earth and everything that's in it

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2020, 09:11 
קשה שלא לתהות מה היה קורא אילו.

מה היה קורה אם בכל זאת היינו מנצחים בדרבי, ואז היינו מגיעים לטדי במצב של שוויון נקודות עם חיפה?
האם גם במצב כזה בני יהודה עושים תיקו עם חיפה, כשבמקביל בטדי ביטר יודעת שמספיק לה תיקו כדי להרוס?

מה היה קורה אם אניימה היה מהקיע את הפנדל? האם הידיעה ש2-1 להפועל הייתה "עושה את שלה" בבלומפילד ובני יהודה הייתה מפסידה?

לדעתי אם היינו מנצחים בדרבי היינו עדיין מנחצחים גם בטדי (כנראה חם בהרבה) ולוקחים אליפות. היינו טובים בהרבה מביטר.

לעומת זאת אם אניימה מבקיע ו2-1 להפועל אין לי ספק שבני יהודה היו מפסידים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2020, 13:50 
חייב לפרוק משהו לגבי היום הזה
לגבי בני יהודה, לצד שלל המחמאות שהם קיבלו מאז
עבר כבר עשור, והגיע הזמן לומר את האמת

רן קדוש הוא האלוהים ואך ורק בזכותו לקחנו אליפות.
שחקני בני יהודה טיילו על הדשא. לא התאמצו כלל ולא ניסו להבקיע בכלל (עוד מאה הגבהות של זנדברג, הכדור לא מתלבש ככה לצעירי)
אני חלילה לא בא לומר שבני יהודה מכרו את המשחק הזה, אך לא ניתן לומר שהשחקנים שלהם התאמצו
מכבי חיפה פשוט הייתה באופוריה, ולא ידעה לקחת
וכשידעה, ניצב מולה שוער עצום, ספורטאי למופת
אין ספק שאם איינוגבה לא מורחק בגמר, בני יהודה מפסידה בהפרש 3 שערים לפחות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2020, 14:13 
סמל אישי של המשתמש
מבחינתי האליפות הזאת הייתה רשומה בכוכבים.
שום "מה אם" לא היה משנה את זה שזה היה שלנו, זה היה מכתוב.
אם לא היה קיזוז, חיפה היו הולכים לישון הרבה יותר מוקדם ובכל זאת מאבדים את היתרון שלהם.
אם היינו מנצחים בדרבי, היינו מביאים פי 2 אוהדים לטדי והיינו מנצחים קל.
אם אניימה היה מבקיע את הפנדל, חיפה היו נכנסים לעוד יותר לחץ ולא היו משווים.
אם איינוגבה לא היה מורחק, הם היו מפשלים בדרך אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2020, 17:17 
סמל אישי של המשתמש
segev כתב:
רן קדוש הוא האלוהים ואך ורק בזכותו לקחנו אליפות.

אני זוכר איך כשאיינוגבה קיבל אדום בגביע, קיללתי את השופט כי הוא דפק לנו את מעט הסיכוי לאליפות.
בדיעבד זה היה אחד הרגעים המוצלחים בתולדות המפעל.

נערך לאחרונה על ידי pelegs בתאריך 15 מאי 2020, 17:44, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2020, 17:20 
סמל אישי של המשתמש
כמו כן, בזכות האליפות הלכנו לאלופות, מה שגרם לי להתלוות לקבוצה במשחק החוץ מול שאלקה. הטיול הזה היה הפעם הראשונה שלי בגרמניה, והותיר בי מספיק רושם כדי להתחיל לחשוב על לעבור לפה ולהתעניין יותר בעבר המשפחתי. אז באופן מסויים הגול ההוא של זהבי (+ הגול שלו מול זלצבורג) שינה לי לגמרי את החיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2020, 17:28 
טכנית לארז כתב:

מה היה קורה אם בכל זאת היינו מנצחים בדרבי, ואז היינו מגיעים לטדי במצב של שוויון נקודות עם חיפה?
האם גם במצב כזה בני יהודה עושים תיקו עם חיפה, כשבמקביל בטדי ביטר יודעת שמספיק לה תיקו כדי להרוס?

מה היה קורה אם אניימה היה מהקיע את הפנדל? האם הידיעה ש2-1 להפועל הייתה "עושה את שלה" בבלומפילד ובני יהודה הייתה מפסידה?

לדעתי אם היינו מנצחים בדרבי היינו עדיין מנחצחים גם בטדי (כנראה חם בהרבה) ולוקחים אליפות. היינו טובים בהרבה מביטר.

אני מאמין שמכבי חיפה עשתה כל מה שיכלה נגד בני יהודה בכל מקרה, גם אם הפועל הייתה מובילה 3-0 במחצית, הם לא היו מנצחים את המשחק ההוא. הפועל של אותם ימים היית 3 רמות מעל ביתר, ובית"ר נתנה 200% בשביל למשוך את ההכרעה לדקה 90, בשום סיטואציה בעולם הם לא היו מצליחים להוציא תוצאה טובה יותר במשחק ההוא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2020, 18:47 
Karl Weierstrass כתב:
טכנית לארז כתב:

אני מאמין שמכבי חיפה עשתה כל מה שיכלה נגד בני יהודה בכל מקרה, גם אם הפועל הייתה מובילה 3-0 במחצית, הם לא היו מנצחים את המשחק ההוא. הפועל של אותם ימים היית 3 רמות מעל ביתר, ובית"ר נתנה 200% בשביל למשוך את ההכרעה לדקה 90, בשום סיטואציה בעולם הם לא היו מצליחים להוציא תוצאה טובה יותר במשחק ההוא.

הטענה היא שגול מוקדם של הפועל ובני יהודה היו פותחים רגליים.

If you can meet with Triumph and Disaster
And treat those two impostors just the same
Yours is the Earth and everything that's in it

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2020, 18:50 
תגידו הפורום מהדאבל מת? אין גישה לאשכולות מאז חוץ מאשר אשכול המשחק בפורמאלין?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2020, 19:01 
כשבני יהודה עלו ל1-0 מצב העניינים בטדי היה שהפועל ב10 שחקנים ו1-1, כלומר חיפה אלופה.

מצד שני במשך כמעט כל המחצית הראשונה של אותו ערב הפועל הייתה אלופה ובני יהודה עדיין שמרה על ה0-0 בבלומפילד.

אם הפועל חוזרת לעמדת אליפות בדקה 55 אני לא בטוח שחיפה לא מבצעת מהפך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2020, 19:06 
האדום הצורר כתב:
Karl Weierstrass כתב:
טכנית לארז כתב:

הטענה היא שגול מוקדם של הפועל ובני יהודה היו פותחים רגליים.

חזי מגן עוד היה יושב ראש של בני יהודה באותה עונה, אין מצב שהוא היה נותן לדבר כזה לקרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 12 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: