תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 12 מאי 2024, 09:55

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 46 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: התחת של קלינגר
הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 18:01 
פרגוסון פעם אמר שככל שהוא היה יותר טוב היה לו יותר מזל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: התחת של קלינגר
הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 18:13 
יש פה הרבה מחשבה ועבודה מנטלית יחד עם קצת מזל ומעט יכולת.
בואו נגיד שבשום מצב הסגל הזה לא שווה 25 נקודות בסיבוב ואם לא יהיו שינויים בשנה הבאה, אנחנו כנראה נראה תוצאות הרבה פחות טובות.

בשביל קבוצה סבירה צריך 5 שחקנים במינימום

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 18:24 
יובל כתב:
הוקיץ' כתב:
השילוב הזה בין התנשאות חסרת גבולות לחוסר יכולת להבין טיעונים לוגיים מאוד בסיסיים מרתק כל פעם מחדש.
אהבתי גם את הקונספט שבו אנשי סטטיסטיקה ומספרים זה כינוי שאמור להעליב. מה השלב הבא? לצחוק על חנונים עם הספרים שלהם?

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7 ... 7%92%D7%A8

שמע,פתחתי קראתי וזה די מדהים אבל יושב עליך בול.
דש לרפואה.
מכאיב לך שיצאת קטן עם האג׳נדה שלך לגביו שהתפוצצה לך בפרצוף.(שנה שנייה ברציפות)
מכאיב לך עוד יותר שאני מהבודדים פה שצידדו בהבאתו של קלינגר.
לך תלמד כדורגל,עזוב את הסטטיסטיקות והמזל בצד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 19:58 
bruno conti כתב:
הוקיץ' כתב:
השילוב הזה בין התנשאות חסרת גבולות לחוסר יכולת להבין טיעונים לוגיים מאוד בסיסיים מרתק כל פעם מחדש.
אהבתי גם את הקונספט שבו אנשי סטטיסטיקה ומספרים זה כינוי שאמור להעליב. מה השלב הבא? לצחוק על חנונים עם הספרים שלהם?

יש לך 2 טעויות.
1.הבנתי את הטיעון שלך מצויין,מה גילית לנו פה בדיוק? שלא היתה יכולת מרשימה? לאיזה יכולת בדיוק אתה מצפה
מסגל תת רמה כזה? אז הפוך גוטה רמת הסגל וכפועל יוצא מזה חלק מהנצחונות שהושגו לא ביכולת גבוהה רק מעצימים ההישג.
2.זה שאתה נעלב מאנשי הסטטיסטיקה עדיין לא אומר שהתכוונתי להעליב.
רק ציינתי שבתור אלה שכל היום עסוקים במספרים כדי להוכיח משהו אתם זונחים אותם ועוברים לדיבורים על מזל שאותו כמובן אי אפשר לאמוד.

אתמול כתבת כאן שזה שסיימנו במקום השלישי לא אומר שאנחנו הקבוצה השלישית בטיבה ובזה אני מסכים איתך,זה עדיין לא אומר שהכל הושג במזל,ומה זה בכלל מזל? אתמול היה מזל? יכולת גבוהה של שוער זה מזל? מחצית ראשונה באזור של 70/30 פוזיישן להפועל זה מזל? בוא תגדיר לי מה זה מזל.
אנחנו ככל הנראה החמישית בטיבה בדיוק איפה שסיימנו,ממש לא ביכולת מרשימה,אבל כן בעקביות,כן בלדעת לקחת את הנקודות בשיניים כשצריך,כן לדעת לקום ממפלות מהגדולות שידענו ולנצח במחזור הבא כאילו כלום לא קרה ולא לשקוע במרה שחורה.
כל זה ממש לא נכנס תחת ההגדרה של מזל ידידי,זו נטו עבודה של מאמן.

מתחיל בלהגיד שהבנת מצוין וממשיך בהררי מילים שפשוט מוכיחים שלא הבנת מילה.
אתה משום מה בטוח שאנשים מזלזלים בהישג של קלינגר (למרות שכולם פה ללא יוצא מן הכלל כתבו שקלינגר עשה עבודה נהדרת) או שמישהו חושב שהכל הושג בזכות מזל (אשכרה אף אחד לא כתב את זה), אבל במציאות או שלא טרחת לקרוא מה שאנשים כתבו או שלא הבנת.
אין כאן שום זלזול או הפחתה. כל הטענה היא שהמאזן שלנו טוב יותר מהכדורגל שאנחנו משחקים (מה שהסכמת בעצמך) ולכן יש כאן אלמנט לא מבוטל של מזל.
אתה משום מה חושב שיש כאן זניחה של מספרים לטובת מושגים לא מוגדרים היטב, אלא שאני דווקא חושב על זה בצורה מאוד כמותית. כשאני אומר מזל אני מתכוון לאירועים שקורים בהסתברות נמוכה. מספיק לראות את התפלגות התוצאות שלנו ואת ההפרש השערים כדי להבין שיש כאן משהו מאוד חריג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 20:43 
הוקיץ' כתב:
bruno conti כתב:
הוקיץ' כתב:

יש לך 2 טעויות.
1.הבנתי את הטיעון שלך מצויין,מה גילית לנו פה בדיוק? שלא היתה יכולת מרשימה? לאיזה יכולת בדיוק אתה מצפה
מסגל תת רמה כזה? אז הפוך גוטה רמת הסגל וכפועל יוצא מזה חלק מהנצחונות שהושגו לא ביכולת גבוהה רק מעצימים ההישג.
2.זה שאתה נעלב מאנשי הסטטיסטיקה עדיין לא אומר שהתכוונתי להעליב.
רק ציינתי שבתור אלה שכל היום עסוקים במספרים כדי להוכיח משהו אתם זונחים אותם ועוברים לדיבורים על מזל שאותו כמובן אי אפשר לאמוד.

אתמול כתבת כאן שזה שסיימנו במקום השלישי לא אומר שאנחנו הקבוצה השלישית בטיבה ובזה אני מסכים איתך,זה עדיין לא אומר שהכל הושג במזל,ומה זה בכלל מזל? אתמול היה מזל? יכולת גבוהה של שוער זה מזל? מחצית ראשונה באזור של 70/30 פוזיישן להפועל זה מזל? בוא תגדיר לי מה זה מזל.
אנחנו ככל הנראה החמישית בטיבה בדיוק איפה שסיימנו,ממש לא ביכולת מרשימה,אבל כן בעקביות,כן בלדעת לקחת את הנקודות בשיניים כשצריך,כן לדעת לקום ממפלות מהגדולות שידענו ולנצח במחזור הבא כאילו כלום לא קרה ולא לשקוע במרה שחורה.
כל זה ממש לא נכנס תחת ההגדרה של מזל ידידי,זו נטו עבודה של מאמן.

מתחיל בלהגיד שהבנת מצוין וממשיך בהררי מילים שפשוט מוכיחים שלא הבנת מילה.
אתה משום מה בטוח שאנשים מזלזלים בהישג של קלינגר (למרות שכולם פה ללא יוצא מן הכלל כתבו שקלינגר עשה עבודה נהדרת) או שמישהו חושב שהכל הושג בזכות מזל (אשכרה אף אחד לא כתב את זה), אבל במציאות או שלא טרחת לקרוא מה שאנשים כתבו או שלא הבנת.
אין כאן שום זלזול או הפחתה. כל הטענה היא שהמאזן שלנו טוב יותר מהכדורגל שאנחנו משחקים (מה שהסכמת בעצמך) ולכן יש כאן אלמנט לא מבוטל של מזל.
אתה משום מה חושב שיש כאן זניחה של מספרים לטובת מושגים לא מוגדרים היטב, אלא שאני דווקא חושב על זה בצורה מאוד כמותית. כשאני אומר מזל אני מתכוון לאירועים שקורים בהסתברות נמוכה. מספיק לראות את התפלגות התוצאות שלנו ואת ההפרש השערים כדי להבין שיש כאן משהו מאוד חריג.

אתה מדבר בשם כולם?
תיגש להודעה הראשונה שלך ובאיזה מילים פתחת אותה ואני מצטט-״תחת אחושרמוטה״.
הסכמתי בזה שאנחנו לא השלישית בטיבה,זה עדיין לא אומר שעשינו זאת במזל.
האדס נתן לך פה רשימה די מדוייקת של הנצחונות שלנו ואיפה היה או לא היה ״מזל״,ובאמת אני שואל בוא תסביר לי
מה זה מזל? אם ינקו נתן אתמול משחק גדול זה נכנס להגדרה של מזל? זה לא תפקידו כשחקן כדורגל להציג יכולת גבוהה?
מה שקלינגר עשה אכן חריג,אבל כשאתה כותב תחת אחושרמוטה יש לזה משקל לאן אתה לוקח את הדברים.
אתה מסתכל על יחס השערים השלילי שנגרם בעיקר משני הדרבים חיפה ונתניה,מצד שני אתה מתעלם מזה שבכל משחק שהפועל כבשה היא גם ניצחה שזה נתון מרשים מאד.
אז להגיד לך שאת כל עשרת הנצחונות הגיע לנו לנצח?את רובם ככולם הגיע לנו.
לא ניצחנו בצורה מרשימה כי אין לך כלים עבור זה,בדיוק בגלל זה אותי זה מרשים הרבה יותר.
קלינגר אמר יפה אתמול שאין דבר כזה מגיע,צריך לדעת לקחת בכח וזה מה שהוא עשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 20:59 
יובל כתב:
הוקיץ' כתב:

מה עם הבכיה לדורות?
בינתיים ק"ש נקודה מירידת ליגה.
בכיה לדורות אעלק

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 21:42 
לירון האדום כתב:
יובל כתב:
הוקיץ' כתב:

מה עם הבכיה לדורות?
בינתיים ק"ש נקודה מירידת ליגה.
בכיה לדורות אעלק

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

בכייה לדורות פלוס עושה עם קש פלייאוף עליון קל!! קל!! מדהים הסגידה שנשענת על כלום.
אשכרה הגדיר את עצמו עם הלינק ששלח.
לא יכולתי לעשות זאת טוב יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 22:01 
סמל אישי של המשתמש
איזה כאב ראש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מרץ 2020, 01:09 
אני לא מבין מה הקשר בין המחלוקת על רפואה להישג של קלינגר.
העובדה שקלינגר עשה סיבוב חלומי אצלנו והעמיד קבוצה טובה לא מוכיחה כלום לגבי רפואה. גם הכשלון של רפואה בק"ש לא באמת נותן אינדיקציה לדיון של מה היה קורה אם...
והמזל הוא לא בינרי, הוא לא בא כקיים או לא, לפעמים היה לנו יותר ממנו, לפעמים פחות וידענו הרבה ממנו מתחת לאפס.
באובראול לדעתי ראוי להגיד שקלינגר בעזרת יכולות האימון שלו (פי 200 מאביטן) נתן פתח למזל והואקום שהיה לנו מנאחס השנים האחרונות שאב אותו פנימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: התחת של קלינגר
הודעהפורסם: 02 מרץ 2020, 08:42 
נכון מאוד רק להוסיף שמזל הוא לא תמיד רק מזל פיזיקלי אלא חוסן מנטלי בטחון וכו'.
הרבה פעמים המילימטר שינוי זווית של הרגל, שנובע מספק קטן שיושב בראש, הוא זה שעושה את ההבדל.
אני חושב שקלינגר עשה עבודה מנטלית אדירה.
רפואה מנהל טקטי טוב אבל יש לו בעיית גישה וזה לא מספיק נלקח בחשבון. בסוף מדובר בילדים מגודלים...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

נערך לאחרונה על ידי אוגוסטוס היל בתאריך 02 מרץ 2020, 09:23, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מרץ 2020, 08:48 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
זה שהוא עשה עבודה גדולה זה דבר אחד, לקח סגל נוראי עם יכולת וקצב צבירת נקודות של ירידת ליגה, והביא אותנו לפלייאוף העליון.
זה שהיה לנו מזל מטורף זה משהו אחר. צריך המון מזל בשביל להוציא 31 נקודות מ-17 משחקים עם מאזן שערים של 16 כיבושים ו-21 ספיגות.

מסכים יובל... היו הרבה דברים קטנים שהלכו איתנו.
משקופים, החטאות פנדלים וכו'...

יחד עם זה, מזל זה דבר שמתיישר והולך עם הטובים :)
ומבחינת סגל למרות הטענות הלא קשורות למציאות של חלקינו מקומנו הוא 5-7 המזל רק הביא אותנו למקום 5

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מרץ 2020, 12:06 
איפה היה המזל כשאלטמן החמיץ מול ביטר בדקה 89?
כשהפועל חיפה, יריבה ישירה על פליאוף עליון, נצחה אותנו בבלומפילד במשחק שלא הגיע לנו להפסיד?
כשאבו עביד החמיץ מול שער ריק ב0-0 עם אשדוד?

אז היה לנו מזל בטדי ועכשיו, אבל זה לא שאין דוגמאות הפוכות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מרץ 2020, 12:31 
סמל אישי של המשתמש
טכנית לארז כתב:
איפה היה המזל כשאלטמן החמיץ מול ביטר בדקה 89?
כשהפועל חיפה, יריבה ישירה על פליאוף עליון, נצחה אותנו בבלומפילד במשחק שלא הגיע לנו להפסיד?
כשאבו עביד החמיץ מול שער ריק ב0-0 עם אשדוד?

אז היה לנו מזל בטדי ועכשיו, אבל זה לא שאין דוגמאות הפוכות.

הפועל חיפה במשחק שלא הגיע לנו להפסיד?! אחד המשחקים הגרועים, מה אתה מקשקש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מרץ 2020, 12:37 
פסלו לנו שער שוויון של אולהה על נבדל של סנטימטר, במצב של 0-0 אלטמן בעט לקורה (ברשצקי החמיץ בריבאונד) וגם ספירובסקי ובוזגלו החמיצו.
זה לא היה משחק שהגיע לנו להפסיד, למרות שלא שיחקנו טוב.
אבל כתבת שאני מקשקש אז אתה בטוח צודק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מרץ 2020, 13:13 
סמל אישי של המשתמש
מזל או לא, אנחנו צריכים חלוץ או 2 נורמלים חדשים עוד מעונה שעברה ובתקווה ששנה הבאה לא יביאו לנו איזה בוזגלו שיגרום לאנשים פה לגמור במכנסיים ולקנות מנויים כמו עיוורים, אלה שפשוט יביאו כבר חלוצים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מרץ 2020, 14:14 
סמל אישי של המשתמש
אנשים לא קנו מנויים בגלל בוזגלו. הם קנו בגלל בלומפילד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 46 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 30 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: