תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 17 מאי 2024, 20:46

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 65 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: לא נשחק באירופה גם אם נזכה בגביע
הודעהפורסם: 17 מאי 2020, 04:41 
אם מקצים לצורך העניין 1.5-2 מיליון שקל מהתקציב כל שנה לחובות חו"ל ומגיעים להסכם תשלומים עם הגורמים להם חייבים את הכספים, אני חושב שאפשר לחיות בקצת יותר צמצום ולצלוח את המשוכה הזו.
ברגע שישנם הסכמים כאלו, אפשר לשחק באירופה ואז גם ההכנסות יכולות לגדול קצת ולכסות לפחות חלקית על הבור התקציבי הזמני.

"תדע לך עמית, בלילה - הכדור עף מהר יותר"
- דני נוימן, ערוץ 1, 09.11.2009

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: לא נשחק באירופה גם אם נזכה בגביע
הודעהפורסם: 17 מאי 2020, 13:48 
סמל אישי של המשתמש
טכנית לארז כתב:
אני גם לא רואה פליאוף עליון כהצלחה או כהישג.
לגבי החובות אני חושב שכרגע הם הבעיה הכי גדולה שלנו. אני לא יודע אם אפשר לקבוע בודאות שבעלים אחר (נניח באותו סדר גודל) היה מטפל בזה טוב יותר.

בשורה התחתונה צריך לשלם איזה 10 מיליון שקל, ה"ניהול" של העניין פחות משנה בעיני.
אתה חושב שהם צריכים לשלם את זה? אם כן זה כבר משהו אחר.

מרגיש לי כאילו עשו לך מחטף על הזיכרון. לאחר הפירוק כשהיה ברור שהשם הפועל תל אביב לא יוכל להשתתף באירופה אלא אם ישלמו את החובות למוסדות של פיפא ואופא באו הניסנובים ואמרו - "אנחנו יודעים נטפל בזה".

האם יש עוד שיטות לטפל בנושא הזה ? כן חד משמעית כן
האם התוצאות היו שונות - לא בטוח כנראה שבכל מקרה ניאלץ לשלם את הסכום הזה איכשהו ועד אז לא נשחק באירופה.
האם זה משנה אם זה יקרה עכשיו או בעונת 23\24 לדוגמה? -כן! עד שנושא אופא לא יפתר לאליפות או גביע לא יהיו משמעויות ושחקנים שיתנו עונה טובה לא ישארו בוודאות כדי לעבור לקבוצה שיש לה את האתגר המקצועי של אירופה גם אם זה רק מוקדמות, אנחנו נהיה קבוצת מקפצה בדיוק כמו שזה נשמע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 מאי 2020, 13:53 
סמל אישי של המשתמש
כפיר אדום כתב:
אם מקצים לצורך העניין 1.5-2 מיליון שקל מהתקציב כל שנה לחובות חו"ל ומגיעים להסכם תשלומים עם הגורמים להם חייבים את הכספים, אני חושב שאפשר לחיות בקצת יותר צמצום ולצלוח את המשוכה הזו.
ברגע שישנם הסכמים כאלו, אפשר לשחק באירופה ואז גם ההכנסות יכולות לגדול קצת ולכסות לפחות חלקית על הבור התקציבי הזמני.

נכון אבל במקביל צריך לגייס את בית המשפט הישראלי להגן על הבעלים מפני תביעות של הנושים של הראל אחזקות וזה דבר שהוא הרבה יותר אפשרי כי ההתאחדות, המנהלת, פיפא, אופא והקאס יהיו בעדנו כדי להגיע להסדרה הזו לכולם יש אינטרס שהסנקציות יוסרו - פיפא כלפי מי שתבע את המועדון, ההתאחדות והמנהלת כי כל סנקציה שאופא או פיפא יורידו על הפועל ולא תתבצע יכולות לגרור סנקציות ישירות נגד הנבחרת וההתאחדות ושוב פגיעה בהפועל תל אביב היא פגיעה כלכלית בליגה.

זה הרבה יותר הגיוני מלערער לקאס בלי טיעון משפטי - כי ברגע כשיגיעו וישאלו את העורכי דינים - את מי מייצגים הנכבדים? הם יגידו את הניסנובים תושב וגרינברג, שהם? - בעלי הפועל תל אביב. ברגע הבא לדעתי זורקים אותם מהמדרגות כמו בסרטים המצויירים או לפחות זה מה שהם צריכים לעשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 מאי 2020, 14:17 
אבו-דגל כתב:
טכנית לארז כתב:
לגבי החובות אני חושב שכרגע הם הבעיה הכי גדולה שלנו. אני לא יודע אם אפשר לקבוע בודאות שבעלים אחר (נניח באותו סדר גודל) היה מטפל בזה טוב יותר.

מרגיש לי כאילו עשו לך מחטף על הזיכרון. לאחר הפירוק כשהיה ברור שהשם הפועל תל אביב לא יוכל להשתתף באירופה אלא אם ישלמו את החובות למוסדות של פיפא ואופא באו הניסנובים ואמרו - "אנחנו יודעים נטפל בזה".

האם התוצאות היו שונות - לא בטוח כנראה שבכל מקרה ניאלץ לשלם את הסכום הזה איכשהו ועד אז לא נשחק באירופה.
האם זה משנה אם זה יקרה עכשיו או בעונת 23\24 לדוגמה? -כן! עד שנושא אופא לא יפתר לאליפות או גביע לא יהיו משמעויות ושחקנים שיתנו עונה טובה לא ישארו בוודאות כדי לעבור לקבוצה שיש לה את האתגר המקצועי של אירופה גם אם זה רק מוקדמות, אנחנו נהיה קבוצת מקפצה בדיוק כמו שזה נשמע.

1. אני מסכים מאוד שיש חשיבות למתי ישלמו את החוב הזה.
2. איך אתה חושב שצריך "לטפל" בזה אחרת, חוץ מפשוט לשלם את זה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 מאי 2020, 16:15 
סמל אישי של המשתמש
טכנית לארז כתב:
אבו-דגל כתב:
טכנית לארז כתב:

1. אני מסכים מאוד שיש חשיבות למתי ישלמו את החוב הזה.
2. איך אתה חושב שצריך "לטפל" בזה אחרת, חוץ מפשוט לשלם את זה?

השורה התחתונה עליה אנו מסכימים שנצטרך לשלם את זה, הכוונה שלי היא הדרך שבה אפשר לעשות שילובי כוחות כדי להקל על הסנקציות שיופעלו כשנגיע לסיכום מסויים - רשמתי למה יש אינטרס לכדורגל הישראלי מלבד הפועל תל אביב לכך שתיפגע כמה שפחות ומה מזיז לפיפא - השחקנים שתבעו דרך האיגוד שלהם ובראש ובראשונה זה בטוח לא ללכת ראש בראש מול הקאס עם טיעונים מצוצים מהאצבע ולהתנגח עם מי שאתה צריך בסופו של דבר לשחק לפי הכללים שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 65 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 61 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: