תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 27 אפריל 2024, 11:14

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

אנא לחץ כאן על מנת לצפות בחוקי הפורום

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 18 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: אלימות
הודעהפורסם: 26 פברואר 2020, 17:34 
סמל אישי של המשתמש
בושות אין קץ. כבר אין כמעט הבדל בינינו לבין בית-יער.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 29,00.html
תיעוד: אוהדי הפועל ת"א רוגמים תחנת דלק באבנים
אחרי המשחק הסוער שנגמר בהפסד של האדומים, תועדה קבוצת אוהדים מתפרעת בתחנת דלק באזור אצטדיון בלומפילד. טרם נעצרו חשודים

בהארץ:
תיעוד: חשודים המזוהים כאוהדי הפועל תל אביב רוגמים חנות באבנים

על פי תמונות וסרטונים שמופצים בשעות האחרונות, נראית קבוצה של אוהדי הפועל שמיידה לעבר חנות Yellow בתל אביב אבנים ובקבוקים רבים, כנראה משום המצאותם של אוהדי מכבי תל אביב בתוכה. נזק רב נגרם לתחנה
משחק הדרבי שנערך אמש (שני) בין מכבי והפועל תל אביב, גרר אירועי אלימות מחוץ למגרש הכדורגל. על פי תמונות וסרטונים שמופצים בשעות האחרונות, נראית קבוצה של אוהדי הפועל שתוקפת חנות Yellow בתל אביב בסמוך לאיצטדיון בלומפילד, ככל הנראה כי הסתתרו בה אוהדי מכבי תל אביב אחרי שספגו מכות ונמלטו לחנות. נכון לשלב זה, לא התקבלה כל תלונה במשטרה ולא ידוע על פצועים.
בתיעוד נראים אוהדים רבים של הפועל תל אביב מיידים אבנים לעבר אוהדים אחרים ששהו באזור תחנת הדלק ובתמונה אחרת שמסתובבת ברשת נראה אדם על הרצפה וסביבו אוהדי הפועל רבים.
גורמים במשטרה העריכו כי מדובר בתמונות הלקוחות מקטטה שפרצה בין מחנות האוהדים לאחר המשחק וכי לתחנת הדלק נגרם נזק רב. נכון לשלב זה, טרם נעצרו חשודים באירוע ובמשטרה ינסו לאתר אותם בימים הקרובים, בין היתר תוך שימוש בסרטונים, בתמונות ובמצלמות האבטחה באזור.
ממשטרת ישראל נמסר:
"אנו רואים בחומרה כל גילוי אלימות באשר הוא, ובפרט אלימות פיזית וגרימת נזק לרכוש על רקע אירועי ספורט. בעקבות האירוע האלים, פתחה המשטרה בחקירה במהלכה יבוצעו כל הפעולות הנדרשות במטרה למצות את הדין עם המעורבים".
בסיום המשחק אמש ובטרם פרסום הסרטונים והתמונות, משטרת ישראל דיווחה כי למעט מספר אירועים מקומיים של הפרות סדר מצד אוהדים במהלך וטרם המשחק שחייבו את התערבות המשטרה, לא נרשמו אירועים חריגים.
אוהד אחד עוכב על ידי המשטרה בגין השלכת חפצים לעבר יציע האוהדים, הוא שוחרר עם הרחקה ממגרשי הכדורגל והוטלה עליו חובת התייצבות בתחנת המשטרה טרם כל משחק. אוהד נוסף עוכב בגין תקיפת מאבטח. החשוד נחקר ושוחרר למעצר בית והתייצבות בבית המשפט לצורך הגשת בקשה להרחקה ממגרשי הכדורגל למשך חצי שנה עם חובת התייצבות בתחנת משטרה. קטין עוכב לחקירה במהלך המשחק בגין הפרת הסדר ונסיון תקיפה, בסיומה שוחרר בערבות של הוריו והרחקה ממגרשי הכדורגל.

נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: אלימות
הודעהפורסם: 26 פברואר 2020, 17:41 
סמל אישי של המשתמש
פייק ניוז!!!!!1אחד.
קיבלתי תמונות של התקרית לפני תחילת המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 פברואר 2020, 20:10 
סמל אישי של המשתמש
עזה זה פה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 פברואר 2020, 20:24 
סמל אישי של המשתמש
זה סימפטום של תהליך בבוניזציה שעובר על חלק מהקהל שלנו בשנים האחרונות.
זה מתחיל מהתגרויות מטומטמות כמו שירי שואה (הרי ברור שאף אחד לא מייחל שתהיה שואה לאוהדי מכבי כי מרביתנו דור שני/שלישי לשואה), זה ממשיך בשנאה תהומית לצהבת שמחרבת כל שיר יפה שהיה אי פעם ביציע וזה ממשיך לתקריות כאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 פברואר 2020, 20:34 
סמל אישי של המשתמש
איכס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 פברואר 2020, 20:46 
אם הארגונים רוצים ללכת מכות אחד עם השני אז שיקבעו וילכו מכות.
אבל להביא מכות לכאלו שרק באו לראות משחק? אלו אנשים בני זונות חארות

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 פברואר 2020, 21:39 
מישהו ברצינות מופתע?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 פברואר 2020, 23:23 
הוקיץ' כתב:
מישהו ברצינות מופתע?

לא. אבל נגעלים בכל פעם מחדש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2020, 00:21 
סמל אישי של המשתמש
יש פה מישהו בפורום שהשתתף באינתיפאדה הזו ורוצה לשתף בחוויות שלו? מנקודת המבט שלו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2020, 01:00 
כי זה הכי הפועל לשבור חלונות וליצור סתם עבודה מיותרת לעובדים בתחנת דלק (ואולי גם לפגוע בהם). טפי על הזבלים האלה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2020, 08:29 
סמל אישי של המשתמש
תחושה שמלווה אותי הרבה בשנים האחרונות.
בתור נער מאוד הייתי גאה להיות אוהד הפועל. התחושה הייתה שהפה גדול מדי אבל זה התקזז מול פועלים באדום, הפועל אוסישקין והעובדה שאין אוהד שמפחד להגיע בלומפילד. יכלתי לשקר לעצמי שיש איזושהי ערכיות בלהיות אוהד הפועל.
היום אני מבין שזה תחביב לכל היותר שאני כבר לא אגמל ממנו אבל גם ממש לא רוצה שהבן שלי בן השנה יהיה חלק ממנו.
בסופו של דבר חברה נמדדת בטיפול שלה בקצוות ונהיינו רופסים ועלובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2020, 08:55 
נמשיך לטמון את הראש בחול ונסתכל על כמה קהלים אחרים יותר גרועים. הגמל לא רואה את דבשתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2020, 10:38 
אין דרך למנוע מאותם אנשים ללבוש אדום ולבוא למשחקים
המשטרה לא עושה את העבודה שלה כמו שצריך, לא בזמן המשחק ובטח לא לפניו או אחריו
אני לא יודע איך מועדון כדורגל צריך להתמודד עם מקרים שכאלו באמצעות הכלים המאוד מועטים שיש לו
סה״כ אני באמת חושב שזוהי מראה לחברה הישראלית, יש אלימות בכביש, במועדונים ואפילו בתור לסופר אז כמובן שיהיה גם בכדורגל
הכל מתחיל בזה שאנשים מרגישים בסדר לנהוג באלימות במגרשי הכדורגל ולדעתי זה לא רק בגלל שמשחקי כדורגל הוא משהו אמוציונלי אלא מהסיבה שהם יודעים שהם לא יענשו ואין השלכות למעשים שלהם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2020, 10:40 
מדובר בסתם זריקת אבנים מטופשת על זכוכיות או שהיו שם אוהדי מכבי?

כי בסרטון לא ניתן להבין ממש מה קורה וזה נראה יותר כמו זריקת אבנים מטופשת בלי סיבה או עימות שקדם לזה אפילו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2020, 11:05 
בכל מועדון גדול יש אוהדים אלימים וזה בכל העולם ככה.
מה חדש?
אם הארגונים רוצים ללכת מכות אחד עם השני, אז תפאדל, תקבעו מקום ושעה ותעשו את זה.
אבל לקפוץ על סתם אוהדים שעברו במקום זאת התנהגות של פחדנים ומוגי לב !

תעזבו את שאר האוהדים בשקט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2020, 17:16 
סמל אישי של המשתמש
zapta כתב:
אני לא יודע איך מועדון כדורגל צריך להתמודד עם מקרים שכאלו באמצעות הכלים המאוד מועטים שיש לו
סה״כ אני באמת חושב שזוהי מראה לחברה הישראלית, יש אלימות בכביש, במועדונים ואפילו בתור לסופר אז כמובן שיהיה גם בכדורגל
הכל מתחיל בזה שאנשים מרגישים בסדר לנהוג באלימות במגרשי הכדורגל ולדעתי זה לא רק בגלל שמשחקי כדורגל הוא משהו אמוציונלי אלא מהסיבה שהם יודעים שהם לא יענשו ואין השלכות למעשים שלהם

למועדון צריך להיות מאוד אכפת מהתדמית שלו, שבמידה רבה באה לידי ביטוי בתדמית הקהל שלו.
ולכן - המועדון צריך לנהל מלחמת חורמה באוהדים שמתנהגים כך, ביציע ומחוצה לו, ולא לצאת ידי חובה באמירות כאלה ("המשטרה לא עושה את העבודה", "זוהי מראה לחברה הישראלית" וכו').
נכון, המועדון לא ישנה ויחנך אנשים, אבל יש לו כלים רבים להשפיע על ההתנהגות שלהם בהקשר למועדון ולמשחקי הקבוצה.
בהקשר של האירוע הזה - אני תוהה, למשל, האם המועדון לוחץ על המשטרה למצוא את האנשים שהשתתפו באינתיפאדה בתחנת הדלק, מציע את עזרתו בזיהוי המשתתפים, ועובד יד ביד עם המשטרה על מנת להכניס את האנשים האלה לכלא, או לכל הפחות להרחיק אותם לשנים רבות ממשחקי הקבוצה. אולי גם פספסתי את מסיבת העיתונאים שעשו כל הבעלים של המועדון מיד לאחר האירוע, שבה הם גינו בכל תוקף את ההתנהגות חוצת הקווים האדומים הזו, הבטיחו לעזור ככל יכולתם במציאת האשמים והתנצלו בפני כל מי שנפגע מההתנהגות הברברית שלהם. בלי לברוח מאחריות אלא תוך לקיחת אחריות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2020, 19:59 
Pumpkin כתב:
zapta כתב:

למועדון צריך להיות מאוד אכפת מהתדמית שלו, שבמידה רבה באה לידי ביטוי בתדמית הקהל שלו.
ולכן - המועדון צריך לנהל מלחמת חורמה באוהדים שמתנהגים כך, ביציע ומחוצה לו , ולא לצאת ידי חובה באמירות כאלה ("המשטרה לא עושה את העבודה", "זוהי מראה לחברה הישראלית" וכו').
נכון, המועדון לא ישנה ויחנך אנשים, אבל יש לו כלים רבים להשפיע על ההתנהגות שלהם בהקשר למועדון ולמשחקי הקבוצה.
בהקשר של האירוע הזה - אני תוהה, למשל, האם המועדון לוחץ על המשטרה למצוא את האנשים שהשתתפו באינתיפאדה בתחנת הדלק, מציע את עזרתו בזיהוי המשתתפים, ועובד יד ביד עם המשטרה על מנת להכניס את האנשים האלה לכלא, או לכל הפחות להרחיק אותם לשנים רבות ממשחקי הקבוצה. אולי גם פספסתי את מסיבת העיתונאים שעשו כל הבעלים של המועדון מיד לאחר האירוע, שבה הם גינו בכל תוקף את ההתנהגות חוצת הקווים האדומים הזו, הבטיחו לעזור ככל יכולתם במציאת האשמים והתנצלו בפני כל מי שנפגע מההתנהגות הברברית שלהם. בלי לברוח מאחריות אלא תוך לקיחת אחריות.

אני מסכים עם מה שאתה אומר ועדיין, מעבר ללקחת אחריות ולהוציא כל מיני אמירות כמו ״נמצא את הדין עם האחראיים״ ״נירתם למאמצי המשטרה לזיהוי החשודים״ בפועל להנהלת הקבוצה אין באמת כלים אמיתיים לשמירת הסדר והחוק של האוהדים שלה
אני לא יודע על איזה כלים אתה מדבר, המקסימום שהם יכולים לעשות זה להחרים את המנוי ולא לחדשו שזה באמת לא עונש
עזוב את זה שרוב האנשים עוקפים את זה בלי הרבה בעיה, על השחטה של רכוש ופגיעה בבני אדם מגיע עונש הרבה יותר חמור, זה לא מרתיע אף אחד
לקבוצה אין יכולת להחזיק איזה מאגר ולהצליב את המידע עם כל האוהדים שנכנסים לאיצטדיון, אין לה דרך באמת לאכוף את זה שמי שקיבל עונש לא יגיע למגרש.
רק המשטרה יכולה לאכוף את זה, רק המשטרה באמת יכולה להטיל עונשים שירתיעו וירחיקו את המתפרעים.
אני מסכים שהמועדון יכול לגנות יותר ואולי לנסות להציב מצלמות ביציעים וכו׳ אבל כספים לא קטנים משולמים לרשויות החוק והרשויות העירוניות בדיוק בשביל זה
אתה לא יכול לצפות שאם יש 100 מתפרעים שהפועל תקח אחריות על המעשים שלהם ועוד שהם התבצעו מחוץ לתחומי האיצטדיון לאחר המשחק, באמת אני שואל מה הקבוצה אשמה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2020, 22:44 
סמל אישי של המשתמש
zapta כתב:
Pumpkin כתב:
zapta כתב:

ולכן - המועדון צריך לנהל מלחמת חורמה באוהדים שמתנהגים כך, ביציע ומחוצה לו , ולא לצאת ידי חובה באמירות כאלה ("המשטרה לא עושה את העבודה", "זוהי מראה לחברה הישראלית" וכו').

אני מסכים עם מה שאתה אומר ועדיין, מעבר ללקחת אחריות ולהוציא כל מיני אמירות כמו ״נמצא את הדין עם האחראיים״ ״נירתם למאמצי המשטרה לזיהוי החשודים״ בפועל להנהלת הקבוצה אין באמת כלים אמיתיים לשמירת הסדר והחוק של האוהדים שלה
אני לא יודע על איזה כלים אתה מדבר, המקסימום שהם יכולים לעשות זה להחרים את המנוי ולא לחדשו שזה באמת לא עונש
עזוב את זה שרוב האנשים עוקפים את זה בלי הרבה בעיה, על השחטה של רכוש ופגיעה בבני אדם מגיע עונש הרבה יותר חמור, זה לא מרתיע אף אחד
לקבוצה אין יכולת להחזיק איזה מאגר ולהצליב את המידע עם כל האוהדים שנכנסים לאיצטדיון, אין לה דרך באמת לאכוף את זה שמי שקיבל עונש לא יגיע למגרש.
רק המשטרה יכולה לאכוף את זה, רק המשטרה באמת יכולה להטיל עונשים שירתיעו וירחיקו את המתפרעים.
אני מסכים שהמועדון יכול לגנות יותר ואולי לנסות להציב מצלמות ביציעים וכו׳ אבל כספים לא קטנים משולמים לרשויות החוק והרשויות העירוניות בדיוק בשביל זה
אתה לא יכול לצפות שאם יש 100 מתפרעים שהפועל תקח אחריות על המעשים שלהם ועוד שהם התבצעו מחוץ לתחומי האיצטדיון לאחר המשחק, באמת אני שואל מה הקבוצה אשמה?

בואו לא נתבלבל.
למשטרה יש האחריות לאכוף עבירות פליליות ולבתי המשפט האחריות לוודא שהם נענשים בהתאם. זה לא התפקיד של המועדונים, העבריינים האלה במקרה לובשים אדום / צהוב / ירוק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 18 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: