תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 14 מאי 2024, 21:25

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 58 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: עומרי אלטמן
הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 00:35 
קיבל טענות (ובצדק) בתחילת העונה.
אבל הסיבוב הזה הוא כאילו שחקן אחר,באנקר שלנו.
רק שימשיך ככה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: עומרי אלטמן
הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 00:45 
ביצים של שור, מעניין איפה ישחק אחרי הפועל.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 00:47 
סמל אישי של המשתמש
פחדתי מהתפקוד שלו הערב בעמדה שבה הוא עלה לי על העצבים לא מעט בעבר.
בן זונה גדול, במובן הטוב של המילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 01:08 
היה חייב למסור לברשצקי שם, עם כל הכבוד לגול הנהדר.
מקווה שלהבא הוא ימסור במצב כזה.

בכל מקרה, הוא לא בן זונה גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 01:38 
ההבדל ביכולת שלו לפני ואחרי קלינגר לא פחות מפסיכי
סיבוב פשוט פנטסטי שלו
כיף מאוד לאכול את הכובע

לא רוצים טביב בהפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 08:02 
סמל אישי של המשתמש
בר קולמוסא כתב:
אדום נחמד כתב:
Gaudi כתב:
קברנו אותו כי הוא שיחק מזעזע. הוא השתפר המון.
חד משמעית לא נכון

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

למה חד משמעי?
אני אהבתי אותו בקדנציה הקודמת אבל אי אפשר היה לראות אותו בחלק הראשון של העונה והתפתח נגדו אנטי.
אי אפשר היה לראות את הפועל.
הוא תמיד נתן כל מה שיש לו והיה היחיד שניסה להניע משהו.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 09:01 
סמל אישי של המשתמש
יש לו אופי של שחקן על. הלוואי ולשחקנים שלנו היה רבע מהאופי שלו, היינו נראים אחרת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 11:46 
הגול בסוף זה הכי ״אני הולך לבד דריבל עד הסוף״ כשאתה שבשכונה וכבר אין לך אמונה בקבוצה שלך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 11:52 
zapta כתב:
הגול בסוף זה הכי ״אני הולך לבד דריבל עד הסוף״ כשאתה שבשכונה וכבר אין לך אמונה בקבוצה שלך

פחד מאפקט ספורי מול מכבי חיפה אם ימסור לא טוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 11:58 
לא מכל דבר צריך לעשות אידאולוגיה. הוא חטף ביקורת בצדק כי היה חלש מאד עד מזעזע. מהרגע שקלינגר הגיע חל אצלו שינוי עצום ומגיע לו כל הקרדיט.

לגבי הגול השני, מהלך שמתמצת את דמארי, לטוב ולרע, ב-15 שניות. לדעתי הוא לא מסר כי הוא פשוט לא היה מוכן לקחת צ'אנס שזה יגמר בלי גול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 12:16 
נועם שחם כתב:
לא מכל דבר צריך לעשות אידאולוגיה. הוא חטף ביקורת בצדק כי היה חלש מאד עד מזעזע. מהרגע שקלינגר הגיע חל אצלו שינוי עצום ומגיע לו כל הקרדיט.

לגבי הגול השני, מהלך שמתמצת את דמארי, לטוב ולרע, ב-15 שניות. לדעתי הוא לא מסר כי הוא פשוט לא היה מוכן לקחת צ'אנס שזה יגמר בלי גול.

יש עוד אופציה שהיא קצת פחות פוליטיקלי קורקת,
וזה שאולי היה אפשר לראות שהוא שחקן טוב (בטח למעמד שלנו) שפשוט היה צריך זמן + התאמות טקטיות.
יש כאלה שלא רואים את זה, והתירוץ שלהם לטינופים מלפני 3 חודשים זה "הוא פשוט השתפר".

זה החיים. לא מבין מה הבעיה להודות בזה. כל אחד פה לפעמים שפט שחקנים בצורה לא נכונה.
(סתם, אני מבין מה הבעיה להודות בזה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 12:17 
NARKOTIKA כתב:
נועם שחם כתב:

וזה שאולי היה אפשר לראות שהוא שחקן טוב (בטח למעמד שלנו) שפשוט היה צריך זמן + התאמות טקטיות.
יש כאלה שלא רואים את זה, והתירוץ שלהם לטינופים מלפני 3 חודשים זה "הוא פשוט השתפר".

זה החיים. לא מבין מה הבעיה להודות בזה. כל אחד פה לפעמים שפט שחקנים בצורה לא נכונה.

הוא היה חלש, בנוסף שיחק בצורה אגואיסטית, ההתקפה שלנו הייתה אחת הגרועות בליגה והיינו קרובים לקו האדום. נכון למחצית הראשונה של העונה, הגיעה לו כל מילת ביקורת שנאמרה עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 12:19 
שוכחים שחזר אלינו אחרי כמעט שנה בחוץ בגלל פציעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 12:26 
מי שכח?

בסופו של דבר שחקן נשפט לפי מה שהוא מביא לכר הדשא, לא לפי איכות התירוצים שעומדים לזכותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 12:49 
נועם שחם כתב:

תסלח לי אבל זה קשקוש. אנשים פה גמרו אותו עוד הרבה לפני האימון הראשון שלו כאילו הבאנו שחקן ליגה ב. אחרי זה הגיעה פתיחת העונה הרעה שלו (שלא הייתה גרועה יותר מהיתר) ואז היה מאוד נוח לאנשים פה לצעוק אמרתי לכם ולנגן על זה שזה היה ידוע מראש.
שחקן שגם בקדנציה הקודמת שלו היה בסדר גמור ומאוד מחויב (למרות שניסו לצייר את זה אחרת עם עניין הבוררות) ולא הייתה שום סיבה לסמן אותו כמו שסימנו.
מלך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 12:57 
אני חושב שמעבר למספרים. אם בתחילת העונה היה נשכב אחרי כל מכה קטנה.
היום הוא רודף אחרי שחקנים כשמאבד כדור וזה עושה לפחות עבורנו את ההבדל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 12:57 
סמל אישי של המשתמש
גם בחצי הראשון של העונה הוא שיחק סביר+ והראה מחוייבות, אבל אז הכל לא הלך לו. פעם המשקוף, פעם קאמרה (או קיירמה (אני כבר לא זוכר מי זה מי...) ופעם הצלה לא הגיונית של איזה בלם מקו השער ממש.
עם הגעתו של קלינגר, וכשהדברים התחילו להתחבר לו, עלה גם הביטחון של אלטמן ומאז הוא מציג קבלות.
מה שהוא כן שיפר משמעותית זה את האחריות שלו. הוא אחד היחידים בקבוצה שלכל כדור שלו יש כתובת, ולא ממהר להיפטר מהכדור סתם, גם אם יש עליו לחץ של הקבוצה השניה, ובנוסף הוא גם הפסיק לבעוט בכל משחק 2 בעיטות מ-4 דונם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 13:01 
נועם שחם כתב:
NARKOTIKA כתב:
נועם שחם כתב:

הוא היה חלש, בנוסף שיחק בצורה אגואיסטית, ההתקפה שלנו הייתה אחת הגרועות בליגה והיינו קרובים לקו האדום. נכון למחצית הראשונה של העונה, הגיעה לו כל מילת ביקורת שנאמרה עליו.

גם בתחילת העונה בתקופה החלשה שלו הוא היה בין הטובים בקבוצה (או בין הפחות גרועים אם תרצה).
היחיד שיודע לשחק עם הגוף ולקחת כדור מהיריב על אגרסיביות, מסוגל גם לשמור על הכדור בזכות אותה אגרסיביות, ויש לו שינויי כיוון של הגוף שאפשרו לו להשתחרר מהשומר שזה דבר קריטי בקבוצה נכה כמו הפועל של תחילת העונה (וגם בהפועל הנוכחית, האמת). אנשים התלבשו עליו, לא סגור עדיין אם בגלל שזה אלטמן והוא לא בא להם בטוב בעין או שסתם הם לא מבינים בכדורגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 13:23 
Oleg Neduda כתב:
נועם שחם כתב:

תסלח לי אבל זה קשקוש. אנשים פה גמרו אותו עוד הרבה לפני האימון הראשון שלו כאילו הבאנו שחקן ליגה ב. אחרי זה הגיעה פתיחת העונה הרעה שלו (שלא הייתה גרועה יותר מהיתר) ואז היה מאוד נוח לאנשים פה לצעוק אמרתי לכם ולנגן על זה שזה היה ידוע מראש.
שחקן שגם בקדנציה הקודמת שלו היה בסדר גמור ומאוד מחויב (למרות שניסו לצייר את זה אחרת עם עניין הבוררות) ולא הייתה שום סיבה לסמן אותו כמו שסימנו.
מלך

ברור כי זה היה עוד ייצוג (לא הבולט ביותר לדעתי) לקבלת ההחלטות הרעה של הניסנובים, עם הקדנציה הקודמת שלו והאלטרנטיבות שהיו בשוק זה הציב אותו בנקודת פתיחה בעייתית.
בטח שמוסיפים לזה את היכולת שלו ושל כל הקבוצה עם ניסו ההזוי שכולם כשלו תחתיו, ששם את פירסמן בלם וחירב כל עמדה אפשרית.
אבל בשורה התחתונה המציאות מנצחת לגבי אלטמן וכל הביקורת והתיאוריות שאנחנו האוהדים נותנים בחלקים הראשונים של העונה כבר עוטפים דגים.
בלי ששמנו לב אלטמן בשלב הזה כבר במספרים שספורי עושה בעונה שלמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 13:25 
האנטי כלפיו היה מופרך לחלוטין וחסר פרופורציות ביחס ליכולת שלו על הדשא.
זה לא סותר את העובדה שהוא היה זוועה בתחילת העונה ואי אפשר לתרץ את זה ב"כולם היו גרועים".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 13:52 
נכון שאנשים עוד זכרו לו את הסבב הקודם אצלנו ואולי חיכו לו בסיבוב, אבל אם הוא היה משחק טוב, הקולות היו משתתקים מהר מאד.

בתחילת העונה הוא לא היה טוב בכלל, גם אם היו הבלחות נקודתיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 13:52 
לא חושב שיש שחקנים, בטח לא כאלו שיחתמו בהפועל כרגע, שהיו יכולים לסחוב ככה את הפועל לפלייאוף
מעבר ליכולת שלו, זה האופי שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 14:18 
סמל אישי של המשתמש
אל תקפצו עלי שאני מוטה, אבל זה בול מה שהיה עם ספורי שנה שעברה.
וגם בסופה אנשים "אכלו את הכובע".

מה שאתם לא מבינים זה שאם המאמן היה מקשיב לכם וגומר את אלטמן כי הוא "לא מביא את הסחורה", לא היינו יכולים לראות את אלטמן פורח היום.
מזל שאתם לא מאמנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 15:18 
סמל אישי של המשתמש
אלטמן עושה עונה מצוינת. ניכר שינוי גם בגישה שלו וב"רעב" במיוחד אחרי שקלינגר הגיע.
אבל הבעיה המרכזית איתו שהוא אגואיסט בצורה בלתי רגילה, והפער שיש בין איך שהוא תופס את עצמו לבין היכולת שלו בפועל יהיה המכשול העיקרי בינו לבין קפיצת המדרגה שהוא יכול לעשות.
יחד עם זאת, מדובר בשחקן הכי משמעותי שלנו העונה. בלי ספק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 17:28 
סמל אישי של המשתמש
לא ראיתי הרבה הפועל העונה, וכמעט לא ראיתי כלום אחרי שמינו את סיני והקהל הצדיע,
ולכן אני משתדל לא לכתוב פה הרבה,
אבל בתור מי שהיה גדול שונאיו (אני חושב ששאקו יסכים שאני לוקח), אני מרגיש חובה להגיב,
קודם כל, מקצועית, (שוב, ממה שראיתי) שיפור ענק, הוא עדיין שחקן בינוני פלוס (יחסית לליגת הפח), אבל לפחות הוא לא תאונת הרכבת שהוא היה,
הרבה יותר חשוב מכך, התנהגותית, אחד מהשינויים הכי גדולים שראיתי אי פעם, משחקן שבאמת היה מלך ילדי הזין, אגואיסט מוחלט (לא רק בצורת המשחק, אלא בצורת החשיבה), עם יותר שתן בראש, מרצפה בשירותים באיצטדיון כדורגל בישראל אחרי משחק,
הוא הפך להיות שחקן שכל הזמן נלחם ונאבק בשביל הקבוצה, ובאמת משקיע הכל.

כל הכבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 17:39 
סמל אישי של המשתמש
NARKOTIKA כתב:
נועם שחם כתב:

Oleg Neduda כתב:
נועם שחם כתב:

מלך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2020, 19:32 
סמל אישי של המשתמש
כל הקהל חסרי מושג

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מרץ 2020, 13:58 
אלטמן: "חזרתי אחרי משחקים עם דמעות בעיניים. נקרעתי בפנים"
בלעדי: הסיוט בתחילת העונה, הקללות של האוהדים, הטעויות של אביטן, והמהפך אצל סיני וקלינגר. עומרי אלטמן, שהביא כמעט לבדו את הפועל ת"א לפלייאוף העליון, מדבר על הכל ואפילו מגלה למי הוא יצביע

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 13,00.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 58 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 42 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: