תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 16 מאי 2024, 00:36

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 47 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: פלוצ׳ו רודריגס
הודעהפורסם: 08 מרץ 2020, 14:19 
סמל אישי של המשתמש
הדבר היחיד שאני מסיק מהדיונים על רודריגז זה שאנשים מוציאים מפרופורציה את היכולת והתרומה של לוסיאנו דה ברונו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 מרץ 2020, 16:23 
הוקיץ' כתב:
לא ממש.
זה היה גול גדול, אבל אני מדבר פה על היכולת לייצר משהו במשחק העומד. זה שיש לו את כוח הפריצה כדי לעשות גול כזה במתפרצת (בתוספת הזמן, כשאנחנו ביתרון) זה אחלה, אבל זה לא מעיד על היכולת שלו לייצר יש מאין או לשחק לעומק נגד צפיפות.

אתה לא יכול להביא את האחד על אחד של רודריגז (כשאנחנו ביתרון, מול 10 שחקנים, בסוף המשחק) ולהתעלם מזה של אלטמן.
אם אחד נספר אז גם השני נספר. ההבדל העיקרי ביניהם זה שאלטמן כבש. :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 מרץ 2020, 18:23 
בוודאי שאני יכול והסברתי גם למה.
כל מי ששיחק כדורגל בחייו יודע שיש הבדל עצום בין לעבור שחקן במתפרצת כשכל המגרש פתוח (וגם בסיטואציות האלו אגב, אלטמן דריבליסט מאוד בינוני), לבין לעבור מישהו במשחק העומד. לא סתם שחקנים כמו חן עזרא בנו קריירה על מתפרצות וכשהם הגיעו לקבוצות גדולות הסתבר שהם לא שווים יותר מדי.
בשורה התחתונה למצוא שחקן שאתה יכול לבודד אותו באגף והוא יעבור את השחקן שלו זו משימה הרבה יותר מסובכת מלמצוא מישהו שיכול לעבור שחקן במגרש הפתוח. ושוב, זה לא שבמגרש פתוח אלטמן הופך להיות מסי, אבל הוא כן מסוגל לעבור שחקן מה שבסיטואציה אחרת הוא בקושי מצליח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 מרץ 2020, 19:17 
1. אני בכל מקרה לא חושב שנכון לשפוט לפי דריבל ספציפי.
2. מכיוון שכן העלת דוגמה ספציפית, חשוב לציין שהדריבל ההוא של רודריגס לא היה במצב של "משחק עומד". היריבה היתה ב10 שחקנים, היתה חייבת גול בדקות סיום ולא היה לה שום קישור או הגנה מסודרים. המגרש היה די פתוח.
3. דווקא במשחק עומד לאלטמן יש את היכולת להשתחרר משחקן. אלטמן לרוב עובר מגנים על ידי זה שהוא משתמש בגוף שלו, כלומר משחק פיזי ובאמצעות זה משתחרר מהמגן. זה לגמרי משהו שהוא עושה במשחק העומד. דווקא רוב הדריבלים שלו לא מגיעים במתפרצות ככה שההשוואה לחן עזרא פשוט לא נכונה (מודע לזה שספציפית הגול ההוא נגד חדרה כן הגיע במתפרצת, אבל זה לא מאפיין של אלטמן).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: פלוצ׳ו רודריגס
הודעהפורסם: 08 מרץ 2020, 20:29 
סמל אישי של המשתמש
א.ב כתב:
1. אני בכל מקרה לא חושב שנכון לשפוט לפי דריבל ספציפי.
2. מכיוון שכן העלת דוגמה ספציפית, חשוב לציין שהדריבל ההוא של רודריגס לא היה במצב של "משחק עומד". היריבה היתה ב10 שחקנים, היתה חייבת גול בדקות סיום ולא היה לה שום קישור או הגנה מסודרים. המגרש היה די פתוח.
3. דווקא במשחק עומד לאלטמן יש את היכולת להשתחרר משחקן. אלטמן לרוב עובר מגנים על ידי זה שהוא משתמש בגוף שלו, כלומר משחק פיזי ובאמצעות זה משתחרר מהמגן. זה לגמרי משהו שהוא עושה במשחק העומד. דווקא רוב הדריבלים שלו לא מגיעים במתפרצות ככה שההשוואה לחן עזרא פשוט לא נכונה (מודע לזה שספציפית הגול ההוא נגד חדרה כן הגיע במתפרצת, אבל זה לא מאפיין של אלטמן).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 מרץ 2020, 22:30 
סמל אישי של המשתמש
ערן כתב:
הדבר היחיד שאני מסיק מהדיונים על רודריגז זה שאנשים מוציאים מפרופורציה את היכולת והתרומה של לוסיאנו דה ברונו.

לגמרי. הוא היה מאוד מרגש והיו לו בעיטות והברקות לפעמים שגרמו לו להיות מאוד אהוד, אבל הוא היה שחקן סך הכל דיי כבד ולא ממש ספורטאי. סוג של ראובן עובד ארגנטינאי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 מרץ 2020, 10:23 
אני לא חושב שמוציאים את היכולות שלו מכלל פרופורציות. הוא היה שחקן עצלן ולא רץ הרבה, עם זאת האקסטרות שלו במסירות יפות שחותכות את כל ההגנה (עולה לי בראש הגול של ברדה מול חיפה והגול של דגו מול ריינג׳רס) היו ברמה הרבה יותר גבוהה מהיתרונות היחסיים שרודריגז הביא עד עכשיו.
וכמובן שזיכרונות טובים משחקן גם קשורים תקופה, למשחקים ספציפיים, למעמד.. דה ברונו כבש בגמר הגביע, הבקיע בבכורה מול ביתר (מבישול של גרשון), שלושה שערים באירופה, סחט שני כדורים חופשיים בדרבי שהובילו לשערים וזה באמת מעבר לטאץ׳ נדיר שהיה לו ברגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: פלוצ׳ו רודריגס
הודעהפורסם: 12 אפריל 2020, 22:46 
התראיין ברדיו בארגנטינה. דיבר מלא שטויות אבל מעל הכל -
"בימים הראשונים אחרי שהגעתי לתל אביב, רציתי ללכת. בשעה 4 או 5 לפנות בוקר מושמעות סירנות כי מפגיזים את העיר"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אפריל 2020, 09:30 
סמל אישי של המשתמש
ואז כולם בורחים למנהרות הרכבת התחתית וממתינים שטייסת הלופטוואפה תחלוף מעל שמי תל אביב.
פספסת את ההמשך פישונט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אפריל 2020, 12:07 
סמל אישי של המשתמש
dino כתב:
ואז כולם בורחים למנהרות הרכבת התחתית וממתינים שטייסת הלופטוואפה תחלוף מעל שמי תל אביב.
פספסת את ההמשך פישונט.

:LOL2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אפריל 2020, 13:23 
סמל אישי של המשתמש
פישונט כתב:
התראיין ברדיו בארגנטינה. דיבר מלא שטויות אבל מעל הכל -
"בימים הראשונים אחרי שהגעתי לתל אביב, רציתי ללכת. בשעה 4 או 5 לפנות בוקר מושמעות סירנות כי מפגיזים את העיר"

נו, בן אדם שעושה דריבל בחצי המגרש של הקבוצה שלו במקום בשל היריבה לא מפתיע שיתבלבל בין אזעקות למשטרה/אמבולנס. בחור מבולבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אפריל 2020, 21:11 
הבנדוד מארחנטינה אירגן לי הקלטה של הראיון - כמה אתם משלמים לי כדי לתרגם את ה-22 דקות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אפריל 2020, 01:05 
סמל אישי של המשתמש
פישונט כתב:
הבנדוד מארחנטינה אירגן לי הקלטה של הראיון - כמה אתם משלמים לי כדי לתרגם את ה-22 דקות?

היו תקופות שדבר כזה או ידיעה מתורגמת מקזחסטנית על זר שמועמד היו יקרים מפז.
בעידן הניסנוב והקורונה הפורום מוכן להציע לך קרטון ביצים אחד ושני גלילי נייר טואלט תלת שכבתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אפריל 2020, 13:54 
הציגו אותו כשחקן מכבי והוא לא תיקן :ANG1:
בהפועל אמרו לו מאוחר מידי שבפסח לא מוכרים לחם, פסטה וביצים (?) לכן נתקע בלי.
החליט יחד עם אשתו להישאר בארץ כי חששו מהטיסות חזרה לדרום אמריקה ואחרי שהסבירו להם שישראל מדינה מסודרת מבחינה רפואית.
עמוד הטוויטר של הרדיו באמת הוציא את הדברים שלו מהקשרם - הוא שמע שהיו הפגזות בעזה אבל הרגיעו אותו שזה במרחק של כמה שעות מתל אביב.
יש לו חוזה לעונה וחצי והוא מקווה מאוד שהעונה תתחדש, שהפועל תיקח את הגביע ובשנה הבאה הוא ישחק בליגה האירופית - מישהו צריך להסביר לו מה זה CAS.
הזמינו אותו ואת המשפחה שלו לארוחת שישי ("Shabat shalom") אצל משפחה שלא יודעת מילה באנגלית או בספרדית :LOL2:
סה"כ נשמע בחור חיובי שנהנה פה

Redfox את הבצים והטואלט 'שך תתרום לפליפה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אפריל 2020, 15:19 
סמל אישי של המשתמש
:HEART2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אפריל 2020, 16:26 
יש אופציה להאזין לראיון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אפריל 2020, 21:16 
פישונט כתב:
הציגו אותו כשחקן מכבי והוא לא תיקן :ANG1:
בהפועל אמרו לו מאוחר מידי שבפסח לא מוכרים לחם, פסטה וביצים (?) לכן נתקע בלי.
החליט יחד עם אשתו להישאר בארץ כי חששו מהטיסות חזרה לדרום אמריקה ואחרי שהסבירו להם שישראל מדינה מסודרת מבחינה רפואית.
עמוד הטוויטר של הרדיו באמת הוציא את הדברים שלו מהקשרם - הוא שמע שהיו הפגזות בעזה אבל הרגיעו אותו שזה במרחק של כמה שעות מתל אביב.
יש לו חוזה לעונה וחצי והוא מקווה מאוד שהעונה תתחדש, שהפועל תיקח את הגביע ובשנה הבאה הוא ישחק בליגה האירופית - מישהו צריך להסביר לו מה זה CAS.
הזמינו אותו ואת המשפחה שלו לארוחת שישי ("Shabat shalom") אצל משפחה שלא יודעת מילה באנגלית או בספרדית :LOL2:
סה"כ נשמע בחור חיובי שנהנה פה

Redfox את הבצים והטואלט 'שך תתרום לפליפה

עדיף שלא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 47 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 48 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: